Niets zoveel met 911 te maken, behalve dat er 'n paar smerige leugenaars op TV komen.quote:Op zondag 28 februari 2016 22:33 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
http://www.salon.com/2013(...)onspiracy_theorists/
Lees dit maar eens. Smerige bende.
Want dan zal hij het goedkeuren?quote:Op maandag 29 februari 2016 13:36 schreef Tingo het volgende:
[..]
Kan je beter over de Aurora-Batman shooting lezen voor je begin om te huilen.
Ook wel logisch dat er weinig te vinden was op internet van slachtoffers. 2001 was lang nog niet zo social media e.d. als nu. (teminste hier in Nederland) daarnaast oudere generatie, die nog minder heeft met internet.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 15:16 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Daarnaast was in die tijd een face to face hulp/verwerkingsgroep meer de gangbare wijze.
Op de denkwijze van Tingo is zelfs de bijlmerramp een hoax want er is op internet nauwelijks iets te vinden van de slachtoffers
Nee, dat doe ik ook niet.quote:
Voor 911 waren er ook veel chat groups/forums/internet support en advies groups voor vele onderwerpen te vinden.quote:Op maandag 29 februari 2016 14:03 schreef WP8iscool het volgende:
[..]
Ook wel logisch dat er weinig te vinden was op internet van slachtoffers. 2001 was lang nog niet zo social media e.d. als nu. (teminste hier in Nederland) daarnaast oudere generatie, die nog minder heeft met internet.
ja dat geloof ik wel, maar bedoelde meer van dat er begin 2000 minder te vinden was over mensen zelf. Ik kan nu bijv. op een naam en omgeving en dan krijg ik bijna altijd wel matches met die en die heeft dan een prijs gewonnen, of is toen afgestudeerd, of ik kom op een fb pagina. Bijna alles is wel online tegenwoordig, dat was 10 jaar terug wat minder, of minder massaal als nu beter gezegd. Er worden nu veel meer sporen achter gelaten om het zo te zeggen.quote:Op maandag 29 februari 2016 20:02 schreef Tingo het volgende:
[..]
Voor 911 waren er ook veel chat groups/forums/internet support en advies groups voor vele onderwerpen te vinden.
Maakt ook 'n verschil dat 't veel duurder was. Vele van de 3000 911 slachtoffers well-connected,middle-class,business mensen waren. Volgens de officiele cijphers waren er meer dan 3000 kinderen achtergelaten.Er zijn af en toe wel wat sentimentele MSM verhalen maar op 'normale' social media is er niks van ze te vinden.quote:Op maandag 29 februari 2016 20:13 schreef WP8iscool het volgende:
[..]
ja dat geloof ik wel, maar bedoelde meer van dat er begin 2000 minder te vinden was over mensen zelf. Ik kan nu bijv. op een naam en omgeving en dan krijg ik bijna altijd wel matches met die en die heeft dan een prijs gewonnen, of is toen afgestudeerd, of ik kom op een fb pagina. Bijna alles is wel online tegenwoordig, dat was 10 jaar terug wat minder, of minder massaal als nu beter gezegd. Er worden nu veel meer sporen achter gelaten om het zo te zeggen.
Als je zelf niet begaan bent met internet of met complotsites, dan merk je daar weinig van. Verder zie je slechts bij een enkel slachtoffer dat mensen grappen en grollen maken over die persoon zelf.quote:Op maandag 29 februari 2016 20:55 schreef Tingo het volgende:
Wat zal je doen als 'n groep mensen op 'n conspiracy site gaat allemaal grapjes en commentaar maken over 'n foto van je verloren geliefde?
I'd go fucking mad about it and that anger would make me do something to shut the fuckers up.
Tja, je concludeert zelf dat omdat de nabestaanden niet opstaan en gezamenlijk ten strijde gaan voor de waarheid, dat ze dus kennelijk de waarheid vinden in de officiele uitleg.quote:Op maandag 29 februari 2016 20:55 schreef Tingo het volgende:
OK, als je met de officiele verhaal over de dood van je Dad,Mum,broer,zus,oma,opa etc.tevreden bent, misschien heb je echt niet zin om wat over te zeggen....maar het lijkt dat er ook geen boze youtube filmpjes,commentaren op forums,chatrooms,FB enz.te vinden.
En 't lijkt me heel erg raar dat ze allemaal de officiel verhaal als waarheid accepteert.
Dat is niet waar, als je actief op zoek gaat naar individuele personen, zoals ze vermeld staan op die memorialsites waarnaar als is gerefereerd, dan kom je veel meer van ze te weten.quote:Op maandag 29 februari 2016 20:55 schreef Tingo het volgende:
Volgens de officiele cijphers waren er meer dan 3000 kinderen achtergelaten.Er zijn af en toe wel wat sentimentele MSM verhalen maar op 'normale' social media is er niks van ze te vinden.
Ja- en dat ze allemaal geen moeite met officiele lezing hebben.quote:Op maandag 29 februari 2016 21:12 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is niet waar, als je actief op zoek gaat naar individuele personen, zoals ze vermeld staan op die memorialsites waarnaar als is gerefereerd, dan kom je veel meer van ze te weten.
Maar ja, dat kost moeite
Laten we voor het gemak er van uit gaan dat 100% van de slachtoffers de officiele lijn volgt.quote:Op maandag 29 februari 2016 21:16 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ja- en dat ze allemaal geen moeite met officiele lezing hebben.
Let's not waste our time.quote:Op maandag 29 februari 2016 21:41 schreef Wantie het volgende:
[..]
Laten we voor het gemak er van uit gaan dat 100% van de slachtoffers de officiele lijn volgt.
Dat is jouwe probleemtje.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 00:12 schreef Wantie het volgende:
Tja, daar zijn we al een tijdje mee bezig
Maar ik begrijp dat je dus niet duidelijk wilt maken waar je naar toe wilt met de slachtoffers van de aanslagen.
Ik heb 't niet over 'gezamelijk ten strijde gaan' - we horen gewoon niks tot weinig van.quote:Op maandag 29 februari 2016 21:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, je concludeert zelf dat omdat de nabestaanden niet opstaan en gezamenlijk ten strijde gaan voor de waarheid, dat ze dus kennelijk de waarheid vinden in de officiele uitleg.
Tis al uitgelegt met wat ik al heb gepost.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 01:36 schreef Wantie het volgende:
Tja, je kunt niet uitleggen waarom je het raar vindt.
En dat vind ik dan weer raar
Waarom maak je je druk over hoe de nabestaanden hun leven invullen?
Verder heb ik niet zoals jij de illusie dat ik 100% van het internet kan afzoeken op zoek naar wat elke nabestaande daar op achter zouden hebben gelaten,, noch de illusie dat nabestaanden alles voor 100% op internet achterlaten.
Ongetwijfeld.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 01:49 schreef Tingo het volgende:
[..]
Tis al uitgelegt met wat ik al heb gepost.
Ik denk dat als je iemand op zo'n manier verliest dan ga je verder naar info enz zoeken, dan kom je zeker bij sites waar ze bepaalde twijfelen hebben.
Jup zou ik zeker doen. Inmiddels zijn er al duizenden als het niet miljoenen mensen zijn worldwide die geen snars meer geloven van 9.11. Merkwaardig inderdaad dat de nabestaanden allemaal het officiele verhaal geloven. Dit zie je bij al die hoaxes en valse vlaggen trouwens. Als ik jouw was 'let it go' .. je komt er hier toch geen stap verder mee.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 01:49 schreef Tingo het volgende:
[..]
Tis al uitgelegt met wat ik al heb gepost.
Ik denk dat als je iemand op zo'n manier verliest dan ga je verder naar info enz zoeken, dan kom je zeker bij sites waar ze bepaalde twijfelen hebben.
Zo merkwaardig is dat niet, op afstand is alles heel eenvoudig te ontkennen. Maar als je de feiten van dichtbij mee maakt is dat een heel ander verhaal.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 08:32 schreef controlaltdelete het volgende:
Merkwaardig inderdaad dat de nabestaanden allemaal het officiele verhaal geloven. Dit zie je bij al die hoaxes en valse vlaggen trouwens
'Alle onjuistheden' ? Dat is 'n kwestie van mening.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 01:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ongetwijfeld.
Maar als jij iets van dichtbij hebt meegemaakt en je leest alle onjuistheden op dergelijke sites dan laat je die al snel links liggen.
Lekker met getalletjes smijten alsof het iets uitmaakt.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 08:32 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Jup zou ik zeker doen. Inmiddels zijn er al duizenden als het niet miljoenen mensen zijn worldwide die geen snars meer geloven van 9.11.
Bron die die bewering ondersteunt?quote:Merkwaardig inderdaad dat de nabestaanden allemaal het officiele verhaal geloven. Dit zie je bij al die hoaxes en valse vlaggen trouwens.
Eindelijk een keer wijsheid uit jouw hoekquote:Als ik jouw was 'let it go' .. je komt er hier toch geen stap verder mee.
Klopt, sommigen haken al af na het lezen van enkele onjuistheden.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:00 schreef Tingo het volgende:
[..]
'Alle onjuistheden' ? Dat is 'n kwestie van mening.
Iets met splinter, balk...quote:Dat gaat niet 'alle onjuistheden' op officiele sites juist maken.
Als iemand gaat leugens vertellen over 't bestaan van 'n geliefde, ik zou 'n FB,social media pagina/site maken met alles over de verloren persoon. Paspoort,rijbewijs,birth and death certicates,social secuirty number,verzekering polis,loonstrookjes,heel veel fotos, alles maar alles scannen en op 'n webpagina plaatsen.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 08:32 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Jup zou ik zeker doen. Inmiddels zijn er al duizenden als het niet miljoenen mensen zijn worldwide die geen snars meer geloven van 9.11. Merkwaardig inderdaad dat de nabestaanden allemaal het officiele verhaal geloven. Dit zie je bij al die hoaxes en valse vlaggen trouwens. Als ik jouw was 'let it go' .. je komt er hier toch geen stap verder mee.
Any site that supports the official story bedoel ik.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, sommigen haken al af na het lezen van enkele onjuistheden.
[..]
Iets met splinter, balk...
Maar wat zijn 'officiele sites' ?
Of je haalt je schouders op en laat het gepeupel lekker praten op internet. Werkt nog veel beter. Zeker gezien dat volk toch al is overtuigd van hun gelijk. Het enige wat hij kan verwachten is nog meer hoax-geroep. Waarom zou iemand zich daarmee willen confronteren?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:15 schreef Tingo het volgende:
[..]
Als iemand gaat leugens vertellen over 't bestaan van 'n geliefde, ik zou 'n FB,social media pagina/site maken met alles over de verloren persoon. Paspoort,rijbewijs,birth and death certicates,social secuirty number,verzekering polis,loonstrookjes,heel veel fotos, alles maar alles scannen en op 'n webpagina plaatsen.
Je kan ook 'n internet campaign beginnen: FUCK YOU CLUES FORUM! of zoiets.
Zou zeker ook 'n hele goede therapie zijn om over je verlies te komen.
Tja, ik niet. Ik ga niet allemaal private zaken over mijn geliefde publiceren om een of andere gek (in mijn ogen) de mond te snoeren.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:15 schreef Tingo het volgende:
[..]
Als iemand gaat leugens vertellen over 't bestaan van 'n geliefde, ik zou 'n FB,social media pagina/site maken met alles over de verloren persoon. Paspoort,rijbewijs,birth and death certicates,social secuirty number,verzekering polis,loonstrookjes,heel veel fotos, alles maar alles scannen en op 'n webpagina plaatsen.
Heeft geen enkele zin. We hebben al screw loose change, screw 911 mysteries, screw 911 in plane site, screw september clues..quote:Je kan ook 'n internet campaign beginnen: FUCK YOU CLUES FORUM! of zoiets.
Tja, hoe verklaar je dat dan? Als zo'n september clues het bij het rechte eind heeft, waarom krijgt die dan niet al die nabestaanden mee?quote:Als er zo veel duizenden 911 nabestanden zijn, je zou zeker ook heel veel steun van je lotgenoten krijgen.
Maar nee, daar hoor je helemaal niks over.
Tja, kijk naar de Bijlmerramp: ze weten nog steeds niet hoeveel mensen omgekomen zijn omdat de lichamen volledig verbrand zijn en er ook illegalen in de flats woonden...quote:I was only 10 years old when my Daddy went to work and never came back.They never found his body because he was vaporised in a massive explosion.I saw it on TV at school.
I'd like to thank the US government for the completely understandable explanation of my Daddys death. God Bless America!
SURE!
Joh je hebt gelijk hoor, met jou zijn daar inmiddels heel veel mensen van overtuigd. Wat kan jou het bommen als een paar van die gasten hier op dat forum daar niet aan willen en steeds tegengas geven op welke hoax dan ook? Just let them, I don't give a rats assquote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:15 schreef Tingo het volgende:
[..]
Als iemand gaat leugens vertellen over 't bestaan van 'n geliefde, ik zou 'n FB,social media pagina/site maken met alles over de verloren persoon. Paspoort,rijbewijs,birth and death certicates,social secuirty number,verzekering polis,loonstrookjes,heel veel fotos, alles maar alles scannen en op 'n webpagina plaatsen.
Je kan ook 'n internet campaign beginnen: FUCK YOU CLUES FORUM! of zoiets.
Zou zeker ook 'n hele goede therapie zijn om over je verlies te komen.
Als er zo veel duizenden 911 nabestanden zijn, je zou zeker ook heel veel steun van je lotgenoten krijgen.
Maar nee, daar hoor je helemaal niks over.
I was only 10 years old when my Daddy went to work and never came back.They never found his body because he was vaporised in a massive explosion.I saw it on TV at school.
I'd like to thank the US government for the completely understandable explanation of my Daddys death. God Bless America!
SURE!
Dat is ook wel weer heel zwartwit.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:17 schreef Tingo het volgende:
[..]
Any site that supports the official story bedoel ik.
Vele mensen zij ook overtuigd dat hij onzin praat dus dat is ook mooi weer beslecht.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:46 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Joh je hebt gelijk hoor, met jou zijn daar inmiddels heel veel mensen van overtuigd.
Blijf vooral herhalen hoe weinig het je uitmaakt. Hoe meer je dat zegt hoe sterker die bewering isquote:Wat kan jou het bommen als een paar van die gasten hier op dat forum daar niet aan willen en steeds tegengas geven op welke hoax dan ook? Just let them, I don't give a rats ass
Veel mensen op dit forumpje ja, nogal wiedus daar zijn ze voor aanwezig, acte de presence toute de suite.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:47 schreef ems. het volgende:
[..]
Vele mensen zij ook overtuigd dat hij onzin praat dus dat is ook mooi weer beslecht.
[..]
Blijf vooral herhalen hoe weinig het je uitmaakt. Hoe meer je dat zegt hoe sterker die bewering is
Ook veel mensen op die andere forumpje ja.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:00 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Veel mensen op dit forumpje ja, nogal wiedus daar zijn ze voor aanwezig, acte de presence toute de suite.
Absoluut. Er zijn nog meer mensen die het officiele verhaal wel geloven dus als we jouw redenatie gebruiken kunnen we concluderen dat zij het bij het rechte eind hebben.quote:Wat betreft 9.11 zijn er heel veel mensen die de officiele versie naar fabeltjesland verwijzen daar is Tingo echt niet uniek in.
Weet ik. Je wilt gewoon af en toe hier posten hoe stom het officiële verhaal is en dat "heel veel mensen er niet meer in geloven" gevolgd door een opmerking dat het je allemaal niets uitmaakt.quote:En nee jullie overtuigen is het laatste waar ik me druk over maak laat staan dat ik daar tijd en energie in wil steken.
En dan komt er iemand langs die alsnog zegt dat je dat allemaal verzonnen hebt, je de boel belazerd en waarom je voor de evil overheid werkt.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:15 schreef Tingo het volgende:
[..]
Als iemand gaat leugens vertellen over 't bestaan van 'n geliefde, ik zou 'n FB,social media pagina/site maken met alles over de verloren persoon. Paspoort,rijbewijs,birth and death certicates,social secuirty number,verzekering polis,loonstrookjes,heel veel fotos, alles maar alles scannen en op 'n webpagina plaatsen.
Je kan ook 'n internet campaign beginnen: FUCK YOU CLUES FORUM! of zoiets.
Zou zeker ook 'n hele goede therapie zijn om over je verlies te komen.
Als er zo veel duizenden 911 nabestanden zijn, je zou zeker ook heel veel steun van je lotgenoten krijgen.
Maar nee, daar hoor je helemaal niks over.
I was only 10 years old when my Daddy went to work and never came back.They never found his body because he was vaporised in a massive explosion.I saw it on TV at school.
I'd like to thank the US government for the completely understandable explanation of my Daddys death. God Bless America!
SURE!
'Tis 'n heel andere cultuur ,rouwende in 't VS heel anders is hoor' HAHAHAHAHAHAHAHAHA.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:46 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Joh je hebt gelijk hoor, met jou zijn daar inmiddels heel veel mensen van overtuigd. Wat kan jou het bommen als een paar van die gasten hier op dat forum daar niet aan willen en steeds tegengas geven op welke hoax dan ook? Just let them, I don't give a rats ass
Prove them wrong. Er zijn wetten tegen.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:11 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En dan komt er iemand langs die alsnog zegt dat je dat allemaal verzonnen hebt, je de boel belazerd en waarom je voor de evil overheid werkt.
Zinloos, elk bewijsstuk wordt toch van tafel geveegd.quote:
Heel veel is uiteraard een subjectief gegeven.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 14:00 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Wat betreft 9.11 zijn er heel veel mensen die de officiele versie naar fabeltjesland verwijzen
Waarom zou je, als daar toch niet naar geluisterd wordt?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 16:57 schreef Tingo het volgende:
[..]
Prove them wrong. Er zijn wetten tegen.
Niet waar.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 17:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zinloos, elk bewijsstuk wordt toch van tafel geveegd.
Gewoon negeren werkt het beste.
Zoals ik al zei - er zijn wetten.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 17:42 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Waarom zou je, als daar toch niet naar geluisterd wordt?
Als ik morgen voor je deur sta, en je kom vertellen dat je opa nep was en nooit gestaan heeft, en je voor leugenaar en overheid marionet uitmaak neem je me toch ook niet serieus?
klopt, maar als je ze negeert heb je er verder geen last van.quote:
Ja dat zou JIJ doen. Maar de wereld bestaat niet uit alleen maar Tingo he.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 17:57 schreef Tingo het volgende:
[..]
Zoals ik al zei - er zijn wetten.
Ligt eraan de omstandigheden....als m'n Opas z'n dood wat te maken met 'n grote rechtzaak/terrorist aanval was.
Either way - je zou van me 'n flinke tik op je kanis krijgen.
De wet gaat je hier niet in helpen. En nee dat ligt niet aan de omstandigheden, dat weet je zelf ook wel.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 17:57 schreef Tingo het volgende:
[..]
Zoals ik al zei - er zijn wetten.
Ligt eraan de omstandigheden....als m'n Opas z'n dood wat te maken met 'n grote rechtzaak/terrorist aanval was.
Either way - je zou van me 'n flinke tik op je kanis krijgen.
Die kan je dus zoals jij zei beter negeren.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 18:23 schreef Wantie het volgende:
precies,de wet beschermt je niet tegen lieden die het bestaan van een persoon ontkennen.
Klopt, als nabestaande kun je je beter richten op het verwerken van je verlies, ipv tijd, geld en energie te steken in het bestrijden van ontkenners.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 18:29 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Die kan je dus zoals jij zei beter negeren.
Idd. Het is al zwaar genoeg zonder een stel onbeschofte 'waarheidszoekers' achter je aan. Ik denk dan deze lui niet eens beseffen hoe schandalig ze bezig zijn.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 18:34 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, als nabestaande kun je je beter richten op het verwerken van je verlies, ipv tijd, geld en energie te steken in het bestrijden van ontkenners.
Nee, die zijn 100% overtuigd van hun gelijk en zien alles en iedereen die er tegen in gaat als bewijs van hun gelijk.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 18:53 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Idd. Het is al zwaar genoeg zonder een stel onbeschofte 'waarheidszoekers' achter je aan. Ik denk dan deze lui niet eens beseffen hoe schandalig ze bezig zijn.
OK, maar 'n site 'bomvol met fouten' is heel anders dan 'n site waar fotos van de geliefde geriidiculiseert en 't bestaan van de persoon/slachtoffer getwijfeld over zijn.(oh ffs,really bad Dutch again but I hope you know what I mean)quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:47 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is ook wel weer heel zwartwit.
Stel dat ik een site maak waarin ik de officiele uitleg steun en ik zet die bomvol fouten, dan zal de nabestaande hetzelfde doen als bij september clues: het negeren. Misschien heb ik de mazzel dat ze reageren en mij op fouten wijzen, maar gezien de wijze waarop iedereen op truther fora wordt afgeblaft zodra je niet reageert in de lijn van een inside job verwacht ik niet dat ze die moeite nog nemen.
Ik vind 't allemaal prima jochie.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:47 schreef ems. het volgende:
[..]
Vele mensen zij ook overtuigd dat hij onzin praat dus dat is ook mooi weer beslecht.
[..]
Blijf vooral herhalen hoe weinig het je uitmaakt. Hoe meer je dat zegt hoe sterker die bewering is
Erm ja, want de Hek over MIJN opa had.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 18:01 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ja dat zou JIJ doen. Maar de wereld bestaat niet uit alleen maar Tingo he.
Als je het nu nog niet snapt dan geef ik het op.
Nee hoor, ik zou geen geweld gebruiken.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 18:10 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
De wet gaat je hier niet in helpen. En nee dat ligt niet aan de omstandigheden, dat weet je zelf ook wel.
Godsamme zeg! Wie heeft 't nou over m'n opa begonnen?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:24 schreef DeMolay het volgende:
Ok , maar probeer je jouw theorie nou aan de man te brengen of is het alleen ter INFO is altijd de vraag !
Ik ken alleen geisoleerde gevallen waarbij dat is gebeurd, zoals Mark Bingham en Barbera Olson.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 19:56 schreef Tingo het volgende:
[..]
OK, maar 'n site 'bomvol met fouten' is heel anders dan 'n site waar fotos van de geliefde geriidiculiseert en 't bestaan van de persoon/slachtoffer getwijfeld over zijn.(oh ffs,really bad Dutch again but I hope you know what I mean)
Als we dat naar Edna Crinton trekken, is het niet productiever dat men eerst de nabestaanden van haar vragen of dat inderdaad hun geliefde is, ipv gewoon te ontkennen dat ze dat is en dan verwachten dat de nabestaanden in verweer komen?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:26 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nee hoor, ik zou geen geweld gebruiken.
Het ligt totaal op de omstandigheden -want ik maak geen claimen zoals 'My Grandad the 911 hero jumped out of the 91st floor'.
Maar niet zowiezo geloven. Ze hebben ook T-shirts,DVD's,bumper stickers enz.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 17:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
Heel veel is uiteraard een subjectief gegeven.
Maar zoals dit forum bewijst, als je ze daarover vragen gaat stellen, dan blijkt dat hun ongeloof gebaseerd is op onjuiste informatie.
daardoor is de beweging tegenwoordig ook slechts een schim in vergelijking met 10 jaar geleden.
Kijk naar AE911truth: ze hebben weer een nieuw boek uit, geen hond die je er over hoort.
Of Loose Change: het volgende deel is uit, maar trekt geen aandacht.
Maar wat is volgens jou dan de waarheid rond 911?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:50 schreef Tingo het volgende:
[..]
Maar niet zowiezo geloven. Ze hebben ook T-shirts,DVD's,bumper stickers enz.
911(half)truth net zo nep als de MSM BS is. Gatekeepers/controlled oppostion.
Waarom zouden ze? Wat valt er voor ze te winnen?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:26 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nee hoor, ik zou geen geweld gebruiken.
Het ligt totaal op de omstandigheden -want ik maak geen claimen zoals 'My Grandad the 911 hero jumped out of the 91st floor'.
Als iemand je 'n bullshitter over zoiets noemt, dan moet je met goede bewijs komen dat je hero verhaal echt waar is. Als je die bewijs heb, dan kan je 'sue someones ass' of tenminste de offensieve tekst/commentaar laten weghalen.
In deze bijzonder emotionele zaak misschien kan je ook file for harassment en misschien schade vergoeding voor krijgen.
Er waren ook veel lawfirms in 't WTC.Am sure they would be more than happy to take such a case.
Alu splinters en stalen balken.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:10 schreef Wantie het volgende:
[..]
Klopt, sommigen haken al af na het lezen van enkele onjuistheden.
[..]
Iets met splinter, balk...
Waarom niet - ze zijn dood. Kan toch 'n mooie epitaph zijn.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 13:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, ik niet. Ik ga niet allemaal private zaken over mijn geliefde publiceren om een of andere gek (in mijn ogen) de mond te snoeren.
[..]
Heeft geen enkele zin. We hebben al screw loose change, screw 911 mysteries, screw 911 in plane site, screw september clues..
Wat levert het op? Niets, degenen die in er in geloven denken dat de makers van de anti-site ook in het complot zitten en de makers raken op een gegeven moment hun woede kwijt, gaan verder met hun leven en de site verdwijnt van internet.
[..]
Tja, hoe verklaar je dat dan? Als zo'n september clues het bij het rechte eind heeft, waarom krijgt die dan niet al die nabestaanden mee?
[..]
Tja, kijk naar de Bijlmerramp: ze weten nog steeds niet hoeveel mensen omgekomen zijn omdat de lichamen volledig verbrand zijn en er ook illegalen in de flats woonden...
Dus ja, dat er niets terug gevonden is is inderdaad te verklaren.
En aangezien die 25-jarige uit je voorbeeld zich niet verenigt met alle andere nabestaanden en september clues een boost geeft kun je je afvragen waarom ze dat niet doen en wat dat zegt over september clues.
En het gekke is dat je daarop blijft steken. Je blijft je verwonderen waarom de nabestaanden niet op internet van de daken schreeuwen om een nieuw onderzoek of dat het een inside job betreft, maar je komt daar niet in verder.
Waarom kan je niet de 'quote' knopje gebruiken.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:36 schreef DeMolay het volgende:
Waarom ben je extreem in uitbaten terwijl jezelf niet zeker bent! overtuiging maakt het niet waar.....geloof me ik begon met BBS "Branton" geschriften
Niet als het gedwongen gedaan wordt omdat anders de dood of zelfs het bestaan wordt ontkend.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:21 schreef Tingo het volgende:
[..]
Waarom niet - ze zijn dood. Kan toch 'n mooie epitaph zijn.
Niet wat het verdampen van slachtoffers betreft.quote:Bijlmerramp is 'n ander topic.
Hoeft niet, een van de vele sites die niet langer bestaan omdat de makers verder gegaan zijn met hun leven en dit onderwerp achter zich gelaten hebben.quote:'screw september clues' heb ik niet van gehoord.Ik zal ff zoeken.
Omdat we op een grote afstand zitten van die personen en omdat ze geweerd worden van fora als septembercluesquote:Ik verwonderen niet dat ze van de daken schreeuwen, ik vraag me af waarom we helelmaal geen klagen van de gasten horen.
Er zijn honderden meer.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:43 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik ken alleen geisoleerde gevallen waarbij dat is gebeurd, zoals Mark Bingham en Barbera Olson.
Ik heb een programma gezien waarbij Charles Veitch geconfronteerd werd met de moeder van Mark en dat heeft hem er onder anderen van overtuigd dat er wel degelijk AA77 in het Pentagon is gevlogen Gevolg is dat hij met pek en veren besmeurd de complotbeweging uitgezet werd..
Mevrouw Bingham trok zich weinig aan van de verhalen die op internet zouden staan over haar zoon.
En ik begrijp dat wel, als nabestaande de strijd aan gaan met ontkenners is zoals Don Quichotte vs de windmolens. Het is een strijd die je enkel energie kost maar niets oplevert.
Die site ridiculiseert honderden slachtoffers persoonlijk?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:38 schreef Tingo het volgende:
[..]
Er zijn honderden meer.
Heb je deze ooit gekeken?:
http://www.septemberclues.info/
Precies, die is met pek en veren afgevoerd...quote:Veitch is 'n bullshitter.
Peace of mind? Sense of justice against a bunch of lying bastards?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:04 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Waarom zouden ze? Wat valt er voor ze te winnen?
En jij denkt dat zoiets zou helpen?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:46 schreef Tingo het volgende:
[..]
Peace of mind? Sense of justice against a bunch of lying bastards?
A good point on which to focus all the emotional turmoil that goes with losing someone in such tragic,shocking circumstances?
I wonder what advice a bereavement counsellor would give.
"Just ignore them and take this medication"
Blijft vreemd inderdaad dat zoiets niet gebeurd. Zeker dat niemand uit al die honderden zelfs duizenden nabestaanden zich daar geroepen toe voelt of een aantal mensen die zich daar hard voor willen maken? Dat niet iedereen daar de puf of energie voor heeft okee, maar vrijwel niemand? En dat in the land what loves to sue? Je hebt zeker een goed punt maar je weet toch dat het over het algemeen belachelijk wordt gemaakt althans op BNW. Zo gaat dat met elke hoax hierquote:Op dinsdag 1 maart 2016 20:26 schreef Tingo het volgende:
[..]
Nee hoor, ik zou geen geweld gebruiken.
Het ligt totaal op de omstandigheden -want ik maak geen claimen zoals 'My Grandad the 911 hero jumped out of the 91st floor'.
Als iemand je 'n bullshitter over zoiets noemt, dan moet je met goede bewijs komen dat je hero verhaal echt waar is. Als je die bewijs heb, dan kan je 'sue someones ass' of tenminste de offensieve tekst/commentaar laten weghalen.
In deze bijzonder emotionele zaak misschien kan je ook file for harassment en misschien schade vergoeding voor krijgen.
Er waren ook veel lawfirms in 't WTC.Am sure they would be more than happy to take such a case.
Niks te vinden want tis allemaal verdwijnen dus he.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:36 schreef Wantie het volgende:
[..]
Niet als het gedwongen gedaan wordt omdat anders de dood of zelfs het bestaan wordt ontkend.
Verder heb je te maken met wat de overledene zelf had gewild.
[..]
Niet wat het verdampen van slachtoffers betreft.
[..]
Hoeft niet, een van de vele sites die niet langer bestaan omdat de makers verder gegaan zijn met hun leven en dit onderwerp achter zich gelaten hebben.
[..]
Omdat we op een grote afstand zitten van die personen en omdat ze geweerd worden van fora als septemberclues
Ik heb in het verleden wel tegengeluid gezien van nabestaanden. Maar 15 jaar verder is daar weinig meer van terug te vinden
Bedenk ook dat je met Google hooguit 30% van de informatie kunt vinden. Veel sites zijn niet met Google te vinden. Zelf heb ik bijv. ooit een verzamelsite gehad met info over 911, maar die site is inmiddels ook verdwenen in de krochten van het interweb
Nee.quote:
Yup veel verdwijnt.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:59 schreef Tingo het volgende:
[..]
Niks te vinden want tis allemaal verdwijnen dus he.
SURE. oh,oh,oh.
Tja, als jij het wel begrijpt, waarom help je dan niet om zijn punt te verduidelijken?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:45 schreef DeMolay het volgende:
tingo je lijkt me een leuke gast maar dit werkt niet , mensen begrijpen niet wat je bedoelt.
....dus je zegt eerst dat het geen zin heeft wat Tingo doet, en dan vervolgens wil je hem niet helpen verduidelijken wat hij bedoeld te zeggen omdat je niet wil dat Wantie dat 'ondermijnt'. Wat bedoel je daarmee? Dat hij wat Tingo zegt ontkracht met gezond verstand en een stukje wetenschap? Of wat?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:04 schreef DeMolay het volgende:
om jouw ruimte te geven om het Forum te gaan ondermijnen....NEE
Ja. Je boosheid,frustatie op 't schokkend dood van je geliefde ff realiseren en focussen op 'n bepaalde plek waar ze zeggen dat je geliefde nooit bestaat/n heeft lijkt me 'n 'mooie' plek/doel om je emoties te uillaten.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 21:55 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En jij denkt dat zoiets zou helpen?Of dat een law firm om peace of mind geeft? Het advies om het te negeren lijkt me helemaal geen slechte. Er zijn genoeg reli gekkies die zeggen dat alle andere mensen naar de hell gaan. Lekker negeren werkt daar ook prima, en is wat vrijwel iedereen doet.
Ja leuk idee, maar dat zijn verschillende doelwitten. De gekkies online zijn niet degene waar je die gerechtigheid kan halen.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:13 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ja. Je boosheid,frustatie op 't schokkend dood van je geliefde ff realiseren en focussen op 'n bepaalde plek waar ze zeggen dat je geliefde nooit bestaat/n heeft lijkt me 'n 'mooie' plek/doel om je emoties te uillaten.
Nabestanden soms 'n levenslang crusade maken om juistheid voor hun geliefdee te krijgen.
Kijk naar de Birmingham Six en Guidford Four - 'terroristen' die vrijgelaten na 20jaar in de bak, vrijgelaten waren.
Dan heb je niet erg veel van gelezen.Het gaat veel verder dan dat.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:00 schreef Wantie het volgende:
Tja, ik begrijp nu dat Tingo denkt dat de slachtoffers niet bestaan.
Op september clues kan ik geen aanknopingspunt vinden om die site aan te klagen. Sure, ze ontkennen het bestaan van de vliegtuigslachtoffers, maar dat is niet strafbaar.
Tja, dat standpunt van je begrijp ik niet.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:04 schreef DeMolay het volgende:
om jouw ruimte te geven om het Forum te gaan ondermijnen....NEE
je bent echt door de mand gevallen !
Absoluut. Kan echt goed begrijpen.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:17 schreef controlaltdelete het volgende:
Tja, over het algemeen zie je ook in moordzaken dat nabestaanden grotere behoefte hebben aan gerechtigheid, de onderste steen boven moet komen ipv negeren.
Ongetwijfeld, maar ik doe het graag rustig aanquote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:19 schreef Tingo het volgende:
[..]
Dan heb je niet erg veel van gelezen.Het gaat veel verder dan dat.
Kan je mij een beeld laten zien dat er een vliegtuig het pentagon in vloog?quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, dat standpunt van je begrijp ik niet.
Tingo en ik verschillen van mening over de slachtoffers, dat is duidelijk. Maar stel dat ik gelijk zou krijgen en de vliegtuigen zijn inderdaad in de torens en het pentagon gevlogen, dan maakt dat voor het complot zelf niet uit. Dan nog kan het een inside job zijn. Bijv andere truthers zoals ae911truth, dave chandler, steven jones... allen zijn ervan overtuigd dat de vliegtuigen in de torens en het pentagon zijn gevlogen. Toch maakt dat niet dat ze de officiele uitleg van 911 als waarheid zien. In tegendeel.
En verder weet je zelf ook wel dat ik geen gelijk ga krijgen en tingo ook niet. Beide kunnen we op deze afstand van de feiten niet voor 100% aantonen dat we het bij het rechte eind hebben. Deze topic zal daarom gewoon doorgaan, ook na mijn discussie met Tingo.
En verder, als jij het met Tingo eens bent en je kunt dat duidelijker maken dan Tingo: doe dat dan gewoon, ipv dat je hem probeert te remmen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |