Ik weet het alleen van Tofik Dibi.quote:Op maandag 25 januari 2016 01:00 schreef George_Zina het volgende:
[..]
Wie gingen haar voor? Tofik Dibi en?
Linkje?quote:Op maandag 25 januari 2016 02:08 schreef StaceySinger het volgende:
’Plots afscheid
Hachchi raakt
aanzien Kamer’
Den Haag
Het opgestapte D66-Kamerlid Hachchi moet snel openheid van zaken geven over haar plotselinge vaarwel.
door Wouter de Winther
Dat zegt Tweede Kamervoorzitter Arib in een gesprek met De Telegraaf. De onlangs gekozen preses vindt dat de manier waarop de 36-jarige politica is vertrokken het aanzien van de Kamer raakt.
„Het zou voor haarzelf en de Kamer goed zijn als ze inzicht geeft in haar beweegredenen”, zegt Arib. „Er mag geen zweem van geheimzinnigheid rond blijven hangen. Dat is betreurenswaardig.”
Los van Hachchi’s beperkte mededeling dat ze voor de campagne van Hillary Clinton aan de slag gaat, heeft Arib niets meer gehoord van de vertrokken D66’er. Pogingen om met Hachchi in contact te komen, werden genegeerd.
„Het is jammer dat het zo eindigt. Wassila was een jong en goed Kamerlid”, vindt ze. „Maar we zijn volksvertegenwoordigers. We zitten er voor de kiezers. Op het moment dat we vertrekken, moeten we daarover transparant zijn.”
Arib vindt het niet goed als Kamerleden halverwege de rit het parlement verlaten. Ze zijn immers voor vier jaar gekozen of zolang een kabinet er zit. In haar toespraak aan het einde van het jaar uitte ze als waarnemend voorzitter ook al haar ’grote zorg’ over Kamerleden die halverwege hun mandaat vertrekken.
„Je hebt minstens vier jaar nodig om je goed in te werken”, stelt Arib. „Het blijft een individuele afweging voor elke parlementariër, maar het collectieve geheugen van de Kamer raakt door vroegtijdige vertrekken wel beschadigd.”
Vrouwelijk jongmens. Vragen om problemen.quote:Op maandag 25 januari 2016 01:01 schreef Kosmoproleet het volgende:
Wasilla's enige eigenschap is ook dat ze Marokkaans is, aldus de mensen in dit topic.
Dit lees ik dus heel veel als reactie. Zijn de belangen verstrengeld als je een bepaalde voorkeur hebt voor een presidentskandidaat in de VS dan?quote:Op donderdag 21 januari 2016 18:02 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Neen. Een volksvertegenwoordiger is er voor het hele volk, niet voor haar kiezers en al helemaal niet voor haar partij. Ze is ook niet ingezworen door haar partij of kiezers. Daarnaast was ze dus al belangenverstrengeld.
Als dat zo zou zijn heeft Wilders een groot probleem met z'n gekwijl over Trump.quote:Op maandag 25 januari 2016 08:12 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dit lees ik dus heel veel als reactie. Zijn de belangen verstrengeld als je een bepaalde voorkeur hebt voor een presidentskandidaat in de VS dan?Ze heeft nooit uitspraken vóór of tegen Clinton gedaan of er naar gehandeld toch?
Thnx!quote:Op maandag 25 januari 2016 08:30 schreef freako het volgende:
[..]
http://m.telegraaf.nl/bin(...)nzien-kamer%E2%80%99
We zitten pas in januari en Arib heeft nu al de grap van het jaar gemaakt.quote:Arib:„Maar we zijn volksvertegenwoordigers. We zitten er voor de kiezers.
Dat betwijfel ik eerlijk gezegd een beetjequote:Op maandag 25 januari 2016 12:43 schreef Homey het volgende:
Een dubieus vertrek natuurlijk, alhoewel ze geen wetten overtreedt. Ongetwijfeld heeft ze zich goed laten adviseren alvorens deze stap te nemen.
Ik bedoelde in de zin dat ze geen wetten zou overtreden. Dat heeft ze volgens mij niet gedaan. Ze kan gewoon het wachtgeld beuren en doen waar ze zin in heeft. Wie weet heeft ze al een poos een emigratie gepland, en vertrekt ze als een dief in de nacht. Erg asociaal naar de rest, maar toch valt het binnen de kaders van de wet. Wat voor praktijken verder binnen D66 speelt weten we niet, wel is duidelijk dat er opvallend veel geruchten zijn over de nogal autoritaire maniertjes van Pechtold.quote:Op maandag 25 januari 2016 12:59 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat betwijfel ik eerlijk gezegd een beetje. Het lijkt niet heel erg goed doordacht allemaal.
Het is nog niet eens duidelijk of ze überhaupt wachtgeld gaat claimen. Maar dat ze hiermee geen wet overtreedt is vrij klip en klaar inderdaad.quote:Op maandag 25 januari 2016 13:03 schreef Homey het volgende:
[..]
Ik bedoelde in de zin dat ze geen wetten zou overtreden. Dat heeft ze volgens mij niet gedaan. Ze kan gewoon het wachtgeld beuren en doen waar ze zin in heeft. Wie weet heeft ze al een poos een emigratie gepland, en vertrekt ze als een dief in de nacht. Erg asociaal naar de rest, maar toch valt het binnen de kaders van de wet. Wat voor praktijken verder binnen D66 speelt weten we niet, wel is duidelijk dat er opvallend veel geruchten zijn over de nogal autoritaire maniertjes van Pechtold.
Je kan het niet controleren, omdat die informatie geheim is. Maar dat ze vrijwillig afstand zou doen van meer dan 200k euro lijkt mij nogal ongeloofwaardig. Maar goed, eenieder kan haar op haar reebruine ogen geloven, ieder z'n ding. Het doet er verder eigenlijk niet toe, ik hoop dat de wetten inzake wachtgelden wat aangescherpt kunnen worden.quote:Op maandag 25 januari 2016 13:05 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het is nog niet eens duidelijk of ze überhaupt wachtgeld gaat claimen. Maar dat ze hiermee geen wet overtreedt is vrij klip en klaar inderdaad.
Dat is een conclusie die uit deze twee afbeeldingen getrokken zou moeten worden?quote:Op maandag 25 januari 2016 13:11 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Echt een aanwinst voor het campagneteam van Clinton.
HAHAHAHAHAHA je hebt foto's gevonden waarop ze raar kijkt HAHAHAHAHAquote:Op maandag 25 januari 2016 13:11 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Echt een aanwinst voor het campagneteam van Clinton.
Jij bent een aanwinst voor NWSquote:Op maandag 25 januari 2016 13:11 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Echt een aanwinst voor het campagneteam van Clinton.
Iets te veel coke gesnoven, heel normaal bij D66.quote:Op maandag 25 januari 2016 13:11 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Echt een aanwinst voor het campagneteam van Clinton.
En dat was marinier hè, dat vind ik nog wel het moeilijkste om me voor te stellen.quote:Op maandag 25 januari 2016 14:26 schreef Zipportal het volgende:
Ze kijkt wel heel dom uit haar ogen. Daar krijg je toch spontaan oogbalaids van, als je de hele dag met zulke grote ogen zit te staren?
Ze werkte bij de logistieke dienst van de Marine. Da's niet hetzelfde als marinier.quote:Op maandag 25 januari 2016 14:35 schreef Rezania het volgende:
[..]
En dat was marinier hè, dat vind ik nog wel het moeilijkste om me voor te stellen.
Marineofficier, in haar eigen woorden.quote:Op maandag 25 januari 2016 14:40 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ze werkte bij de logistieke dienst van de Marine. Da's niet hetzelfde als marinier.
Wassila en de meeste mensen die bij de marine werken zijn geen marinier. Mariniers zijn leden van het Korps Mariniers, de elite-infanteristen van de marine. Hier kunnen vrouwen geen lid van worden. Iemand die ergens anders voor de marine werkt is gewoon marineman/vrouw of matroos. In het specifieke geval van die Wassila: zij was officier administratie. Dan ben je dus gewoon intern accountant die een paar week schiettraining heeft gehad, zoals een officier tandarts, officier huisarts etc. dat ook krijgt bij de marine.quote:En dat was marinier hè, dat vind ik nog wel het moeilijkste om me voor te stellen.
twitter:WassilaHachchi twitterde op maandag 25-01-2016 om 15:13:22Ben in NYC. Betreur ontstane commotie zeer, was niet de bedoeling. Ik heb gebeld met @apechtold. reageer retweet
Streeft ernaar is nog steeds erg vaag 😀quote:
dus eerst ziekengeld en daarna wachtgeldquote:Op maandag 25 januari 2016 15:23 schreef StaceySinger het volgende:
Telegraaf
hachchi laat van zich horen
Van onze parlementaire redactie
DEN HAAG -
“Ze is ondanks een fikse hondenbeet in verder goede gezondheid in New York... Wassila Hachchi streeft ernaar af te kunnen zien van wachtgeld, zodra zij een arbeidscontract heeft getekend.”
De kritiek op het als een dief in de nacht uit de Kamer vertrekken zwol de afgelopen dagen aan.
Dat klopt, maar regel dat dan eerst. Dit is nogal 'in between jobs'. Misschien een storm in een glas water omdat we het over een periode van slechts een aantal weken hebben, maar oké.quote:Op maandag 25 januari 2016 15:54 schreef Childofthe90s het volgende:
Zodra ze een arbeidscontract heeft getekend, heeft ze toch ook geen recht meer op wachtgeld?
Let vooral op dat laatste, ze wil dus wel van wachtgeld gebruik van maken.quote:Wassila Hachchi streeft ernaar af te kunnen zien van wachtgeld, zodra zij een arbeidscontract heeft getekend
Ja precies, "een arbeidscontract" is niet echt specifiek. Kan dus ook zijn dat die baan voor Hillary niet betaalt is en ze hoopt ergens in de toekomst een keer een contract te tekenen.quote:Op maandag 25 januari 2016 15:56 schreef Childofthe90s het volgende:
Het klinkt nu een beetje alsof ze zegt 'Ik streef ernaar mijn WW-uitkering op te zeggen, zodra ik een baan heb'. Ja, dat lijkt me nogal wiedes.
Het zou mij zeer verbazen als haar werk in de VS meer betaalt dan de onkosten. Volgens mij is het toch echt gewoon vrijwilligerswerk.quote:Op maandag 25 januari 2016 16:05 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja precies, "een arbeidscontract" is niet echt specifiek. Kan dus ook zijn dat die baan voor Hillary niet betaalt is en ze hoopt ergens in de toekomst een keer een contract te tekenen.
Mja, wel een beetje aparte manier om zo op je CV te zetten dan. Aan de ene kant werk je voor de marine, aan de andere kant was ze gewoon iemand van de administratie. Snap dan ook niet waarom het benadrukt werd in een bericht wat ik hier eerder las.quote:Op maandag 25 januari 2016 15:09 schreef Kaas- het volgende:
Niet om wijs te doen, maar ik hoor dit foutje vaak en als marine-geïnteresseerde vind ik het altijd jammer om te lezen.
[..]
Wassila en de meeste mensen die bij de marine werken zijn geen marinier. Mariniers zijn leden van het Korps Mariniers, de elite-infanteristen van de marine. Hier kunnen vrouwen geen lid van worden. Iemand die ergens anders voor de marine werkt is gewoon marineman/vrouw of matroos. In het specifieke geval van die Wassila: zij was officier administratie. Dan ben je dus gewoon intern accountant die een paar week schiettraining heeft gehad, zoals een officier tandarts, officier huisarts etc. dat ook krijgt bij de marine.
Juist, zij neemt ontslag en dan gaat ze ook nog even wachtgeld incasseren als ze geen andere baan weet te vinden. Wtf.quote:Op maandag 25 januari 2016 15:15 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]twitter:WassilaHachchi twitterde op maandag 25-01-2016 om 15:13:22Ben in NYC. Betreur ontstane commotie zeer, was niet de bedoeling. Ik heb gebeld met @apechtold. reageer retweet
https://twitter.com/RoelSchrein/status/691625038492098561
Zij.quote:Op maandag 25 januari 2016 16:38 schreef Rezania het volgende:
[..]
Juist, zei neemt ontslag en dan gaat ze ook nog even wachtgeld incasseren als ze geen andere baan weet te vinden. Wtf.
Bedank voor die stemmen. Bedank voor die wachtgeld.quote:Op maandag 25 januari 2016 15:15 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]twitter:WassilaHachchi twitterde op maandag 25-01-2016 om 15:13:22Ben in NYC. Betreur ontstane commotie zeer, was niet de bedoeling. Ik heb gebeld met @apechtold. reageer retweet
https://twitter.com/RoelSchrein/status/691625038492098561
We weten genoeg. Die 200k laat je natuurlijk niet lopen.quote:
Zolang ze vakantie viert in Amerika zie ik haar niet snel een nieujwe baan vinden.quote:Op maandag 25 januari 2016 17:20 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Ze lijkt actief bezig te zijn om een nieuwe baan te vinden en is dan naar eigen zeggen bereid afstand te doen van het wachtgeld. Wat dit betreft verdient ze m.i. dan ook het voordeel van de twijfel.
Op welk CV staat dan precies dat ze marinier was ?quote:Op maandag 25 januari 2016 16:37 schreef Rezania het volgende:
Mja, wel een beetje aparte manier om zo op je CV te zetten dan. Aan de ene kant werk je voor de marine, aan de andere kant was ze gewoon iemand van de administratie. Snap dan ook niet waarom het benadrukt werd in een bericht wat ik hier eerder las.
Er staat hopelijk nergens dat ze marinier was, een marine-officier is iets anders dan een marinier.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:19 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Op welk CV staat dan precies dat ze marinier was ?
In ieder geval niet op haar eigen site en die van de 2e kamer.
Er staat wel dat ze officier bij de marine is geweest, en ja daar hebben ze ook administratie net als bij een gewoon bedrijf.
Niemand die zelf bij defensie werkt/heeft gewerkt zal de fout maken om iemand van de marine een marinier te noemen.
In de media zie je dat wel overal, en dan neemt iedereen dat over natuurlijk.
Dit dus. En al helemaal omdat ze tot nu toe nog geen cent wachtgeld ontvangen heeft en het nog maar de vraag is of ze de volle drie jaar wachtgeld gaat trekken. En ze heeft toch al een aardige track-record in de kamer.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:34 schreef Ringo het volgende:
Haar manier van vertrekken is niet kies, maar godsjezus, dat gierige gekanker op haar wachtgeld, wat een kleinburgerlijk geneuzel.
Plaats het eens binnen de tijdsgeest; overal wordt op bezuinigd en men heeft steeds minder te besteden. Vrij logisch dus dat er vooral nu kritisch wordt gereageerd op die regeling.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:34 schreef Ringo het volgende:
Haar manier van vertrekken is niet kies, maar godsjezus, dat gierige gekanker op haar wachtgeld, wat een kleinburgerlijk geneuzel.
Klopt idd, maar het is dus gek dat zo maar aan haar palen lijkt te trekken in ruil voor een soort veredelde stagiaire positie. En niemand is op de hoogte van haar plannen, ook gek. Ik vind persoonlijk dat je als je TK-lid bent tot de elite behoort van dit land. In Amerika word je "lawmaker" genoemd als je lid bent van het congres. Iets meer inzicht in haar motivatie, mag je dan wel verwachten. Ja, of ze is afgelopen december de grote liefde van haar leven tegengekomen in Washington DC bij dat overleg tussen Navo-leden en de VS. Maar ook dan verwacht je dat iemand binnen de fractie daarvan wel op de hoogte is.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:34 schreef Ringo het volgende:
Haar manier van vertrekken is niet kies, maar godsjezus, dat gierige gekanker op haar wachtgeld, wat een kleinburgerlijk geneuzel.
Zij kan er zelf voor kiezen om af te zien van wachtgeld. Ze zou ook niet de 1e zijn die dat zou doen.quote:Op maandag 25 januari 2016 17:20 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
De wachtgeldregels zijn nu eenmaal zoals ze zijn. Daar kan Wassila Hachchi weinig aan doen.
Het tegenovergestelde is waar. Alles lijkt erop dat ze vrijwilligerswerk gaat doen in Amerika.quote:Op maandag 25 januari 2016 17:20 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Ze lijkt actief bezig te zijn om een nieuwe baan te vinden en is dan naar eigen zeggen bereid afstand te doen van het wachtgeld. Leuk dat ze daar ook toe bereid is, maar het betekend niets meer dan dat ze niet bewust van plan is om ook nog eens fraude te plegen.
Dat kan. Maar politiek vrijwilligerswerk in de VS is iets waar jouw kiezers en zeker de Nederlandse belasting betaler niet om gevraagd hebben. Dat ze haar kiezers en haar partij benadeeld door plotseling dat vrijwilligersbaantje aan te nemen is al erg.quote:Op maandag 25 januari 2016 17:20 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
Want ik kan me voorstellen dat frustrerend is om vol idealen vermalen te worden in de Haagse politieke machine.
Dat zal allemaal best, maar als ik aan mijn stutten trek is het tot ziens en je ziet maar... Zelfs de WW kun je naar fluiten.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:36 schreef Ellen_1984 het volgende:
[..]
Dit dus. En al helemaal omdat ze tot nu toe nog geen cent wachtgeld ontvangen heeft en het nog maar de vraag is of ze de volle drie jaar wachtgeld gaat trekken. En ze heeft toch al een aardige track-record in de kamer.
Maar dan ontneem je haar het recht om te vertrekken enkel omdat er zo'n regeling bestaat! laten we eerst eens afwachten in hoeverre ze er gebruik van gaat maken.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:50 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dat zal allemaal best, maar als ik aan mijn stutten trek is het tot ziens en je ziet maar... Zelfs de WW kun je naar fluiten.
Ik vind het prima dat er voor de politiek een wachtgeldregeling bestaat, daar is niks mis mee. Maar niet als je er zelf vandoor gaat om een beetje campagne te voeren in het buitenland met deze regeling als backup...
Nou nee, ze mag best vrijwillig vertrekken maar dan ook onder de voorwaarden die voor de rest van de Nederlanders gelden, ergo geen wachtgeld, WW of wat dan ook maar direct de bijstand in.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:51 schreef Ellen_1984 het volgende:
[..]
Maar dan ontneem je haar het recht om te vertrekken enkel omdat er zo'n regeling bestaat!
But some are more equal then others.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:55 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nou nee, ze mag best vrijwillig vertrekken maar dan ook onder de voorwaarden die voor de rest van de Nederlanders gelden, ergo geen wachtgeld, WW of wat dan ook maar direct de bijstand in.
Want zo hebben ze het ook voor jou en mij verzonnen. All animals are equal...
Niet iedereen maakt er zo ongegeneerd gebruik van. De kwaden verpesten het weer eens voor de goeden.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:57 schreef Ellen_1984 het volgende:
[..]
But some are more equal then others.
Als je het niet eens bent met de wachtgeldregeling moet je die generieke maatregel aanvallen, maar niet Hachichi
maar dat heeft ze dus nog helemaal niet gedaan. hoeveel wachtgeld heeft ze al ontvangen dan?quote:Op maandag 25 januari 2016 18:59 schreef Perrin het volgende:
[..]
Niet iedereen maakt er zo ongegeneerd gebruik van. De kwaden verpesten het weer eens voor de goeden.
Hachichi zou ook kunnen zeggen: ik maak er geen gebruik van.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:57 schreef Ellen_1984 het volgende:
[..]
But some are more equal then others.
Als je het niet eens bent met de wachtgeldregeling moet je die generieke maatregel aanvallen, maar niet Hachichi
quote:Op maandag 25 januari 2016 18:33 schreef Leandra het volgende:
Er staat hopelijk nergens dat ze marinier was, een marine-officier is iets anders dan een marinier.
Korps mariniers is onderdeel van de marine, iemand die marinier is zit dus wel bij de marine, maar iemand die bij de marine zit is niet automatisch een marinier.
En ja, het "administratieve" personeel van de krijgsmacht heeft vaak ook gewoon een rang.
Ik kan niet anders zeggen dan dat ik het volledig met je eens ben dat het zeer verwerpelijk is om in deze situatie wachtgeld aan te nemen. Het bedrog richting haar kiezers vind ik echter minstens zo erg. Haar radiostilte maakt het er ook niet beter op.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:44 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Zij kan er zelf voor kiezen om af te zien van wachtgeld. Ze zou ook niet de 1e zijn die dat zou doen.
[..]
Het tegenovergestelde is waar. Alles lijkt erop dat ze vrijwilligerswerk gaat doen in Amerika.
En zodra ze een betaalde baan krijgt is ze verplicht om (deels) af te zien van wachtgeld.
[..]
Dat kan. Maar politiek vrijwilligerswerk in de VS is iets waar jouw kiezers en zeker de Nederlandse belasting betaler niet om gevraagd hebben. Dat ze haar kiezers en haar partij benadeeld door plotseling dat vrijwilligersbaantje aan te nemen is al erg.
Maar door dat ook nog eens te bekostigen met wachtgeld, dat is zonder meer verwerpelijk.
Wedden dat ze voor de volle mep gaat?quote:Op maandag 25 januari 2016 18:59 schreef Ellen_1984 het volgende:
[..]
maar dat heeft ze dus nog helemaal niet gedaan. hoeveel wachtgeld heeft ze al ontvangen dan?
Daar wil ik wel om wedden, maar het blijft voor ons beiden een aanname. En om nu al een hoop trammelant te maken omdat iemand mogelijk maximaal gebruik gaat maken van een wachtgeldregeling vind ik een beetje prematuur.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:06 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wedden dat ze voor de volle mep gaat?
Liever dat dan dat iemand voor het geld blijft zitten in de kamer terwijl diegene er totaal geen zin meer in heeft.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:48 schreef Loekie1 het volgende:
Bij vrijwillig vertrek ook recht op drie jaar wachtgeld.
Ik geef de schuld gewoon lekker aan de media waardoor ik dacht dat ze marinier was. Helpt trouwens ook niet echt dat ik niet eens echt wist wat de marine inhoudt.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:19 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Op welk CV staat dan precies dat ze marinier was ?
In ieder geval niet op haar eigen site en die van de 2e kamer.
Er staat wel dat ze officier bij de marine is geweest, en ja daar hebben ze ook administratie net als bij een gewoon bedrijf.
Niemand die zelf bij defensie werkt/heeft gewerkt zal de fout maken om iemand van de marine een marinier te noemen.
In de media zie je dat wel overal, en dan neemt iedereen dat over natuurlijk.
Dat lijkt me prima. Dit is volgens mij geen dame die drie jaar lang duimen gaat draaien.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:06 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wedden dat ze voor de volle mep gaat?
Zie het als een soort aanvulling, niet als een correctiequote:Op maandag 25 januari 2016 19:04 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]Dat is toch eigenlijk het zelfde als wat ik heb gepost ?
Goed, ik heb niet erbij gezet dat alleen iemand van het Korps Mariniers een marinier is, maar dat is toch algemeen bekend![]()
Dat zijn die jongens met bootjes, die met bootjes en geweren zijn mariniersquote:Op maandag 25 januari 2016 19:11 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik geef de schuld gewoon lekker aan de media waardoor ik dacht dat ze marinier was. Helpt trouwens ook niet echt dat ik niet eens echt wist wat de marine inhouht.
Kijk, daar gaat het al mis.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zijn die jongens met bootjes, die met bootjes en geweren zijn mariniers
Voor het gemak worden die jongens ook ver weg van zee in de woestijnen van Mali en Afghanistan ingezet.quote:
Maar mariniers zijn dus gewoon special ops eigenlijk zoals navy seals?quote:Op maandag 25 januari 2016 19:19 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Voor het gemak worden die jongens ook ver weg van zee in de woestijnen van Mali en Afghanistan ingezet.
Exact. Samen met de commando's en luchtmobiel de Nederlandse "elitetroepen"quote:Op maandag 25 januari 2016 19:19 schreef Rezania het volgende:
[..]
Maar mariniers zijn dus gewoon special ops eigenlijk zoals navy seals?
Daar heb je gelijk in. Pechtold zit goed met deze kwestie in zijn maag.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:05 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Ik kan niet anders zeggen dan dat ik het volledig met je eens ben dat het zeer verwerpelijk is om in deze situatie wachtgeld aan te nemen. Het bedrog richting haar kiezers vind ik echter minstens zo erg. Haar radiostilte maakt het er ook niet beter op.
Dat allemaal, ja, maar juist dan vind ik het gedoe om wel of geen wachtgeld allemaal nogal triviaal. Kennelijk vinden veel mensen de centenkwestie oneindig veel belangrijker dan de vraag of er politieke idealen zijn verkwanseld en zo ja, om wat voor reden. Tekenend voor de tijdgeest, jeweetog, desalniettemin.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt idd, maar het is dus gek dat zo maar aan haar palen lijkt te trekken in ruil voor een soort veredelde stagiaire positie. En niemand is op de hoogte van haar plannen, ook gek. Ik vind persoonlijk dat je als je TK-lid bent tot de elite behoort van dit land. In Amerika word je "lawmaker" genoemd als je lid bent van het congres. Iets meer inzicht in haar motivatie, mag je dan wel verwachten. Ja, of ze is afgelopen december de grote liefde van haar leven tegengekomen in Washington DC bij dat overleg tussen Navo-leden en de VS. Maar ook dan verwacht je dat iemand binnen de fractie daarvan wel op de hoogte is.
Misschien omdat de regelingen voor de gewone man en vrouw steeds verder uitgekleed worden maar voor politici nog steeds erg riant zijn? Zorgen voor zichzelf kunnen ze wel daar in Den Haag.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:42 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat allemaal, ja, maar juist dan vind ik het gedoe om wel of geen wachtgeld allemaal nogal triviaal. Kennelijk vinden veel mensen de centenkwestie oneindig veel belangrijker dan de vraag of er politieke idealen zijn verkwanseld en zo ja, om wat voor reden. Tekenend voor de tijdgeest, jeweetog, desalniettemin.
Welke kiezers? Haar 4737 stemmen waren er veel te weinig om op eigen kracht een zetel te verdienen.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:05 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Het bedrog richting haar kiezers vind ik echter minstens zo erg.
Het gaat er meer om dat ze straks wachtgeld krijgt terwijl ze campagne voert voor Hillary. Ik vind het niet netjes dat iemand Nederlands belastinggeld gebruikt om campagne te voeren voor een kandidaat die niet gesteund wordt door de gehele Nederlandse bevolking.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:42 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat allemaal, ja, maar juist dan vind ik het gedoe om wel of geen wachtgeld allemaal nogal triviaal. Kennelijk vinden veel mensen de centenkwestie oneindig veel belangrijker dan de vraag of er politieke idealen zijn verkwanseld en zo ja, om wat voor reden. Tekenend voor de tijdgeest, jeweetog, desalniettemin.
En dan verbaasd zijn dat men op Wilders gaat stemmenquote:Op maandag 25 januari 2016 19:55 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Welke kiezers? Haar 4737 stemmen waren er veel te weinig om op eigen kracht een zetel te verdienen.
Het is geen Eurlings die in 2003 maar liefst 68.526 stemmen wist te verzamelen met zijn belofte om Limburg te vertegenwoordigen in Den Haag om nog geen jaar later te vertrekken richting Brussel.
Ik was überhaupt verbaasd dat ook maar 1 persoon op Eurlings stemde hoor.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:15 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En dan verbaasd zijn dat men op Wilders gaat stemmen
Ze zit dus al in New York, kan dus niet mer persoonlijk haar vtrek komen toelichten. wel raar dat je niet de moeite wil nemen om persoonlijk afscheid te nemen en toe te lichten wat de reden van je vertrek is.quote:'Gebeten' Hachchi betreurt commotie over vertrek | NOS
Het opgestapte D66-Kamerlid Hachchi zegt dat ze de commotie rond haar vertrek betreurt. In een verklaring zegt ze dat ze ernaar streeft af te kunnen zien van wachtgeld, zodra ze een arbeidscontract heeft getekend.
Hachchi stapte woensdag plotseling op om campagne te voeren voor de Democratische presidentskandidaat Hillary Clinton. Daarna werd er weinig meer van haar vernomen. Sindsdien werd er volop gespeculeerd over wat ze voor Clinton gaat doen en over waarom ze plotseling de politiek in Nederland de rug toekeert. Kamervoorzitter Arib wil dat ze haar vertrek komt toelichten.
Het oud-Kamerlid laat weten dat ze ondanks een "fikse hondenbeet" in goede gezondheid in New York is. Over haar vertrek zegt ze: "Het vertrek is ingegeven door een persoonlijke, positieve keuze om een bijdrage te leveren aan de campagne van Clinton en te leren van de internationale politiek."
Bron: nos.nl
Ach, dat is toch ook zo'n quasi-principieel gelegenheidsargument, iedereen schreeuwt elkaar daarmee na. Alsof het ooit iemand ene flikker kon schelen wat een ex-parlementariër met zijn of haar wachtgeld doet. Het feit dát zo iemand wachtgeld krijgt, is voor de meeste kwaadsprekers al ernstig genoeg.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:06 schreef PirE het volgende:
Het gaat er meer om dat ze straks wachtgeld krijgt terwijl ze campagne voert voor Hillary. Ik vind het niet netjes dat iemand Nederlands belastinggeld gebruikt om campagne te voeren voor een kandidaat die niet gesteund wordt door de gehele Nederlandse bevolking.
Haar motivatie geeft mij voldoende inzicht. Het kamerlidmaatschap was voor haar een interessante ervaring, en nu heeft ze weer een persoonlijke keuze gemaakt voor iets leerzaams. Geen enkel plichtsbesef, geen enkel besef van eer, gewoon een carrierestapje met een fantastische afvloeiingsregeling die je zelf op elk gewenst moment kunt inroepen.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt idd, maar het is dus gek dat zo maar aan haar palen lijkt te trekken in ruil voor een soort veredelde stagiaire positie. En niemand is op de hoogte van haar plannen, ook gek. Ik vind persoonlijk dat je als je TK-lid bent tot de elite behoort van dit land. In Amerika word je "lawmaker" genoemd als je lid bent van het congres. Iets meer inzicht in haar motivatie, mag je dan wel verwachten.
Vrees het ergste als ik naar het abstractieniveau kijk van sommigen van haar teksten idd.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Haar motivatie geeft mij voldoende inzicht. Het kamerlidmaatschap was voor haar een interessante ervaring, en nu heeft ze weer een persoonlijke keuze gemaakt voor iets leerzaams. Geen enkel plichtsbesef, geen enkel besef van eer, gewoon een carrierestapje met een fantastische afvloeiingsregeling die je zelf op elk gewenst moment kunt inroepen.
Nou is het niet meer dan een sterk voorbeeld van de moraal onder heel veel kamerleden, het zou D66 sieren wanneer ze haar zouden royeren.
Volgens mij is Hachchi de eerste die opstapt om campagne te voeren voor een kandidaat in een ander land. Ik ben niet tegen wachtgeld, ik vind het jammer dat sommige ex-politici de regeling misbruiken en bij Hachchi neigt het naar misbruik.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:26 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ach, dat is toch ook zo'n quasi-principieel gelegenheidsargument, iedereen schreeuwt elkaar daarmee na. Alsof het ooit iemand ene flikker kon schelen wat een ex-parlementariër met zijn of haar wachtgeld doet. Het feit dát zo iemand wachtgeld krijgt, is voor de meeste kwaadsprekers al ernstig genoeg.
twitter:jndkgrf twitterde op maandag 25-01-2016 om 20:25:07Vanavond 23.00 Nederlandse tijd presenteert @HillaryClinton op CNN haar running mate @WassilaHachchi reageer retweet
Vergeet het! Dat geldt slechts voor een kleine minderheid van hen. Je kan als je dat wil zelf opzoeken hoeveel het er ongeveer zijn, kijk naar wat ze ervoor deden, zoek de salarissen voor die banen op en je hebt een heel erg goede benadering.quote:Op maandag 25 januari 2016 21:54 schreef I.R.Baboon het volgende:
Tsja, ik denk dat een hoop kamerleden op andere plekken met minder werk meer zouden kunnen verdienen.
Ja, dat gaat de partij echter niet doen want de partijtop weet dat de kiezer het toch niet zal afstraffen als de partij dat niet doet.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Haar motivatie geeft mij voldoende inzicht. Het kamerlidmaatschap was voor haar een interessante ervaring, en nu heeft ze weer een persoonlijke keuze gemaakt voor iets leerzaams. Geen enkel plichtsbesef, geen enkel besef van eer, gewoon een carrierestapje met een fantastische afvloeiingsregeling die je zelf op elk gewenst moment kunt inroepen.
Nou is het niet meer dan een sterk voorbeeld van de moraal onder heel veel kamerleden, het zou D66 sieren wanneer ze haar zouden royeren.
Dat ben ik met je eens. In de Kamer zit vooral middelmaat. Een enkeling kwam van een echte toppositie, de overgrote meerderheid mag dankbaar zijn dat ze daar terechtgekomen zijn.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 01:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Vergeet het! Dat geldt slechts voor een kleine minderheid van hen. Je kan als je dat wil zelf opzoeken hoeveel het er ongeveer zijn, kijk naar wat ze ervoor deden, zoek de salarissen voor die banen op en je hebt een heel erg goede benadering.
http://www.parlement.com/id/vh8lnhrrs0qo/inkomen_tweede_kamerlid
Als medisch specialist, een gunstig gespecialiseerde 'top'advocaat, hoge manager, consultant (top) of een investeringsbankier of zo kan je een hoger salaris krijgen maar het zal echt niet voor velen van hen gelden dat ze zo'n baan achter zich lieten.
Er zullen best een paar mensen zitten die voorheen bij de top hoorden, maar over het algemeen stelt het weinig voor.quote:Mark Rutte: Human-resource directeur Unilever werkmaatschappij "IgloMora" te Den Bosch, van februari 2002 tot juli 2002
Emile Roemer: Onderwijzer (gedeeltelijk locatieleider), Jenaplan-school te Boxmeer 1992 - 2002
Alexander Pechtold: Veilingmeester bij Van Stockum's Veilingen te Den Haag
Geert Wilders: Medewerker Sociale Verzekeringsraad 1986 – 1988
Jesse Klaver: Studeerde enige tijd Social Work aan de Avans Hogeschool en volgde een schakelprogramma om toegelaten te worden tot de master politicologie aan de Universiteit van Amsterdam. Met het schakelprogramma is hij voortijdig gestopt.
Het is geen probleem dat er ook middelmaat in het parlement zit aangezien ook de middelmaat van Nederland vertegenwoordigd moet worden. Wel moeten die mensen bepaalde vaardigheden beschikken: verbale vaardigheid, logica, nieuwsgierigheid, bepaalde communicatieve vaardigheden etc.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:29 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. In de Kamer zit vooral middelmaat. Een enkeling kwam van een echte toppositie, de overgrote meerderheid mag dankbaar zijn dat ze daar terechtgekomen zijn.
Wilders is een goede oppositieleider, vergeleken met de rest van de Tweede Kamer weet hij het slim te spelen. Los van de vraag of je het met hem eens bent. Terwijl Wilders' hoogste diploma's wat deeltijdcertificaten en het havo-diploma zijn. Vind Wilders vergeleken met Fortuyn trouwens ook maar een plat figuur.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:31 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het is geen probleem dat er ook middelmaat in het parlement zit aangezien ook de middelmaat van Nederland vertegenwoordigd moet worden. Wel moeten die mensen bepaalde vaardigheden beschikken: verbale vaardigheid, logica, nieuwsgierigheid, bepaalde communicatieve vaardigheden etc.
Hij werkt nu in het ziekenhuiswezen. Tja, die man heeft natuurlijk van alles verstand, en zit daar vooral niet dankzij zijn connecties/netwerk.quote:In 1981 ging hij aan de Vrije Universiteit Amsterdam economie en politicologie studeren. In datzelfde jaar sloot hij zich aan bij de PvdA. Nadat hij in 1988 cum laude zijn doctoraalexamen in beide studies had gehaald, begon hij een carrière bij Shell.
Er zijn maar weinig kamerleden en ministers/staatssecretarissen die voorheen meer verdienden dan nu.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:29 schreef luxerobots het volgende:
Er zullen best een paar mensen zitten die voorheen bij de top hoorden, maar over het algemeen stelt het weinig voor.
Eerste kamerleden is een ander verhaal, daar zitten wel wat meer die hun sporen hebben verdiend in het bedrijfsleven.quote:In 2006 zat ik bij Shell in Londen, daar reorganiseerde ik hun financiële inkoop. Ik verdiende daar heel veel geld.
Als Kamerlid hield ik maar eenvijfde van dat salaris over. "En dan noemt men je dus een graaier.”
Die laatste zin.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:51 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Er zijn maar weinig kamerleden en ministers/staatssecretarissen die voorheen meer verdienden dan nu.
Zo uit mijn hoofd een paar:
Martin van Rijn sowieso, die was CEO bij pensioenfonds PGGM iets van ¤470k/jaar
Melanie Schultz denk ik ook wel, die was directeur zorginkoop bij Achmea.
Halbe Zijlstra heeft naar eigen zeggen ook meer verdiend toen hij als projectmanager gedetacheerd was bij Shell in Londen.
[..]
De pensioenfondsen en de zorgverzekeringen vissen natuurlijk wel uit de door de overheid gecreëerde vijver.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 03:02 schreef bluemoon23 het volgende:
Tja, PGGM en Achmea zijn wel bedrijven en geen overheidsinstellingen.
Omdat die zijn moment rustig afwacht...quote:Op maandag 25 januari 2016 23:10 schreef Zipportal het volgende:
Waarom hebben we GeertGod nog niet gehoord?
Het lijkt me sterk dat ze binnen een paar dagen een werkvisum heeft weten te regelen. Indertijd kostte het mijn werkgever toch een maand of 3 voordat ze een H1B-visum geregeld hadden.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:47 schreef Resistor het volgende:
Bied haar een glaasje water aan. Als ze dat niet wil heeft ze hondsdolheid.
Maar je mag toch helemaal niets doen in de VS als je een toeristenvisum hebt? Of schat ik haar te dom in, en heeft ze alles goed geregeld?
Het zou me niets verbazen als dat traject een stuk sneller gaat wanneer Clinton zich er zelf mee bemoeit.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 07:32 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het lijkt me sterk dat ze binnen een paar dagen een werkvisum heeft weten te regelen. Indertijd kostte het mijn werkgever toch een maand of 3 voordat ze een H1B-visum geregeld hadden.
Van de andere kant, als je voor Hillary - I built my own illegal server - Clinton werkt, dan zou zo'n visum wel eens sneller verleend kunnen worden.
Ik neem inderdaad ook aan dat ze hier al even mee bezig was.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 07:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het zou me niets verbazen als dat traject een stuk sneller gaat wanneer Clinton zich er zelf mee bemoeit.
Aan de andere kant denk ik ook niet dat dit in een weekje bedacht en geregeld is.
Als je de verklaring leest die gisteren opdook, dan kun je alleen maar concluderen dat ze wel gebruik gaat maken van het wachtgeld zolang ze geen arbeidscontract heeft in de VS. Kortom, de kans is groot dat ze voor de volle mep gaat.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:08 schreef Ellen_1984 het volgende:
[..]
Daar wil ik wel om wedden, maar het blijft voor ons beiden een aanname. En om nu al een hoop trammelant te maken omdat iemand mogelijk maximaal gebruik gaat maken van een wachtgeldregeling vind ik een beetje prematuur.
Fijn vooral ook dat de mensen met die 'oersaaie kantoorbaan' dit verplicht moeten bekostigen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 11:42 schreef Homey het volgende:
Ik denk dat Wassila dit boekje goed heeft bestudeerd: http://michielhulshof.nl/boeken/hoe-word-ik-politicus/
(aanrader trouwens)
Wees eerlijk, Wassila heeft iets bereikt waar veel mensen jaloers op zijn. Met een dikke zak geld afreizen naar NYC om daar lekker een paar jaar te chillen. Mooi avontuur toch? De meeste mensen die op internet over Wassila klagen zitten vast in een oersaaie kantoorbaan zonder perspectief. Wassila doet gewoon lekker een middelvinger naar al die jaloerse haters, schijt aan jou!
Ben jij Michiel Hulshof?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 11:42 schreef Homey het volgende:
Ik denk dat Wassila dit boekje goed heeft bestudeerd: http://michielhulshof.nl/boeken/hoe-word-ik-politicus/
(aanrader trouwens)
Wees eerlijk, Wassila heeft iets bereikt waar veel mensen jaloers op zijn. Met een dikke zak geld afreizen naar NYC om daar lekker een paar jaar te chillen. Mooi avontuur toch? De meeste mensen die op internet over Wassila klagen zitten vast in een oersaaie kantoorbaan zonder perspectief. Wassila doet gewoon lekker een middelvinger naar al die jaloerse haters, schijt aan jou!
Dat die mensen in een oersaaie kantoorbaan zitten is hun eigen schuld. Wassila heeft andere keuzes gemaakt, binnen de kaders van de wet.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 11:54 schreef Perrin het volgende:
[..]
Fijn vooral ook dat de mensen met die 'oersaaie kantoorbaan' dit verplicht moeten bekostigen.
Legaal jatten van mensen met een eerlijke baan, wees er maar heel trots op.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 13:31 schreef Homey het volgende:
[..]
Dat die mensen in een oersaaie kantoorbaan zitten is hun eigen schuld. Wassila heeft andere keuzes gemaakt, binnen de kaders van de wet.
Ik ben er niets trots op, ken Wassila verder niet, maar ze handelt gewoon binnen de kaders van de wet, of je haar actie nou leuk vindt of niet. Je kan namelijk als 2e Kamerlid gewoon zelf opstappen en toch het wachtgeld opstrijken. Ze is niet de enige.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 13:32 schreef Perrin het volgende:
[..]
Legaal jatten van mensen met een eerlijke baan, wees er maar heel trots op.
Dat gebeurt dagelijks op heel veel plekken, meestal heet zoiets "een nette baan in de commercieel-private sector". Maar als je daar iets van zegt, zijn de hogepriesters van de marktreligie er als de kippen bij om je de les te lezen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 13:32 schreef Perrin het volgende:
Legaal jatten van mensen met een eerlijke baan, wees er maar heel trots op.
Laten we geen rare dingen zeggen Ringo!quote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:26 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat gebeurt dagelijks op heel veel plekken, meestal heet zoiets "een nette baan in de commercieel-private sector". Maar als je daar iets van zegt, zijn de hogepriesters van de marktreligie er als de kippen bij om je de les te lezen.
Klopt als een bus.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:26 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat gebeurt dagelijks op heel veel plekken, meestal heet zoiets "een nette baan in de commercieel-private sector". Maar als je daar iets van zegt, zijn de hogepriesters van de marktreligie er als de kippen bij om je de les te lezen.
Inderdaad, slechts 107k per jaar (zonder onkostenvergoedingen), ver beneden modaal.quote:Op zondag 24 januari 2016 10:59 schreef Leandra het volgende:
Daarbij; zo gigantisch is haar salaris als kamerlid niet
Ja, met selectief quoten komen we er niet hè.... naar Amerikaanse begrippen is dat peanuts.quote:
Vragen stellen bij het plotsklapse vertrek van een gekozen volksvertegenwoordiger is 'het maaiveld'?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:26 schreef Kosmoproleet het volgende:
Het maaiveld is weer aan het werk hoor.
Ik weet niet of Clinton zo'n stichting zou inhuren..quote:Doelstelling van de stichting is het bevorderen van de dialoog. Gek genoeg was één van de stellingen van de stichting dat 'de macht van de families Clinton en Bush een democratische armoede' zijn voor Amerika.
Gaat ze de campagne van Hillary Clinton wrs op alle mogelijk manieren ondermijnen ten gunste van Bernie Sanders?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:18 schreef StaceySinger het volgende:
Hachchi blijft vragen oproepen
Het is nog altijd onduidelijk wat het vertrokken Tweede Kamerlid Wassila Hachchi (D66) nu precies gaat doen. Een recente update op netwerksite Linkedin roept alleen maar nieuwe vragen op.
Het vertrokken Kamerlid Hachchi blijft de gemoederen bezig houden.
Onbereikbaar
Naar eigen zeggen is het ex-Kamerlid naar de Verenigde Staten vertrokken om voor het campagneteam van presidentskandidaat Hillary Clinton te werken. 'We moeten aannemen dat het om een betaalde baan gaat,' zei D66-leider Alexander Pechtold.
Hachchi is al dagen onbereikbaar voor de pers en een duidelijk antwoord over haar toekomst is nog altijd niet gegeven. Wel gaf ze een summiere verklaring: 'Wassila Hachchi streeft ernaar af te kunnen zien van wachtgeld, zodra zij een arbeidscontract heeft getekend.'
Eigen stichting
Veel duidelijkheid gaf die verklaring niet. Een recente update op netwerksite LinkedIn gaf dit evenmin. Hieruit blijkt dat de Dialogue Digital Foundation haar nieuwe werkgever is. Deze organisatie is een stichting die vorig jaar door Hachchi zelf is opgericht. Doelstelling van de stichting is het bevorderen van de dialoog. Gek genoeg was één van de stellingen van de stichting dat 'de macht van de families Clinton en Bush een democratische armoede' zijn voor Amerika.
Wat Hachchi nu echt gaat doen, wordt zo alleen maar onduidelijker. Ook voor de redactie van Elsevier is Hachchi tot nu toe onbereikbaar voor commentaar.
http://www.elsevier.nl/Ne(...)?masterpageid=158493
dit is die websitequote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:31 schreef Leandra het volgende:
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat Clinton veel makkelijker een Nederlandse stichting kan inhuren, dan dat ze een persoon inhuurt, dat zou qua werkvergunning en dergelijke wel eens veel simpeler kunnen zijn.
Ja, die had ik gezien, maar dat neemt niet weg dat Clinton misschien makkelijker een bedrijf/stichting uit het buitenland kan inhuren dan een buitenlandse medewerkerquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:37 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
dit is die website
http://dialoguedigit.al/nl/
nee maar dan posten ze ditquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:46 schreef Leandra het volgende:
Overigens is die stelling over de Clintons en Bushes niets meer dan een stelling om de dialoog aan te gaan.
Daar valt dan qua "mening" van de stichting niet veel van te maken.
Ah natuurlijk, het is geen PVV'er dus dan mag het niet.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:26 schreef Kosmoproleet het volgende:
Het maaiveld is weer aan het werk hoor.
Ja, maar wat er gepost wordt kun je verder niets uithalen, dat is net alsof je iedere post op FOK! aan Danny zou koppelen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:54 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
nee maar dan posten ze dit![]()
Hillary haar man word genoemd in een pedophilie schandaal van multimiljardair Eppstein dit zorgvuldig naar achter gedrukt en Clinton zal je ook niet vaak in haar campagne zien en daaar bedoel ik mee de achternaam Clinton.
Ja want iedereen weet dat wanneer het op youtube staat, het waar isquote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:18 schreef StaceySinger het volgende:
en dan staat dit filmpje erop en ze wil voor Hillary gaan werken ?-
Het is een discussieforum, een beetje zoals FOK! maar dan anders, dat het er staat heeft helemaal niets met de mening van Hachchi te maken, dat ze het laat staan ook niet.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:18 schreef StaceySinger het volgende:
en dan staat dit filmpje erop en ze wil voor Hillary gaan werken ?-
Amerikanen zullen dat anders zien vrees ik voor mevrouw Hacchiquote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is een discussieforum, een beetje zoals FOK! maar dan anders, dat het er staat heeft helemaal niets met de mening van Hachchi te maken, dat ze het laat staan ook niet.
Met diezelfde redenering zou Danny nu dus ook niet voor Clinton kunnen gaan werken, want het staat hier nu ook.
Ik denk dat het wel meevalt.... ze zal door team Hillary grondig onderzocht zijn, dus ze weten vast wel dat het op "haar" website staat.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:33 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Amerikanen zullen dat anders zien vrees ik voor mevrouw Hacchi
Het is toch content die ze op haar website laat staan
mag hier ook weg overigens![]()
en denk je dat ze haar dan aannemen ?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik denk dat het wel meevalt.... ze zal door team Hillary grondig onderzocht zijn, dus ze weten vast wel dat het op "haar" website staat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |