abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:44:21 #1
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_160859737
quote:
Doden en gewonden na aanslagen in Brussel

Bij aanslagen in Brussel op luchthaven Zaventem en bij metrostation Maalbeek zijn dinsdagochtend doden en gewonden gevallen.

Bij een vertrekhal op de Brusselse luchthaven waren rond 8.00 uur twee explosies. Volgens de brandweer zijn als gevolg van de ontploffingen zeker elf doden gevallen. Het gaat om een zelfmoordaanslag, bevestigt het Belgische federaal parket.

Ooggetuigen vertellen aan het Belgische persbureau Belga dat er voorafgaand aan de explosies is geschoten en dat er in het Arabisch is geschreeuwd. De autoriteiten kunnen dit niet bevestigen. Ook berichten van het Koerdische nieuwsorgaan Rudaw dat terreurbeweging IS de aanslagen heeft opgeëist, zijn niet bevestigd.

De explosies waren in de vertrekhal van Zaventem, bij SN Brussels Airlines en bij de balie van American Airlines.

Aanslagen Brussel

Metrostations
De explosie in het centrum van Brussel was in een metrostel tussen de stations Kust-West en Maalbeek. Ook hier ging het volgens het federaal parket om een zelfmoordaanslag. Berichten over meerdere dodelijke slachtoffers zijn vooralsnog niet door de Belgische autoriteiten bevestigd.

Het dreigingsniveau in België is opgeschaald naar het hoogste niveau, van 3 naar 4, en er is een rampenplan in werking getreden. Het openbaar vervoer in Brussel is stilgelegd. Metro's, bussen en treinen rijden niet.

De NS laat geen treinen rijden van en naar België. Station Hoofddorp is dinsdag rond 11.15 uur ontruimd en hermetisch afgesloten. Ook bussen rijden vanaf Schiphol niet naar Hoofddorp. Het arrestatieteam is ingezet. Een verband met de aanslagen in Brussel is niet door de autoriteiten bevestigd.

Dreigingsniveau
De Belgische premier Charles Michel roept zijn landgenoten op het huis niet te verlaten als dat niet nodig is. Eerder gold deze waarschuwing alleen voor de inwoners van Brussel. De grens tussen België en Frankrijk wordt gesloten. België zendt 225 militairen naar Brussel.

De omgeving van het kantoor van premier Michel en het parlement in Brussel worden ontruimd. Ook is het centraal station van de Vlaamse hoofdstad Antwerpen ontruimd.

Michel gaf rond 11.45 uur een persconferentie. "We vreesden een terroristische aanslag en dat is gebeurd", aldus Michel. Hij roept de Belgen op "solidair te blijven in deze moeilijke omstandigheden".

Frankrijk zet 1.600 extra agenten in bij de grenzen. Gare du Nord, een belangrijk treinstation in Parijs, is afgesloten.

Nederland
In Nederland worden extra veiligheidsmaatregelen getroffen, meldt de Nationale Coördinator Terreurbestrijding en Veiligheid (NCTV).

Aan de zuidgrens van Nederland en op de vliegvelden Schiphol, Eindhoven en Rotterdam komen extra controles. Ook komt er extra politie op de treinstations in de vier grote steden en op de stations van Roosendaal, Breda en Arnhem.

Het treinverkeer van en naar Brussels Airport is stilgelegd. Alle vluchten zijn geannuleerd. Het vliegverkeer dat onderweg was naar Brussel, wordt omgeleid naar Schiphol.

Patrouilles
De eerste vluchten die moesten uitwijken zijn inmiddels geland op Schiphol, zegt een woordvoerder tegen NU.nl. Zeker negen vliegtuigen die eigenlijk op Zaventem hadden moeten landen, konden terecht op Schiphol. Een ander vliegtuig landde op het vliegveld van Maastricht.
quote:
Nieuwe huiszoekingen in Brussel na aanslagen

De politie in Brussel zoekt actief naar mensen, onder meer met patrouilles op straat, na de aanslagen vandaag in Brussel.

Gerechtelijke bronnen hebben aan de Franstalige omproep RTBF meegedeeld dat in de regio Brussel huiszoekingen aan de gang zijn. De veiligheidsdiensten zouden op zoek zijn naar verdachten van de aanslagen van vandaag. Ook politiepatrouilles op straat zoeken naar verdachten.
Live Blogs
Fok: Frontpage Live
Reddit Live
HLN live
AD live

Live Streams
NPO
RTL Z
pi_160859741
Carsfield_79 twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:55:27 Ziek: Amsterdamse scholieren juichen vanwege aanslagen Brusselhttps://t.co/VaQlusuIvG reageer retweet
"Roken is slecht. Vooral voor de gordijnen." - Willem van Hanegem
  Moderator dinsdag 22 maart 2016 @ 14:44:40 #3
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_160859742
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:42 schreef matthias24 het volgende:

[..]

nou dat ben ik niet met je eens. het gevaar zal natuurlijk altijd aanwezig zijn maar dan wel minder.
nu geven we hun gewoon vrij spel.
Dus omdat er nu immigranten ons land binnen komen plegen zoveelste generatie immigranten aanslagen en als die immigranten niet ons land binnen kwamen dan zouden zoveelste generatie immigranten het wel laten een aanslag te plegen.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_160859745
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:44 schreef Alektorophobia het volgende:

[..]

Als het in Hongarije werkt dan werkt het hier ook.
Jij denkt dat er 0 mensen Hongarije in komen? Het is niet te controleren als mensen bossen en water gebruiken om ergens binnen te geraken.
pi_160859749
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:44 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Carsfield_79 twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:55:27 Ziek: Amsterdamse scholieren juichen vanwege aanslagen Brusselhttps://t.co/VaQlusuIvG reageer retweet
Zullen geen Jan, Piet en Kees geweest zijn die stonden te juichen.
pi_160859751
quote:
5s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:44 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Dus omdat er nu immigranten ons land binnen komen plegen zoveelste generatie immigranten aanslagen en als die immigranten niet ons land binnen kwamen dan zouden zoveelste generatie immigranten het wel laten een aanslag te plegen.
jaaa!!!
pi_160859755
vanblaeretom twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 12:36:39 @miadoo Verschillende meldingen van leraren (!) dat jongeren juichen in Brusselse scholen... reageer retweet
"Roken is slecht. Vooral voor de gordijnen." - Willem van Hanegem
pi_160859760
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:45 schreef Infection het volgende:

[..]

Zullen geen Jan, Piet en Kees geweest zijn die stonden te juichen.
Gerelateerd: http://www.mediacourant.n(...)n-lachen-om-brussel/
pi_160859761
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:42 schreef Elzies het volgende:

[..]

Grenzen dicht. We zien dat terroristen ongestoord in het ene land aanslagen kunnen plegen om vervolgens rustig met de auto terug te rijden naar het buurland.

Teruggekeerde Jihadisten oppakken en preventief detineren. Hoeveel aanslagen zijn er nog nodig voor het besef dat het hier gaat om tikkende tijdbommen? Letterlijk?

Mensenrechtenverdragen op de schop. Een cultuur die ons wil vernietigen zal nooit gelijkwaardig zijn aan de onze. Molenbeek die vier maanden een terrorist herbergde is daar een klip en klaar voorbeeld van te noemen. Preventieve razzia's zoals we die ook in de Palestijnse gebieden zien zullen uiteindelijk ook binnen Europa onvermijdelijk worden. Want Europa gaat nu dezelfde kant op waar Israël al decennia staat.

G
Heb geen moeite met het opsluiten van teruggekeerde Syriegangers. Je bent echter wel heel erg naïef als je denkt dat de genoemde maatregelen echt zoden aan de dijk zetten.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:46:30 #10
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_160859767
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:45 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
vanblaeretom twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 12:36:39 @miadoo Verschillende meldingen van leraren (!) dat jongeren juichen in Brusselse scholen... reageer retweet
Die mogen gelijk een enkeltje Raqqa krijgen.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_160859770
quote:
Nouja, gerelateerd. Het is gewoon letterlijk dezelfde tweet.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_160859772
ik hoop in ieder geval dat het nu klaar is en dat we straks niet nog meer bomverassingen krijgen.... waar dat dan ook mag zijn.
  Moderator dinsdag 22 maart 2016 @ 14:46:46 #13
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_160859773
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:45 schreef matthias24 het volgende:

[..]

jaaa!!!
ok
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_160859774
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:31 schreef Poison-Ivy het volgende:
Hoe kan het dat die wereldwijd gezochte terrorist maanden in molenbeek België heeft rondgelopen en geleefd voordat hij werd opgepakt?
Houden al die moslims uit die wijk hem geheim want er zullen toch mensen geweten hebben dat het hier om een moordenaar gaat.
Die hele wijk opdoeken zou je bijna zeggen..
En ik maar denken dat hij zich daar schuilhield.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_160859775
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Die mogen gelijk een enkeltje Raqqa krijgen.
het zijn kinderen...
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:47:05 #16
387433 Gorraay
hi-de-hi! ho-de-ho!
pi_160859776
Reactionair -- daar werd je vroeger voor uitgescholden als je iets lelijks over communisten zei.
Aldoor dat metalen ruischen van de metalen stralende zee ...
pi_160859777
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

het zijn kinderen...
De terroristen van morgen.
pi_160859779
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef matthias24 het volgende:
ik hoop in ieder geval dat het nu klaar is en dat we straks niet nog meer bomverassingen krijgen.... waar dat dan ook mag zijn.
Vandaag waarschijnlijk niet meer, maar in de toekomst sowieso wel.
pi_160859782
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

het zijn kinderen... potentiele terroristen
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:47:33 #20
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_160859783
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

het zijn kinderen...
des te erger... wat moet dat als t volwassen is worden ?
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:47:37 #21
454110 Alektorophobia
minderminderminder
pi_160859784
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:44 schreef Poepz0r het volgende:

[..]

Jij denkt dat er 0 mensen Hongarije in komen? Het is niet te controleren als mensen bossen en water gebruiken om ergens binnen te geraken.
Het hek is hermetisch, er loopt bewaking met honden en er staan overal warmtecamera's. En Hongarije neemt ook legaal geen moslims op. En raad is wat..?? geen aanslagen in Hongarije.
Gek he.
God bestaat niet dus geniet van het leven
pi_160859785
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:45 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
vanblaeretom twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 12:36:39 @miadoo Verschillende meldingen van leraren (!) dat jongeren juichen in Brusselse scholen... reageer retweet
En er zal vast gezegd worden: "Ach het zijn maar tieners, die beseffen niet goed wat voor led er is aangebracht. Stoerdoenerij, heeft niets met de islam te maken."
  Moderator dinsdag 22 maart 2016 @ 14:47:42 #23
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_160859788
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Die mogen gelijk een enkeltje Raqqa krijgen.
Die mogen wel eens opgeleid/opgevoed worden.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_160859792
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:41 schreef Bosbeetle het volgende:
Al was er helemaal geen immigratie stroom geweest al zaten alle immigranten in pakistan dan nog was deze aanslag wel gebeurt. Heel hard anti immigratie dingen roepen veranderd niets aan de situatie ook immigratie compleet stoppen gaat niets aan de situatie veranderen...
Misschien niet vandaag, maar wel over 20 jaar. Als de aanslagplegers zelf al geen immigranten zijn, dan waren hun (groot)ouders dat wel. De vluchtelingenstroom stoppen verlaagt misschien niet direct het aantal aanslagen in Europa, het verlaagt wel het aantal aanslagen in de komende tig jaren. Natuurlijk zijn er op de korte termijn wel andere (financiële) voordelen bij het drastisch verlagen van het aantal 'vluchtelingen'.

Dat betekent niet dat elke 'vluchteling' en terrorist is, maar als je er miljoenen toelaat zoals we in Europa doen dan zitten er gegarandeerd tientallen (zo niet veel meer) toekomstige terroristen tussen (hunzelf of hun nageslacht). Kwestie van vooruit kijken dus.
  roze dinsdag 22 maart 2016 @ 14:47:48 #25
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_160859795
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

het zijn kinderen...
Dus die kunnen niet nadenken dat zoiets vreselijk is wat er is gebeurd?
Your beauty never ever scared me.
pi_160859796
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Heb geen moeite met het opsluiten van teruggekeerde Syriegangers. Je bent echter wel heel erg naïef als je denkt dat de genoemde maatregelen echt zoden aan de dijk zetten.
ja natuurlijk wel! dat is toch logisch. deze aanslag zou ook nooit gebeurd zijn als de daders niet in belgie mochten komen.
pi_160859798
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:39 schreef Dutchguy het volgende:

[..]

Dat zei Arnold Karskens vanmorgen al. Gaf regelrecht de schuld aan de politiek.
Het is ook niet bepaald een publiek geheim.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_160859806
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

het zijn kinderen...
Ik kan me niet herinneren dat ik als kind ging juichen om iemands dood. Kwestie van goed opgevoed worden. Slecht excuus dus.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:48:24 #29
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_160859809
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:44 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Carsfield_79 twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:55:27 Ziek: Amsterdamse scholieren juichen vanwege aanslagen Brusselhttps://t.co/VaQlusuIvG reageer retweet
Namen doorgeven en ouders doorlichten.
Helaas....
  roze dinsdag 22 maart 2016 @ 14:48:24 #30
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_160859810
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:48 schreef Infection het volgende:

[..]

Ik kan me niet herinneren dat ik als kind ging juichen om iemands dood. Kwestie van goed opgevoed worden. Slecht excuus dus.
Your beauty never ever scared me.
pi_160859811
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:47 schreef Amarantha het volgende:

[..]

Dus die kunnen niet nadenken dat zoiets vreselijk is wat er is gebeurd?
Dat wel, maar om ze dan maar meteen te deporteren is ook weer zoiets.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_160859815
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:47 schreef Infection het volgende:

[..]

Vandaag waarschijnlijk niet meer, maar in de toekomst sowieso wel.
ja dat is 1 ding wat zeker is.
pi_160859816
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:47 schreef TheJanitor het volgende:

[..]

De terroristen van morgen.
Juist!
Als ze op die leeftijd al zo reageren, is het wel duidelijk hoe ze over westerlingen denken.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:48:55 #34
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_160859818
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

het zijn kinderen...
Ik zou ze eerder adolescenten noemen, kinderen klinkt gelijk weer zo zielig.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_160859821
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:47 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Het is ook niet bepaald een publiek geheim.
Klopt.
pi_160859824
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:47 schreef Alektorophobia het volgende:

[..]

Het hek is hermetisch, er loopt bewaking met honden en er staan overal warmtecamera's. En Hongarije neemt ook legaal geen moslims op. En raad is wat..?? geen aanslagen in Hongarije.
Gek he.
Hongarije is ook geen land om een aanslag te plegen. Als je oplet slaan ze toe bij belangrijke steden etc. Brussel (EU), Parijs etc etc
pi_160859829
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:48 schreef Infection het volgende:

[..]

Ik kan me niet herinneren dat ik als kind ging juichen om iemands dood. Kwestie van goed opgevoed worden. Slecht excuus dus.
Jij werd ws ook niet geleerd door de imam dat mensen die niet geloven minderwaardig zijn.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:49:26 #38
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_160859830
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Heb geen moeite met het opsluiten van teruggekeerde Syriegangers. Je bent echter wel heel erg naïef als je denkt dat de genoemde maatregelen echt zoden aan de dijk zetten.
Maar zal wel preventiever werken.
Jammer dat dit allemaal nodig is...
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:49:43 #39
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_160859837
Hele familie van terroristen en jihadgangers het land uit zetten. Dat ruimt nog lekker op ook.
Ophouden met dat slappe gedoe en de mensen eens écht aanpakken.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_160859843
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:47 schreef Amarantha het volgende:

[..]

Dus die kunnen niet nadenken dat zoiets vreselijk is wat er is gebeurd?
die zien de wereld heel anders dan jij en ik en nee de meeste kinderen hebben nauwelijks een idee (zeker tot 12 jaar)
pi_160859844
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:49 schreef TheJanitor het volgende:

[..]

Jij werd ws ook niet geleerd door de imam dat mensen die niet geloven minderwaardig zijn.
Precies. Oftewel, een kwestie van goed opgevoed worden, iets wat bij hen blijkbaar niet gebeurt vanwege achterlijk imams en ouders.
pi_160859851
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:49 schreef deedeetee het volgende:
Hele familie van terroristen en jihadgangers het land uit zetten. Dat ruimt nog lekker op ook.
Ophouden met dat slappe gedoe en de mensen eens écht aanpakken.
Alleen het gezin, of ook ooms en tantes?
Hoeren neuken, nooit meer werken.
pi_160859856
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Heb geen moeite met het opsluiten van teruggekeerde Syriegangers. Je bent echter wel heel erg naïef als je denkt dat de genoemde maatregelen echt zoden aan de dijk zetten.
Het zal uiteindelijk een onvermijdelijk scenario worden. Zeker als de aanslagen in Europa zullen toenemen en de publieke opinie hieromtrent zal verharden.
  Moderator dinsdag 22 maart 2016 @ 14:50:38 #44
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_160859857
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:49 schreef deedeetee het volgende:
Hele familie van terroristen en jihadgangers het land uit zetten. Dat ruimt nog lekker op ook.
Ophouden met dat slappe gedoe en de mensen eens écht aanpakken.
Nog net geen Donald Trump.
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_160859864
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:49 schreef deedeetee het volgende:
Hele familie van terroristen en jihadgangers het land uit zetten. Dat ruimt nog lekker op ook.
Ophouden met dat slappe gedoe en de mensen eens écht aanpakken.
Gaat niet lukken; mensenrechten, Europese wetgeving, grondwet enz.
Daarbij zal niet iedereen een dubbele nationaliteit hebben en zelfs al hadden ze dat wel, dan nog moet het land van de 2e nationaliteit wel meewerken aan de terugkeer / opvang van hen.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:51:20 #46
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_160859870
quote:
7s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:50 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Alleen het gezin, of ook ooms en tantes?
De hele familie. :Y
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_160859873
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:44 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Carsfield_79 twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 13:55:27 Ziek: Amsterdamse scholieren juichen vanwege aanslagen Brusselhttps://t.co/VaQlusuIvG reageer retweet
Zet op Twitter iets negatiefs over de islam en je hebt een wijkagent voor de deur staan, waarna het breed word uitgemeten in de media en Wilders door de halve 2e kamer verantwoordelijk word gehouden. Dit zal wel een stille dood sterven, de media zal dit niet plaatsen want het zorgt voor verdeeldheid.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:51:31 #48
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_160859876
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:50 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

die zien de wereld heel anders dan jij en ik en nee de meeste kinderen hebben nauwelijks een idee (zeker tot 12 jaar)
Middelbare scholieren van 15-16 die, als ze horen dat er 30 onschuldige mensen zijn opgeblazen, feest gaan vieren behandel ik gewoon als volwassenen.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_160859877
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:50 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

die zien de wereld heel anders dan jij en ik en nee de meeste kinderen hebben nauwelijks een idee (zeker tot 12 jaar)
Je hebt gelijk. Heel het gezin uitzetten is wat nodig is.
pi_160859878
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:47 schreef matthias24 het volgende:

[..]

ja natuurlijk wel! dat is toch logisch. deze aanslag zou ook nooit gebeurd zijn als de daders niet in belgie mochten komen.
De kans is redelijk groot dat een of meerdere daders in België zijn geboren. Dan haalt het sluiten van de grenzen verdomd weinig uit.

En ook als je de grenzen sluit, komen er nog mensen binnen. Potentiële terroristen kunnen daar net zo goed tussendoor glio
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_160859882
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:49 schreef deedeetee het volgende:
Hele familie van terroristen en jihadgangers het land uit zetten. Dat ruimt nog lekker op ook.
Ophouden met dat slappe gedoe en de mensen eens écht aanpakken.
ja idd....gewoon de bezem erdoorheen en hopen dat een dergelijke aanslag als vandaag in brussel nooit mee zal gebeuren. of in ieder geval voorlopig niet meer zal gebeuren.
pi_160859884
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef deedeetee het volgende:

[..]

De hele familie. :Y
Ja, dat vraag ik dus he, wie reken je allemaal tot de familie? Oudooms? Achterneven? Waar ligt de grens.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
  Moderator dinsdag 22 maart 2016 @ 14:52:04 #53
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_160859888
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:47 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

Misschien niet vandaag, maar wel over 20 jaar. Als de aanslagplegers zelf al geen immigranten zijn, dan waren hun (groot)ouders dat wel. De vluchtelingenstroom stoppen verlaagt misschien niet direct het aantal aanslagen in Europa, het verlaagt wel het aantal aanslagen in de komende tig jaren. Natuurlijk zijn er op de korte termijn wel andere (financiële) voordelen bij het drastisch verlagen van het aantal 'vluchtelingen'.

Dat betekent niet dat elke 'vluchteling' en terrorist is, maar als je er miljoenen toelaat zoals we in Europa doen dan zitten er gegarandeerd tientallen (zo niet veel meer) toekomstige terroristen tussen (hunzelf of hun nageslacht). Kwestie van vooruit kijken dus.
En mensen die hier al wonen worden geen terrorist en zijn niet beinvloedbaar etc. We wonen hier in nederland met 17 miljoen potentiële terroristen.... Het enige dat je kunt doen is opleiden, opvoeden, etc. Wat we nu aan kinderen leren is dat het prima is om groepen buiten te sluiten, heel hard over de ene groep schreeuwen. Dat we kwaad het beste met kwaad kunnen bestrijden en intolerantie met intolerantie.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_160859891
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:49 schreef matthias24 het volgende:

[..]

nou dat valt wel mee hoor. of heb jij hier in nederland de bommen gehoord daar in het verre brussel?
Waarom sta jij dan te beven van de angst, eigenlijk? Dat is nou precies wat ze willen. Want, hoe erg ook, het zijn "maar" een dozijn échte slachtoffers. Ik bedoel, in het verkeer komen er dagelijks meer om. De angst, de ontwrichting, dát is het echte doel van de terrorist. En jij trapt er keihard in.
pi_160859893
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef ToT het volgende:

[..]

Gaat niet lukken; mensenrechten, Europese wetgeving, grondwet enz.
Daarbij zal niet iedereen een dubbele nationaliteit hebben en zelfs al hadden ze dat wel, dan nog moet het land van de 2e nationaliteit wel meewerken aan de terugkeer / opvang van hen.
En daarom moet er gauw eens iets veranderen aan de Europese wetgeving, zodat deze mensen gestraft kunnen worden. En als men niet uitgezet kan worden, gewoon opsluiten dus. Onze gevangenissen hebben nog genoeg plek las ik gisteren.
pi_160859894
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Middelbare scholieren van 15-16 die, als ze horen dat er 30 onschuldige mensen zijn opgeblazen, feest gaan vieren behandel ik gewoon als volwassenen.
complete debiel, zeker waar :Y maar deporteren naar Raqqa is wel een uiterste
pi_160859895
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:50 schreef Elzies het volgende:

[..]

Het zal uiteindelijk een onvermijdelijk scenario worden. Zeker als de aanslagen in Europa zullen toenemen en de publieke opinie hieromtrent zal verharden.
Volgens mij was er altijd al een redelijke publieke steun voor het preventief detineren van terugkerende Syriëgangers. Alleen is dat nooit in Den Haag doorgedrongen.
pi_160859897
quote:
7s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:42 schreef Gutmensch het volgende:

[..]

Duitsland heeft nog lang niet genoeg geboet voor het leed dat ze heeft veroorzaakt. En dat weet Merkel gelukkig dondersgoed, in tegenstelling tot die eikels van AfD.
Wat is dit nu weer voor zieke gedachte?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_160859899
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef matthias24 het volgende:

[..]

ja idd....gewoon de bezem erdoorheen en hopen dat een dergelijke aanslag als vandaag in brussel nooit mee zal gebeuren. of in ieder geval voorlopig niet meer zal gebeuren.
Over 10 jaar mag het weer?
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:52:34 #60
387433 Gorraay
hi-de-hi! ho-de-ho!
pi_160859901
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:50 schreef ChevyCaprice het volgende:

[..]

Nog net geen Donald Trump.
En die moeten we niet in de kaart spelen natuurlijk...
Aldoor dat metalen ruischen van de metalen stralende zee ...
pi_160859905
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

De kans is redelijk groot dat een of meerdere daders in België zijn geboren. Dan haalt het sluiten van de grenzen verdomd weinig uit.

En ook als je de grenzen sluit, komen er nog mensen binnen. Potentiële terroristen kunnen daar net zo goed tussendoor glio
nou maar die moet je er dan uit vissen toch?
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:52:56 #62
454110 Alektorophobia
minderminderminder
pi_160859909
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:49 schreef Poepz0r het volgende:

[..]

Hongarije is ook geen land om een aanslag te plegen. Als je oplet slaan ze toe bij belangrijke steden etc. Brussel (EU), Parijs etc etc
Ach men pleegt ook aanslagen in onbeduidende steden als Toulouse. Het is gewoon een feit dat landen die weigeren mee te doen aan de massa-immigratie uit het Midden-Oosten geen last hebben van deze religieuze ellende.
God bestaat niet dus geniet van het leven
pi_160859913
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

De kans is redelijk groot dat een of meerdere daders in België zijn geboren. Dan haalt het sluiten van de grenzen verdomd weinig uit.

En ook als je de grenzen sluit, komen er nog mensen binnen. Potentiële terroristen kunnen daar net zo goed tussendoor glio
Oh, dus het feit dat het te laat is om alle aanslagen te voorkomen is genoeg reden om de floodgates maar compleet open te zetten. Wat een logica.
pi_160859922
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:52 schreef Infection het volgende:

[..]

En daarom moet er gauw eens iets veranderen aan de Europese wetgeving, zodat deze mensen gestraft kunnen worden. En als men niet uitgezet kan worden, gewoon opsluiten dus. Onze gevangenissen hebben nog genoeg plek las ik gisteren.
De onschuldigen straffen ja? De schuldigen kunnen immers al lang gestraft worden..
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:53:47 #65
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_160859931
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef ToT het volgende:

[..]

Gaat niet lukken; mensenrechten, Europese wetgeving, grondwet enz.
Daarbij zal niet iedereen een dubbele nationaliteit hebben en zelfs al hadden ze dat wel, dan nog moet het land van de 2e nationaliteit wel meewerken aan de terugkeer / opvang van hen.
Ik weet t maar evengoed... Pas de wet aan. Breng ze anders maar naar IS gebied . Daar passen ze ook prima bij immers ?
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_160859932
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:52 schreef Alektorophobia het volgende:

[..]

Ach men pleegt ook aanslagen in onbeduidende steden als Toulouse. Het is gewoon een feit de landen die weigeren mee te doen aan de massa-immigratie uit het Midden-Oosten gewoon geen last hebben van deze religieuze ellende.
NEWSFLASH: Er zijn ook landen waar immigranten worden opgevangen en er geen aanslagen zijn gepleegd.
pi_160859933
Hahaha, die "expert" op de NOS die weer alles loopt te downplayen...

_O-
"Roken is slecht. Vooral voor de gordijnen." - Willem van Hanegem
pi_160859939
Familie van terroristen en jihadgangers oppakken? Wait, wut?
pi_160859941
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:52 schreef Alektorophobia het volgende:

[..]

Ach men pleegt ook aanslagen in onbeduidende steden als Toulouse. Het is gewoon een feit de landen die weigeren mee te doen aan de massa-immigratie uit het Midden-Oosten gewoon geen last hebben van deze religieuze ellende.
Ze vallen voornamelijk belangrijke landen aan; USA, Spanje, Belgie, Turkijke, France etc
pi_160859943
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:52 schreef Dutchguy het volgende:

[..]

Volgens mij was er altijd al een redelijke publieke steun voor het preventief detineren van terugkerende Syriëgangers. Alleen is dat nooit in Den Haag doorgedrongen.
Daarom moeten bepaalde verouderde mensenrechten op de schop.
pi_160859944
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:53 schreef DonJames het volgende:

[..]

De onschuldigen straffen ja? De schuldigen kunnen immers al lang gestraft worden..
Radicaliserende mensen. Zo onschuldig zijn die niet. En daar wordt op het moment veel te weinig aan gedaan.
pi_160859946
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:53 schreef Pharmacist het volgende:

[..]

Oh, dus het feit dat het te laat is om alle aanslagen te voorkomen is genoeg reden om de floodgates maar compleet open te zetten. Wat een logica.
Gelieve geen woorden in mijn mond leggen.

Het effect van dichte grenzen moeten simpelweg niet worden overschat.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:55:00 #73
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_160859949
Zou DWDD-Belg Peter VDM vanavond weer aan tafel zitten om ons te vertellen dat deze terroristen uit wanhoop 30 mensen hebben opgeblazen?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:55:00 #74
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_160859950
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef Ludachrist het volgende:

[..]

Ja, dat vraag ik dus he, wie reken je allemaal tot de familie? Oudooms? Achterneven? Waar ligt de grens.
Alles wat je kunt achterhalen dat hier is. Gewoon wég ermee. Dan gaan die lui hun kinderen mss eens opvoeden tot fatsoenlijke mensen ipv moordenaars.
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_160859951
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:54 schreef Infection het volgende:

[..]

Radicaliserende mensen. Zo onschuldig zijn die niet.
Familie van jihadgangers zijn radicaliserend?
pi_160859953
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:54 schreef Ajacied422 het volgende:
Familie van terroristen en jihadgangers oppakken? Wait, wut?
Vertel eens waarom jij denkt dat de vrouwen van mannelijke terroristen van niks af weet.
pi_160859960
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:52 schreef matthias24 het volgende:

[..]

nou maar die moet je er dan uit vissen toch?
Dat gebeurt nu ook.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_160859962
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:54 schreef Infection het volgende:

[..]

Radicaliserende mensen. Zo onschuldig zijn die niet.
Nou, vertel eens, waar zijn die precies schuldig aan?

Lul niet zo dom man. Echt :')
pi_160859963
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:52 schreef DonJames het volgende:

[..]

Waarom sta jij dan te beven van de angst, eigenlijk? Dat is nou precies wat ze willen. Want, hoe erg ook, het zijn "maar" een dozijn échte slachtoffers. Ik bedoel, in het verkeer komen er dagelijks meer om. De angst, de ontwrichting, dát is het echte doel van de terrorist. En jij trapt er keihard in.
ooh oke dus eigenlijk is het mijn schuld en niet van hun omdat ik bang ben. en omdat hun dat leuk vinden en daarom maar ff een aanslag plegen!

het lijkt wel alsof je dit hele gebeuren het aan het rechtvaardigen bent.
pi_160859965
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:52 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

En mensen die hier al wonen worden geen terrorist en zijn niet beinvloedbaar etc. We wonen hier in nederland met 17 miljoen potentiële terroristen.... Het enige dat je kunt doen is opleiden, opvoeden, etc. Wat we nu aan kinderen leren is dat het prima is om groepen buiten te sluiten, heel hard over de ene groep schreeuwen. Dat we kwaad het beste met kwaad kunnen bestrijden en intolerantie met intolerantie.
17 miljoen potentiële terroristen ja... alleen sommige groepen hebben een verdomd grotere kans om terroristen voort te brengen. Dat immigratie en vluchtelingenstromen hier niks mee te maken hebben is verdomd naïef.

Maar zo naïef zijn we graag, dus dan moeten we maar aanvaarden dat er nog veel meer doden zullen vallen, dat is de prijs die we maar moeten betalen voor ons opvangbeleid.
  Moderator dinsdag 22 maart 2016 @ 14:55:30 #81
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_160859969
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:54 schreef Infection het volgende:

[..]

Radicaliserende mensen. Zo onschuldig zijn die niet. En daar wordt op het moment veel te weinig aan gedaan.
Tja er zijn heel wat radicaliserende mensen die bij AZCs rare leuzen roepen waar moeten we die naar toe sturen of wat moeten we daar aan doen?
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_160859980
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:55 schreef KrappeAuto het volgende:

[..]

Vertel eens waarom jij denkt dat de vrouwen van mannelijke terroristen van niks af weet.
Volgens mij had jij er ook mee te maken.

Niet? Bewijs maar. Kan je dat niet? Doei, veel plezier in Raqqa :W
pi_160859985
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:51 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:

[..]

Zet op Twitter iets negatiefs over de islam en je hebt een wijkagent voor de deur staan, waarna het breed word uitgemeten in de media en Wilders door de halve 2e kamer verantwoordelijk word gehouden. Dit zal wel een stille dood sterven, de media zal dit niet plaatsen want het zorgt voor verdeeldheid.
Integendeel. Het wordt getweet, geretweet, gereretweet en het zal waarschijnlijke uitentreure worden herhaald. Dat binnen de Islamitische wereld diverse gezaghebbende personen en instituten deze aanslagen scherp en duidelijk veroordeeld hebben, daar zie ik eigenlijk nauwelijks iemand aandacht aan besteden.
pi_160859987
quote:
10s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:54 schreef Ajacied422 het volgende:
Familie van terroristen en jihadgangers oppakken? Wait, wut?
En vrienden, die terrorist wat vorige week werd opgepakt werd beschermt door familie, vrienden en kennissen. Dan roept die pipo op NOS wel dat de informatie voorziening beter moet, maar de beste info haal je uit de sociale kring van een verdachte. Dan had het geen half jaar geduurd voordat hij opgepakt werd.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:56:31 #85
186587 Byzantynixschii
... .. an odd duck .. ...
pi_160859988
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:55 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Tja er zijn heel wat radicaliserende mensen die bij AZCs rare leuzen roepen waar moeten we die naar toe sturen of wat moeten we daar aan doen?
Om nog maar te zwijgen van hun familieleden. :')
Op maandag 20 augustus 2018 16:30 schreef de_boswachter het volgende:
Je verwijt de ouders overmacht
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:56:43 #86
399552 DUTCHKO
Globetrotter
pi_160859994
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:54 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Gelieve geen woorden in mijn mond leggen.

Het effect van dichte grenzen moeten simpelweg niet worden overschat.
Maar ook niet onderschat. Abdersalam kon vrolijk rond reizen...
pi_160859995
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:55 schreef Bosbeetle het volgende:
Tja er zijn heel wat radicaliserende mensen die bij AZC rare leuzen roepen waar moeten we die naar toe sturen of wat moeten we daar aan doen?
Hoeveel asielzoekers zijn er al opgeblazen in Europa? Als je het verschil tussen leuzen en bommen niet begrijpt heb je een dikke balk in je kop dude.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:56:48 #88
452713 Gutmensch
Sociaal-liberaal
pi_160859997
Veel slachtoffers met spijkers in hun lichaam hoor ik op Radio 1.
[i]In verscheidenheid verenigd[/i]
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:57:19 #89
26777 MrTorture
Welcome to the torture chamber
pi_160860013
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:55 schreef KrappeAuto het volgende:

[..]

Vertel eens waarom jij denkt dat de vrouwen van mannelijke terroristen van niks af weet.
Als je dat kunt bewijzen, prima. Tot die tijd onschuldig, lijkt me.
No fear, no pain.Nobody left to blame. I'll try alone. Make destiny my own.
Dave: Al draagt een mod een blauwe kleur, het is en blijft een oude zeur.
yvonne says: nee hoor die Danny is gewoon een werknemer
Vis een optie?
pi_160860015
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:55 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Tja er zijn heel wat radicaliserende mensen die bij AZCs rare leuzen roepen waar moeten we die naar toe sturen of wat moeten we daar aan doen?
Rare leuzen roepen of twintig mensen opblazen vind ik nog wel twee verschillende dingetjes, maar dat is mijn mening.
I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:57:28 #91
444765 GOLDFIN9ER
geen SILVERFIN9ER
pi_160860017
het feit dat die kinderen juichen zegt al genoeg. als hun ouders ze thuis zouden leren dat dit soort aanslagen vreselijk zijn en dat zich daarvan distantiëren als moslim, zouden ze niet juichen.
pi_160860019
quote:
15s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:56 schreef Gutmensch het volgende:
Veel slachtoffers met spijkers in hun lichaam hoor ik op Radio 1.
Vuile smeerlappen ook.
pi_160860020
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:55 schreef matthias24 het volgende:

[..]

ooh oke dus eigenlijk is het mijn schuld en niet van hun omdat ik bang ben. en omdat hun dat leuk vinden en daarom maar ff een aanslag plegen!
Nee, het is niet jouw schuld. Dat staat er niet.
quote:
het lijkt wel alsof je dit hele gebeuren het aan het rechtvaardigen bent.
Je moet echt beter lezen. Al vraag ik me af of je dat kan, maar probeer het eens.
pi_160860030
Waren we door het dreigingsniveau al niet zover dat je kan worden opgepakt enkel en alleen voor het openbaar steunen van het extreme gedachtegoed?

Lijkt mij dat de jongeren die dit hebben staan toejuigen gewoon morgenochtend even een bezoekje mogen krijgen? Maar het zal wel weer met een gepaste vinger worden bestraft: foei, niet meer doen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:58:07 #95
452713 Gutmensch
Sociaal-liberaal
pi_160860040
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:57 schreef Zipportal het volgende:

[..]

Vuile smeerlappen ook.
Ja, echt zoveel mogelijk mensen zoveel mogelijk willen verminken. Heel ziek.
[i]In verscheidenheid verenigd[/i]
pi_160860041
quote:
1s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:57 schreef Donnie-Brasco het volgende:

[..]

Rare leuzen roepen of twintig mensen opblazen vind ik nog wel twee verschillende dingetjes, maar dat is mijn mening.
Wel rede tot aandacht, evenals de applaudiserende kinderen.
Lambo of Rekt
pi_160860055
LenBuggenhout twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 12:47:52 Mensen verzamelen aan beurs #Brussel. Op straat worden boodschappen geschreven. #hope #Brussels #brusselsattack https://t.co/OeXqTiWNsi reageer retweet


Dat zal ze leren!
"Roken is slecht. Vooral voor de gordijnen." - Willem van Hanegem
pi_160860060
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:46 schreef opgebaarde het volgende:

[..]

het zijn kinderen...
Kletsen op hun blote billen geven is beter inderdaad.
Ура для россии
  Moderator dinsdag 22 maart 2016 @ 14:58:56 #99
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_160860061
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:55 schreef MrBadGuy het volgende:

[..]

17 miljoen potentiële terroristen ja... alleen sommige groepen hebben een verdomd grotere kans om terroristen voort te brengen. Dat immigratie en vluchtelingenstromen hier niks mee te maken hebben is verdomd naïef.

Maar zo naïef zijn we graag, dus dan moeten we maar aanvaarden dat er nog veel meer doden zullen vallen, dat is de prijs die we maar moeten betalen voor ons opvangbeleid.
Nee het lijkt mij naief om het probleem extern te zoeken, het zijn belgen die deze aanslagen hebben gepleegd, het is mis gegaan met belgen, het probleem moet in belgië gezocht worden. Hetzelfde voor frankrijk en nederland. Het zijn mensen die hier wonen, hier leven, en aan onze regels moeten voldoen. Het heeft geen zin het een extern probleem te maken. Dat is te makkelijk "het is hun probleem" nee het is ons probleem.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  dinsdag 22 maart 2016 @ 14:59:00 #100
454110 Alektorophobia
minderminderminder
pi_160860063
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 maart 2016 14:54 schreef Poepz0r het volgende:

[..]

Ze vallen voornamelijk belangrijke landen aan; USA, Spanje, Belgie, Turkijke, France etc
Wat is er belangrijk aan bv Zweden of Denemarken?
God bestaat niet dus geniet van het leven
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')