Er is geen centraal topic voor zover ik kan vinden. Niet recent iig. Van mij mag je er een openen als je daar behoefte aan hebt. Misschien dat er meer aansluiten om ervaringen te delen.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 17:31 schreef Sylvana het volgende:
Hey mods,
ik post normaal gesproken in Persoonlijkheidsstoornissen, maar heb ook PTSS. Nu ben ik actief met traumaverwerking bezig naast mijn gewone deeltijdtherapie. Is er een centraal topic over PTSS/traumaverwerking (kon hem niet in de lijst met centrale topics vinden iig) of valt dat gewoon onder Depressie en Angst en kan ik het daar beter kwijt?
Als je wilt, kan ik je daar eventueel bij assisteren (bijvoorbeeld met een OP oid?)quote:Op vrijdag 22 juli 2016 17:31 schreef Sylvana het volgende:
Hey mods,
ik post normaal gesproken in Persoonlijkheidsstoornissen, maar heb ook PTSS. Nu ben ik actief met traumaverwerking bezig naast mijn gewone deeltijdtherapie. Is er een centraal topic over PTSS/traumaverwerking (kon hem niet in de lijst met centrale topics vinden iig) of valt dat gewoon onder Depressie en Angst en kan ik het daar beter kwijt?
Oke dan ga ik vanavond wel ff een topic openen.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 18:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Er is geen centraal topic voor zover ik kan vinden. Niet recent iig. Van mij mag je er een openen als je daar behoefte aan hebt. Misschien dat er meer aansluiten om ervaringen te delen.
De tekst in de OP komt wel goed, maar heb jij bijvoorbeeld die banners gemaakt in D&A? Die zien er wel mooi uit.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 18:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Als je wilt, kan ik je daar eventueel bij assisteren (bijvoorbeeld met een OP oid?).
Nee, maar ik weet wel nog dat iemand ze ergens vorig jaar heeft gemaakt (postte toen zelf ook mee en weet nog dat het een man was, ik ga wel even uitzoeken wie precies).quote:Op vrijdag 22 juli 2016 18:42 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Oke dan ga ik vanavond wel ff een topic openen.
[..]
De tekst in de OP komt wel goed, maar heb jij bijvoorbeeld die banners gemaakt in D&A? Die zien er wel mooi uit.
Oké, succes met diegene opzoeken dan, en hopelijk post ie nog wel op Fok! verder danquote:Op vrijdag 22 juli 2016 18:43 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nee, maar ik weet wel nog dat iemand ze ergens vorig jaar heeft gemaakt (postte toen zelf ook mee en weet nog dat het een man was, ik ga wel even uitzoeken wie precies).
En die zien er idd heel mooi uit!
Is goedquote:Op vrijdag 22 juli 2016 18:51 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Oké, succes met diegene opzoeken dan, en hopelijk post ie nog wel op Fok! verder dan
Dan maak ik nu wel gewoon tekstkopjes.
Oké jammer. Maar dankjewel voor het zoeken!quote:Op vrijdag 22 juli 2016 18:58 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Is goed.
Ik kon hem niet vinden (is wellicht via de chat gegaan?) maar het was 4 maart 2015, hierzo.
Alleen heb je hier niet zoveel aan, behalve dan wellicht zien wie deze niet zelf gemaakt heeft?
Ik kan nog wel even in de Facebook-groep kijken of er daar over gesproken was, moment niks...weet niet meer wie die banners gemaakt heeft
Ik laat m voorlopig even tussen de gewone topics, dan kunnen mensen hem makkelijker vindenquote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:02 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Oké jammer. Maar dankjewel voor het zoeken!
Samzz, ik heb het topic gemaakt, wil jij hem bij de rest van de centrale topics zetten?
R&P / [Centraal] PTSS en Traumaverwerking
Oké primaquote:Op vrijdag 22 juli 2016 20:23 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik laat m voorlopig even tussen de gewone topics, dan kunnen mensen hem makkelijker vinden. Daarna kan ie centraal.
Verder dan 'deze tour' komt S. blijkbaar niet. Op alle aardige reacties (waaronder die van mijzelf, maar het waren er veel meer) is niet eens gereageerd. Ik kan niet voor anderen spreken, maar ik ben er zelf bij dezen helemaal klaar mee. Ik begin ook steeds meer te denken dat hij een trol is (ondanks dat ik over de hele linie bekeken wel iets positiever over S. was, heb ik dat gevoel bij hem altijd al meer gehad dan bij D.).quote:Op donderdag 21 juli 2016 18:13 schreef Forbry het volgende:
Ik heb (vooralsnog) het beste met je voor, maar als je weer op deze tour gaat, mag er, wat mij betreft, onmiddellijk een slotje op dit topic komen.
D is alweer een paar dagen geband. En er werd gewaarschuwd en er is meer sturing in de topics.quote:
Tip/commentaar voor jou: niet alles is wat het lijkt.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:20 schreef Samzz het volgende:
Ik wil jullie alleen wel vragen hier verder geen bans te bespreken qua hoe en waarom.
Noted. Het was slechts een opmerkingquote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:21 schreef Vidura het volgende:
[..]
Tip/commentaar voor jou: niet alles is wat het lijkt.
Ga je nu ook in het PTSS en Traumaverwerking-topic vragen of ze niet over alcohol- en drugsverslavingen willen hebben?quote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:21 schreef Samzz het volgende:
[..]
Noted. Het was slechts een opmerking.
Ik zou niet weten waarom? Kan hand in hand gaan.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:22 schreef Vidura het volgende:
[..]
Ga je nu ook in het PTSS en Traumaverwerking-topic vragen of ze niet over alcohol- en drugsverslavingen willen hebben?
Ik snap ook niet waarom je hier weer komt melden dat wij niet over D's ban mogen bespreken terwijl wij het daar ook helemaal niet over hebben.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:24 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom? Kan hand in hand gaan.
Nou ja, jij bracht het net ter sprake en ik stipte dat vervolgens ook nog even aan. Ik neem aan dat Samzz wil(de) voorkomen dat er verder op door zou worden gegaan.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:24 schreef Vidura het volgende:
[..]
Ik snap ook niet waarom je hier weer komt melden dat wij niet over D's ban mogen bespreken terwijl wij het daar ook helemaal niet over hebben.
Voorzorgquote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:24 schreef Vidura het volgende:
[..]
Ik snap ook niet waarom je hier weer komt melden dat wij niet over D's ban mogen bespreken terwijl wij het daar ook helemaal niet over hebben.
Dan kunnen we de hand schudden.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:28 schreef Vidura het volgende:
[..]
Mwoah, vind het meer zeiken om niks. Zoals ik nu ook doe.
Voorheen werden de berichten gewoon verwijderd of genote. En was het continu doorgaan met cirkeltjes draaien, vanuit de beide 'kampen'. Nu de ene 'kamp' wat rustiger is geworden (dat idee heb ik iigquote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:38 schreef Allures het volgende:
[..]
voorheen werd er ook gewaarschuwd en geband en er zijn zo veel initiatieven tot sturing geweest. Alleen het is als onkruid. Over 2 weken staat het allemaal weer hoog ook al is er net geruimd
Misschien. Maar in de topics zie ik wel verandering qua aanpak/benadering.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:56 schreef Allures het volgende:
Ik denk echt dat je dan voorbij gaat aan het aantal uren achter de schermen dat de vorige mods er in heeft zitten met inpraten en coachen van de usual suspects
Dat is dan verkeerd geďnterpreteerd en vooral niet zo bedoeld. Nog de alle lof voor die drie hoor.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 12:12 schreef Allures het volgende:
Tja ik vind de ruimte die de huidige mods nu hebben vergelijken met de riemen waarmee de oude mods gedwongen werden te roeien echt niet netjes en best een trap na of zo.
Dat is gewoon echt niet waar, maar dat neem je vast gewoon weer blind aan van het karretje waarvoor je je hebt laten spannen. Sorry als dat heel scherp klinktquote:Op zaterdag 23 juli 2016 12:13 schreef Samzz het volgende:
Wij hebben dezelfde ruimte als de andere mods hadden.
Het is wel zo. Wij hebben precies dezelfde mogelijkheden als de andere mods hadden. Niet meer, niet minderquote:Op zaterdag 23 juli 2016 12:15 schreef Allures het volgende:
[..]
Dat is gewoon echt niet waar, maar dat neem je vast gewoon weer blind aan van het karretje waarvoor je je hebt laten spannen. Sorry als dat heel scherp klinkt
quote:Op zaterdag 23 juli 2016 09:51 schreef Vidura het volgende:
[..]
Voorheen werden de berichten gewoon verwijderd of genote. En was het continu doorgaan met cirkeltjes draaien, vanuit de beide 'kampen'. Nu de ene 'kamp' wat rustiger is geworden (dat idee heb ik iig), blijft de andere 'kamp' opvallend in de negatieve zin aanwezig. En ik zie wel dat de huidige mods dat proberen positief te benaderen/op te pakken. De oude mods waren meer van de harde hand en dat werkte averechts.
Alles heeft met benadering te maken.
Dan doe je dat in DMquote:Op zaterdag 23 juli 2016 12:17 schreef Allures het volgende:
[..]
Heel fijn dat ik daar in het openbaar niet inhoudelijk op in kan gaan zonder zelf tegen een ban aan te lopen natuurlijk
Ik vind een note krijgen om een emogif omdat een mod het niet aanstaat, om vervolgens 'Vooral doorgaan!' te horen krijgen als je ertegen in gaat geen goede benadering in ieder geval. Dat heb ik die twee nieuwe nog niet zien doen.quote:Op zaterdag 23 juli 2016 12:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Alsof het vorige teams die benadering al niet tot in den treure hadden geprobeerd
Het is gewoon dezelfde aanpak, maar een paar stappen terug
Props dat er toch weer mensen zijn die het op kunnen brengen
Nee, maar als je al 450 keer (echt niet fantastisch) alle andere wegen naar Rome hebt proberen te wandelen kan k me voorstellen dat je zelfbeheersing ook niet altijd 100% meer is...quote:Op zaterdag 23 juli 2016 12:24 schreef Vidura het volgende:
[..]
Ik vind een note krijgen om een emogif omdat een mod het niet aanstaat, om vervolgens 'Vooral doorgaan!' te horen krijgen als je ertegen in gaat geen goede benadering in ieder geval. Dat heb ik die twee nieuwe nog niet zien doen.
Denk dat we dat allemaal goed voor kunnen stellenquote:Op zaterdag 23 juli 2016 12:25 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Nee, maar als je al 450 keer (echt niet fantastisch) alle andere wegen naar Rome hebt proberen te wandelen kan k me voorstellen dat je zelfbeheersing ook niet altijd 100% meer is...
Dan nogmaals hier, dit (dat geklaag over niets doen met advies) hierboven is niet des R&P op Fok! Om mijn argument nog even kracht bij te zetten, zie hier 'jullie' eigen bovenste beste, door de vorige mods uit ervaring wijs geworden, FAQ.quote:Op woensdag 27 juli 2016 00:16 schreef AlwaysHappy het volgende:
Er zit nog altijd een verschil tussen iemand die enkele malen zijn hart wil luchten en wat doet met adviezen en iemand die wekenlang, of zelfs maandenlang alleen maar dagboektopics aanmaakt over hoe zwaar hij het wel niet heeft, zonder iets te doen met de hele goede tips die gegeven worden. We proberen hem met z'n allen juist te helpen, stoppen er veel tijd in, maar zelf komt hij niet verder uit dat cirkeltje.
PS. Wilt u svp niet weer de dagboektopics erbij op een hoop gooien? Ik had juist al eerder gezegd dat ik begrijp dat daar regels voor zijn.quote:Op zaterdag 8 oktober 2011 11:10 schreef Re het volgende:
• R&P is geen knuffelforum, maar er wordt wel van je verwacht dat je met respect reageert. En bedenk, reageren hoeft niet en adviezen opvolgen is niet verplicht. ...
R&P is echter ook geen KLB. En er hoeft inderdaad niks gedaan te worden met adviezen. Maar kom dan ook niet steeds om advies vrágen. Het houdt een keer opquote:Op woensdag 27 juli 2016 09:58 schreef Koral het volgende:
[..]
Dan nogmaals hier, dit (dat geklaag over niets doen met advies) hierboven is niet des R&P op Fok! Om mijn argument nog even kracht bij te zetten, zie hier 'jullie' eigen bovenste beste, door de vorige mods uit ervaring wijs geworden, FAQ.
[..]
PS. Wilt u svp niet weer de dagboektopics erbij op een hoop gooien? Ik had juist al eerder gezegd dat ik begrijp dat daar regels voor zijn.
Kunnen jullie dit uitzoeken? Ik krijg steeds vaker berichten dat mensen mij betichten dat ik zoiets gezegd zou hebben terwijl dat in werkelijkheid niet klopt. Ik heb nooit zulke uitspraken gedaan!quote:Op woensdag 27 juli 2016 11:25 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Die echt niet door de beugel konden? Ik heb begrepen dat er minstens 1 vrouwelijke user is waar je dingen naar gestuurd hebt als 'dan ga ik je vanavond neuken' toen zij ergens iets postte waarop jij dat als reactie in DM stuurde?
Dát vindt je wel normaal? Het stalkgedrag dat je vertoond hebt bij in ieder geval die user, dat vind je normaal? Seriously?
Hey, als jij die uitspraken niet hebt gedaan, dan spijt me dat. Maar om eerlijk te zijn vind ik het wel bij je passen (tja, dat is nou het beeld dat je van jezelf gecreëerd hebt), sorry dat ik het zeg.quote:Op woensdag 27 juli 2016 11:32 schreef 0906 het volgende:
[..]
Kunnen jullie dit uitzoeken? Ik krijg steeds vaker berichten dat mensen mij betichten dat ik zoiets gezegd zou hebben terwijl dat in werkelijkheid niet klopt. Ik heb nooit zulke uitspraken gedaan!
Daarom wil ik dat ook door de FA uitgezocht hebben. Ik zou dan wel graag gerehabiliteerd worden, alsmede een banverzoek indienen voor de persoon in kwestie die deze valse beschuldigingen de wereld in helpt. Ik weet ook niet om wie het gaat.quote:Op woensdag 27 juli 2016 11:33 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Hey, als jij die uitspraken niet hebt gedaan, dan spijt me dat. Maar om eerlijk te zijn vind ik het wel bij je passen (tja, dat is nou het beeld dat je van jezelf gecreëerd hebt), sorry dat ik het zeg.
Dat neemt niet weg, dat als je dat daadwerkelijk NIET gezegd hebt, betreffende user dat dan ook niet moet vertellen natuurlijk. Zo simpel is het ook.
Nou, dat rehabiliteren zou je zelf moeten doen, want jouw 'naam' is niet te grabbel gegooid hier door, je naam is door jezelf te grabbel gegooid en dat is al heel lang geleden gedaan.quote:Op woensdag 27 juli 2016 11:35 schreef 0906 het volgende:
[..]
Daarom wil ik dat ook door de FA uitgezocht hebben. Ik zou dan wel graag gerehabiliteerd worden, alsmede een banverzoek indienen voor de persoon in kwestie die deze valse beschuldigingen de wereld in helpt. Ik weet ook niet om wie het gaat.
Heb t mee naar achter genomen.quote:Op woensdag 27 juli 2016 11:32 schreef 0906 het volgende:
[..]
Kunnen jullie dit uitzoeken? Ik krijg steeds vaker berichten dat mensen mij betichten dat ik zoiets gezegd zou hebben terwijl dat in werkelijkheid niet klopt. Ik heb nooit zulke uitspraken gedaan!
Sorry, maar ik vind dat je dit soort dingen (van deze user) wel erg snel mee naar achter neemtquote:Op woensdag 27 juli 2016 11:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Heb t mee naar achter genomen.
Graag er hier niet verder over door gaan. Dank.
quote:Op woensdag 27 juli 2016 11:51 schreef Samzz het volgende:
[..]
Heb t mee naar achter genomen.
Graag er hier niet verder over door gaan. Dank.
Hij krijgt geen voorkeursbehandeling. Ik wil graag achter, met mijn medemod bespreken wat we hiermee gaan doen. Lijkt me logisch, toch?quote:Op woensdag 27 juli 2016 11:56 schreef Elvi het volgende:
[..]
Sorry, maar ik vind dat je dit soort dingen (van deze user) wel erg snel mee naar achter neemtZo weet ik nog wel iemand die onwaarheden rond strooit maar dat wordt dan weer niet mee naar achter genomen. Nee, daar moeten bewijzen voor worden gezocht en dat mag de user zelf doen ipv van een FA. Waarom krijgt hij een voorkeursbehandeling?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |