Ik denk dat'ie weggekeken heeft.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:19 schreef Joezi het volgende:
Het zou Wilders sieren zelf ook op te stappen als allerbeste vriend zijnde, hij moet dit geweten en goedgekeurd hebben.
Dat kan niet anders..quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:20 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik denk dat'ie weggekeken heeft.
Mooi inderdaad dat ze de zwakkeren in de samenleving ondersteunen en een plekje geven. Het zal vast niet niks zijn om als drugsverslaafde aan het werk te komen, maar de PVV lost dat mooi op.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:36 schreef RobbieRonald het volgende:
Goed gehandeld door de PVV! Hard aanpakken dit soort gasten.
Dat heeft wel even geduurd.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:16 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Jammer dat dit is gebeurd. Maar de PVV heeft het prima opgelost
Twee maand geleden ontkende hij nog alles en kon hij gewoon woordvoerder blijven. Sowieso heeft het lang geetterd als je het leest.quote:Onderzoek
Tegen Heemels loopt nu een onderzoek naar zijn betaalgedrag. Het onderzoek is door Heemels zelf geïnitieerd en wordt uitgevoerd door een extern bureau.
Hij hoopt dat het onderzoek hem snel zal vrijspreken. "Mijn werkzaamheden heb ik altijd gedaan naar eer en geweten. Daarom vind ik het van het grootste belang dat op heel korte termijn het rapport (dat moet voortkomen uit het onderzoek, red.) duidelijkheid zal scheppen." Heemels zegt dat het onderzoek hem zal vrijwaren van de nu aan hem gerichte beschuldigingen, staat in de verklaring.
Heemels' vertrek uit de Provinciale Staten staat los van zijn werk als woordvoerder van Wilders.
Door: http://www.nu.nl/algemeen(...)nlid-in-limburg.html NU.nl
quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:20 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik denk dat'ie weggekeken heeft.
Ik weet het wel zeker. Als er eentje met twee maten meet, is het Geert W. wel.quote:
Het is opgelost want het geld is terugbetaald?!quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:16 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Jammer dat dit is gebeurd. Maar de PVV heeft het prima opgelost
Dat is sowieso een beetje schimmig. Waarschijnlijk al bekend: http://nos.nl/video/39107(...)eld-uit-amerika.htmlquote:Op zaterdag 26 maart 2016 18:01 schreef Kaas- het volgende:
PVV wordt voornamelijk door het buitenland gefinancierd, kunnen die buitenlanders waar PVV het zo van moet hebben (zowel qua financiering als qua voedingsbodem voor hun haatpropaganda) nu niet ook even de portemonnee trekken om deze situatie rondom de zoveelste PVV-crimineel op te lossen?
Opgelost? Door een betalingsregeling te treffen?quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:16 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Jammer dat dit is gebeurd. Maar de PVV heeft het prima opgelost
Wilders moet onder handen genomen worden door Wilders?quote:Op zaterdag 26 maart 2016 18:06 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Opgelost? Door een betalingsregeling te treffen?
Daarmee wordt een symptoom behandeld. Een echte oplossing zou inhouden dat de organisatie van de PVV onder handen wordt genomen.
Dat is het probleem juist.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 18:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Wilders moet onder handen genomen worden door Wilders?
Dat zal toch vooral voor de landelijke beweging opgaan. De provinciale afdelingen zullen toch vooral zichzelf moeten bedruipen lijkt me.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 18:01 schreef Kaas- het volgende:
PVV wordt voornamelijk door het buitenland gefinancierd, kunnen die buitenlanders waar PVV het zo van moet hebben (zowel qua financiering als qua voedingsbodem voor hun haatpropaganda) nu niet ook even de portemonnee trekken om deze situatie rondom de zoveelste PVV-crimineel op te lossen?
Hoe dan?quote:Op zaterdag 26 maart 2016 18:06 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Opgelost? Door een betalingsregeling te treffen?
Daarmee wordt een symptoom behandeld. Een echte oplossing zou inhouden dat de organisatie van de PVV onder handen wordt genomen.
Vooralsnog spant de VVD de kroon in het aantal integriteitskwesties met de PvdA op de tweede plaats.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 18:06 schreef Ceberut het volgende:
[..]
Opgelost? Door een betalingsregeling te treffen?
Daarmee wordt een symptoom behandeld. Een echte oplossing zou inhouden dat de organisatie van de PVV onder handen wordt genomen.
Ik denk dat procentueel de PVV er een stuk slechter afkomt dan de andere partijen.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 19:49 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Hoe dan?
Waarin verschilt de PVV van andere partijen? De PVV komt qua dit soort gevallen nog niet eens in de buurt van de VVD.
Er zijn dan ook veel meer VVD'ers en PvdA'ers. De PVV is alleen actief in de Provinciale Staten en twee gemeenteraden. Andere partijen hebben in honderden gemeenten raadsleden.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 19:58 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Vooralsnog spant de VVD de kroon in het aantal integriteitskwesties met de PvdA op de tweede plaats.
Is door de enorme verschillen in omvang niet goed te vergelijken.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:27 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik denk dat procentueel de PVV er een stuk slechter afkomt dan de andere partijen.
Daarom moet je het procentueel doen, dan is het wel te vergelijken.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:29 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Is door de enorme verschillen in omvang niet goed te vergelijken.
Ik vind geld van daklozen stelen nog altijd veel erger.
Nee, want de PVV is zo klein dat één persoon al een grote invloed heeft op het percentage.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:30 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Daarom moet je het procentueel doen, dan is het wel te vergelijken.
Daar staat tegenover dat als een partij met 100 politici 10 dergelijke gevallen heeft, en een partij met 2000 politici 50 dergelijke gevallen, het toch wel duidelijk zou moeten zijn de de eerste partij er beroerder aan toe is dan de 2e.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:31 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Nee, want de PVV is zo klein dat één persoon al een grote invloed heeft op het percentage.
Percentages zijn goed vergelijkbaar tussen partijen met 2000 en 3000 politici bijvoorbeeld, maar als je daar een partij met nog geen 100 politici naast legt dan is de populatie te klein om een goed beeld te geven.
Als je dit soort conclusies trekt met de cijfers uit dit voorbeeld dan begrijp je weinig van statistiek.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:33 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Daar staat tegenover dat als een partij met 100 politici 10 dergelijke gevallen heeft, en een partij met 2000 politici 50 dergelijke gevallen, het toch wel duidelijk zou moeten zijn de de eerste partij er beroerder aan toe is dan de 2e.
Dat kan natuurlijk reden zijn om geen percentuele vergelijkingen te maken. Als er maar weinig PVV'ers zijn en daarvan zijn er relatief veel crimineel, dan is dat gewoon zo. Dat jij dat klote vindt, doet niets af aan het objectieve beeld dat wordt geschapen door percentages.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:31 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Nee, want de PVV is zo klein dat één persoon al een grote invloed heeft op het percentage.
Zoals ik hierboven uitleg, kan dat statistisch gezien niet. Je krijgt dan een vertekend beeld.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat kan natuurlijk reden zijn om geen percentuele vergelijkingen te maken. Als er maar weinig PVV'ers zijn en daarvan zijn er relatief veel crimineel, dan is dat gewoon zo. Dat jij dat klote vindt, doet niets af aan het objectieve beeld dat wordt geschapen door percentages.
Ik trek dit soort conclusies niet uit dit voorbeeld.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:34 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Als je dit soort conclusies trekt met de cijfers uit dit voorbeeld dan begrijp je weinig van statistiek.
Je krijgt juist geen vertekend beeld. Dat is het mooie als percentuele vergelijkingen.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:36 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Zoals ik hierboven uitleg, kan dat statistisch gezien niet. Je krijgt dan een vertekend beeld.
De PVV heeft dit probleem opgelost. In tegenstelling tot VVD en PvdA wordt de fraude niet ontkend, en wordt er opgetreden. Daarmee is de kous af.
Ik dus niet.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:39 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik trek dit soort conclusies niet uit dit voorbeeld.
Ik geef een voorbeeld van een geval waarin het te vergelijken is.
Als je wilt stellen dat het bij de PVV minder erg is dan bij andere partijen moet je het niet alleen over dit ene geval hebben, maar alle gevallen van integriteit en criminaliteit er bij betrekken. Ik verwacht dat de PVV er dan duidelijk ongunstiger uitkomt.
Ja, maar dan is het wat anders natuurlijk.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je krijgt juist geen vertekend beeld. Dat is het mooie als percentuele vergelijkingen.
Er wordt toch altijd geklaagd dat bepaalde bevolkingsgroepen oververtegenwoordigd zijn in de criminele statistieken? Het gaat daarbij echter niet om absolute aantallen, maar om percentages.
In dit geval kan dat niet, want n is te klein.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je krijgt juist geen vertekend beeld. Dat is het mooie als percentuele vergelijkingen.
Er wordt toch altijd geklaagd dat bepaalde bevolkingsgroepen oververtegenwoordigd zijn in de criminele statistieken? Het gaat daarbij echter niet om absolute aantallen, maar om percentages.
Als we het even op Kamerleden betrekken:quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:41 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
In dit geval kan dat niet, want n is te klein.
Bij de bevolkingsgroepen die elke week in Opsporing Verzocht te zien is, is dat wel te doen, want die zijn in enorme aantallen in Nederland aanwezig.
quote:Vijf PVV'ers, een SP'er en een VVD'er ooit veroordeeld
Zeven leden van de Tweede Kamer zijn ooit veroordeeld. Dat blijkt uit de antwoorden van Kamerfracties op een brief van RTL Nieuws. Het gaat om één SP'er, één VVD'er en vijf PVV'ers.
Van de huidige Tweede Kamer. Totaal niet representatief. Het zegt alleen iets over de huidige Tweede Kamer.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:43 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Als we het even op Kamerleden betrekken:
http://www.volkskrant.nl/(...)eroordeeld~a1064102/
\
[..]
Maar er wonen veel meer autochtonen dan allochtonen in Nederland. Die eerste groep voert in absolute aantallen de criminaliteitsstatistieken aan, terwijl de tweede groep in relatieve zin dus crimineler is.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:41 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
In dit geval kan dat niet, want n is te klein.
Bij de bevolkingsgroepen die elke week in Opsporing Verzocht te zien is, is dat wel te doen, want die zijn in enorme aantallen in Nederland aanwezig.
Klopt toch? En die conclusie kun je trekken omdat n groot genoeg is.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:45 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Maar er wonen veel meer autochtonen dan allochtonen in Nederland. Die eerste groep voert in absolute aantallen de criminaliteitsstatistieken aan, terwijl de tweede groep in relatieve zin dus crimineler is.
Goed gelezen zegquote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:44 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Van de huidige Tweede Kamer. Totaal niet representatief. Het zegt alleen iets over de huidige Tweede Kamer.
En dan negeren ze nog het gedrag van bijvoorbeeld Linda Voortman (GroenLinks).
Er zijn ook wel genoeg PVV-politici in NL om statistisch verantwoorde conclusies te trekken.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Klopt toch? En die conclusie kun je trekken omdat n groot genoeg is.
Dat is te weinig als je het vergelijkt met de aantallen van andere partijen.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:47 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Er zijn ook wel genoeg PVV-politici in NL om statistisch verantwoorde conclusies te trekken.
Dat zijn er namelijk rond de 100, wat voldoende is, gezien de grootte van de doelgroep.
Om een percentuele vergelijking te kunnen maken, is geen minimum aantal vereist.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:45 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Klopt toch? En die conclusie kun je trekken omdat n groot genoeg is.
Ga je maar eens verdiepen in statistiek.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Om een percentuele vergelijking te kunnen maken, is geen minimum aantal vereist.
De grootte ten opzichte van andere partijen is niet relevant om statistisch verantwoorde conclusies te trekken. Het gaat om de grootte van de groep zelf. 100 (of 150 zoals Koos zegt) is daar voldoende voor.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:48 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat is te weinig als je het vergelijkt met de aantallen van andere partijen.
Aantallen hoeven niet bij elkaar in de buurt te zitten om een vergelijking te kunnen maken.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:48 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat is te weinig als je het vergelijkt met de aantallen van andere partijen.
De populatie moet groot genoeg zijn.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Aantallen hoeven niet bij elkaar in de buurt te zitten om een vergelijking te kunnen maken.
En dat is die.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:52 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De populatie moet groot genoeg zijn.
De conclusie bevalt je gewoon niet.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:50 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Ga je maar eens verdiepen in statistiek.
Op statistiek gebied kraam je onzin uit.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De conclusie bevalt je gewoon niet.
Onderbouw dat eens. Of beter: geef eens een bron waaruit blijkt dat er te weinig actieve PVV'ers zijn om een vergelijking te kunnen maken.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:53 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Op statistiek gebied kraam je onzin uit.
Heb ik gedaan, zij het met tegenzin. Je lult.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:50 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Ga je maar eens verdiepen in statistiek.
Statistiek was inderdaad niet een van m'n favoriete vakken tijdens m'n studie.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:57 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Heb ik gedaan, zij het met tegenzin. Je lult.
Sorry dat ik het vee beledig.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 17:21 schreef Kaneelstokje het volgende:
PVVee?
Erg netjes weer van je TS. Chapeau.
Doe je ook niet, als mensen zoals jij het doen is het alleen maar grappig en vooroordeel bevestigend.quote:
quote:
De PVV staat zelfs, ook procentueel gezien, helemaal onderaan als het om dit soort gedrag gaat. Ook als het gaat om de ernst van de feiten.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 20:23 schreef Elfletterig het volgende:
Het is bizar om te zien hoe veel dubieuze figuren via de PVV in de politiek kunnen belanden. De screening is overduidelijk niet op orde.
Tegelijk moeten we ook niet doen alsof dit alleen bij de PVV voorkomt. Ook andere partijen hebben te maken met dit soort gedrag.
Met zulke uitspraken beledig je eigenlijk jezelf. Domme oneliners zonder inhoud.. zegt genoeg.quote:
Je praat poep, je moet het relatief bekijken slimme hans.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:41 schreef Alektorophobia het volgende:
De PVV staat zelfs, ook procentueel gezien, helemaal onderaan als het om dit soort gedrag gaat. Ook als het gaat om de ernst van de feiten.
Goed lezen pipo OOK PROCENTUEEL GEZIEN komt de PVV niet eens in de buurt van de eche misdaadpartijen.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:45 schreef Joezi het volgende:
[..]
Je praat poep, je moet het relatief bekijken slimme hans.
er zijn 52.317 PVDA-ers
en maar 96 PVV-ers
Relatief zijn PVV-ers overweldigend oververtegenwoordigd in de zware criminaliteit en walgelijke ontuchtzaken dan welke partij dan ook. We kunnen wel stellen dat dit in hun cultuur zit. Deze extremisten moeten eens keihard aangepakt worden. Het wordt met de dag erger en erger als er niks gebeurt.
PVDA en NOS zijn twee handen op 1 buik. Zulk nieuws verdwijnt direct in een laatje.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:41 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
De PVV staat zelfs, ook procentueel gezien, helemaal onderaan als het om dit soort gedrag gaat. Ook als het gaat om de ernst van de feiten.
De PVDA is koploper maar hebben vaak de media mee waardoor het niet zo opvalt. Een kleine greep:
PVDA - Fractievoorzitter Willem den Hertog stapt op na doodsbedreigingen tegen Wilders.
PVDA - raadslid Johan Meijer uit Oldenzaal stal 40.000 Euro van Ponyclub Berg en Dal later werd bekend dat hij ook geld heeft gestolen van de Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO).
PVDA - Yasmina Haifi projectleider van het Nationaal Cyber Security Center twittert dat de terreurbeweging IS een complot van de Joden is "De terreurorganisatie is opgericht en wordt gerund door zionisten om de islam zwart te maken"
PVDA - Lijsttrekker Osman Suna wordt met de verborgen camera betrapt op het ronselen van stemmen. Hij weigert te vertrekken.
PVDA - Raadslid Emre Unver gaat op de vuist met Turkse jongeren. Er is aangifte tegen hem gedaan
PVDA - Statenlid Bahattin Erbas moest in 2011 zijn zetel inleveren nadat duidelijk werd dat hij door de gemeente Den Haag was ontslagen wegens een ernstig ambtsmisdrijf. .Als ambtenaar stuurde hij bijna twee jaar lang vervalste rekeningen voor niet verrichte diensten naar het stadhuis. In 2014 staat hij doodleuk weer op de kandidatenlijst van de PVDA
PVDA - Deelraadslid Lorna Koenen sjoemelde met subsidies.
PVDA - raadslid Bouchra Dibi. In haar woning vind een dodelijk ripdeal plaats als ze op vakantie is. Een familielid dealde drugs vanuit de woning. Tijdens de ripdeal kwam een 20 jarige man om het leven.
PvdA - wethouder Henk Kool gaf 7000 Euro subsidie aan de stichting waar hij zelf bestuurslid van was
PvdA - Raadslid Bert van der Roest verduisterde 40.000 Euro van de daklozenkrant
PvdA - fractievoorzitter Ruben Post regelde wachtgeld voor stelend raadslid Bert van der Roest
PVDA - burgemeester Aleid Wolfsen Ontving 17.000 euro te veel aan huisvestingskosten. Hij gebruikt zijn macht als burgemeester vervolgens om te voorkomen dat het verhaal in de krant verschijnt.
PVDA - raadslid Mustafa Okcuoglu stapt op na ruzie binnen de fractie.
PvdA - Europarlementariër Judith Merkies heeft van juli 2009 tot eind 2012 ruim 84.000 euro te veel onkostenvergoeding ontvangen
PVDA - Fractievoorzitter Seyit Yeyden treed af na een onderzoek van bureau BING naar de politieke cultuur in Feijenoord waar corruptie, vriendjespolitiek en machtsbederf schering en inslag zijn. Ook loopt er nog een onderzoek tegen hem ivm een dubieuze kunstaankoop. Desondanks is hij gewoon weer verkiesbaar.
PVDA - raadslid Ramón Smits Alvarez steelt tienduizenden Euros uit de partijkas en duikt onder in Spanje waar hij later zelfmoord pleegt.
PVDA - Europarlementariër Thijs Berman Streek 9,5 jaar lang onterecht dagvergoedingen en reisvergoedingen op van ruim 750.000 euro
PVDA - fractievoorzitter Harlow Brammerloo vertrekt naar een conflict over 18.000 Euro.
PVDA - Tweede Kamerlid John Leerdam vertrekt nadat hij voor lopende camera wordt betrapt op leugens.
PVDA - Wethouder Theo Vaes vertrekt naar gesjoemel met declaraties.
PVDA - Raadslid Teun Nijdam wordt uit de fractie gezet omdat hij stiekem actief was voor een lokale partij
PVDA - Wethouder Jaap Kuin stapt op na diefstal boortjes uit bouwmarkt.
PvdA - deelraadsvoorzitter Rob Post declareerde 25.000 euro aan taxibonnen
PVDA - fractievoorzitter en politiek leider Diederik Samsom wordt maar liefst 10 keer gearresteerd. Hij mompelt zelf wat over actie-verleden maar weigert te vertellen waarvoor hij nu precies is aangehouden.
PVDA - Gemeenteraads kandidaat Koos Julicher blijkt banden met extreem recht te hebben.
PvdA - senator Edward Brongersma: overtreding wet op kinderporno
PvdA - penningmeester Sharda Poese (A’dam-ZO): fraude, verduistering
PvdA - raadslid Faiz Yerlibuçak (Beverwijk): banden met terreurorganisatie Grijze Wolven
PvdA - minister: Als burgemeester Guusje ter Horst: dronken achter stuur, doofpotpoging, daarna gewoon minister geworden, gesjoemeld met doktersbewijzen om een Audi-8 te verkrijgen vanwege ”rugklachten”
PvdA - deelraadslid Randy Stena (A’dam-ZO): arbeidsverzuim, werkweigering
PvdA - raadslid Jerry Sulaiman (A’dam-ZO): fraude, greep uit kas
PvdA - raadslid Hakim Hmadouch (Arnhem): mishandeling echtgenote, bedreiging
PvdA - raadslid Elvira Sweet A’dam: 2x veroordeeld voor dronken achter stuur
PvdA - raadslid Ama Carr A’dam: zonder rijbewijs, onverzekerd rijden, valse naam
PvdA - raadslid Mohammed Kaied uit Dalfsen: poging tot doodslag
PvdA - Kamerlid Hamid Houda. Moest weg vanwege belastingfraude; nu toch verkiesbaar
PvdA - raadslid Cebeli Gönül uit R’dam: mishandeling echtgenote
PvdA - raadslid Mohammed el Yaakoubi A’dam: mishandeling, dumpen importbruid
PvdA - raadslid Ernest Owusu-Skeyere A’dam-ZO: fraude, illegaal wapenbezit
PvdA - raadslid Ronald Buld Nijverdal: mishandeling, verkrachting
PvdA - raadslid Murat Yasar uit Kampen: mishandeling echtgenote
PvdA - wethouder Paul Depla uit Nijmegen. Bekend om de fietsenhok-affaire. Op 1 april 2010 benoemd als burgemeester van Heerlen.
PvdA - Kamerlid en huisarts Rob Oudkerk, die zieke en verslaafde prostituees bezocht voor zijn seksuele genoegens: DAT is nog eens seksueel misbruik!
PvdA - Raadslid Tjeerd van Dekken, stalking
PvdA - minister Koenders, gaf Fl 89 (= ¤ 42) miljoen aan UNFPA. Is nu directeur van UNFPA. Toeval?
PvdA - minister Herfkens. Weigerde onterechte huursubsidie van $275.000 terug te geven
PvdA - minister Pronk, alcoholist, vernielde een auto van zijn ministerie. Vaak ladderzat en publique in het buitenland
PvdA - minister Vredeling, drankmisbruik
PvdA - Kamerlid Paul Tang - Lekken van miljoenennota
PvdA - Bram Peper- Minister van Binnenlandse Zaken, in opspraak door zijn declaratiegedrag
PvdA - Khadija Arib - Dubieus reisje naar congres in Marrakesh betaald door Marokkaanse overheid
PvdA - Rob van der Mark - Burgemeester van Vlieland. Openbaar dronkenschap.
PvdA - Burgemeester Cohen liet miljoenen in de Poldermoskee verdwijnen en miljarden in de metro
PvdA - Deelraadslid Fatima Elatik die informatie achterhield, mede verantwoordelijk is voor de verdamping van 30 miljoen en een nagenoeg failliet stadsdeel Oost-A’dam achterliet. Huurde een luxe jacht bij de Sail Amsterdam voor liefst ¤ 30.000. terwijl ze de boot van de gemeente gratis had kunnen pakken.
PVDA - Raadslid in Den Bosch Osman Cifci weigert het partijstandpunt te onderschrijven dat mannen en vrouwen gelijke rechten hebben.
Je praat echt vieze stront, er zijn maar 96 pvv-ers sjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Check de was lijst aan gore ontucht!!! De criminaliteit onder pvv-ers is groter dan onder de mocro jeugd!!quote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:49 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Goed lezen pipo OOK PROCENTUEEL GEZIEN komt de PVV niet eens in de buurt van de eche misdaadpartijen.
En kom een met voorbeelden van die "zware criminaliteit en ontuchtzaken". Je liegt als een echte socialist maar je valt meteen door de mand.
Ik daag je uit om met voorbeelden te komen van die zogenaamde ontucht.quote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:53 schreef Joezi het volgende:
[..]
Je praat echt vieze stront, er zijn maar 96 pvv-ers sjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Check de was lijst aan gore ontucht!!! De criminaliteit onder pvv-ers is groter dan onder de mocro jeugd!!
o. JAAR NAAM OMSCHRIJVING TOELICHTING AANVULLENDE INFOquote:Op zaterdag 26 maart 2016 23:54 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Ik daag je uit om met voorbeelden te komen van die zogenaamde ontucht.
Wat had de PVV dan nog meer moeten doen dan aangifte en het overlaten aan de rechterlijke macht?quote:Op zaterdag 26 maart 2016 17:59 schreef skrn het volgende:
[..]
Het is opgelost want het geld is terugbetaald?!
Neen, natuurlijk.
Dus het is niet opgelost.
Als dit de oplossingen zijn die Geert Wilders belooft ...![]()
Je kunt ze geeneens halve maatregelen noemen.
Je kan die lijst wel heel lang proberen te maken door de namen meermaals te gebruiken maar het gaat hier toch echt om zaken die voornamelijk speelde voordat zij zich aansloten bij de PVV. Deze mensen hebben dit tijdens hun aanstelling verzwegen. Daarnaast gaat het om kleine zaken die allemaal zijn afgedaan met een berisping of boete dus van die zware criminaliteit en ontucht wat jij beweerde heb ik nog niets gezien.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:01 schreef Joezi het volgende:
[..]
o. JAAR NAAM OMSCHRIJVING TOELICHTING AANVULLENDE INFO
1 2008 Gidi Markuszower Opgepakt voor vuurwapenbezit http://www.volkskrant.nl/(...)-overzicht~a1054043/
2 2008 Gidi Markuszower Spionage http://www.volkskrant.nl/(...)-overzicht~a1054043/
3 2014 Marjolein Faber Fraude ca. 40 mille overheidsgeld naar zoon http://www.volkskrant.nl/(...)rdt-luider~a3875819/
4 2009 Eric Lucassen Bejaarde man bedreigen http://www.joop.nl/politi(...)edreef_buurtterreur/
5 2009 Eric Lucassen Meervoudige overige bedreigingen http://www.joop.nl/politi(...)edreef_buurtterreur/
6 2009 Eric Lucassen Dreigen zoutzuur over echtpaar te gooien http://www.joop.nl/politi(...)edreef_buurtterreur/
7 2010 Eric Lucassen Aanranding, ontucht & sexuele intimidatie aantal vrouwelijke leerlingen van 17jrhttp://www.volkskrant.nl/(...)-overzicht~a1054043/ http://www.eenvandaag.nl/(...)dat_is_eric_lucassen
8 2009 Hero Brinkman Mishandeling barman in dronken staat http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
9 2010 Hero Brinkman Dronken autorijden, vluchten van politie http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
10 2010 Hero Brinkman Bedreiging met bijl http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
11 2010 Marcial Hernandez Geweldpleging & mishandeling http://www.volkskrant.nl/(...)-overzicht~a1054043/
12 2013 Geert Wilders Misbruik 40.000 subsidie http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
13 2014 Geert Wilders Vervolging wegens discrimatie http://www.volkskrant.nl/(...)criminatie~a3813883/
14 2012 Jos van Hal Scheffer Fraude met miljoenen vrouw (erna zelfmoord gepleegd)
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)chalige-fraude.dhtml
15 2010 Richard de Mos Fraude bij kandidaatstelling http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
16 2011 Richard de Mos Fraude met verzonnen klachten verkeersmaatregelen in Den Haag http://politiek.blog.nl/l(...)ie-opnieuw-uitgelekt
17 2011 Monica Nunes Racististische postings op stormfront.org http://www.dagelijksestan(...)ctief-op-stormfront/
18 2011 Monica Nunes Twee banen bij PVV ineen, kwam daarna niet meer opdagen
http://www.elsevier.nl/Po(...)-opstappen-1498732W/
19 2010 Mellony van Hemert Fraude bij kandidaatstelling http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
20 2012 Machiel de Graaf Fraude met 3 overheids salarissen bij PVV tegelijk, voor zichzelf http://www.nrc.nl/nieuws/(...)praak-over-verleden/
21 2011 Machiel de Graaf Fraude & verzonnen klachtenmeldingen verkeersplan Den Haag, bewijs erna verdoezelen http://www.nrc.nl/nieuws/(...)praak-over-verleden/
22 2012 Theo Krebber Declareerde 16 mille taxiritten, ondanks verkiezingsbelofte PVV geen dienstauto's
http://www.dichtbij.nl/ro(...)aan-taxiritten-.aspx
23 2012 Antoine Janssen Declareerde samen met Theo Krebbers, zie daar
http://www.l1.nl/nieuws/2(...)araties-deput%C3%A9s http://politiek.tpo.nl/20(...)euro-aan-taxiritten/
24 2011 Max Aardema Veroordeeld voor mishandeling arrestant
http://www.elsevier.nl/Po(...)ant-ELSEVIER287221W/
25 2002 Dion Graus Fraude met verbouwing huis (60 mille onbetaald) http://www.limburger.nl/article/20080923/DOSSIERS/525774611/1045
26 2003 Dion Graus Stalking van collega vrouw waarmee Graus vreemdging http://www.limburger.nl/article/20080923/DOSSIERS/525774611/1045
27 2003 Dion Graus Bedreiging van vrouw waarmee Graus vreemdging http://www.limburger.nl/article/20080923/DOSSIERS/525774611/1045
28 2003 Dion Graus Bedreiging vriendin van ex http://www.limburger.nl/article/20080923/DOSSIERS/525774611/1045
29 2006 Dion Graus Bedreiging schoonvader oa "keel doorsnijden en huis in brand steken" http://www.limburger.nl/article/20080923/DOSSIERS/525774611/1045
30 2003 Dion Graus Bedreiging 8 mnd zwangere vrouw. Oa "pistool tussen wenkbrauwen" http://www.limburger.nl/article/20080923/DOSSIERS/525774611/1045
31 2003 Dion Graus Mishandeling 8 mnd zwangere vrouw, ziekenhuisopname http://www.limburger.nl/article/20080923/DOSSIERS/525774611/1045
32 2008 Dion Graus Beslag (oa 20 mille achterstallige betaling na veroordeling) http://www.limburger.nl/article/20080923/DOSSIERS/525774611/1045
33 2011 Cor Bosman Racistische uitspraken http://www.deondernemer.n(...)otst-halalvlees.html
34 2011 Cor Bosman Dubbele salarissen (57 mille als bijbaan als z'n eigen assistent) van overheidsgeld http://www.volkskrant.nl/(...)scheldmail~a3121304/
35 2008 James Sharpe Mishandeling http://www.volkskrant.nl/(...)-overzicht~a1054043/
36 2008 James Sharpe Bedreiging http://www.volkskrant.nl/(...)-overzicht~a1054043/
37 2010 James Sharpe Mishandeling (steken met spikeschoen in gezicht) http://www.volkskrant.nl/(...)-met-spike~a1053734/
38 2010 James Sharpe Oplichting met Hongaarse pornosite, 172 mille boete http://www.volkskrant.nl/(...)euw-beboet~a1053731/
39 2010 James Sharpe Fraude met bedrijven, 132 mille boete http://www.joop.nl/politi(...)horste_geweldpleger/
40 2008 James Sharpe Oplichting klanten, 260 mille boete http://www.volkskrant.nl/(...)-met-spike~a1053734/
41 2009 Laurence Stassen Fraude met medewerkers vergoeding Europees Parlement http://www.spitsnieuws.nl(...)sen-diva-de-politiek
42 2010 Nico Uppelschoten Fraude met 15 mille http://www.dvhn.nl/nieuws(...)-pvv-er-1031391.html
43 2012 Aarnoud van Doorn Vuurwapenbezit http://www.vn.nl/Sjoemelen-in-de-Polder-1.htm
44 2012 Aarnoud van Doorn Drugshandel aan minderjarigen en ontucht http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
45 2012 Aarnoud van Doorn Kasfraude http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
46 2012 Aarnoud van Doorn Lekken van geheime stukken naar kranten tegen betaling http://www.vn.nl/Sjoemelen-in-de-Polder-1.htm
47 2010 Jhim van Bemmel Rijden onder invloed
http://www.refdag.nl/nieu(...)oordeelding_1_517577
48 2010 Jhim van Bemmel Fraude http://www.volkskrant.nl/(...)-overzicht~a1054043/
49 2006 Jhim van Bemmel Valsheid in geschrifte
http://www.refdag.nl/nieu(...)oordeelding_1_517577
50 2010 Arjan Brogt Fraude met studievergoeding http://www.volkskrant.nl/(...)-overzicht~a1054043/
51 2009 Daniël van der Stoep Ontkennen Armeense genocide (en wissen publicaties hierover) http://www.doorbraak.eu/de-bende-van-wilders-update/
52 2011 Daniël van der Stoep Dronken aanrijding veroorzaakt, 5x promillage
http://www.elsevier.nl/Po(...)eel-ELSEVIER313310W/
53 2012 Daniel van der Stoep Sex gezocht met 3 minderjarige meisjes vanaf 14 jaar, tegen geld & cocaine. 5 mnd cel
http://webcache.googleuse(...)&hl=nl&ct=clnk&gl=nl
54 2011 Martijn Hurks Verkeerscontrole ontdoken http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
55 2010 Sietze Fritsma Ontving 24 mille voor slechts 1,5h aanwezigheid gemeenteraad Den Haag http://www.denhaaggaatloo(...)weg-uit-gemeenteraad
56 2011 Carlo de Bruin Dronken rijden http://www.vn.nl/Politieke-Integriteitsindex.htm#PVV
57 2009 Carlo de Bruin Dronken rijden
http://www.elsevier.nl/Po(...)mas-ELSEVIER286719W/
58 2011 Oege Bakker Drankproblemen http://www.vn.nl/Sjoemelen-in-de-Polder-1.htm
59 2009 Joram van Klaveren Dronken rijden http://www.nu.nl/politiek(...)oit-veroordeeld.html
60 2009 Joram van Klaveren Weigeren blaastest http://www.nu.nl/politiek(...)oit-veroordeeld.html
61 2009 Raymond de Roon Veroordeeld voor achterhouden informatie bij ernstige verkeersovertreding http://www.nu.nl/politiek(...)oit-veroordeeld.html
62 2012 Reinette Klever Vermogensbeheer zonder vergunning http://www.nrc.nl/nieuws/(...)praak-over-verleden/
63 2011 Michael Heemels Dubbele salarissen van overheidsgeld http://www.volkskrant.nl/(...)scheldmail~a3121304/
64 2014 René Eekhuis Fraude http://nos.nl/artikel/205(...)greep-in-de-kas.html
65 2015 René Eekhuis Zware mishandeling vrouw
http://www.telegraaf.nl/b(...)utm_campaign=twitter
66 2013 Pieter Buisman Verduistering ¤18.000 als Prov. Statenlid http://nos.nl/artikel/205(...)egen-oud-pvv-er.html
67 2015 Marcel de Graaff Stemfraude in Europees Parlement. Stemde namens afwezige Marine le Pen http://www.volkskrant.nl/(...)graaff-toe~a4173646/
68 2016 MIchael Heemels
Fraude met 175 mille fractiegeld als penningmeester PVV Limburg na drugs/drank (+woordvoerder Wilders)
http://www.1limburg.nl/be(...)l-heemels-onderzocht http://www.1limburg.nl/pv(...)0-euro-uit-partijkas
http://www.1limburg.nl/pv(...)-door-drank-en-drugs
69 2016 Michael Heemels
Zichzelf als zijn 'eigen assistent' aangesteld voor 57 mille, als bijbaan. Naast fractielid en persvoorlichter
http://www.telegraaf.nl/binnenland/article20204635.ece
70 Daniël van der Stoep moet 2 maanden de gevangenis in omdat hij probeerde minderjarige meisjes te verleiden tot seks
ga zoeken dan!!
Ach goedpratertje, dat dezelfde personen meerdere delicten hebben betekent juist dat het echte criminelen zijn. Bij Lucassen waren het andere aanklachten van meerdere jonge meiden van amper 17 jaar, walgelijk!!!!!!!!!!quote:Op zondag 27 maart 2016 00:25 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Je kan die lijst wel heel lang proberen te maken door de namen meermaals te gebruiken maar het gaat hier toch echt om zaken die voornamelijk speelde voordat zij zich aansloten bij de PVV. Deze mensen hebben dit tijdens hun aanstelling verzwegen. Daarnaast gaat het om kleine zaken die allemaal zijn afgedaan met een berisping of boete dus van die zware criminaliteit en ontucht wat jij beweerde heb ik nog niets gezien.
Maar er staan ook de nodige leugens in jou lijstje. De beschuldigingen tegen Dion Graus zijn onzin en leugens van een boze ex-vrouw en schoonfamilie.
Die zogenaamde ontucht van Lucassen was geen ontucht volgens het strafrecht maar volgens het militaire regelement. En dat betekent niets meer dan dat hij een relatie had met een andere militair. En dat mag alleen als je dezelfde rang hebt en dat was in deze zaak niet het geval. Liefde kent geen rangen.
Over Lucassen schrijf je ook nog dit erbij ` sexuele intimidatie`. De zoveelste linkse leugen.
Tegenover RTL Nieuws verklaart de vrouw dat de relatie geheel vrijwillig was en zich beperkte tot buiten de muren van het bataljon. Ze omschreef Lucassen als een "lieve, betrokken en zorgzame man. En dat noem jij dan ontucht en seksuele intimidatie. Zo kan ik ook lijstjes maken.
Lucassen kreeg een boete van 250 Euro.
Dus ik zit nog steeds te wachten op die ontuchtzaken en die zware criminaliteit van jou
Het ging om twee vrouwen met wie hij een relatie heeft gehad. En omdat ze een andere rang hadden dan hem kreeg hij 250 Euro boete. Erg he PVVers die een relatie hebben. Moet verboden worden!!quote:Op zondag 27 maart 2016 00:28 schreef Joezi het volgende:
[..]
Ach goedpratertje, dat dezelfde personen meerdere delicten hebben betekend juist dat het echte criminelen zijn. Bij Lucassen waren het andere aanklachten van meerdere jonge meiden van amper 17 jaar, walgelijk!!!!!!!!!!
En dan mogen ze nog blij zijn dat Van der Stoep pas na zijn PVV tijd 14-jarige meisjes betaalde om seks te hebbenquote:Op zondag 27 maart 2016 00:28 schreef Joezi het volgende:
[..]
Ach goedpratertje, dat dezelfde personen meerdere delicten hebben betekent juist dat het echte criminelen zijn. Bij Lucassen waren het andere aanklachten van meerdere jonge meiden van amper 17 jaar, walgelijk!!!!!!!!!!
Ach laat je toch niet indoctrineren door de rechtsche media, kijk maar weer lekker weg, daar staan jullie soort bekend om. Genoeg voor nu, met je faal lijstje! Wij zijn met meer!quote:Op zondag 27 maart 2016 00:34 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Het ging om twee vrouwen met wie hij een relatie heeft gehad. En omdat ze een andere rang hadden dan hem kreeg hij 250 Euro boete. Erg he PVVers die een relatie hebben. Moet verboden worden!!
Ik heb m er toch bijgezet, eens een pvv-er altijd een pvv-erquote:Op zondag 27 maart 2016 00:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
En dan mogen ze nog blij zijn dat Van der Stoep pas na zijn PVV tijd 14-jarige meisjes betaalde om seks te hebben
Goed punt.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:37 schreef Joezi het volgende:
[..]
Ik heb m er toch bijgezet, eens een pvv-er altijd een pvv-er
Dit hebben die vrouwen zelf verklaard. Je probeert een beeld op te wekken dat niet realistisch is.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:37 schreef Joezi het volgende:
[..]
Ach laat je toch niet indoctrineren door de rechtsche media, kijk maar weer lekker weg, daar staan jullie soort bekend om. Genoeg voor nu, met je faal lijstje! Wij zijn met meer!
Op zich is het beeld van de PVV als organisatie vol criminelen nu niet bepaald onrealistisch.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:42 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Dit hebben die vrouwen zelf verklaard. Je probeert een beeld op te wekken dat niet realistisch is.
Laat de partij zonder zonden de eerste steen werpen. Het valt reuze mee vergeleken bij partijen als de PVDA.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Op zich is het beeld van de PVV als organisatie vol criminelen nu niet bepaald onrealistisch.
Als je naar absolute aantallen kijkt komen partijen als VVD en PvdA misschien bijna in de buurt. Maar de PVV heeft vele malen minder volksvertegenwoordigers. Die scoren naar verhouding toch echt stukken beroerder. Dat valt gewoon niet met goed fatsoen te ontkennen.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:47 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Laat de partij zonder zonden de eerste steen werpen. Het valt reuze mee vergeleken bij partijen als de PVDA.
75% ernstige delicten op 92 pvv-ertjesquote:Op zondag 27 maart 2016 00:47 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Laat de partij zonder zonden de eerste steen werpen. Het valt reuze mee vergeleken bij partijen als de PVDA.
Ernstige delicten worden niet met boetes afgedaan.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:53 schreef Joezi het volgende:
[..]
75% ernstige delicten op 92 pvv-ertjes
75% x 52.317 pvda-ers = 39237.75 delicten, kom maar op met je lijstjeje liegt, je bedriegt
Wel typisch, dit wegkijkgedrag.quote:Op zondag 27 maart 2016 00:56 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Ernstige delicten worden niet met boetes afgedaan.
Er valt weinig weg te kijken. Heb je nooit een boete gehad?quote:
Het is niet bepaald alsof het lijstje enkel uit lichte overtredingen met boetes bestaat.quote:Op zondag 27 maart 2016 01:01 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Er valt weinig weg te kijken. Heb je nooit een boete gehad?
Het lijstje is zwaar overdreven en staat vol met onwaarheden. Misschien dat ik er een over het hoofd heb gezien maar zover ik het heb gezien zijn ze allemaal afgedaan met een boetequote:Op zondag 27 maart 2016 01:02 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het is niet bepaald alsof het lijstje enkel uit lichte overtredingen met boetes bestaat.
Ome Geert is vast blij met zulke kritiekloze bewonderaars.quote:Op zondag 27 maart 2016 01:11 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Het lijstje is zwaar overdreven en staat vol met onwaarheden. Misschien dat ik er een over het hoofd heb gezien maar zover ik het heb gezien zijn ze allemaal afgedaan met een boete
1) heeft hij met zijn hoofd in de aceton gelegen?quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:05 schreef PSVCL het volgende:
[ afbeelding ]
MAASTRICHT - Voormalig fractievoorzitter Michael Heemels van de PVV Limburg heeft sinds 2011 zo’n 175.000 euro gestolen uit de partijkas. Dat geld gebruikte hij onder meer om zijn drank- en drugsverslaving te financieren.
Dat blijkt uit een onderzoek door een extern accountant in opdracht van de PVV Limburg.
De fractievoorzitters van de partijen in het Limburgs Parlement reageerden vrijdag ’met grote afkeuring en ontsteltenis’ op de hoogte van het bedrag. Het gaat om provinciale gelden bedoeld ter ondersteuning van de fractie. De partijen willen dat de PVV alles netjes terugbetaalt. De PVV heeft een terugbetalingsvoorstel gedaan.
PVV Limburg heeft aangifte tegen Heemels gedaan. De recherche is bezig met een strafrechtelijk onderzoek.
Heemels was tot hij enkele weken geleden door de mand viel ook woordvoerder van partijleider Geert Wilders
http://www.telegraaf.nl/b(...)tal_175_mille__.html
quote:Op zondag 27 maart 2016 01:11 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Het lijstje is zwaar overdreven en staat vol met onwaarheden. Misschien dat ik er een over het hoofd heb gezien maar zover ik het heb gezien zijn ze allemaal afgedaan met een boete
D66-rechters zeker?quote:Op zondag 27 maart 2016 01:11 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Het lijstje is zwaar overdreven en staat vol met onwaarheden. Misschien dat ik er een over het hoofd heb gezien maar zover ik het heb gezien zijn ze allemaal afgedaan met een boete
En alle gemeenteraadsleden zijn hierin meegeteld?quote:Op zondag 27 maart 2016 03:20 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Hier, officieel grafiekje. Als je een paar cent wil betalen ook een prachtig artikel waarin alles compleet uitgeschreven staat en alle incidenten op een rij staan: https://www.vn.nl/de-politieke-integriteitsindex-2015/
Zullen we eens naar het afgelopen jaar kijken?
Dan scoren PVDA en PVV allebei even slecht (danwel even goed) met 6 serieuze incidenten.
Alleen is er wel een maar:
Hoeveel PVDA-ers zijn er eigenlijk die kans maken op een plek in de lijst?
6 ministers
4 staatssecretarissen
36 tweede kamerleden
8 eerste kamerleden
3 leden Europees parlement
3 commissarissen van de koning
14 gedeputeerde
63 statenleden
100 burgemeesters
1251 gemeenteraadsleden
194 wethouders
Hoeveel PVV-ers zijn er eigenlijk die kans maken op een plek in de lijst?
12 tweede kamerleden
10 eerste kamerleden
4 leden europees parlement
66 statenleden
16 gemeenteraadleden
Dat maakt 1682 potentiële miskleumers bij de PVDA en 108 potentiële miskleumers bij de PVV. En dan hou ik er niet eens rekening mee dat de PVV dol is op dubbelfuncties. Dus dat het er daadwerkelijk nog iets minder zijn, gratis bonus voor de PVV dus.
Gezien er van beide partijen 6 daadwerkelijk de fout ingingen, betekend dat dus dat 1 op 280 (0,36%) van de PVDA-ers een debiel is en 1 op de 18 (5,56%) van de PVV-ers een debiel is.
Oftewel: een PVV-er is 17,5 maal vaker een debiel dan een PVDA-er.
Lijkt me een duidelijk verschil, dat is niet te overbruggen met een paar procentpunten ter correctie van statistische onbetrouwbaarheid.
Werkelijk? Kan het PVVee dan ophouden met in elk topic over een misdaad te gaan janken, dat de dader er 'vast weer met een taakstraf of boete gaat afkomen door de D66 rechters in dit land'?quote:Op zondag 27 maart 2016 00:56 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Ernstige delicten worden niet met boetes afgedaan.
http://media.rtl.nl/media/actueel/rtlnieuws/2010/uitspraakhof.pdfquote:Op zondag 27 maart 2016 00:25 schreef Alektorophobia het volgende:
Dus ik zit nog steeds te wachten op die ontuchtzaken en die zware criminaliteit van jou
quote:Het bewezene levert op het misdrijf
Als ambtenaar ontucht plegen met een persoon aan zijn gezag onderworpen; meermalen gepleegd.
Kijk eens aan, getallen. Daar hebben we tenminste wat aan.quote:
Dan is de conclusie met pvv logica: limburgers mogen gewoon de komende 20 jaar geen deel meer uitmaken van de politiek, dat zal ze leren.quote:Op zondag 27 maart 2016 09:08 schreef Dagonet het volgende:
Het is eerder de afkomst ipv de partij. Limburgers zijn redelijk oververtegenwoordigd bij corruptie.
Alle Limburgers het land uit!!111quote:Op zondag 27 maart 2016 12:19 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dan is de conclusie met pvv logica: limburgers mogen gewoon de komende 20 jaar geen deel meer uitmaken van de politiek, dat zal ze leren.
Dat ontkent ook helemaal niemand.quote:Op zondag 27 maart 2016 13:15 schreef Elfletterig het volgende:
De PVV is procentueel zwaar oververtegenwoordigd; dat is zo duidelijk als wat. Maar de lijst die Alektorophobia postte maakt duidelijk dat andere partijen, zoals de PvdA, net zo goed dubieuze figuren in de gelederen hebben.
Komt omdat het voornamelijk Limburgers zijn.quote:Op zondag 27 maart 2016 13:15 schreef Elfletterig het volgende:
De PVV is procentueel zwaar oververtegenwoordigd; dat is zo duidelijk als wat.
Neuh. Voornamelijk omdat het mensen zijn met een IQ dat ongeveer gelijk is aan dat van een redelijk intelligente eend. Hoewel het Limburger-zijn er wel een extra druk op legt, natuurlijk :/quote:Op zondag 27 maart 2016 15:36 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Komt omdat het voornamelijk Limburgers zijn.
Een recept voor meer lijken uit de kast aldaar...quote:Op maandag 28 maart 2016 09:58 schreef Hexagon het volgende:
Sinds 2011 al. Zo te zien is de verantwoording van fractiekosten daar ook een zooitje.
quote:Op zaterdag 26 maart 2016 15:20 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik denk dat'ie weggekeken heeft.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |