Het probleem was de late call om ANDERE banden te pakken. Dat probleem had niet opgelost geworden. Sterker nog, grote kans dat VES pitsstop dan ook vertraagd was.quote:Op woensdag 1 juni 2016 09:32 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Als ze op RIC hadden gefocust hadden die banden er toch wel gestaan? Die van VES stonden toch ook klaar toen die binnen kwam? Als VES als 2e binnen kwam hadden ze zelfs nog 20 seconden extra gehad om de banden voor VES te pakken.
Voor degenen die de uitleg van Horner nog niet hadden meegekregen. Een late call icm banden die achterin de garage zouden liggen (kennelijk worden ze daar ook op temperatuur gehouden, dat wist ik niet).quote:“Based on how we are set up here in Monaco, the pit wall (engineers are) upstairs and the garage is downstairs,” Red Bull team principal Christian Horner explained to reporters, following a long team debrief to understand what went on.
“The tyres are on heat both in the garage and behind the garage, and unfortunately the set of tyres that were called for were not readily to hand, and were at the back of the garage.
“There was a scramble with the mechanics, originally having the Soft tyre ready, the yellow tyre. And when that change was requested to go to the Supersoft, those tyres were actually right at the back of the garage.
“They couldn’t be got to the car in time, which cost probably about 10 seconds in the stop.”
A look at the pit stop data published by the FIA after the race shows that Ricciardo was stopped for 9.012 seconds longer than Hamilton the lap before.
Kijk daar kan ik wat mee. Duidelijkquote:Op woensdag 1 juni 2016 00:23 schreef Bluurgh het volgende:
[..]
Nou precies wat je ziet. Max zit in een stoel en heeft een fysiek stuur vast (om het maar even zo te noemen) en een paar meter verder zie je op het beeldscherm armen met een digitaal stuur.
Hoe kleine moeite is het om het zo te doen:
[ afbeelding ]
Waarbij het fysieke stuur op (ongeveer) de plek staat waar het digitale stuur zou zitten (en wat je dus ook verbergt) en je ook daadwerkelijk het gevoel hebt te sturen vanaf de plek waar dat bedoeld is en niet alsof je op de achterbank ofzo zit.
http://www.dumpert.nl/med(...)en_doet_oefenen.htmlquote:Op woensdag 1 juni 2016 10:09 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Kijk daar kan ik wat mee. Duidelijk
Die had ik eerder gepost, daarom deze uitleg.quote:Op woensdag 1 juni 2016 10:12 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
http://www.dumpert.nl/med(...)en_doet_oefenen.html
Eigenlijk nog bizar snel, in 9 seconden 4 banden van achter uit de garage trekken.quote:Op woensdag 1 juni 2016 10:04 schreef Floriz87 het volgende:
A look at the pit stop data published by the FIA after the race shows that Ricciardo was stopped for 9.012 seconds longer than Hamilton the lap before.
Daar waren ze al mee bezig hequote:Op woensdag 1 juni 2016 10:18 schreef matig het volgende:
[..]
Eigenlijk nog bizar snel, in 9 seconden 4 banden van achter uit de garage trekken.
Snap ik, maar toen RIC al op de krik stond moesten de mannetjes nog de garage uitrennen, 2 daarvan om de auto heen EN alle bandenwarmers moesten er nog af.quote:
Niks discutabel aan dat momentje. Niemand werd bestraft voor het missen van de chicane, dus ook hij niet. Plek teruggeven hoefde niet want hij reed er al voor. Gewoon een race moment, helemaal niks mis mee.quote:Op woensdag 1 juni 2016 09:13 schreef opreis het volgende:
[..]
Zn kwalificatie had beter gekund, en dat momentje met ricciardo vond ik ook erg discutabel. Ik zeg niet dat hij niet goed gereden heeft, maar deze kreeg hij gewoon in zn schoot geworpen, beste auto, Rosberg die hem er langs laat en ricciardo die pech heeft met een pitstop. Er zijn weekenden waarop zn prestatie een 2de of 3de plek oplevert, om nog maar te zwijgen wat er gebeurt was als ferrari zn zaakjes op orde had.
De gozer die twee weken geleden nog zeer enthousiast was?quote:Op woensdag 1 juni 2016 11:38 schreef SnowOokami het volgende:
Villeneuve is weer terug hoor
Villeneuve zeer kritisch over Verstappen
quote:Op woensdag 1 juni 2016 11:38 schreef SnowOokami het volgende:
Villeneuve is weer terug hoor
Villeneuve zeer kritisch over Verstappen
Hij was toch ook diegene die Max te jong vond etc?quote:Op woensdag 1 juni 2016 11:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De gozer die twee weken geleden nog zeer enthousiast was?
Dat was vorig jaar ja. Amper serieus te nemen die gastquote:Op woensdag 1 juni 2016 11:42 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Hij was toch ook diegene die Max te jong vond etc?
Echt hè, jammer dit weer. Terwijl het echt een geweldige coureur was die altijd voor spektakel zorgde.quote:Op woensdag 1 juni 2016 11:48 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat was vorig jaar ja. Amper serieus te nemen die gast
Nee Kvyat is terug gezet omdat RBR na anderhalf jaar te weinig ontwikkeling zag.quote:Op woensdag 1 juni 2016 11:52 schreef matig het volgende:
Kvyat is toch ook niet teruggezet vanwege zijn fouten? Max moest veiliggesteld worden voor Mercedes/Red Bull en is daarom naar RBR gepromoveerd. Aangezien RIC eerste rijder was is het dan logisch dat KVY plaats moest maken. De 'fouten' waren gewoon een beetje ongelukkige timing.
Die vent heeft altijd wel wat te zeiken maar als het goed gaat dan is die opeens stilquote:Op woensdag 1 juni 2016 11:38 schreef SnowOokami het volgende:
Villeneuve is weer terug hoor
Villeneuve zeer kritisch over Verstappen
Fouten of niet, als je kijkt naar hoe Max gereden heeft in de race voor de crash dan was dit gewoon top. En laten we niet vergeten dat er veel meer coureurs slechter hebben gereden en ergere fouten hebben gemaakt. Tel daarbij op dat dit pas Max zijn 2e (3e als je de test meetelt) weekend was in deze auto.quote:Op woensdag 1 juni 2016 12:05 schreef Swetsenegger het volgende:
Hij heeft overigens wel gewoon gelijk dat Verstappen echt teveel fouten heeft gemaakt afgelopen weekend. Hij heeft alleen geen gelijk dat andere hiervoor gelijk weggestuurd worden.
Toen hij niet meer met afstand de allerbeste auto van het veld had werd hij zelf een hele grote brokkenpiloot met een verzameling doldwaze acties waar Maldonado nog u tegen zegt.quote:Op woensdag 1 juni 2016 13:15 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Die vent heeft altijd wel wat te zeiken maar als het goed gaat dan is die opeens stil
Ja we kennen alle argumenten, en Horner is het met ons eens. Maar nog steeds was het niet best en kan hij zich niet teveel van dit soort weekendjes veroorloven. Tenzij hij ze steeds afwisselt met weekends op het podiumquote:Op woensdag 1 juni 2016 13:15 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Die vent heeft altijd wel wat te zeiken maar als het goed gaat dan is die opeens stil
[..]
Fouten of niet, als je kijkt naar hoe Max gereden heeft in de race voor de crash dan was dit gewoon top. En laten we niet vergeten dat er veel meer coureurs slechter hebben gereden en ergere fouten hebben gemaakt. Tel daarbij op dat dit pas Max zijn 2e (3e als je de test meetelt) weekend was in deze auto.
Ik denk dat het evengoed wel meevalt en sowieso wel goedkomt en Max hier alleen maar beter van wordt. Fouten maken hoort er ook bij.quote:Op woensdag 1 juni 2016 13:20 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja we kennen alle argumenten, en Horner is het met ons eens. Maar nog steeds was het niet best en kan hij zich niet teveel van dit soort weekendjes veroorloven. Tenzij hij ze steeds afwisselt met weekends op het podium
Mjah, dat is ook zo'n dooddoener 'kan zich niet teveel van dit soort weekenden veroorloven'... Dat kan geen enkele coureur (behalve degenen die genoeg geld meebrengen om dit ruimschoots te compenseren).quote:Op woensdag 1 juni 2016 13:20 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja we kennen alle argumenten, en Horner is het met ons eens. Maar nog steeds was het niet best en kan hij zich niet teveel van dit soort weekendjes veroorloven. Tenzij hij ze steeds afwisselt met weekends op het podium
Gewoon Monaco en Baku overslaan en elke andere race op het podiumquote:Op woensdag 1 juni 2016 13:20 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja we kennen alle argumenten, en Horner is het met ons eens. Maar nog steeds was het niet best en kan hij zich niet teveel van dit soort weekendjes veroorloven. Tenzij hij ze steeds afwisselt met weekends op het podium
Je ziet dat die gast gewoon lol er in heeft met wat ie nu doet, beetje voor een tv zender werken. Ooit F1 gereden. Lekker chillenquote:Op woensdag 1 juni 2016 14:26 schreef Beach het volgende:
https://www.reddit.com/r/(...)_karun_chandhok_ama/
quote:Op woensdag 1 juni 2016 14:23 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]
Dat gezicht van Bottas
Die vermaakt zich wel
In de retesnelle williams ja.quote:Op woensdag 1 juni 2016 11:56 schreef Klummie het volgende:
[..]
Echt hè, jammer dit weer. Terwijl het echt een geweldige coureur was die altijd voor spektakel zorgde.
Zelfde als Hamilton en Vettel, alleen goed met een retesnelle auto.quote:Op woensdag 1 juni 2016 16:01 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
In de retesnelle williams ja.
Daarna bleek wel dat Jaques middelmaat was.
Hamilton heeft afgelopen race echt wel laten zien dat ie wel kan rijden. Ik zou eerder zeggen dat Rosberg alleen snel is met een snelle auto.quote:Op woensdag 1 juni 2016 16:05 schreef Nober het volgende:
[..]
Zelfde als Hamilton en Vettel, alleen goed met een retesnelle auto.
Dat vind ik om. Hamilton heeft vaak genoeg laten zien dat hij goed is, Rosberg heb ik daar nog nooit op kunnen betrappen.quote:Op woensdag 1 juni 2016 17:23 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Hamilton heeft afgelopen race echt wel laten zien dat ie wel kan rijden. Ik zou eerder zeggen dat Rosberg alleen snel is met een snelle auto.
Vettel en Hamilton zijn twee klassen beter.quote:Op woensdag 1 juni 2016 16:05 schreef Nober het volgende:
[..]
Zelfde als Hamilton en Vettel, alleen goed met een retesnelle auto.
Dan nog niet, want dan wordt je nooit kampioen.quote:Op woensdag 1 juni 2016 13:20 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja we kennen alle argumenten, en Horner is het met ons eens. Maar nog steeds was het niet best en kan hij zich niet teveel van dit soort weekendjes veroorloven. Tenzij hij ze steeds afwisselt met weekends op het podium
Kan niet wachtenquote:Op woensdag 1 juni 2016 20:09 schreef JimmyManna het volgende:
[..]
Dan nog niet, want dan wordt je nooit kampioen.
Maar hij zal ook niet overdreven veel van dit soort weekenden hebben. Dit was zijn eerste drama weekend, dat kan een keer. In Montreal zal hij echt wel weer goed zijn.
Als ze gewoon geen bakje koffie stonden te leuten bij de pitstop hadden ze easy gewonnen.quote:Op woensdag 1 juni 2016 21:18 schreef Fer het volgende:
De grote cru van Redbull zit hem in het feit dat het niet nodig was om Ricciardo naar intermediate te switchen, hij was snel genoeg op de fullwet en kon Hamilton makkelijk achter zich houden. Door wel te pitten hebben ze de deur opgezet voor Hamilton om te proberen wat hij gedaan heeft. Hierdoor is de druk ontstaan om supersnel naar slicks te pitten om een undercut te voorkomen.
Daarnaast was het niet perse nodig om alsnog naar supersofts te gaan. Dit is Monaco, al zou Hamilton op reeds opgewarmde ultrasofts komen aanstormen (wat hij niet eens deed) was het nog een hele klus geweest om langs Ricciardo te kunnen komen.
Maar toch, je gaat soms echt denken dat je iedere race zou moeten beginnen met een paar sprinklers naast de baan en olie op de wielen van Mercedes te smeren.
Jawel maar hij durfde wel meer dan andere middelmaat, maakte het nog wel interressant.quote:Op woensdag 1 juni 2016 16:01 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
In de retesnelle williams ja.
Daarna bleek wel dat Jaques middelmaat was.
De Cesaris en Maldonado ook. Geestelijke beperking noemt men dat ook wel. ;-)quote:Op woensdag 1 juni 2016 21:33 schreef Klummie het volgende:
[..]
Jawel maar hij durfde wel meer dan andere middelmaat, maakte het nog wel interressant.
quote:Op woensdag 1 juni 2016 23:21 schreef JimmyManna het volgende:
[..]
De Cesaris en Maldonado ook. Geestelijke beperking noemt men dat ook wel. ;-)
Haha, helaasquote:
Doordat Hamilton een slechts outlap had en 7 seconde verloor. Dat wisten ze toen niet, want toen Hamilton naar binnen ging zat hij voor Ricciardo. Die ging meteen de volgende ronde naar binnen om de undercut te voorkomen.quote:Op woensdag 1 juni 2016 21:25 schreef habitue het volgende:
[..]
Als ze gewoon geen bakje koffie stonden te leuten bij de pitstop hadden ze easy gewonnen.
Dit. Er wordt heel veel gewicht gehangen aan die pitstop van Ricciardo en dat is deels ook terecht, maar ondertussen deed Hamilton het slimmer dan Ricciardo en Mercedes beter dan Red Bull. Ze creerden hun eigen kans. Dus een 100% terechte zege. Hoe sympathiek we Ricciardo allemaal ook vinden.quote:Op woensdag 1 juni 2016 23:49 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Doordat Hamilton een slechts outlap had en 7 seconde verloor. Dat wisten ze toen niet, want toen Hamilton naar binnen ging zat hij voor Ricciardo. Die ging meteen de volgende ronde naar binnen om de undercut te voorkomen.
Én hij won bijna zijn debuutrace, als zijn motor geen problemen had gekregen. En de Indy 500 win je ook niet zomaar trouwens.quote:Op woensdag 1 juni 2016 21:50 schreef Rossdale het volgende:
Villeneuve had altijd van die heerlijke do or die actiesDat mag ik wel
Nee precies. Rossi is een mooi voorbeeld.quote:Op donderdag 2 juni 2016 07:44 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
En de Indy 500 win je ook niet zomaar trouwens.
Rossi vind ik dan ook zeker geen slechte coureur. Ik vind het nog steeds zonde dat Haryanto in de Manor zit en niet Rossi. Die jongen kan het echt welquote:Op donderdag 2 juni 2016 08:55 schreef Geralt het volgende:
[..]
Nee precies. Rossi is een mooi voorbeeld.
In die paar races die hij in de Manor deed vorig jaar liet hij toch best leuke dingen zien. Zeker voor een auto die in de basis seconden langzamer was dan de rest.quote:
twitter:F1 twitterde op donderdag 02-06-2016 om 09:15:06#OnThisDay: Michael Schumacher walks on water, dominating the 1996 #SpanishGP for @ScuderiaFerrari ☔️ https://t.co/9WCop6dlV2 reageer retweet
Dit.. erg sneu als je dit ook nog eens gaat jatten. Man heeft er uren voor zitten schrijven, beetje meer respect en steun mag ook wel. Geld voor elke vorm van downloaden, maar bij boeken vind ik het op één of andere manier nog triester dan bij muziek en bij films.quote:Op donderdag 2 juni 2016 11:40 schreef Geralt het volgende:
Niet geklikt. Ik heb hem gekocht en die kan mooi mee op vakantie. Lekker in mn blote pens in de zon liggen, muziekje erbij, biertje, nootjes, genieten dit dat alles
Yohee, yohee fucking yohee is van een groot literair niveau.quote:Op donderdag 2 juni 2016 13:23 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Dit.. erg sneu als je dit ook nog eens gaat jatten. Man heeft er uren voor zitten schrijven, beetje meer respect en steun mag ook wel. Geld voor elke vorm van downloaden, maar bij boeken vind ik het op één of andere manier nog triester dan bij muziek en bij films.
En dat geeft het recht om een boek illegaal te downloaden ?quote:Op donderdag 2 juni 2016 13:27 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Yohee, yohee fucking yohee is van een groot literair niveau.
Dan wordt het nog gelezen, no fucking way dat ik het ooit zal kopen.quote:Op donderdag 2 juni 2016 13:31 schreef Meike26 het volgende:
[..]
En dat geeft het recht om een boek illegaal te downloaden ?
Schijnt gepost te zijn door iemand die wat dichter op het vuur zit. Geen idee of het klopt verder, zou mooi zijn als het waar is. Dan zullen ze wel erg dicht bij MB komen.quote:Op donderdag 2 juni 2016 14:48 schreef Peterselieman het volgende:
Als dat waar is dan naderen ze Mercedes toch wel dicht
Airodynamica zegt mij dat het niet waar is.quote:Op donderdag 2 juni 2016 14:52 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Schijnt gepost te zijn door iemand die wat dichter op het vuur zit. Geen idee of het klopt verder, zou mooi zijn als het waar is. Dan zullen ze wel erg dicht bij MB komen.
3 keer in een weekend is ook wel erg veel, dat mag toch gezegd?quote:Op woensdag 1 juni 2016 11:38 schreef SnowOokami het volgende:
Villeneuve is weer terug hoor
Villeneuve zeer kritisch over Verstappen
Dit ja.quote:Op donderdag 2 juni 2016 15:23 schreef fathank het volgende:
[..]
3 keer in een weekend is ook wel erg veel, dat mag toch gezegd?
Klopt, maar onacceptabel en dat ieder ander eruit gezet zou zijn klopt niet.quote:Op donderdag 2 juni 2016 15:23 schreef fathank het volgende:
[..]
3 keer in een weekend is ook wel erg veel, dat mag toch gezegd?
Verstappen's baas vindt ze niet onacceptabel en dat is waar het om gaat.quote:Op donderdag 2 juni 2016 15:34 schreef fathank het volgende:
Niet onacceptabel?
Het is geen sociale werkplaats hea
En nou hou ik erover op.quote:The incidents highlighted how little experience the 18-year-old has, but Red Bull boss Christian Horner thinks that such challenging times are all just part of the learning process that the youngster has to go through.
balen, mijn geheugen is te kortquote:Op donderdag 2 juni 2016 15:06 schreef Ooku het volgende:
[..]
Volgende week,
Baku is weer een week daarna
Gaat over zijn boek, dus vast wel.quote:Op donderdag 2 juni 2016 21:19 schreef tralalala het volgende:
Hopelijk met nog meer oude fragmentjes en niet alleen over Max
Neequote:Op donderdag 2 juni 2016 21:20 schreef F1gamer het volgende:
O, jullie kijken ook geer en goor
ik zie dat ik al mosterd na de maaltijd ben
Ben je daar niet een uur te vroeg meequote:Op donderdag 2 juni 2016 21:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee
Had net de tv overgezet voor RTL Late Night
Je bent in ieder geval op tijd.quote:Op donderdag 2 juni 2016 21:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee
Had net de tv overgezet voor RTL Late Night
Nee, kan niet vroeg genoeg de tv overzettenquote:Op donderdag 2 juni 2016 21:24 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Ben je daar niet een uur te vroeg mee
Kan je trash tv van geer en goor dan wel aan?quote:Op donderdag 2 juni 2016 21:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, kan niet vroeg genoeg de tv overzetten
Nee, heb hem maar snel weer overgezet.quote:Op donderdag 2 juni 2016 21:28 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Kan je trash tv van geer en goor dan wel aan?
Het klinkt ook wel plausibel en je ziet Honda dit ook doen. Eerst de update releasen, dan langzaam opvoeren en vervolgens eerst een rondje proberen en vervolgens steeds langer volhouden.quote:Op donderdag 2 juni 2016 14:52 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Schijnt gepost te zijn door iemand die wat dichter op het vuur zit. Geen idee of het klopt verder, zou mooi zijn als het waar is. Dan zullen ze wel erg dicht bij MB komen.
Dat bedoelde ik er niet mee, ja 3x is te veel en dat weet iedereen (en Max waarschijnlijk het beste)quote:Op donderdag 2 juni 2016 15:23 schreef fathank het volgende:
[..]
3 keer in een weekend is ook wel erg veel, dat mag toch gezegd?
De rest zal ook nog een stap maken. Wel heeft Renault nog 21 tokens over dacht ik, wat veruit het meeste is. Ferrari nog maar 6, Honda 14 en Merc 11.quote:Op donderdag 2 juni 2016 22:01 schreef Fer het volgende:
[..]
Het klinkt ook wel plausibel en je ziet Honda dit ook doen. Eerst de update releasen, dan langzaam opvoeren en vervolgens eerst een rondje proberen en vervolgens steeds langer volhouden.
Maar dit lag ook wel in de lijn der verwachting toch? Ricciardo zat de eerste paar races vaak minder dan 1s achter de Mercedessen. Dat moet met 50pk meer bijna te dichten zijn.
Maar hoe harder Renault vooruit gaat, hoe harder ik mij afvraag wat ze in godsnaam in 2015 hebben lopen aankloten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |