Spannendquote:To defeat Hillary Clinton, Trump must ensure he wins these six states — Utah, Arizona, Iowa, North Carolina, Ohio, and Florida — and also take two of three from Nevada, New Hampshire, and Colorado.
Het ging om om de 666, zoals Houtenbeen doorhad, en niet om de dalende kans op het presidentschap. Overigens is de kans nergens zo laag als bij 538.quote:
Bill heeft zijn memoires vrij succesvol verkocht ($ 15 miljoen voorschot, koekoek) en als je hem wilt laten spreken mag je daar minimaal een ton, maar vaker een miljoen, voor aftikken. Hillary heeft $8 miljoen voorschot ontvangen voor haar boek, had ze een salaris van $ 150.000,- per jaar, kreeg ze nóg eens $14 miljoen als voorschot voor een ander boek, gaf ze 36 speeches voor een waarde van $ 8,5 miljoen totaal (Bill boerde dat jaar $10 miljoen), plus Bill verdiende nog een miljoen of 6 met consults geven.quote:Op donderdag 3 november 2016 13:43 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Clinton is een carrière politicus, Trump een carrière zakenman.
Leg eens uit hoe carrière politici $100+ miljoen waard worden zonder bijzondere producten/services te verkopen.
Lees de belastingaangiftes even door. De afgelopen 38 jaar is bekend.quote:Op donderdag 3 november 2016 13:43 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Clinton is een carrière politicus, Trump een carrière zakenman.
Leg eens uit hoe carrière politici $100+ miljoen waard worden zonder bijzondere producten/services te verkopen.
Hiermee kom je niet eens in de buurt van $100+ miljoen, nog niet eens kosten in levensonderhoud en dergelijke meegenomen.quote:Op donderdag 3 november 2016 13:49 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Bill heeft zijn memoires vrij succesvol verkocht ($ 15 miljoen voorschot, koekoek) en als je hem wilt laten spreken mag je daar minimaal een ton, maar vaker een miljoen, voor aftikken. Hillary heeft $8 miljoen voorschot ontvangen voor haar boek, had ze een salaris van $ 150.000,- per jaar, kreeg ze nóg eens $14 miljoen als voorschot voor een ander boek, gaf ze 36 speeches voor een waarde van $ 8,5 miljoen totaal (Bill boerde dat jaar $10 miljoen), plus Bill verdiende nog een miljoen of 6 met consults geven.
Dus het bewijs dat er was is door de FBI bekeken, die hebben gezegd 'nou, hier kunnen we haar niet echt voor veroordelen', wat aangeeft dat het niet bepaald denderend bewijs was, en alsnog mogen we gewoon doen alsof datzelfde bewijs onomstotelijk aangeeft dat ze hartstikke corrupt is?quote:Op donderdag 3 november 2016 13:45 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dat is juridisch. In de niet-juridische wereld zijn wij niet begrensd door onder andere regels van bewijsrecht. Overigens is er heel sterke kritiek op de beslissing niet te vervolgen.
Dat Illinois op die lijst staat, is een fout neem ik aan. Maar Georgia en Virginia zijn natuurlijk de eerste indicatoren.quote:Op donderdag 3 november 2016 13:47 schreef Frutsel het volgende:
PLANNING YOUR ELECTION WATCH
The US is spread across several time zones, making the election watch an all-night process — provided the race is close.
The Start
Results from eastern states will begin accumulating just after 0000 GMT (midnight in the UK).
The first clues will come from Georgia and Virginia. If Georgia is close, then Trump is in serious trouble. Conversely, if Virginia is unexpectedly tight, then he can be hopeful.
But it’s from 0030 to 0100 GMT when the race takes shape. Ohio and North Carolina will be the first big states counting ballots, followed by the rush of swing battlegrounds of Florida and New Hampshire, as well as the Rust Belt states — solidly Clinton at the moment — of Pennsylvania and Illinois.
If Trump is trailing in all of these states, you can probably get an unexpected sleep. If he is ahead in four of them, there is still a race. If he is ahead in all six, an upset looms.
The Reckoning
If Trump is still in the race at 0200 GMT, Colorado takes on critical status: a Trump lead turns him into Possible President. And if he surges in Michigan, it becomes Likely President.
Conversely, a loss in Arizona removes almost all hope. And if Clinton has already secured the race with the earlier returns, then the conversion of Arizona to a Blue State points to a Democratic landslide.
The Last Stops
If Trump has cleared his first three hurdles and is ahead in New Hampshire and Colorado, then it is center stage for Nevada at 0300 GMT.
But there’s also the Utah wild card — if Evan McMullin wins the state, then Trump will be denied his victory. Instead, we would have the scenario that neither Clinton nor Trump has a majority in the Electoral College, taking the US into a situation it has not faced since 1876.
And, if we are still not certain of the outcome, Alaska and its 3 electoral votes cme into play from 0600 GMT.
http://eaworldview.com/20(...)esidential-election/
Dit is 61,5 miljoen in totaal, en ik neem voor de opbrengsten van de speeches maar 1 jaar mee voor Bill. Als je dat vanaf 2002 mag incasseren telt het bijzonder lekker aan.quote:Op donderdag 3 november 2016 13:52 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Hiermee kom je niet eens in de buurt van $100+ miljoen, nog niet eens kosten in levensonderhoud en dergelijke meegenomen.
Ah dus geen enkel argument, enkel idiote onderbuikgevoelens.quote:Op donderdag 3 november 2016 13:53 schreef KrappeAuto het volgende:
De belastingaangiftes zullen uiteraard pico bello er uit zien. Zo slim zijn ze wel.
Dan vraag ik me af waarom Trump die van hem niet vrij wil geven, is zijn accountant een gevaarlijke idioot ofzo?quote:Op donderdag 3 november 2016 13:53 schreef KrappeAuto het volgende:
De belastingaangiftes zullen uiteraard pico bello er uit zien. Zo slim zijn ze wel.
Zou kunnen ja..quote:Op donderdag 3 november 2016 13:53 schreef L3gend het volgende:
[..]
Dat Illinois op die lijst staat, is een fout neem ik aan. Maar Georgia en Virginia zijn natuurlijk de eerste indicatoren.
Maar de echte test, weten we eigenlijk al heel snel daarna eigenlijk. Early voting in Florida wordt heel snel geteld en als Clinton een soortgelijke voorsprong pakt als Obama of groter, wint Clinton, als het kleiner is wordt het spannend, als Trump een voorsprong pakt, dan wint Trump FLorida en wordt het heel spannend.
Dat is bewijs dat hij alles op orde heeft. Als hij zou twijfelen dan is het nodig om het te laten controleren. Dat doet hij niet, dus doet hij alles goed.quote:Op donderdag 3 november 2016 13:57 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dan vraag ik me af waarom Trump die van hem niet vrij wil geven, is zijn accountant een gevaarlijke idioot ofzo?
Iemand anders zei al dat de Clinton-supporters in UT beter op McMullen kunnen stemmen dan op Clinton, om ervoor te zorgen dat Trump UT niet pakt en zo minder kans te maken om aan de 270 te komen.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:00 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Zou kunnen ja..
En het zou natuurlijk wel een bak zijn als UTAH ineens naar McMullen gaat
Eigenlijk maakt het voor Clinton niet uit of Trump of McMullin. Ze moet zelf de 270 halen en dat verandert niet als McMullin Utah zou winnen ipv Trump. Echter is er door de media een soort 2 race gecreerd tussen Trump en McMullin, waardoor ik de kans niet klein acht dat wat Clinton supporters op McMullin zouden stemmen om Trump te frustreren. Maar voor Clinton zelf maakt het eigenlijk niet veel uit. Enige is wellicht, dat Pence een event heeft moeten verspillen in Utah ipv dat die in Florida of North Carolina kon zijn.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:09 schreef Arth_NL het volgende:
Iemand anders zei al dat de Clinton-supporters in UT beter op McMullen kunnen stemmen dan op Clinton, om ervoor te zorgen dat Trump UT niet pakt en zo minder kans te maken om aan de 270 te komen.
Wat een raar systeem is dit toch.
Dat is niet zo vreemd hoor, dat geldt voor alle WTA districtsystemen. Denk aan Frankrijk waar bijvoorbeeld PS kiezers werd geadviseerd om op de destijds nog UMP hetende centrumrechtsen te stemmen zodat het FN geen invloed zou verkrijgen. Of het Britse stelsel waarbij een strategische stem op de SNP gunstig uit kon pakken voor de conservatieven.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:09 schreef Arth_NL het volgende:
[..]
Iemand anders zei al dat de Clinton-supporters in UT beter op McMullen kunnen stemmen dan op Clinton, om ervoor te zorgen dat Trump UT niet pakt en zo minder kans te maken om aan de 270 te komen.
Wat een raar systeem is dit toch.
Die moet je niet serieus nemen, schijnt gewoon een of ander pro-Clinton propagandasiteje te zijn.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:16 schreef DUTCHKO het volgende:
http://projects.fivethirt(...)on-forecast/florida/
Oh ok.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die moet je niet serieus nemen, schijnt gewoon een of ander pro-Clinton propagandasiteje te zijn.
Zou Trump zijn belastinggegevens überhaupt nog naar buiten brengen voor de verkiezingen? Tijd begint aardig te dringen.quote:Op donderdag 3 november 2016 13:57 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dan vraag ik me af waarom Trump die van hem niet vrij wil geven, is zijn accountant een gevaarlijke idioot ofzo?
Wat ik hier begrepen heb zou hij dat voor 8 november doen.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zou Trump zijn belastinggegevens überhaupt nog naar buiten brengen voor de verkiezingen? Tijd begint aardig te dringen.
Denk het niet.quote:Op donderdag 3 november 2016 14:26 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zou Trump zijn belastinggegevens überhaupt nog naar buiten brengen voor de verkiezingen? Tijd begint aardig te dringen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |