En waarschijnlijk heb je er ook minder tijd voor.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:01 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Ik heb denk ik iets meer spullen en minder familie die kan komen klussenEr staan nog steeds dozen hier, maar ik heb het maar even on hold gezet.
Ik zag hier een huisje te koop welke wat gerestaureerd dient te worden, met een traditioneel Maltees balkon. Die dingen kun je tegenwoordig ook mooi opknappenquote:Op maandag 30 mei 2016 11:55 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Dat is mooiAls de huur gewoon opzegbaar is en het geen jaarcontract is ofzo, scheelt dat ook.
[..]
Kan een eenmalige situatie zijn natuurlijk.Of wie weet is het juist wat rustiger omdat ze regelmatig vinger aan de pols houden ofzo.
Balkon op het zuiden is wel beter ja!
[..]
Met een pot thee in de vensterbank genieten van het zonnetje
Lang genoeg geleden om alles uitgepakt te hebben, maar ja. Andere prioriteiten ditdatquote:Op maandag 30 mei 2016 12:03 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
En waarschijnlijk heb je er ook minder tijd voor.
Maar komt vanzelf. Hoe lang geleden ben je verhuisd?
Oh dat ziet er ook leuk uitquote:Op maandag 30 mei 2016 12:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik zag hier een huisje te koop welke wat gerestaureerd dient te worden, met een traditioneel Maltees balkon. Die dingen kun je tegenwoordig ook mooi opknappen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar dan niet ook het lage gedeelte open, maar met een bank erin met veul kussens
Coolquote:Op maandag 30 mei 2016 12:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik zag hier een huisje te koop welke wat gerestaureerd dient te worden, met een traditioneel Maltees balkon. Die dingen kun je tegenwoordig ook mooi opknappen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar dan niet ook het lage gedeelte open, maar met een bank erin met veul kussens
Ik zou zo'n lullig balkonnetje alleen maar willen als ik 65+ zou zijnquote:Op maandag 30 mei 2016 12:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik zag hier een huisje te koop welke wat gerestaureerd dient te worden, met een traditioneel Maltees balkon. Die dingen kun je tegenwoordig ook mooi opknappen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar dan niet ook het lage gedeelte open, maar met een bank erin met veul kussens
Ja superkut, worden natte fietstochtjes vrees ik.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:09 schreef Yvie_lu het volgende:
Hmm... dacht dat het slechte weer in het oosten zou blijven maar zie nu dat het volgens de voorspelling toch ook hierheen komt en moet de hele middag en avond onderweg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hehe dat is de mediterrane versie van waar ik het over heb.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik zag hier een huisje te koop welke wat gerestaureerd dient te worden, met een traditioneel Maltees balkon. Die dingen kun je tegenwoordig ook mooi opknappen
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar dan niet ook het lage gedeelte open, maar met een bank erin met veul kussens
Ik doe het ook niet meerquote:Op maandag 30 mei 2016 12:03 schreef Californium het volgende:
Hekel aan verhuizen. Maar de vorige keer was een eitje want echt 2 meubels en de rest dozen!Het was alleen de warmste dag van het jaar
! Volgende keer wordt nog makkelijk denk ik, alleen eindje verder
Maar voorlopig nog niet helaas
quote:Op maandag 30 mei 2016 12:08 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Lang genoeg geleden om alles uitgepakt te hebben, maar ja. Andere prioriteiten ditdat
[..]
Oh dat ziet er ook leuk uit
quote:Op maandag 30 mei 2016 12:10 schreef FrauMilena het volgende:
Ik kan echt niet langs die blokken muren kijken... ziet er zo armoedig uit.Ies koeltoer johSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 30 mei 2016 12:10 schreef FrauMilena het volgende:
Ik kan echt niet langs die blokken muren kijken... ziet er zo armoedig uit.Gelukkig zie je dat niet als je binnen zit...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als een eckte fokkertquote:Op maandag 30 mei 2016 12:12 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Gelukkig zie je dat niet als je binnen zit...
Precies. Ik las net al iets over een pot thee...quote:
Echt hequote:Op maandag 30 mei 2016 12:11 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ik doe het ook niet meer![]()
Waardeloos......
Verschrikkelijk wat een grafbende en een duiventil, smaken verschillenquote:Op maandag 30 mei 2016 12:11 schreef Barbusse het volgende:
[..]![]()
Je ziet ze echt heel veel, ik vind het hele mooie balkonnetjes
[ afbeelding ]
Vind het er ook vrij armoedig uitzien.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:14 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Verschrikkelijk wat een grafbende en een duiventil, smaken verschillen
quote:Op maandag 30 mei 2016 12:10 schreef FrauMilena het volgende:
Ik kan echt niet langs die blokken muren kijken... ziet er zo armoedig uit.Ja, dit is echt het toonbeeld van stijlvol en elegantieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En natuurlijk zien sommige dingen er armoedig uit hier. Tis ouder dan het meeste wat je in NL vind en de levensstandaard ligt hier wat lager.
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Wel echt fijn om georganiseerd in de startblokken te staan, scheelt veel gedoequote:Op maandag 30 mei 2016 12:13 schreef Fripsel het volgende:
Wij zijn trouwens gewoon alvast begonnen. Alle cd's dvd's en spul zijn uitgezocht. Ik heb toevallig vorige maand alle kleding uitgezocht. De boeken en woonaccessoires zitten in dozen. De woonkamer is echt alleen nog maar de techniek even loskoppelen en naar buiten tillen. Dus nu verder in de keuken op me gemak en dan naar boven. En de zolder, daar zie ik wel tegenop.
Ik woon nu in een onwijs strak huis... een groot betonblok. Dus zou wat anders willenquote:Op maandag 30 mei 2016 12:15 schreef Lokasenna het volgende:
Ohnee dat vind ik weer protserig Frau.
Liever gewoon een beetje strak.
Omdat Duits is zeker jaquote:Op maandag 30 mei 2016 12:14 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ja is zo, maar ik vind het gewoon echt niet mooi.![]()
Ik zie liever dit:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Waar vind ik zoiets in NL?quote:Op maandag 30 mei 2016 12:16 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Omdat Duits is zeker ja![]()
Ik snap wel wat je bedoelt hoor..
Het ziet er wel schattig uit hoor, maar die semi-klassieke driehoekjes boven de ramen, liever niet.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:16 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ik woon nu in een onwijs strak huis... een grote betonblok. Dus zou wat anders willenMaar strak houd ik ook wel van hoor.
Die eerste foto, gewoon dat straatje. Word ik blij van.
quote:
Dat zou van mij ook wel weg mogen.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:17 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Het ziet er wel schattig uit hoor, maar die semi-klassieke driehoekjes boven de ramen, liever niet.
Heeft ook wel wat, stadse rimpels die rieken naar het verleden offzo. Al heb ik daar ook grenzen in..quote:Op maandag 30 mei 2016 12:14 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ja, dit is echt het toonbeeld van stijlvol en elegantie
[ afbeelding ]
En natuurlijk zien sommige dingen er armoedig uit hier. Tis ouder dan het meeste wat je in NL vind en de levensstandaard ligt hier wat lager.
Het huis wat wij op het oog hebben is van voor de oorlog.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:16 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ik woon nu in een onwijs strak huis... een groot betonblok. Dus zou wat anders willenMaar strak houd ik ook wel van hoor.
Die eerste foto, gewoon dat straatje. Word ik blij van.
Ik ben niet zo dol op Amsterdam.quote:
Nice. o:quote:Op maandag 30 mei 2016 12:19 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Het huis wat wij op het oog hebben is van voor de oorlog.
Gewoon keihard muziek draaien, je weet zelfquote:
Ik hou daarvanquote:Op maandag 30 mei 2016 12:18 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Heeft ook wel wat, stadse rimpels die rieken naar het verleden offzo. Al heb ik daar ook grenzen in..
quote:Op maandag 30 mei 2016 12:20 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Gewoon keihard muziek draaien, je weet zelf
Ze hebben wel een nadeel. De trappen..quote:Op maandag 30 mei 2016 12:20 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Ik ben niet zo dol op Amsterdam.
[..]
Nice. o:
I feel you *boks*quote:Op maandag 30 mei 2016 12:20 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik hou daarvanEn in Nederland heb je ook zat mooie oude gebouwen natuurlijk, maar die zijn vrijwel allemaal onbetaalbaar helaas.
Dat doe ik nu.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:20 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Gewoon keihard muziek draaien, je weet zelf
Hoop het ook. Thanksquote:Op maandag 30 mei 2016 12:20 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Verstandig wel, hoop dat je nu even de tijd krijgt om weer op te laden
Hmm, wat bedoel je?quote:
Hij bedoelt dat hij het als fanboy niet kan begrijpen.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:22 schreef FrauMilena het volgende:
[..]
Hmm, wat bedoel je?
Ik weet nooit echt te vertellen waarom niet, maar ik word gewoon niet erg happy van die stad. Ik voel me niet thuis en kijk m'n ogen niet uit of zo.
Daarom vorige week de afspraak gemaakt bij de huisarts voor vandaagquote:
quote:Op maandag 30 mei 2016 12:22 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Hij bedoelt dat hij het als fanboy niet kan begrijpen.
Nu heb je die dure shit hier natuurlijk ookquote:
Zoveel onvriendelijk personeel, dat is iets wat echt opvalt.quote:Op maandag 30 mei 2016 12:25 schreef UitStraling het volgende:
Amsterdam stinkt, er wonen nu niet bepaald de meest leuke mensen en er komen zeker ook niet de leukste toeristen en het is er ook gewoon spuuglelijk, klaar
Sterkte, buurquote:
Oh, wat is er dan?quote:Op maandag 30 mei 2016 12:27 schreef Lokasenna het volgende:
Ik wacht weer op gesprekjes met zo'n POH-GGZ mevrouw. Ben benieuwd of het met deze wel een beetje gaat werken.
Ja, mijn huisarts had het ook over POH, wat is dat?quote:Op maandag 30 mei 2016 12:27 schreef Lokasenna het volgende:
Ik wacht weer op gesprekjes met zo'n POH-GGZ mevrouw. Ben benieuwd of het met deze wel een beetje gaat werken.
Nee, ik leef van de liefdequote:Op maandag 30 mei 2016 12:27 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Nu heb je die dure shit hier natuurlijk ook
Alleen het Gerard Douplein kan ik nog wel een beetje pruimen, de rest is echt gewoon kut geworden door de jaren heen helaasquote:Op maandag 30 mei 2016 12:27 schreef Fascination het volgende:
[..]
Zoveel onvriendelijk personeel, dat is iets wat echt opvalt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |