Het zijn ontwerpvoorwaarden, niet perse de exploitatie.quote:Op maandag 15 augustus 2016 09:41 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Voor de metro in Parijs zou je dan ook een rijbewijs nodig moeten hebben...
Metro in Parijs heeft een gelijkvloerse kruising...quote:Op maandag 15 augustus 2016 12:27 schreef b2py het volgende:
[..]
Het zijn ontwerpvoorwaarden, niet perse de exploitatie.
Met wegverkeer? Eentje of 2 bij een atelier verder houdt het wel op.quote:Op maandag 15 augustus 2016 12:43 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Metro in Parijs heeft een gelijkvloerse kruising...
Wel de wens om hem door te trekken naar Amsterdam, maar wanneer, dat weet niemand.quote:Op maandag 15 augustus 2016 12:35 schreef James1988 het volgende:
Hier is het definitieve lijstje van de nachttreinen die ÖBB overneemt: http://www.zugreiseblog.de/oebb-nachtzuege-deutschland/
Amsterdam Zürich gaat toch juist sowieso verdwijnen?quote:Op maandag 15 augustus 2016 13:47 schreef Dr_Flash het volgende:
Zo, dus over een paar maanden alleen nog Amsterdam - Zürich?Zo holt het wel heel hard achteruit. Het is nou niet alsof er nooit iemand in zit of zo
Ja dit is laatste jaar.quote:Op maandag 15 augustus 2016 13:51 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Amsterdam Zürich gaat toch juist sowieso verdwijnen?
Vind ik dus waardeloos, je moet dat ding in met je spullen en niet hoeven overstappen, merk het zelf dat ik/we meer vliegen dan vroeger, waar we vroeger de trein namen .quote:Op maandag 15 augustus 2016 14:17 schreef James1988 het volgende:
Ja, jammer genoeg verdwijnt dus ook de laatste nachttrein uit Nederland.
Gelukkig wordt Düsseldorf volgend jaar wel wat beter bereikbaar wanneer dat ding van Abellio gaat rijden (18x/dag), dus je zou 'm dan alsnog kunnen halen.
Nope. Het Schönes Wochenende-ticket is ook niet een heel weekend geldig.quote:Op maandag 15 augustus 2016 12:08 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Stomme vraag, is er een meerdaagse variant van t NRW ticket?
Er zijn twee H-Bahnen, in Düsseldorf en Dortmund. Verder zijn sommige Stadtbahnen wel geinigquote:Op maandag 15 augustus 2016 12:08 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Minder stomme vraag, zijn er belhalve de H bahn en de Wuppertaler Joekeloeris nog andere OV Snufjes die het bezoeken waard zijn?
Drie uur eerder weg en twee extra overstappen, daar wordt ik niet echt gelukkig van.quote:Op maandag 15 augustus 2016 14:17 schreef James1988 het volgende:
Gelukkig wordt Düsseldorf volgend jaar wel wat beter bereikbaar wanneer dat ding van Abellio gaat rijden (18x/dag), dus je zou 'm dan alsnog kunnen halen.
Fuck datquote:Op maandag 15 augustus 2016 13:51 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[..]
Amsterdam Zürich gaat toch juist sowieso verdwijnen?
Twee jaar geleden reed de tram tussen Krefeld en Düsseldorf nog met een bistrowagen.quote:Op maandag 15 augustus 2016 14:42 schreef Prins_Pils het volgende:
[..]
Nope. Het Schönes Wochenende-ticket is ook niet een heel weekend geldig.
[..]
Er zijn twee H-Bahnen, in Düsseldorf en Dortmund. Verder zijn sommige Stadtbahnen wel geinigMüngstener Brücke en het oude Solingen Hbf moet ik zelf ook nog een keertje heen..
https://www.google.co.uk/(...)Q!2e0!7i13312!8i6656quote:Op maandag 15 augustus 2016 13:18 schreef Bitlord het volgende:
[..]
Met wegverkeer? Eentje of 2 bij een atelier verder houdt het wel op.
Oudjaarsrondje, als tegenhanger van het nieuwjaarsrondje?quote:Op maandag 15 augustus 2016 15:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Fuck dat![]()
Nou, dat wordt dus nog even een afscheidsweekendje organiseren in november of zo
Ken nog wel een leuk appartement voor je in Freiburg als je wiltquote:Op maandag 15 augustus 2016 15:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Fuck dat![]()
Nou, dat wordt dus nog even een afscheidsweekendje organiseren in november of zo
Ik ben voorquote:Op maandag 15 augustus 2016 15:06 schreef ReisT het volgende:
[..]
Oudjaarsrondje, als tegenhanger van het nieuwjaarsrondje?
Daar regent het altijdquote:Op maandag 15 augustus 2016 15:08 schreef bork het volgende:
[..]
Ken nog wel een leuk appartement voor je in Freiburg als je wilt
Ik dacht meer iets begin december. Vrijdagavond CNL naar München heen, zaterdag met wat landelijke lijntjes richting Lindau / Bodensee, daar ergens een hotelletje met zwembad (het meer zelf is dan te koud), zondag met nog wat landelijke lijntjes naar Zürich en daar nog even goed eten. En dan de CNL terug naar NL. Maandagochtend thuis. Ochtend of hele dag vrij nemen.quote:Op maandag 15 augustus 2016 15:06 schreef ReisT het volgende:
[..]
Oudjaarsrondje, als tegenhanger van het nieuwjaarsrondje?
Als jij er bent zekerquote:
Greavy, werk aan de winkel!twitter:vid twitterde op dinsdag 16-08-2016 om 07:41:52Omleidingen A'dam>>#Schiphol floepen weer aan. Als jij via Hoofddorp rijdt gaan wij op zoek naar 'n snoeischaar. #A4 https://t.co/Tmst9G2iLP reageer retweet
Fototje ? want die zijn bijna nergens te vinden.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 10:14 schreef MTL het volgende:
Groetjes vanuit de trein naar Trondheim
Ik zit in een van die door NedTrain gemoderniseerde units en ik moet zeggen dat ze niet verkeerd er uit zien. Nieuwe bekleding, diverse interieurelementen vernieuwd en een goede koffiemachine in de Komfort-sectie.
Gisteren had ik nog een oude versie, die was toch echt wel gewoon oud. Zwaar versleten stoelen die viezig geel waren, nep houten beschot dat zo ongeveer van de muur af kwam en nog meer van dat soort ongein
twitter:NS_online twitterde op dinsdag 16-08-2016 om 11:45:02De nieuwe VIRM wordt 30 aug. 13u gepresenteerd in Haarlem. Bij zijn? Laat ons weten waarom en maak kans op tickets. https://t.co/UcoeaWIb6t reageer retweet
Sorry, zie je bericht te laat. Zit nu al in het hotel.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 11:43 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Fototje ? want die zijn bijna nergens te vinden.
Volgens mij zijn ze allebei stuk, want beide diensten worden met een GTW geredenquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 09:46 schreef derLudolf het volgende:
Is er weer een Lintje kapot? Gister om 22u zag dat ik een Spurtje door Vroomshoop
Jup, de twee GTW- 2/6'en uit de Achterhoek, de 261 en 263quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 17:29 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Volgens mij zijn ze allebei stuk, want beide diensten worden met een GTW gereden
dankzij NetTrainquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 15:07 schreef MTL het volgende:
maar het ziet er gewoon een stuk netter uit
quote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:28 schreef Dr_Flash het volgende:
Ben ik de enige die geen plaatje ziet dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.doei
jij was toch iteejurquote:Op woensdag 17 augustus 2016 00:28 schreef Dr_Flash het volgende:
Ben ik de enige die geen plaatje ziet dan?
Al bij station Hell geweest?quote:Op woensdag 17 augustus 2016 07:08 schreef MTL het volgende:
![]()
Maare, dit hotel waar ik zit in Trondheim is wel iets voor treinengekkies:
De hotelkamers grenzen aan het geweldig grote emplacement van Trondheim, dus met enige regelmaat heb je zowel twee-assige rangeerlocjes met een noodgang voorbij razen als ook de zesassers met hun enorme goederentreinen om 3 uur 's nachts![]()
Daarnaast natuurlijk het gebruikelijke reizigersspul.
Nachtrust dus niet gegarandeerd![]()
(hoewel ik wel moet zeggen dat er verdomd goede beglazing in zit, je hoort relatief weinig van de treinen)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |