Kostte bij mij niks, ik heb gewoon een setje aangetrokken wat ik al had met strapless bh (want strapless jurk). Ze wilden me in de bruidsjurken winkel nog een torselet aansmeren, maar dat vond ik te duur en geen toegevoegde waarde hebbenquote:Op zaterdag 17 september 2016 17:32 schreef Sarabi het volgende:
Voor diegene die al getrouwd zijn, hoe duur is bruidslingerie? Geen idee wat ik daar voor in ons budget moet zetten.
Mn torselet kreeg ik bij mn jurk en de slip was 10 euro oid...quote:Op zaterdag 17 september 2016 17:32 schreef Sarabi het volgende:
Voor diegene die al getrouwd zijn, hoe duur is bruidslingerie? Geen idee wat ik daar voor in ons budget moet zetten.
Reken op een torselet qua kosten tussen de ¤70,- en ¤170,-.quote:Op zaterdag 17 september 2016 17:32 schreef Sarabi het volgende:
Voor diegene die al getrouwd zijn, hoe duur is bruidslingerie? Geen idee wat ik daar voor in ons budget moet zetten.
Denk niet dat dat voldoende is bij alle jurken.quote:Op zondag 18 september 2016 06:46 schreef VenusFlyTrap het volgende:
Eh. about bruidslingerie: je kan toch ook een witte slip / string en beha aan? Ik heb geleerd dat als er "bruids" voor staat het gelijk 10x zo duur is. Alhoewel ik wel van plan ben iets speciaals te kopen. Wordt-ie helemaal gek.
Ik hoop een deal te sluiten met de winkel waar ik m'n jurk koop, door een budget af te spreken inclusief lingerie en evt accessoires
ik heb er altijd ruzie mee. Grote kans dat ik voor een plakbh gaquote:Op zondag 18 september 2016 10:53 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Strapless boys werken voor mij echt niet
Ik vraag mij af in hoeverre dat nog een beetje ondersteuntquote:Op zondag 18 september 2016 11:02 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik heb er altijd ruzie mee. Grote kans dat ik voor een plakbh ga
Ziet er fantastisch uit! Ik dacht alleen ik zie niet echt input van de gasten maar je bedoelt denk ik het bruidspaar zelfquote:Op maandag 26 september 2016 20:12 schreef matigeuser het volgende:
Onlangs is een vriend van me getrouwd. Hij trouwde met zijn leuke vriendin in Friesland op een hele zonnige dag. We gingen ook bootje varen in de middag. Een unieke dag mag ik wel zeggen. Kleinschalig en romantisch. Wellicht leuk ook om de film hier te delen want die is ook heel erg mooi geworden. Die gasten kunnen er wat van. Doe je inspiratie op zou ik zeggen
Ik denk dat hij de videograaf bedoelt eigenlijkquote:Op woensdag 28 september 2016 08:18 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ziet er fantastisch uit! Ik dacht alleen ik zie niet echt input van de gasten maar je bedoelt denk ik het bruidspaar zelfverwarrende woordkeuze
Haha jep. Matig verwoord inderdaad.quote:Op woensdag 28 september 2016 08:47 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij de videograaf bedoelt eigenlijk
Gefeliciteerd! Jullie zijn al lekker ver.quote:Op donderdag 29 september 2016 15:44 schreef Komkommerschijfje het volgende:
Ik zag dit topic voorbijkomen (ik lees al langere tijd in sommige subfora mee) en heb daarvoor speciaal een account aangemaakt.
Ik ga ook trouwen! Op 17 maart a.s. is onze grote dag.![]()
Er is al heel veel geregeld: jurk en alles daarbij uitgezocht, getuigen en ceremoniemeester gevraagd (onze ceremoniemeester maakt ook onze taart, daar is ze geweldig goed in), locaties allemaal geregeld, fotograaf en DJ vastgelegd, vervoer (onze eigen auto die we gaan pimpen).
Daarnaast hebben we de aankomende twee/drie weken weer flink wat kleinere dingen op de planning staan: doorspreken van bloemen, uitzoeken van ringen, een nieuwe sessie met onze ceremoniemeester om alle vorderingen door te spreken. Het is nu over pakweg 5,5 maand zover en ik kan echt niet wachten.
Fotograaf enzo is ook wel iets om op tijd vast te leggenquote:Op donderdag 29 september 2016 23:55 schreef CoolGuy het volgende:
Zo, wij hebben vandaag een reservering gemaakt voor een locatie. Wij trouwen heel klein, met alleen onze directe familie, gaan daar vervolgens mee eten. Wij willen graag een mooie huwelijksreis doen.
Zaterdag gaan we op de locatie kijken, en dan zou de datum 26 augustus 2017 worden. We hebben verschillende reizen bekeken, incl cruises door de Bahama's (al dan niet icm Florida), Las Vegas + Hawaii, en nog veel meer. Er is zo veel keuze![]()
![]()
Ik weet dat mijn vriendin al weet welke jurk het gaat worden, maar voor de rest is eigenlijk de locatie het 2e wat als het goed is a.s. zaterdag definitief gaat worden. Voor de rest ligt nog alles open, maar, het is ook nog een hele tijd weg.
Jawel, maar daar zijn er hier tig van. Incl familie, dus ik denk niet dat we daar een issue gaan hebbenquote:Op vrijdag 30 september 2016 00:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Fotograaf enzo is ook wel iets om op tijd vast te leggen
Speciale reden daarvoor? Of vinden jullie April leuker?quote:Op zondag 2 oktober 2016 08:57 schreef Tink89 het volgende:
Wij gaan proberen om onze trouwdag vijf maanden naar voren te halen... Gisteren onze locatie gemaild en families vast ingelicht dat we het aan het proberen zijn. Fingers crossed dat het gaat lukken!
We hebben eigenlijk bijna alles al geregeld, zijn ongeduldig (ook al ruim een half jaar verloofd) en we konden zelf niet meer bedenken waarom we zo lang gingen wachten...quote:Op zondag 2 oktober 2016 10:00 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Speciale reden daarvoor? Of vinden jullie April leuker?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)
Vrienden van ons hadden idd ook gewoon een Spotify lijst draaien.quote:Op maandag 3 oktober 2016 10:13 schreef Tink89 het volgende:
Hebben jullie ervaring met bruiloften zonder band of dj? Ik vind een spotifylijst eigenlijk ook wel prima... maar weet niet of dat raar is.
Dat gaan wij ook doen. Maar wij hebben ook geen feest alleen nog even borrelen na het eten.quote:Op maandag 3 oktober 2016 10:13 schreef Tink89 het volgende:
Hebben jullie ervaring met bruiloften zonder band of dj? Ik vind een spotifylijst eigenlijk ook wel prima... maar weet niet of dat raar is.
Ja ik zit ook al daarover te denken. Zelfde geldt voor mn bruidsmeisjes en/of bloemenmeisjes...Iedereen roept al: mag ik? Mag ik? pffquote:Op maandag 3 oktober 2016 11:05 schreef Tink89 het volgende:
Ik krijg trouwens net het verzoek om een gastenlijst voor m'n vrijgezellenfeest in te leveren. Lastig hoor...wie wel en wie niet.
Wat moet ik me voorstellen bij een stampuurtje?quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 08:12 schreef Serinde het volgende:
Wij nodigen alleen de kindjes van mijn zusje uit dus gelukkig hoeven wij daar geen lastige keuzes in te maken![]()
Ik heb een jurk!Hij is ongeveer wat ik in gedachten had maar dan nog mooier
vorige week vrijdag geweest; het was de derde jurk
![]()
Volgende week in ondertrouw en voor de auto kijken. Deze week Save the date kaartjes voor de daggasten verstuurd. Van mij mag het wel mei zijn![]()
Een spotify list zou voor ons feest niet werken. We willen een dansvloer en het stampuurtje (vanwege een deel van de gasten maar niet de hele avond) is ook niks zonder DJ.
Denk dat proberen inderdaad het beste is. Zie je meteen of het wat is.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:19 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik ben aan het twijfelen of ik toch niet een sluier moet nemen. Ik heb het gevoel dat het geheel met een sluier wat meer in balans zou kunnen zijn, terwijl ik eerst zei dat zo'n ding me maar onhandig leek. Over 2 weken maar eens wat sluiers proberen als ik mijn jurk ga ophalen.
Precies. Ik was ervan overtuigd dat ik een sluier wilde, maar het staat me gewoon echt niet. Dan liever een prachtig kapsel met sieraden en/of bloemen dan een sluier.quote:Op donderdag 13 oktober 2016 15:31 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Denk dat proberen inderdaad het beste is. Zie je meteen of het wat is.
Alleen met ze gemaild. Ze gaven aan weinig tijd te hebben in het weekend en daarom mocht ik mijn huidige jurk (waar ik vreselijk over twijfelde) niet ter plekke passen om te vergelijken. Toen ben ik niet gegaan.quote:Op maandag 17 oktober 2016 18:53 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Iemand ervaring met Ann en John in Eindhoven?
Daar woon ik praktisch naast. Maar is me door mensen hier in de omgeving sterk afgeraden.quote:Op dinsdag 18 oktober 2016 17:07 schreef ekmef321 het volgende:
deurne zit ook een grote zaak. Geen ervaring reed er toevallig langs vorige week.
hoezo dat dan? Ik heb juist goede ervaringen met koonings en hoor juist negatieve verhalen over a&jquote:Op dinsdag 18 oktober 2016 17:17 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Daar woon ik praktisch naast. Maar is me door mensen hier in de omgeving sterk afgeraden.
Haha lol.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 13:49 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hoezo dat dan? Ik heb juist goede ervaringen met koonings en hoor juist negatieve verhalen over a&j
weinig tijd dusquote:Op woensdag 19 oktober 2016 14:40 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Haha lol.
Wat is er met a&j dan?
Weinig tijd voor je, opdringerig, dat soort dingen is wat ik hier hoor. maarja ik geloof natuurlijk ook maar wat mensen mij vertellen hé.
Ik ga ook doordeweeks. Bewust haha.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 14:48 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
weinig tijd dus![]()
Bij ķoonings had ik dat gevoel niet. Maar ik was wel doordeweeks en ik werd op de eerste jurk verliefd dus dat zal zeker meespelen. Als je er twintig wil passen zullen ze ongetwijfeld minder tijd nemen gevoelsmatig
ja, 4 is gemiddeld he. Zoveel heb ik ook gepast. 20 was even een extreem voorbeeldquote:Op woensdag 19 oktober 2016 14:51 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik ga ook doordeweeks. Bewust haha.
Maar wil wel meerdere jurken passen. Gewoon om het zeker te weten.
Oh man moet er niet aan denken 20 jurken passenquote:Op woensdag 19 oktober 2016 14:53 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ja, 4 is gemiddeld he. Zoveel heb ik ook gepast. 20 was even een extreem voorbeeld
das nog ruim zat! Wanneer ga je?quote:Op woensdag 19 oktober 2016 15:02 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Naja mocht het kut zijn bij a&j kan ik altijd verder kijken natuurlijk. Naja niet te lang want over 8 maanden trouwen we.
3 november. Schoonmoeder moet zo nodig eerst op vakantiequote:Op woensdag 19 oktober 2016 15:04 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
das nog ruim zat! Wanneer ga je?
Mijn vaste kapper. Een keer proef.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 16:51 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Hoe hebben jullie dat geregeld met haar en make-up eigenlijk? Gewoon bij een kapper naar binnen gelopen?
Dat is leuk!!!!quote:Op woensdag 19 oktober 2016 20:19 schreef SilverSjoiis het volgende:
Ik heb het geluk dat mijn zusje Hair- en Make-up Artist is en mijn haar en make-up wel wilde doen, evenals helpen met het aantrekken van de jurk! Heel fijn om zo'n zussenmoment gehad te hebben op de dag zelf!
Zag net op Facebook dat ze in Boxmeer 50% korting hebben op de 2016 collectie.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 22:24 schreef Peejtur het volgende:
Er zijn overduidelijk meer vrouwen hier
Niemand ervaring met pakken.
Volgens mij heeft mijn man hem bij suit supply gekocht.quote:Op woensdag 19 oktober 2016 22:24 schreef Peejtur het volgende:
Er zijn overduidelijk meer vrouwen hier
Niemand ervaring met pakken.
en dan willen we uiteraard een foto zienquote:Op zondag 23 oktober 2016 13:52 schreef Peejtur het volgende:
Gisteren een erg mooi pak gevonden en ook gekocht. Wordt nu vermaakt en haal ik 5 november op.
Na 13 maart want mijn aanstaande kijkt hier ook wel eensquote:Op zondag 23 oktober 2016 15:42 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
en dan willen we uiteraard een foto zien
ook prima uiteraardquote:Op maandag 24 oktober 2016 07:03 schreef Peejtur het volgende:
[..]
Na 13 maart want mijn aanstaande kijkt hier ook wel eens
Leuk!!!quote:
Schoonmoeder, dat is wel bijzonderquote:Op maandag 24 oktober 2016 11:37 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Leuk!!!
Onze babs is mijn aanstaande schoonmoeder. Ben benieuwd wanneer we daarmee op gesprek moeten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |