Meer solidariteit? Goed idee, zeker in aanmerking genomen dat de meesten maar 70% belasting betalen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 20:49 schreef ijs_beer het volgende:
Wat meer solidariteit en oog voor milieu zou helemaal geen kwaad kunnen in onze ikke-ikke-ikke en na mij de zondvloedmaatschappij, maar of dat op deze manier moet.
Vrijwel niemand komt aan die 70%. De belastingdruk voor alle inkomens ligt in Nederland tussen de 36 en 43%, en dan hebben ze alle belastingen behalve BTW meegenomen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 20:53 schreef MisterCe het volgende:
[..]
Meer solidariteit? Goed idee, zeker in aanmerking genomen dat de meesten maar 70% belasting betalen.
Precies. Niet dusquote:Op dinsdag 6 september 2016 20:49 schreef ijs_beer het volgende:
Wat meer solidariteit en oog voor milieu zou helemaal geen kwaad kunnen in onze ikke-ikke-ikke en na mij de zondvloedmaatschappij, maar of dat op deze manier moet.
Want BTW is geen belasting? En accijns? Is dat meegenomen?quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:00 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Vrijwel niemand komt aan die 70%. De belastingdruk voor alle inkomens ligt in Nederland tussen de 36 en 43%, en dan hebben ze alle belastingen behalve BTW meegenomen.
Ik kan nu niet linken naar dat artikel in het NRC want zit mobiel, maar kom er later nog op terug.
HRA is geen subsidie. Schijnt toch erg ingewikkeld te begrijpen te zijn.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:04 schreef Tja..1986 het volgende:
Dit stukje..Cultuur en vergroening is een hobby, maar de grootste subsidiepot is nog steeds die van de HRA. Maar dat schrijven ze nou nooit op als hobby in de telegraaf.
Geef het de naam die je wil. Het is samen met de huurtoeslag zoals ze ingevoerd zijn een verstorende factor op de huizenmarkt.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:04 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
HRA is geen subsidie. Schijnt toch erg ingewikkeld te begrijpen te zijn.
Dat dan weer wel.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:07 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Geef het de naam die je wil. Het is samen met de huurtoeslag zoals ze ingevoerd zijn een verstorende factor op de huizenmarkt.
Hoe moet je het anders verwoorden? Je krijgt geld om iets te kunnen betalen dat je eigenlijk niet kan betalen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:04 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
HRA is geen subsidie. Schijnt toch erg ingewikkeld te begrijpen te zijn.
Ghehehequote:Op dinsdag 6 september 2016 20:48 schreef Janneke141 het volgende:
Zo blijkt maar weer dat Zwarte Piet afschaffen en Sinterklaas spelen prima samengaan.
Die "straf de rijken" mentaliteit leeft al langer, maar wordt verergerd door het feit dat deze overheid weinig gedaan lijkt te hebben om ze mee te laten betalen aan de malaise van de afgelopen tijd. Sterker nog, ze lijken ontzien. Dat verergerd zulk sentiment alleen maar natuurlijk.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:13 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Is dit serieus? Geld afpakken van anderen als speerpunt van je verkiezing?
Tja, als je verkiezingen houdt in een land waar schrikbarend veel afgunstige netto-ontvangers zijn..quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:13 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Is dit serieus? Geld afpakken van anderen als speerpunt van je verkiezing?
Er zijn meer mensen met weinig spaargeld, dan mensen met heel veel spaargeld.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:13 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Is dit serieus? Geld afpakken van anderen als speerpunt van je verkiezing?
Je krijgt geen geld. Wijdverbreid misverstand.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:11 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Hoe moet je het anders verwoorden? Je krijgt geld om iets te kunnen betalen dat je eigenlijk niet kan betalen.
Alleen jammer dat Groenlinks met de "rijken" waarschijnlijk Jan Modaal en Jan iets boven Modaal bedoelt.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:15 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Die "straf de rijken" mentaliteit leeft al langer, maar wordt verergerd door het feit dat deze overheid weinig gedaan lijkt te hebben om ze mee te laten betalen aan de malaise van de afgelopen tijd. Sterker nog, ze lijken ontzien. Dat verergerd zulk sentiment alleen maar natuurlijk.
Zeg maar gerust iedereen die geen netto ontvanger is.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:23 schreef Nnelis het volgende:
[..]
Alleen jammer dat Groenlinks met de "rijken" waarschijnlijk Jan Modaal en Jan iets boven Modaal bedoelt.
Ik bedreig jou zodat je 60% van je inkomen aan mij afstaat. Vervolgens geef ik je de kans om 10 procentpunt minder te betalen en dat noem jij dan geld van mij krijgen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:11 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Hoe moet je het anders verwoorden? Je krijgt geld om iets te kunnen betalen dat je eigenlijk niet kan betalen.
Als ik 5 cent zou krijgen voor elke keer dat ik deze kutfoto zie, dan zou ik allang miljonair zijn.quote:
Groenlinks was volgens mij wel echt anti mensen die bovenmodaal zitten. De middenklasse zal wel meer belasting moeten betalen op eten, maar krijgt ook weer meer terug via de hele geldrondpomp machine waar socialisten in NL zo'n fan van zijn.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:23 schreef Nnelis het volgende:
[..]
Alleen jammer dat Groenlinks met de "rijken" waarschijnlijk Jan Modaal en Jan iets boven Modaal bedoelt.
Obsessief gedrag kun je prima inzetten om miljonair te worden als je het steekt in de aandelenmarkt of iets dergelijks.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:27 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Als ik 5 cent zou krijgen voor elke keer dat ik deze kutfoto zie, dan zou ik allang miljonair zijn.
Ik zit toch al jaren in de middenklasse, maar ik kan me niet herinneren ooit iets uit de "geldrondpomp" machine te hebben gehadquote:Op dinsdag 6 september 2016 21:27 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Groenlinks was volgens mij wel echt anti mensen die bovenmodaal zitten. De middenklasse zal wel meer belasting moeten betalen op eten, maar krijgt ook weer meer terug via de hele geldrondpomp machine waar socialisten in NL zo'n fan van zijn.
De eerste partij die dat geldverslindingspakket af wil schaffen krijgt zonder pardon mijn stem, al willen ze een miljoen gelukzoekers opnemen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:27 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Groenlinks was volgens mij wel echt anti mensen die bovenmodaal zitten. De middenklasse zal wel meer belasting moeten betalen op eten, maar krijgt ook weer meer terug via de hele geldrondpomp machine waar socialisten in NL zo'n fan van zijn.
Het blijft dan ook een treffend plaatje.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:27 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Als ik 5 cent zou krijgen voor elke keer dat ik deze kutfoto zie, dan zou ik allang miljonair zijn.
Jij kiest er voor om een overgewaardeerd product aan te schaffen die je niet kan betalen. Een mannetje kent wel iemand die jou geld geeft zodat je het alsnog kan betalen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:24 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik bedreig jou zodat je 60% van je inkomen aan mij afstaat. Vervolgens geef ik je de kans om 10 procentpunt minder te betalen en dat noem jij dan geld van mij krijgen.
Zo werkt geld krijgen natuurlijk niet.
Het ziet er veel te simpel uit.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:31 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Het blijft dan ook een treffend plaatje.
Zeker geen kinderen of ziekte?quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:29 schreef Nnelis het volgende:
[..]
Ik zit toch al jaren in de middenklasse, maar ik kan me niet herinneren ooit iets uit de "geldrondpomp" machine te hebben gehad
Grappig dat in het gepresenteerde programma ook de belastingverlaging voor de middenklasse wordt genoemd, het tegengestelde van wat je nu dus verwacht.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:27 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Groenlinks was volgens mij wel echt anti mensen die bovenmodaal zitten. De middenklasse zal wel meer belasting moeten betalen op eten, maar krijgt ook weer meer terug via de hele geldrondpomp machine waar socialisten in NL zo'n fan van zijn.
Kiezers lokken met gestolen geld is dan ook niet zo heel complex.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:32 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het ziet er veel te simpel uit.
Correct. Tenzij licht autistische trekjes meetellenquote:Op dinsdag 6 september 2016 21:34 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Zeker geen kinderen of ziekte?
Dat klinkt als een lening.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:32 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Jij kiest er voor om een overgewaardeerd product aan te schaffen die je niet kan betalen. Een mannetje kent wel iemand die jou geld geeft zodat je het alsnog kan betalen.
Het lijkt er heel aardig op dat het wel werkt.
Nee, de lening je doel waar je je geld voor krijgt. Want zonder het geld dat je krijgt kan je de lening niet betalen.quote:
Maar zelfs dan zal je vast wel eens wat uitjes doen waar je 90% al via de belasting voor hebt betaald.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:35 schreef Nnelis het volgende:
[..]
Correct. Tenzij licht autistische trekjes meetellen
Boehoe ze stelen mijn geld.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:35 schreef Grems het volgende:
[..]
Kiezers lokken met gestolen geld is dan ook niet zo heel complex.
Ik hoop niet ooit ''betaald'' door jou te krijgen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:37 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Nee, de lening je doel waar je je geld voor krijgt. Want zonder het geld dat je krijgt kan je de lening niet betalen.
Legalisatie softdrugsquote:Op dinsdag 6 september 2016 21:37 schreef ijs_beer het volgende:
Om even een wat breder beeld te geven dan die telegraaf schreeuwerij:
hoofdpunten programma:
- Alle kolencentrales en de kerncentrale in Borssele dicht
- Sluiten bio-industrie Hypotheekrenteaftrek verdwijnt
- SNS blijft in staatshanden
- Nederland wordt een republiek, de Eerste Kamer verdwijnt
- Het eigen risico in zorgverzekering afgeschaft
- Belasting op vermogen op basis van behaald rendement
- Tweejarige brugklassen
- Doorstroomrecht in het onderwijs: mbo-diploma geeft bijvoorbeeld recht op toegang hbo, vmbo-t op havo
- Lonen omhoog, belasting omlaag voor lage en middeninkomens
- Specialisten in loondienst
- Bedrijven moeten quotum gehandicapten aannemen
- Legalisering softdrugs
- Jonge ouders opgeteld een halfjaar verlof
- Kinderopvang voor alle kinderen van zes maanden tot 4 jaar
http://www.volkskrant.nl/(...)n-economie~a4371592/
Ze willen het stokje graag overnemen, de PvdA ligt dood te bloeden.quote:
Als jij nou twee keer zo veel belasting gaat betalen, zal je één gezin uit de schulden helpenquote:
Da's toch niet zo schokkend? Daar hebben ze altijd voor gestaan, bij gecontroleerde verkoop kan de staat er ook nog aan verdienen ook.quote:
Zolang jij gebruik maakt van de HRA krijg je hoe dan ook door mij betaald.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:38 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik hoop niet ooit ''betaald'' door jou te krijgen.
Deze ideeën van glquote:Op dinsdag 6 september 2016 21:04 schreef Tja..1986 het volgende:
Dit stukje..Cultuur en vergroening is een hobby, maar de grootste subsidiepot is nog steeds die van de HRA. Maar dat schrijven ze nou nooit op als hobby in de telegraaf.
Ja dat wist ik niet :p Zijn er nog andere partijen die dit ook hebben opgenomen in hun programma?quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:39 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Da's toch niet zo schokkend? Daar hebben ze altijd voor gestaan, bij gecontroleerde verkoop kan de staat er ook nog aan verdienen ook.
Even duidelijker neergezet in een apart streepje.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:37 schreef ijs_beer het volgende:
Om even een wat breder beeld te geven dan die telegraaf schreeuwerij:
hoofdpunten programma:
- Alle kolencentrales en de kerncentrale in Borssele dicht
- Sluiten bio-industrie
- Hypotheekrenteaftrek verdwijnt
- SNS blijft in staatshanden
- Nederland wordt een republiek, de Eerste Kamer verdwijnt
- Het eigen risico in zorgverzekering afgeschaft
- Belasting op vermogen op basis van behaald rendement
- Tweejarige brugklassen
- Doorstroomrecht in het onderwijs: mbo-diploma geeft bijvoorbeeld recht op toegang hbo, vmbo-t op havo
- Lonen omhoog, belasting omlaag voor lage en middeninkomens
- Specialisten in loondienst
- Bedrijven moeten quotum gehandicapten aannemen
- Legalisering softdrugs
- Jonge ouders opgeteld een halfjaar verlof
- Kinderopvang voor alle kinderen van zes maanden tot 4 jaar
http://www.volkskrant.nl/(...)n-economie~a4371592/
Zou ruim als GL? weet ik niet, ik verwacht D66 en Pvdd misschien.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:40 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja dat wist ik niet :p Zijn er nog andere partijen die dit ook hebben opgenomen in hun programma?
De enige reden dat jij zo jolig doet over dit onderwerp is omdat je van jongs af aan niet beter weet. Probeer eens met de ogen van een buitenstaander naar de situatie te kijken. Als een Mocro je geld afpakt het diefstal en als iemand in een uniform het doet is het maar normaal. Dat in het land van de Tiende Penning.quote:
Ik zit niet in de Wajong.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:39 schreef Grems het volgende:
[..]
Een lastig concept voor de Wajong'ers van Fok!, ik weet het.
Beter legaliseren dan dit vreemde beleid.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:41 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Zou ruim als GL? weet ik niet, ik verwacht D66 en Pvdd misschien.
Wat mij dan vooral steekt is dat ze het over belastingverlaging voor lage en midden inkomens hebben maar niet definiëren wat bv een midden inkomen is. Dit bepalen ze dan nog even na de verkiezing waardoor je waarschijnlijk alsnog genaaid gaat worden. Het geld moet ergens vandaan komen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Deze ideeën van gl![]()
Bestraffen voor goed sparen en belonen van een tyfuszooitje trappen. Want vadertje staat lost het wel op.
Concentreer je liever op een goed functionerende rijke middenklasse ipv kansloze arme kneus die zijn leven niet op de rit krijgt.
GL was altijd al veel economisch linkser dan de PvdA. Alleen hun meeste promotiemateriaal gaat over windmolens en dergelijke.quote:
Geef je gegevens ff door, stuur ik je een acceptgiro'tje.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:42 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik zit niet in de Wajong.![]()
Ik werk, maar ik ga niet huilen als ik belasting moet betalen.
quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:37 schreef ijs_beer het volgende:
Om even een wat breder beeld te geven dan die telegraaf schreeuwerij:
hoofdpunten programma:
- Alle kolencentrales en de kerncentrale in Borssele dicht Zodat we voor energie helemaal afhankelijk worden van Rusland en het Midden-Oosten
- Sluiten bio-industrie Lekker een tientje betalen voor vier ons kip. Oh nee, we importeren gewoon de kip uit Polen, en daar hebben de boeren nog wel werk
- Hypotheekrenteaftrek verdwijnt Goed plan. Wel graag de huurtoeslag ook afschaffen
- SNS blijft in staatshanden Bankieren is geen taak van de staat. Bovendien oneerlijke concurrentie tov de andere banken, en de vraag is ook of de EC dit goed vindt
- Nederland wordt een republiek, de Eerste Kamer verdwijnt Twijfelgeval
- Het eigen risico in zorgverzekering afgeschaft Op kosten van...
- Belasting op vermogen op basis van behaald rendement Goed plan
- Tweejarige brugklassen Waarom? Wat biedt dat dat huidige scholen niet bieden?
- Doorstroomrecht in het onderwijs: mbo-diploma geeft bijvoorbeeld recht op toegang hbo, vmbo-t op havo Meer diploma-inflatie, dat hebben we nodig. Er is ruim voldoende doorstroom mogelijk
- Lonen omhoog, belasting omlaag voor lage en middeninkomens Over het eerste gaat GL niet, en het laatste zou voor iedereen moeten gelden
- Specialisten in loondienst Moeten ze zelf weten
- Bedrijven moeten quotum gehandicapten aannemen Gaat niet werken. Naief maakbaarheidsdenken
- Legalisering softdrugs Goed plan
- Jonge ouders opgeteld een halfjaar verlof Op kosten van...
- Kinderopvang voor alle kinderen van zes maanden tot 4 jaar Op kosten van...
http://www.volkskrant.nl/(...)n-economie~a4371592/
Dat. Want voor de socialisten is ook 100 euro bovenmodaal, een vieze smerige rijke kapitalistische stinkerd....quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:42 schreef Nnelis het volgende:
[..]
Wat mij dan vooral steekt is dat ze het over belastingverlaging voor lage en midden inkomens hebben maar niet definiëren wat bv een midden inkomen is. Dit bepalen ze dan nog even na de verkiezing waardoor je waarschijnlijk alsnog genaaid gaat worden. Het geld moet ergens vandaan komen.
Wat is je alternatief? Geen belastingen meer betalen? Sociale zekerheid afschaffen met Amerikaanse toestanden als gevolg? Nee dank je, ik wil wel nog veilig over straat lopen in plaats van dat ik overvallen wordt door iemand die geen of bijna geen geld meer van de staat krijgt.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:41 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De enige reden dat jij zo jolig doet over dit onderwerp is omdat je van jongs af aan niet beter weet. Probeer eens met de ogen van een buitenstaander naar de situatie te kijken. Als een Mocro je geld afpakt het diefstal en als iemand in een uniform het doet is het maar normaal. Dat in het land van de Tiende Penning.
Dit vind ik wel een prachtige reactie.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:43 schreef Grems het volgende:
[..]
Geef je gegevens ff door, stuur ik je een acceptgiro'tje.
Doe niet zo debiel ajb.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:41 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De enige reden dat jij zo jolig doet over dit onderwerp is omdat je van jongs af aan niet beter weet. Probeer eens met de ogen van een buitenstaander naar de situatie te kijken. Als een Mocro je geld afpakt het diefstal en als iemand in een uniform het doet is het maar normaal. Dat in het land van de Tiende Penning.
Amerikanen betalen een hele hoop belasting, alleen gaat dat niet naar sociale zekerheid. Ik zeg ook niet dat we geen belasting zouden moeten betalen, maar de gemakzucht waarmee mensen ondertussen de meerderheid van het inkomen van werkende mensen afpakken en dat aandeel zelfs willen vergroten is om te kotsen. Zestig procent van het jaar werken mensen niet voor hunzelf, maar voor een ander. Er zijn slaven op de wereld die meer van hun arbeid terugkrijgen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:47 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Wat is je alternatief? Geen belastingen meer betalen? Sociale zekerheid afschaffen met Amerikaanse toestanden als gevolg? Nee dank je, ik wil wel nog veilig over straat lopen in plaats van dat ik overvallen wordt door iemand die geen of bijna geen geld meer van de staat krijgt.
Blijkbaar. Ook omdat ze weten dat er een enorme hoeveelheid kneuzen zijn die hier blind op stemmen en hun hard bij elkaar gewerkte centen onder vuur zien.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:48 schreef skrn het volgende:
Al die haters. Wat een leven. Dit forum zit zeker vol met hardwerkende Nederlanders. Schuimbekken op een partij die nooit heeft gereageerd. Aandoenlijk hoor.
Geregeerd*quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:48 schreef skrn het volgende:
Al die haters. Wat een leven. Dit forum zit zeker vol met hardwerkende Nederlanders. Schuimbekken op een partij die nooit heeft gereageerd. Aandoenlijk hoor.
Ik ook niet..quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:49 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit vind ik wel een prachtige reactie.![]()
Ik bedoel natuurlijk dat ik niet ga huilen als ik mijn belastingdeel moet betalen.
Dat doen ze, wanneer is het genoeg?quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:50 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Doe niet zo debiel ajb.
Belasting is gewoon een normale vorm van contributie voor de voorzieningen waar jij als burger van dit land profijt van hebt. Of wil je liever leven als freerider en wel profiteren maar niet betalen voor het profijt van goede zorg, goed onderwijs, goede infrastructuur, en een veilig en stabiel leefklimaat?
Hoe meer je verdient hoe groter je profijt is van de voorzieningen in dit land. Dus niet meer dan terecht dat mensen met een hoger inkomen iets meer af / bijdragen aan de staatskas in het landsbelang (en hun eigen belang).
Onjuist. Vrijwel niemand in Nederland betaalt 60% belasting.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Amerikanen betalen een hele hoop belasting, alleen gaat dat niet naar sociale zekerheid. Ik zeg ook niet dat we geen belasting zouden moeten betalen, maar de gemakzucht waarmee mensen ondertussen de meerderheid van het inkomen van werkende mensen afpakken en dat aandeel zelfs willen vergroten is om te kotsen. Zestig procent van het jaar werken mensen niet voor hunzelf, maar voor een ander. Er zijn slaven op de wereld die meer van hun arbeid terugkrijgen.
Alleen jammer dat er in dat artikel alleen werd uitgegaan van de betalingen, en niet van de ontvangsten. Om een eerlijk beeld te krijgen moet je het namelijk corrigeren voor uitkeringen, toeslagen en subsidies.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Onjuist. Vrijwel niemand in Nederland betaalt 60% belasting.
Het NRC publiceerde in 2012 een artikel waarin bleek, de aftrekposten meerekenend, dat vrijwel alle inkomensgroepen, van laag tot hoog, ongeveer 40% van hun inkomen aan belasting kwijt zijn (hierin zijn ook alle indirecte belastingen meegenomen, alleen geen BTW en accijns).
Helaas is dat artikel zo 1, 2, 3 niet meer terug te vinden online.
quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Onjuist. Vrijwel niemand in Nederland betaalt 60% belasting.
Het NRC publiceerde in 2012 een artikel waarin bleek, de aftrekposten meerekenend, dat vrijwel alle inkomensgroepen, van laag tot hoog, ongeveer 40% van hun inkomen aan belasting kwijt zijn (hierin zijn ook alle indirecte belastingen meegenomen, alleen geen BTW en accijns).
Helaas is dat artikel zo 1, 2, 3 niet meer terug te vinden online.
Dit soort reacties hebben jarenlang belemmerd de HRA te hervormen. In dat opzicht vind ik de huidige regering erin geslaagd eindelijk zover zekerheid te bieden voor huizenbeziiters als wel aan huizenkopers. Met dank aan links.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:22 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Je krijgt geen geld. Wijdverbreid misverstand.
Heb je gestudeerd?quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Amerikanen betalen een hele hoop belasting, alleen gaat dat niet naar sociale zekerheid. Ik zeg ook niet dat we geen belasting zouden moeten betalen, maar de gemakzucht waarmee mensen ondertussen de meerderheid van het inkomen van werkende mensen afpakken en dat aandeel zelfs willen vergroten is om te kotsen. Zestig procent van het jaar werken mensen niet voor hunzelf, maar voor een ander. Er zijn slaven op de wereld die meer van hun arbeid terugkrijgen.
Ik ben een groot voorstander van het afschaffen van de HRA, maar dat maakt het nog steeds geen subsidie.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:54 schreef skrn het volgende:
[..]
Dit soort reacties hebben jarenlang belemmerd de HRA te hervormen. In dat opzicht vind ik de huidige regering erin geslaagd eindelijk zover zekerheid te bieden voor huizenbeziiters als wel aan huizenkopers. Met dank aan links.
Maar BTW en accijns kan nooit een groot deel van iemands inkomen uitmaken, anders moet iemand extreem veel (luxegoederen) consumeren. Zelfs extreem rijken doen dat niet.quote:
Dus van de 60% die overblijft valt weer zo'n 20% weg en dan komen we al snel boven de 50% uit.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:53 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Onjuist. Vrijwel niemand in Nederland betaalt 60% belasting.
Het NRC publiceerde in 2012 een artikel waarin bleek, de aftrekposten meerekenend, dat vrijwel alle inkomensgroepen, van laag tot hoog, ongeveer 40% van hun inkomen aan belasting kwijt zijn (hierin zijn ook alle indirecte belastingen meegenomen, alleen geen BTW en accijns).
Helaas is dat artikel zo 1, 2, 3 niet meer terug te vinden online.
Modaal wordt over het algemeen als een middeninkomen gezien.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat. Want voor de socialisten is ook 100 euro bovenmodaal, een vieze smerige rijke kapitalistische stinkerd....
Maar wat als ooit de tijd komt dat jijzelf misschien hulp nodig hebt? Ik weet niet wat je doet, maar stel je werkt je hele leven en het gaat een keer financieel helemaal mis, dan is het toch nog een fijne gedachte dat er een goed vangnet is? In de VS bijvoorbeeld loop je kans dat je ergens onder een brug kunt gaan slapen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:52 schreef Grems het volgende:
[..]
Ik ook niet..
Voor scholing, defensie, politie, brandweer etc etc
Wel als het naar de halfbloedjes van Richelle en Akif gaat zodat ook zij mooie Vans kunnen dragen. Dan hadden Richelle en Akif maar beter hun best moeten doen op school.
Niemand besteed 20% van zijn of haar gehele inkomen aan BTW en accijnzen natuurlijk, want dat zou inhouden dat het gehele inkomen wordt uitgegeven en geconsumeerd. daarom is 10% ook onwaarschijnlijk.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:59 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dus van de 60% die overblijft valt weer zo'n 20% weg en dan komen we al snel boven de 50% uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |