Nee dat is Theo Lucius.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:09 schreef Joezi het volgende:
[..]
Beetje kromme vergelijking nietwaar? Of denk je dat Yuri betrapt werd met vuurwerk?
De berichten daarover wisselen. Ik las ergens binnen 48 uur weg, maar in praktijk lijkt de enige collectieve vroege vlucht op 16 augustus te zijn gepland.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:08 schreef Zorro het volgende:
[..]
Je hebt het over de organisatie die iedereen die zijn stinkende best doet en geweldig leeft voor zijn of haar sport maar geen medaille pakt, op het eerste vliegtuig naar huis zet?
Eens.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:07 schreef Andromache het volgende:
[..]
Dan lijkt het me hoog tijd dat de echte afspraken op tafel komen, of althans de mededeling dat er aanvullende afspraken zijn gemaakt met hem naast de Rio-verklaring van NOC-NSF. Roep iets over niet meer handhaafbaar in het team, ernstige hinder, zodanig dat niet van het NOC verlangd kan worden hem nog te ondersteunen. Dit is een te dun verhaal versus de sanctie.
Ik ben niet alle kwalificatie eisen afgegaan, maar welke van de andere turners in dat team hebben zich wel individueel geplaatst door hun kwaliteiten ? (Epke Zonderland uitgezonderd)quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:08 schreef Kansenjongere het volgende:
Juist, op dat team doelde ik. Dat team waarvan Van Gelder afhankelijk was, nadat hij er individueel niet in was geslaagd zich te plaatsen:
http://www.volkskrant.nl/(...)alificatie~a4175424/
In denk dat er binnen 48 uur meer vliegtuigen vliegen dan 'het eerste vliegtuig', maar dat vind ik inderdaad wat gek ja. Ik snap op zich dat ze die lui uit het Olympisch dorp willen hebben, zodat je daar gewoon het topsportklimaat blijft houden, maar je kan ze best wat later terugvliegen, dat ze op eigen gelegenheid een hotelletje in de buurt pakken.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:08 schreef Zorro het volgende:
[..]
Je hebt het over de organisatie die iedereen die zijn stinkende best doet en geweldig leeft voor zijn of haar sport maar geen medaille pakt, op het eerste vliegtuig naar huis zet?
NOS zei daarbij dat ze dat niet kunnen bevestigen, we hebben alleen het persbericht nog. Yuri vecht het aan dat zou ie niet doen als er rellen zijn geweest en alles en meer.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:08 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Waarvan akte. Als je maar begrijpt dat ik, wanneer de NOS zegt dat het wél zo is en jij zegt dat je het niet gelooft, gewoon de NOS geloof als je verder niks hebt om je uitspraken te ondersteunen.
Klopt, maar je snapt wat ik bedoel. Grote mond over inzet en instelling, maar uiteindelijk alleen de presterenden belonen.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:10 schreef Andromache het volgende:
[..]
De berichten daarover wisselen. Ik las ergens binnen 48 uur weg, maar in praktijk lijkt de enige collectieve vroege vlucht op 16 augustus te zijn gepland.
Daar zou ik intens van genietenquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:10 schreef Tweek het volgende:
De FC Twente zaak was live te volgen krijgen we morgen weer een live stream?
Was ook een kort geding tenslotte. Kan je ook live horen van Yuri wat er is gebeurt neem ik aan. Of het wordt een welles nietus spelletje op basis van contract.quote:
De grap is dat ik precies doe hoe een noc of hendriks hier behandeld wordt. Het is spiegelen meer niet.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:05 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Nare manier van discussiëren, dat quasi intellectuele. Net doen alsof je meer weet dan anderen en als men je niet begrijpt dan ligt dat uitsluitend aan de andere partij.
Andersom geldt hetzelfde. als er niets aan de hand was geweest, had hij niet meteen zonder protest met de staart tussen de benen afgedropen.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:11 schreef Joezi het volgende:
[..]
NOS zei daarbij dat ze dat niet kunnen bevestigen, we hebben alleen het persbericht nog. Yuri vecht het aan dat zou ie niet doen als er rellen zijn geweest en alles en meer.
Luidruchtig... meer is er niet vermeld. Waarbij collega sporters hebben aangegeven dat ze het nieuws in de krant moesten lezen omdat ze niks gemerkt hadden.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:05 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jij weet ook niet dat het niet zo is. Ik neem aan dat de NOS dat niet verzint, jij blijkbaar wel. Dat is jouw goed recht, maar als de grootste nieuwsomroep van Nederland iets meldt en jij zegt dat het niet klopt maar daar geen bewijs voor kan overleggen, ben ik helaas toch geneigd de NOS betrouwbaarder te achten dan jou. De NOS stelt zich in deze zaak namelijk nét iets objectiever op
Nogmaals, heb je enig idee hoe groot zo'n olympisch dorp is?quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:14 schreef AchJa het volgende:
[..]
Luidruchtig... meer is er niet vermeld. Waarbij collega sporters hebben aangegeven dat ze het nieuws in de krant moesten lezen omdat ze niks gemerkt hadden.
Als het Nederlandse team zich niet had weten te plaatsen, had Nederland net als in 2008 en 2012 slechts 1 turner mogen afvaardigen. Reden te meer dus om je wat meer als teamspeler te gedragen als je je kwalificatie aan dat team te danken hebt.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:11 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Ik ben niet alle kwalificatie eisen afgegaan, maar welke van de andere turners in dat team hebben zich wel individueel geplaatst door hun kwaliteiten ? (Epke Zonderland uitgezonderd)
En dat ie stoer wou doen toen die Epke tegen kwam en hem een harde handdruk gaf met het goedemorgen wensen. Terwijl Epke een vinger blessure heeft.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:14 schreef AchJa het volgende:
[..]
Luidruchtig... meer is er niet vermeld. Waarbij collega sporters hebben aangegeven dat ze het nieuws in de krant moesten lezen omdat ze niks gemerkt hadden.
Goede post.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:13 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
De grap is dat ik precies doe hoe een noc of hendriks hier behandeld wordt. Het is spiegelen meer niet.
Dat er zaken nog onzeker zijn lijkt mij duidelijk. En dat ze in het voordeel van Yuri uit kunnen vallen, ook mogelijk.
Ik verbaas mij er alleen over dat die onzekerheid richting Yuri wordt goed gepraat alsof hij een kwajongen is die een keer te laat thuis, en dat de andere partij alsof stasi, ddr, random verwensingen, en duitsers wordt weggezet.
Maar daar mag je geen vraagtekens bij zetten.
Het gaat mij niet eens om de schuldvraag, dat het is gebeurt is al triest genoeg. Voor de sporter, en voor de sport. Ik vind het interessant waar al het geschuimbek vandaan komt. En je hoeft maar een beetje te prikken en er komt van tig kanten een portie haat richting instanties, Hendriks en turnbond. Terwijl wij hier allemaal van niks weten eigenlijk. Waarom die scheve verhouding? En waarom, als je een beetje om nuance roept, het blinde vertrouwen in een atleet waar je niks van weet. Daar is niks quasi intellectueel aan.
Edit: komt bij mat er vanuit de instanties er minstens net zoveel prikkels zijn om in officiële berichten de atleet te beschermen dan om hem aan te vallen. Oude rekeningen vereffenen vs eventueel steafbaar feit niet vertellen zolang hij daar zit. Het eerste is topic na topic verweten, het ander hoor je niemand over.
Zelfs een terrorist wordt verhoord, krijgt een advocaat en komt voor de rechter voordat hij gestraft wordt. Een beetje een lamme vergelijking van je.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:07 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Dus als er een (vermeende) terrorist wordt opgepakt, dan roep jij meteen dat ze hem moeten vrijlaten omdat je nog geen bewijs hebt gezien want "zo doen we dat in de wetenschap"?
In de wetenschap wacht je met roeptoeteren tot je zelf je feiten hebt verzameld.
Ooit gehoord van Guantánamo Bay?quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:18 schreef AchJa het volgende:
[..]
Zelfs een terrorist wordt verhoord, krijgt een advocaat en komt voor de rechter voordat hij gestraft wordt. Een beetje een lamme vergelijking van je.
En wat heb ik precies met de USA te maken mbt dit geval?quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:19 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Ooit gehoord van Guantánamo Bay?
wie er dan wakker geworden is is ook nog niet helemaal duidelijk- meestal lees je dat wel op twitterquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:14 schreef AchJa het volgende:
[..]
Luidruchtig... meer is er niet vermeld. Waarbij collega sporters hebben aangegeven dat ze het nieuws in de krant moesten lezen omdat ze niks gemerkt hadden.
Ja dat team was zo goed dat ze voor de aanwijzing van spelers maar naar de individuele kwaliteiten hebben gekeken van de turners.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:15 schreef Kansenjongere het volgende:
Als het Nederlandse team zich niet had weten te plaatsen, had Nederland net als in 2008 en 2012 slechts 1 turner mogen afvaardigen. Reden te meer dus om je wat meer als teamspeler te gedragen als je je kwalificatie aan dat team te danken hebt.
Yuri vast wel, ligt aan de copocabana toch?quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:19 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Ooit gehoord van Guantánamo Bay?
Kijk!!quote:Op donderdag 11 augustus 2016 23:52 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Wij zouden hem de maat moeten nemen naar zijn prestaties en gaven. En die zijn uitmuntend. En dat is het enige wat telt op een Olympische spelen.
Dat je de vergelijking niet snapte is niet erg, dan licht ik hem toch even toe.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:23 schreef AchJa het volgende:
[..]
En wat heb ik precies met de USA te maken mbt dit geval?
Maar de vergelijkingen worden steeds beter...
waar heb je dat gelezen ?quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:16 schreef Tweek het volgende:
[..]
En dat ie stoer wou doen toen die Epke tegen kwam en hem een harde handdruk gaf met het goedemorgen wensen. Terwijl Epke een vinger blessure heeft.
Ja, dit.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:25 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Ja dat team was zo goed dat ze voor de aanwijzing van spelers maar naar de individuele kwaliteiten hebben gekeken van de turners.![]()
Omdat het team zelf toch geen medaille kansen heeft.
En daarom mocht van Gelder mee (hij zat niet bij dat team wat de kwalificatie heeft afgedwongen)
Omdat hij beter was dan degenen in dat kwalificatie team die afvielen.
Ironisch, nietwaar? Niet goed genoeg om je individueel te kwalificeren en vervolgens toch op basis van je individuele kwaliteiten mee mogen doen omdat je landgenoten zich als team wel hebben weten te plaatsen.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:25 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Ja dat team was zo goed dat ze voor de aanwijzing van spelers maar naar de individuele kwaliteiten hebben gekeken van de turners.![]()
Omdat het team zelf toch geen medaille kansen heeft.
En daarom mocht van Gelder mee (hij zat niet bij dat team wat de kwalificatie heeft afgedwongen)
Omdat hij beter was dan degenen in dat kwalificatie team die afvielen.
quote:Op donderdag 11 augustus 2016 23:57 schreef Andromache het volgende:
[..]
Omdat je kennelijk alleen topsporter mag zijn als je ascetisch leeft, een lange vent bent, je ouders een labrador en een Opel Astra hebben, en graag nog zo dertien in een dozijn in TeamNL. Het Arisch ehm... olympisch ras.
is geen bronquote:
Anti-autoritaire sentimenten, Hendriks een pedant ventje vinden met die pratende kut op zijn kin, een symapthieke sportman die daadwerkelijk zelf iets groots gepresteerd heeft in zij sport.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:13 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
k vind het interessant waar al het geschuimbek vandaan komt. En je hoeft maar een beetje te prikken en er komt van tig kanten een portie haat richting instanties, Hendriks en turnbond.
Nee wel de vorm van bron die hier wordt aan gehouden. Morgen wordt misschien wat duidelijker. Tot die tijd heeft een discussie niet zoveel zin.quote:
Ben heel benieuwd hoe de rechter morgen oordeeltquote:Op donderdag 11 augustus 2016 23:58 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Klopt, daar moet je maar mee dealen. Men heeft nu gekozen voor de belangen van de andere sporters ipv de belangen van van Gelder. Deal daar mee
Tja, al die meningen over hem hebben natuurlijk niks met de situatie van nu van doen en worden er enkel bij gehaald omdat men een hekel aan Hendriks heeft.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:34 schreef Andromache het volgende:
[..]
Anti-autoritaire sentimenten, Hendriks een pedant ventje vinden met die pratende kut op zijn kin, een symapthieke sportman die daadwerkelijk zelf iets groots gepresteerd heeft in zij sport.
quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:04 schreef AchJa het volgende:
[..]
Precies. Ik baseer mijn mening dan ook op de feiten zoals tot nu toe bekend. Als er morgen uitkomt dat hij de concurrentie in elkaar heeft lopen timmeren dan stel ik mij mening ook echt wel bij.
Het komt natuurlijk ook dat de trackrecords van de bond en Hendriks natuurlijk ook niet in hun voordeel spreken.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:42 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Tja, al die meningen over hem hebben natuurlijk niks met de situatie van nu van doen en worden er enkel bij gehaald omdat men een hekel aan Hendriks heeft.
Precies hetzelfde dus als waar wat men Hendriks verwijt, een rekening vereffenen, doet men bij Hendriks.
Prima, maar net doen of het bij Hendriks en de bonden de hekel een logisch gevolg is van allerlei dingetjes uit het verleden, en alles bij Yuri een normale jongeman die een keer te laat thuis is zonder verleden, is lachwekkend.
Overigens vind ik Hendriks een kwal, maar dat zou er in deze situatie niet toe moeten doen.
De NOS objectiefquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:05 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jij weet ook niet dat het niet zo is. Ik neem aan dat de NOS dat niet verzint, jij blijkbaar wel. Dat is jouw goed recht, maar als de grootste nieuwsomroep van Nederland iets meldt en jij zegt dat het niet klopt maar daar geen bewijs voor kan overleggen, ben ik helaas toch geneigd de NOS betrouwbaarder te achten dan jou. De NOS stelt zich in deze zaak namelijk nét iets objectiever op
Wie heeft er in deze kwestie wel een goed trackrecord. Als dat een argument is lijkt mij dat niemand daar aanspraak op kan maken.quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:48 schreef AchJa het volgende:
[..]
Het komt natuurlijk ook dat het trackrecord van de bond en Hendriks natuurlijk ook niet in hun voordeel spreken.
Nou met dat laatste akkefietje mbt het vermeende coke gebruik hebben ze Yuri moedwillig een oor aan lopen naaien...quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 00:51 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Wie heeft er in deze kwestie wel een goed trackrecord. Als dat een argument is lijkt mij dat niemand daar aanspraak op kan maken.
Maar weer, bij de ene partij neemt men het kwalijk, bij de ander niet.
Morgen topshowquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 01:01 schreef marcodej het volgende:
Jullie kunnen nog 11 topics openen over deze dombo, maar jullie gaan het niet eens geworden.
Zeker wel!! Na de feiten morgen ... zijn we erquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 01:01 schreef marcodej het volgende:
Jullie kunnen nog 11 topics openen over deze dombo, maar jullie gaan het niet eens geworden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |