abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_159516281
Hallo,
Ik lees al heel lang mee met veel topics hier, maar zonder account. Maar nu heb ik toch echt jullie hulp nodig.
Alvast sorry voor lang verhaal zal proberen kort samen te vatten..

Mijn ex en ik leerden elkaar kennen, het voelde meteen goed en vertrouwd. Hij was nog nooit verliefd geweest (27 jaar) en hij wist eindelijk dit is ze! En ik wist ook dit is hem, na een week een relatie en het was alsof we niet beter wisten. Na een maand kwam ik erachter dat ik zwanger was. Was niet gepland, maar we besloten er samen voor te gaan.

Ik gaf alles op, raakte mijn baan kwijt, gaf mijn huis op en verhuisde 85km verder naar zijn huis, en toen.. toen werd ik doodziek. Vervolgens moest ik me ook voorbereiden om moeder te worden, deze schakelingen vielen me zwaar en ik raakte zachtjes aan depressiever. En reageerde dit op hem af, werd boos, chagerijnig..

Natuurlijk niet altijd, en we hadden super veel mooie momenten, en dagelijks vertelde we hoe gek we op elkaar waren. Hij was er altijd voor me, en hij was en is super lief en deed alles voor me..

Na de bevalling werd het erger, ik gleed steeds meer weg, werd depressiever en kon hem amper liefde geven, terwijl mijn hart overstroomde van liefde voor hem, alleen mijn stomme hoofd wilde/kon niet... Ik gaf bij verschillende hulpinstanties aan dat ik echt hulp nodig had, ik redde het niet meer.. en na een harde ruzie heb ik pillen genomen. Ik wist dat ik zou overleven, maar ook dat ik hulp zou krijgen.. en dat gebeurde gelukkig..

Ik werd geholpen, maar toen ik eindelijk mezelf had gevonden.. kon mijn ex niet meer, hij was op en kapot. Het had hem allemaal teveel pijn gedaan, en omdat ik inmiddels ook weer mezelf was zag ik ook wat ik allemaal had aangericht, en wilde het zo graag goed maken.

2 maanden lang hebben we contact gehouden, gepraat, gedate etc.. maar elke keer kregen we woorden. Hij wilde rust, maar hij wilde me ook niet kwijt, hij houdt van me, en wil ons gezin, maar hij is te gebroken door alles. Ik probeerde hem te steunen, maar de relatiebreuk deed mij teveel pijn om er weer vol voor hem te zijn, en kregen we steeds woorden.

Daarnaast haten zijn ouders mij inmiddels, zij zien mij als puur slecht en egoistisch dat ik dit iedereen heb aangedaan... maar ik kon echt niet anders, en ik neem het mezelf nu ook zo ontzettend kwalijk.

We hebben nu donderdag besloten het definitief te stoppen, eind gesprek gehad waar weer uit blijkt dat we echt van elkaar houden, en allebei kapot zijn hiervan. Maar dat het nu niet werkt, maar hij wil me geen hoop geven. Dus hij zegt steeds dat hij niks uitsluit, maar dat ik verder moet.

Ik doe mijn best maar ik kan alleen maar huilen, ik laat hem nu volledig met rust, stuur niks meer, hebben geen contact. Maar 2 x per week moeten we elkaar zien om ons zoontje over te geven.. Ik ben kapot gebroken, hij is nog steeds de ware en hij is echt geweldig.. Maar ik wil hem zo graag terug, ik wil zo graag mijn gezin.. Ik had zoveel moois en ik heb het allemaal verpest.

Is er nog hoop voor ons, nu ik hem helemaal alleen laat, hem tot rust laat komen. Is er een kans dat hij ons ook gaat missen, en we het uit kunnen werken als gezin? Ons zoontje is een half jaartje oud :(
  zaterdag 30 januari 2016 @ 13:52:44 #2
405730 Spaardertje
Sparen, maar ook uitgeven!
pi_159516322
Heftig verhaal. Sowieso een knuffel van mij!
Student, 21 jaar, interesses: gezondheidszorg, reizen en crowdfunding. Tevens zeer gelukkig in de liefde! ❤️
  zaterdag 30 januari 2016 @ 13:55:35 #3
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159516366
quote:
Is er een kans dat hij ons ook gaat missen, en we het uit kunnen werken als gezin?
Ja.
UI Made bij VanilleKwark.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 13:58:33 #4
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159516416
Aansteller en aandachtzoeker :') hoe oud ben je als ik vragen mag? Je komt over een als een naiïef iemand van 16 die perrongeluk zwanger is geraakt en doet alsof het het einde van de wereld is.

Pillen slikken terwijl je een kleine hebt en daarmee om hulp schreeuwen.... tsssss :N
Ik kan je bij deze zeggen: er zijn ergere dingen en er zal nog meer in je leven op je pad komen wat niet leuk is.

Ik geef zijn ouders groot gelijk. Just my 2 cents. Ik adviseer je om een afspraak met een psychiater te maken en er voor te gaan en dan bedoel ik niet omdat ik denk dat je misschien gestoord bent maar om alles op een rijtje te krijgen en na te gaan wat goed voor je is en wat niet. Richt je op de opvoeding van je zoontje.
pi_159516461
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 13:58 schreef utopie het volgende:
Ik adviseer je om een afspraak met een psychiater te maken en er voor te gaan
Uit de OP verneem ik dat ze dat wilde, maar totdat ze die pillen nam geweigerd werd. Inmiddels lijkt ze reeds uit behandeling te zijn en geeft ze ook zelf aan dat het een domme actie was en dat ze er spijt van heeft.
pi_159516491
Ik ben 24, en ik kon helaas niet anders.. ik heb 2 maanden gesmeekt om hulp bij verschillende hulpinstanties, psychologen etc. en geen van alle deed iets, ja 1 afspraak per 2 weken, terwijl ik mezelf dieper en dieper voelde gaan.. ik werd bang van mezelf.

Ik ben opgenomen in een psychiatrische kliniek na de poging, en daar is vastgesteld dat ik teveel moeite had met het voorbereiden op moederschap en alle schakelingen. Daarnaast heb ik na de bevalling een postnatale depressie gekregen.. door die opname ben ik daaruit gekomen, en ben ik mezelf weer geworden.

Het was inderdaad niet de bedoeling om zwanger te worden, maar we hadden de financiele middelen en ik heb een chronische ziekte waardoor ik al moeite zou hebben gehad met zwanger worden.. het was dus ook echt een verassing dat na 1 x ik meteen zwanger was. Het was niet gepland nee, en het was een foutje.. maar ik hou zielsveel van mijn zoontje en heb mijn verantwoordelijkheid genomen, en dat doe ik nog steeds.

Ook krijg ik nog steeds hulp, omdat ik niet terug wil vallen, dus iedere week bezoek ik nog steeds een psycholoog...
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:04:30 #7
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159516507
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 13:58 schreef utopie het volgende:
hoe oud ben je als ik vragen mag?
Hoe oud ben je zelf dan?
quote:
je komt over een als een naiïef iemand van 16 die perrongeluk zwanger is geraakt en doet alsof het het einde van de wereld is.

Dan ben ik benieuwd wat voor ellende jij allemaal hebt meegemaakt.
UI Made bij VanilleKwark.
pi_159516534
Ik kan me je vriend goed voorstellen. Helemaal als het een zorgzaam type is die van je houdt, kan je heel lang heel veel ellende van de ander erbij hebben. Helemaal als het veroorzaakt wordt door een depressie en je het je vriendin niet volledig aan kan rekenen. Totdat het op een gegeven moment breekt en het gewoon niet langer gaat.

Je hebt geprobeerd om het een nieuwe start te geven, maar je zal toch moeten accepteren dat het over is. Hij zal nooit helemaal uit je leven verdwijnen, dus wellicht dat je toch weer een goede relatie met hem op kan bouwen (geen liefdesrelatie).

Veel sterkte ermee, pas op dat je niet weer wegglijdt. Neem contact op met een psycholoog zodra je weer depressieve klachten krijgt. Je belangrijkste verantwoordelijkheid nu is je kind, waarvoor dit hele gebeuren ook bepaald niet goed is!
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:06:50 #9
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159516551
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:04 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Hoe oud ben je zelf dan?

[..]

Dan ben ik benieuwd wat voor ellende jij allemaal hebt meegemaakt.
Ik ben bijna 25.

Ik heb een vader die zelfmoordpogingen heeft gedaan door ook pillen te slikken. Ook ouders die gingen scheiden en dit terwijl ik 14 was. Ik zat in de bloei van mijn leven en moest mij op school focussen. Hoe dan ook heb ik alles op alles gezet om er toch wat van te maken. Ja, ik hem geen contact meer met hem, en ja door zijn acties is het een egoistische klootzak die alleen aan zichzelf dacht toentertijd. Dit is wat ziekenhuisbroeders heb ook zeiden. Daarnaast ben ik op 16 jarige leeftijd op mijzelf gaan wonen en sindsdien alles zelf gaan regelen. Contact met familie heb ik niet/nauwelijks.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:07:02 #10
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_159516553
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 13:55 schreef RingBewoner het volgende:
Ja.
Hoop is een mooi ding hè, zelfs al is ze net zo waarschijnlijk vals.
Ik ga naar huis.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:07:32 #11
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159516560
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:06 schreef utopie het volgende:

[..]

Ik heb een vader die zelfmoordpogingen heeft gedaan door ook pillen te slikken. Ook ouders die gingen scheiden en dit terwijl ik 14 was. Ik zat in de bloei van mijn leven en moest mij op school focussen. Hoe dan ook heb ik alles op alles gezet om er toch wat van te maken. Ja, ik hem geen contact meer met hem, en ja door zijn acties is het een egoistische klootzak die alleen aan zichzelf dacht toentertijd. Dit is wat ziekenhuisbroeders heb ook zeiden.
En dan nog kan jij je eigen problemen niet vergelijken met die van een ander.
UI Made bij VanilleKwark.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:07:57 #12
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159516565
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:07 schreef nietzman het volgende:

[..]

Hoop is een mooi ding hè, zelfs al is ze net zo waarschijnlijk vals.
Hoop doet leven. Ik ben echter realistisch en denk niet dat dit nog gaat lukken.
UI Made bij VanilleKwark.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:08:53 #13
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159516581
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:07 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

En dan nog kan jij je eigen problemen niet vergelijken met die van een ander.
:')

Ik gaf mijn mening dat pillen slikken egoistisch is en dat als je een kind hebt dat je je op zijn/haar opvoeding moet focussen, omdat het kind er niet de dupe van mag worden.
pi_159516582
Dat de relatie stuk is is niet zo raar, je bent van partners ineens naar patient en verzorgende gegaan, daar gaat het grootste deel van de relaties op stuk.

Ik zou zeggen werk eerst aan jezelf en daarna kun je altijd nog kijken wat er mogelijk is.
pi_159516632
Als de - gekwetste - emoties bij jullie beiden zo hoog zitten is rust en elkaar ruimte geven het beste wat je kunt doen.

Die 2x per week is prima dan. Het advies wat ik daarbij wil geven is dan niet geforceerd alsnog te willen gaan praten. Jullie zijn beiden nog aan het verwerken. Dat maakt jullie nog te defensief naar elkaar.
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_159516646
Ik ben te emotioneel om te reageren, maar ik heb mijn portie verdriet en pijn ook al gehad in mijn verleden helaas. En eindelijk had ik het gevoel het geluk gevonden te hebben, ondanks dat ik onverwachts zwanger was, was het met mijn grote liefde.. en dat werd tijdens de relatie alleen maar duidelijker dat hij mijn grote liefde was, en ik was ook altijd de zijne.. en nog steeds ( zegt hij)

Is het echt zo hopeloos? Kunnen we dan echt niet meer een gezin zijn, ik probeerde op dagen dat ik minder depressief was altijd enorm mijn liefde te tonen, heb echt heel veel voor hem gedaan, en dat ziet hij ook. Daarbij was ik niet zwaar depressief, dus het waren vooral kleine ruzies waar hij bang voor was.

Is ons gezinnetje dan echt ten einde... ik weet niet eens hoe het voelt om een echt gezinnetje te zijn..
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:14:26 #17
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159516684
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:12 schreef Bubbel1707 het volgende:

Is het echt zo hopeloos?
Zoals je het omschrijft wel. Wij kennen hem natuurlijk niet dus zekerheid kunnen we je niet geven.
UI Made bij VanilleKwark.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:16:52 #18
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159516723
Ik wil TS geen hoop geven, maar die relatie komt niet meer goed :s) (in brede zin)
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:17:18 #19
343196 RingBewoner
In het echt ben ik grappiger
pi_159516728
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:16 schreef utopie het volgende:
Ik wil TS geen hoop geven, maar die relatie komt niet meer goed :s)
Ik snap niet hoe je daar hoop mee geeft :').
UI Made bij VanilleKwark.
pi_159516790
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 13:50 schreef Bubbel1707 het volgende:
Na de bevalling werd het erger, ik gleed steeds meer weg, werd depressiever en kon hem amper liefde geven, terwijl mijn hart overstroomde van liefde voor hem, alleen mijn stomme hoofd wilde/kon niet... Ik gaf bij verschillende hulpinstanties aan dat ik echt hulp nodig had, ik redde het niet meer.. en na een harde ruzie heb ik pillen genomen. Ik wist dat ik zou overleven, maar ook dat ik hulp zou krijgen.. en dat gebeurde gelukkig..
Misschien kun je het vanuit zijn perspectief zien dat hij nu hulp krijgt in de vorm van dat jullie uit elkaar zijn. Om even afstand te kunnen en alle shit te kunnen verwerken enzo, soort van achterstallig onderhoud.

quote:
Ik werd geholpen, maar toen ik eindelijk mezelf had gevonden.. kon mijn ex niet meer, hij was op en kapot. Het had hem allemaal teveel pijn gedaan, en omdat ik inmiddels ook weer mezelf was zag ik ook wat ik allemaal had aangericht, en wilde het zo graag goed maken.
Dat inzicht is fijn, maar zoals hij jou niet kon fixen toen kan jij het nu ook niet voor hem nu goedmaken vermoedelijk..

quote:
2 maanden lang hebben we contact gehouden, gepraat, gedate etc.. maar elke keer kregen we woorden. Hij wilde rust, maar hij wilde me ook niet kwijt, hij houdt van me, en wil ons gezin, maar hij is te gebroken door alles. Ik probeerde hem te steunen, maar de relatiebreuk deed mij teveel pijn om er weer vol voor hem te zijn, en kregen we steeds woorden.
Misschien was deze vorm van afstand voor jullie onvoldoende om uit een bepaald patroon te komen wat jullie beide triggert tot ruziemaken. Omdat het onverwerkte oude zeer weer opengereten wordt enzo..

quote:
Daarnaast haten zijn ouders mij inmiddels, zij zien mij als puur slecht en egoistisch dat ik dit iedereen heb aangedaan... maar ik kon echt niet anders, en ik neem het mezelf nu ook zo ontzettend kwalijk.
Ook al had je wel anders kunnen doen, het is nu eenmaal zo gelopen en dat zal iedereen in deze situatie toch min of meer moeten gaan accepteren. Het verleden kan niet meer veranderd worden, wel het heden.

quote:
We hebben nu donderdag besloten het definitief te stoppen, eind gesprek gehad waar weer uit blijkt dat we echt van elkaar houden, en allebei kapot zijn hiervan. Maar dat het nu niet werkt, maar hij wil me geen hoop geven. Dus hij zegt steeds dat hij niks uitsluit, maar dat ik verder moet.
Zo blijkt maar weer eens dat liefde echt niet altijd genoeg is om een relatie goed draaiende te kunnen houden. Soms is liefde ook elkaar loslaten. Ik denk dat hij heel verstandig is om te zeggen dat hij geen toezeggingen kan doen en dat jij verder moet. Je hebt eerder denk ik veel aan hem gehangen en als je dat nu door blijft zetten, blijf je hangen in het verleden en krijgt hij geen rust.

quote:
Ik doe mijn best maar ik kan alleen maar huilen, ik laat hem nu volledig met rust, stuur niks meer, hebben geen contact. Maar 2 x per week moeten we elkaar zien om ons zoontje over te geven.. Ik ben kapot gebroken, hij is nog steeds de ware en hij is echt geweldig.. Maar ik wil hem zo graag terug, ik wil zo graag mijn gezin.. Ik had zoveel moois en ik heb het allemaal verpest.
Verpest het dan niet verder en denk verder dan alleen wat jij wil en nodig hebt. Het is logisch om iets goeds niet kwijt te willen raken, maar als je een relatie wil kan het moeilijk alleen jouw feestje zijn. Gun hem ook wat hij wil en denk ik nu echt even hard nodig heeft. Laat hem ook zijn wonden likken en focus op jullie kind.

quote:
Is er nog hoop voor ons, nu ik hem helemaal alleen laat, hem tot rust laat komen.
Only time will tell, maar je moet hem sowieso zijn boordnodige rust gunnen omdat hij dat nodig heeft en niet omdat jij weer een gezin wil worden.

quote:
Is er een kans dat hij ons ook gaat missen, en we het uit kunnen werken als gezin?
Wil je met droge ogen beweren dat hij jullie nu niet mist? Dat hij door alle shit heen aan je zijde is gebleven en nu vrolijk verder gaat zonder jullie te missen? Dat hij het niet erg vindt om zijn gezin te missen? Dat als hij jullie maar genoeg mist, de problemen wel opgelost zouden kunnen worden?
Ik hoop voor jou dat je dit in je emoties zo niet bedoelt hebt, want het komt echt heel nasty over dat je überhaupt zo zou kunnen denken over die zo geweldige ware van je zoals die je hierboven beschrijft en geeft een beetje egocentrisch beeld om eerlijk te zijn..

quote:
Ons zoontje is een half jaartje oud :(
Des te meer reden dat jij niet alleen in je verdriet blijft hangen. Niet omdat het er niet mag zijn, maar omdat het niet het enige is wat er nu gaande is. Zorg voor jezelf, desnoods met hulp van een psych ter verwerking van dit alles en zorg dat je de best mogelijk mama kan zijn voor jullie zoontje.

Sterkte!
pi_159516834
Hij zei afgelopen week nog inderdaad van ik hou van je, en ik wil een gezin samen.. dat weet je. Maar mijn angsten en twijfels zijn er ook, en we hebben het ook heel fijn, maar die zijn ook niet weg..

Hij is bang dat we weer terug vervallen in hetzelfde, terwijl dat ik weet dat ik weer juist helemaal mezelf ben ( buiten het liefdesverdriet om)..
Als hij zegt dat hij van me houdt, zegtie ook dat hij het niet volledig kan doen, door die angsten en twijfels..

Ik wil die angsten en twijfels juist verwerken, en er samen tegenaan gaan. Maar ik begrijp ook dat hij het niet kan, en tijd voor zichzelf nodig heeft.

Maar hij is bang dat als hij uitspreekt dat het eventueel goed kan komen met tijd, dat hij me weer heel veel pijn gaat doen als het toch niet gaat lukken, daarom geeft hij ook aan dat ik door moet, en verder moet met mijn leven..

Maar ik heb gekozen voor een gezinnetje met hem, en ik hou nog zoveel van hem.. Ik zweef nu zoveel tussen hoop en verdriet... mijn zoontje is het weekend daar, kan ik morgen pas ophalen.. sinds hij weg is lig ik alleen maar in bed...
pi_159516898
Ik weet dat hij ons mist, en ons gezinnetje en dat hij niet vrolijk doorgaat en pijn heeft, dus nee zo bedoel ik het niet.

Ik bedoel er alleen mee te zeggen, dat hij het door afstand en tijd goed zal kunnen relativeren, net als ik in mijn opname heb kunnen doen. En dat hij zijn angsten en twijfels kan verslaan met de gevoelens voor mij, en het feit dat we een gezinnetje zijn (waren).. en dat we er dan samen voor kunnen gaan.
pi_159516918
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:12 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik ben te emotioneel om te reageren, maar ik heb mijn portie verdriet en pijn ook al gehad in mijn verleden helaas. En eindelijk had ik het gevoel het geluk gevonden te hebben, ondanks dat ik onverwachts zwanger was, was het met mijn grote liefde.. en dat werd tijdens de relatie alleen maar duidelijker dat hij mijn grote liefde was, en ik was ook altijd de zijne.. en nog steeds ( zegt hij)
Je kan geen rechten ontlenen aan die titel van grote liefde.

quote:
Is het echt zo hopeloos? Kunnen we dan echt niet meer een gezin zijn, ik probeerde op dagen dat ik minder depressief was altijd enorm mijn liefde te tonen, heb echt heel veel voor hem gedaan, en dat ziet hij ook. Daarbij was ik niet zwaar depressief, dus het waren vooral kleine ruzies waar hij bang voor was.
Het gaat nu even niet om jouw liefde voor hem, het gaat erom dat hij tijd en rust krijgt om die emotionele achtbaan eens wat te kunnen verwerken. Kun je van alles bij gaan halen over wat jij allemaal mankeerde en nu voelt, maar dan leg je juist de nadruk op hoe hij in deze positie gekomen is. Door jou voorop te stellen en te weinig aan zichzelf te denken.

quote:
Is ons gezinnetje dan echt ten einde... ik weet niet eens hoe het voelt om een echt gezinnetje te zijn..
Zolang jij in die ik-modus blijft hangen, ga je daar ook niet zo snel achter komen..
pi_159516950
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:22 schreef Bubbel1707 het volgende:
. Ik zweef nu zoveel tussen hoop en verdriet... mijn zoontje is het weekend daar, kan ik morgen pas ophalen.. sinds hij weg is lig ik alleen maar in bed...
Ja dit laat wel zien dat je op de goede weg gaat, de hele dag in bed stinken, kom op eruit, je huisje doen, spullen klaar zetten, dingen opruimen, om mij ga je een grote pan saus maken en vries je dat deels in maar laat zien dat je weer sterk genoeg voor het leven bent
pi_159517025
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:22 schreef Bubbel1707 het volgende:
Hij zei afgelopen week nog inderdaad van ik hou van je, en ik wil een gezin samen.. dat weet je. Maar mijn angsten en twijfels zijn er ook, en we hebben het ook heel fijn, maar die zijn ook niet weg..

Hij is bang dat we weer terug vervallen in hetzelfde, terwijl dat ik weet dat ik weer juist helemaal mezelf ben ( buiten het liefdesverdriet om)..
Omdat je het probleem bagateliseert door te stellen dat als jij maar weer normaal doet, alles ineens wel weer kan werken. Daarmee ga je voorbij aan wat er bij hem speelt en dan ligt er weer de nadruk op hetgeen wat jullie juist opgebroken lijkt te hebben..

quote:
Als hij zegt dat hij van me houdt, zegtie ook dat hij het niet volledig kan doen, door die angsten en twijfels..

Ik wil die angsten en twijfels juist verwerken, en er samen tegenaan gaan. Maar ik begrijp ook dat hij het niet kan, en tijd voor zichzelf nodig heeft.

Maar hij is bang dat als hij uitspreekt dat het eventueel goed kan komen met tijd, dat hij me weer heel veel pijn gaat doen als het toch niet gaat lukken, daarom geeft hij ook aan dat ik door moet, en verder moet met mijn leven..
En ook omdat jij niet afhankelijk moet blijven van hem, omdat dat funest is voor een relatie in het algemeen en voor zijn rust in het bijzonder.

quote:
Maar ik heb gekozen voor een gezinnetje met hem, en ik hou nog zoveel van hem.. Ik zweef nu zoveel tussen hoop en verdriet... mijn zoontje is het weekend daar, kan ik morgen pas ophalen.. sinds hij weg is lig ik alleen maar in bed...
Bel een vriendin en ga wandelen. Trakteer je jezelf op warme chocolade met slagroom en bedenk dagelijks vijf dingen waar je wel blij en dankbaar voor bent.
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:26 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik weet dat hij ons mist, en ons gezinnetje en dat hij niet vrolijk doorgaat en pijn heeft, dus nee zo bedoel ik het niet.

Ik bedoel er alleen mee te zeggen, dat hij het door afstand en tijd goed zal kunnen relativeren, net als ik in mijn opname heb kunnen doen. En dat hij zijn angsten en twijfels kan verslaan met de gevoelens voor mij, en het feit dat we een gezinnetje zijn (waren).. en dat we er dan samen voor kunnen gaan.
Misschien, maar in de tussentijd hou je dat tegen als jij niet jouw shit bij elkaar pakt en doorgaat.
pi_159517076
Ik heb nog geen eigen huis helaas, ik zit op een klein kamertje bij mijn moeder.. en dat mijn zoontje weg is, en ik alleen hier in een appartementje van mijn moeder weer zit, dat komt gewoon ontzettend hard binnen.

Ik neem mezelf het kwalijk, ik had echt alles en heb het allemaal verpest. En ik wilde het zo graag goed maken,en hij wilde het ook.. volgens hem waren we ook echt babystapjes aan het maken met het opnieuw daten afgelopen weken.. het ging weer iets meer de goede kant op bij hem zei die, alleen toen werd ik genekt door de onzekerheid..

Het is niet alleen ik ik ik, maar ik nou eenmaal niet voor hem praten helaas... 2 maanden lang heeft hij ook aangegeven niet te weten wat werkt, en niet weten hoe of wat we het moeten aanpakken maar dat hij wel wil.. Dus ik heb nu besloten het definitief te maken, zodat hij juist zijn rust en afstand en tijd heeft om alles te verwerken, en of dat hij rust kan vinden met het leven zoals het nu is. Als het aan mij lag had ik no steeds voor hem gevochten en contact gezocht en gedate etc. maar ik merkte gewoon dat ik hem daarmee geen ruimte gaf voor verwerking..

Ik ben wel beter, en kan het leven aan.. maar de weekenden zonder mijn zoontje, hakken er gewoon hard in. Ordinair vers liefdesverdriet, en zoals ik zei ik heb nog steeds hulp.. dus ik zorg ook dat ik een geweldige mama kan gaan worden, want ja... dat vind ik mezelf nu helaas ook niet, ook al probeer wel geweldige dagen te maken met mijn zoontje als hij er is.
pi_159517191
Ik bagataliseer het probleem totaal niet, we hebben juist uren gesprekken gehad erover.. en ik heb alles uitgelegd hoe dingen bij mij gingen, en uren gepraat over zijn angsten en twijfel.. naar hem geluisterd en geprobeerd te steunen..

Sorry als ik bot, of boos over kom.. ik ben gewoon alleen ontzettend verdrietig dat dit nu zo is. En ik geen gezin meer heb. Ik kan dat nog niet verkroppen, heb het er erg moeilijk mee..

Het is helaas niet zo simpel als een schop onder mijn hol en door gaan.. het gaat dit keer helaas veel dieper..
pi_159517238
Nou blijkbaar niet, je ligt gewoon in bed, hey de wereld gaat gewoon door, dus solliciteren, kijken naar een baan, kijken naar woonruimte, dingen weer opbouwen is nu veel belangrijker dan in bed liggen.

En ja dat is moeilijk, en ja je zal jezelf een schop onder de kont moeten geven en de hele tijd praten? Wat heeft dat voor zin, je bent geen vertegenwoordiger die zichzelf moet verkopen, sommige producten verkopen zichzelf door de functie ervan te laten zien en als jij nou eens laat zien dat je druk bezig bent met je leven op rails te krijgen inplaats van constant dat praten. Hij heeft je inmiddels wel gehoord hoor!
pi_159517323
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:35 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik heb nog geen eigen huis helaas, ik zit op een klein kamertje bij mijn moeder.. en dat mijn zoontje weg is, en ik alleen hier in een appartementje van mijn moeder weer zit, dat komt gewoon ontzettend hard binnen.
Begrijpelijk. Hij zal het ook best confronterend hebben in een huis zonder jou.

quote:
Ik neem mezelf het kwalijk, ik had echt alles en heb het allemaal verpest. En ik wilde het zo graag goed maken,en hij wilde het ook.. volgens hem waren we ook echt babystapjes aan het maken met het opnieuw daten afgelopen weken.. het ging weer iets meer de goede kant op bij hem zei die, alleen toen werd ik genekt door de onzekerheid..
Als je echt alles verpest had, dan was het allemaal wat anders gelopen. Dan had ie je al veel eerder op straat geschopt en zou hij ook niet rekening houden met jouw gevoelens en alles.
Niet alleen jij bent genekt, werk aan die onzekerheid.

quote:
Het is niet alleen ik ik ik, maar ik nou eenmaal niet voor hem praten helaas...
Je hoeft ook niet voor hem te praten, maar die ik-modus lijkt me wel een onderdeel van het probleem en misschien wel iets om een beetje op te letten. Jij bent niet de enige last heeft gehad, dat kun je misschien wat meer door laten komen in je woorden door niet steeds daarin te vervallen. Ook daarmee kun je een ander wat meer ruimte laten voelen, dat ook hun emoties er mogen zijn enzo.

quote:
2 maanden lang heeft hij ook aangegeven niet te weten wat werkt, en niet weten hoe of wat we het moeten aanpakken maar dat hij wel wil..
Zoals jij nu zeg maar..

quote:
Dus ik heb nu besloten het definitief te maken, zodat hij juist zijn rust en afstand en tijd heeft om alles te verwerken, en of dat hij rust kan vinden met het leven zoals het nu is.
Goede beslissing, top ^O^

quote:
Als het aan mij lag had ik no steeds voor hem gevochten en contact gezocht en gedate etc. maar ik merkte gewoon dat ik hem daarmee geen ruimte gaf voor verwerking..
Misschien kun je je idee van vechten wat bij stellen, want je geeft hem wat hij nodig heeft. Dat is ook een vorm van vechten.

quote:
Ik ben wel beter, en kan het leven aan..
Laat dat dan zien en ga niet in bed blijven liggen als een mokkende puber. Niet omdat je verdriet er niet mag zijn, maar omdat je de kracht hebt om het aan te kunnen.

quote:
maar de weekenden zonder mijn zoontje, hakken er gewoon hard in. Ordinair vers liefdesverdriet, en zoals ik zei ik heb nog steeds hulp.. dus ik zorg ook dat ik een geweldige mama kan gaan worden, want ja... dat vind ik mezelf nu helaas ook niet, ook al probeer wel geweldige dagen te maken met mijn zoontje als hij er is.
Je geeft je zoontje het beste voorbeeld door alle dagen voor jezelf zo geweldig mogelijk te maken. Omdat je dat waard bent en je die geweldigheid niet van of voor een ander af moet laten hangen.
pi_159517422
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:39 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik bagataliseer het probleem totaal niet, we hebben juist uren gesprekken gehad erover.. en ik heb alles uitgelegd hoe dingen bij mij gingen, en uren gepraat over zijn angsten en twijfel.. naar hem geluisterd en geprobeerd te steunen..
Ik reageer op hoe je dingen verwoord, zoals dingen overkomen.

quote:
Sorry als ik bot, of boos over kom.. ik ben gewoon alleen ontzettend verdrietig dat dit nu zo is. En ik geen gezin meer heb. Ik kan dat nog niet verkroppen, heb het er erg moeilijk mee..

Het is helaas niet zo simpel als een schop onder mijn hol en door gaan.. het gaat dit keer helaas veel dieper..
Dat snap ik dat het geen kattenpis is enzo en ik wil ook niets afdoen aan je verdriet, maar het begint wel met jezelf een schop onder je hol te geven en uit bed te stappen. Het lost niet 123 iets op, maar dat zegt meer over hoe diep het zit. Blijf niet in bed hangen met al je gedachtes en ga de confrontatie met de rest van het leven aan. Zorg voor afleiding en probeer te genieten van wat er wel is.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 14:51:44 #31
277627 Seven.
We are Borg.
pi_159517436
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:12 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik ben te emotioneel om te reageren, maar ik heb mijn portie verdriet en pijn ook al gehad in mijn verleden helaas. En eindelijk had ik het gevoel het geluk gevonden te hebben, ondanks dat ik onverwachts zwanger was, was het met mijn grote liefde.. en dat werd tijdens de relatie alleen maar duidelijker dat hij mijn grote liefde was, en ik was ook altijd de zijne.. en nog steeds ( zegt hij)

Is het echt zo hopeloos? Kunnen we dan echt niet meer een gezin zijn, ik probeerde op dagen dat ik minder depressief was altijd enorm mijn liefde te tonen, heb echt heel veel voor hem gedaan, en dat ziet hij ook. Daarbij was ik niet zwaar depressief, dus het waren vooral kleine ruzies waar hij bang voor was.

Is ons gezinnetje dan echt ten einde... ik weet niet eens hoe het voelt om een echt gezinnetje te zijn..
Jullie hebben nog geen maand een leuke normale relatie gehad. Eigenlijk is je ex constant door anderen en omstandigheden in een rol gedrukt waar hij blijkbaar ongelukkig mee is. Dus je kunt denk ik wel stellen dat hij zichzelf niet is. Jij kent hem alleen maar als een verzorgende man dus ik snap niet goed hoe je kunt zeggen dat hij de liefde van je leven is.

Ik krijg een beetje de indruk dat je voor je hem leerde kennen ook een redelijk instabiel leven had, correct me if I'm wrong. En ik heb niet de indruk dat je goed inschat hoe moeiliijk het is om dag in dag uit in een negatieve omgeving te zitten. Ook nu draait het om jou en jouw pijn, geen wonder dat jullie pogingen om het te redden in de afgelopen maanden gefaald hebben. Je vraagt of er nog hoop is maar je vraagt je niet af wat jouw aandeel in het falen van de relatie was. En om eerlijk te zijn, je bent ook pas 24. Tegen de tijd dat je 30 bent, denk ik dat je de situatie veel beter op waarde kunt schatten.
Resistance is futile.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 15:34:29 #32
446591 Norma_Jeane
Some like it hot!
pi_159518358
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:35 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik ben wel beter, en kan het leven aan.. maar de weekenden zonder mijn zoontje, hakken er gewoon hard in.
Nou ik las op het Viva forum anders dat je je auto vorige week nog om een boom wilde vouwen.
Dus dat leven aankunnen valt wel mee.

Ik heb het idee dat je alles veel te snel wil.
Echt geef het veeeeeel meer tijd en ga eerst aan jezelf werken voordat je ook maar denkt an evt weer samenkomen (als hij dat al wil).
Daarbij sluit ik me aan bij wat Seven hierboven zegt. Jullie kennen elkaar nauwelijks in een normale relatie. Denk je niet dat je alles een beetje teveel opgehemeld hebt?
It's great to be a blonde. With low expectations it's very easy to surprise people.
If someone shows you who they are, believe them the first time.
The best part of being blonde is forgivable momentary lapses of common sense.
  Manager PR/Moderator zaterdag 30 januari 2016 @ 15:56:59 #33
269689 crew  Viv
pi_159518901
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 15:34 schreef Norma_Jeane het volgende:Nou ik las op het Viva forum anders dat je je auto vorige week nog om een boom wilde vouwen.
Dat hoort toch gewoon bij het ordinaire liefdesverdriet? Net zoals die pillen slikken, dat doet toch iedereen met een postpartum depressie? :')

Ik snap die man wel, wát een dramaqueen, daar kun je toch geen stabiele gezinssituatie mee opbouwen?
pi_159518979
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 15:34 schreef Norma_Jeane het volgende:

[..]

Nou ik las op het Viva forum anders dat je je auto vorige week nog om een boom wilde vouwen.
Dus dat leven aankunnen valt wel mee.

Heel gewoon, is ook de basis voor een stabiele relatie en zo laat je zien dat je een goede moeder bent die zich 100% inzet voor de kinderen.
pi_159519038
Sommige bedankt voor de hulp!

andere... het laat maar weer zien dat er nog steeds ontzettend veel onbegrip is voor mensen met depressie.. niet iedereen met een depressie heeft dezelfde klachten of doet dezelfde dingen.

Sommige mensen met postnatale depressie doen hun kind zelfs iets aan, ken je de film "de gelukkige huisvrouw" thank god, dat ik dat nooit heb gehad.

Ik was stabiel alleen, maarja ik miste wel iets.. de aanvulling in mijn leven die ik bij hem vond, en nu alles kwijt zijn..het valt me ontiegelijk zwaar en ja, mijn eerste reactie was ik wil niet meer.. maar dat is niet meer zo, dat was een eerste gedachte.. en ik ga door, probeer er het beste van te maken, en probeer me te focussen op een leven zonder hem, ik heb een baan, ik ben opzoek naar woonruimte.. dus ik ben echt hard op weg! Maar dat intense verdriet.. jeetje, het is zo ontzettend intens, het maakt me bang, dat ik nooit hem zal los kunnen laten, het idee dat ik niet zal weten hoe ons gezinnetje is/was..het is zo ontzettend intens..

Ik had misschien gehoopt op tips wat ik nu kan doen, om te proberen om ons gezin nog bij elkaar te krijgen, maar ik weet dat ik niks anders kan doen dan back off en door gaan, maar het valt gewoon zwaar... en dat spijt me, ik ben een erg emotioneel iemand, dat heb ik geleerd in therapie, ik kropte het normaal op, en werd afstandelijk... door de therapie uit ik het juist veel...

Ik ben ook in de war.
pi_159519057
Bedankt voor het zeggen dat ik geen goede moeder ben. ik stop met dit forum, gaat me veel te ver dit.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 16:04:51 #37
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159519068
Welkom op FOK! Zo gaat het dagelijks hier
  zaterdag 30 januari 2016 @ 16:07:36 #38
277627 Seven.
We are Borg.
pi_159519109
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:39 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik bagataliseer het probleem totaal niet, we hebben juist uren gesprekken gehad erover.. en ik heb alles uitgelegd hoe dingen bij mij gingen, en uren gepraat over zijn angsten en twijfel.. naar hem geluisterd en geprobeerd te steunen..

Sorry als ik bot, of boos over kom.. ik ben gewoon alleen ontzettend verdrietig dat dit nu zo is. En ik geen gezin meer heb. Ik kan dat nog niet verkroppen, heb het er erg moeilijk mee..

Het is helaas niet zo simpel als een schop onder mijn hol en door gaan.. het gaat dit keer helaas veel dieper..
Als ik het goed begrijp heb je dus vorige week nog verkondigd op het viva forum dat je er een einde aan wilde maken. Je hebt een zelfmoordpoging gedaan na de geboorte van je zoontje. Je hebt je partner eigenlijk vanaf de eerste maand in een zorgrol gedwongen. Nu hij je verlaten heeft woon je op een kamertje bij je moeder.

Lieve schat, je bent nog lang niet klaar met het psychiatrisch traject. Ik zeg niet dat je je op moet laten nemen, dat is misschien helemaal niet nodig. Maar er is wel degelijk iets mis met jou en je hebt hulp nodig als je ooit nog een normale stabiele relatie wil.

Kinderen die opgevoed worden door (een) instabiele ouder(s), zijn zelf vaak instabiel als volwassene. Doe je kind een plezier, en werk aan jezelf voor je overweegt om weer in een relatie te stappen.

Veel succes :*
Resistance is futile.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 16:10:50 #39
370487 Hallmark
Geverifieerde account
pi_159519171
Je komt nogal intens over, eerlijk gezegd.

Die woorden die je gebruikt: radeloos, liefde van m'n leven, fantastische mamma zijn, voor hem gevochten, urenlang gesprekken, etc.

Ik zou gewoon eens er mee beginnen om de boel op de rit te krijgen. Ga voortaan zakelijk met elkaar om. Blijf naar de psycholoog gaan. Blijf kijken naar zelfstandige woning.

Is er trouwens een ouderschapsplan opgesteld?
Geinspireerd door historische gebeurtenissen en karakters. Dit werk van fictie was ontworpen, ontwikkeld en geproduceerd door een multicultureel team van verschillende religies en geloven.
pi_159519374
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:03 schreef Bubbel1707 het volgende:
Maar dat intense verdriet.. jeetje, het is zo ontzettend intens, het maakt me bang, dat ik nooit hem zal los kunnen laten, het idee dat ik niet zal weten hoe ons gezinnetje is/was..het is zo ontzettend intens..
Hij is nooit van jou geweest, dus krampachtig vast proberen te houden heeft geen zin. Als je echt van hem houdt, moet je dat ook niet willen proberen eigenlijk.
Je bent sowieso een gezin met je kind, daar moet je op voort bouwen in het hier en nu en niet in wat had kunnen zijn.

quote:
Ik had misschien gehoopt op tips wat ik nu kan doen, om te proberen om ons gezin nog bij elkaar te krijgen, maar ik weet dat ik niks anders kan doen dan back off en door gaan, maar het valt gewoon zwaar... en dat spijt me, ik ben een erg emotioneel iemand, dat heb ik geleerd in therapie, ik kropte het normaal op, en werd afstandelijk... door de therapie uit ik het juist veel...
Uiten is goed, zolang je een aantal dingen maar goed in de peiling houdt en dat is dat dit gewoon niet alleen draait om wat jij voelt en wat jij wil. Daarom ben jij ook niet de enige die dit kan fixen.
Heb je in therapie ook geleerd hoe je beter met die emoties om kan gaan?

quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:04 schreef Bubbel1707 het volgende:
Bedankt voor het zeggen dat ik geen goede moeder ben. ik stop met dit forum, gaat me veel te ver dit.
Zie het als een soort compliment of een uitdaging, dat je beter kan dan nu in plaats van dat je een slechte moeder zou zijn en je main focus vooral lijkt te liggen op bevestiging krijgen van jouw toekomstbeeld dat jullie weer een gezin vormen omdat jij vindt dat je nu beter bent.
pi_159519426
Blijkbaar geen Ware dus. Anders hadden jullie het wel gered samen.

Hoe haal je het trouwens in je hoofd om hem zo te behandelen? Nee, depressie is geen excuus! Ik geef hem dus groot gelijk dat hij het niet meer ziet zitten.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 16:24:29 #42
446591 Norma_Jeane
Some like it hot!
pi_159519457
Nou ik kan je zeggen been there done that.
Zonder de opname dan, want die pogingen heb ik nooit daadwerkelijk ondenomen of die gedachten hardop gezegd. Niet in de zin dat ze erg serieus zijn genomen in ieder geval.

Zelf heb ik nog heel lang (een jaar of 2/3?) last gehad van schommelingen van stabiliteit die ik kon linken aan mijn cyclus. Dus die 2 maanden dat jullie nu uit elkaar zijn zijn in mijn ogen peanuts op de hersteltijd die je nog te gaan hebt.

quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:22 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Hoe haal je het trouwens in je hoofd om hem zo te behandelen? Nee, depressie is geen excuus! Ik geef hem dus groot gelijk dat hij het niet meer ziet zitten.
Misschien moet je er ook eens een proberen voordat je er een oordeel over velt.
It's great to be a blonde. With low expectations it's very easy to surprise people.
If someone shows you who they are, believe them the first time.
The best part of being blonde is forgivable momentary lapses of common sense.
pi_159519656
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:22 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Blijkbaar geen Ware dus. Anders hadden jullie het wel gered samen.

Normaliter zou ik het te offtopic en te sneu vinden om extern geleuter erbij te halen, maar hier kan ik een cynische 'aldus de expert :')' gewoon niet onderdrukken..
pi_159519685
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:24 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]

Misschien moet je er ook eens een proberen voordat je er een oordeel over velt.
Ik heb er een gehad. :) Maar ik heb het nooit zó afgereageerd tegen mijn vriend als zij tegen haar ex!
pi_159519706
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:33 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Normaliter zou ik het te offtopic en te sneu vinden om extern geleuter erbij te halen, maar hier kan ik een cynische 'aldus de expert :')' gewoon niet onderdrukken..
En nu vind ik jou wel genuanceerd ;)
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_159519760
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:33 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Normaliter zou ik het te offtopic en te sneu vinden om extern geleuter erbij te halen, maar hier kan ik een cynische 'aldus de expert :')' gewoon niet onderdrukken..
Mijn vriend heeft inderdaad veel meer kunnen handelen tijdens mijn depressie dan TS haar vriend heeft gekunt. :)

[ Bericht 3% gewijzigd door Jaimy_Luca op 30-01-2016 16:45:48 ]
pi_159519872
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:37 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Mijn vriend heeft inderdaad veel meer kunnen handelen tijdens mijn depressie dan TS haar vriend heeft gekunt. :)
Het is sowieso geen wedstrijd en jij verzwijgt willens en wetens kwetsende dingen tegenover jouw ware, dus die zou je ook niet per se winnen als het dat wel zou zijn lijkt me..
pi_159519969
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:41 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Het is sowieso geen wedstrijd en jij verzwijgt willens en wetens kwetsende dingen tegenover jouw ware, dus die zou je ook niet per se winnen als het dat wel zou zijn lijkt me..
En toch: Als hij echt haar Ware was geweest hadden ze het samen gered. Dan had hij haar buien kunnen handelen.
pi_159520066
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:45 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

En toch: Als hij echt haar Ware was geweest hadden ze het samen gered. Dan had hij haar buien kunnen handelen.
Vrij simplistische gedachte, alsof er nooit break ups zijn die later wel weer bij elkaar komen. Niet dat dit per se zo een geval hoeft te zijn, maar gewoon in het algemeen erg snel geveroordeeld..
pi_159520295
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:04 schreef Bubbel1707 het volgende:
Bedankt voor het zeggen dat ik geen goede moeder ben. ik stop met dit forum, gaat me veel te ver dit.
Dan mag jij mij uitleggen waar in het plaatje van de auto tegen de boom aan parkeren je zoontje paste? Of dacht je niet aan hem? Was je hem vergeten? Vind jij dat jij hem een stabiele liefdevolle moeder geeft als jij op fora staat te uiten dat je tegen een boom aan wil rijden? Heb je wel eens gedacht aan je zoon dat als hij een jaar of 14 is dit allemaal kan terug vinden?

Ga aan jezelf werken of gun je je kind liever maar 1 ouder, mijn dochter kan jou wel vertellen hoe vervelend het is om 1 ouder te hebben en je andere ouder niet eens te kennen.
Weet je wel hoe dat voelt voor zo'n kind, weet je wel hoe dat gaat voelen als hij later leest dat mama tegen een boom aan wou rijden en hem achter wou laten, je hebt het alleen over hoe zielig jij bent, denk eens hoe een ander zich voelt met al jou actie's.

Doe iets, je had nu allang een sollicitatie brief kunnen schrijven voor een fatsoenlijke baan zodat je weer een eigen plek hebt, je hebt een kind waar je voor moet zorgen en als je zo labiel blijft doen raak je je kind ook kwijt want met dit soort uitingen ben jij geen stabiel thuis voor een kleine jongen.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 16:59:44 #51
446591 Norma_Jeane
Some like it hot!
pi_159520330
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:37 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Mijn vriend heeft inderdaad veel meer kunnen handelen tijdens mijn depressie dan TS haar vriend heeft gekunt. :)
En hoeveel zelmoordpogingen heb jij ondernomen?
(Ik zag wel dat je beweerde het erger te hebben gehad dan ts voordat je het wiste. Knap trouwens. Was je erbij?)
It's great to be a blonde. With low expectations it's very easy to surprise people.
If someone shows you who they are, believe them the first time.
The best part of being blonde is forgivable momentary lapses of common sense.
  Manager PR/Moderator zaterdag 30 januari 2016 @ 17:02:49 #52
269689 crew  Viv
pi_159520402
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:03 schreef Bubbel1707 het volgende:
andere... het laat maar weer zien dat er nog steeds ontzettend veel onbegrip is voor mensen met depressie.. niet iedereen met een depressie heeft dezelfde klachten of doet dezelfde dingen.
Als je te veel pillen slikt, maar - heel calculerend - ook weer niet zó veel dat je in levensgevaar zou raken, dan ben je gewoon aan het manipuleren. Dat heeft werkelijk niets met postpartum depressie te maken.
  † In Memoriam † zaterdag 30 januari 2016 @ 17:11:13 #53
409449 Mo_Muffin
For the love of knobs...
pi_159520592
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:08 schreef utopie het volgende:

[..]

:')

Ik gaf mijn mening dat pillen slikken egoistisch is en dat als je een kind hebt dat je je op zijn/haar opvoeding moet focussen, omdat het kind er niet de dupe van mag worden.
Misschien heb je gelijk, maar joh, nu missen jij en je vader zoveel mooie dingen, denk eraan dat je dit nooit meer terug kan draaien, elke verloren dag is er een, als ik jou was zou ik wel enigszins openstaan voor een eventuele verzoening, het is en blijft je vader....hoewel ik natuurlijk best begrijp dat jij je klote voelt en je vader misschien ergens tekort is geschoten.
Succes.
"Ik zal nooit bij een club gaan die mij als lid accepteert"
  † In Memoriam † zaterdag 30 januari 2016 @ 17:15:35 #54
409449 Mo_Muffin
For the love of knobs...
pi_159520708
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:35 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik heb nog geen eigen huis helaas, ik zit op een klein kamertje bij mijn moeder.. en dat mijn zoontje weg is, en ik alleen hier in een appartementje van mijn moeder weer zit, dat komt gewoon ontzettend hard binnen.

Ik neem mezelf het kwalijk, ik had echt alles en heb het allemaal verpest. En ik wilde het zo graag goed maken,en hij wilde het ook.. volgens hem waren we ook echt babystapjes aan het maken met het opnieuw daten afgelopen weken.. het ging weer iets meer de goede kant op bij hem zei die, alleen toen werd ik genekt door de onzekerheid..

Het is niet alleen ik ik ik, maar ik nou eenmaal niet voor hem praten helaas... 2 maanden lang heeft hij ook aangegeven niet te weten wat werkt, en niet weten hoe of wat we het moeten aanpakken maar dat hij wel wil.. Dus ik heb nu besloten het definitief te maken, zodat hij juist zijn rust en afstand en tijd heeft om alles te verwerken, en of dat hij rust kan vinden met het leven zoals het nu is. Als het aan mij lag had ik no steeds voor hem gevochten en contact gezocht en gedate etc. maar ik merkte gewoon dat ik hem daarmee geen ruimte gaf voor verwerking..

Ik ben wel beter, en kan het leven aan.. maar de weekenden zonder mijn zoontje, hakken er gewoon hard in. Ordinair vers liefdesverdriet, en zoals ik zei ik heb nog steeds hulp.. dus ik zorg ook dat ik een geweldige mama kan gaan worden, want ja... dat vind ik mezelf nu helaas ook niet, ook al probeer wel geweldige dagen te maken met mijn zoontje als hij er is.
Probeer eerst eens voor jezelf de boel op een rijtje te krijgen (eigen woonruimte etc..) zodat je zoon er niet onder gaat lijden, de situatie met je ex moet je daarom beter maar even op zijn beloop laten, de tijd zal leren hoe dat uitpakt, nu ligt jouw prioriteit enkel alleen bij het opvoeden van die kleine.
Succes.
"Ik zal nooit bij een club gaan die mij als lid accepteert"
pi_159520837
Ik stopte met lezen bij "Na een maand kwam ik erachter dat ik zwanger was."

Lekker dit soort beslissingen maken als je op de roze wolk zit en je volledig laat leiden door emoties :'). Was ook gedoemd om te falen natuurlijk.
Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
pi_159521007
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 13:50 schreef Bubbel1707 het volgende:

Dus hij zegt steeds dat hij niks uitsluit, maar dat ik verder moet.
Wat als je nu eens goed daarnaar luistert?

Wat hij aangeeft is dat jij moet leren voor jezelf te zorgen en je leven zelf op orde moet brengen... pas als jij voor jezelf kunt zorgen, zou het te overwegen zijn een relatie te hebben, zodra je op hem gaat 'hangen' kan hij dat niet aan.

Kennelijk vind hij nog altijd dat je niet zelfstandig en stabiel genoeg bent op je zelf...
dat moet je dus eerst zorgen en niet denken dat je problemen oplosbaar zijn door met hem in een relatie te zitten en op hem te bouwen (dat kan en wil hij niet meer dragen).

zorg dus eerst dat je je leven organiseert en op orde krijgt zonder hem, maar voor jezelf en voor je kind.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
pi_159523181
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:37 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Mijn vriend heeft inderdaad veel meer kunnen handelen tijdens mijn depressie dan TS haar vriend heeft gekunt. :)
Ah, het is een wedstrijd en je was erbij? Weinig constructieve reactie verder.

TS : heb jij je wel eens laten testen op persoonlijkheidsstoornissen?

Ik snap verder wel goed wat scary mary bedoelt met betrekking tot het lichtelijk egocentrische. Je lijkt je weinig om het welzijn van je ex te bekommeren en meer om de gevolgen voor jezelf. Het komt op mij over alsof je hem rust wilt geven omdat je daarna een doorstart voor ogen hebt en niet omdat je hem die rust gunt.

Je wilt tips om hem weer terug te winnen maar het is dan altijd maar de vraag of dat het beste is.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 19:30:54 #58
446591 Norma_Jeane
Some like it hot!
pi_159523785
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:34 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Ik heb er een gehad. :) Maar ik heb het nooit zó afgereageerd tegen mijn vriend als zij tegen haar ex!
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:37 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Mijn vriend heeft inderdaad veel meer kunnen handelen tijdens mijn depressie dan TS haar vriend heeft gekunt. :)
Is ook niet helemaal met elkaar te rijmen he? Als jij je niet zo hebt afgereageerd als ts viel er voor je vriend al helemaal niet meer te handelen.
It's great to be a blonde. With low expectations it's very easy to surprise people.
If someone shows you who they are, believe them the first time.
The best part of being blonde is forgivable momentary lapses of common sense.
pi_159524177
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 19:09 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]

Ah, het is een wedstrijd en je was erbij? Weinig constructieve reactie verder.
Nee zucht...

Het ging erom of de ex van TS haar ware is. Blijkbaar niet he, anders hadden ze het wel gered saampjes. Dat wil ik zeggen met wat ik zei dat mijn vriend wél bij mij is gebleven, terwijl ik een iets zwaardere depressie had. (TS zei zelf dat het een lichte was.)

TS zie je trouwens niet meer terug in dit topic. Ze kan niet zo goed tegen de waarheid... ;)
pi_159524205
quote:
13s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 19:30 schreef Norma_Jeane het volgende:

[..]


[..]

Is ook niet helemaal met elkaar te rijmen he? Als jij je niet zo hebt afgereageerd als ts viel er voor je vriend al helemaal niet meer te handelen.
Ik heb het niet over afreageren. Ik heb het over andere dingen waar mijn vriend mee moest dealen, wat niks te maken heeft met afreageren op hem. :)
  zaterdag 30 januari 2016 @ 19:51:33 #61
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_159524257
Laten we dit topic svp niet weer over een andere user dan TS laten gaan.
Open je eigen topic.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_159524315
-edit-

TS, probeer eerst met jezelf te leren leven, pas dan kan er iemand anders met jou een leven opbouwen. Het klinkt heel zwaar, maar het belangrijkste is dat je zorgt dat je een goede moeder bent voor je zoon. Ouderschap komt met een hoop verantwoordelijkheid, je kunt jezelf niet laten leiden door impulsieve gedachten en acties

[ Bericht 59% gewijzigd door Copycat op 30-01-2016 19:55:38 ]
  zaterdag 30 januari 2016 @ 20:12:05 #63
370487 Hallmark
Geverifieerde account
pi_159524726
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 19:48 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Blijkbaar niet he, anders hadden ze het wel gered saampjes.
Ik snap niet waarom je dat punt nou de hele tijd wil maken. Het is gezegd. Wees er maar blij mee. En nu?
quote:
Ze kan niet zo goed tegen de waarheid... ;)
Flauw.
Geinspireerd door historische gebeurtenissen en karakters. Dit werk van fictie was ontworpen, ontwikkeld en geproduceerd door een multicultureel team van verschillende religies en geloven.
pi_159525454
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 19:48 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Nee zucht...

Het ging erom of de ex van TS haar ware is. Blijkbaar niet he, anders hadden ze het wel gered saampjes. Dat wil ik zeggen met wat ik zei dat mijn vriend wél bij mij is gebleven, terwijl ik een iets zwaardere depressie had. (TS zei zelf dat het een lichte was.)

TS zie je trouwens niet meer terug in dit topic. Ze kan niet zo goed tegen de waarheid... ;)
Het kan ook zijn dat er meer aan de hand is dan een lichte depressie. Het kan ook zijn dat jij een zwaardere depressie had maar dat jouw partner minder met jou te stellen had. Je weet het niet. Misschien waren ze elkaars ware, maar ik geloof niet per se dat liefde alles overwint. Er zit echt wel een grens aan wat je aan kunt.
pi_159526337
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 19:54 schreef sibella2 het volgende:
-edit-

TS, probeer eerst met jezelf te leren leven, pas dan kan er iemand anders met jou een leven opbouwen. Het klinkt heel zwaar, maar het belangrijkste is dat je zorgt dat je een goede moeder bent voor je zoon. Ouderschap komt met een hoop verantwoordelijkheid, je kunt jezelf niet laten leiden door impulsieve gedachten en acties
Dit. En laat het 'ik ben mijn gezin kwijt' los, want dat ben je niet. De samenstelling is alleen maar gewijzigd.
pi_159527844
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 20:33 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]

Het kan ook zijn dat er meer aan de hand is dan een lichte depressie. Het kan ook zijn dat jij een zwaardere depressie had maar dat jouw partner minder met jou te stellen had. Je weet het niet. Misschien waren ze elkaars ware, maar ik geloof niet per se dat liefde alles overwint. Er zit echt wel een grens aan wat je aan kunt.
Echte liefde overwint alles. Als iets de relatie niet overleefd dan is het geen echte liefde geweest. Daar geloof ik in.

[ Bericht 16% gewijzigd door Copycat op 30-01-2016 21:55:38 (Doe het dan ook niet! ) ]
pi_159528281
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 16:45 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

En toch: Als hij echt haar Ware was geweest hadden ze het samen gered. Dan had hij haar buien kunnen handelen.
Hou toch op.
  Manager PR/Moderator zaterdag 30 januari 2016 @ 22:35:49 #68
269689 crew  Viv
pi_159529159
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 19:09 schreef letmehearyouscream het volgende:
TS : heb jij je wel eens laten testen op persoonlijkheidsstoornissen?
Dit. Het manipuleren ("zelfmoordpoging" doen terwijl ze wist dat ze zou overleven), de impulsiviteit (auto om een boom willen vouwen omdat het uit is) en het oordelen in extremen (radeloos, fantastisch) zou best bij een borderline persoonlijkheidsstoornis kunnen passen.
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 19:54 schreef sibella2 het volgende:
TS, probeer eerst met jezelf te leren leven, pas dan kan er iemand anders met jou een leven opbouwen. Het klinkt heel zwaar, maar het belangrijkste is dat je zorgt dat je een goede moeder bent voor je zoon. Ouderschap komt met een hoop verantwoordelijkheid, je kunt jezelf niet laten leiden door impulsieve gedachten en acties
En dit. Een goede moeder zijn gaat verder dan samen een gezellige dag hebben, het is ook onderkennen dat er meer speelt dan alleen liefdesverdriet en daar aan werken.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 22:55:48 #69
450148 KapiteinIglo
Als dat geen neuken wordt...
pi_159529782
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:06 schreef utopie het volgende:

[..]

Ik ben bijna 25.

Ik heb een vader die zelfmoordpogingen heeft gedaan door ook pillen te slikken. Ook ouders die gingen scheiden en dit terwijl ik 14 was. Ik zat in de bloei van mijn leven en moest mij op school focussen. Hoe dan ook heb ik alles op alles gezet om er toch wat van te maken. Ja, ik hem geen contact meer met hem, en ja door zijn acties is het een egoistische klootzak die alleen aan zichzelf dacht toentertijd. Dit is wat ziekenhuisbroeders heb ook zeiden. Daarnaast ben ik op 16 jarige leeftijd op mijzelf gaan wonen en sindsdien alles zelf gaan regelen. Contact met familie heb ik niet/nauwelijks.
Als je zoveel hebt meegemaakt, waarom oordeel je dan zo snel over iemand. Je zou beter moeten weten...
Ik moest de groeten doen van Kapitein Ortega.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 22:57:18 #70
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159529826
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 22:55 schreef PrisTheShiz het volgende:

[..]

Als je zoveel hebt meegemaakt, waarom oordeel je dan zo snel over iemand. Je zou beter moeten weten...
Ik oordeelde op het feit dat pillen slikken als noodkreet egoïstisch is. Gaarne even het volledige topic doorlezen alvorens je antwoord.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 22:59:30 #71
450148 KapiteinIglo
Als dat geen neuken wordt...
pi_159529881
quote:
19s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 22:57 schreef utopie het volgende:

[..]

Ik oordeelde op het feit dat pillen slikken als noodkreet egoïstisch is. Gaarne even het volledige topic doorlezen alvorens je antwoord.
Niet oordelen was naar mijn idee een betere optie.
Ik moest de groeten doen van Kapitein Ortega.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 23:01:16 #72
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159529932
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 22:59 schreef PrisTheShiz het volgende:

[..]

Niet oordelen was naar mijn idee een betere optie.
Ik zeg alleen wat menig ander mens ook zou denken. Het is egoistisch pillen te slikken en denken dat dat de makkelijkste uitweg is voor alles, terwijl je ook nog een kind hebt.

TS vraagt in haar OP is het normaal is. Ik geef daarop mijn mening
  zaterdag 30 januari 2016 @ 23:15:48 #73
450148 KapiteinIglo
Als dat geen neuken wordt...
pi_159530239
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 23:01 schreef utopie het volgende:

[..]

Ik zeg alleen wat menig ander mens ook zou denken. Het is egoistisch pillen te slikken en denken dat dat de makkelijkste uitweg is voor alles, terwijl je ook nog een kind hebt.

TS vraagt in haar OP is het normaal is. Ik geef daarop mijn mening
Al denk ik dat die keuze alles behalve makkelijk was. Zeker als je kinderen hebt. ;-)
Ik moest de groeten doen van Kapitein Ortega.
  Manager PR/Moderator zaterdag 30 januari 2016 @ 23:17:38 #74
269689 crew  Viv
pi_159530281
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 23:01 schreef utopie het volgende:
Het is egoistisch pillen te slikken en denken dat dat de makkelijkste uitweg is voor alles, terwijl je ook nog een kind hebt.
Het was geen uitweg, want ze wist dat ze het zou overleven. Gewoon een dramaqueen dus, ook geen pretje voor partner en kind.
  zaterdag 30 januari 2016 @ 23:20:17 #75
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159530347
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 23:17 schreef ViviRAWRS het volgende:

[..]

Het was geen uitweg, want ze wist dat ze het zou overleven. Gewoon een dramaqueen dus, ook geen pretje voor partner en kind.
Enige uitweg om hulp te krijgen*
Je haalt verder de woorden uit mijn mond. Ik zou ook niet met zo iemand verder willen :') lijkt me niet dat dat ooit nog een gezonde relatie zal worden
  Manager PR/Moderator zaterdag 30 januari 2016 @ 23:27:10 #76
269689 crew  Viv
pi_159530494
quote:
19s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 23:20 schreef utopie het volgende:
Enige uitweg om hulp te krijgen*
In haar beleving, ja. :') In subforum OUD zitten genoeg vrouwen die hulp hebben gekregen voor een (postpartum) depressie, waaronder opname, en dat zonder te veel pillen te slikken.
pi_159530698
Beste Bubbel1707,

Het is inderdaad zwaar wat je hebt meegemaakt, ik zie het ook niet als een 'gewone' liefdesverdriet. Jullie hebben samen een kindje, je had een depressie, had je baan opgegeven voor jullie toekomst samen, verhuisd en eventueel andere zaken wat anderen niet weten. Dat alles is ook supersnel gegaan.

Je zei dat je alles had en dat je het hebt verpest. Ik vind niet dat jullie het hebben verpest, maar dat zaken anders zijn gegaan dan hoe jullie en anderen het zouden willen zien. Jullie zijn jong, het is logisch dat je anders hebt kunnen handelen dan wat ideaal zou zijn. Hiervoor zijn bepaalde kennis, inzichten, vaardigheden en ervaringen voor nodig. En gelieve ook nog op tijd. Fouten maken is normaal, zeker tijdens de jonge jaren. Jonge mensen overschatten zichzelf vaak dat alleen liefde naar elkaar toe een vereiste is. Of ze onderschatten wat een relatie is.

Hierbij zou ik jou willen aanmoedigen om de beste versie van jezelf na te streven. Dit is goed voor je eigen welzijn en die van je zoontje. Gezien de omstandigheden is het moeilijk, voor heel veel mensen waarschijnlijk ook. Houd jezelf taai! Hij zal waarschijnlijk dan ook heel trots op je zijn. Hoe cliché het ook klinkt, je kan alleen van de ander houden als je van jezelf houd. Hiermee wordt dan bedoeld:

- goed kunnen aanvoelen, herkennen en weten wat goed is voor jezelf en hem
- goed kunnen aanvoelen, herkennen en weten wat jouw en zijn behoeftes zijn
- bovenstaande punten gepast naar kunnen handelen
- je eigen zaken goed op orde hebben zodat je hem kan inspireren/helpen/opvangen etc.
- zelf gelukkig kunnen zijn zodat je redelijk belastbaar kan zijn, de wereld aankan met tegenslagen. Je kan hem dan ook (emotioneel) ontlasten en steun bieden
- jezelf blijft ontwikkelen, omdat de wereld en invloeden blijven veranderen. En omdat je nooit uitgeleerd bent. Dit kan je helpen met correct/gepast/ideaal handelen in de toekomst voor jezelf en iedereen in je omgeving

Zoals je kunt lezen is het houden van iemand veel meer dan alleen een gevoel, het is een superwoman zijn in de huidige maatschappij. Ook al trekt hij uiteindelijk bij na bijv. een paar jaar, omdat hij ook nieuwe inzichten en vaardigheden heeft verkregen. Maar ben jij dan ook zover om samen een succesvol doorstart te kunnen maken? Laat jezelf, je zoontje en alle anderen zien wat je kan! Laat ze allemaal trots op je zijn! En anders naar je kijken!

[ Bericht 1% gewijzigd door Yiwei op 31-01-2016 00:02:44 ]
pi_159530732
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 14:03 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik ben 24, en ik kon helaas niet anders.. ik heb 2 maanden gesmeekt om hulp bij verschillende hulpinstanties, psychologen etc. en geen van alle deed iets, ja 1 afspraak per 2 weken, terwijl ik mezelf dieper en dieper voelde gaan.. ik werd bang van mezelf.

Ik ben opgenomen in een psychiatrische kliniek na de poging, en daar is vastgesteld dat ik teveel moeite had met het voorbereiden op moederschap en alle schakelingen. Daarnaast heb ik na de bevalling een postnatale depressie gekregen.. door die opname ben ik daaruit gekomen, en ben ik mezelf weer geworden.

Het was inderdaad niet de bedoeling om zwanger te worden, maar we hadden de financiele middelen en ik heb een chronische ziekte waardoor ik al moeite zou hebben gehad met zwanger worden.. het was dus ook echt een verassing dat na 1 x ik meteen zwanger was. Het was niet gepland nee, en het was een foutje.. maar ik hou zielsveel van mijn zoontje en heb mijn verantwoordelijkheid genomen, en dat doe ik nog steeds.

Ook krijg ik nog steeds hulp, omdat ik niet terug wil vallen, dus iedere week bezoek ik nog steeds een psycholoog...
Ik kan me voorstellen dat je dan drastische acties gaat uithalen.
Snap ook niet waarom ze je niet geholpen hebben.
Ik werd al voor minder geholpen.
Maar goed, heb helaas ook bij mijn moeder gezien dat ze weigeren.

Wat betreft je relatie....of beter gezegd je ex.
Laat het allemaal even met rust.
Hoe moeilijk dit ook lijkt en is.
Focus je op je zoontje want die heeft jou harder nodig dan jij je ex nodig hebt.
De tijd zal het leren, ga niks forceren en blijf die hulp vragen.
Life is a highway...let's ride it!
pi_159530788
quote:
19s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 23:20 schreef utopie het volgende:

[..]

Enige uitweg om hulp te krijgen*
Je haalt verder de woorden uit mijn mond. Ik zou ook niet met zo iemand verder willen :') lijkt me niet dat dat ooit nog een gezonde relatie zal worden
Geloof me, er zijn instanties, plaatsen waar ze je niet willen helpen.
Nemen je totaal niet serieus.
Zelfs niet na een zelfmoordpoging, want daar kreeg diegene te horen dat ze 'niet gek genoeg' was.
Life is a highway...let's ride it!
pi_159531003
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 21:51 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Echte liefde overwint alles. Als iets de relatie niet overleefd dan is het geen echte liefde geweest. Daar geloof ik in.

Dat vind ik nogal een conclusie. Ik ken een vrouw die reeds 15 jaar in behandeling is voor een eetstoornis met veel lange opnames. Partner steunde haar lang, maar kon het op een gegeven moment niet meer. Dan kun je zeggen dat het geen echte liefde was, maar mijn zienswijze is dat er gewoon een limiet zit aan wat liefde aan kan. Je kunt echt enorm van iemand houden maar tegelijkertijd concluderen dat het gewoon echt niet werkt.
pi_159534410
quote:
19s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 22:57 schreef utopie het volgende:

[..]

Ik oordeelde op het feit dat pillen slikken als noodkreet egoïstisch is. Gaarne even het volledige topic doorlezen alvorens je antwoord.
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 23:01 schreef utopie het volgende:

[..]

Ik zeg alleen wat menig ander mens ook zou denken.
Gelukkig niet alle mensen..

quote:
Het is egoistisch pillen te slikken en denken dat dat de makkelijkste uitweg is voor alles, terwijl je ook nog een kind hebt.
Het was een noodkreet, geen easy way out. Gezien de huidige wachtlijsten voor psychische hulp ook weer niet zo totaal ondenkbaar of egoïstisch als je wanhopig bent om zsm hulp te krijgen. Juist om er beter te kunnen zijn voor je kind.
pi_159534440
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 13:50 schreef Bubbel1707 het volgende:
Hallo,
Ik lees al heel lang mee met veel topics hier, maar zonder account. Maar nu heb ik toch echt jullie hulp nodig.
Alvast sorry voor lang verhaal zal proberen kort samen te vatten..

Mijn ex en ik leerden elkaar kennen, het voelde meteen goed en vertrouwd. Hij was nog nooit verliefd geweest (27 jaar) en hij wist eindelijk dit is ze! En ik wist ook dit is hem, na een week een relatie en het was alsof we niet beter wisten. Na een maand kwam ik erachter dat ik zwanger was. Was niet gepland, maar we besloten er samen voor te gaan.

Ik gaf alles op, raakte mijn baan kwijt, gaf mijn huis op en verhuisde 85km verder naar zijn huis, en toen.. toen werd ik doodziek. Vervolgens moest ik me ook voorbereiden om moeder te worden, deze schakelingen vielen me zwaar en ik raakte zachtjes aan depressiever. En reageerde dit op hem af, werd boos, chagerijnig..

Natuurlijk niet altijd, en we hadden super veel mooie momenten, en dagelijks vertelde we hoe gek we op elkaar waren. Hij was er altijd voor me, en hij was en is super lief en deed alles voor me..

Na de bevalling werd het erger, ik gleed steeds meer weg, werd depressiever en kon hem amper liefde geven, terwijl mijn hart overstroomde van liefde voor hem, alleen mijn stomme hoofd wilde/kon niet... Ik gaf bij verschillende hulpinstanties aan dat ik echt hulp nodig had, ik redde het niet meer.. en na een harde ruzie heb ik pillen genomen. Ik wist dat ik zou overleven, maar ook dat ik hulp zou krijgen.. en dat gebeurde gelukkig..

Ik werd geholpen, maar toen ik eindelijk mezelf had gevonden.. kon mijn ex niet meer, hij was op en kapot. Het had hem allemaal teveel pijn gedaan, en omdat ik inmiddels ook weer mezelf was zag ik ook wat ik allemaal had aangericht, en wilde het zo graag goed maken.

2 maanden lang hebben we contact gehouden, gepraat, gedate etc.. maar elke keer kregen we woorden. Hij wilde rust, maar hij wilde me ook niet kwijt, hij houdt van me, en wil ons gezin, maar hij is te gebroken door alles. Ik probeerde hem te steunen, maar de relatiebreuk deed mij teveel pijn om er weer vol voor hem te zijn, en kregen we steeds woorden.

Daarnaast haten zijn ouders mij inmiddels, zij zien mij als puur slecht en egoistisch dat ik dit iedereen heb aangedaan... maar ik kon echt niet anders, en ik neem het mezelf nu ook zo ontzettend kwalijk.

We hebben nu donderdag besloten het definitief te stoppen, eind gesprek gehad waar weer uit blijkt dat we echt van elkaar houden, en allebei kapot zijn hiervan. Maar dat het nu niet werkt, maar hij wil me geen hoop geven. Dus hij zegt steeds dat hij niks uitsluit, maar dat ik verder moet.

Ik doe mijn best maar ik kan alleen maar huilen, ik laat hem nu volledig met rust, stuur niks meer, hebben geen contact. Maar 2 x per week moeten we elkaar zien om ons zoontje over te geven.. Ik ben kapot gebroken, hij is nog steeds de ware en hij is echt geweldig.. Maar ik wil hem zo graag terug, ik wil zo graag mijn gezin.. Ik had zoveel moois en ik heb het allemaal verpest.

Is er nog hoop voor ons, nu ik hem helemaal alleen laat, hem tot rust laat komen. Is er een kans dat hij ons ook gaat missen, en we het uit kunnen werken als gezin? Ons zoontje is een half jaartje oud :(
Typisch prinsessenverhaal. Totdat je eindelijk wakker geschud wordt, in het echte leven terechtkomt en beseft dat alleen een leuk smoeltje en seks niet genoeg zijn om je prins te behouden.
Dit kán goedkomen, maar gezien het feit dat je prins niet voor zijn 27e verliefd raakte is het een kieskeurige man met meer dan genoeg zelfwaarde. Ik denk dat je hij je diep in zijn hart niet gaat kunnen vergeven, al wil hij door de omstandigheden dit wel graag. Dit heb je verpest. Volgende keer beter. Wees geen voetveeg, maar gedraag je anders en niet als prinses.
pi_159534570
Hoe dan ook. TS heeft het eigenhandig zelf verpest door zo rot te doen tegen haar vriend.

Niks is een excuus om maar rot te mogen doen tegen iemand!
pi_159534687
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 09:32 schreef Vida. het volgende:

[..]

Typisch prinsessenverhaal. Totdat je eindelijk wakker geschud wordt, in het echte leven terechtkomt en beseft dat alleen een leuk smoeltje en seks niet genoeg zijn om je prins te behouden.
Dit kán goedkomen, maar gezien het feit dat je prins niet voor zijn 27e verliefd raakte is het een kieskeurige man met meer dan genoeg zelfwaarde. Ik denk dat je hij je diep in zijn hart niet gaat kunnen vergeven, al wil hij door de omstandigheden dit wel graag. Dit heb je verpest. Volgende keer beter. Wees geen voetveeg, maar gedraag je anders en niet als prinses.
Wat valt er precies te vergeven dan? Als er zaken spelen waar je niet direct zoveel invloed over hebt. Ik vind het nogal hard klinken, zo van dit heb je verpest, prinsessengedrag en meer van die heerlijk opbouwende kritiek..
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_159534710
quote:
1s.gif Op zondag 31 januari 2016 09:48 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Niks is een excuus om maar rot te mogen doen tegen iemand!
Behalve als je nu eenmaal zo bent hè O-)
  zondag 31 januari 2016 @ 10:29:59 #86
277627 Seven.
We are Borg.
pi_159534915
quote:
15s.gif Op zondag 31 januari 2016 10:04 schreef I-care het volgende:

[..]

Wat valt er precies te vergeven dan? Als er zaken spelen waar je niet direct zoveel invloed over hebt. Ik vind het nogal hard klinken, zo van dit heb je verpest, prinsessengedrag en meer van die heerlijk opbouwende kritiek..
Misschien gaat het niet zozeer om vergeven. Maar ik denk ook dat TS veel te ver gegaan is, niet op tijd heeft bijgestuurd en bovendien haar vriend de verantwoordelijkheid over haar emotionele welzijn gegeven. Dat kan natuurlijk niet goed gaan. TS zal toch echt aan zichzelf moeten werken, ze is momenteel niet in staat om een gezonde relatie te onderhouden.
Resistance is futile.
pi_159534920
quote:
15s.gif Op zondag 31 januari 2016 10:04 schreef I-care het volgende:

[..]

Wat valt er precies te vergeven dan? Als er zaken spelen waar je niet direct zoveel invloed over hebt. Ik vind het nogal hard klinken, zo van dit heb je verpest, prinsessengedrag en meer van die heerlijk opbouwende kritiek..
Misschien klinkt het hard, maar is dat erg?? Ik heb het hele topic doorgelezen en ts lijkt niet iemand die met een goed gesprek en een kusje kroel gaat kunnen/willen veranderen!

Ze is momenteel, hoewel ze dat niet beseft! gewoon een ontzettend egocentrisch mens die haar eigen gevoelens in het middelpunt zet en onder het mom van ''grote liefde' een utopie nastreeft. Ten koste van alles. Gewoon een naar persoon om in een relatie mee te zitten. Een jonge vrouw die totaal geen enkel idee heeft wat liefde inhoudt. Ook niet naar haar zoontje! Alleen een gevoel van binnen: ''ik hou van mijn kindje , ik vind hem lief en schattig is niet genoeg! Je moet dat TONEN door er alles aan te doen om hem een goede basis te geven en daar hulp voor te accepteren. TS Kan ook niet tegen kritiek/ laat vluchtgedrag gezien/ komt niet meer in het topic nadat enkele users- terecht- haar op haar fouten hebben gewezen onder andere omtrent het moederschap en haar handelwijze naar haar partner toe.

Nu is mevrouw zogenaamd gekwetst na de opmerking over het moederschap. Dus WEER neemt haar eigen gevoel (van kwetsing;'' ik ben zielig, word veroordeeld etc etc'') de bovenhand en niet de realistische opmerkingen van users.

Ze wil niet leren. Waarom kom je dan op een forum?
Ga naar een psycholoog en kom niet op een forum je sores ''van je afschrijven'' als je niet stabiel bent om te kijken naar je eigen problemen door de ogen van andere mensen. Zulke mensen als TS redeneren in hun egoisme: ''het zijn onbekende mensen, ze kennen me niet, ze oordelen alleen'' Dat is dus de paradox, want: waarom kom je dan hier überhaupt en ook nog op het VIva forum?

Ik ben het niet altijd eens met alle adviezen die gegeven worden in topics, maar merk wel op dat er zodra er een serieus topic geopend wordt en er iets ''extreems'' of te afwijkends gezegd wordt door een user tegen een TS, automatisch er een nuance komt. De overige users voelen zich geroepen dingen te bevestigen of recht te trekken en een spiegel voor te houden. Dus zo raar zijn ALLE mensen uiteindelijk ook weer niet op ALLE fora.... Een deel is te jong, niet stabiel of puberaal, maar dat wordt weer recht getrokken door gewone normale mensen. Je kunt dus best gewoon goede serieuze adviezen krijgen op een forum.

Maar je moet wel willen.
  zondag 31 januari 2016 @ 10:34:36 #88
277627 Seven.
We are Borg.
pi_159534975
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 10:30 schreef Vida. het volgende:

[..]

Misschien klinkt het hard, maar is dat erg?? Ik heb het hele topic doorgelezen en ts lijkt niet iemand die met een goed gesprek en een kusje kroel gaat kunnen/willen veranderen!

Ze is momenteel, hoewel ze dat niet beseft! gewoon een ontzettend egocentrisch mens die haar eigen gevoelens in het middelpunt zet en onder het mom van ''grote liefde' een utopie nastreeft. Ten koste van alles. Gewoon een naar persoon om in een relatie mee te zitten. Een jonge vrouw die totaal geen enkel idee heeft wat liefde inhoudt. Ook niet naar haar zoontje! Alleen een gevoel van binnen: ''ik hou van mijn kindje , ik vind hem lief en schattig is niet genoeg! Je moet dat TONEN door er alles aan te doen om hem een goede basis te geven en daar hulp voor te accepteren. TS Kan ook niet tegen kritiek/ laat vluchtgedrag gezien/ komt niet meer in het topic nadat enkele users- terecht- haar op haar fouten hebben gewezen onder andere omtrent het moederschap en haar handelwijze naar haar partner toe.

Nu is mevrouw zogenaamd gekwetst na de opmerking over het moederschap. Dus WEER neemt haar eigen gevoel (van kwetsing;'' ik ben zielig, word veroordeeld etc etc'') de bovenhand en niet de realistische opmerkingen van users.

Ze wil niet leren. Waarom kom je dan op een forum?
Ga naar een psycholoog en kom niet op een forum je sores ''van je afschrijven'' als je niet stabiel bent om te kijken naar je eigen problemen door de ogen van andere mensen. Zulke mensen als TS redeneren in hun egoisme: ''het zijn onbekende mensen, ze kennen me niet, ze oordelen alleen'' Dat is dus de paradox, want: waarom kom je dan hier überhaupt en ook nog op het VIva forum?

Ik ben het niet altijd eens met alle adviezen die gegeven worden in topics, maar merk wel op dat er zodra er een serieus topic geopend wordt en er iets ''extreems'' of te afwijkends gezegd wordt door een user tegen een TS, automatisch er een nuance komt. De overige users voelen zich geroepen dingen te bevestigen of recht te trekken en een spiegel voor te houden. Dus zo raar zijn ALLE mensen uiteindelijk ook weer niet op ALLE fora.... Een deel is te jong, niet stabiel of puberaal, maar dat wordt weer recht getrokken door gewone normale mensen. Je kunt dus best gewoon goede serieuze adviezen krijgen op een forum.

Maar je moet wel willen.
Yup, dit somt het wel op. TS wil eigenlijk alleen maar ventileren in dit topic zoals ze al jaren met haar ex-partner heeft gedaan. Ik heb geen enkel bewijs gezien dat ze graag verbetering wil zien.
Resistance is futile.
pi_159535073
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 10:30 schreef Vida. het volgende:

[..]

Misschien klinkt het hard, maar is dat erg?? Ik heb het hele topic doorgelezen en ts lijkt niet iemand die met een goed gesprek en een kusje kroel gaat kunnen/willen veranderen!

Ze is momenteel, hoewel ze dat niet beseft! gewoon een ontzettend egocentrisch mens die haar eigen gevoelens in het middelpunt zet en onder het mom van ''grote liefde' een utopie nastreeft. Ten koste van alles. Gewoon een naar persoon om in een relatie mee te zitten. Een jonge vrouw die totaal geen enkel idee heeft wat liefde inhoudt. Ook niet naar haar zoontje! Alleen een gevoel van binnen: ''ik hou van mijn kindje , ik vind hem lief en schattig is niet genoeg! Je moet dat TONEN door er alles aan te doen om hem een goede basis te geven en daar hulp voor te accepteren. TS Kan ook niet tegen kritiek/ laat vluchtgedrag gezien/ komt niet meer in het topic nadat enkele users- terecht- haar op haar fouten hebben gewezen onder andere omtrent het moederschap en haar handelwijze naar haar partner toe.

Nu is mevrouw zogenaamd gekwetst na de opmerking over het moederschap. Dus WEER neemt haar eigen gevoel (van kwetsing;'' ik ben zielig, word veroordeeld etc etc'') de bovenhand en niet de realistische opmerkingen van users.

Ze wil niet leren. Waarom kom je dan op een forum?
Ga naar een psycholoog en kom niet op een forum je sores ''van je afschrijven'' als je niet stabiel bent om te kijken naar je eigen problemen door de ogen van andere mensen. Zulke mensen als TS redeneren in hun egoisme: ''het zijn onbekende mensen, ze kennen me niet, ze oordelen alleen'' Dat is dus de paradox, want: waarom kom je dan hier überhaupt en ook nog op het VIva forum?

Ik ben het niet altijd eens met alle adviezen die gegeven worden in topics, maar merk wel op dat er zodra er een serieus topic geopend wordt en er iets ''extreems'' of te afwijkends gezegd wordt door een user tegen een TS, automatisch er een nuance komt. De overige users voelen zich geroepen dingen te bevestigen of recht te trekken en een spiegel voor te houden. Dus zo raar zijn ALLE mensen uiteindelijk ook weer niet op ALLE fora.... Een deel is te jong, niet stabiel of puberaal, maar dat wordt weer recht getrokken door gewone normale mensen. Je kunt dus best gewoon goede serieuze adviezen krijgen op een forum.

Maar je moet wel willen.
Ik heb toch even teruggelezen en er kwam best nog wat bij, waar ik eerder alleen het begin gelezen had. Dus al met al geen slechts advies zo lijkt het.

Ik hoop ook dat zij wel wil, uiteindelijk. Als iemand zo in de emoties verkeert wil je ook niet gelijk alle terechte kritiek aannemen.. Ook dat heeft wel even tijd nodig, zelfs voor 'gezonde' mensen.

Heel veel users komen ook altijd gelijk met de botte bijl. ook niet zo handig. Hoe goed bedoelt ook.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_159535541
Ik zit sommige dingen echt lachend terug te lezen.. wauw sommige mensen zijn echt te bizar.
Gelukkig zitten er een paar tussen waar ik wel iets aan heb.

En ga nou allemaal niet lopen gillen en roepen dat ik niks aan mezelf doe, ik heb op EIGEN aanvraag 2 x per week hulp tot ik bij het ggz terecht kan (10/12 weken wachttijd!!!) ik begin eind feburari met emdr therapie allemaal op EIGEN aanvraag..

Dus mensen die allemaal roepen dat ik het niet wil blablabla, ja ik wil een goede moeder voor mijn zoon, en ja ik weet dat ik dat allemaal niet ben etc.

Ik ben geen prinses, ik ben geen egoist etc.. allemaal conclusies die gebaseerd zijn op eigen fantasie verhaaltjes.

Weet je, was ik maar een prinses, want in mijn leven ken ik alleen maar verdriet en pijn.. maar ik had eindelijk mijn geluk gevonden met mijn geweldig lieve vent.
Ik weet ook heeel goed dat ik het alleen ga redden, zeker weten... alleen het gevoel voor mijn ex, ik ben bang dat ik daar nooit overheen kom, dat ik met die pijn moet leven.

en misschien he... heeel misschien reageerde ik gisteren niet meer omdat ik dus juist wat adviezen probeer te gebruiken en wat van mijn weekend probeerde te maken??? Dus voordat jullie allemaal conclusies gaan trekken..

Heb inderdaad al spijt dat ik een topic heb geopend, ben blij met alle goede adviezen die er tussen zitten en waar ik wel mee aan de slag kan, maar hier zitten dus ook veel mensen met een beperkt verstand :)
pi_159535733
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 11:19 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik zit sommige dingen echt lachend terug te lezen.. wauw sommige mensen zijn echt te bizar.
Gelukkig zitten er een paar tussen waar ik wel iets aan heb.

En ga nou allemaal niet lopen gillen en roepen dat ik niks aan mezelf doe, ik heb op EIGEN aanvraag 2 x per week hulp tot ik bij het ggz terecht kan (10/12 weken wachttijd!!!) ik begin eind feburari met emdr therapie allemaal op EIGEN aanvraag..

Dus mensen die allemaal roepen dat ik het niet wil blablabla, ja ik wil een goede moeder voor mijn zoon, en ja ik weet dat ik dat allemaal niet ben etc.

Ik ben geen prinses, ik ben geen egoist etc.. allemaal conclusies die gebaseerd zijn op eigen fantasie verhaaltjes.

Weet je, was ik maar een prinses, want in mijn leven ken ik alleen maar verdriet en pijn.. maar ik had eindelijk mijn geluk gevonden met mijn geweldig lieve vent.
Ik weet ook heeel goed dat ik het alleen ga redden, zeker weten... alleen het gevoel voor mijn ex, ik ben bang dat ik daar nooit overheen kom, dat ik met die pijn moet leven.

en misschien he... heeel misschien reageerde ik gisteren niet meer omdat ik dus juist wat adviezen probeer te gebruiken en wat van mijn weekend probeerde te maken??? Dus voordat jullie allemaal conclusies gaan trekken..

Heb inderdaad al spijt dat ik een topic heb geopend, ben blij met alle goede adviezen die er tussen zitten en waar ik wel mee aan de slag kan, maar hier zitten dus ook veel mensen met een beperkt verstand :)
"Ik ben geïnteresseerd in meningen die mijn mening onderbouwen. Afwijkende meningen vind ik meningen van mensen met een beperkt verstand"?

Dan lijkt het alleen zoeken naar bevestiging, terwijl je het meest kan halen uit afwijkende meningen. Dit gezien wat je tot nu toe bereikt hebt op basis van je eigen mening.
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_159535739
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 11:19 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik zit sommige dingen echt lachend terug te lezen.. wauw sommige mensen zijn echt te bizar.
Gelukkig zitten er een paar tussen waar ik wel iets aan heb.

En ga nou allemaal niet lopen gillen en roepen dat ik niks aan mezelf doe, ik heb op EIGEN aanvraag 2 x per week hulp tot ik bij het ggz terecht kan (10/12 weken wachttijd!!!) ik begin eind feburari met emdr therapie allemaal op EIGEN aanvraag..

Dus mensen die allemaal roepen dat ik het niet wil blablabla, ja ik wil een goede moeder voor mijn zoon, en ja ik weet dat ik dat allemaal niet ben etc.

Ik ben geen prinses, ik ben geen egoist etc.. allemaal conclusies die gebaseerd zijn op eigen fantasie verhaaltjes.

Weet je, was ik maar een prinses, want in mijn leven ken ik alleen maar verdriet en pijn.. maar ik had eindelijk mijn geluk gevonden met mijn geweldig lieve vent.
Ik weet ook heeel goed dat ik het alleen ga redden, zeker weten... alleen het gevoel voor mijn ex, ik ben bang dat ik daar nooit overheen kom, dat ik met die pijn moet leven.

en misschien he... heeel misschien reageerde ik gisteren niet meer omdat ik dus juist wat adviezen probeer te gebruiken en wat van mijn weekend probeerde te maken??? Dus voordat jullie allemaal conclusies gaan trekken..

Heb inderdaad al spijt dat ik een topic heb geopend, ben blij met alle goede adviezen die er tussen zitten en waar ik wel mee aan de slag kan, maar hier zitten dus ook veel mensen met een beperkt verstand :)
Tof dat je nog reageert. Ik heb alleen weinig echt nare reacties gezien hoor. Vooral veel constructieve en ja die kunnen wellicht wat hard aankomen.
Hoe is het nu met je?
  zondag 31 januari 2016 @ 11:28:36 #93
277627 Seven.
We are Borg.
pi_159535763
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 11:19 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik zit sommige dingen echt lachend terug te lezen.. wauw sommige mensen zijn echt te bizar.
Gelukkig zitten er een paar tussen waar ik wel iets aan heb.

En ga nou allemaal niet lopen gillen en roepen dat ik niks aan mezelf doe, ik heb op EIGEN aanvraag 2 x per week hulp tot ik bij het ggz terecht kan (10/12 weken wachttijd!!!) ik begin eind feburari met emdr therapie allemaal op EIGEN aanvraag..

Dus mensen die allemaal roepen dat ik het niet wil blablabla, ja ik wil een goede moeder voor mijn zoon, en ja ik weet dat ik dat allemaal niet ben etc.

Ik ben geen prinses, ik ben geen egoist etc.. allemaal conclusies die gebaseerd zijn op eigen fantasie verhaaltjes.

Weet je, was ik maar een prinses, want in mijn leven ken ik alleen maar verdriet en pijn.. maar ik had eindelijk mijn geluk gevonden met mijn geweldig lieve vent.
Ik weet ook heeel goed dat ik het alleen ga redden, zeker weten... alleen het gevoel voor mijn ex, ik ben bang dat ik daar nooit overheen kom, dat ik met die pijn moet leven.

en misschien he... heeel misschien reageerde ik gisteren niet meer omdat ik dus juist wat adviezen probeer te gebruiken en wat van mijn weekend probeerde te maken??? Dus voordat jullie allemaal conclusies gaan trekken..

Heb inderdaad al spijt dat ik een topic heb geopend, ben blij met alle goede adviezen die er tussen zitten en waar ik wel mee aan de slag kan, maar hier zitten dus ook veel mensen met een beperkt verstand :)
Je beseft hoop ik wel dat je met deze post bevestigd dat jij ten koste van alles de slachtofferrol aan zult nemen? Je bewijst slechts iedereens vermoedens, niet dat de rest van de users hier een beperkt verstand heeft.
Resistance is futile.
pi_159535768
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 11:19 schreef Bubbel1707 het volgende:
Ik ben geen prinses, ik ben geen egoist etc.. allemaal conclusies die gebaseerd zijn op eigen fantasie verhaaltjes.
Iets te makkelijk deze, want zowel dit als je Vivatopic geven wel enige basis voor bepaalde conclusies die best met quotes te onderbouwen zijn. Hoeft niet alles waar te zijn of anders bedoelt enzo, maar je hebt wel degelijk een aandeel in hoe je bepaalde dingen brengt.

quote:
Weet je, was ik maar een prinses, want in mijn leven ken ik alleen maar verdriet en pijn.. maar ik had eindelijk mijn geluk gevonden met mijn geweldig lieve vent.
Dat impliceert alsof je vent de oplossing was voor je struggles en dat kan het per definitie sowieso al niet zijn aangezien we niet in een sprookjesbos leven. Geen wonder dat hij een enorme druk voelt..

quote:
Ik weet ook heeel goed dat ik het alleen ga redden, zeker weten... alleen het gevoel voor mijn ex, ik ben bang dat ik daar nooit overheen kom, dat ik met die pijn moet leven.
Niet alleen jij, maar ook hij en de rest van de familie zullen met de pijn van dit alles moeten leven ja. Het zal met een goede verwerking makkelijker worden en minder op de voorgrond komen te staan uiteindelijk.

quote:
Heb inderdaad al spijt dat ik een topic heb geopend, ben blij met alle goede adviezen die er tussen zitten en waar ik wel mee aan de slag kan, maar hier zitten dus ook veel mensen met een beperkt verstand :)
Focus je op wat wel goed is en doe andere mensen met een afwijkende mening niet meteen af als debiel. Wat je zelf niet wil dat geschiedt enzo..

[ Bericht 0% gewijzigd door Scary_Mary op 31-01-2016 11:37:47 ]
pi_159535786
quote:
1s.gif Op zondag 31 januari 2016 09:48 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Hoe dan ook. TS heeft het eigenhandig zelf verpest door zo rot te doen tegen haar vriend.

Niks is een excuus om maar rot te mogen doen tegen iemand!
Zoals niks een excuus is om vreemd te gaan hè?

Ja flauw van me, maar je blijft jezelf herhalen.
pi_159536564
Ik weet niet wat voor romantisch idee jij hebt over het prinsessen en prinsen leven, maar kan je vertellen die hebben dezelfde problemen als een gewoon gezin, of dacht je dat Maxima zich soms niet enorm blauw ergerde als Willem er andere regels op na hield dan zij graag ziet.
Nou dan de overlijdens, ja zelfs het koningshuis is een gewoon gezin die ook aan de schijt raken en hun gal spuwen over de partners van hun kinderen.
Ook die kennen ellende en hun kinderen kotsen net zo hard als ze ziek zijn als de mijne hoor, ook gewoon in bed of over het tapijt en misschien hoeven ze het zelf niet op te ruimen, maar iedereen ruikt die rommel.

Geluk bouw je zelf op en je moet lachen om de mensen die anders denken dan jij, nou dan zou ik zeggen wat heb je te klagen, je bent toch gelukkig zo, beetje zelfmoord plegen, je kind wegcijferen en in bed liggen, echt een top leven en maar klagen over je 'ware'.
Kom op even wakker worden er bestaat geen ware, ik voelde me ook enorm klote toen mijn man overleed en dacht soms, vind nooit weer zo'n leuke man, paar jaar later heb ik toch weer een hele lieve zorgzame vriend gevonden en het stomme is, anderen romantiseren mijn relatie met mijn man, nou kan je wel vertellen daar heb ik ook bonje mee gehad of dat hij fratsen had wat enorm botste met mijn idee.
Met iedereen is wel wat en op den duur gaan de scherpe randjes eraf en lijkt het allemaal rozengeur en maneschijn.
  zondag 31 januari 2016 @ 12:26:23 #97
331084 utopie
onkruid vergaat niet
pi_159537018
TS gaf gister aan van het forum te vertrekken maar is ondertussen al meerdere keren online geweest.
Zoals ik al zei: TS is een aandachtzoeker. Geen aandacht meer aan geven en topic sluiten ^O^
pi_159537240
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 12:26 schreef utopie het volgende:
TS gaf gister aan van het forum te vertrekken maar is ondertussen al meerdere keren online geweest.
Zoals ik al zei: TS is een aandachtzoeker. Geen aandacht meer aan geven en topic sluiten ^O^
Aldus degene die dit topic herhaaldelijk naar zichzelf toetrekt door met onzinnige en bekrompen vooroordelen te komen.
pi_159537477
Ja maar TS, je plaatst jezelf echt in een mega slachtofferrol. Nogmaals je bent nu een ouder, dus als jouw leven bestaat uit pijn en verdriet, heb je met het maken van nieuw leven wmb een grote fout gemaakt. Zet jezelf erover heen, met de hulp die je nodig hebt.
  zondag 31 januari 2016 @ 12:53:16 #100
110057 AgLarrr
Merck toch hoe sterck!
pi_159537721
Ik heb altijd zo'n medelijden met de kinderen in dit soort situaties. "Nee hoor lieverd, je bent een ongelukje (altijd dit soort mensen die dit soort ongelukjes krijgen) van mama en haar allergrootste liefde". Nog geen maand samen, hoe moet dit nou? Ik hoop van ganser harte dat de kleine dadelijk in huis komt bij de persoon met de beste kaarten. En dat zou maar zo papa kunnen zijn. Fingers crossed dat die jongen zijn verantwoordelijkheid neemt en blijft nemen.

En dan dat godvergeten pathetische geleuter over prinsen en ware liefdes. Hetzelfde niveau dogmatisch geleuter als menig religieus extremist. Alsof een gezonde relatie niet ook 'gewoon' complementaire persoonlijkheden en gezond verstand vraagt. Het leven is geen Disney film. Zolang je dat wel verwacht dan wordt het inderdaad een flinke rotzooi met een hoop teleurstellingen. Maak je borst dan maar nat voor de toekomst.
"Ill fares the land, to hastening ills a prey;
Where wealth accumulates, and men decay"

- Oliver Goldsmith, The Deserted Village
pi_159538040
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 12:53 schreef AgLarrr het volgende:
Ik heb altijd zo'n medelijden met de kinderen in dit soort situaties. "Nee hoor lieverd, je bent een ongelukje (altijd dit soort mensen die dit soort ongelukjes krijgen) van mama en haar allergrootste liefde". Nog geen maand samen, hoe moet dit nou? Ik hoop van ganser harte dat de kleine dadelijk in huis komt bij de persoon met de beste kaarten. En dat zou maar zo papa kunnen zijn. Fingers crossed dat die jongen zijn verantwoordelijkheid neemt en blijft nemen.

En dan dat godvergeten pathetische geleuter over prinsen en ware liefdes. Hetzelfde niveau dogmatisch geleuter als menig religieus extremist. Alsof een gezonde relatie niet ook 'gewoon' complementaire persoonlijkheden en gezond verstand vraagt. Het leven is geen Disney film. Zolang je dat wel verwacht dan wordt het inderdaad een flinke rotzooi met een hoop teleurstellingen. Maak je borst dan maar nat voor de toekomst.
Vandaar ook dat iedereen een gezonde opvoeding en voorbeelden zou moeten krijgen, maar daar is nogal eens discrepantie tussen helaas.

Net iets te vaak wordt er gereageerd vanuit de eigen belevingswereld, die niet zelden geheel haaks staat op diegene waartegen men praat. Te snel oordelen of eerder veroordelen vanuit een positie die beter is zet ook geen zoden aan de dijk.

De reacties zijn terecht op zich, maar de oordelen vaak niet. Dit is trouwens niet echt richting jou bedoelt, maar meer algemeen.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_159547974
quote:
13s.gif Op zondag 31 januari 2016 10:07 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Behalve als je nu eenmaal zo bent hè O-)
TS is niet zo. TS was depressief. Dat kan veel met je doen. Maar ook dan is dat gewoon geen excuus. Ze had, als ze zo'n bui aan voelde komen, weg moeten gaan van de situatie. Zodat ze het dus niet op haar ex zou afreageren.
pi_159548165
-nee!-

[ Bericht 99% gewijzigd door Copycat op 31-01-2016 18:15:00 ]
  zondag 31 januari 2016 @ 18:42:41 #104
446591 Norma_Jeane
Some like it hot!
pi_159548970
quote:
1s.gif Op zondag 31 januari 2016 18:07 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

TS is niet zo. TS was depressief. Dat kan veel met je doen. Maar ook dan is dat gewoon geen excuus. Ze had, als ze zo'n bui aan voelde komen, weg moeten gaan van de situatie. Zodat ze het dus niet op haar ex zou afreageren.
Het komt niet in je op dat je alle gevoel van logisch redeneren kwijt kan zijn als je depressief bent? Die zelfmoordpoging zegt toch al genoeg?
It's great to be a blonde. With low expectations it's very easy to surprise people.
If someone shows you who they are, believe them the first time.
The best part of being blonde is forgivable momentary lapses of common sense.
pi_159549015
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 11:19 schreef Bubbel1707 het volgende:
Heb inderdaad al spijt dat ik een topic heb geopend, ben blij met alle goede adviezen die er tussen zitten en waar ik wel mee aan de slag kan, maar hier zitten dus ook veel mensen met een beperkt verstand :)
Het kan (vaak) voorkomen dat wat iemand vindt, helemaal niks te maken heeft met jou. En jou eigenlijk alleen maar belemmerd. Daarom vind ik het ook wel moedig dat mensen persoonlijke topics openen. Hiervoor moet je ook wel enigszins sterk in je schoenen kunnen staan met al die verschillende meningen en veroordelingen. Communicatie kan als een kunst worden gezien. Hier zouden meer mensen inderdaad van bewust moeten worden, omdat het doelgroep (zeer) kwetsbare mensen (op het moment) kunnen zijn.

Het is duidelijk dat jullie nu gescheiden zijn en verdriet hebben, maar soms is iets niet wat het lijkt. Zeker als je later erop terugkijkt, dus je hebt eigenlijk wel invloed hoe het uiteindelijk zal verlopen. Hiermee zeg ik niet dat je aan hem moet blijven hangen, maar dat perceptie van iets veel kan veranderen. Om iets te kunnen en/of bepaald iets te bereiken, moet je op bepaalde vlakken (afhankelijk van persoonlijkheden) gefaald hebben. Dus een stapje terug is eigenlijk vooruitgang. Op het moment voelt het als verlies, maar het is ook een moment van ontwikkeling waarbij je bewust en onbewust veel leert. Je kan hiermee gigantisch uitbloeien. Als later de timing en andere omstandigheden ernaar staan dat jullie weer bij elkaar kunnen komen, dan ben je er ook klaar voor. Dan ben je ook blij dat je hebt kunnen uitbloeien wat de situatie met kansen mede heeft gecreëerd vaak.

-----------------------------------

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 1% gewijzigd door Yiwei op 31-01-2016 18:53:30 ]
pi_159549199
quote:
0s.gif Op zondag 31 januari 2016 18:42 schreef Norma_Jeane het volgende:

[..]

Het komt niet in je op dat je alle gevoel van logisch redeneren kwijt kan zijn als je depressief bent? Die zelfmoordpoging zegt toch al genoeg?
Ze had achteraf haar oprechte excuses aan kunnen bieden, als ze weer rot had gedaan tegen haar ex. En dan bedoel ik niet zomaar "Sorry" zeggen. ;)
pi_159549444
Of vinden jullie het echt doodnormaal, zo enorm rot doen tegen iemand die ontzettend veel van je houdt, onder het mom van depressie/borderline/PMS/wat dan ook?? :o

(Ik noem er dus even wat meer, want het is niet alleen depressie.)
  zondag 31 januari 2016 @ 19:10:58 #108
446591 Norma_Jeane
Some like it hot!
pi_159549658
quote:
5s.gif Op zondag 31 januari 2016 19:03 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Of vinden jullie het echt doodnormaal, zo enorm rot doen tegen iemand die ontzettend veel van je houdt, onder het mom van depressie/borderline/PMS/wat dan ook?? :o

(Ik noem er dus even wat meer, want het is niet alleen depressie.)
Het mocht eigenlijk niet meer over anderen gaan dan ts, maar om op je vraag te antwoorden:
Ik dacht daar echt niet over na. Wat zeg ik met 3 a 4 uur slaap per nacht dacht ik haast nergens meer over na en leefde zowat op de automatische piloot. Het irrationele malen van me leidde er alleen maar tot de conclusie dat ik een grote last was voor mijn gezin en zelfmoord eerder een oplossing was dan een probleem voor ze. Gelukkig sijpelde af en toe nog wel schuldgevoel tussendoor anders was ik er niet bovenop gekomen. Ik was echter niet in staat daar met mijn man over te praten. Ik was te druk met het verzuipen in mijn emoties.

Ik zie vanzelf wel of dit weggemod wordt.
It's great to be a blonde. With low expectations it's very easy to surprise people.
If someone shows you who they are, believe them the first time.
The best part of being blonde is forgivable momentary lapses of common sense.
  zondag 31 januari 2016 @ 19:14:08 #109
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_159549750
Je mag best eigen anekdotes plaatsen hoor. Daar is helemaal niks mis mee, integendeel. Het gaat verkeerd als een topic wordt overgenomen en de TS wordt ondergesneeuwd. Dan brengen we het weer even op de rails.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_159550173
TS, heel veel sterkte! :*

[ Bericht 41% gewijzigd door Re op 01-02-2016 08:00:18 ]
Tails tell tales
pi_159550796
quote:
5s.gif Op zondag 31 januari 2016 19:03 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Of vinden jullie het echt doodnormaal, zo enorm rot doen tegen iemand die ontzettend veel van je houdt, onder het mom van depressie/borderline/PMS/wat dan ook?? :o

(Ik noem er dus even wat meer, want het is niet alleen depressie.)
Je ziet het vaker. Een soort eigenbescherming in de vorm van projectie als herkenbaar (vervelend) gedrag van zichzelf bij anderen wordt gezien.
Dat leidt veelal tot overreageren.
Hier moet ik bij jou aan denken door deze post gevuld met superlatieven en verdenkingen jegens TS.

Ik vind niet dat TS 'doodnormaal' geweest is, evenmin 'zo enorm rot'. En 'onder het mom van' denk ik al helemaal niet. Aan alles valt af te leiden dat er het nodige aan de hand is geweest en nog steeds is.

Ik heb geen behoefte TS de grond in te boren met wat geweest is. Dat kan ze niet veranderen. Evenmin heb ik behoefte om TS te overvragen met goedbedoelde adviezen

Wel zie ik TS een vraag stellen omdat ze het niet meer weet en ze is over de oorzaak open geweest. Dat is alvast een start :)
Als de wereld een groot vraagteken voor je is ?
Strek je eens uit !
pi_159558717
quote:
1s.gif Op zondag 31 januari 2016 19:46 schreef Wanderingwhy het volgende:

[..]

Je ziet het vaker. Een soort eigenbescherming in de vorm van projectie als herkenbaar (vervelend) gedrag van zichzelf bij anderen wordt gezien.
Dat leidt veelal tot overreageren.
Hier moet ik bij jou aan denken door deze post gevuld met superlatieven en verdenkingen jegens TS.

Ik vind niet dat TS 'doodnormaal' geweest is, evenmin 'zo enorm rot'. En 'onder het mom van' denk ik al helemaal niet. Aan alles valt af te leiden dat er het nodige aan de hand is geweest en nog steeds is.

Ik heb geen behoefte TS de grond in te boren met wat geweest is. Dat kan ze niet veranderen. Evenmin heb ik behoefte om TS te overvragen met goedbedoelde adviezen

Wel zie ik TS een vraag stellen omdat ze het niet meer weet en ze is over de oorzaak open geweest. Dat is alvast een start :)
Spijker op zijn kop. Ik zie echt de meerwaarde niet van steeds maar weer zeggen hoe ontzettend naar TS is geweest. Waren we niet bij, heeft ook geen zin verder. Het gaat erom dat TS nu verantwoordelijkheid neemt en dat is geen makkelijk proces. Ik denk namelijk dat het simpelweg niet in haar systeem zit, wat daar ook de oorzaak van moge zijn. Misschien bepaalde persoonlijkheidsproblematiek, opvoeding, weet ik veel. En dat is geen excuus verder, maar maakt het mijns inziens wel onnodig om haar zo keihard te veroordelen. Ook omdat ze dus al kleine stappen maakt in zelf verantwoordelijkheid nemen, al wijzen sommige acties ook wel de andere richting op. Het blijft een proces..
pi_159558812
quote:
5s.gif Op zondag 31 januari 2016 19:03 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Of vinden jullie het echt doodnormaal, zo enorm rot doen tegen iemand die ontzettend veel van je houdt, onder het mom van depressie/borderline/PMS/wat dan ook?? :o

(Ik noem er dus even wat meer, want het is niet alleen depressie.)
Niemand vindt het doodnormaal hoor. En waar baseer je "zo enorm rot doen tegen iemand op"?

Aannames aannames. ..
pi_159562183
quote:
1s.gif Op zondag 31 januari 2016 23:36 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]

Niemand vindt het doodnormaal hoor. En waar baseer je "zo enorm rot doen tegen iemand op"?

Aannames aannames. ..
Staat in de OP. TS zei zelf met andere woorden dat ze niet de leukste was ten tijde van de depressie en ze het afreageerde op haar ex.
pi_159562906
quote:
1s.gif Op maandag 1 februari 2016 09:41 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Staat in de OP. TS zei zelf met andere woorden dat ze niet de leukste was ten tijde van de depressie en ze het afreageerde op haar ex.
Stop nou eens. Ze vraagt advies voor de toekomst. Geen oordeel over het verleden
pi_159563131
quote:
1s.gif Op maandag 1 februari 2016 09:41 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Staat in de OP. TS zei zelf met andere woorden dat ze niet de leukste was ten tijde van de depressie en ze het afreageerde op haar ex.
Niet de leukste nee. Daar maak jij van dat ze enorm rot deed.
  maandag 1 februari 2016 @ 11:16:20 #117
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_159563686
Tja sorry maar niet echt medelijden. Dit soort dingen zie ik erg vaak...
Vrouwen maken hun man volledig kapot omdat ze zelf in een moeilijke periode zitten en gek genoeg de man alles op zijn bord krijgt..... en dan krijgen ze in ene spijt als het te ver gaat en de man wel zijn ruggengraat toont en er klaar mee is. Te laat dan....

Ik hoop voor je ex dat hij iemand krijgt die hem verdient.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
pi_159564713
quote:
1s.gif Op maandag 1 februari 2016 10:47 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]

Niet de leukste nee. Daar maak jij van dat ze enorm rot deed.
Dit zegt mijn inziens genoeg:

quote:
0s.gif Op zaterdag 30 januari 2016 13:50 schreef Bubbel1707 het volgende:
deze schakelingen vielen me zwaar en ik raakte zachtjes aan depressiever. En reageerde dit op hem af, werd boos, chagerijnig..

Na de bevalling werd het erger, werd depressiever en kon hem amper liefde geven, terwijl mijn hart overstroomde van liefde voor hem, alleen mijn stomme hoofd wilde/kon niet... en na een harde ruzie heb ik pillen genomen.

Ik werd geholpen, maar toen ik eindelijk mezelf had gevonden.. kon mijn ex niet meer, hij was op en kapot. Het had hem allemaal teveel pijn gedaan

2 maanden lang hebben we contact gehouden, maar elke keer kregen we woorden. maar de relatiebreuk deed mij teveel pijn om er weer vol voor hem te zijn, en kregen we steeds woorden.
pi_159564776
quote:
1s.gif Op maandag 1 februari 2016 10:32 schreef sibella2 het volgende:

[..]

Stop nou eens. Ze vraagt advies voor de toekomst. Geen oordeel over het verleden
Ze moet hem loslaten en doorgaan met haar leven. Simple as that.
pi_159565038


[ Bericht 100% gewijzigd door sibella2 op 01-02-2016 12:16:15 (Laat maar ) ]
  Moderator maandag 1 februari 2016 @ 12:28:45 #121
5428 crew  miss_sly
pi_159565423
quote:
1s.gif Op zondag 31 januari 2016 18:53 schreef Jaimy_Luca het volgende:

[..]

Ze had achteraf haar oprechte excuses aan kunnen bieden, als ze weer rot had gedaan tegen haar ex. En dan bedoel ik niet zomaar "Sorry" zeggen. ;)
quote:
5s.gif Op zondag 31 januari 2016 19:03 schreef Jaimy_Luca het volgende:
Of vinden jullie het echt doodnormaal, zo enorm rot doen tegen iemand die ontzettend veel van je houdt, onder het mom van depressie/borderline/PMS/wat dan ook?? :o

(Ik noem er dus even wat meer, want het is niet alleen depressie.)
Ik heb een prenatale depressie gehad. De zwangerschap was dus heel erg zwaar voor zowel mij, als voor mijn vriend. Ik vind dat je te gemakkelijk doet alsof TS keuzes had; die heb je echt een stuk minder als je je zo voelt. Ik vond mezelf ook een vreselijk mens, maar ik kon het echt met de beste wil van de wereld niet veranderen. En hoewel de depressie meteen bij de geboorte verdween, heeft het nog wel een jaar of vier geduurd voor ik echt weer mezelf was.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 5 februari 2016 @ 17:14:16 #122
80443 snakelady
ssss...ssss...
pi_159682330
quote:
0s.gif Op maandag 1 februari 2016 12:28 schreef miss_sly het volgende:

[..]

[..]

Ik heb een prenatale depressie gehad. De zwangerschap was dus heel erg zwaar voor zowel mij, als voor mijn vriend. Ik vind dat je te gemakkelijk doet alsof TS keuzes had; die heb je echt een stuk minder als je je zo voelt. Ik vond mezelf ook een vreselijk mens, maar ik kon het echt met de beste wil van de wereld niet veranderen. En hoewel de depressie meteen bij de geboorte verdween, heeft het nog wel een jaar of vier geduurd voor ik echt weer mezelf was.
Herkenbaar, bij de tweede zwangerschap ook een prenatale depressie gehad, verschrikkelijk, ik was echt mezelf niet.
En ook na de geboorte was het weer goed, ik merk wel dat ik sindsdien sneller depressieve gevoelens krijg en daar dus alert op moet blijven.

Ik moet eerlijk zeggen dat ik daarvoor ook best hard op depressies kon reageren, maar sind ik het zelf heb meegemaakt echt niet meer.
"One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and that makes me sad."
pi_159683465
quote:
0s.gif Op maandag 1 februari 2016 12:28 schreef miss_sly het volgende:

[..]

[..]

Ik heb een prenatale depressie gehad. De zwangerschap was dus heel erg zwaar voor zowel mij, als voor mijn vriend. Ik vind dat je te gemakkelijk doet alsof TS keuzes had; die heb je echt een stuk minder als je je zo voelt. Ik vond mezelf ook een vreselijk mens, maar ik kon het echt met de beste wil van de wereld niet veranderen. En hoewel de depressie meteen bij de geboorte verdween, heeft het nog wel een jaar of vier geduurd voor ik echt weer mezelf was.
prenatale depressie :? Ik hoop dat je postpartum depressie bedoeld :D
Oh ik zie nu dat dit een term die ook nog echt gebruikt wordt :')
Prepartum depressie hoort het in ieder geval te zijn. Je kan moeilijk een depressie hebben voordat je geboren wordt.
I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
  Moderator vrijdag 5 februari 2016 @ 18:53:51 #124
5428 crew  miss_sly
pi_159684112
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 februari 2016 18:17 schreef Seam het volgende:

[..]

prenatale depressie :? Ik hoop dat je postpartum depressie bedoeld :D
Oh ik zie nu dat dit een term die ook nog echt gebruikt wordt :')
Prepartum depressie hoort het in ieder geval te zijn. Je kan moeilijk een depressie hebben voordat je geboren wordt.
Maar wel voor de baby geboren is, waar dan ook het natale gedeelte op slaat.

Maakt niet uit verder, het is een normaal gebezigde term. :)

[ Bericht 22% gewijzigd door Copycat op 05-02-2016 23:01:55 ]
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_159684164
Wellicht is het al genoemd maar als de wil er bij beiden wel is waarom probeer je geen relatietherapie. Aan de wel ontbreekt het niet maar door alles wat er is gebeurd is er veel beschadigd. Therapie zou daar misschien iets in kunnen betekenen.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')