Diepe zucht. Hier ga ik niet eens op in.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 22:30 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Duidelijk dus in plaats van proberen problemen op te lossen willen we liever wegkijken maar bovenal onze eigen priveleges behouden.
Ik gun ook iedereen welvaart en geluk maar als we dat proberen middels migratie staat morgen half Afrika hier op de stoep. Dat heeft dus geen zin. Bovendien wil ik niet alleen onze welvaart beschermen maar ook onze gewoonten, onze levensruimte, etc. Nu proberen ze zwarte piet af te schaffen, als we niet uitkijken over 50 jaar is kerstmis aan de beurt. Dat wil je toch niet. Eveneens importeer je een heleboel problemen, je importeert namelijk gewoon een nieuwe onderklasse.quote:Ik snap het wel maar ikzelf kan er niets aan doen dat ik toevallig in een van de meest welvarende en tolerante en vrije landen ooit geboren ben. Ik misgun anderen niet om ook gelukkig te zijn.
Een van de ergste zaken aan het hele vluchtelingen debat vind ik dat iedereen die heel erg tegen vluchtelingen is, zich erg bewust is van de ontzettend goede positie waar wij ons in bevinden (kwa economie maar ook op een moraal vlak en het vlak van persoonlijke vrijheden) maar tegelijkertijd niemand dezelfde positie anderen ook maar gunt.
Inplaats van vluchtelingen te laten medelen in onze welvaart willen zo hard mogelijk onze eigen welvaart beschermen, vrijheid slaat nergens op als het alleen maar geldt voor een selecte groep.
Kleine aanvullilngquote:Op vrijdag 5 februari 2016 23:19 schreef BlauweSporttas het volgende:
Nederland moet definitief op slot voor illegale migranten, ongeacht hun motieven. Vol = vol!
Derde generatie wordt niet meer tot de allochtonen gerekend.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 01:23 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Kleine aanvullilngEen Canadees die hier 5 jaar komt werken is helemaal niets mis mee.
Ik heb sterk het idee dat de overheid het aantal allochtonen enorm probeert te verdoezelen.
http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)deel-allochtonen.htm bijvoorbeeld: De legenda gaat tot "20% of meer", en ik verwacht dat ze een derde/vierde generatie persoon met dubbel paspoort die zich totaal geen Nederlander voelt allang niet meer meetellen. In de grote steden zou 50% of meer beter passen, en in steeds meer wijken 90% of meer.
De grote vraag blijft: waarom zou dit een streven moeten zijn, i.p.v. te streven naar een leefbaar land zonder toenemende (onaangepaste) onderlaag?
Dat zouden ze pas moeten doen als ze volledig geassimileerd zijn, en gezien de grote ghetto-wijken gaat dat met de overgrote meerderheid niet gebeuren.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 06:50 schreef Braindead2000 het volgende:
Derde generatie wordt niet meer tot de allochtonen gerekend.
Geassimileerd nog welquote:Op zaterdag 6 februari 2016 10:40 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Dat zouden ze pas moeten doen als ze volledig geassimileerd zijn, en gezien de grote ghetto-wijken gaat dat met de overgrote meerderheid niet gebeuren.
'Uit Europa' niet 'van Europa'.quote:Op zondag 7 februari 2016 10:11 schreef Perrin het volgende:
Hé, de EU helpt in een ander continent wél de grenzen te verdedigen met een hek/muur:
http://www.volkskrant.nl/(...)sten-weren~a4239992/
Niet eens eliminerenquote:
Mensen uit andere landen moeten gewoon kappen met het handje ophouden naar ons toe. Willen ze ook welvaart dan moeten ze daarvoor hard en efficiënt gaan werken.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 23:19 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Diepe zucht. Hier ga ik niet eens op in.
[..]
Ik gun ook iedereen welvaart en geluk maar als we dat proberen middels migratie staat morgen half Afrika hier op de stoep. Dat heeft dus geen zin. Bovendien wil ik niet alleen onze welvaart beschermen maar ook onze gewoonten, onze levensruimte, etc. Nu proberen ze zwarte piet af te schaffen, als we niet uitkijken over 50 jaar is kerstmis aan de beurt. Dat wil je toch niet. Eveneens importeer je een heleboel problemen, je importeert namelijk gewoon een nieuwe onderklasse.
Wat snap je hier niet aan?
Nederland moet definitief op slot voor migranten, ongeacht hun motieven. Vol = vol!
Jeetje, dit heb ik al lang niet meer gehoordquote:
ALLEEN NEDERLANDERS WERKEN HARD EN EFFICIENT! BUITENLANDERS KUNNEN DAT NIET!!!!!!quote:Op zondag 7 februari 2016 10:21 schreef HSG het volgende:
[..]
Mensen uit andere landen moeten gewoon kappen met het handje ophouden naar ons toe. Willen ze ook welvaart dan moeten ze daarvoor hard en efficiënt gaan werken.
Sterker nog, we kieperen elk jaar x miljard aan "ontwikkelingshulp" over de balk. Van al het geld dat wij gegeven hebben zou ondertussen half Afrika lekker op zijn gat kunnen zitten.quote:Op zondag 7 februari 2016 10:21 schreef HSG het volgende:
[..]
Mensen uit andere landen moeten gewoon kappen met het handje ophouden naar ons toe. Willen ze ook welvaart dan moeten ze daarvoor hard en efficiënt gaan werken.
Klopt, door dat geld wordt de status quo in stand gehouden, de economie van het ontwikkelingsland ontwricht en de bevolking in lethargie gelaten. Op deze manier is het voortbestaan van deze tak van de zieligheidsindustrie tot in lengte van dagen gewaarborgd.quote:Op zondag 7 februari 2016 12:22 schreef BlauweSporttas het volgende:
[..]
Sterker nog, we kieperen elk jaar x miljard aan "ontwikkelingshulp" over de balk. Van al het geld dat wij gegeven hebben zou ondertussen half Afrika lekker op zijn gat kunnen zitten.
Immigranten die dit land vandaag binnenkomen kunnen al een autochtoon kleinkind hebben.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 06:50 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Derde generatie wordt niet meer tot de allochtonen gerekend.
http://www.cbs.nl/nl-NL/m(...)k/faq-allochtoon.htm
Immigranten die in 1990 dit land binnenkwamen kunnen dus al een autochtoon kleinkind hebben.
Er bestaan dus "autochtone Nederlanders" die via een schotelantenne Turkse TV kijken en verplicht in het Turkse leger moeten dienen. Niet om het een of ander, maar die de definitie van autochtoon laat hier steken vallen.quote:Op zondag 7 februari 2016 14:55 schreef Wespensteek het volgende:
Immigranten die dit land vandaag binnenkomen kunnen al een autochtoon kleinkind hebben.
Ik zou niet weten waarom.quote:Op zondag 7 februari 2016 15:01 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Er bestaan dus "autochtone Nederlanders" die via een schotelantenne Turkse TV kijken en verplicht in het Turkse leger moeten dienen. Niet om het een of ander, maar die de definitie van autochtoon laat hier steken vallen.
twitter:Magraki twitterde op maandag 08-02-2016 om 07:01:56#clownswithoutborders waiting to welcome #refugees in #Lesvos to bring them a little joy #humanity https://t.co/p9X4QCaCxs reageer retweet
quote:Op maandag 8 februari 2016 15:20 schreef Mani89 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Magraki twitterde op maandag 08-02-2016 om 07:01:56#clownswithoutborders waiting to welcome #refugees in #Lesvos to bring them a little joy #humanity https://t.co/p9X4QCaCxs reageer retweet
Open grenzen is enkel voor de verlichte Europeanen vindt de elite.quote:Op zondag 7 februari 2016 10:11 schreef Perrin het volgende:
Hé, de EU helpt in een ander continent wél de grenzen te verdedigen met een hek/muur:
http://www.volkskrant.nl/(...)sten-weren~a4239992/
Die vluchtelingen keren direct weer om na dit gezien te hebben. Heeft het toch nog enigszins nut.quote:Op maandag 8 februari 2016 15:20 schreef Mani89 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Magraki twitterde op maandag 08-02-2016 om 07:01:56#clownswithoutborders waiting to welcome #refugees in #Lesvos to bring them a little joy #humanity https://t.co/p9X4QCaCxs reageer retweet
Heb je godsamme net zo'n bootreis overleeft staan deze idioten je op te wachten.quote:Op maandag 8 februari 2016 15:20 schreef Mani89 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:Magraki twitterde op maandag 08-02-2016 om 07:01:56#clownswithoutborders waiting to welcome #refugees in #Lesvos to bring them a little joy #humanity https://t.co/p9X4QCaCxs reageer retweet
[tokkie-mode]quote:Op dinsdag 9 februari 2016 07:13 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Heb je godsamme net zo'n bootreis overleeft staan deze idioten je op te wachten.
Het probleem daarvan is?quote:
Toch zijn er nog users hier op Fok die deze onzien nog steeds stug en stijf volhouden.quote:
Erdogan wil weer geld zientwitter:CNNTURK_ENG twitterde op donderdag 11-02-2016 om 11:20:22#BREAKING Erdoğan says he told EU that TR prevented people leaving Edirne (border province) for Europe but might open the gate at one point reageer retweet
Erdogan eet die slapzakken in Brussel op for breakfast. Als je grensbewaking gaat uitbesteden aan een derde land kun je dit verwachten. Volkomen terecht dat hij hoog spel speelt, Turkije heeft al zoveel opgevangen.quote:Op donderdag 11 februari 2016 11:25 schreef Houtenbeen het volgende:
Erdogan wil weer geld zientwitter:CNNTURK_ENG twitterde op donderdag 11-02-2016 om 11:20:22#BREAKING Erdoğan says he told EU that TR prevented people leaving Edirne (border province) for Europe but might open the gate at one point reageer retweet
Gelijk heeft hij, wel als Europa roepen dat Turkije de grens met Syrië moet opengooien, maar tegelijkertijd eisen dat vluchtelingen in Turkije blijven. Waarom houdt de EU niet gewoon z'n bek bij dit soort dingen, hypocriete bende.quote:Op donderdag 11 februari 2016 11:25 schreef Houtenbeen het volgende:
Erdogan wil weer geld zientwitter:CNNTURK_ENG twitterde op donderdag 11-02-2016 om 11:20:22#BREAKING Erdoğan says he told EU that TR prevented people leaving Edirne (border province) for Europe but might open the gate at one point reageer retweet
Afgrond? Valt wel mee. De welvaart is nog steeds hartstikke hoog in Nederland. Maar zeker, de erosie van de verzorgingsstaat krijgt met de vele migranten wel een duwtje extra. Maar dat wil niet zeggen dat morgen opeens de uitkeringen niet betaald kunnen worden. De overheid leent gewoon extra geld. De hele wereld doet dat al. Nothing new here.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 06:16 schreef Braindead2000 het volgende:
Ondertussen kabbelen we voort naar de onvermijdelijke afgrond. Het is wachten totdat de intellectuelen in de gaten hebben dat de hele wereld niet opnieuw in te richten is vanuit Brussel. Het zal nog jaren duren voordat het kwartje valt. Ellende en armoe zijn onvermijdelijk.
Op deze manier onder druk zetten van Griekenland suggereert dat de instroom een Grieks probleem is. Dat is het natuurlijk niet.quote:Europese Unie sommeert Griekenland grenscontroles te verbeteren
De Europese Unie heeft Griekenland opgedragen om zijn grenscontroles wat betreft vluchtelingen te verscherpen. Als er na drie maanden geen verbetering is, dreigt het land voor twee jaar te worden geschorst uit de Schengenzone.
Een commissie van de Europese Unie heeft twee weken geleden geconstateerd dat Griekenland zijn verplichtingen om de grenzen te controleren, serieus verwaarloost, aldus de BBC.
Hierdoor staat 'Schengen' onder druk omdat binnen de 26 aangesloten landen zonder paspoort van land naar land kan worden gereisd.
Vrijdag stemden de landen van de EU in met een vijftigtal aanbevelingen aan het Zuid-Europese land om de opvang, registratie en verwerking van vluchtelingen aan te pakken.
Schorsing
De Europese Unie heeft het land drie maanden gegeven om zijn grenscontroles te verscherpen anders wordt het mogelijk geschorst door de andere Schengenlanden.
Een schorsing betekent dat grenscontroles binnen het paspoortvrije Schengengebied voor maximaal twee jaar worden toegestaan.
Migranten
Om grote groepen migranten, die voornamelijk via Griekenland en de Balkanlanden reizen, te controleren hebben landen als Duitsland en Oostenrijk controles aan de binnengrenzen ingesteld.
Deze controles mogen echter maar voor een bepaalde tijd worden ingesteld. Duitsland en Oostenrijk moeten als er geen nieuw besluit valt in mei stoppen met de controles.
Oostenrijk
Oostenrijk laat vrijdag via de minister van Buitenlandse Zaken Sebastian Kurz weten dat het aantal vluchtelingen dat naar Oostenrijk komt, de komende maanden zijn maximum bereikt. Het land zal migranten dan niet meer doorlaten bij de grens.
Macedonië moet dan klaar zijn de stroom van migranten aan de zuidelijke grens met Griekenland ''volledig te stoppen''. Kurz waarschuwde dat Wenen in de komende maanden bij de eigen grens hetzelfde zal doen.
Waarom niet gewoon etnisch onderscheid maken? Dat is immers wat je werkelijk nastreeft. Dat geleuter over assimilatie is een gotspe. Je zal immers altijd weer wat anders verzinnen om ze niet te hoeven accepteren...quote:Op zaterdag 6 februari 2016 10:40 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Dat zouden ze pas moeten doen als ze volledig geassimileerd zijn, en gezien de grote ghetto-wijken gaat dat met de overgrote meerderheid niet gebeuren.
Hoe krijg je dit soort onzin toch verzonnen?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 06:16 schreef Braindead2000 het volgende:
Ondertussen kabbelen we voort naar de onvermijdelijke afgrond. Het is wachten totdat de intellectuelen in de gaten hebben dat de hele wereld niet opnieuw in te richten is vanuit Brussel. Het zal nog jaren duren voordat het kwartje valt. Ellende en armoe zijn onvermijdelijk.
Je weet toch dat veel landen waar geen oorlog is deze vluchtelingen niet willen opnemen. Rusland is daar zeker een van. Sowieso verzaken al die ex communistische landen om mee te helpen aan een verdeling. Wel de lusten van een EU maar niet de lasten. Italie en Frankrijk doen hun plicht.quote:
De meesten bestaan nog steeds uit 1 stuk.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 10:54 schreef Twiitch het volgende:
Hoeveel zijn er inmiddels al verdeeld?
En Turkije meer dan.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:02 schreef Cherna het volgende:
[..]
Je weet toch dat veel landen waar geen oorlog is deze vluchtelingen niet willen opnemen. Rusland is daar zeker een van. Sowieso verzaken al die ex communistische landen om mee te helpen aan een verdeling. Wel de lusten van een EU maar niet de lasten. Italie en Frankrijk doen hun plicht.
fuck de EU.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:02 schreef Cherna het volgende:
[..]
Je weet toch dat veel landen waar geen oorlog is deze vluchtelingen niet willen opnemen. Rusland is daar zeker een van. Sowieso verzaken al die ex communistische landen om mee te helpen aan een verdeling. Wel de lusten van een EU maar niet de lasten. Italie en Frankrijk doen hun plicht.
Tja, ontkennen dat de wereld aan onze grenzen in de fik staat is grappig maar wel grenzeloos naïef natuurlijk.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:24 schreef Peachbird het volgende:
[..]
fuck de EU.
En haar zelf gecreeerde "vluchtelingen"(10%) en afrikaanse exodus (90%)
onze grenzen?, eu grenzen zijn niet onze grenzen.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:41 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Tja, ontkennen dat de wereld aan onze grenzen in de fik staat is grappig maar wel grenzeloos naïef natuurlijk.
Ook dat is grenzeloos naïef.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:42 schreef Peachbird het volgende:
[..]
onze grenzen?, eu grenzen zijn niet onze grenzen.
Je vind dat maar een eind weg, ver weg.quote:
Als je nou zo de pest hebt aan de EU, waarom ben jij dan eigenlijk niet ver weg?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:49 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Je vind dat maar een eind weg, ver weg.
Dat is het lastige, zo'n land zou hem immers niet opnemenquote:Op zaterdag 13 februari 2016 12:04 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als je nou zo de pest hebt aan de EU, waarom ben jij dan eigenlijk niet ver weg?
Er is vast wel ergens een land dat volledig voldoet aan jouw strenge wensen.
Met de EU is niets mis. Maar de bureaucratie en papieren tjjger mentaliteit vanuit Brussel daar zit het probleem. Als de EU zou fucntioneren zoals dat het uitganspunt was en moet zijn(economische samenwerking en vrede) is het een prima zaak.Ik heb totaal geen hekel aan de EU maar heb wel een aversie tegen Brussel die dat invult en misbruikt.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:24 schreef Peachbird het volgende:
[..]
fuck de EU.
En haar zelf gecreeerde "vluchtelingen"(10%) en afrikaanse exodus (90%)
quote:Valls lehnt Flüchtlings-Kontingente ab
Kanzlerin Merkel steht mit ihrer Forderung nach Flüchtlingskontingenten in der EU zunehmend alleine da. Nun stellt sich auch die französische Regierung offen gegen das Vorhaben. Premierminister Valls sagte, wichtig sei vor allem die Botschaft, dass Europa keine Flüchtlinge mehr aufnehme.
Der französische Premierminister Manuel Valls lehnt eine Festlegung von Kontingenten für die Verteilung von Flüchtlingen in der EU ab. Er stellt sich damit gegen den Vorschlag von Kanzlerin Angela Merkel.
Er sei "nicht dafür", einen festen Verteilmechanismus einzuführen, wie ihn Merkel vorgeschlagen hat, sagte Valls bei der Münchner Sicherheitskonferenz. Er rief dazu auf, sich an die bereits beschlossene Umverteilung von 160.000 Flüchtlingen zu halten.
Die Botschaft: Die Tür ist zu
Die Europäische Union müsse die Botschaft aussenden, "dass wir keine Flüchtlinge mehr aufnehmen", sagte Valls bei einer Begegnung mit deutschen Journalisten in München. "Es wird nun Zeit, das Beschlossene, Verhandelte umzusetzen: Hotspots, Kontrolle der Außengrenzen und so weiter."
Stuur ze allemaal maar naar Duitsland, daar is volgens Merkel nog plek. De rest van Europa heeft het nu wel gehad.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:51 schreef Digi2 het volgende:
Frankrijk tegen het opnieuw verdelen van vluchtelingen contingenten. Duitsland staat in toenemende mate alleen in de vluchtelingen crisis.
[..]
Spreek voor jezelf, snotaap.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:53 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Stuur ze allemaal maar naar Duitsland, daar is volgens Merkel nog plek. De rest van Europa heeft het nu wel gehad.
Lul niet, Bulgarije werkt daar prima aan mee. Macedonië doet ook veel.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:02 schreef Cherna het volgende:
[..]
Je weet toch dat veel landen waar geen oorlog is deze vluchtelingen niet willen opnemen. Rusland is daar zeker een van. Sowieso verzaken al die ex communistische landen om mee te helpen aan een verdeling. Wel de lusten van een EU maar niet de lasten. Italie en Frankrijk doen hun plicht.
Omdat dat geen waarheidsgetrouwe titel is.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:57 schreef Oud_student het volgende:
Wordt het niet eens tijd om de TT te wijzigen in:
EU bureaucraten willen asielzoekers verdelen, maar alle leden, behalve Duitsland, willen dat niet
Als iedereen het eens zou zijn dan waren de asielzoekers gisteren al verdeeldquote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:59 schreef Dven het volgende:
Omdat dat geen waarheidsgetrouwe titel is.
Landen als Zweden, Italië en Griekenland zijn wel voor lijkt me.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:00 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Als iedereen het eens zou zijn dan waren de asielzoekers gisteren al verdeeld
Als je zusje wielen had, dan was ze een kruiwagenquote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:00 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Als iedereen het eens zou zijn dan waren de asielzoekers gisteren al verdeeld
Ja, die leggen "verdelen" uit als "verplaatsen van asielzoekers maar niet naar ons land, maar het liefst van ons land naar elders" daar is idd iedereen het over eens, zelfs Duitsland (inmiddels)quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:00 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Landen als Zweden, Italië en Griekenland zijn wel voor lijkt me.
Ah u bent van de gedachtenpolitiequote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:02 schreef Dven het volgende:
[..]
Als je zusje wielen had, dan was ze een kruiwagenJe kan roepen wat je wil, maar de titel zou niet correct zijn. Ik geloof niet dat dit gewenst is in NWS
Uiteraard, alle landen denken uiteindelijk vanuit hun eigen belang. Dat Duitsland Oost-Europese landen wil opdringen islamitische vluchtelingen op te nemen, na ze zelf te hebben uitgenodigd, zal niet langer worden getolereerd daar.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:02 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Ja, die leggen "verdelen" uit als "verplaatsen van asielzoekers maar niet naar ons land, maar het liefst van ons land naar elders" daar is idd iedereen het over eens, zelfs Duitsland (inmiddels)
Omdat ik tegen leugenachtige titels ben?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:03 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Ah u bent van de gedachtenpolitie
Eens.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:05 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Uiteraard, alle landen denken uiteindelijk vanuit hun eigen belang. Dat Duitsland Oost-Europese landen wil opdringen islamitische vluchtelingen op te nemen, na ze zelf te hebben uitgenodigd, zal niet langer worden getolereerd daar.
Zo werkt dat niet, de EU is een invasieve tyrannie, die hoor je buiten de grenzen te houden, niet andersom het volk maar wegjagen.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 12:04 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als je nou zo de pest hebt aan de EU, waarom ben jij dan eigenlijk niet ver weg?
Er is vast wel ergens een land dat volledig voldoet aan jouw strenge wensen.
fixed.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:57 schreef Oud_student het volgende:
Wordt het niet eens tijd om de TT te wijzigen in:
EU bureaucraten willen asielzoekers verdelen, maar alle europese volkeren willen dat niet
Dat is de nieuwe politieke correctheid. Je mag enkel denken en zeggen wat de PVV-aanhang ook roept.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:06 schreef Dven het volgende:
[..]
Omdat ik tegen leugenachtige titels ben?Raar ventje ben jij zeg.
Wel sneu voor je dan dat geen serieuze partij in Nederland op die lijn zit.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 16:33 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Zo werkt dat niet, de EU is een invasieve tyrannie, die hoor je buiten de grenzen te houden, niet andersom het volk maar wegjagen.
Klopt en daarom bij gebrek aan beter maar wilders voor een keertje aanpotlooden.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 16:38 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Wel sneu voor je dan dat geen serieuze partij in Nederland op die lijn zit.
Oh je woont daar en dan is natuurlijk niets mis met Bulgarije en is het een voorbeeld voor de EU. Dan zijn deze berichten natuurlijk ook weer propagandaquote:Op zaterdag 13 februari 2016 13:58 schreef Dven het volgende:
[..]
Lul niet, Bulgarije werkt daar prima aan mee. Macedonië doet ook veel.
quote:"nahezu existenzielle Bedrohung" für Europa
US-Außenminister John Kerry nannte die europäische Flüchtlingskrise eine "nahezu existenzielle Bedrohung" für Europa. Die USA wollten Europa mit dem Problem nicht allein lassen, sagte er in München. Deshalb wolle Washington die NATO bei der Überwachung der Außengrenze unterstützen. Die NATO soll die Ägäis überwachen, um gegen Schleuser vorzugehen.
Dus jij bepaalt wat hoort in Europa en wat niet, ondanks dat Europa dat niet met je eens is?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 16:33 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Zo werkt dat niet, de EU is een invasieve tyrannie, die hoor je buiten de grenzen te houden, niet andersom het volk maar wegjagen.
Het volk bepaald(e) dat via referenda. En nu opgetieft met je getroll.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 16:53 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dus jij bepaalt wat hoort in Europa en wat niet, ondanks dat Europa dat niet met je eens is?
Het lijkt me dat dat wel degelijk zo werkt, dat heet democratie. Als jij daar een probleem mee hebt is dat wat mij betreft jouw probleem.
Mensen die het niet zo hebben op democratie heb ik dan weer weinig mee. Of dat nou moslims zijn of Wilders tokkies. Van die laatste soort hebben we er helaas meer in Nederland. En als die zich weg laten jagen:Liever vandaag dan morgen.
Stuur je een kaartje?
Lekker voor die Duitsers.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 14:05 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Uiteraard, alle landen denken uiteindelijk vanuit hun eigen belang. Dat Duitsland Oost-Europese landen wil opdringen islamitische vluchtelingen op te nemen, na ze zelf te hebben uitgenodigd, zal niet langer worden getolereerd daar.
Ehh, nee. Overheden bepalen dat. Referenda worden alleen in hoogst uitzonderlijke situaties gehouden, en persoonlijk ben ik er geen groot voorstander van.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 17:06 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Het volk bepaald(e) dat via referenda.
quote:
Kom dan ook niet met democratie aan.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 17:09 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ehh, nee. Overheden bepalen dat. Referenda worden alleen in hoogst uitzonderlijke situaties gehouden, en persoonlijk ben ik er geen groot voorstander van.
Oja, Cherna leest één berichtje en denkt dan de kennis in pacht te hebben. Je bent helemaal het mannetje nu hoor!quote:Op zaterdag 13 februari 2016 16:44 schreef Cherna het volgende:
[..]
Oh je woont daar en dan is natuurlijk niets mis met Bulgarije en is het een voorbeeld voor de EU. Dan zijn deze berichten natuurlijk ook weer propaganda
http://www.nu.nl/buitenla(...)t-vluchtelingen.html
De rest van de tekst is ook interessantquote:Op zaterdag 13 februari 2016 16:52 schreef Digi2 het volgende:
VS bereid te helpen met het bewaken van de europese grenzen.
[..]
quote:Der französische Premierminister Manuel Valls lehnt eine Festlegung von Kontingenten für die Verteilung von Flüchtlingen in der EU ab. Er sei "nicht dafür", einen festen Verteilmechanismus einzuführen, wie ihn Bundeskanzlerin Angela Merkel (CDU) vorgeschlagen hat, sagte Valls bei der Münchner Sicherheitskonferenz.
Valls sagte bei der Münchner Sicherheitskonferenz, die EU müsse die Botschaft aussenden, "dass wir keine Flüchtlinge mehr aufnehmen". Er fügte hinzu: "Wir sind nicht für einen dauerhaften Umverteilungsmechanismus. Es wird nun Zeit, das Beschlossene, Verhandelte umzusetzen: Hotspots (für die Erstregistrierung der in der EU angekommenen Flüchtlinge), Kontrolle der Außengrenzen und so weiter."
Valls: Flüchtlingskrise verunsichert Europäer
Valls forderte, zunächst die von den EU-Staaten vereinbarte Umverteilung von 160.000 Flüchtlingen zur Entlastung Griechenlands und Italiens umzusetzen. Frankreich wolle 30.000 Flüchtlinge aufnehmen. "Aber nicht mehr."
Die Flüchtlingskrise verunsichere die Bürger Europas, sagte Valls. Diese hätten zunehmend das Gefühl, "dass Europa die Kontrolle und die Macht über sein Schicksal verloren hat". Populistische Parteien erhielten Zulauf. Valls lobte die Deutschen für die Aufnahme hunderttausender Flüchtlinge und zollte Merkel "Respekt" für ihre "Entscheidung, die deutschen Grenzen zu öffnen". "Aber jeder weiß, dass sich die Situation stark geändert hat."
"Wir nehmen keine Flüchtlinge mehr auf"
Merkel setzt sich dafür ein, dass Kontingente für die Verteilung von Flüchtlingen in der EU festgelegt werden. Verbunden mit einer besseren Sicherung der EU-Außengrenzen soll so der Zuzug von Flüchtlingen kontrolliert vonstattengehen. Außerdem soll dies zur Entlastung der Türkei beitragen, die bereits 2,7 Millionen Flüchtlinge aus Syrien beherbergt.
Der französische Regierungschef äußerte sich wenige Tage vor dem EU-Gipfel am 18. und 19. Februar, bei dem die Flüchtlingskrise im Zentrum stehen soll. Derzeit werde es in der EU keine Mehrheit für einen Verteilmechanismus geben, sagte Valls. Es müsse nach Lösungen in der Konfliktregion gesucht werden. "Aber die Botschaft muss klar sein: Wir nehmen keine Flüchtlinge mehr auf." Valls fügte hinzu: "Sonst werden wir gezwungen sein, die Binnengrenzen wieder einzuführen."
Hoe is dat EU democratisch volgens jou?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 16:53 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dus jij bepaalt wat hoort in Europa en wat niet, ondanks dat Europa dat niet met je eens is?
Het lijkt me dat dat wel degelijk zo werkt, dat heet democratie. Als jij daar een probleem mee hebt is dat wat mij betreft jouw probleem.
Mensen die het niet zo hebben op democratie heb ik dan weer weinig mee. Of dat nou moslims zijn of Wilders tokkies. Van die laatste soort hebben we er helaas meer in Nederland. En als die zich weg laten jagen:Liever vandaag dan morgen.
Stuur je een kaartje?
Dat kan altijd beter natuurlijk.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 17:50 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Hoe is dat EU democratisch volgens jou?
Net zo min als jij, maar juist jij pretendeert te weten dat Europa democratisch deze EU wil.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 17:54 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat kan altijd beter natuurlijk.
Overigens verandert dat niets aan het uitgangspunt: ook als Europa niet democratisch is dan is hij niet degene die bepaalt wat hoort in Europa en wat niet.
Ik benoem daarmee dan ook alleen de feiten. Of ik het daarmee eens ben is overigens een heel andere vraag. Persoonlijk ben ik bijvoorbeeld niet enthousiast over de politieke eenwording van Europa.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 18:06 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Net zo min als jij, maar juist jij pretendeert te weten dat Europa democratisch deze EU wil.
echt hé......quote:De Nederlandse verzorgingsstaat moet nieuwkomers kunnen opnemen en integreren, benadrukte Samsom. Hij verdedigde zijn onlangs gepresenteerde plan om de vluchtelingencrisis aan te pakken.
Het PvdA-kopstuk sprak over een plan dat ''ruimhartig toegang voor vluchtelingen migranten creëert en de vluchtelingen migrantenstroom beheersbaar maakt. Zonder mensensmokkel, zonder verdrinkingen." Hij zei te streven naar een oplossing die verantwoordelijkheid toont voor de mensen die hier naartoe komen, maar ook voor de ''mensen die hier al zijn''.
quote:
Samsom komt er gewoon eerlijk voor uit dat nieuwkomers opgenomen/geïntegreerd moeten worden in de verzorgingsstaat.quote:De Nederlandse verzorgingsstaat moet nieuwkomers kunnen opnemen en integreren, benadrukte Samsom.
Sinds wanneer is liefdadigheid verplicht?quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:02 schreef Cherna het volgende:
[..]
Je weet toch dat veel landen waar geen oorlog is deze vluchtelingen niet willen opnemen. Rusland is daar zeker een van. Sowieso verzaken al die ex communistische landen om mee te helpen aan een verdeling. Wel de lusten van een EU maar niet de lasten. Italie en Frankrijk doen hun plicht.
Grenzeloos naïef is is dat je de hele wereld als onze grens ziet en dat je denkt in een paar jaar de hele wereld opnieuw te kunnen inrichten.quote:Op zaterdag 13 februari 2016 11:41 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Tja, ontkennen dat de wereld aan onze grenzen in de fik staat is grappig maar wel grenzeloos naïef natuurlijk.
Dat denkt niemand. Tenzij je het hebt over de types die het liefst overal hekken plaatsen. Die zijn inderdaad bijzonder naïef.quote:Op zondag 14 februari 2016 04:50 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Grenzeloos naïef is is dat je de hele wereld als onze grens ziet en dat je denkt in een paar jaar de hele wereld opnieuw te kunnen inrichten.
Praktisch en pragmatisch, zou ik het eerder noemen.quote:Op zondag 14 februari 2016 09:39 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat denkt niemand. Tenzij je het hebt over de types die het liefst overal hekken plaatsen. Die zijn inderdaad bijzonder naïef.
Als je geen benul hebt van de praktische gevolgen, de kosten en het effect op de stromen mensen, dan kan ik me dat voorstellen. Maar dat zou zoals aangegeven wel bijzonder naïef zijn.quote:Op zondag 14 februari 2016 09:40 schreef Perrin het volgende:
[..]
Praktisch en pragmatisch, zou ik het eerder noemen.
Tip, kijk de serie De Muur maar eens. Het doet het altijd goed bij het volk wat graag stoer wil doen maar werken is een tweede....quote:Op zondag 14 februari 2016 09:59 schreef Perrin het volgende:
Allemaal naieve regeringen in deze landen, volgens jou..
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Border_barrier
Ze werken aardig trouwens, die hekken en muren.
Dan is het hek aanmerkelijk duurder en het lost de problemen niet op dus die miljarden aan uitkeringen heb je alsnog. Maar blijf lekker dromen hoor.quote:Op zondag 14 februari 2016 10:28 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Miljarden aan een hek of miljarden aan honderduizenden uitkeringen voor de aankomende jaren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |