Mijn vriend heeft dat met dwdd, hij wil het meestal kijken, maar loopt vaak te zeiken hoe slecht het allemaal wel niet isquote:Op zondag 6 november 2016 11:38 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Mijn vader is er zo eenkomt hij binnen en wil weer eens beginnen over wat er allemaal zooo niet klopt. Maar hij stopt ook niet met kijken
De governor was een vieze leugenaar en manipulator, man, wat had ik een hekel aan die kerelquote:Op zondag 6 november 2016 13:14 schreef Sriracha het volgende:
Ik vond het eigenlijk wel een aardige aflevering na die zeer brute eerste episode, je leert hieruit dat Negan bepaalde groepen wel duldt zolang ze maar leveren wat hij als een soort Romeinse keizer vraagt, ik vraag me wel af hoe die oudere vijanden als the governor, terminus en de wolven daarmee in verhouding stonden
Dat doe ik meestal tegen de tv zelf. Schelden enzoquote:Op zondag 6 november 2016 14:03 schreef thecleaninglady het volgende:
[..]
Mijn vriend heeft dat met dwdd, hij wil het meestal kijken, maar loopt vaak te zeiken hoe slecht het allemaal wel niet isIs, denk ik, ook een manier van afreargeren op iets wat lekker niets terug zegt.
Daarom vraag ik het me ook af want ze zitten al tijden in ongeveer hetzelfde gebied maar hoorden het vorige seizoen pas van Negan die een soort keizer is met vazalstaten die moeten leveren maar die andere clubs kwamen vrij autonoom over en waarom is zo'n knuppel zo machtig? een kogel en hij is weg toch?quote:Op zondag 6 november 2016 14:11 schreef thecleaninglady het volgende:
[..]
De governor was een vieze leugenaar en manipulator, man, wat had ik een hekel aan die kerel![]()
Terminus was ooit overvallen en mede daardoor waren ze zo geworden en door de honger tot kannibalisme gedreven. Maar ook niet meteen eerlijk over wie ze waren.
Tja en die wolves? Daar hebben ze niet genoeg van laten zien, maar die waren iig wel gestoord.
Je kunt van Negan zeggen wat je wil, maar hij is tenminste meteen eerlijk over wat hij van mensen wil, ik vermoed dat daar ook een soort terminus-achtergrond verhaal achter zit.
Mijn dank is groot.quote:Op zondag 30 oktober 2016 14:37 schreef Curiosity het volgende:
[..]
http://www.couch-tuner.ag/watch-the-walking-dead-online-streamin/
Lees je gewoon in over torrents. Half uurtje ofzo. De kwaliteit van dat soort streamingsites is echt bedroevend slecht. Snap niet dat mensen daar content mee zijn.quote:
noobs verdienen niet beterquote:Op maandag 7 november 2016 19:32 schreef Mirel het volgende:
[..]
Lees je gewoon in over torrents. Half uurtje ofzo. De kwaliteit van dat soort streamingsites is echt bedroevend slecht. Snap niet dat mensen daar content mee zijn.
quote:Op maandag 7 november 2016 16:10 schreef BraveDribbel het volgende:
Dit maakt het een hele andere serie!
Ik weet hoe ik op een torrent moet klikken en hem naar asureus vuze moet halen om te downloaden. Het probleem is echter dat mijn wifinetwerk (eduroam) het laden van de torrent tegenhoudt. En verder zijn die torrents niet zo makkelijk te vinden, tenminste ik gebruik piratebayproxy o.i.d.quote:Op maandag 7 november 2016 19:32 schreef Mirel het volgende:
[..]
Lees je gewoon in over torrents. Half uurtje ofzo. De kwaliteit van dat soort streamingsites is echt bedroevend slecht. Snap niet dat mensen daar content mee zijn.
Euh, Carol, Morgan en Daryl (en voorlopig ook Negan) zijn toch hoofdpersonages.quote:Op maandag 7 november 2016 22:45 schreef capuchon_jongen het volgende:
Gaan we serieus 2 afleveringen krijgen zonder de hoofdpersonages...
was dat niet een foto van een dode Glenn?quote:Op maandag 7 november 2016 23:06 schreef charmed_angel het volgende:
Wat was dat nu voor foto? Zag het niet goed
Van mij ook. Ik hou er wel van dat verhaallijnen een beetje uitgewerkt worden, maar je kunt ook overdrijven.quote:Op maandag 7 november 2016 23:07 schreef capuchon_jongen het volgende:
Het mag van mij wat sneller gaan..verhaallijn
Die voegt weinig toe inderdaad.quote:Op maandag 7 november 2016 23:23 schreef tralalala het volgende:
Eens, maar ik vind die Dwight sowieso al een irritante character.
En ik vind z'n ex niet zo super hot.quote:Op maandag 7 november 2016 23:23 schreef tralalala het volgende:
Eens, maar ik vind die Dwight sowieso al een irritante character.
Wat trouwens weer een flashback is naar de aflevering van vorig seizoen waarin ze dat kamp van de Saviors overvielen en er op een muur daar allemaal polaroids hingen met slachtoffers van Lucillequote:Op maandag 7 november 2016 23:21 schreef Evertjan het volgende:
[..]
was dat niet een foto van een dode Glenn?
Vroeg ik me ook al af, was vorige ep ook al zo.quote:Op maandag 7 november 2016 23:17 schreef Fer het volgende:
Waarom is het voorstukje eigenlijk van de aflevering van vorige week? Beginnen we volgende week met Daryl, Dwight en die meiden in het bos?
Eigenlijk hadden ze deze en die van vorige week wel in 1 ep kunnen stoppen, was ook een mooi contrast geweest tussen hoe het met Carol ging en nu met Daryl en tussen Kingdom en saviors.quote:Op maandag 7 november 2016 23:22 schreef babette21 het volgende:
[..]
Van mij ook. Ik hou er wel van dat verhaallijnen een beetje uitgewerkt worden, maar je kunt ook overdrijven.
Juist. Kan niet wachten wanneer rick een kogel door negans kop jaagtquote:Op maandag 7 november 2016 23:22 schreef babette21 het volgende:
[..]
Van mij ook. Ik hou er wel van dat verhaallijnen een beetje uitgewerkt worden, maar je kunt ook overdrijven.
ja.quote:Op maandag 7 november 2016 23:21 schreef Evertjan het volgende:
[..]
was dat niet een foto van een dode Glenn?
Je moet ook niet gaan zitten torrenten op je schoolnetwerkquote:Op maandag 7 november 2016 22:56 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Ik weet hoe ik op een torrent moet klikken en hem naar asureus vuze moet halen om te downloaden. Het probleem is echter dat mijn wifinetwerk (eduroam) het laden van de torrent tegenhoudt. En verder zijn die torrents niet zo makkelijk te vinden, tenminste ik gebruik piratebayproxy o.i.d.
Dat. Als Daryl nu even meespeelt krijgt hij vanzelf een keer een wapen. Dan Negan afmaken en klaar. Dat niemand anders dat niet doet snap ik ook niet trouwens. Of zijn ze allemaal zo gebrainwashed?quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:00 schreef AmaninFull het volgende:
Ik heb net de aflevering gekeken. Wat ik toch nog altijd niet begrijp is waarom Rick en co niet wat verstandiger, lees berekender, omgaan met Negan. Je zou denken dat je dat wel leert in een wereld waarin je niemand kan vertrouwen. Neem Darryl bijv., wat is er zo moeilijk aan even je trots inslikken, zeggen dat je Negan heet, om daarna het juiste moment af te wachten om te vluchten of om toe te slaan? Sterker, als je doet, kan je meer te weten komen over Negans bolwerk dan als je broodjes hondenpoep blijft eten in een donker hol.
reminder wat er met je gebeurt als je tegen Negan ingaat? Niet iedereen wordt gelucilled.quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:09 schreef Foeske het volgende:
[..]
Dat. Als Daryl nu even meespeelt krijgt hij vanzelf een keer een wapen. Dan Negan afmaken en klaar. Dat niemand anders dat niet doet snap ik ook niet trouwens. Of zijn ze allemaal zo gebrainwashed?
Wat doen ze trouwens met die walkers daar op dat terrein? Dat snap ik niet zo goed...
Iets met hete strijkijzers.quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:16 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
reminder wat er met je gebeurt als je tegen Negan ingaat? Niet iedereen wordt gelucilled.
Als het zo makkelijk was, had Negan vast al niet meer rondgelopen. Maar ben het wel eens dat Daryl beter zijn trots even kan inslikken en dan desnoods te vluchten.quote:Op dinsdag 8 november 2016 00:09 schreef Foeske het volgende:
[..]
Dat. Als Daryl nu even meespeelt krijgt hij vanzelf een keer een wapen. Dan Negan afmaken en klaar. Dat niemand anders dat niet doet snap ik ook niet trouwens. Of zijn ze allemaal zo gebrainwashed?
Wat doen ze trouwens met die walkers daar op dat terrein? Dat snap ik niet zo goed...
Je verwacht gewoon gelikte entertainment. Dan wordt je slappe poep gepresenteerd in de hoop dat je dat eet.quote:Op zondag 6 november 2016 14:03 schreef thecleaninglady het volgende:
[..]
Mijn vriend heeft dat met dwdd, hij wil het meestal kijken, maar loopt vaak te zeiken hoe slecht het allemaal wel niet isIs, denk ik, ook een manier van afreargeren op iets wat lekker niets terug zegt.
Negan word gewoon echt bizar goed neergezet.quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:18 schreef Tamabralski het volgende:
Wat vinden jullie van dat slappe geouwehoer van die Negan. Ik vind em niet eng. Hij slaat telkens de plank mis (behalve hoofden maar dat doet Lucille volgens de schizofreen). Hij denkt dat hij een Goodfella isHebben we hier twee jaar op gewacht?
Oh ja, zo had ik het nog niet bekeken, stomquote:Op dinsdag 8 november 2016 12:14 schreef Scrummie het volgende:
Het is geen trots wat Daryl tegenhoud maar schuld.
In deze zombie apocalypse was Beth echt een vangst. Hij speelde het nog erg rustig. En toen was het te laat. Die Daryl heeft vast onmetelijk veel spijt en pijn.quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:23 schreef Scrummie het volgende:
Daryl's opstelling deed me trouwens een beetje denken aan toen ie Beth kwijt was geraakt en mee liep met die groep die Rick later de strot afbeet. Hij lijkt nu dus niet snel mee te willen gaan in de regels van Negan's groep, misschien mede daardoor.
[..]
Negan word gewoon echt bizar goed neergezet.
Eens.quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:23 schreef Scrummie het volgende:
Daryl's opstelling deed me trouwens een beetje denken aan toen ie Beth kwijt was geraakt en mee liep met die groep die Rick later de strot afbeet. Hij lijkt nu dus niet snel mee te willen gaan in de regels van Negan's groep, misschien mede daardoor.
[..]
Negan word gewoon echt bizar goed neergezet.
Uh oké?quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:49 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
In deze zombie apocalypse was Beth echt een vangst. Hij speelde het nog erg rustig. En toen was het te laat. Die Daryl heeft vast onmetelijk veel spijt en pijn.
TPB heeft hem als torrent. Soms blijft ie lang genoeg op YouTube staan om te kijken, maar dat is maar heel soms.quote:Op dinsdag 8 november 2016 12:15 schreef MPC60 het volgende:
Weet iemand waar je online Talking dead kan terug kijken?
Wat ik vooral sterk vind is idd de grilligheid. Je weet het als kijker niet meer, twijfelt aan al zijn woorden. Gister ook, gesprek met Daryl buiten. Ik wist eigenlijk wel zeker dat Daryl gewoon bleef leven, maar toch door zijn manier van praten schrok ik nog toen ie deed alsof met Lucille, en was ik bang dat ie alsnog los ging toen ie zei dat ie 'thirsty' was.quote:Op dinsdag 8 november 2016 13:07 schreef Fer het volgende:
Negan is 150% psycho en dan speelt ie ook. Je voelt toch die grilligheid af en toe.
Dacht exact hetzelfde maar hè, het is een serie hequote:Op dinsdag 8 november 2016 00:00 schreef AmaninFull het volgende:
Ik heb net de aflevering gekeken. Wat ik toch nog altijd niet begrijp is waarom Rick en co niet wat verstandiger, lees berekender, omgaan met Negan. Je zou denken dat je dat wel leert in een wereld waarin je niemand kan vertrouwen. Neem Darryl bijv., wat is er zo moeilijk aan even je trots inslikken, zeggen dat je Negan heet, om daarna het juiste moment af te wachten om te vluchten of om toe te slaan? Sterker, als je doet, kan je meer te weten komen over Negans bolwerk dan als je broodjes hondenpoep blijft eten in een donker hol.
Die was al gepost. Maar hij wordt er niet minder leuk van.quote:
Aaah gemist maar kon natuurlijk niet anders. Zulke catchy aids gaat als een raketquote:Op dinsdag 8 november 2016 15:47 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Die was al gepost. Maar hij wordt er niet minder leuk van.
Er is zelfs al een ringtone vanquote:Op dinsdag 8 november 2016 15:49 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Aaah gemist maar kon natuurlijk niet anders. Zulke catchy aids gaat als een raket
Het kan altijd gekkerquote:
Hij neukt haar dan ook buiten de setquote:Op dinsdag 8 november 2016 16:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ze hebben toen die tijd wel ene beetje afbreuk gedaan aan Daryl door hem niet met Beth All Out te laten gaan.
Blijf dat een rare beslissing vinden de chemie was overduidelijk.
Zij was net der Vader kwijt en opeens is die oudere sterke ruige man er helemaal voor haar alleen beiden hadden ze drank op maar neuken ho maar sinds dien kijk ik toch anders naar Daryl. Beetje respect is verloren gegaan.
Watquote:Op dinsdag 8 november 2016 16:35 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Hij neukt haar dan ook buiten de set
Dat is een schoolnetwerk, waarom zit je niet op je eigen wifi? En piratebay en aanverwanten hebben de afleveringen altijd onmiddelijk online hoor.. Type je het met een spelfout in misschien?quote:Op maandag 7 november 2016 22:56 schreef AmaninFull het volgende:
[..]
Ik weet hoe ik op een torrent moet klikken en hem naar asureus vuze moet halen om te downloaden. Het probleem is echter dat mijn wifinetwerk (eduroam) het laden van de torrent tegenhoudt. En verder zijn die torrents niet zo makkelijk te vinden, tenminste ik gebruik piratebayproxy o.i.d.
Wut???quote:Op dinsdag 8 november 2016 16:35 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Hij neukt haar dan ook buiten de set
er waren toch ook geruchten dat Daryl eigenlijk homoseksueel was/isquote:Op dinsdag 8 november 2016 16:12 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ze hebben toen die tijd wel ene beetje afbreuk gedaan aan Daryl door hem niet met Beth All Out te laten gaan.
Blijf dat een rare beslissing vinden de chemie was overduidelijk.
Zij was net der Vader kwijt en opeens is die oudere sterke ruige man er helemaal voor haar alleen beiden hadden ze drank op maar neuken ho maar sinds dien kijk ik toch anders naar Daryl. Beetje respect is verloren gegaan.
Zou ik ook graag willen doen, maar je kan overal al zoveel info vinden, dat je de helft al weet, voordat je de aflevering al hebt gezien.quote:Op maandag 7 november 2016 23:11 schreef MPC60 het volgende:
Vond het een prima aflevering en negan een fokin bad ass.![]()
Al spaar ik liever afleveringen op zodat ik er meerdere achter elkaar kan kijken.
quote:Op maandag 7 november 2016 23:54 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Juist. Kan niet wachten wanneer rick een kogel door negans kop jaagt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door YellowBlacks op 08-11-2016 18:56:18 ]
quote:Op maandag 7 november 2016 23:54 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Juist. Kan niet wachten wanneer rick een kogel door negans kop jaagt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja want goods friends en neuken is hetzelfdequote:
http://www.digitalspy.com(...)ing-dead-lyrics-who/quote:Op donderdag 10 november 2016 12:50 schreef Harveo het volgende:
Wat is het origineel van dat nummer. Kan het niet zo snel vinden op YouTube zonder dat het gerelateerd is aan TWD.
Daar kwam ik gisteren ook achter.quote:
Waar vind je die dan?quote:Op donderdag 10 november 2016 19:58 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Daar kwam ik gisteren ook achter.
Een keer raden wat mijn nieuwe beltoon is![]()
De app ZEDGEquote:Op donderdag 10 november 2016 20:03 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Waar vind je die dan?
Ja ben daar niet zo bekend mee, ringtones.
Thx.. wel grappig dat zo iets onbekends zoveel teweeg kan brengen.quote:Op donderdag 10 november 2016 18:32 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
http://www.digitalspy.com(...)ing-dead-lyrics-who/
Bedankt.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ditquote:Op donderdag 10 november 2016 11:17 schreef MaxC het volgende:
Ik krijg dat Easy street liedje niet uit mijn kop
Ze hadden "all if me koves all of you" grafnummer moeten gebruiken. Dan was Darryl sneller gebroken.quote:
Negan:quote:
In de eerste 5 minuten zit ik me al te ergeren... Ik had die Negan al lang bij de poort vandaan geschoten...quote:
Juist ze wisten toch dat die zou komen oke een week te vroeg maar er staan toch wachtposten daar zo dom weer.quote:Op maandag 14 november 2016 13:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
In de eerste 5 minuten zit ik me al te ergeren... Ik had die Negan al lang bij de poort vandaan geschoten...
En na de hele aflevering gezien te hebben heb ik me de hele aflevering lopen ergeren, hoeveel kansen wil je hebben om die Negan een kopje kleiner te maken? Hell, zelfs Kaaarrrrrl had die klus kunnen klaren.quote:Op maandag 14 november 2016 14:43 schreef Inca het volgende:
[..]
Juist ze wisten toch dat die zou komen oke een week te vroeg maar er staan toch wachtposten daar zo dom weer.
quote:Op maandag 14 november 2016 15:47 schreef AchJa het volgende:
[..]
En na de hele aflevering gezien te hebben heb ik me de hele aflevering lopen ergeren, hoeveel kansen wil je hebben om die Negan een kopje kleiner te maken? Hell, zelfs Kaaarrrrrl had die klus kunnen klaren.
Hij heeft daar twee lui onder schot die met volle handen staan. Hij had die twee makkelijk af kunnen knallen en daarna Negan opwachten. Hij had ze zelfs alle drie kunnen pakken, begin met Negan en dan die andere twee.quote:
Daarom mag ik me wel ergeren aan zoveel ongeloofwaardige onzin.quote:Op maandag 14 november 2016 15:47 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als je echt niet snapt waarom Negan niet vermoord word (sowieso, dat verwachten getuigd al niet van al te veel intelligentie) begrijp je er gewoon niet zoveel van.
Ga dan wat anders kijken als je je ergert aan 'zoveel' onzin.quote:Op maandag 14 november 2016 15:52 schreef AchJa het volgende:
[..]
Daarom mag ik me wel ergeren aan zoveel onzin.
Die club van Rick rolt lachend complete kampen op in de vorige seizoenen en nu zitten ze aan de verdedigende kant te bibberen in een hoekje. Dat is wel een heel groot contrast of niet dan?quote:Op maandag 14 november 2016 15:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ga dan wat anders kijken als je je ergert aan 'zoveel' onzin.
En als je dat contrast niet begrijpt heb je de eerste aflevering van dit seizoen en de laatste van vorig seizoen niet begrepen. Geeft niet hoor.quote:Op maandag 14 november 2016 15:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Die club van Rick rolt lachend complete kampen op in de vorige seizoenen en nu zitten ze aan de verdedigende kant te bibberen in een hoekje. Dat is wel een heel groot contrast of niet dan?
Can't... stop... listening...quote:Op donderdag 10 november 2016 11:17 schreef MaxC het volgende:
Ik krijg dat Easy street liedje niet uit mijn kop
Hou toch op...quote:Op maandag 14 november 2016 15:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En als je dat contrast niet begrijpt heb je de eerste aflevering van dit seizoen en de laatste van vorig seizoen niet begrepen. Geeft niet hoor.
Dat laatste is het enige wat op waarheid berust wat je gepost hebt vandaagquote:Op maandag 14 november 2016 16:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dit is gewoon een blamage. Maar goed we denken er beide verschillend over.
Ik snap best dat Rick zijn leiderschapskwaliteiten al wat langer ter discussie staan maar dat de rest zich nu als een mak stel schapen laat onderwerpen al waren ze allemaal een soort Eugene is gewoon een brug te ver.quote:Op maandag 14 november 2016 16:08 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat laatste is het enige wat op waarheid berust wat je gepost hebt vandaag.
En dan was het bye bye Alexandria.quote:Op maandag 14 november 2016 15:47 schreef AchJa het volgende:
[..]
En na de hele aflevering gezien te hebben heb ik me de hele aflevering lopen ergeren, hoeveel kansen wil je hebben om die Negan een kopje kleiner te maken? Hell, zelfs Kaaarrrrrl had die klus kunnen klaren.
Die club van Negan hangt als los zand aan elkaar die weten zich zonder Negan totaal geen raad.quote:Op maandag 14 november 2016 19:02 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
En dan was het bye bye Alexandria.
Negan laat zo zien, dat hij nergens bang voor is. Hij staat daar met een overmacht en voor de poort en als het moet walst hij zo over Alexandria heen.
ik kijk nu net 5 minuten.quote:Op maandag 14 november 2016 15:47 schreef AchJa het volgende:
[..]
En na de hele aflevering gezien te hebben heb ik me de hele aflevering lopen ergeren, hoeveel kansen wil je hebben om die Negan een kopje kleiner te maken? Hell, zelfs Kaaarrrrrl had die klus kunnen klaren.
Die heeft ook gewoon bewegingsvrijheid. Daar hoef je het ook niet om te laten.quote:Op maandag 14 november 2016 19:25 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik kijk nu net 5 minuten.
Maar misschien om Daryl?
Ze zitten in Alexandria. Het eerste wat ze zullen doen is iedereen overhoop schieten. Daarna zullen ze uit elkaar vallen, maar dan is het al te laat voor Alexandria.quote:Op maandag 14 november 2016 19:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Die club van Negan hangt als los zand aan elkaar die weten zich zonder Negan totaal geen raad.
Hell, driekwart van die lui zou het toejuichen als die Negan opgeruimd wordt.
Heel handig inderdaad, als Negan aan komt zetten met een groep die veel groter is dan de groep in Alexandria. Daarnaast is een aanzienlijk deel van de groep in Alexandria maar watjes, de mensen die wel iets zouden durven te doen hebben de consequenties van een stomme actie al eerder gezien.quote:Op maandag 14 november 2016 15:51 schreef AchJa het volgende:
[..]
Hij heeft daar twee lui onder schot die met volle handen staan. Hij had die twee makkelijk af kunnen knallen en daarna Negan opwachten. Hij had ze zelfs alle drie kunnen pakken, begin met Negan en dan die andere twee.
En als je Negan eenmaal uit de voeding hebt geknald heeft de rest van het circus toch niet zoveel babbels meer, daarbij zijn ze op vreemd terrein.
Alsof de groep van Rick dat weet.quote:Op maandag 14 november 2016 19:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Die club van Negan hangt als los zand aan elkaar die weten zich zonder Negan totaal geen raad.
Hell, driekwart van die lui zou het toejuichen als die Negan opgeruimd wordt.
Wat ze nu laten gebeuren is nog veel minder handig.quote:Op maandag 14 november 2016 20:35 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Heel handig inderdaad, als Negan aan komt zetten met een groep die veel groter is dan de groep in Alexandria. Daarnaast is een aanzienlijk deel van de groep in Alexandria maar watjes, de mensen die wel iets zouden durven te doen hebben de consequenties van een stomme actie al eerder gezien.
Dat ben ik met je eens. Dat is een gok.quote:Alsof de groep van Rick dat weet.
Als dat sfeertje maar niet gaat zweren 😊quote:Op maandag 14 november 2016 22:03 schreef MMXMMX het volgende:
Ik stoor me verschrikkelijk aan de onderdanigheid van Rick zijn groepje Je moet gewoon met gevaar voor je eigen leven en dat van anderen die Negan omleggen en daar was alle kans voor.
Ook al kost dat 2 of 3 levens al die overgebleven Negan leden sluiten zich zo bij Rick aan als hij het over leeft had
Maar oké zo loopt het niet dus ja het is best nog wel spannend natuurlijk want er hangt zo een raar zweertje![]()
En dat martelen van Daryl is ook wel heftig voor al met dat heerlijke liedje telkens weer en dan die honden voer briljant gevonden
Wel spannend dus maar ook genant
Ze moeten Negan alleen zien te killen.quote:Op maandag 14 november 2016 22:03 schreef MMXMMX het volgende:
Ik stoor me verschrikkelijk aan de onderdanigheid van Rick zijn groepje Je moet gewoon met gevaar voor je eigen leven en dat van anderen die Negan omleggen en daar was alle kans voor.
Ook al kost dat 2 of 3 levens al die overgebleven Negan leden sluiten zich zo bij Rick aan als hij het over leeft had
Maar oké zo loopt het niet dus ja het is best nog wel spannend natuurlijk want er hangt zo een raar zweertje![]()
En dat martelen van Daryl is ook wel heftig voor al met dat heerlijke liedje telkens weer en dan die honden voer briljant gevonden
Wel spannend dus maar ook genant
Echt he?quote:Op maandag 14 november 2016 22:54 schreef Dr.Mikey het volgende:
Krijgen we nu een heel seizoen bangerik en Negan die vervelend komt doen?
quote:Op maandag 14 november 2016 22:43 schreef Curiosity het volgende:
[..]
Als dat sfeertje maar niet gaat zweren 😊
Ik erger me groen en geel aan zijn gezever en aan zijn arrogante rotharses. Maar hoe arroganter hij doet, hoe harder hij straks op zijn bek gaatquote:
Nou inderdaad, het leek trouwens wel of Daryl een soort van code doorgaf met z'n geknipper.quote:Op maandag 14 november 2016 22:58 schreef thecleaninglady het volgende:
[..]
[..]
Ik erger me groen en geel aan zijn gezever en aan zijn arrogante rotharses. Maar hoe arroganter hij doet, hoe harder hij straks op zijn bek gaat![]()
En het liefst zou ik Daryl een dikke knuf willen geven en zeggen dat het allemaal goed komt
Eens. Na een sterk begin irriteer ik me nu al aan 'm.quote:
Ik gun die Negan heel hard zijn geliefde Lucille boven op zijn knar.quote:Op maandag 14 november 2016 22:58 schreef thecleaninglady het volgende:
[..]
[..]
Ik erger me groen en geel aan zijn gezever en aan zijn arrogante rotharses. Maar hoe arroganter hij doet, hoe harder hij straks op zijn bek gaat![]()
En het liefst zou ik Daryl een dikke knuf willen geven en zeggen dat het allemaal goed komt
matrassenquote:Op maandag 14 november 2016 23:14 schreef Curiosity het volgende:
Wat was dat smeulende gebeuren wat Michonne zag?
O die hebben ze voor de fun gestolen en in de fik gestokenquote:
Ze is alleen close combat gewend. Zwaard enzo.quote:Op maandag 14 november 2016 23:09 schreef Fer het volgende:
Negan is nog steeds goed, je ziet af en toe, tussen het gezever door, die gestoorde, grillige, gewetenloze gek. Die ieder moment iemand kan omleggen voor de lol.
Aan de andere kant, lijkt het er ook wel, dat je Negan omlegt, de rest van zijn slaafjes een stel kippen zonder kop worden.
Maar waarom mist Michonne die walker?
stress misschienquote:Op maandag 14 november 2016 23:09 schreef Fer het volgende:
Negan is nog steeds goed, je ziet af en toe, tussen het gezever door, die gestoorde, grillige, gewetenloze gek. Die ieder moment iemand kan omleggen voor de lol.
Aan de andere kant, lijkt het er ook wel, dat je Negan omlegt, de rest van zijn slaafjes een stel kippen zonder kop worden.
Maar waarom mist Michonne die walker?
Er hing wel een poster met morse code in 1 van die kamers. Dus misschien welquote:Op maandag 14 november 2016 23:05 schreef sally-spectra het volgende:
[..]
Nou inderdaad, het leek trouwens wel of Daryl een soort van code doorgaf met z'n geknipper.
Michonne kan alleen met d'r machette omgaan. Ze heeft volgens mij nog nooit eerder geschotenquote:Op maandag 14 november 2016 23:09 schreef Fer het volgende:
Negan is nog steeds goed, je ziet af en toe, tussen het gezever door, die gestoorde, grillige, gewetenloze gek. Die ieder moment iemand kan omleggen voor de lol.
Aan de andere kant, lijkt het er ook wel, dat je Negan omlegt, de rest van zijn slaafjes een stel kippen zonder kop worden.
Maar waarom mist Michonne die walker?
Die kop van die ventquote:Op maandag 14 november 2016 23:19 schreef MPC60 het volgende:
Die Dwight mag van mij wel aan een ketting over de grond gaan kruipen van mij. Ba ba wat word ik moe van die gast met z'n tostihoofd.
Psychologische oorlogsvoering is a bitch!quote:
Ja, dat zag ik ook. Dus vandaar mijn vermoeden en Daryl heeft volgens mij wel een survival/scouting achtergrond.quote:Op maandag 14 november 2016 23:23 schreef zolderraam het volgende:
[..]
Er hing wel een poster met morse code in 1 van die kamers. Dus misschien wel
Ik ben het met jou eens. Tenminste, ik denk er hetzelfde over en vind het daarom best irritant om toe te kijken hoe iedereen over zich heen laat lopen... Ik zie wel dat Negan heel goed wordt neergezet maar toch, ben hem nu al een beetje beuquote:Op maandag 14 november 2016 19:22 schreef AchJa het volgende:
[..]
Die club van Negan hangt als los zand aan elkaar die weten zich zonder Negan totaal geen raad.
Hell, driekwart van die lui zou het toejuichen als die Negan opgeruimd wordt.
Daryl's geknipper was me nog niet opgevallen, maar het klinkt wel aannemelijk dat hij het zou proberen.quote:Op maandag 14 november 2016 23:26 schreef sally-spectra het volgende:
[..]
Ja, dat zag ik ook. Dus vandaar mijn vermoeden en Daryl heeft volgens mij wel een survival/scouting achtergrond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |