Niks anders dan zon en tussen de 20 en 25 gradenquote:Op maandag 2 mei 2016 10:30 schreef Twiitch het volgende:
Voorzichtige voorspelling voor het Pinksterweekend?
Hittegolf.quote:Op maandag 2 mei 2016 10:30 schreef Twiitch het volgende:
Voorzichtige voorspelling voor het Pinksterweekend?
Fietsen natuurlijk!quote:Op maandag 2 mei 2016 12:40 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik ben stiekem wel een beetje bang.
Wat ga jij doen tijdens deze hittegolf?
Het mooiste in de lente is fietsen. Dan kan je alle nieuwe natuur het beste aanschouwen met de zon op je kop.quote:
IJskoud zuid-Europaquote:
Een ruime week zal zeker wel lukken.quote:Op maandag 2 mei 2016 13:23 schreef thesiren.nl het volgende:
Haha jongens dat kan toch niet het is hier warmer dan in Spanje en jullie denken dit dit nog 2 weken aan houd... Nee dit is Nederland ik zou niet op een hittegolf gaan rekenen.
Komt wel vaker voor hoor. Is inderdaad geen lange tijd maar meestal wel een paar dagen in het voorjaar dat het hier warmer is dan in Spanje.quote:Op maandag 2 mei 2016 13:23 schreef thesiren.nl het volgende:
Haha jongens dat kan toch niet het is hier warmer dan in Spanje en jullie denken dit dit nog 2 weken aan houd... Nee dit is Nederland ik zou niet op een hittegolf gaan rekenen.
Hittegolf in mei kan gewoonquote:Op maandag 2 mei 2016 13:41 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Een ruime week zal zeker wel lukken.
En een hittegolf in Mei, dat lijkt volgens mij iedereen onwaarschijnlijk.
Nee, te paard, is nog mooier! Vanmorgen gedaan, heerlijk.quote:Op maandag 2 mei 2016 13:20 schreef CyberCow het volgende:
[..]
Het mooiste in de lente is fietsen. Dan kan je alle nieuwe natuur het beste aanschouwen met de zon op je kop.
Anticlimax! anti! anti! anticlimax!quote:Op maandag 2 mei 2016 15:54 schreef haags_kwartiertje het volgende:
De zon heeft plaatsgemaakt voor dikke bewolking en benauwdheid
Als je dan maar wel van de mountainbikepaden afblijft met dat beest van je. Anders dan is de lol er snel af met de fiets. Verder veel plezier en geniet van de lente.quote:Op maandag 2 mei 2016 15:27 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee, te paard, is nog mooier! Vanmorgen gedaan, heerlijk.
Landelijk twee keer voorgekomen idd.quote:
En als ik het goed heb is die van 1947 de eerste van de heetste zomer ooit.quote:Op maandag 2 mei 2016 18:23 schreef Klonk het volgende:
[..]
Landelijk twee keer voorgekomen idd.
1922 van 21 tm 25 Mei
1947 van 30 mei tm 4 Juni
Heb nog wat verder gezocht en de vroegste regionale hittegolf kom ik in zuid oost Nederland uit in 1998 van 9 tm 15 mei.
Het zal tijd worden idd.quote:Op maandag 2 mei 2016 19:19 schreef matthias24 het volgende:
yes! eindelijk krijgen we eens lekker weer!
Het bos is groot genoeg voor iedereen en de paden ook. Kom vaak zat mountainbikers tegen (en quads, en wandelaars en reeën). Nooit last van elkaar. Voorzover ik weet zijn er ook geen aparte mountainbikepaden (hier niet tenminste). Wel ruiterpaden, maar daar mogen mountainbikers ook best op komen hoor, wij zijn niet zo flauw.quote:Op maandag 2 mei 2016 17:56 schreef CyberCow het volgende:
[..]
Als je dan maar wel van de mountainbikepaden afblijft met dat beest van je. Anders dan is de lol er snel af met de fiets. Verder veel plezier en geniet van de lente.
Laten we heel erg hopen dat het beroemde: ''resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst'' heel erg waar isquote:Op maandag 2 mei 2016 19:16 schreef aloa het volgende:
[..]
En als ik het goed heb is die van 1947 de eerste van de heetste zomer ooit.
Even opgezocht...1947 had zelfs vier hittegolven![]()
ruiterpaden zijn meestal zo rul, daar heb je weinig kans op concurentiequote:Op maandag 2 mei 2016 20:33 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Het bos is groot genoeg voor iedereen en de paden ook. Kom vaak zat mountainbikers tegen (en quads, en wandelaars en reeën). Nooit last van elkaar. Voorzover ik weet zijn er ook geen aparte mountainbikepaden (hier niet tenminste). Wel ruiterpaden, maar daar mogen mountainbikers ook best op komen hoor, wij zijn niet zo flauw.
was het maar waar...quote:Op maandag 2 mei 2016 20:51 schreef Klonk het volgende:
[..]
Laten we heel erg hopen dat het beroemde: ''resultaten uit het verleden bieden geen garantie voor de toekomst'' heel erg waar is
Ik zie dat ik een woordje niet heb getypt wat er wel tussen moet.quote:Op maandag 2 mei 2016 21:01 schreef aloa het volgende:
[..]
was het maar waar...![]()
Bijzonder jaar 1947...koudste winter ooit en de heetste zomer ooit.
dat mag van mij dan juist welquote:Op maandag 2 mei 2016 21:59 schreef Klonk het volgende:
[..]
Ik zie dat ik een woordje niet heb getypt wat er wel tussen moet.
Laten we hopen dat het heel erg niet waar wordt
Heb heel veel in zin de zomer, maar ik bid tot alle goden op mijn blote knietjes op een spijkermat dat het niet weer een zomer gaat worden waar de 30+ zich als een kralenketting aan elkaar gaan rijgen zoals afgelopen jaar hier in Limburg.
ik slaap nooit.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 03:18 schreef Adrie072 het volgende:
Hoe kan dat nou weer! En moet jij niet eens naar bed? 😴
Zou wel handig zijn...nooit meer slapen.quote:
Qua hobbies en vrije tijd zou me dat best goed uitkomenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 10:42 schreef aloa het volgende:
[..]
Zou wel handig zijn...nooit meer slapen.![]()
Nieuwe pluim gfs is weer warmer dan zijn voorganger![]()
Bijna te mooi om waar te zijn.
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 18% gewijzigd door Houtenbeen op 04-05-2016 00:01:07 ]
Ik beschouw elke dag als een zondag 😆 maar deze week heb ik avonddienst.... Het wordt lekker 🌞🌞🌞quote:Op dinsdag 3 mei 2016 20:29 schreef INViCTuS het volgende:
Zeker mensen nachtdienst of doordeweeks weekend die hier op dat soort tijdstippen nog zijn?
zon, strakblauwe lucht en inmiddels al tien graden buiten, zal nog wel flink oplopen straksquote:Op woensdag 4 mei 2016 09:38 schreef Dven het volgende:
Miezer miezer miezerTien graden. Zal ook niet heel veel warmer worden dan dat. 13 graden onder normaal
![]()
![]()
Jij hebt je portie mooi weer vorige week al gehad. Niet janken.quote:Op woensdag 4 mei 2016 09:38 schreef Dven het volgende:
Miezer miezer miezerTien graden. Zal ook niet heel veel warmer worden dan dat. 13 graden onder normaal
![]()
![]()
HAHAHA LEKKER VOOR JEquote:Op woensdag 4 mei 2016 09:38 schreef Dven het volgende:
Miezer miezer miezerTien graden. Zal ook niet heel veel warmer worden dan dat. 13 graden onder normaal
![]()
![]()
Vorige week?!? Half april voor het laatst!quote:Op woensdag 4 mei 2016 09:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Jij hebt je portie mooi weer vorige week al gehad. Niet janken.
quote:Op dinsdag 3 mei 2016 23:51 schreef Houtenbeen het volgende:
![]()
Nog ver weg, gaat dus nog wel veranderen, maar toch.Hier niks, opdonderen dus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
Zelfs ver in het noorden van Rusland warmer dan grote delen van Zuid-Europaquote:
Joh... dit is waarschijnlijk onze zomer. Over paar weken is het hier gegarandeerd weer 13 graden en dan blijft het vast maandenlang weer koud poepweer. Dus niet zuur zijn. Gunnen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 10:38 schreef Dven het volgende:
[..]
Zelfs ver in het noorden van Rusland warmer dan grote delen van Zuid-Europa
Het is gewoon een beetje vervelend dat het of daar of hier goed weer is. We verdienen het allemaal!quote:Op woensdag 4 mei 2016 12:15 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Joh... dit is waarschijnlijk onze zomer. Over paar weken is het hier gegarandeerd weer 13 graden en dan blijft het vast maandenlang weer koud poepweer. Dus niet zuur zijn. Gunnen.
Haha, dat sowieso. Maar jouw locatie is in de zomer een heeuuul stuk meer gegarandeerd van warmte en overvloedige zonnenschijn.quote:Op woensdag 4 mei 2016 12:18 schreef Dven het volgende:
[..]
Het is gewoon een beetje vervelend dat het of daar of hier goed weer is. We verdienen het allemaal!
Maar de zon is wel krachtig genoeg om mij te laten verbrandenquote:Op woensdag 4 mei 2016 14:42 schreef Djeez het volgende:
Het was vanmorgen nog wel heerlijk weer, maar het is nu in Assen volledig dichtgetrokken. Compleet grijs, en dan merk je dat het nog best wel koud is. Zon heeft ook nog amper kracht om de bewolking weg te branden
Ja, maar Assen heeft wel weer eens verreweg de minste zonuren. En ik geloof ook niet dat het morgen beter gaat worden...quote:Op woensdag 4 mei 2016 15:31 schreef roislecxe het volgende:
[..]
Maar de zon is wel krachtig genoeg om mij te laten verbranden
Ik denk dat het morgen wel beter wordtquote:Op woensdag 4 mei 2016 17:07 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ja, maar Assen heeft wel weer eens verreweg de minste zonuren. En ik geloof ook niet dat het morgen beter gaat worden...
[ afbeelding ]
Dat is wel opvallend iddquote:Op woensdag 4 mei 2016 17:07 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ja, maar Assen heeft wel weer eens verreweg de minste zonuren. En ik geloof ook niet dat het morgen beter gaat worden...
[ afbeelding ]
Ik voel toch een licht gevoel van leedvermaak na alle goednieuwsshows uit Bulgarije terwijl wij nog zaten te bevriezen in 20 centimeter snil.quote:Op woensdag 4 mei 2016 21:08 schreef Dven het volgende:
Het is een dag zoals je die normaal alleen in films ziet. Films over Nederland in november tijdens een dikke vette najaarsstorm waarbij de gure wind ruw tegen de gebouwen slaat en de ijskoude regen met een oorverdovend kabaal op de metalen fietsenhekken neerdaalt.
Vandaag is een onvervalste kutdag.
hebben we je al verteld hoe fantastisch het weer hier is op moment?quote:Op woensdag 4 mei 2016 21:08 schreef Dven het volgende:
Het is een dag zoals je die normaal alleen in films ziet. Films over Nederland in november tijdens een dikke vette najaarsstorm waarbij de gure wind ruw tegen de gebouwen slaat en de ijskoude regen met een oorverdovend kabaal op de metalen fietsenhekken neerdaalt.
Vandaag is een onvervalste kutdag.
Denk dust devil want het ziet er boven redelijk rustig uit?quote:
Lijkt inmiddels tijd te zijn voor zomer in Europa ipv winter in Europaquote:Op donderdag 5 mei 2016 09:57 schreef aloa het volgende:
Blijft de komende tijd boven het gemiddelde.
[ afbeelding ]
Daar wordt het wel tijd voor idd...quote:Op donderdag 5 mei 2016 10:02 schreef Dven het volgende:
[..]
Lijkt inmiddels tijd te zijn voor zomer in Europa ipv winter in Europa
Dat komt doordat de zwaartekracht ook meespeeltquote:Op donderdag 5 mei 2016 09:55 schreef Dven het volgende:
[..]
Denk dust devil want het ziet er boven redelijk rustig uit?
Atmosfeer is toch redelijk rustig bij dust devils, in tegenstelling tot bij windhozen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 10:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat komt doordat de zwaartekracht ook meespeelt
Ik zie een windhoos.
beter dan 0quote:
Klopt. Ik heb dit jaar al veel meer last dan andere jaren. En dát met drie verschillende medicijnen tegen hooikoortsquote:Op donderdag 5 mei 2016 10:06 schreef aloa het volgende:
Mensen met hooikoorts hebben het niet makkelijk vandaag.
[ afbeelding ]
Hier op het balkon kan het met een graad of 8 en kracht 2 al prima te doen zijnquote:
WKN / Zomer 2016 (extreem weer in Europa)quote:Op donderdag 5 mei 2016 10:02 schreef Dven het volgende:
[..]
Lijkt inmiddels tijd te zijn voor zomer in Europa ipv winter in Europa
Amfetamine schijnt te helpenquote:Op donderdag 5 mei 2016 11:04 schreef Djeez het volgende:
[..]
Klopt. Ik heb dit jaar al veel meer last dan andere jaren. En dát met drie verschillende medicijnen tegen hooikoorts
Slik ik al. Nou ja, soort van (methylfenidaat)quote:
helaas, alle foto's enorm overbelicht door die super fel schijnende zon!quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:18 schreef Dven het volgende:
Het beeld van vandaag :
[ afbeelding ]
Graag even wat foto's van zonnig Nederland om bij op te warmen!
Ik ook! Dat terwijl ik in de winter ook al was verbrand. Maar gelukkig word ik na verbranding altijd snel bruinquote:Op donderdag 5 mei 2016 16:32 schreef computergirl het volgende:
Ik ben verbrand![]()
![]()
<- kleur van mijn hoofd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |