Game on.quote:Parijs is vrijdagavond opgeschrikt door schietpartijen, gijzelingen en explosies. Daarbij vielen zeker 127 doden. Ook raakten 180 mensen gewond, van wie er 80 zeer slecht aan toe zijn. Een overzicht van de gebeurtenissen.
Wat is er vrijdagavond gebeurd?
Vrijwel gelijktijdig begonnen er op verschillende plekken in de Franse hoofdstad schietpartijen en waren er explosies. Dit gebeurde in het oostelijk deel van het centrum van Parijs.
De eerste schietpartij werd gemeld bij restaurant Le Petit Cambodge aan de Rue Bichat. Daarbij vielen zeker twee doden en zeven gewonden.
Ook gingen terroristen het Theater Bataclan aan de Boulevard Voltaire binnen tijdens een optreden van de Californische rockband Eagles of Death Metal en gijzelden de aanwezigen. Hierbij vielen de meeste slachtoffers, ongeveer honderd. Bij invallen van de Franse politie iets na middernacht zijn zeker drie terroristen gedood.
Ook op de Avenue de la République, de Boulevard Beaumarchais, de Rue de Charonne en op de Boulevard Voltaire, niet ver van theater Bataclan, zijn aanslagen gemeld.
Verder waren er buiten het stadion Saint-Denis explosies te horen. Daar voetbalde op dat moment Frankrijk een vriendschappelijke wedstrijd tegen Duitsland. Die werd gewoon doorgespeeld. President François Hollande, die bij de wedstrijd aanwezig was, werd door zijn beveiligers uit het stadion gehaald. In de buurt van de explosies vielen zeker drie doden. Het gaat hier waarschijnlijk om zelfmoordaanslagen.
Wat weten we over de daders?
Islamitische Staat heeft de aanslagen inmiddels opgeëist en ook de Franse president Hollande heeft de terreurgroep aangewezen als dader. De president zei dat aanvallen buiten het land door IS zijn georganiseerd en met hulp in Frankrijk zijn uitgevoerd.
Volgens de Franse justitie zijn er bij de aanslagen zeker acht terroristen omgekomen, waarvan zeven omdat ze zichzelf met explosieven hebben opgeblazen. Mogelijk lopen er ook nog terroristen vrij rond.
Getuigen, waaronder radiojournalist Julien Pearce op radiozender Europe 1, noemen de aanslagplegers 'zeer jong en zeer beheersd'. Pearce was bij het concert aanwezig. De drie terroristen die in theater Bataclan om zich heen schoten zouden geen gezichtsbedekking hebben gedragen en tijdens het schieten geen woord hebben gezegd. 'Een van hen leek een gewone jongen, die een kalasjnikov vasthield. Dat was alles', aldus Pearce.
Onder de daders van de aanslagen van Parijs was ook een vrouw, meldt wederom radiozender Europe 1 op basis van gesprekken met ooggetuigen. Bij de lichamen van twee daders zijn een Syrisch en een Frans paspoort gevonden. Een van de auto's die door de daders is gebruikt, zou een Belgisch kenteken hebben.
Wat zijn de (politieke) reacties?
'Een oorlogshandeling', noemt de Franse president Hollande de aanslagen. 'Geconfronteerd met terreur moet Frankrijk sterk zijn, groot zijn, en de overheid moet kracht uitstralen. Dat zal gebeuren. We moeten ook een beroep doen op iedereen om verantwoordelijkheid te nemen', zo zei Hollande in een toespraak.
'Dit is een aanslag op de menselijkheid', zei de Amerikaanse president Barack Obama gisteren direct na de aanslagen. Hij benadrukte dat de Verenigde Staten Frankrijk willen helpen bij het onderzoek naar de aanslagen. Ook China heeft de aanslagen in Parijs veroordeeld en is bereid om Frankrijk en de internationale gemeenschap te helpen in de strijd tegen terrorisme.
Mark Rutte reageert geschokt en noemt de aanslagen 'werkelijk afschuwelijk'. 'We hebben hier te maken met extremisten die maar één doel hebben: onze westerse samenleving destabiliseren door haat te zaaien. Ons beste antwoord aan deze barbaren is dat we ons niet uit elkaar laten spelen. We laten ons niet intimideren. Wij zijn met meer, we wijken niet voor onverdraagzaamheid. Geweld en extremisme zullen nooit winnen van vrijheid.'
Welke maatregelen zijn er nu genomen?
In Frankrijk is de noodtoestand uitgeroepen. Daarmee kan beter ingegrepen worden bij groot dreigend gevaar of vermoeden daarvan. Zo hebben leger en politie ruime bevoegdheden om invallen te doen en mensen aan te houden. Ook worden de grenzen gesloten. Luchthavens blijven wel open en treinen blijven rijden.
Minister-president Rutte raadt reizigers naar Frankrijk aan om extra waakzaam te zijn. Maar ook in Nederland zijn extra veiligheidsmaatregelen genomen, zowel zichtbaar als ontzichtbaar. De grensbewaking opgeschaald en geïntensiveerd, met name voor alle verkeer herleidbaar tot Frankrijk. Dit geldt ook voor luchthavens en treinstations.
http://m.parool.nl/parool(...)t-nu-toe-weten.dhtml
De voortvluchtige terrorist:
http://www.telegraaf.nl/b(...)n_vrijgelaten__.html
Echt he. Fuck die pvda-thee-drink-aanpak. Dit is wat er van komt van 30 jaar lang zo het zooitje proberen 'op te lossen'. Zachte heelmeesters...quote:Op donderdag 19 november 2015 13:38 schreef Specularium het volgende:
[..]
[..]
Of je corrigeert ze gewoon een keer keihard.
Hoezo?quote:Op donderdag 19 november 2015 13:56 schreef Ingolstadt het volgende:
En toch zit ik te denken aan een false flag.
quote:Op donderdag 19 november 2015 13:56 schreef Ingolstadt het volgende:
En toch zit ik te denken aan een false flag.
oke manquote:Op donderdag 19 november 2015 13:56 schreef Ingolstadt het volgende:
En toch zit ik te denken aan een false flag.
Natuurlijk erken ik dat deze slag voor de terroristen is. Ik hoop dat het Westen in het algemeen en de Fransen in het bijzonder er iets van hebben geleerd. Want met je soldeerbout porren in de printplaat die het Midden-Oosten heet is vragen om problemen. Zo blijkt nu.quote:Op donderdag 19 november 2015 13:56 schreef Nielsch het volgende:
En ja hoor, genoeg van die extremistische moslimzwijnen in de dop die de aanslagen verheerlijken. Ze komen er gewoon openlijk voor uit op hun scholen. Oppakken en met de hele familie en al deporteren naar Marokko danwel Raqqa.
BNW / Chaos in Parijs#4quote:Op donderdag 19 november 2015 13:56 schreef Ingolstadt het volgende:
En toch zit ik te denken aan een false flag.
misschien ontkenden ze het daarom gister nog...eerst nog gemarteld en nu dus doodquote:Op donderdag 19 november 2015 14:03 schreef Megumi het volgende:
Jammer dat Abdelhamid Abaaoud dood is. Doden praten niet meer. En kun je niet meer martele..... oeps verhoren om aan informatie te komen.
Laten we het hopen.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:03 schreef Frutsel het volgende:
[..]
misschien ontkenden ze het daarom gister nog...eerst nog gemarteld en nu dus dood
Wat denk je dat er gebeurt als je IS in het Midden-Oosten laat doorwoekeren?quote:Op donderdag 19 november 2015 14:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Natuurlijk erken ik dat deze slag voor de terroristen is. Ik hoop dat het Westen in het algemeen en de Fransen in het bijzonder er iets van hebben geleerd. Want met je soldeerbout porren in de printplaat die het Midden-Oosten heet is vragen om problemen. Zo blijkt nu.
En daarnaast vermoed ik dat deze "martelaren" het goed zullen doen binnen de groep, met alle gevolgen van dien.
Terminal Server²
Dat s natuurlijk het kromme, wij zien het als een slag voor ons als we de daders hebben kunnen oppakken dan wel omleggen (dat maakt eigenlijk niet zo veel uit).quote:Op donderdag 19 november 2015 14:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Natuurlijk erken ik dat deze slag voor de terroristen is. Ik hoop dat het Westen in het algemeen en de Fransen in het bijzonder er iets van hebben geleerd. Want met je soldeerbout porren in de printplaat die het Midden-Oosten heet is vragen om problemen. Zo blijkt nu.
En daarnaast vermoed ik dat deze "martelaren" het goed zullen doen binnen de groep, met alle gevolgen van dien.
Terminal Server²
Atoom bom beter dan die soldeerbout?quote:Op donderdag 19 november 2015 14:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Natuurlijk erken ik dat deze slag voor de terroristen is. Ik hoop dat het Westen in het algemeen en de Fransen in het bijzonder er iets van hebben geleerd. Want met je soldeerbout porren in de printplaat die het Midden-Oosten heet is vragen om problemen. Zo blijkt nu.
Terminal Server²
"The subject did not survive interrogation..."quote:Op donderdag 19 november 2015 14:03 schreef Megumi het volgende:
Jammer dat Abdelhamid Abaaoud dood is. Doden praten niet meer. En kun je niet meer martele..... oeps verhoren om aan informatie te komen.
explosieve relatie zullen we dan maar zeggenquote:Ook getuige Yasmine hoorde de Arabische woorden voor de enorme knal. ,,Ik woon tegenover het appartement", vertelt ze. ,,Ze riep de woorden voor ze zichzelf opblies. Het was een heel luide knal, en ik belde de politie. Maar die vertelden dat het gewoon om een echtelijke ruzie ging en dat ik mij geen zorgen hoefde te maken. http://www.ad.nl/ad/nl/37(...)j-naar-agenten.dhtml
quote:Op donderdag 19 november 2015 13:59 schreef Zipportal het volgende:
Nu die andere twee gasten nog pakken.
Zij willen martelaar zijn van de islam, wij willen ze dood.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:05 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Dat s natuurlijk het kromme, wij zien het als een slag voor ons als we de daders hebben kunnen oppakken dan wel omleggen (dat maakt eigenlijk niet zo veel uit).
Zij zien het als een slag voor hun als ze omkomen.
Nou ja, iedereen tevreden dan eigenlijk, toch?
Echtelijke ruzie...quote:Op donderdag 19 november 2015 14:07 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
explosieve relatie zullen we dan maar zeggen
Toch?quote:Op donderdag 19 november 2015 14:04 schreef Red_85 het volgende:
Ik ga niet juichen om zijn dood.
Had hem liever gezien dat 30 homo's hem wat 'aandacht' zouden geven. Iedere dag weer.
Nou ja.. zien?
Had ik ook liever gezien ja. Geldt uiteraard voor al die sukkeltjes van IS. Maar goed, uiteraard beter kapot dan dat ie nog steeds ergens rond loopt.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:14 schreef Hexxenbiest het volgende:
[..]
Toch?
De dood is te gemakkelijk voor hem. In Guantanamo moest hij wezen. En elke maand in zo'n martelding gelegd worden waar ze zijn ledematen langer trekken....
We mogen toch wel fantaseren?quote:Op donderdag 19 november 2015 14:16 schreef DustPuppy het volgende:
Fight them without becoming them people!
Waarom doen die kinderen dat? Hebben ze instructies van thuis gekregen? En wij maar denken dat de moslims in NL tegen deze misdaden zijn....quote:Op donderdag 19 november 2015 14:17 schreef theNull het volgende:
Minuut stilte op scholen verstoord'
Minuut stilte bij de ambassade van Frankrijk in Den Haag, afgelopen maandag.
Minuut stilte bij de ambassade van Frankrijk in Den Haag, afgelopen maandag. © ANP
Op meerdere scholen in Nederland hebben leerlingen maandag de minuut stilte verstoord voor de slachtoffers van de aanslagen in Parijs. Ze riepen bijvoorbeeld 'Allahu akbar' (Allah is groot) of ze praatten door de herdenking heen. De Stichting School en Veiligheid, een organisatie die scholen kan adviseren, zegt dat donderdag na een bericht van het Reformatorisch Dagblad.
De stichting kreeg meerdere meldingen van leraren. Precieze aantallen kan de stichting niet geven. Omdat leraren verstoringen niet hoeven door te geven, kan de organisatie ook geen conclusies trekken over heel Nederland. Wel zegt de stichting dat de meldingen 'niet alleen uit de Randstad en niet alleen van moslimscholen' kwamen.
Link naar vermeende artikel?quote:Op donderdag 19 november 2015 14:17 schreef theNull het volgende:
Minuut stilte op scholen verstoord'
Minuut stilte bij de ambassade van Frankrijk in Den Haag, afgelopen maandag.
Minuut stilte bij de ambassade van Frankrijk in Den Haag, afgelopen maandag. © ANP
Op meerdere scholen in Nederland hebben leerlingen maandag de minuut stilte verstoord voor de slachtoffers van de aanslagen in Parijs. Ze riepen bijvoorbeeld 'Allahu akbar' (Allah is groot) of ze praatten door de herdenking heen. De Stichting School en Veiligheid, een organisatie die scholen kan adviseren, zegt dat donderdag na een bericht van het Reformatorisch Dagblad.
De stichting kreeg meerdere meldingen van leraren. Precieze aantallen kan de stichting niet geven. Omdat leraren verstoringen niet hoeven door te geven, kan de organisatie ook geen conclusies trekken over heel Nederland. Wel zegt de stichting dat de meldingen 'niet alleen uit de Randstad en niet alleen van moslimscholen' kwamen.
Dan doen kinderen omdat ze zich in de pubertijd vaak afzetten tegen het gezag. Ik kan me voorstellen dat een roomblanke VMBO-pauper dit ook wel gaat roepen om zijn daily bad-boy credits te incasseren.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:19 schreef Hexxenbiest het volgende:
[..]
Waarom doen die kinderen dat? Hebben ze instructies van thuis gekregen? En wij maar denken dat de moslims in NL tegen deze misdaden zijn....
http://www.volkskrant.nl/(...)rreuractie~a4190238/quote:Op donderdag 19 november 2015 14:21 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Link naar vermeende artikel?
Ach ja kinderen doen wel eens domme dingen. Niet al te druk om makenquote:Op donderdag 19 november 2015 14:19 schreef Hexxenbiest het volgende:
[..]
Waarom doen die kinderen dat? Hebben ze instructies van thuis gekregen? En wij maar denken dat de moslims in NL tegen deze misdaden zijn....
Meteen terug trappen die kneusjes. Of ze even paar hele goede tikken geven zodat ze voorlopig niks meer kunnen roepen.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:21 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Dan doen kinderen omdat ze zich in de pubertijd vaak afzetten tegen het gezag. Ik kan me voorstellen dat een roomblanke VMBO-pauper dit ook wel gaat roepen om zijn daily bad-boy credits te incasseren.
Deze denk ik eerder.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:22 schreef theNull het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)rreuractie~a4190238/
Jij bent ook nooit kind geweest zie ikquote:Op donderdag 19 november 2015 14:23 schreef NoventaMinutos het volgende:
[..]
Meteen terug trappen die kneusjes. Of ze even paar hele goede tikken geven zodat ze voorlopig niks meer kunnen roepen.
quote:Op donderdag 19 november 2015 14:24 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Jij bent ook nooit kind geweest zie ik
Gezellig geweld gebruiken zeg je dus. Oké manquote:
Ik wel maar allahu akbar roepen nee kan ik me niet herinneren. Mutant01 kom er eens in en leg uit.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:24 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Jij bent ook nooit kind geweest zie ik
twitter:TPOnl twitterde op donderdag 19-11-2015 om 14:25:16UPDATE - Asscher: ‘Allah akbar’-roepende leerlingen tijdens herdenking is 'afgrijselijk' https://t.co/kTQiqIJlct #Parijsdebat reageer retweet
Zowel mijn klasgenoten als ik, haalden het niet in onze domme hoofden om zoiets te verstoren. We wisten dat we goed gestraft zouden worden als we ook maar een kik durfden te geven. is dus gewoon een kwestie van goed opvoeden.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:24 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Jij bent ook nooit kind geweest zie ik
Lekker serieus nemen al die kinders joh. Kom op manquote:Op donderdag 19 november 2015 14:27 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik wel maar allahu akbar roepen nee kan ik me niet herinneren. Mutant01 kom er eens in en leg uit.
Lekker alles maar accepterenquote:Op donderdag 19 november 2015 14:26 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Gezellig geweld gebruiken zeg je dus. Oké man
En over twee jaar lopen ze daar ook, maar je moet het niet serieus nemen toch? Meteen aanpakken en oprotten!quote:Op donderdag 19 november 2015 14:28 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Lekker serieus nemen al die kinders joh. Kom op man
Maakt niet uit joh, lekker allemaal onze kop in het zand steken volgens Ingolstadtquote:Op donderdag 19 november 2015 14:29 schreef empa1010 het volgende:
Wel profiteren maar tegelijkertijd overal op spugen wat Westers is.
Wat zegt ie dan allemaal?quote:Op donderdag 19 november 2015 14:26 schreef empa1010 het volgende:
Kuzu is ook een prachtig pareltje als voorbeeld van hoe het allemaal niet moet... wat een naarling. (debat 2e kamer)
Denk het niet. Die kinderen willen gewoon een beetje stoer doen meer niet.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:28 schreef NoventaMinutos het volgende:
[..]
En over twee jaar lopen ze daar ook, maar je moet het niet serieus nemen toch? Meteen aanpakken en oprotten!
Hoe eerder je er bij bent des te beter. Het kind dat nu allahu akbar roept blaast straks bijvoorbeeld jou favoriete kroeg op.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:28 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Lekker serieus nemen al die kinders joh. Kom op man
Gisteren wisten ze nog niet zeker dat hij het ook was. Bij die politieactie zijn er ruim 5000 kogels en 20 granaten gebruikt, dan blijft er niet zo bijster veel over om iemand snel te kunnen identificeren.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:03 schreef Frutsel het volgende:
[..]
misschien ontkenden ze het daarom gister nog...eerst nog gemarteld en nu dus dood
Dat Wilders een terreurmagneet is en dat hij op weg is Hitler te worden. En zojuist deed hij zeer onfatsoenlijk tegen Asscher, die aan het woord was. v. Miltenburg greep in en bleef herhalen dat Asscher door moest gaan met praten. Maar die Turk zoekt de confrontatie, met z'n domme uitlatingen. Hoezo tweespalt zaaien... pffff. Komt juist uit die hoek. Donder dan gewoon op uit dit land man.quote:
Vast.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:31 schreef Megumi het volgende:
[..]
Hoe eerder je er bij bent des te beter. Het kind dat nu allahu akbar roept blaast straks bijvoorbeeld jou favoriete kroeg op.
quote:Op donderdag 19 november 2015 14:29 schreef empa1010 het volgende:
Wel profiteren maar tegelijkertijd overal op spugen wat Westers is.
Oh, ja hoor. Alleen heb ik wèl een opvoeding genoten. En bij het verstoren van zo'n herdenking had ik een ongenadig pak op m'n sodemieter gehad. Echter, het zou niet eens bij me zijn opgekomen om zoiets te flikken.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:24 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Jij bent ook nooit kind geweest zie ik
Dat niet maar mogelijk wel. En dat is het nou juist. Alles maar pikken en net doen of er niks aan de hand is. Met dit tuig die dit roepen. Slaap zacht IS houd de wacht.quote:
Dat dus. Ik ben echt niet altijd een lieverdje geweest, in tegendeel zelfs, maar bij dit soort dingen gedroeg ik me altijd. En met mij iedereen die er bij was. Maar we kunnen beter van die lui alles accepteren hier, dan gaat het zeker helemaal mis.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:34 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Oh, ja hoor. Alleen heb ik wèl een opvoeding genoten. En bij het verstoren van zo'n herdenking had ik een ongenadig pak op m'n sodemieter gehad. Echter, het zou niet eens bij me zijn opgekomen om zoiets te flikken.
En ja, roomblanke vmbo-pauper hier. Met agressie- en authoriteitsissues... en toch nog een beetje fatsoen.
quote:Eén van de gezochte verdachten na de aanslagen in Parijs, Mohamed K., zou zichzelf aangegeven hebben bij de politie na een huiszoeking in Lille. Dat schrijven France 3 en La Voix du Nord.
De politie en veiligheidsdiensten waren na de aanslagen in Parijs van afgelopen vrijdag met man en macht op zoek naar Mohamed K., die door Belgische veiligheidsbronnen omschreven werd als "zeer gevaarlijk" en "mogelijk in het bezit van wapens en explosieven". Nu lijkt het erop dat de verdacht zichzelf heeft aangegeven in het politiebureau van Lille.
Tijdens een huiszoeking in Lille in de nacht van maandag op dinsdag vond de politie "een indrukwekkend arsenaal aan explosieven van het type C4 en verschillende andere onderdelen om explosieven mee te maken". Dat schrijft La Voix du Nord. Een koppel dat in de woonst verbleef, werd opgepakt en de politie ging op zoek naar een huisgenoot van het koppel, die aan de persoonsbeschrijving van Mohamed K. voldeed.
Woensdag meldde zich echter een negentienjarige van Antiliaanse afkomst aan in het politiebureau van Lille, die zichzelf identificeerde als Mohamed K.
twitter:JosHeymans twitterde op donderdag 19-11-2015 om 14:45:52Motie van wantrouwen tegen kabinet door Wilders. #parijsdebat reageer retweet
Er schijnt ook een Chinese burger geëxecuteerd te zijn door IS. China zei dat ze daar hard op zullen gaan reageren. Wat ze daarmee bedoelen weet ik niet.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:54 schreef KingRoland het volgende:
Wat doet China op dit moment na die aanslagen in Parijs? Nu Rusland besloten heeft om toch actie te ondernemen kan dit wellicht anders zijn? ik weet wel dat China zich liever niet wil mengen in dit probleem.
IS heeft nu ook een Chinese gijzelaar omgebracht, China zou daar 'woedend' over zijn. Dat is waarschijnlijk alleen voor de bühne, verwacht geen militair optreden van de Chinezen.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:54 schreef KingRoland het volgende:
Wat doet China op dit moment na die aanslagen in Parijs? Nu Rusland besloten heeft om toch actie te ondernemen kan dit wellicht anders zijn? ik weet wel dat China zich liever niet wil mengen in dit probleem.
Die hadden we nog niet gehad dit jaarquote:Op donderdag 19 november 2015 14:53 schreef Infection het volgende:
twitter:JosHeymans twitterde op donderdag 19-11-2015 om 14:45:52Motie van wantrouwen tegen kabinet door Wilders. #parijsdebat reageer retweet
Ik las het net jaquote:Op donderdag 19 november 2015 14:56 schreef Infection het volgende:
[..]
Er schijnt ook een Chinese burger geëxecuteerd te zijn door IS. China zei dat ze daar hard op zullen gaan reageren. Wat ze daarmee bedoelen weet ik niet.
Uhm, nee. Dat betekent toch echt iets anders.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:55 schreef BansheeBoy het volgende:
De wereld is in een legendarische staat. We schrikken nergens meer van. Rationele argumenten worden weggevaagd door emoties. Paarlen voor de zwijnen is een mooi gezegde wat dat aan gaat.²
Schijnt de 21e keer te zijn dat hij een motie van wantrouwen indient.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:56 schreef Ingolstadt het volgende:
[..]
Die hadden we nog niet gehad dit jaar
Ik denk eerder dat paarlen voor de zwijnen gooien doorgetrokken kan worden naar: veel geven en stront terugkrijgen. Dit land biedt aan iedereen een veilige plek, er zijn volop kansen en mogelijkheden, maar blijkbaar verdient dit land / het Westen het dan om bespuugd te worden.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:55 schreef BansheeBoy het volgende:
De wereld is in een legendarische staat. We schrikken nergens meer van. Rationele argumenten worden weggevaagd door emoties. Paarlen voor de zwijnen is een mooi gezegde wat dat aan gaat.²
Dat terwijl de beste vriend van Kuzu, Erdogan, de grootste Hitler is van dit moment.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:32 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Dat Wilders een terreurmagneet is en dat hij op weg is Hitler te worden. En zojuist deed hij zeer onfatsoenlijk tegen Asscher, die aan het woord was. v. Miltenburg greep in en bleef herhalen dat Asscher door moest gaan met praten. Maar die Turk zoekt de confrontatie, met z'n domme uitlatingen. Hoezo tweespalt zaaien... pffff. Komt juist uit die hoek. Donder dan gewoon op uit dit land man.
Mag ik gokken?:quote:
Helaas doen ze allemaal nog veel te weinig.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:59 schreef tralalala het volgende:
China, Rusland, USA, EU samen tegen IS.
quote:In Sudpresse vertelt een anonieme bron dan weer dat hij Salah dinsdagavond nog in Molenbeek gesproken heeft. "Maar hij ging daar niet lang meer blijven. Hij wilde dat ik een boodschap aan zijn broer overbracht."
De terrorist zou naar eigen zeggen spijt hebben van zijn daden. "Hij vertelde mij dat hij te ver gegaan is, maar dat hij zich nu niet meer kon aangeven. Dat zou gevolgen kunnen hebben voor zijn familie." Lees: IS zou in dat geval wraakacties tegenover hen kunnen uitvoeren.
Ik hoop persoonlijk toch Rusland en China vs IS. Als je gaat mengen met USA en EU staan ze alleen maar in de weg.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:59 schreef tralalala het volgende:
China, Rusland, USA, EU samen tegen IS.
Wacht even, niet zo vochtig doen. Ik moet erkennen dat ik het aan Westen veel te danken heb. Ik maak even een verfijnde opsomming:quote:Op donderdag 19 november 2015 15:00 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat paarlen voor de zwijnen gooien doorgetrokken kan worden naar: veel geven en stront terugkrijgen. Dit land biedt aan iedereen een veilige plek, er zijn volop kansen en mogelijkheden, maar blijkbaar verdient dit land / het Westen het dan om bespuugd te worden.
Exact. Ik heb mij altijd al afgevraagd waarom moslims uberhaupt naar het westen komen als het westen de grote Satan isquote:
Een Turk van de PvdA, dat kon je aan zien komen.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:26 schreef empa1010 het volgende:
Kuzu is ook een prachtig pareltje als voorbeeld van hoe het allemaal niet moet... wat een naarling. (debat 2e kamer)
Blonde wijven neuken, uitkering trekken, rellen etc.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:08 schreef WhiteBeard het volgende:
[..]
Exact. Ik heb mij altijd al afgevraagd waarom moslims uberhaupt naar het westen komen als het westen de grote Satan is
Ze zijn niet meer van de PvdA, die hebben ze eruit gegooid omdat ze teveel met Turkije waren verweven. Hij is nu groep Erdogan samen met Ozturk.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:11 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Een Turk van de PvdA, dat kon je aan zien komen.
Oh hij was een van die twee figurenquote:Op donderdag 19 november 2015 15:13 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ze zijn niet meer van de PvdA, die hebben ze eruit gegooid omdat ze teveel met Turkije waren verweven. Hij is nu groep Erdogan samen met Ozturk.
Hij moet nog even dood voor het einde van het jaar hij staat namelijk in mijn wie gaat er in 2015 dood lijstjequote:Op donderdag 19 november 2015 15:04 schreef NoXia het volgende:
Hoe zou het trouwens met Abu Bakr al-Baghdadi zijn? Al een tijd niets meer van gehoord.
Ik ging even zoeken op zijn naam, kwam ik dit tegen:
https://is-leader.com/
wtf.
het reformatorisch dagblad heeft wel vaker van dit soort dingen als nieuws gebracht, oh ja in alle asielzoekerscentra heerst de Sharia of zo...quote:Op donderdag 19 november 2015 14:17 schreef theNull het volgende:
Minuut stilte op scholen verstoord'
Minuut stilte bij de ambassade van Frankrijk in Den Haag, afgelopen maandag.
Minuut stilte bij de ambassade van Frankrijk in Den Haag, afgelopen maandag. © ANP
Op meerdere scholen in Nederland hebben leerlingen maandag de minuut stilte verstoord voor de slachtoffers van de aanslagen in Parijs. Ze riepen bijvoorbeeld 'Allahu akbar' (Allah is groot) of ze praatten door de herdenking heen. De Stichting School en Veiligheid, een organisatie die scholen kan adviseren, zegt dat donderdag na een bericht van het Reformatorisch Dagblad.
De stichting kreeg meerdere meldingen van leraren. Precieze aantallen kan de stichting niet geven. Omdat leraren verstoringen niet hoeven door te geven, kan de organisatie ook geen conclusies trekken over heel Nederland. Wel zegt de stichting dat de meldingen 'niet alleen uit de Randstad en niet alleen van moslimscholen' kwamen.
Dat moment dat je te radicaal bent voor de PvdAquote:Op donderdag 19 november 2015 15:13 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Oh hij was een van die twee figurennog een stukje erger dus
Zeuren mag, je doet je best maar. Is uitsluitend een teken van ondankbaarheid m.i. maar het staat je uiteraard geheel vrij om te zeuren. Dat is iets totaal anders dan op het Westen spugen en geweld gebruiken tegen het land wat een ieder een veilig onderdak te bieden heeft.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:08 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Wacht even, niet zo vochtig doen. Ik moet erkennen dat ik het aan Westen veel te danken heb. Ik maak even een verfijnde opsomming:
• Veilige leefomgeving
• Inkomen
• Proviand en voedsel
• Moskeeën
• Etc.
• Goed zorgstelsel
• Hamsterweken bij AH
• Goed onderwijssysteem
Maar ik zou geen Hollander zijn als ik desondanks niet genoeg te zeuren heb.²
Zolang je je mening en eventueel ongenoegen op een zo vredig mogelijke manier ventileert zie ik het probleem niet.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:19 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Zeuren mag, je doet je best maar. Is uitsluitend een teken van ondankbaarheid m.i. maar het staat je uiteraard geheel vrij om te zeuren. Dat is iets totaal anders dan op het Westen spugen en geweld gebruiken tegen het land wat een ieder een veilig onderdak te bieden heeft.
quote:Op donderdag 19 november 2015 15:21 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zolang je je mening en eventueel ongenoegen op een zo vredig mogelijke manier ventileert zie ik het probleem niet.²
wat zei die dan?quote:Op donderdag 19 november 2015 14:26 schreef empa1010 het volgende:
Kuzu is ook een prachtig pareltje als voorbeeld van hoe het allemaal niet moet... wat een naarling. (debat 2e kamer)
Zeuren is echt iets typisch Nederlands ook, goed voorbeeld van geslaagde integratie.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:19 schreef empa1010 het volgende:
[..]
Zeuren mag, je doet je best maar. Is uitsluitend een teken van ondankbaarheid m.i. maar het staat je uiteraard geheel vrij om te zeuren. Dat is iets totaal anders dan op het Westen spugen en geweld gebruiken tegen het land wat een ieder een veilig onderdak te bieden heeft.
Wie zeurt krijgt een beurt zelfmoordterrorist...quote:Op donderdag 19 november 2015 15:26 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Zeuren is echt iets typisch Nederlands ook, goed voorbeeld van geslaagde integratie.
kopietje van eerdere post:quote:
Hoop dat die nog een lekker hapje terroriste heeft kunnen nemen voordat die stierf.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Die gedode hond Diesel is trouwens omgekomen toen die moslima zichzelf opblies. Ze schrok waarschijnlijk zo van die hond dat ze zich eerder opblies dan de bedoeling was en Diesel heeft daarmee mogelijk politielevens gered.
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 19 november 2015 15:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Die gedode hond Diesel is trouwens omgekomen toen die moslima zichzelf opblies. Ze schrok waarschijnlijk zo van die hond dat ze zich eerder opblies dan de bedoeling was en Diesel heeft daarmee mogelijk politielevens gered.
[ afbeelding ]
Ja, of je wordt gebeten door een hond of je blaast jezelf op, makkelijke keuze natuurlijk danquote:Op donderdag 19 november 2015 15:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Die gedode hond Diesel is trouwens omgekomen toen die moslima zichzelf opblies. Ze schrok waarschijnlijk zo van die hond dat ze zich eerder opblies dan de bedoeling was en Diesel heeft daarmee mogelijk politielevens gered.
[ afbeelding ]
Heldquote:Op donderdag 19 november 2015 15:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Die gedode hond Diesel is trouwens omgekomen toen die moslima zichzelf opblies. Ze schrok waarschijnlijk zo van die hond dat ze zich eerder opblies dan de bedoeling was en Diesel heeft daarmee mogelijk politielevens gered.
[ afbeelding ]
Hoe komt het toch dat al die achterlijke moslims moord en brand schreeuwen en keihard janken als Israel of het Westen aanvallen plegen op terroristen en zijn jullie doodstil wanneer diezelfde terroristen moslimmannen afslachten en moslimmeisjes verkrachten?quote:Op donderdag 19 november 2015 14:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Natuurlijk erken ik dat deze slag voor de terroristen is. Ik hoop dat het Westen in het algemeen en de Fransen in het bijzonder er iets van hebben geleerd. Want met je soldeerbout porren in de printplaat die het Midden-Oosten heet is vragen om problemen. Zo blijkt nu.
En daarnaast vermoed ik dat deze "martelaren" het goed zullen doen binnen de groep, met alle gevolgen van dien.
Terminal Server²
Omdat ze dan lekker in de slachtofferrol kunnen kruipen.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:53 schreef Nielsch het volgende:
Hoe komt het toch dat al die achterlijke moslims moord en brand schreeuwen en keihard janken als Israel of het Westen aanvallen plegen op terroristen en zijn jullie doodstil wanneer diezelfde terroristen moslimmannen afslachten en moslimmeisjes verkrachten?
Spijtig van de hond.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Die gedode hond Diesel is trouwens omgekomen toen die moslima zichzelf opblies. Ze schrok waarschijnlijk zo van die hond dat ze zich eerder opblies dan de bedoeling was en Diesel heeft daarmee mogelijk politielevens gered.
[ afbeelding ]
Diesel was naar binnen gegaan om boobietraps op te sporen. Vraag me af of je een varken op kan leiden om explosieven op te sporen.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:55 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Spijtig van de hond.![]()
De volgende x mss maar een varken er op af sturen. Daar schijnen ze helemaal de bibbers van te krijgen. Hmmm toch maar niet, is ook zielig voor zo'n varken.
Omdat het achterlijke moslims zijn. Net zoals de achterlijke atheïsten, katholieken, whatever precies hetzelfde doen.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:53 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hoe komt het toch dat al die achterlijke moslims moord en brand schreeuwen en keihard janken als Israel of het Westen aanvallen plegen op terroristen en zijn jullie doodstil wanneer diezelfde terroristen moslimmannen afslachten en moslimmeisjes verkrachten?
Gaat prima. Varkens zijn niet dom.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Diesel was naar binnen gegaan om boobietraps op te sporen. Vraag me af of je een varken op kan leiden om explosieven op te sporen.
quote:Op donderdag 19 november 2015 16:04 schreef NoXia het volgende:
[..]
Gaat prima. Varkens zijn niet dom.
NIets mis met een varkensneus.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]![]()
Ik denk dat die honden vooral hun neus gebruiken bij het opsporen van explosieven en niet hun intelligentie. Anders waren varkens veel beter geweest daarin.
Niet dat ik dit een goed idee vind. Ze gebruiken varkens ook om op truffels op te sporen. Dus ze kunnen best goed ruikenquote:Op donderdag 19 november 2015 16:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]![]()
Ik denk dat die honden vooral hun neus gebruiken bij het opsporen van explosieven en niet hun intelligentie. Anders waren varkens veel beter geweest daarin.
En vergeet de drugs nietquote:Op donderdag 19 november 2015 16:10 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Niet dat ik dit een goed idee vind. Ze gebruiken varkens ook om op truffels op te sporen. Dus ze kunnen best goed ruiken
Yep, truffels en drugs.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:11 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dat wist ik niet. Worden ze daar voor gebruikt?
Vet! Al denk ik toch dat we gewoon honden moeten blijven gebruiken en niet een varken de trap op sturen omdat ze daar zogenaamd de 'bibbers' van zouden krijgen.quote:
Kan een varken traplopen?quote:Op donderdag 19 november 2015 16:13 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Vet! Al denk ik toch dat we gewoon honden moeten blijven gebruiken en niet een varken de trap op sturen omdat ze daar zogenaamd de 'bibbers' van zouden krijgen.
quote:Op donderdag 19 november 2015 16:13 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Vet! Al denk ik toch dat we gewoon honden moeten blijven gebruiken en niet een varken de trap op sturen omdat ze daar zogenaamd de 'bibbers' van zouden krijgen.
Anders gewoon zoiets?quote:Op donderdag 19 november 2015 16:13 schreef Morendo het volgende:
Varkens zijn natuurlijk wat minder wendbaar en snel dan honden.
quote:Op donderdag 19 november 2015 16:15 schreef NoXia het volgende:
[..]
[..]
Anders gewoon zoiets?
[ afbeelding ]
Mischien omdat jij niet wilt kijken naar de demonstraties, open brieven, publieke veroordelingen etc. door moslims tegen ISIS omdat dat niet strookt met jouw denkbeelden over moslims.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:53 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hoe komt het toch dat al die achterlijke moslims moord en brand schreeuwen en keihard janken als Israel of het Westen aanvallen plegen op terroristen en zijn jullie doodstil wanneer diezelfde terroristen moslimmannen afslachten en moslimmeisjes verkrachten?
Geef eens een voorbeeld van een demonstratie dan. Ik zie ze alleen maar demonstreren tegen Israël.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:18 schreef watisdezen het volgende:
[..]
Mischien omdat jij niet wilt kijken naar de demonstraties, open brieven, publieke veroordelingen etc. door moslims tegen ISIS omdat dat niet strookt met jouw denkbeelden over moslims.
Ze kunnen ook truffels opsporen.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Diesel was naar binnen gegaan om boobietraps op te sporen. Vraag me af of je een varken op kan leiden om explosieven op te sporen.
Weet jij hoe goed een varkensneus is? En hoe intelligent een varken is? Ik denk opzich dat als je een varken van kleins af net zoveel leert als een hond, het niet veel uit gaat maken.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:08 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]![]()
Ik denk dat die honden vooral hun neus gebruiken bij het opsporen van explosieven en niet hun intelligentie. Anders waren varkens veel beter geweest daarin.
Acht, die kerel is een voorpost van erdogan. Denk dat de volgende verkiezing het eindpunt is. Negeren en geen aandacht aan besteden.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:26 schreef empa1010 het volgende:
Kuzu is ook een prachtig pareltje als voorbeeld van hoe het allemaal niet moet... wat een naarling. (debat 2e kamer)
Omdat het Westen zich altijd presenteert als de zelfduider. Denk daar maar eens over na.quote:Op donderdag 19 november 2015 15:53 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Hoe komt het toch dat al die achterlijke moslims moord en brand schreeuwen en keihard janken als Israel of het Westen aanvallen plegen op terroristen en zijn jullie doodstil wanneer diezelfde terroristen moslimmannen afslachten en moslimmeisjes verkrachten?
http://www.aljazeera.com/(...)151119104833285.htmlquote:Op donderdag 19 november 2015 16:24 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Geef eens een voorbeeld van een demonstratie dan. Ik zie ze alleen maar demonstreren tegen Israël.
Laat ze dat ook massaal in de EU doen dan. Inclusief tegen al die soon to be radicalen die hier profiteren en toch alles wat westers is verafschuwen.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:35 schreef zuchtje het volgende:
[..]
http://www.aljazeera.com/(...)151119104833285.html
twitter:ReutersLive twitterde op donderdag 19-11-2015 om 16:39:27BREAKING: Belgian police detained seven people in six raids in Brussels on Thursday: prosecutor https://t.co/r8jQiaXSAy reageer retweet
Jammer genoeg geen live feed geweest vandaag.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:40 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:ReutersLive twitterde op donderdag 19-11-2015 om 16:39:27BREAKING: Belgian police detained seven people in six raids in Brussels on Thursday: prosecutor https://t.co/r8jQiaXSAy reageer retweet
Is dat waarom Frankrijk 4 jaar lang terroristen kannibalen "gematigde" terroristen rebellen steunt in Syrie? Toen bestond IS namelijk nog niet.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:05 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Wat denk je dat er gebeurt als je IS in het Midden-Oosten laat doorwoekeren?
Of zou jij dat wel best vinden?
Laat ze anders gewoon zelf beslissen wat ze doen? Waarom zou jij (verondersteld dat je een blanke, iets of wat politiek rechtse, man) bent, de straat op moeten omdat een blanke, iets of wat politiek rechtse man, een hoop terreur heeft gezaaid?quote:Op donderdag 19 november 2015 16:38 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Laat ze dat ook massaal in de EU doen dan. Inclusief tegen al die soon to be radicalen die hier profiteren en toch alles wat westers is verafschuwen.
Als we de boel daar hadden laten doorwoekeren, dan was IS er wrs niet eens geweest.quote:Op donderdag 19 november 2015 14:05 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Wat denk je dat er gebeurt als je IS in het Midden-Oosten laat doorwoekeren?
Of zou jij dat wel best vinden?
Hebben blanken al gedemonstreerd vanwege die Turkse man die in Frankrijk is beschoten? Zijn er wel genoeg facebook berichten aan gewijd door blanken?quote:Op donderdag 19 november 2015 16:52 schreef zuchtje het volgende:
[..]
Laat ze anders gewoon zelf beslissen wat ze doen? Waarom zou jij (verondersteld dat je een blanke, iets of wat politiek rechtse, man) bent, de straat op moeten omdat een blanke, iets of wat politiek rechtse man, een hoop terreur heeft gezaaid?
Je moet de extremisten pakken, en de gemodereerde gewoon laten doen wat ze doen.
twitter:michaelh992 twitterde op donderdag 19-11-2015 om 16:58:28Ongoing Police operation in Charleville #France, explosion heard. Unknown if this is linked to the #ParisAttacks reageer retweet
Volgens mij wel. Je kunt ze opleiden om truffels te zoeken meen ik gelezen te hebben. Varkens zijn best intelligent.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:03 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Diesel was naar binnen gegaan om boobietraps op te sporen. Vraag me af of je een varken op kan leiden om explosieven op te sporen.
quote:IS zou bezig zijn met de ontwikkeling van chemische wapens. De terreurgroep is bezig met het opzetten van een organisatietak die zich hiermee bezighoudt, melden anonieme Irakese en Amerikaanse bronnen bij inlichtingendiensten aan persbureau AP. De tak zou hulp krijgen van wetenschappers uit Irak, Syrië en omliggende gebieden.
De Amerikaanse bronnen bij inlichtingendiensten stellen dat IS niet in staat is om geavanceerde wapens te ontwikkelen als bijvoorbeeld zenuwgas, maar men neemt tot op heden wel aan dat IS mosterdgas inzet in Syrië en Irak.
Vanmorgen zei de Franse premier Valls nog dat het gevaar bestaat dat terroristen chemische en bacteriologische wapens kunnen gebruiken. De dreiging van terroristen met chemische wapens houdt de Fransen bezig sinds de aanslagen van 13 november in Parijs en de publicatie van een mededeling van het ministerie van Volksgezondheid de dag erna. Het ministerie verspreidde 14 november aan overheidsdiensten de opdracht een bepaald tegengif te produceren tegen 'neurotoxische organofosfaten'.
Het ministerie doelt op giftige chemische verbindingen die onder meer het zenuwweefsel aantasten. Het tegengif dat het ministerie op voorraad wil hebben, wordt volgens Franse media uitsluitend vervaardigd in instellingen van de strijdkrachten. De discreet gepubliceerde mededeling is door een bezorgd parlementslid als 'buitengewoon alarmerend' omschreven.
Ik vraag me hierbij altijd wel dingen af als waarom is er überhaupt niet een voorraad tegengif zolang we weten dat er nog regimes zijn die deze shit in de kast hebben staan?quote:Op donderdag 19 november 2015 17:05 schreef Infection het volgende:
'IS ontwikkelt chemische wapens'
[..]
De wereld draait door legt het wel even uit.quote:Op donderdag 19 november 2015 17:02 schreef nils7 het volgende:
Ah eindelijk het fragment, voor de mensen die het nog niet hadden gezien... het probleem haarfijn uitgelegd:
http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/media/349586
Locaties opsporen waar dit gemaakt wordt of opgeslagen en graag plat bombarderen!quote:Op donderdag 19 november 2015 17:05 schreef Infection het volgende:
'IS ontwikkelt chemische wapens'
[..]
Handige jongens hebben al tegen een goede inkoopprijs gasmaskers ingekocht.quote:Op donderdag 19 november 2015 17:12 schreef Proximo het volgende:
[..]
Ik vraag me hierbij altijd wel dingen af als waarom is er überhaupt niet een voorraad tegengif zolang we weten dat er nog regimes zijn die deze shit in de kast hebben staan?
En waarom breng je dit in het nieuws, wat bereik je hiermee?
Ik word niet gerustgesteld als ik lees dat een overheid zich bezighoud met weerbaar maken tegen gifgas aanvallen. Eerder ongemakkelijk
Tot je wat verder begint te lezen en ze al verschillende keren verkeerde namen vrijgegeven hebben. En ze niet geneigd zijn om fouten recht te zetten en zo.quote:Op donderdag 19 november 2015 16:41 schreef NoXia het volgende:
[..]
Jammer genoeg geen live feed geweest vandaag.
Gras is groenquote:Op donderdag 19 november 2015 14:53 schreef Infection het volgende:
twitter:JosHeymans twitterde op donderdag 19-11-2015 om 14:45:52Motie van wantrouwen tegen kabinet door Wilders. #parijsdebat reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |