Bijzonder. Het zou mij verbazen als iemand wordt bekeurd voor het vervoeren van vuurwerk op 28 december, maar goed.quote:Op maandag 28 december 2015 16:33 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Alweer fout.
[..]
Staat gewoon op dezelfde pagina. Dus nogmaals, iedereen in het bezit van vuurwerk in het openbaar buiten de verkoopdagen is al fout volgens de wet.
Als ik jou was zou ik je wat beter inlezen in de materie.
Tuurlijk, omdat je niet weet dat het gebeurt gebeurt het nietquote:Op maandag 28 december 2015 16:38 schreef Molurus het volgende:
[..]
Bijzonder. Het zou mij verbazen als iemand wordt bekeurd voor het vervoeren van vuurwerk op 28 december, maar goed.
Maar wel over vuurwerkoverlast voor 29 december. En jouw idee was dat dat niet te handhaven is omdat men niet kan bewijzen dat het vuurwerkbezit niet legaal is. Daar zat je dus fout. En dat haalt jouw argument onderuit want handhaven is wettelijk gezien vrij makkelijk. Waarom gebeurt het dan niet denk je?quote:Voor je punt is het toch niet relevant, aangezien het nu juist ging over de overlast in deze periode. Over vuurwerkoverlast in juni hoor je niemand.
Ja ja. Daar had je het net niet over, maar goed. Dan blijft mijn vraag staan, waarom zou dat veranderen bij een totaalverbod?quote:Op maandag 28 december 2015 16:38 schreef Molurus het volgende:
[..]
Het is juist de periode waarin bezit wel is toegestaan maar afsteken niet waarin handhaving zo goed als onmogelijk is.
Daar had ik het wel over, wellicht dat je daarom de onderbouwing niet begreep.quote:Op maandag 28 december 2015 16:44 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ja ja. Daar had je het net niet over, maar goed. Dan blijft mijn vraag staan, waarom zou dat veranderen bij een totaalverbod?
Volgens mij niet fout. Je moet het bewaren niet toegankelijk voor het publiek. De kofferbak is niet toegankelijk voor het grote publiek. De kofferbak geldt ook niet als 'bij je hebben op de openbare weg'.quote:Op maandag 28 december 2015 16:33 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Alweer fout.
[..]
Staat gewoon op dezelfde pagina. Dus nogmaals, iedereen in het bezit van vuurwerk in het openbaar buiten de verkoopdagen is al fout volgens de wet.
Als ik jou was zou ik je wat beter inlezen in de materie.
Allebei fout. Een auto rijdt op de openbare weg.quote:Op maandag 28 december 2015 16:49 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Volgens mij niet fout. Je moet het bewaren niet toegankelijk voor het publiek. De kofferbak is niet toegankelijk voor het grote publiek. De kofferbak geldt ook niet als 'bij je hebben op de openbare weg'.
quote:Op maandag 28 december 2015 16:48 schreef Molurus het volgende:
[..]
Daar had ik het wel over, wellicht dat je daarom de onderbouwing niet begreep.
Leuk geprobeerd, maar nee.quote:Op maandag 28 december 2015 16:09 schreef Molurus het volgende:
[..]
Nu met vuurwerk rondlopen is geen probleem. Als er een bom afgaat in straat X en je gaat daar als politie kijken en je treft daar een stel jongeren aan met vuurwerk in hun bezit dan zal je moeten aantonen dat ze iets hebben afgestoken of dat het vuurwerk illegaal is.
Een broekzak ook niet. Dus eigenlijk mag je alleen niet vuurwerk over de weg slepen aan een touwtje. Wat een loopholequote:Op maandag 28 december 2015 16:56 schreef hardromacore2.0 het volgende:
Een kofferbak niet op de openbare weg.
Net als autorijden met drank op idd. Drank zou dan dus eigenlijk verboden moeten worden. De drooglegging in de VS toont aan dat je dan maffiabendes krijgt. Maar goed, die verbied je dan ook gewoon en dan is het opgelostquote:Op dinsdag 29 december 2015 03:40 schreef Kijkertje het volgende:
Drank is niet verboden maar met drank op in een auto stappen wel. Vuurwerk afsteken met drank op dan weer niet. Dat lijkt me ook niet te handhaven, maar feit is dat veel mensen dat nou juist wel doen op Oudejaarsavond.
Van de week nog iemand die zijn handjes kwijtraakte. En met social media tegenwoordig kun je niet echt dingen meer 'uit de media' houden. Daarnaast draait de propagandamachine tégen vuurwerk juist op volle toeren.quote:Op dinsdag 29 december 2015 07:01 schreef KingRadler het volgende:
licht het aan mij er zijn weinig vuurwerk gewonden in het nieuws. Of proberen ze het in doofpot te stoppen door het niet te melden in de media.
Die 8 procent is miljonair ofzo? De verwachting is dat er weer voor 60 miljoen verkocht gaat worden.quote:Op dinsdag 29 december 2015 22:49 schreef Pek het volgende:
Polletje van ING vandaag, met ruim 85.000 stemmen:
[ afbeelding ]
quote:Steun voor vuurwerkverbod groeit
Meer dan honderd organisaties en 4500
particulieren hebben zich aangesloten
bij het Vuurwerkmanifest.Dat werd twee
weken geleden gelanceerd en streeft
naar een verbod op consumentenvuurwerk.
Het online manifest is een initiatief
van achttien organisaties,voornamelijk
patiëntenverenigingen.De afgelopen
weken is het ondertekend door onder
meer belangengroepen van artsen en
dierenartsen en politieke partijen.
De organisaties willen het afsteken van
vuurwerk door particulieren verbieden,
vanwege de schade en het letsel dat er
mee veroorzaakt wordt.Ze pleiten voor
grote professionele vuurwerkshows.
Jaaa mensen checken hun rekening als ze meer op hun geld lettenquote:Op dinsdag 29 december 2015 22:49 schreef Pek het volgende:
Polletje van ING vandaag, met ruim 85.000 stemmen:
[ afbeelding ]
60 miljoen euro gedeeld door 0,08 x 16.000.000 inwoners is om en nabij de 47 euro. Valt toch wel meequote:Op woensdag 30 december 2015 09:32 schreef AchJa het volgende:
[..]
Die 8 procent is miljonair ofzo? De verwachting is dat er weer voor 60 miljoen verkocht gaat worden.
Dat handhaven wordt een stuk eenvoudiger als het allemaal verboden is.quote:Op woensdag 30 december 2015 12:48 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Probeer eerst eens de huidige wet en regelgeving te handhaven voordat er een verbod komt. Wat van mij wel mag. Al die paupers met hun knalvuurwerk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |