Het sluit aan op mijn belevingen, ineens ga je niet meer om met mensen waar je dagelijks mee omgaat. Ieder gaat zijn eigen weg.quote:Op zondag 6 maart 2016 19:59 schreef DoubleDip het volgende:
R&P / In een zwart gat vallen na het afstuderen
Op een topic van 3 jaar oud reageren.
Ik ben ook wel benieuwd hoe het nu met hem gaat, maar als hij al zo lang niet meer online is geweest op Fok!, heeft het niet veel nut om daarnaar te vragen.quote:Op zondag 6 maart 2016 20:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het sluit aan op mijn belevingen, ineens ga je niet meer om met mensen waar je dagelijks mee omgaat. Ieder gaat zijn eigen weg.
Hoezo ineens ga je niet meer om met die mensen? Dat heb je nog altijd (deels) zelf in de hand.quote:Op zondag 6 maart 2016 20:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het sluit aan op mijn belevingen, ineens ga je niet meer om met mensen waar je dagelijks mee omgaat. Ieder gaat zijn eigen weg.
Ik heb je al lang een DM gestuurd.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 09:19 schreef Piper. het volgende:
Je mag wel vriendelijker zijn in je editten, motorbloem. Met norse reacties krijg je gezeik terug.
quote:Op vrijdag 11 maart 2016 09:21 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik heb je al lang een DM gestuurd.
Dat dus. Niet anderen de schuld geven van zaken die je zelf veroorzaakt. Dat is een beetje jammer.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 15:08 schreef Cue_ het volgende:
Ik heb de rest ook gelezen hoor, maar als je dan dergelijke uitspraken doet leg je daar de simpelweg de aandacht op.
Het zegt vaak toch iets over iemand denkwijze aangezien je het met de woorden moet doen die men neertypt. Dus evt sarcasme of ernstigheid / of juist niet.. is er dan niet uit te halen.
Ik geef niemand de schuld, ik zeik ook niet dat het dicht is. Ik wilde enkel toelichten, en het is altijd jammer als mensen op twee zinnen afstormen en de rest negeren.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 15:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat dus. Niet anderen de schuld geven van zaken die je zelf veroorzaakt. Dat is een beetje jammer.
Mag het topic weer open? Aansluiting aka De Sleur.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 15:36 schreef Copycat het volgende:
Je zet die suffe zinnen er niet voor niets in.
Dus, wil je niet dat lezers erover vallen: doe die rare toevoegingen dan ook niet. Sim-pel.
Je bent met je verkeerde alias ingelogdquote:Op vrijdag 11 maart 2016 22:18 schreef syndroom het volgende:
[..]
Mag het topic weer open? Aansluiting aka De Sleur.
quote:Op vrijdag 11 maart 2016 22:39 schreef Koral het volgende:
[..]
Je bent met je verkeerde alias ingelogd
Is het niet al overduidelijk dat het de TS niet om de verhalen van anderen te doen is? Ik vind het eigenlijk best een beetje sneu voor de mensen die nu toch serieus op de vraag in de OP reageren...quote:Op vrijdag 11 maart 2016 22:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nope. Zodra het die kant opgaat, is het einde oefening.
O.k., o.k... wedje leggen op de hoeveelheid reacties van Deezertje op de posts van anderen dan maar?quote:Op vrijdag 11 maart 2016 23:58 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat ze dat wel overleven. En ga dan ook geen topic bij voorbaat op
slot gooien.
geef hem dan zijn eigen plekje.quote:Op maandag 14 maart 2016 18:12 schreef R-K het volgende:
Deezertje vervuilt weer het datingstappenplan deel 1, kan zijn topic-reeks aansluiting niet heropend worden zodat hij daar zijn gedachtespinsels kan posten?
quote:Op dinsdag 15 maart 2016 08:47 schreef motorbloempje het volgende:
Bij je professionele hulp, want het is een kapotte plaat.
quote:Op dinsdag 15 maart 2016 08:47 schreef Deezertje het volgende:
Waar valt 'wel of niet aanspreken' en 'zijn er signalen?' en 'aardig vs. écht aardig (horeca, receptie, winkels)' dan wel onder?
quote:Op maandag 14 maart 2016 22:24 schreef syndroom het volgende:
[..]
geef hem dan zijn eigen plekje.
De Sleur aka Aansluiting moet weer open
Moest grinniken.quote:Op dinsdag 15 maart 2016 08:47 schreef motorbloempje het volgende:
Bij je professionele hulp, want het is een kapotte plaat.
Dat bleek te kunnen.quote:Op donderdag 17 maart 2016 22:44 schreef Etsu het volgende:
R&P / In therapie
R&P / In therapie #2
Kan iemand het even reeksen?
Mede opa, waar zie jij in die tweede link mij iets zeggen over de lengte van een geslachtsdeel. De man vertelt dat hij 2 meter groot is en ik schrijf dat dat in zijn voordeel is omdat vrouwen houden van grote, lange mannen.quote:Op donderdag 17 maart 2016 20:04 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Nou ik heb je wall of text voor deze edit even doorgelezen en ik kan die edit wel begrijpen. Je gaat namelijk niet in op het topic maar begint een heel relaas over wat jij wel of niet met je vrouw doet en tegen wie je wel of niet liegt en dan heb ik vast nog het een en ander over het hoofd gezien.
In dit topic is een reactie van je verwijderd waarin je het ineens hebt over de lengte van een geslachtsdeel terwijl het topic daar totaal niet over gaat. Compleet irrelevant dus.
Samengevat: Dat noemen we offtopic. Het voegt niets toe aan het onderwerp en dan loop je dus het risico, zeker in een serieus forum als R&P, dat je reactie wordt verwijderd.
Mede opa, De eerste link waar je naar verwijst is leeg. Dan moet je wel mijn tekst erbij zetten of mijn tekst weer hangen aan die link. Zo kan men dan nagaan, inclusief ik zelf, of mijn tekst inderdaad zoals jij stelt, en zoals CC stelt, niet ingaat op het topic. En dan zeg je :dat hele relaas, hebben jullie ergens staan hoe lang een bijdrage maximaal mag zijn?quote:Op donderdag 17 maart 2016 20:04 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Nou ik heb je wall of text voor deze edit even doorgelezen en ik kan die edit wel begrijpen. Je gaat namelijk niet in op het topic maar begint een heel relaas over wat jij wel of niet met je vrouw doet en tegen wie je wel of niet liegt en dan heb ik vast nog het een en ander over het hoofd gezien.
In dit topic is een reactie van je verwijderd waarin je het ineens hebt over de lengte van een geslachtsdeel terwijl het topic daar totaal niet over gaat. Compleet irrelevant dus.
Samengevat: Dat noemen we offtopic. Het voegt niets toe aan het onderwerp en dan loop je dus het risico, zeker in een serieus forum als R&P, dat je reactie wordt verwijderd.
Wat jij van mijn bijdrage vindt is helemaal niet van belang want "een hoop gejank" is niet een meetbaar iets. Wat jij gejank vindt kan een ander gigantisch goed vinden en erg veel aan hebben. Dat je CC een goede moderator vindt? Nou, ik dus niet.quote:Op donderdag 17 maart 2016 20:03 schreef habitue het volgende:
Overigens vind ik CC een goede mod en jouw topic een hoop gejank.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |