Allen Zuid-Europeanen, onbetrouwbaar volk.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 13:58 schreef Kowloon het volgende:
Ik zie dat ook Theo Notteboom, Markus Hesse en Cesar Ducruet als bijdragers aan de site genoemd worden. Die hebben een hele partij interessante artikelen afgeleverd over havens en achterlandvervoer/transport/logistiek.
Dat lijkt me hoogst onwaarschijnlijk.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:10 schreef Merode32 het volgende:
Ik dacht dat de eerste kamer debatten nooit werden gefilmd? En niet werden gedeeld met het volk?
Foute gedachte derhalve. Het zijn gewoon openbare vergaderingen die allicht ook allemaal opgenomen worden. net zoals de gemiddelde raadsvergadering in Schubbekutteveen overigens.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:10 schreef Merode32 het volgende:
Ik dacht dat de eerste kamer debatten nooit werden gefilmd? En niet werden gedeeld met het volk?
Ze worden niet uitgezonden, het volk kan normaal gezien niet volgen wat zij bespreken op dinsdag.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:11 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Foute gedachte derhalve. Het zijn gewoon openbare vergaderingen die allicht ook allemaal opgenomen worden. net zoals de gemiddelde raadsvergadering in Schubbekutteveen overigens.
ook niet via de website? Waarbij er overigens een verschil is tussen de plenaire vergaderingen en de commissievergaderingen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:12 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Ze worden niet uitgezonden, het volk kan normaal gezien niet volgen wat zij bespreken op dinsdag.
Nee beide niet.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:16 schreef 99.999 het volgende:
[..]
ook niet via de website? Waarbij er overigens een verschil is tussen de plenaire vergaderingen en de commissievergaderingen.
Dat weten we dus nietquote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:19 schreef 99.999 het volgende:
Nou ja, je mist er ook niks aan over het algemeen.
Antwerpen is al Zuid-Europa?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:09 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Allen Zuid-Europeanen, onbetrouwbaar volk.
Correct, door hen hebben we dat gezeik met die Hedwigepolder, we kunnen beter de hele Scheldemond laten verzanden.quote:
Sinds wanneer? Ik kijk met enig regelmaat naar de Senaat. Op juridisch gebied ook belangrijker dan wat de kleuters in de andere Kamer bespreken.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:10 schreef Merode32 het volgende:
Ik dacht dat de eerste kamer debatten nooit werden gefilmd? En niet werden gedeeld met het volk?
Nijmegen ligt dan dus gevaarlijk dicht bij die grens.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:26 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
De zuidelijke grens van beschaving lost ter hoogte van Overasselt op.
Barbaren wonen in kleine enclaves tegenwoordig. Plus overal onder Sahara.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:26 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
De zuidelijke grens van beschaving lost ter hoogte van Overasselt op.
Onmogelijk. Het volk mag het niet zien.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:32 schreef Ryon het volgende:
https://www.eerstekamer.nl/livedebat
Dit is gewoon de link!
Lijkt me niet ter discussie staan, die grens. Onder de Maas begint de Méditerranée.quote:
Ja, men viert hier wel carnaval dus wat dat betreft is het een grijs gebied.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:29 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Nijmegen ligt dan dus gevaarlijk dicht bij die grens.
Jeetje zeg, alleen op dinsdagmiddag werken ze.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:32 schreef Ryon het volgende:
https://www.eerstekamer.nl/livedebat
Dit is gewoon de link!
Zeker. De efficient frontier.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:29 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Nijmegen ligt dan dus gevaarlijk dicht bij die grens.
Andere dagen lekker graaien in RvC's, bij adviesbureaus en dergelijke.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:34 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Jeetje zeg, alleen op dinsdagmiddag werken ze.
Stiekem heb ik de site gehackt. Ik verwacht dat de AIVD mij elk moment kan oppakken.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:33 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Onmogelijk. Het volk mag het niet zien.
We kunnen het niet weten.
Het is niet voor niets een parttime betrekking zoals er tijd voldoende overblijft voor de door waht genoemde nevenactiviteiten.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:34 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Jeetje zeg, alleen op dinsdagmiddag werken ze.
Even naar V&J bellen of de ICT jongens kunnen stoppen met hun werk. Wel zeggen dat je lid bent van de VVD natuurlijk.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:35 schreef Ryon het volgende:
[..]
Stiekem heb ik de site gehackt. Ik verwacht dat de AIVD mij elk moment kan oppakken.
Vuige smiechten. Ik zou die hele ICT-afdeling laten deporteren. Vervolgens Indiërs aanstellen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:37 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Even naar V&J bellen of de ICT jongens kunnen stoppen met hun werk. Wel zeggen dat je lid bent van de VVD natuurlijk.
De afdeling deporteren naar India is ook een goed plan.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:39 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Vuige smiechten. Ik zou die hele ICT-afdeling laten deporteren. Vervolgens Indiërs aanstellen.
Rutte moet niet zo zeiken.quote:Een staatscommissie moet het functioneren van het parlementaire stelsel onder de loep nemen. De Eerste Kamer gaf hier dinsdag het groene licht voor.
Van de Eerste Kamerleden stemden 56 senatoren voor en negentien tegen het instellen van een onderzoek. De Tweede Kamer moet zich nog over het plan uitspreken.
De commissie moet bekijken het stelsel met twee Kamers wel toekomstbestendig is. Ook moet ze met voorstellen voor modernisering van het stelsel komen.
Premier Mark Rutte zei eerder niet echt blij te zijn met het idee, maar de wens van beide Kamers te zullen respecteren.
Dit bevestig ik. Extra asfalt.quote:A13 in januari verdwenen uit file top-10 dankzij 'nieuwe' A4
http://www.nu.nl/binnenla(...)nkzij-nieuwe-a4.html
Ben je ook blij met de nieuw A4?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:55 schreef Kosmoproleet het volgende:
NWS / Duitse arts vertelt schokkende waarheid over AZC's
De waarheid die de politiek correcte media ons niet vertellen.
Nog niet, als ik een auto heb wel.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:58 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Ben je ook blij met de nieuw A4?
Alle files staan nu nabij Den Haag, lollercopter.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:00 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Nog niet, als ik een auto heb wel.
Sinds anderhalf jaar ofzo worden alle senaatsdebatten uitgezonden via https://www.eerstekamer.nl/livedebat en vaak ook via NPO Politiek.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:12 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Ze worden niet uitgezonden, het volk kan normaal gezien niet volgen wat zij bespreken op dinsdag.
Hoog tijd voor een revolte. Er moet per direct een einde worden gemaakt aan de achterkamertjespolitiek.quote:
Inderdaad. Dit plan is de enige manier om de werkeloosheid onder staatsrechtjuristen terug te dringen. Daar moeten offers voor gemaakt worden.quote:
Elke jurist uit de bijstand is mooi meegenomen. We kunnen er wel lacherig over doen, maar het blijven uiteindelijk ook mensen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:16 schreef Ryon het volgende:
[..]
Inderdaad. Dit plan is de enige manier om de werkeloosheid onder staatsrechtjuristen terug te dringen. Daar moeten offers voor gemaakt worden.
Heb je voor die bizarre laatste stelling ook bewijs?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:22 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Elke jurist uit de bijstand is mooi meegenomen. We kunnen er wel lacherig over doen, maar het blijven uiteindelijk ook mensen.
Absurde en mijns inziens strafbare stelling.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:22 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Elke jurist uit de bijstand is mooi meegenomen. We kunnen er wel lacherig over doen, maar het blijven uiteindelijk ook mensen.
Leugens.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:22 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Elke jurist uit de bijstand is mooi meegenomen. We kunnen er wel lacherig over doen, maar het blijven uiteindelijk ook mensen.
Dat is een gevoelskwestie. Sommige mensen personificeren andere voorwerpen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:26 schreef Ryon het volgende:
[..]
Heb je voor die bizarre laatste stelling ook bewijs?
Wordt een interessant proces.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:31 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Absurde en mijns inziens strafbare stelling.
Eerst vrijheid van meningsuiting afschaffen.quote:
En wanneer is iets bezopen dan?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:52 schreef Gutmensch het volgende:
In het geval van een bezopen mening bijvoorbeeld.
Mij niet.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:52 schreef Gutmensch het volgende:
Een verbod op meningsuiting lijkt mij in bepaalde gevallen prima.
Ik had het daar vandaag ook nog overquote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:00 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik zag net de trouwerij van Màxima weer op Youtube. 14 jaar geleden.
Prachtig weer ook die dag. Heel warm en zonnig.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:02 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ik had het daar vandaag ook nog over.
Ik kan het me vooral herinneren omdat m'n zus die dag een nieuwe hamster ging kopen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:09 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Prachtig weer ook die dag. Heel warm en zonnig.
Leuke beesten. Overdag slapen en 's nachts een bak herrie omdat ze het hele hok omploegen. Vandaar ook de herinnering zeker?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:11 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Ik kan het me vooral herinneren omdat m'n zus die dag een nieuwe hamster ging kopen.
Jezus. De tijd vliegt.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:00 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik zag net de trouwerij van Màxima weer op Youtube. 14 jaar geleden.
Staat me nog bij, het was erg mooi weer die dag.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:00 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik zag net de trouwerij van Màxima weer op Youtube. 14 jaar geleden.
Kowloon controleert dit nu waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:28 schreef Reya het volgende:
[..]
Staat me nog bij, het was erg mooi weer die dag.
Dat deed hij preventief. POL / [POLCafe #6219] Meppel en de rest van de wereld.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:41 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Kowloon controleert dit nu waarschijnlijk.
quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:42 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat deed hij preventief. POL / [POLCafe #6219] Meppel en de rest van de wereld.
Een jurist in de bijstand mag lekker wat anders gaan doen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:22 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Elke jurist uit de bijstand is mooi meegenomen. We kunnen er wel lacherig over doen, maar het blijven uiteindelijk ook mensen.
Willen ze misschien wel. Kunnen ze niet.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:44 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Een jurist in de bijstand mag lekker wat anders gaan doen.
De hele dag bezwaarschriften indienen bij Dienst Werk en Inkomen is ook een soort van juridisch verantwoord werk.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:05 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Willen ze misschien wel. Kunnen ze niet.
wiewatwaarwanneerquote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:10 schreef Janneke141 het volgende:
Nieuwslezeres corrigeert onterecht de autocue. Faal.
Bij de NOS uiteraard.quote:
Wanneer je live een snelle autocue opleest gaat zoiets natuurlijk ook net iets gemakkelijker fout dan wanneer je er even een paar tellen goed naar kan kijken. Betekent niet dat die nieuwslezer(es) niet weet wat de juiste wijze is.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:14 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Bij de NOS uiteraard.
Skiërs wordt geadviseerd... eeehm... skiërs worden geadviseerd...
Jammer. Leuk geprobeerd.
Volgens mij wordt ze gewoon betaald om te lezen wat er staat. Als ze dat gedaan had, had ze ook geen fout gemaakt. Ze zei het eerst namelijk wél goed.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:30 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wanneer je live een snelle autocue opleest gaat zoiets natuurlijk ook net iets gemakkelijker fout dan wanneer je er even een paar tellen goed naar kan kijken. Betekent niet dat die nieuwslezer(es) niet weet wat de juiste wijze is.
Ja, ach.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Volgens mij wordt ze gewoon betaald om te lezen wat er staat. Als ze dat gedaan had, had ze ook geen fout gemaakt. Ze zei het eerst namelijk wél goed.
Mijn mond viel open van verbazing.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:35 schreef Kaas- het volgende:
Wat ben ik plots vergevingsgezind wat betreft taalfouten.
Vetklepquote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:34 schreef Kaas- het volgende:
Toch mooi al die deals waardoor je doordeweeks spotgoedkoop overal uit eten kan. Ga elke week wel ff.
quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:35 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Mijn mond viel open van verbazing.
Via Groupon?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:34 schreef Kaas- het volgende:
Toch mooi al die deals waardoor je doordeweeks spotgoedkoop overal uit eten kan. Ga elke week wel ff.
Zit er ook een meatballs in Rotterdam of ben je bij iets anders?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:34 schreef Kaas- het volgende:
Toch mooi al die deals waardoor je doordeweeks spotgoedkoop overal uit eten kan. Ga elke week wel ff.
quote:
Alle D66'ers dus weer aan het vlees, en ondertussen wel weer de mond vol over duurzaamheid. Terwijl ik als rechtse conservatief net een vleesloze maaltijd heb genoten.quote:
Toch niet weer die gore tempeh?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:12 schreef Kowloon het volgende:
[..]
[..]
Alle D66'ers weer aan het vlees, en ondertussen wel weer de mond vol over duurzaamheid. Deze rechtse conservatief heeft net een vleesloze maaltijd genoten.
McDonald's is ook een restaurant.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:14 schreef GSbrder het volgende:
Alleen naar een restaurant. Nog nooit gedaan. Teveel denkbeeldige vrienden.
Doner Company ook?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:15 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
McDonald's is ook een restaurant.
Ik vind dat ook niet fijn. Eet nooit buiten de deur alleen en als het wel moet ga ik liever in een parkje zitten met een broodje of zo.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:14 schreef GSbrder het volgende:
Alleen naar een restaurant. Nog nooit gedaan. Teveel denkbeeldige vrienden.
D66 is natuurlijk de partij tegen het gezin. Het minste wat we kunnen doen is de toekomst voor kinderen verzieken.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:12 schreef Kowloon het volgende:
[..]
[..]
Alle D66'ers dus weer aan het vlees, en ondertussen wel weer de mond vol over duurzaamheid. Terwijl ik als rechtse conservatief net een vleesloze maaltijd heb genoten.
Haha, smakelijkquote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:01 schreef Ryon het volgende:
Ik zit nu in een steakhouse restaurant te fokken op een telefoon. Goede kans dat ik de autist van de avond ga binnenslepen.
Eet wel buiten de deur, maar zorg dan voor gezelschap.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik vind dat ook niet fijn. Eet nooit buiten de deur alleen en als het wel moet ga ik liever in een parkje zitten met een broodje of zo.
Rancuneuze D66'ers.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
D66 is natuurlijk de partij tegen het gezin. Het minste wat we kunnen doen is de toekomst voor kinderen verzieken.
quote:
Chinees valt eigenlijk altijd tegen. Wel veel.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]Sinds ik ben verhuisd (al jaren geleden) eigenlijk nooit meer ouderwets afhaalchinees gegeten. En uit eten bij de chinees vind ik ook niet wat.
Nou ja afhaal, tegenwoordig laat je het natuurlijk bezorgen. Ik had ook al lang geen chinees meer gegeten, maar heb sindsdien de tjaptjoy weer helemaal ontdekt.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]Sinds ik ben verhuisd (al jaren geleden) eigenlijk nooit meer ouderwets afhaalchinees gegeten. En uit eten bij de chinees vind ik ook niet wat.
Zelfde probleem. De Chinees hier om de hoek is ronduit slecht, mijn (voorheen) vaste chinees in de stad bezorgt niet en de rest is te ver, dus koud eten.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:20 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou ja afhaal, tegenwoordig laat je het natuurlijk bezorgen. Ik had ook al lang geen chinees meer gegeten, maar heb sindsdien de tjaptjoy weer helemaal ontdekt.
Ah, dat is jammer voor je, want zo'n grote chinese maaltijd op zijn tijd is best lekker. Ben je allergisch voor ve-tsin?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:22 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Zelfde probleem. De Chinees hier om de hoek is ronduit slecht, mijn (voorheen) vaste chinees in de stad bezorgt niet en de rest is te ver, dus koud eten.
Bovendien blijft het bij onbekende Chinezen allergietechnisch altijd ingewikkeld. Die gasten doen maar iets.
Kan nog het beste gaan wokken, dan ben je er tenminste bij als ze dingen in die pan mikken.
Sesam.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Ah, dat is jammer voor je, want zo'n grote chinese maaltijd op zijn tijd is best lekker. Ben je allergisch voor ve-tsin?
Onpraktisch. Zit ook op een hoop brood.quote:
Normaal ga je naar een Poolse Chinees?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:24 schreef Perrin het volgende:
In Rotterdam laatst bij een chinese Chinees geweest. Was echt geweldig. Zowel de sfeer als het eten.
Chinees eten in het restaurant moet je met een groep doen. En dan lekker van elkaars gerechten proeven.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:24 schreef Perrin het volgende:
In Rotterdam laatst bij een chinese Chinees geweest. Was echt geweldig. Zowel de sfeer als het eten.
De incidentele keer dat ik nog ergens zo'n buffetje voorgeschoteld krijg, weet ik weer waarom ik dat zelf nooit haal.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:20 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Chinees valt eigenlijk altijd tegen. Wel veel.
Het is een beetje een bijproduct van mijn noten-/pinda-allergie, maar dat is nog wel vrij herkenbaar. Ik begrijp zelf ook nog wel dat ik geen saté moet bestellen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:24 schreef Disana het volgende:
[..]
Die is nieuw voor me. Zit dat in veel chinese gerechten? Of überhaupt in gerechten?
Zelf maken kan ook. Ik had een rode paprika, een winterwortel, wat champignons, een halve komkommer en wat taugé. Uitje, knoflook en sambal bakken. Groente in volgorde van garingstijd in de wok. En dan op het einde een eetlepel oestersaus, theelepel suiker en sojasaus naar smaak.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]Sinds ik ben verhuisd (al jaren geleden) eigenlijk nooit meer ouderwets afhaalchinees gegeten. En uit eten bij de chinees vind ik ook niet wat.
Links lulled, rechts vullen is het credo waar ik bij leef.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:12 schreef Kowloon het volgende:
[..]
[..]
Alle D66'ers dus weer aan het vlees, en ondertussen wel weer de mond vol over duurzaamheid. Terwijl ik als rechtse conservatief net een vleesloze maaltijd heb genoten.
Dat lijkt me knap lastig. Durf je dan wel zomaar uit eten te gaan, of heb je je vaste adresjes.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het is een beetje een bijproduct van mijn noten-/pinda-allergie, maar dat is nog wel vrij herkenbaar. Ik begrijp zelf ook nog wel dat ik geen saté moet bestellen.
Maar sesam zit in allerlei olieën en sauzen. Bij de chinees is dat echt een crime.
Met brood valt het nogal mee. Ik ben toch niet zo'n fan van al die honderdgranenbroden.
Welke?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:24 schreef Perrin het volgende:
In Rotterdam laatst bij een chinese Chinees geweest. Was echt geweldig. Zowel de sfeer als het eten.
Blauw (Amsterdam) is het restaurant waar ik nu naast zit. Een keer geweest, geen blijvertje. Redelijk prijzige tent ook.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:26 schreef Monolith het volgende:
[..]
De incidentele keer dat ik nog ergens zo'n buffetje voorgeschoteld krijg, weet ik weer waarom ik dat zelf nooit haal.
Ga nog wel eens naar Blauw hier in Utrecht, die hebben wel prima Indonesisch voer.
Oh god wat lekker.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:26 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Zelf maken kan ook. Ik had een rode paprika, een winterwortel, wat champignons, een halve komkommer en wat taugé. Uitje, knoflook en sambal bakken. Groente in volgorde van garingstijd in de wok. En dan op het einde een eetlepel oestersaus, theelepel suiker en sojasaus naar smaak.
Bij de buitenlandse keuken is het echt opletten. Heb daar helaas ook wat slechte ervaringen met onjuiste informatie. Maar in een willekeurige stad een willekeurig eetcafe uitzoeken gaat prima.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:28 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat lijkt me knap lastig. Durf je dan wel zomaar uit eten te gaan, of heb je je vaste adresjes.
Ik krijg nu echt bijna zin om dat binnenkort eens te gaan doen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:26 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Zelf maken kan ook. Ik had een rode paprika, een winterwortel, wat champignons, een halve komkommer en wat taugé. Uitje, knoflook en sambal bakken. Groente in volgorde van garingstijd in de wok. En dan op het einde een eetlepel oestersaus, theelepel suiker en sojasaus naar smaak.
Op die BigMacs zit zeker sesamzaad? Ach nou ja, dat is toch ongezonde troep. Wel fijn dat je over het algemeen nog prima uit eten kunt gaan.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:30 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Bij de buitenlandse keuken is het echt opletten. Heb daar helaas ook wat slechte ervaringen met onjuiste informatie. Maar in een willekeurige stad een willekeurig eetcafe uitzoeken gaat prima.
BigMacs kan ik trouwens ook niet eten, maar daar kan ik mee leven
Ik heb z'n post onder mijn favorieten gezet, want ik ken een vegetariër die ik dit graag eens voor wil zetten.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:31 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik krijg nu echt bijna zin om dat binnenkort eens te gaan doen.
Tai Wu, niet ver van het station.quote:
Precies wat we deden!quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Chinees eten in het restaurant moet je met een groep doen. En dan lekker van elkaars gerechten proeven.
Die in Amsterdam ken ik niet, was het eten niet wat of had je typisch Amsterdamse bediening?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:29 schreef Ryon het volgende:
[..]
Blauw (Amsterdam) is het restaurant waar ik nu naast zit. Een keer geweest, geen blijvertje. Redelijk prijzige tent ook.
Dat is alleen een optie als het onbeperkt is voor mijquote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Chinees eten in het restaurant moet je met een groep doen. En dan lekker van elkaars gerechten proeven.
Jij moet er nog van groeien.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:40 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Dat is alleen een optie als het onbeperkt is voor mij.
Het snijden van de groente kan nog wel aardig wat werk zijn.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:32 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb z'n post onder mijn favorieten gezet, want ik ken een vegetariër die ik dit graag eens voor wil zetten.
Nee dat zit wel goed hoorquote:
Teringquote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:43 schreef Gutmensch het volgende:
Clinton heeft van Saunders gewonnen in Iowa met een marge van 0,2%.
Heeft dat ook nog een gevolg, of is het alleen puur en alleen om te bekijken hoe populair de kandidaten op dit moment zijn.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:43 schreef Gutmensch het volgende:
Clinton heeft van Saunders gewonnen in Iowa met een marge van 0,2%.
Ben Saunders?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:43 schreef Gutmensch het volgende:
Clinton heeft van Saunders gewonnen in Iowa met een marge van 0,2%.
Eveneens opgeslagen. Ik heb er nu al zin in.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:43 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Het snijden van de groente kan nog wel aardig wat werk zijn.
Verder nog een tip voor wat betreft de komkommer. In de lengte halveren. Dan met een theelepel de zaadlijsten er uit schrapen. De resterende komkommerhelften weer over de lengte halveren in kwarten. En dan de strook komkommer in de lengte op de snijplank voor je leggen en met het mes zowel op de lengte-as als breedte-as gekanteld mooie plakken snijden.
Oeh.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:43 schreef Gutmensch het volgende:
Clinton heeft van Sanders gewonnen in Iowa met een marge van 0,2%.
Deze voorverkiezingen houden ze in alle 50 staten en bepalen uiteindelijk welke kandidaat er voor iedere partij uiteindelijk de strijd aan gaat om het Witte Huis.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:44 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Heeft dat ook nog een gevolg, of is het alleen puur en alleen om te bekijken hoe populair de kandidaten op dit moment zijn.
Aha, nu zie ik je correctie, Ubermensch.quote:
Je vergeet de umlaut. Of de e.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:46 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Aha, nu zie ik je correctie, Ubermensch.
En die uitslag is bindend of geldt als advies voor de partijen?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:46 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Deze voorverkiezingen houden ze in alle 50 staten en bepalen uiteindelijk welke kandidaat er voor iedere partij uiteindelijk de strijd aan gaat om het Witte Huis.
Wat Janneke zegt. Bij de zogenaamde primaries zijn delegates te winnen. Degene die in totaal de meeste haalt in alle staten wordt presidentskandidaat.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:44 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Heeft dat ook nog een gevolg, of is het alleen puur en alleen om te bekijken hoe populair de kandidaten op dit moment zijn.
Engelstaligen doen het zonder.quote:
Bindend, met dien verstande dat dat volgens mij de eigen regels van de partijen zijn, en niet zo zeer de kieswet. Iemand moet me maar corrigeren als ik ernaast zit.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:47 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
En die uitslag is bindend of geldt als advies voor de partijen?
Komkommer zo ontdoen van zaad en de halve kommer dan in dikke plakken snijden, in een schaal doen en met zout en suiker bestrooien. Een paar uur wegzetten. De kommerstukken afgieten en afspoelen, uit laten lekken, in een grote glazen pot doen. Half witte azijn en half water mengen met wat suiker tot zoet zuur.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:43 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Het snijden van de groente kan nog wel aardig wat werk zijn.
Verder nog een tip voor wat betreft de komkommer. In de lengte halveren. Dan met een theelepel de zaadlijsten er uit schrapen. De resterende komkommerhelften weer over de lengte halveren in kwarten. En dan de strook komkommer in de lengte op de snijplank voor je leggen en met het mes zowel op de lengte-as als breedte-as gekanteld mooie plakken snijden.
Hïhï.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:49 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%9Cbermensch
Niet liegen.
De primaries zijn meer statelijk georganiseerd dan landelijk op partij, geloof ik. Staten gebruiken ook hele verschillende systemen van stemmen (handopsteken, biljetten) en verschillende mensen mogen daadwerkelijk hun stem uitbrengen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:49 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Bindend, met dien verstande dat dat volgens mij de eigen regels van de partijen zijn, en niet zo zeer de kieswet. Iemand moet me maar corrigeren als ik ernaast zit.
Wikipediaquote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:49 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/%C3%9Cbermensch
Niet liegen.
Dat deed mijn moeder altijd. Lekker hoor.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:50 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Komkommer zo ontdoen van zaad en de halve kommer dan in dikke plakken snijden, in een schaal doen en met zout en suiker bestrooien. Een paar uur wegzetten. De kommerstukken afgieten en afspoelen, uit laten lekken, in een grote glazen pot doen. Half witte azijn en half water mengen met wat suiker tot zoet zuur.
Geel Mosterdzaad, wat venkelzaad, paar peperkorrels en dille in de pot doen en hem verder opvullen met het azijn mengsel. Deksel erop en een paar maanden wegzetten.
Is ook lekker met kleine geschilde uien ipv komkommer, of met stukken pompoen, augurken, bietjes..
Nee hij is me vooral bijgebleven omdat hij enkele dagen later kwijt was.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 17:14 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Leuke beesten. Overdag slapen en 's nachts een bak herrie omdat ze het hele hok omploegen. Vandaar ook de herinnering zeker?
Met of zonder die boer van 72?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:37 schreef Gutmensch het volgende:
Mooi, die geweldadige tokkies van de rellen in Geldermalsen die zich nog niet gemeld hebben worden nu getoond in Opsporing Verzocht.
Mobiel internet?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:46 schreef Disana het volgende:
Pff, zit ik op een belangrijk mailtje te wachten, heeft Ziggo een mailstoring.
Waarom gebruik je dan in godsnaam ook nog de mail van je provider?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:46 schreef Disana het volgende:
Pff, zit ik op een belangrijk mailtje te wachten, heeft Ziggo een mailstoring.
Wat moet ik dan? Bij Gmail word ik doodgespamd.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:50 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Waarom gebruik je dan in godsnaam ook nog de mail van je provider?
2 gmail-accounts maken. 1 voor je zinnige mail en 1 voor alle nieuwsbrieven, aanmeldingen en shit. En het spamfilter van gmail (voor de echte viagramails) werkt bijna 100%.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:51 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat moet ik dan? Bij Gmail word ik doodgespamd.
Gmail gooit bij mij alle spammail zelf weg, dat wel ja. Maar Google leest mee.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:53 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
2 gmail-accounts maken. 1 voor je zinnige mail en 1 voor alle nieuwsbrieven, aanmeldingen en shit. En het spamfilter van gmail (voor de echte viagramails) werkt bijna 100%.
Bestaat dat nog.quote:
Toen ik acht was, was er nog geen internet.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:56 schreef KetchupFTW het volgende:
Hotmail a.k.a. Outlook gebruik ik al sinds mijn 8ste.
Zo zo, al vier jaar dus.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:56 schreef KetchupFTW het volgende:
Hotmail a.k.a. Outlook gebruik ik al sinds mijn 8ste.
Op mijn achtste schreef ik wat op een stukje papier, sprong ik op mijn fietsje en gooide ik het in de brievenbus.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:56 schreef KetchupFTW het volgende:
Hotmail a.k.a. Outlook gebruik ik al sinds mijn 8ste.
Denk niet dat Google veel interesse heeft in spam.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:54 schreef Disana het volgende:
[..]
Gmail gooit bij mij alle spammail zelf weg, dat wel ja. Maar Google leest mee.
Ik pakte gewoon de vaste lijn met een oldskool draaischijf.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:01 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Op mijn achtste schreef ik wat op een stukje papier, sprong ik op mijn fietsje en gooide ik het in de brievenbus.
En draaide telefoonnummers die je gewoon uit je hoofd kende!quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:04 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik pakte gewoon de vaste lijn met een oldskool draaischijf.
Nee, maar wel in de mail van mijn psychiater.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:03 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Denk niet dat Google veel interesse heeft in spam.
Ik neem er even publiekelijk afstand van.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:41 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Allemaal blanken russen de 20 en de 40.
Ook niet.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:06 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee, maar wel in de mail van mijn psychiater.
"Psst, mailtje van een psychiater kopeuh?"quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:06 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee, maar wel in de mail van mijn psychiater.
Ja, dat doen ze. Mij interesseert dat werkelijk geen bal.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:07 schreef Disana het volgende:
[..]
Grapje. Maar voorzover ik weet, scannen ze mail op mogelijkheden om gericht te adverteren.
Blanke Russen? Typisch.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 20:41 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Allemaal blanken russen de 20 en de 40.
Mij een beetje. Robin weet er vast meer van.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:08 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, dat doen ze. Mij interesseert dat werkelijk geen bal.
Nu ben je de sjaak zodra er een dictatoriaal anti-juffen bewind aan de macht komt.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:08 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, dat doen ze. Mij interesseert dat werkelijk geen bal.
Mijn psychiater mailt tenminstequote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:08 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
"Psst, mailtje van een psychiater kopeuh?"
Dat hoop je maar. Voor hetzelfde geld is dat ook geoutsourced naar India.quote:
quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:07 schreef Pokkelmans het volgende:
Toen ik jong was kerfden we in een kleitablet dat we bakten in een turfvuur alvorens deze met uiterst moderne gedomesticeerde tweehoevigen naar de plaats van bestemming werden gereden.
quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:11 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat hoop je maar. Voor hetzelfde geld is dat ook geoutsourced naar India.
Och, die kan je provider ook lezen. Die gaat ook door allemaal scans en dingen heen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:06 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee, maar wel in de mail van mijn psychiater.
Ik weet nu nog maar drie telefoonnummers uit mijn hoofd. Dan tel ik even wat korte alarmnummers niet mee.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:04 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En draaide telefoonnummers die je gewoon uit je hoofd kende!
Je bedoelt dat ze weten dat ik bang voor konijnen benquote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:12 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Och, die kan je provider ook lezen. Die gaat ook door allemaal scans en dingen heen.
Ik dacht dat dat egels waren?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:13 schreef Disana het volgende:
[..]
Je bedoelt dat ze weten dat ik bang voor konijnen ben
Het gaat ook allemaal zo snel.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:16 schreef Boze_Appel het volgende:
Net The Wire weer eens uitgespeeld. Superleuk om oude techniek naar nieuwe te zien gaan waar ze in seizoen 5 helemaal trots zijn op een ingebouwd navigatiesysteem en zich verbazen over plaatjes kunnen nemen met mobieltjes.
Ken ik niet, maar puur toevallig was ik wel in een gehaktballentent vanavond. De Ballentent. Is wel iets voor jou denk ik.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:00 schreef Ryon het volgende:
[..]
Zit er ook een meatballs in Rotterdam of ben je bij iets anders?
Whehe.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:01 schreef Ryon het volgende:
Ik zit nu in een steakhouse restaurant te fokken op een telefoon. Goede kans dat ik de autist van de avond ga binnenslepen.
Nee, niet eens, maar op elke doordeweekse dag (nou ja, ma-di-wo) weet ik wel een of meerdere etcafe's die dan standaard een goede deal heeft.quote:
Vier dagen weekend. Netjes.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:27 schreef Kaas- het volgende:
elke doordeweekse dag (nou ja, ma-di-wo)
Ik was een keer een weekje alleen op reis en moest dus ook telkens alleen uit eten. Eerste avond vond ik het een tikje awkward, maar er eenmaal doorheen boeide het me eigenlijk geen reet meer. Nu ga ik wel af en toe 's avonds alleen even in een vol cafe zitten een van de krantjes die daar liggen te lezen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik vind dat ook niet fijn. Eet nooit buiten de deur alleen en als het wel moet ga ik liever in een parkje zitten met een broodje of zo.
Naar een café gaan om krantjes te lezenquote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:30 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik was een keer een weekje alleen op reis en moest dus ook telkens alleen uit eten. Eerste avond vond ik het een tikje awkward, maar er eenmaal doorheen boeide het me eigenlijk geen reet meer. Nu ga ik wel af en toe 's avonds alleen even in een vol cafe zitten een van de krantjes die daar liggen te lezen.
Welke?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:24 schreef Perrin het volgende:
In Rotterdam laatst bij een chinese Chinees geweest. Was echt geweldig. Zowel de sfeer als het eten.
Dat is ook helemaal niet raar, zoveel mensen die dat doen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:30 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ik was een keer een weekje alleen op reis en moest dus ook telkens alleen uit eten. Eerste avond vond ik het een tikje awkward, maar er eenmaal doorheen boeide het me eigenlijk geen reet meer. Nu ga ik wel af en toe 's avonds alleen even in een vol cafe zitten een van de krantjes die daar liggen te lezen.
Oh die was het dus.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 19:35 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ah, op de Mauritsweg. Die is lekker inderdaad.
Je hebt gelijk, allemaal mooi.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:31 schreef KetchupFTW het volgende:
Rotterdam's mooiste wijk is nog steeds een gedeelte van Rotterdam.
Heerlijk man. Goed biertje erbij. Ff kletsen met de eigenaar. En dan weer ophoepelen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:31 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Naar een café gaan om krantjes te lezen.
Jezus.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:39 schreef Janneke141 het volgende:
De laatste keer dat ik in Rotterdam was, was in het Alexandrium. Dat is niet echt een aanrader.
Oh nee, ik ben daarna nog eens in Ahoy geweest.
Meestal wat oudere mensen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat is ook helemaal niet raar, zoveel mensen die dat doen.
Moet je daar in hemelsnaam?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:37 schreef Tchock het volgende:
Hoogvliet heet het zie ik op Maps. Bij de havens. Allemaal van die grote olietanks.
Welnee joh, jonkies doen het ook. Maar Tem is wel oud ja.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:41 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Meestal wat oudere mensen.Maar goed, hele oude mensen zijn ook vaak niet de allerslechtste. Zie Tem.
Oh ja, die 5000 euro. Dat is waar ook.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:40 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Jezus.
Mag ik je rondleiden voordat je hier gaat werken?
Sterkte.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:52 schreef Friek_ het volgende:
Maar wel een vergadering tot 17.00u, godsamme.
Tot 17.00? Hou je nog wel vrije tijd over?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:52 schreef Friek_ het volgende:
Maar wel een vergadering tot 17.00u, godsamme.
Hehe, dat moet een treurige bende zijn geweest.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:52 schreef Friek_ het volgende:
Maar wel een vergadering tot 17.00u, godsamme.
Lekker, zo vroeg klaar.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:52 schreef Friek_ het volgende:
Maar wel een vergadering tot 17.00u, godsamme.
En dan gaat het ook nog eens over 'het ongrijpbare van ons vak'.quote:
Ach man, zeik niet. Alles bij elkaar heb je jaarlijks zo'n zes maanden vakantie. En dan janken omdat je een keer tot 17 uur moet vergaderen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:02 schreef Friek_ het volgende:
[..]
En dan gaat het ook nog eens over 'het ongrijpbare van ons vak'.
Godverdomme.
Ik had je een linkje ge'dm'd naar een artikel waarin jouw vak nuttig wordt genoemd.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:02 schreef Friek_ het volgende:
[..]
En dan gaat het ook nog eens over 'het ongrijpbare van ons vak'.
Godverdomme.
Ik om 16:15.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:58 schreef Kaas- het volgende:
Ik ga elke dag gewoon om 16:50 uur naar huis.
Ik las het inderdaad, geinig artikel.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik had je een linkje ge'dm'd naar een artikel waarin jouw vak nuttig wordt genoemd.
Dat moet van De Speld geweest zijn.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik had je een linkje ge'dm'd naar een artikel waarin jouw vak nuttig wordt genoemd.
Klinkt als iets dat filosofen goed kunnen anders.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:02 schreef Friek_ het volgende:
[..]
En dan gaat het ook nog eens over 'het ongrijpbare van ons vak'.
Godverdomme.
Haha, nee, het was Trouw met een artikel over extremisme onder alle scholieren. Daarin werd gesteld dat de leraar filosofie goed werk kan verrichten door e.e.a bespreekbaar te maken.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:08 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Dat moet van De Speld geweest zijn.
Hehe, zo hoort het.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:06 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Ik om 16:15.
Ok en soms pas om 16:45.
Oh daar zit wel wat in ja. En natuurlijk is filosofie belangrijk.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Haha, nee, het was Trouw met een artikel over extremisme onder alle scholieren. Daarin werd gesteld dat de leraar filosofie goed werk kan verrichten door e.e.a bespreekbaar te maken.
Ik heb het linkje in mijn post gezet. Ja, natuurlijk kan Friek iets betekenen voor het gedachtengoed van scholieren.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:11 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Oh daar zit wel wat in ja. En natuurlijk is filosofie belangrijk.
Dat kan iedere docent.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:11 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb het linkje in mijn post gezet. Ja, natuurlijk kan Friek iets betekenen voor het gedachtengoed van scholieren.
Dat denk ik ook, maar bij maatschappijleer of levensbeschouwing kun je het wat meer uitdiepen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:13 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat kan iedere docent.
Niet mijn bedoeling om het vak van Friek onderuit te halen, trouwens.
Daar kun je het vakinhoudelijk doen inderdaad, het biedt natuurlijk wat meer ruimte in je programma dan bij wiskunde. Maar ik denk dat dit stukje onderwijs het beste werkt bij een docent en een klas die een goede band met elkaar hebben.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, maar bij maatschappijleer of levensbeschouwing kun je het wat meer uitdiepen.
Als jij die jongeren kritisch kunt leren denken, is er al een hoop gewonnen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:15 schreef Friek_ het volgende:
Ik vind het wel lastig. Filosofie zie ik namelijk niet als de manier om sociale of maatschappelijke problemen maar even op te lossen. Het is allereerst toch een vorm van kritisch denken, vergelijkbaar met wetenschap.
En om nu te zeggen dat ik graag zwaar gevoelige maatschappelijke kwesties met vmbo'ers wil behandelen.. nee. Dat vergt wel iets meer dan toevallig filosofie gestudeerd hebben.
Heb je zoveel vrijheid? Ik herinner me uit mijn schooltijd niet dat docenten afweken van het lesprogramma.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Daar kun je het vakinhoudelijk doen inderdaad, het biedt natuurlijk wat meer ruimte in je programma dan bij wiskunde. Maar ik denk dat dit stukje onderwijs het beste werkt bij een docent en een klas die een goede band met elkaar hebben.
Ik kan me zo voorstellen dat Friek op dit moment met 3havo niet ver komt, en ik met 4basis in mijn wiskundeles wel. Heb daar 1 moslimleerlinge zitten in een groep van een stuk of 15. Laatst een fantastisch gesprek gehad over homoseksualiteit. De stelling van Pythagoras komt dan later wel weer een keer hoor.
Die vrijheid neem ik. Onderwijs is meer dan alleen maar feitjes en vaardigheden leren, zeker voor deze doelgroep.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Heb je zoveel vrijheid? Ik herinner me uit mijn schooltijd niet dat docenten afweken van het lesprogramma.
Dat waren bij mij vooral de docenten die toch al steen en been klaagden.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:21 schreef KetchupFTW het volgende:
Ik hoor wel meer leraren klagen over het cijfergerichte lesprogramma.
Dat ben ik met je eens. Het zijn de vormende jaren van de jongeren, op die leeftijd kunnen ze nog alle kanten op met hun denken.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:20 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Die vrijheid neem ik. Onderwijs is meer dan alleen maar feitjes en vaardigheden leren, zeker voor deze doelgroep.
Maar dan leren ze nooit meer rekenen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:22 schreef Disana het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. Het zijn de vormende jaren van de jongeren, op die leeftijd kunnen ze nog alle kanten op met hun denken.
Docenten vormen nu eenmaal een groep die sowieso vrij graag klaagtquote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:21 schreef KetchupFTW het volgende:
Ik hoor wel meer leraren klagen over het cijfergerichte lesprogramma.
Mijn meest memorabele leraren (helaas allemaal mannen) deden dat.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:20 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Die vrijheid neem ik. Onderwijs is meer dan alleen maar feitjes en vaardigheden leren, zeker voor deze doelgroep.
Ik denk niet dat Janneke ál haar lestijd in maatschappelijke kwesties stoptquote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:23 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Maar dan leren ze nooit meer rekenen.
Heel goed inderdaad. Dat soort uitstapjes zijn soms zeker zo waardevol als de wat droge en saaie wiskundestof. Die kan je later wel weer oppikken, dat gaat ook beter als je een intensievere band met je klas hebt.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Daar kun je het vakinhoudelijk doen inderdaad, het biedt natuurlijk wat meer ruimte in je programma dan bij wiskunde. Maar ik denk dat dit stukje onderwijs het beste werkt bij een docent en een klas die een goede band met elkaar hebben.
Ik kan me zo voorstellen dat Friek op dit moment met 3havo niet ver komt, en ik met 4basis in mijn wiskundeles wel. Heb daar 1 moslimleerlinge zitten in een groep van een stuk of 15. Laatst een fantastisch gesprek gehad over homoseksualiteit. De stelling van Pythagoras komt dan later wel weer een keer hoor.
Gelukkig hoef je niet te kunnen rekenen om te slagen voor de rekentoets. De benodigde vaardigheden leren ze wel van mijn collega Nederlands.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:23 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Maar dan leren ze nooit meer rekenen.
Ik weet wel dat mijn collega van biologie het hoofdstuk over voortplanting nogal oprekt, naar eigen zeggen "om te voorkomen dat er eentje zwanger haar examens moet maken".quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Janneke ál haar lestijd in maatschappelijke kwesties stopt
Die geeft als bijvak "je ergens onderuit kunnen lullen"?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Gelukkig hoef je niet te kunnen rekenen om te slagen voor de rekentoets. De benodigde vaardigheden leren ze wel van mijn collega Nederlands.
Nee, dat krijgen ze bij economie.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:29 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Die geeft als bijvak "je ergens onderuit kunnen lullen"?
Mag er op school tegenwoordig vrijelijk over seksualiteit gesproken worden? In mijn tijd kreeg je een briefje ter ondertekening mee naar huis waarop er dan voorlichting volgde.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:28 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik weet wel dat mijn collega van biologie het hoofdstuk over voortplanting nogal oprekt, naar eigen zeggen "om te voorkomen dat er eentje zwanger haar examens moet maken".
Maar inderdaad, dit zijn van die dingen die je af en toe doet en (op een enkele gelegenheid na) niet echt plant.
Waarom helaas? Wat maakt geslacht uit? Het gaat om kwaliteit.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:24 schreef Perrin het volgende:
[..]
Mijn meest memorabele leraren (helaas allemaal mannen) deden dat.
Wij doen het gewoon. Juist diegenen die de toestemming van thuis niet krijgen hebben het denk ik het hardste nodig.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Mag er op school tegenwoordig vrijelijk over seksualiteit gesproken worden? In mijn tijd kreeg je een briefje ter ondertekening mee naar huis waarop er dan voorlichting volgde.
Janneke schijnt een vrouw te zijn.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:33 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Waarom helaas? Wat maakt geslacht uit? Het gaat om kwaliteit.
Weer aan de zuurtjes gezeten vanavond?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:32 schreef Boze_Appel het volgende:
Leerlingen zijn toch tegenwoordig allemaal wonderkinderen die niet krijgen te horen hoeveel ze fout hebben, maar hoeveel goed. Iedereen is een winnaar!
Wat hadden ze te melden over homo's?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Daar kun je het vakinhoudelijk doen inderdaad, het biedt natuurlijk wat meer ruimte in je programma dan bij wiskunde. Maar ik denk dat dit stukje onderwijs het beste werkt bij een docent en een klas die een goede band met elkaar hebben.
Ik kan me zo voorstellen dat Friek op dit moment met 3havo niet ver komt, en ik met 4basis in mijn wiskundeles wel. Heb daar 1 moslimleerlinge zitten in een groep van een stuk of 15. Laatst een fantastisch gesprek gehad over homoseksualiteit. De stelling van Pythagoras komt dan later wel weer een keer hoor.
Daar zou je zomaar gelijk in kunnen hebben ja. En het strekt je tot eer dat de keuze van zo'n meisje je niet koud laat.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:33 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wij doen het gewoon. Juist diegenen die de toestemming van thuis niet krijgen hebben het denk ik het hardste nodig.
Ik heb vorig jaar voor het carnavalsweekend een meisje met een heel fout vriendje gewaarschuwd om goed op te passen. Geen idee of dat mijn taak is, maar ik doe het wel.
Haha. Mooie en terechte sneer. Ik merk ook dat de meeste fouten bij de rekentoetsen enkel door slecht lezen van lange opgaven komen.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:26 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Gelukkig hoef je niet te kunnen rekenen om te slagen voor de rekentoets. De benodigde vaardigheden leren ze wel van mijn collega Nederlands.
Jij zit toch onderhand alleen op kantoor. Mooi feestje dan.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 21:57 schreef KoosVogels het volgende:
Ik heb vandaag nieuwe visitekaartjes en een nieuwe politieperskaart gehad.
Jullie kunnen je de juichstemming op kantoor vast wel voorstellen.
Ja, die begrijpt er weer weinig van.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:36 schreef Gutmensch het volgende:
Van Bommel maakt in Nieuwsuur voor mij weer even duidelijk waarom ik nooit op die SP van hem zal stemmen.
Oh ja.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:30 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, dat krijgen ze bij economie.
Weinig schokkends, ze waren vooral geïnteresseerd wat onze moslima nu van huis uit meekreeg. Meisje zelf was vooral heel erg in de war en wist niet goed wat ze nu moest vinden. Wilde duidelijk haar familie niet afvallen, gaf ruiterlijk toe dat haar vader nooit een homo in zijn huis toe zou laten maar ook dat ze dat zelf geen probleem zou vinden. Dacht ze. Lastig dusquote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:34 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Wat hadden ze te melden over homo's?
Dat het heel slecht is allemaal en dat we hierdoor Oekraine zo de EU in rommelen. Van Hulten had wel een goed verhaal.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:38 schreef Kaas- het volgende:
Wat heeft die Van Bommel te melden dan? Ik kan niks zien, omdat m'n vriend ligt te pitten en ik dan ook stil moet zijn in m'n 1-kamer-studio'tje.
Wel een beetje. Andersom is het probleem eigenlijk groter: ik heb leerlingen die prima kunnen rekenen, en een 3 halen voor die toets.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:37 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Oh ja.
Maar je hoeft dus niet te kunnen rekenen om te slagen voor de rekentoets?
En voor de rest van de klas was het geen lachen gieren brullen en vies onderwerp?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:38 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Weinig schokkends, ze waren vooral geïnteresseerd wat onze moslima nu van huis uit meekreeg. Meisje zelf was vooral heel erg in de war en wist niet goed wat ze nu moest vinden. Wilde duidelijk haar familie niet afvallen, gaf ruiterlijk toe dat haar vader nooit een homo in zijn huis toe zou laten maar ook dat ze dat zelf geen probleem zou vinden. Dacht ze. Lastig dus
Dat we nee in het referendum moeten stemmen omdat Poetin gelijk heeft, in het kort.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:38 schreef Kaas- het volgende:
Wat heeft die Van Bommel te melden dan? Ik kan niks zien, omdat m'n vriend ligt te pitten en ik dan ook stil moet zijn in m'n 1-kamer-studio'tje.
Laat ze lekker opzouten, die SP'ers.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:39 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat het heel slecht is allemaal en dat we hierdoor Oekraine zo de EU in rommelen. Van Hulten had wel een goed verhaal.
We gaan die kant wel op jaquote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:36 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Jij zit toch onderhand alleen op kantoor. Mooi feestje dan.
Nee, helemaal niet. Dit zijn vierdejaars, dat scheelt wel. Zou in de eerste echt een ander gesprek worden denk ik, maar dit was erg beschaafd. Zonder slechte homograppen en ook met respect voor dat meisje en haar overtuiging. Of die van haar familie, zo u wil.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:39 schreef Kaas- het volgende:
[..]
En voor de rest van de klas was het geen lachen gieren brullen en vies onderwerp?
Omdat ze niet goed kunnen lezen?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:39 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wel een beetje. Andersom is het probleem eigenlijk groter: ik heb leerlingen die prima kunnen rekenen, en een 3 halen voor die toets.
Ja.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:41 schreef Gutmensch het volgende:
[..]
Omdat ze niet goed kunnen lezen?
quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:38 schreef Kaas- het volgende:
Wat heeft die Van Bommel te melden dan? Ik kan niks zien, omdat m'n vriend ligt te pitten en ik dan ook stil moet zijn in m'n 1-kamer-studio'tje.
Verbannen naar Loehansk.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:40 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Laat ze lekker opzouten, die SP'ers.
En sowieso gebeurt het meeste nieuws op kantoor.quote:Op dinsdag 2 februari 2016 22:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
We gaan die kant wel op ja
Ach, zijn weer minder mensen waar je verplicht mee moet overleggen.
Dat is wel ernstig. Maar rekenvaardigheid kan je toch ook testen zonder taal te gebruiken?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |