Oh wat tof, dankjewel!quote:Op donderdag 28 januari 2016 20:24 schreef Quoi het volgende:
[..]
3.47.05 to be correct568e.
Quoi, voor al uw rankings
Bij mij was ie met footpod 180+, nu vaak 170/175. Bij intervallen wel wat hoger. Maar ik merk ook dat als ik goed op m'n armzwaai let het hoger is.quote:Op donderdag 28 januari 2016 21:37 schreef GotC het volgende:
Mijn cadans is hetzelfde als bij m'n 220, tijdens interval rond de 175, tijdens ldl rond de 165.
Gelukkig maar he?quote:Op donderdag 28 januari 2016 21:56 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Bij mij was ie met footpod 180+, nu vaak 170/175. Bij intervallen wel wat hoger. Maar ik merk ook dat als ik goed op m'n armzwaai let het hoger is.
Het maakt me ook niet ontzettend veel uit
Thanksquote:Op donderdag 28 januari 2016 21:59 schreef GotC het volgende:
[..]
Gelukkig maar he?Zou jammer zijn als je daardoor minder lekker loopt
Tof dat je weer wat regelmatiger loopt en post btw!
Bij mij duurde het maar liefst een half uur voor ik antwoord kreeg op m'n mail aan de 7^^ organisatie. Vond het al langquote:Op donderdag 28 januari 2016 22:03 schreef mosselmossel het volgende:
Leuk verhaal in FD over de opkomst van de grote evenementenbedrijven.
http://fd.nl/ondernemen/1137115/heel-holland-holt
Wat opvalt. Zeven man in dienst bij de Stichtin Zevenheuvelen, maar een mailtje of een tweet beantwoorden duurt meer dan een week.
quote:Op donderdag 28 januari 2016 17:11 schreef motorbloempje het volgende:
Ik heb pijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Top! Dat is de goede soort pijn!
De rest van de dames ook lekker bezig! Hats weer terug, mooie trainingen en vermeldingen in de Runner's World.
quote:Op donderdag 28 januari 2016 17:42 schreef Guard het volgende:
Zo even de TT eer aangedaan, mijn intervallen liepen vandaag zo ongeveer synchroon met strava segmentenOok top gedaan!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heerlijke training gelopen, en het is te merken dat het mooi weer was en weer wat langer licht, ik kwam alweer wat meer mede-hardlopers tegen dan de afgelopen weken.Leuk is dat ja, af en toe even op segmentenjacht en levert een leuke fartlek op inderdaad.
quote:Op donderdag 28 januari 2016 17:42 schreef Guard het volgende:
Zo even de TT eer aangedaan, mijn intervallen liepen vandaag zo ongeveer synchroon met strava segmentenHè, ben ik mijn segmenten weer kwijt geraakt...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zelf heb ik weer een nieuwe blessure te pakken.. Achillespees doet zeer. Traplopen, naar beneden bijvoorbeeld gaat wat moeilijker. Even wat rustiger aandoen, en dan weer aan de hand van een schema gaan lopen.
http://www.rtvnoord.nl/ni(...)t-aan-zijden-draadjequote:Toekomst RUN van Winschoten hangt aan zijden draadje
Het bestuur van de RUN van Winschoten is donderdagavond opgestapt. De editie van dit jaar komt daarmee serieus in gevaar.
De RUN is na de 4 Mijl van Groningen het grootste hardloopevenement van onze provincie.
Feestje
Afgelopen september vierde de RUN nog de veertigste verjaardag. Dat feestje ging gepaard met het wereldkampioenschap 100 kilometer. Ook het NK en het EK zijn afgelopen jaar in Winschoten gehouden. In totaal deden er ongeveer 3.600 mensen mee.
Nu leggen bestuursleden Liesbeth Jansen, Egbert Stoutmeijer, Janny Heijerman en Petra Kroon hun functie dus neer.
Te smalle basis
'We kunnen niet de verantwoordelijkheid op ons nemen om een 'go' te geven voor de RUN', verzucht voorzitter Liesbeth Jansen. 'Er is een te smalle basis in het bestuur en er zijn teveel opengevallen functies die we niet gevuld krijgen.'
Toekomstbestendig
De event manager, de wedstrijdleider en de coördinator van de verkeersbegeleiding zijn bovendien ook gestopt. 'Om de RUN toekomstbestendig te maken, moet er iets veranderen', zegt Jansen. Maar de zoektocht naar vrijwilligers voor die cruciale functies heeft niets opgeleverd.
Uiterlijk op 15 februari, dus over twee weken al, moeten alle functies opgevuld zijn wil de RUN dit jaar doorgaan. Het bestuur beseft dat die kans heel klein is.
Stil op de tweede zaterdag
'Laten wij de steen zijn die in de vijver voor reuring zorgt', zegt Jansen over de hoop op toekomst voor de RUN. 'Ik hoop dat er nu mensen zijn die zeggen: dit laten we niet gebeuren. Maar het zou heel goed kunnen dat het stil is in Winschoten op de tweede zaterdag van september...'
Kan kloppen hoor, mijn Polar geeft het ook zo weer, dat is dan de cadans van één van beide voeten. Gewoon x 2, en dan zit je met 176 heel netjes! Als ik vervolgens exporteer naar andere sites (Strava, Smashrun) wordt die rekenslag ook automatisch gemaakt.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 08:14 schreef Devv het volgende:
Ik had bij mijn laatste loop een pasfrequentie van maximaal 88? Dat lijkt mij een beetje laag als ik hier mensen over 180 en meer hoor praten. Ik heb er verder nog nooit op gelet, maar het viel mij op dat het zo laag was (volgens Movecount). Het is niet alsof ik over het asfalt zweef of zo.
Dat is dan misschien de frequentie van 1 been. Als je twee keer 88 doet, kom je aardig in de buurtquote:Op vrijdag 29 januari 2016 08:14 schreef Devv het volgende:
Ik had bij mijn laatste loop een pasfrequentie van maximaal 88? Dat lijkt mij een beetje laag als ik hier mensen over 180 en meer hoor praten. Ik heb er verder nog nooit op gelet, maar het viel mij op dat het zo laag was (volgens Movecount). Het is niet alsof ik over het asfalt zweef of zo.
Mooi stukje Quoi! En een nieuw Nederlands woord: 'haasbaas'quote:Op donderdag 28 januari 2016 10:51 schreef Quoi het volgende:
Lekker McTwente. Klinkt als een goed compromis![]()
En fijn Mo!
Omdat hier het snot overal uitkomt, mijn stem ver te zoeken is en ik nog steeds geen meter loop, schreef ik maar een stukje over de fundamenten van onze hardloopcultuur: de oude bazen! Muv wat schoonheidsfoutjes: http://www.prorun.nl/borntorun/columns/hulde-aan-de-oude-bazen/
Of je kuiten versterkenquote:Op donderdag 28 januari 2016 22:32 schreef steffelonio het volgende:
[..]
Hè, ben ik mijn segmenten weer kwijt geraakt...![]()
Zelf heb ik weer een nieuwe blessure te pakken.. Achillespees doet zeer. Traplopen, naar beneden bijvoorbeeld gaat wat moeilijker. Even wat rustiger aandoen, en dan weer aan de hand van een schema gaan lopen.
Maar je bent toch wel 3x per week blijven lopen? Lijkt me echt onzinnig om terug te gaan naar 2 als je lichamelijk en qua tijd 3 aan kan, dat zal in bijna alle gevallen een betere voorbereiding zijn..quote:Op vrijdag 29 januari 2016 11:41 schreef J0kkebr0k het volgende:
Interessant artikel in de Runnersworld over hoe goed voor te bereiden op de marathon. Ik doe al een hoop goed, las ik
Wel apart dat je volgens het artikel gewend moet zijn minstens 3 x per week hard te lopen, terwijl de online schema generator van dit zelfde blad er voor mij slechts 2 trainingen per week uitpoept.
Voor ik aan het schema begon, liep ik wel minimaal 3x per week.
Nope. Maar ik ga dit vanaf komende week wel weer doen, want dit voelt niet helemaal goed. Zondag mijn LDL en dan op dinsdagen gewoon een klein uurtje op rustig tempo in het schema invoegen of zo.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 11:43 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Maar je bent toch wel 3x per week blijven lopen? Lijkt me echt onzinnig om terug te gaan naar 2 als je lichamelijk en qua tijd 3 aan kan, dat zal in bijna alle gevallen een betere voorbereiding zijn..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |