abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_157450672
De donkere dagen zijn wel zo'n beetje begonnen, toch?
Daarom hier aandacht voor iets wat bij de decembertradities is gaan horen.

De tv-avond van de laatste dag van het jaar is altijd een bijzondere geweest. Al decennia lang wordt er getracht een beschouwend en amuserend programma neer te zetten wat goed past bij het saamhorigheidsgevoel van de laatste uren van het jaar.
En er zit een behoorlijke traditie in, zo zal blijken. Ik heb de archieven van ruim 50 jaar oudejaarsavondtelevisie erop nageslagen om hier een beeld te geven wat U misschien allemaal gekeken heeft. Of juist gemist heeft, omdat U toch liever naar dat feest ging. Of spelletjes ging doen met de familie.
Er zijn ook oud & nieuw tv-klassiekers op buitenlandse zenders die vaak gekeken worden, zoals Jools' Hootenanny of de ZDF Kultnacht, maar ik concentreer me hier op de televisie van de grootste nederlandse zenders.



De prehistorie (<1965)

Nog niet elk gezin had een televisie en die speelde in deze tijd nog niet zo'n heel grote rol. De radio was nog interessanter, met Wim Kan erop bijvoorbeeld.
Wat je wel kon zien in deze periode waren jaaroverzichten, lichte muziek of musicals en een toespraak door de minister-president.

1965-1974

In deze periode kwam-ie voor het eerst op tv: de Oudejaarsconference. Nu zul je denken dat dat met Wim Kan, de uitvinder, begon. Maar dat is niet zo.
Kan had een hekel aan de tv en zo was Seth Gaaikema in '69 de eerste die ermee op de tv kwam. Wim Kan overwon zijn angst in 1973 en volgde in Gaaikema's voetsporen. Met succes.
Andere terugkerende programma's in deze tijd waren Voor de vuist weg met Willem Duys en na 12 uur hoogtepunten en bloopers uit het afgelopen tv-jaar in Geprolongeerd. Een concept wat RTL4 vanaf 1990 jarenlang zou nadoen in haar Knallende kurken.
Verder kwamen de omroepen NCRV, KRO en EO op oudejaaravond vaak met programma's met 'gewijde liederen', iets wat in de decennia erna nog steeds volgehouden werd met shows als U zij de Glorie en Nederland zingt.

1975-1984

Wim Kan was nog steeds de grote man van de oudejaarsavond met zijn conferences. Seth Gaaikema maakte ze ook, maar die kwamen in deze periode vaker met kerst of op nieuwjaarsdag op tv.
Nadat Wim Kan in 1983 overleed, kwam Seth terug naar de 31e.
Inmiddels was daar wel concurrentie bijgekomen, want vanaf 1982 was daar Freek de Jonge, met in het begin vooral rechtstreekse uitzendingen van zijn oudejaarsconferences.
Ook debuteerde Sonja Barend in 1982 met een oudejaarsuitzending, iets wat zij in '91 en '94 zou overdoen.

Tevens populair waren de uitzendingen van AVRO's Sterrenslag in '81 en 84, waarbij allerlei omroepprominenten sportieve wedstrijden tegen elkaar doen.
In 1980 kwam de TROS met een peperduur groot liveprogramma met André van Duin, met een waslijst aan artiesten.
Het was de bedoeling dat dit een jaarlijks gebeuren zou worden, maar het bleek toch te prijzig en kreeg slechts 1 vervolg, in 1983.
In deze uitzendingen werden ook Van Duin's nieuwste carnavalshits voor het nieuwe jaar gepresenteerd. Tevens die van Barry Hughes, U weet wel, van dat Kamerbreed tapijt.


1985-1994

In de 2e helft van de jaren '80 waren er 2 programma's die even kort oudejaarstraditie waren:
Het Programma van het Jaar met Koos Postema en Klap op de vuurpijl, rondom het Willem Breuker Kollektief, stonden een paar jaar achtereen op het affiche.
Seth Gaaikema en Freek de Jonge deden een aantal conferences, maar in 1989 kwam daar een nieuwe kaper op de kust.
De eerste van Youp van 't Hek blijkt zo'n succes, dat 'ie in staat blijkt een merk alcoholvrij bier uit de markt te kunnen werken.
In 1990 verwelkomen we de 100.000 gulden show, met Marc Klein Essink. Dit wordt al snel de Staatsloterijshow en die zal van de VOO via RTL4 en SBS6 nu nog steeds tot de oudjaaravondtraditie behoren.
Een andere voortgaande traditie start in 1991, de Night of the Proms.

RTL4 houdt het in haar eerste jaren vooral bij André van Duin sketches en Hennie Huisman's Surprise show. En na 12 uur het eerder genoemde Knallende kurken.
In 1993 is de 1e oudejaarsuitzending van Paul de Leeuw. De volgende zou nog 13 jaar op zich laten wachten..


1995-2004

Freek en Youp doen het cabaret in de 2e helft van de '90s. Seth is in 1994 voor het laatst te zien geweest.
Na de eeuwwisseling zullen Lebbis & Jansen een paar jaar te zien zijn als de conferenciers van de avond. De andere helft van die VARA-avond gaat dan naar Spijkers jaaroverzicht, met Jack Spijkerman.
In de eerste paar jaar van deze periode zien we de kortstondige tradities in de jaarbeschouwingen van Willibrord Frequin en Gert-Jan Dröge.
In 2002 zien we voor het eerst de Top 2000 a Go Go, met de traditionele oudjaarsuitzending als laatste in de reeks.
Ook meermaals te zien zijn de TV Show van Ivo Niehe en Laat ze maar lachen met Ron Brandsteder.


2005-2014

In deze periode komt Paul de Leeuw weer terug met meerdere oudjaarsprogramma's. Vanaf 2007 kijken we jaarlijks naar de hoogtepunten uit De TV Draait door en de Top 2000 krijgt op NPO3 veel aandacht.
De Vrienden van Amstel krijgt op verschillende netten ook geregeld een plekje.
Vanaf 2008 krijgt Ik Hou van Holland een vast stekkie op de RTL4 oudjaaravond.
Omroep MAX komt met de ouderwets gezellige kluchten, speciale Tijd voor MAX-oud & nieuw specials en de MAX Proms.

In de deze periode komen ook enkele nieuwe conferenciers op de buis, zoals Jan Jaap van der Wal, Guido Weijers, Theo Maassen..en Beau van Erven Dorens..
In 2015 zal Herman Finkers debuteren.

Muziek

Muziek krijgt altijd veel zendtijd met de jaarwisseling. Volledige concerten in de nacht, koorzangen, Grammy uitreiking, Top 2000 en concerten van biersponsoren zijn aan de orde van de dag.

Films

Komedies doen het het beste met oudjaar. In de jaren '70 en '80 blijken Louis de Funès en Peter Sellers de hofleverenciers van de oudjaarsfilm.
Ook films over treinen (Titfield Thunderbolt en Silver Streak) blijken goed bij deze avond te passen.
Midden jaren '90 zagen de 2 jaar achtereen Indiana Jones en zowel in '95 als twee jaar later zagen we Patrick Swayze weer pottenbakken in Ghost.
Andere bekende films op deze avond waren o.a Hello Dolly, All About Eve, Ferris Bueller's Day Off en Crocodile Dundee.

De klok.

De allergrootse traditie natuurlijk. Van simpele klokken, via animaties naar beelden van hoogtepunten van 't afgelopen jaar.

Goed, iemand ooit iets vangezien? ;)
Of wat keek jij?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157450952
Zo, mooi topic je hebt er wel werk van gemaakt zeg👍
pi_157450987
En youp natuurlijk🎆🎇🎊
pi_157450997
Hier stond altijd de staatlotrerijshow op
  dinsdag 10 november 2015 @ 17:28:39 #5
142400 RedFever007
Schoenbekooievaar beste ooieva
  Milf dinsdag 10 november 2015 @ 17:38:22 #6
16000 nikky
Paars is het nieuwe rood!
pi_157451937
Youp van 't hek! De laatste jaren vond ik niet meer zoveel aan. Het lekkere ongenuanceerde was weg en hij herkauwde vaak. Jammer.

Puike OP trouwens!
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
pi_157452009
Leef je leven alsof het de laatste dag is! Ga liften naar Parijs!
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157452028
Op oudejaarsavond naar al die uitgekauwde bagger gaan kijken :') Nee dank je, daar doe ik al heeeeel lang niet meer aan.
pi_157452041
quote:
99s.gif Op dinsdag 10 november 2015 17:44 schreef Juup© het volgende:
Op oudejaarsavond naar al die uitgekauwde bagger gaan kijken :') Nee dank je, daar doe ik al heeeeel lang niet meer aan.
Daarom staat 't ook in MLN
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157452075
quote:
12s.gif Op dinsdag 10 november 2015 17:45 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Daarom staat 't ook in MLN
Shit :D :@
  dinsdag 10 november 2015 @ 18:01:33 #11
268260 Dr.Mikey
Games Crew van het jaar 2013
pi_157452306
Respect voor de OP. Ik heb net op de wc dit mooie overzicht gelezen.
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
pi_157452385
Gremlins op oudjaar!
pi_157452828
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 november 2015 18:01 schreef Dr.Mikey het volgende:
Respect voor de OP. Ik heb net op de wc dit mooie overzicht gelezen.
Bij het denken aan ouderjaars tv-programma's ging het afgaan goed zeker? ;)
  dinsdag 10 november 2015 @ 18:28:10 #14
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157452834
Ik hoop dat-ie een zalig uiteinde had.
Zo kut als-ie halverwege afbreekt.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157452852
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 november 2015 18:06 schreef MevrouwPuff het volgende:
Gremlins op oudjaar!
Dat is i.i,g. nog iets een heel klein beetje beter dan Home Alone deel 1 t/m tig :')
pi_157455374
Die van Finkers dit oudjaar is een aanrader! :Y
Ik ben naar de try-out geweest en het is echt weer ouderwets goed! *O*
  dinsdag 10 november 2015 @ 21:50:33 #17
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157458036
quote:
2s.gif Op dinsdag 10 november 2015 20:15 schreef ToT het volgende:
Die van Finkers dit oudjaar is een aanrader! :Y
Ik ben naar de try-out geweest en het is echt weer ouderwets goed! *O*
Ben zeer benieuwd!
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157458077
quote:
7s.gif Op dinsdag 10 november 2015 21:50 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Ben zeer benieuwd!
De laatste paar minuten zijn zeer verrassend! _O- _O- _O-

Maar hij haakt sowieso zeer goed in op wat er allemaal het afgelopen jaar gebeurd is, zonder te serieus te worden. :Y
  dinsdag 10 november 2015 @ 21:53:03 #19
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157458093
Ja, dat was de vraag natuurlijk een beetje. Finkers is nooit erg van de actualiteit geweest.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157461388
quote:
6s.gif Op dinsdag 10 november 2015 21:53 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ja, dat was de vraag natuurlijk een beetje. Finkers is nooit erg van de actualiteit geweest.
Klopt zeer zeker, behalve toen Glanerbrug kabeltelevisie kreeg! ;) ;) ;)
pi_157463223
Hier kijk ik altijd de Staatsloterij, tegenwoordig Ik Hou Van Holland.
Altijd leuk. Ook de ene mevrouw die komedie doet, kijk ik ook wel eens.
Handje tussen de benen, als ze op dat moment al nat is en je toelaat zit je goed. Als is ze nat is ze botergeil en wilt ze jouw hard kloppende vleeslolly helemaal vacuum zuigen met haar natte mossel.
  woensdag 11 november 2015 @ 12:30:46 #22
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157467582
quote:
0s.gif Op woensdag 11 november 2015 02:50 schreef BlazingV2 het volgende:
Ook de ene mevrouw die komedie doet, kijk ik ook wel eens.
Ehhmmm...
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157475249
quote:
5s.gif Op woensdag 11 november 2015 12:30 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Ehhmmm...
Die op oudejaarsavond. Die blonde.
Kan voor geen meter op der naam komen.
Handje tussen de benen, als ze op dat moment al nat is en je toelaat zit je goed. Als is ze nat is ze botergeil en wilt ze jouw hard kloppende vleeslolly helemaal vacuum zuigen met haar natte mossel.
  woensdag 11 november 2015 @ 19:19:16 #24
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157475428
Tineke Schouten? Ik zag dat ze wel eens op sbs6 kwam.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157475482
quote:
6s.gif Op woensdag 11 november 2015 19:19 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Tineke Schouten? Ik zag dat ze wel eens op sbs6 kwam.
Juist! Tineke Schouten. Was trouwens 2 jaar achter elkaar dezelfde show.
Alhoewel we tegenwoordig gewoon IHVH kijken.
Handje tussen de benen, als ze op dat moment al nat is en je toelaat zit je goed. Als is ze nat is ze botergeil en wilt ze jouw hard kloppende vleeslolly helemaal vacuum zuigen met haar natte mossel.
  donderdag 12 november 2015 @ 12:38:17 #26
36832 Eldiablo
Life sucks... get a helmet!
pi_157489771
Ik mis "Dinner for One" in het lijstje!!
My mind is leaving, my body follows...
pi_157491787
quote:
4s.gif Op donderdag 12 november 2015 12:38 schreef Eldiablo het volgende:
Ik mis "Dinner for One" in het lijstje!!
Dat is zeker een oudejaarsklassieker, maar niet echt in ons land. Ik ben 'm maar 1 keer tegengekomen.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 18:11:14 #28
7889 tong80
Spleenheup
pi_157495846
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_157498535
Lekker bezig TS!
pi_157500094
quote:
6s.gif Op donderdag 12 november 2015 14:35 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Dat is zeker een oudejaarsklassieker, maar niet echt in ons land. Ik ben 'm maar 1 keer tegengekomen.
de (Duitse) schoonfamilie kijkt die letterlijk een paar keer per dag de 31e _O-
pi_157500491
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 21:51:49 #32
7889 tong80
Spleenheup
pi_157501229
quote:
2s.gif Op dinsdag 10 november 2015 20:15 schreef ToT het volgende:
Die van Finkers dit oudjaar is een aanrader! :Y
Ik ben naar de try-out geweest en het is echt weer ouderwets goed! *O*
Be zo benieuwd :D Ha ha ha

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 21:53:02 #33
7889 tong80
Spleenheup
pi_157501264
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_157501280
quote:
0s.gif Op donderdag 12 november 2015 21:51 schreef tong80 het volgende:

[..]

Be zo benieuwd :D Ha ha ha

:P
De ontknoping is echt zooooooo absoluut niet zijn stijl! _O- Maar het boeit de aandacht echt wel! :D

Verder een running gag; een droge grap die steeds terug komt! :P

_O- Ik ben alleen benieuwd of hij op tv straks net zo veel zuipt als hij on stage deed! _O- :D
pi_157501293
quote:
0s.gif Op donderdag 12 november 2015 21:53 schreef tong80 het volgende:

[..]

Kwart voor 7 Duitsland 3 _O_ _O_ _O-

:P
Die blijft goud! _O_ De versie van Joop Doderer vind ik ook geniaal! _O_

  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 21:54:13 #36
7889 tong80
Spleenheup
pi_157501309
Ha ha ha ha.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 21:54:53 #37
7889 tong80
Spleenheup
pi_157501326
quote:
2s.gif Op donderdag 12 november 2015 21:53 schreef ToT het volgende:

[..]

Die blijft goud! _O_ De versie van Joop Doderer vind ik ook geniaal! _O_
Een negen. De echte een 10- :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 21:55:15 #38
7889 tong80
Spleenheup
pi_157501341
quote:
2s.gif Op donderdag 12 november 2015 21:53 schreef ToT het volgende:

[..]

Die blijft goud! _O_ De versie van Joop Doderer vind ik ook geniaal! _O_

FF kijke ha ha ha

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_157501371
quote:
0s.gif Op donderdag 12 november 2015 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ha ha ha ha.

:P
Alleen de odue grappen van hem waren altijd zo memorabel; vandaag de dag kun je er zo een heleboel nog opnoemen:
Één stoplicht springt op rood, één op groen.....verkoopt u ook kussentjes.....Glanerbrug heeft kabeltelevisie.....caravans die van de afsluitdijk gewaaid worden; 7 mensen konden worden gearresteerds, telefoon telefoon telefoon telefoon enz enz enz enz enz! _O_ _O_ _O_
pi_157501395
quote:
0s.gif Op donderdag 12 november 2015 21:54 schreef tong80 het volgende:

[..]

Een negen. De echte een 10- :D

:P
:@ Die kende ik eerder dan het origineel, maar mee eens! :Y *O*
  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 22:05:34 #41
7889 tong80
Spleenheup
pi_157501575
Sjampagne bij de kip. Ha ha ha ha schateren. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 22:07:18 #42
7889 tong80
Spleenheup
pi_157501619
Ik zit te schateren. Joop Doderer op z'n best. *O* _O-

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_157501665
quote:
0s.gif Op donderdag 12 november 2015 22:07 schreef tong80 het volgende:
Ik zit te schateren. Joop Doderer op z'n best. *O* _O-

:P
HAHA! :D Echt he! :D
pi_157501674
Bassie & Adriaan in de eerste live nieuwjaarsnachtshow.
Je zou bijna vergeten dat het echte circusmensen waren :P

Ohja, tong, je grote vriendin zien we nog op het einde.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157501688
Leuk stukje nostalgie. O+
Was al veel vergeten...
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
  Trouwste user 2022 donderdag 12 november 2015 @ 22:14:20 #46
7889 tong80
Spleenheup
pi_157501801
quote:
14s.gif Op donderdag 12 november 2015 22:09 schreef CartWOman het volgende:
Leuk stukje nostalgie. O+
Was al veel vergeten...
Jou zal ik nooit vergeten. :) :)

Genoten net van Joop Doderer. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_157501876
Ik jou ook niet hoor, tong. Volg je nog steeds. :*

Heb Joop ook net gekeken, ik kende het niet. :@
Biljante man was het.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_157502194
quote:
0s.gif Op donderdag 12 november 2015 22:17 schreef CartWOman het volgende:
Ik jou ook niet hoor, tong. Volg je nog steeds. :*

Heb Joop ook net gekeken, ik kende het niet. :@
Biljante man was het.
Ik heb 29 jaar geleden nog een mooi oudejaars-stuk van hem gezien. :D Ik kan me er weinig meer van herinneren, maar ik weet wel dat ik het geweldig vond! :D
  Trouwste user 2022 vrijdag 13 november 2015 @ 00:05:29 #49
7889 tong80
Spleenheup
pi_157504804
quote:
0s.gif Op donderdag 12 november 2015 22:17 schreef CartWOman het volgende:
Ik jou ook niet hoor, tong. Volg je nog steeds. :*

Heb Joop ook net gekeken, ik kende het niet. :@
Biljante man was het.
:*


_O-

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 14 november 2015 @ 22:58:35 #50
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157557239
Wat een lekker ou(lie)bollig programma was 't toch..

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 15 november 2015 @ 08:19:37 #51
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_157561877
Het vuurwerk op TV is ook altijd mooier dan thuis :'(
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  zondag 15 november 2015 @ 13:48:36 #52
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157565950
quote:
2s.gif Op zondag 15 november 2015 08:19 schreef Mark het volgende:
Het vuurwerk op TV is ook altijd mooier dan thuis :'(
Maar dat is in de loop der jaren wel meer gelijk getrokken. Er wordt in de straat tegenwoordig ook professioneel vuurwerk afgestoken, net als op tv.
Als je in de jaren '80 of '90 een pijl had van 25 gulden, was je echt de man van de buurt.
Tegenwoordig zijn cakes van 60 euro heel normaal.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 22 november 2015 @ 15:10:00 #53
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157739182
Wisten jullie dat op 31 december 1987 het jaar én de carrière van de Zangeres Zonder Naam werd uitgeluid? Een jaar nadat Mexico een grote hit werd, vond ze het welletjes en konden we op oudejaarsavond kijken naar haar afscheidsconcert. Genieten natuurlijk.

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_157756774
Oudejaarsprogramma's zoals ze hier worden getoond zijn totaal niet aan mij besteed, heb doorgaans National Geographic Channel of Discovery Channel opstaan waarbij, dan meestal met mijn breiwerk of computer bezig ben (oa fok) en heb al vroeg op de avond alle rolluiken en zware gordijnen geheel dicht zodat ik van het vuurwerk lawaai buiten zo weinig mogelijk hoor of zie.
Kappers knippen met metaal in je haar en halen zo het goud van je hoofd.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 23 november 2015 @ 21:33:20 #55
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_157772930
_O_ voor de OP

Ik keek graag naar de conferences en vooral Youp
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  dinsdag 24 november 2015 @ 14:33:29 #56
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157785643
quote:
0s.gif Op maandag 23 november 2015 21:33 schreef rubbereend het volgende:
_O_ voor de OP

Ik keek graag naar de conferences en vooral Youp
Zal toch ook altijd wel het hoogtepunt van de avond blijven, op de jaarwisseling na dan ;)
Is ook puur Hollandsch natuurlijk, niemand anders die het doet.

[ Bericht 0% gewijzigd door n00biedoobiedoo op 24-11-2015 16:00:00 ]
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 24 november 2015 @ 15:48:32 #57
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_157787526
quote:
7s.gif Op dinsdag 24 november 2015 14:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Zal toch ook altijd wel het hoogtepunt van de avond blijven, op de jaarwisseling na dan ;)
Ik ook puur Hollandsch natuurlijk, niemand anders die het doet.
oudejaarsconference?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  dinsdag 24 november 2015 @ 15:48:59 #58
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157787534
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 november 2015 15:48 schreef rubbereend het volgende:

[..]

oudejaarsconference?
Yep :Y
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 24 november 2015 @ 16:01:37 #59
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_157787798
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 november 2015 15:48 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Yep :Y
In België heb je nog Geert Hoste, dat is een beetje vergelijkbaar, maar die doet dat op 1 januari :')
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  † In Memoriam † donderdag 26 november 2015 @ 20:54:14 #60
187254 Giertje
lets all make believe
pi_157844397
lebbis en jansen _O_
Life is what happens when youre busy making other plans
Det Som En Gang Var
I dont give a fuck about any fucker its me who comes first
  zaterdag 28 november 2015 @ 17:57:46 #61
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157882827
Wil je de nieuwsfeiten van het bewogen jaar 1985 (nog) eens (her)beleven?
Hier het NOS Journaal jaaroverzicht, uitgezonden op 31-12-1985.

(nb: Dailymotion, dus Adblocker is een aanrader)

http://www.dailymotion.co(...)t-1985-deel-1-2_news
http://www.dailymotion.co(...)t-1985-deel-2-2_news
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 maandag 30 november 2015 @ 20:57:14 #62
7889 tong80
Spleenheup
pi_157930278
quote:
0s.gif Op donderdag 26 november 2015 20:54 schreef Giertje het volgende:
lebbis en jansen _O_
Op de radio :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 30 november 2015 @ 21:12:43 #63
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157930945
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 20:57 schreef tong80 het volgende:

[..]

Op de radio :)

:P
De meeste wel idd, maar toch wel een paar keer op de tv geweest met oudjaar of de dag ervoor.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 maandag 30 november 2015 @ 21:14:54 #64
7889 tong80
Spleenheup
pi_157931028
quote:
6s.gif Op maandag 30 november 2015 21:12 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

De meeste wel idd, maar toch wel een paar keer op de tv geweest met oudjaar of de dag ervoor.
Verder een briljant topic. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_157932180
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 november 2015 16:28 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Muziek

Muziek krijgt altijd veel zendtijd met de jaarwisseling. Volledige concerten in de nacht, koorzangen, Grammy uitreiking, Top 2000 en concerten van biersponsoren zijn aan de orde van de dag.

Wedden dat AC/DC er weer op is na middernacht?

Tof concert, daar niet van, maar volgens mij is dat al minstens 5 jaar op rij erop :@
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  maandag 30 november 2015 @ 21:48:20 #66
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157932269
quote:
7s.gif Op maandag 30 november 2015 21:45 schreef Geralt het volgende:

[..]

Wedden dat AC/DC er weer op is na middernacht?

Tof concert, daar niet van, maar volgens mij is dat al minstens 5 jaar op rij erop :@
Die in 't River Plate stadion zeker?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 maandag 30 november 2015 @ 21:54:48 #67
7889 tong80
Spleenheup
pi_157932490
quote:
7s.gif Op maandag 30 november 2015 21:48 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Die in 't River Plate stadion zeker?
Dat is Madonna junior.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 30 november 2015 @ 21:59:19 #68
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_157932616
Of er een verband is, geen idee, maar in de nacht van '88 op '89 zond Veronica 2 concerten uit. 1 van Gloria Estefan & Miami Sound Machine en 1 van Tina Turner. En de volgende 2 nummer 1-hits in de Top 40 waren van..? Juist.

Dus onderschat nooit de kracht van een nieuwjaarsconcert. ;)
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zaterdag 5 december 2015 @ 15:55:01 #69
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158034207
Deze bekende kwis werd ooit gepresenteerd door Joop Koopman, belangrijke man achter oudjaarcoryfeeën Wim Kan en Youp van 't Hek. Zelf was-ie er nooit mee te zien op deze avond, maar opvolgster Astrid Joosten wel eenmaal, op de laatste dag van de vorige eeuw.
Met publiek, liveband en BN'ers als kandidaten.

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  maandag 7 december 2015 @ 15:07:40 #70
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158080874
quote:
2s.gif Op dinsdag 10 november 2015 20:15 schreef ToT het volgende:
Die van Finkers dit oudjaar is een aanrader! :Y
Ik ben naar de try-out geweest en het is echt weer ouderwets goed! *O*
Hij doet 't wel op zijn Wim Kans, zo te zien
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_158080978
quote:
7s.gif Op maandag 7 december 2015 15:07 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Hij doet 't wel op zijn Wim Kans, zo te zien
[ afbeelding ]
Hehehe en dat glas in z'n handen werd regelmatig geleegd! :D
  dinsdag 8 december 2015 @ 15:39:22 #72
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158106999
Top 5 best bekeken oudejaarsconferences aller tijden

1. Wim Kan (31 december 1976): 7.400.000 kijkers
2. Wim Kan (31 december 1982): 7.360.000 kijkers
3. Wim Kan (31 december 1973): 6.500.000 kijkers
4. Wim Kan (31 december 1979): 6.400.000 kijkers
5. Seth Gaaikema (31 december 1986): 6.150.000 kijkers
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  dinsdag 8 december 2015 @ 15:43:03 #73
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158107091
En hier een overzicht van alle oudejaarsconferences door de jaren heen:
http://www.zwartekat.nl/oudejaarsconference/overzicht.php
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 13 december 2015 @ 21:05:45 #74
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158224138
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 15 december 2015 @ 01:03:47 #75
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_158252332
legendarisch
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Trouwste user 2022 dinsdag 15 december 2015 @ 23:19:05 #76
7889 tong80
Spleenheup
pi_158273194
Wie doet dit jaar de conference ?

Yoep is weer ingestort.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 16 december 2015 @ 01:51:30 #77
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_158275994
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 december 2015 23:19 schreef tong80 het volgende:
Wie doet dit jaar de conference ?

Yoep is weer ingestort.

:P
Herman Finkers sowieso _O_
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Trouwste user 2022 woensdag 16 december 2015 @ 11:24:20 #78
7889 tong80
Spleenheup
pi_158279194
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 01:51 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Herman Finkers sowieso _O_
Oh ja. :D _O_

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_158279217
quote:
0s.gif Op woensdag 16 december 2015 01:51 schreef rubbereend het volgende:

[..]

Herman Finkers sowieso _O_
_O_
Moeten zij weten
  woensdag 16 december 2015 @ 13:14:20 #80
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158281264
Volgend jaar waarschijnlijk Claudia de Breij...

Gelukkig hebben we dan dit topic nog ;)
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  dinsdag 22 december 2015 @ 18:56:57 #81
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_158444464
Deze OP _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  dinsdag 22 december 2015 @ 19:14:02 #82
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158444967
Ja, da's toch wel het hoogtepunt van het topic, he?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  dinsdag 22 december 2015 @ 19:18:11 #83
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158445116
Wilt U samen met André van Duin 1984 inluiden?
Dat kan, zelfs in 2015. (bekijken met AdBlocker aangeraden)

http://www.dailymotion.com/video/x3eyay8_dag-83-hallo-84_fun

(Pas op: deze link bevat optredens van Vulcano, Havenzangers, Dennie Christian & Roy Black en Annie Temeier)
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  dinsdag 22 december 2015 @ 23:10:40 #84
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_158454015
Ingekorte versie; origineel duurde 3,5 uur. :D
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  woensdag 23 december 2015 @ 12:02:32 #85
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158464816
quote:
0s.gif Op dinsdag 22 december 2015 23:10 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ingekorte versie; origineel duurde 3,5 uur. :D
Ik denk al niet dat iemand dit uurtje gaat kijken ;)
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  woensdag 23 december 2015 @ 22:39:30 #86
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158482116
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog donderdag 24 december 2015 @ 00:17:16 #87
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_158486115
dat was gaaf _O_
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  donderdag 24 december 2015 @ 08:54:45 #88
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_158489860
Wij keken meestal naar het Gala van de Gouden BeRTjes op de BRT. En na twaalven terug naar het vorige jaar op de BBC.

En inderdaad de Pink Panther films met Peter Sellers. Legendarisch. Vooral Revenge of the Pink Panther (als ik het me goed herinner) met dat vuurwerk op het eind.

Van Silver Streak herinner ik me niet dat dat een oudejaarsavondfilm was. Die film zal wel verboden zijn tegenwoordig (Gene Wilder vermomt zich als neger, ergens aan het einde).

Dit jaar toch de familie maar eens zien te overtuigen dat Finkers echt leuker is dan de Silvesterstadl.
pi_158490233
quote:
1s.gif Op donderdag 24 december 2015 08:54 schreef Lunatiek het volgende:

En inderdaad de Pink Panther films met Peter Sellers. Legendarisch. Vooral Revenge of the Pink Panther (als ik het me goed herinner) met dat vuurwerk op het eind.

Van Silver Streak herinner ik me niet dat dat een oudejaarsavondfilm was. Die film zal wel verboden zijn tegenwoordig (Gene Wilder vermomt zich als neger, ergens aan het einde).
Dat herinner je je prima, van Revenge...

Silver Streak was een jaar eerder en werd uitgezonden voor het André van Duinprogramma van een paar posts geleden.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_158496708
Dit jaar nog even een hypeje op Twitter. Wie was toch ook weer die ene sportcommentator naast Kees Jansma, Herman Kuiphof, Jack vd Voorn, Jack van Gelder en Frans Henrichs?

Weet jij het?

Uit Koos Postema's Programma van het Jaar 1987.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 donderdag 24 december 2015 @ 15:32:59 #91
7889 tong80
Spleenheup
pi_158497031
quote:
6s.gif Op donderdag 24 december 2015 15:14 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Dit jaar nog even een hypeje op Twitter. Wie was toch ook weer die ene sportcommentator naast Kees Jansma, Herman Kuiphof, Jack vd Voorn, Jack van Gelder en Frans Henrichs?

Weet jij het?

Uit Koos Postema's Programma van het Jaar 1987.
Zie weinig. Frits Suer ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_158497046
quote:
0s.gif Op donderdag 24 december 2015 15:32 schreef tong80 het volgende:

[..]

Zie weinig. Frits Suer ?

:P
Het is een YouTube link he, geen plaatje ;)
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 donderdag 24 december 2015 @ 15:43:48 #93
7889 tong80
Spleenheup
pi_158497227
quote:
6s.gif Op donderdag 24 december 2015 15:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Het is een YouTube link he, geen plaatje ;)
Net gekeken. Zou het niet weten.

Oh-Jaatje ? :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_158497285
quote:
0s.gif Op donderdag 24 december 2015 15:43 schreef tong80 het volgende:

[..]

Net gekeken. Zou het niet weten.

Oh-Jaatje ? :D

:P
Geen idee. Misschien ken je 'm alleen van stem. Of helemaal niet.
Jarenlang wielrennen verslagen. Radio Tour de France enzo.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 donderdag 24 december 2015 @ 15:54:02 #95
7889 tong80
Spleenheup
pi_158497433
quote:
7s.gif Op donderdag 24 december 2015 15:47 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Geen idee. Misschien ken je 'm alleen van stem. Of helemaal niet.
Jarenlang wielrennen verslagen. Radio Tour de France enzo.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jack Chapel ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 donderdag 24 december 2015 @ 15:54:57 #96
7889 tong80
Spleenheup
pi_158497452
quote:
0s.gif Op donderdag 24 december 2015 15:54 schreef tong80 het volgende:

[..]

Jack Chapel ?

:P
Ik zie de spoiler nu. Oh-jaatje. Was er niet opgekomen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_158500730
Erik van Muiswinkel heeft het zwaar op dit moment.
Om hem een hart onder de riem te steken hier het einde van de oudjaarsconference 2010.
Al is de hoofdrol duidelijk voor Ronald Goedemondt.

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  vrijdag 25 december 2015 @ 11:31:26 #98
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_158516470
Die OP is echt een trip down Memory Lane...

Op Oudejaarsavond zijn het vooral de conferences die bekeken werden.
Mijn ouders wilden nog wel eens (spel)show of zo bekijken, maar dat boeide me niet.
Dan zat ik vaak met koptelefoon op met mijn Sony Walkman te spelen...
  vrijdag 25 december 2015 @ 11:31:51 #99
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_158516485
quote:
6s.gif Op donderdag 24 december 2015 18:32 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Erik van Muiswinkel heeft het zwaar op dit moment.
Om hem een hart onder de riem te steken hier het einde van de oudjaarsconference 2010.
Al is de hoofdrol duidelijk voor Ronald Goedemondt.

Dit vond ik heel slecht toen...
  vrijdag 25 december 2015 @ 11:41:35 #100
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158516726
Youp in 1985. Of 'ie misschien wel eens een oudejaarsconference zou willen doen..

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 27 december 2015 @ 13:03:42 #101
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158565289
Paul Haenen praatte ons als zijn alter ego live de jaren '90 in.
En is duidelijk doodsbang voor vuurwerk ;)
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 31 december 2015 @ 13:05:46 #102
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158709372
Vanavond is het weer zover dus.
Wat zien we terug van de tradities?
Er is uiteraard weer een conference. Herman Finkers dit keer.

Ivo Niehe doet weer zijn TV Show en de leukste fragmenten uit De TV Draait Door.
Omroep MAX heeft weer zijn oudejaarsaflevering op 2 en op 3 veel muziek, al dan niet Top 2000 gerelateerd.

En op RTL4 zien we opnieuw Ik Hou van Holland.

Ik wens jullie een fijne jaarwisseling toe en een heel goed 2016 en bedankt voor het volgen van dit topique en voor de complimenten over de OP!
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 31 december 2015 @ 15:19:51 #103
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_158714257
Het werd al een beetje traditie om AC/DC live te zien spelen na 24:00, is dat nog dit jaar?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 31 december 2015 @ 15:20:52 #104
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158714297
quote:
2s.gif Op donderdag 31 december 2015 15:19 schreef Mark het volgende:
Het werd al een beetje traditie om AC/DC live te zien spelen na 24:00, is dat nog dit jaar?
Volgens Mexicanobakker niet
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 31 december 2015 @ 15:25:14 #105
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_158714493
Dan maar een eigen DVD'tje :)

Blijft gaaf als die doedelzakken invallen, alsof je de afterburner aanzet _O_
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 31 december 2015 @ 15:27:14 #106
81329 MadMaster
Schots en scheef...
  donderdag 31 december 2015 @ 15:28:20 #107
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158714632
quote:
6s.gif Op donderdag 31 december 2015 15:27 schreef MadMaster het volgende:
Vergeet de schlagers op de Duitse zenders niet na middernacht...
Liever wel.. (maar staan in de OP, zo'n beetje ;) )
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
pi_158714770
quote:
2s.gif Op donderdag 31 december 2015 15:19 schreef Mark het volgende:
Het werd al een beetje traditie om AC/DC live te zien spelen na 24:00, is dat nog dit jaar?
Als zelfs Queen live op TV komt vanavond dan zal dat AC/DC toch ook wel lukken?
  Redactie Sport donderdag 31 december 2015 @ 15:36:07 #109
274204 crew  Mexicanobakker
pi_158714894
quote:
2s.gif Op donderdag 31 december 2015 15:19 schreef Mark het volgende:
Het werd al een beetje traditie om AC/DC live te zien spelen na 24:00, is dat nog dit jaar?
Je zult het dit jaar moeten doen met Bruce op RTL 7. Je kunt ook kiezen voor oa Queen, Bowie, Cohen...
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 31 december 2015 @ 15:38:14 #110
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158714971
Heb hem er maar even bijgehaald, hij neemt ze allemaal op
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 31 december 2015 @ 15:42:56 #111
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_158715139
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2015 15:36 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Je zult het dit jaar moeten doen met Bruce op RTL 7. Je kunt ook kiezen voor oa Queen, Bowie, Cohen...
En de Blues Brothers!
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Redactie Sport donderdag 31 december 2015 @ 15:43:38 #112
274204 crew  Mexicanobakker
pi_158715170
quote:
2s.gif Op donderdag 31 december 2015 15:42 schreef Mark het volgende:

[..]

En de Blues Brothers!
Waar kan ik die vinden? Volgens mij heb ik die niet ;(
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  donderdag 31 december 2015 @ 15:46:15 #113
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_158715258
20:30 bij Veronica, volgens metalfan.nl
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  donderdag 31 december 2015 @ 17:28:07 #114
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_158718671
Ik zet Laat ze maar lachen en een André van Duin-revue op denk ik.

Of de Bassie en Adriaan-marathon die in 2004 op Nickelodeon langskwam, die is in dit topic nog niet genoemd. :D
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  donderdag 31 december 2015 @ 17:32:39 #115
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158718814
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2015 17:28 schreef ArnieAlberts het volgende:
Ik zet Laat ze maar lachen en een André van Duin-revue op denk ik.

Of de Bassie en Adriaan-marathon die in 2004 op Nickelodeon langskwam, die is in dit topic nog niet genoemd. :D
Je zet ze op? :D

Van Duin komt ook op 1 geloof ik, maar vroeg, 7 uur ofzo
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 31 december 2015 @ 17:33:24 #116
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_158718842
quote:
0s.gif Op donderdag 31 december 2015 15:36 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Je zult het dit jaar moeten doen met Bruce op RTL 7. Je kunt ook kiezen voor oa Queen, Bowie, Cohen...
Wat een armoe weer... }:|
  donderdag 31 december 2015 @ 19:23:34 #117
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158721701
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 1 januari 2016 @ 18:50:51 #118
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_158741512
quote:
6s.gif Op donderdag 31 december 2015 15:27 schreef MadMaster het volgende:
Vergeet de schlagers op de Duitse zenders niet na middernacht...
de hele avond op de duitser _O-
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Trouwste user 2022 vrijdag 1 januari 2016 @ 19:27:20 #119
7889 tong80
Spleenheup
pi_158742221
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 januari 2016 18:50 schreef rubbereend het volgende:

[..]

de hele avond op de duitser _O-
Büch zei het al ooit. Dat de Nederlandse tv het beste is in de wereld.

In Duitsland kon je bij de publieke zenders kiezen tussen Schlagerprogramma's Woehaaaaa :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_158742445
Er werd HEEL slcht geplaybackt bij die Schalgers trouwens :')
  Trouwste user 2022 vrijdag 1 januari 2016 @ 19:59:57 #121
7889 tong80
Spleenheup
pi_158742926
quote:
10s.gif Op vrijdag 1 januari 2016 19:38 schreef Alexxxxx het volgende:
Er werd HEEL slcht geplaybackt bij die Schalgers trouwens :')
_O-

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 1 januari 2016 @ 21:41:51 #122
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_158746296
quote:
6s.gif Op donderdag 31 december 2015 17:32 schreef n00biedoobiedoo het volgende:

[..]

Je zet ze op? :D

Van Duin komt ook op 1 geloof ik, maar vroeg, 7 uur ofzo
DVD'tje, yes. :) Uiteindelijk niet gedaan (veel te druk uiteindelijk) maar het is beter dan aftellen op het kanaal van NPO Cultura, kijkend naar TOP 2000 Live. "5, 4, 3, 2, 1...", beeld op zwart en een concert uit de 70s met Paul McCartney werd ingestart. Niks ten nadele van Wings, maar de tering man, wacht daar even een minuutje mee. _O-
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 1 januari 2016 @ 23:18:07 #123
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_158749586
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 januari 2016 19:27 schreef tong80 het volgende:

[..]

Büch zei het al ooit. Dat de Nederlandse tv het beste is in de wereld.

In Duitsland kon je bij de publieke zenders kiezen tussen Schlagerprogramma's Woehaaaaa :D

:P
en op RTL was ski hut :')
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  dinsdag 5 januari 2016 @ 13:33:04 #124
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158845438
Ik moet bekennen dat ik in mijn vaak bewierookte OP een fout heb staan.
Paul de Leeuw hoefde voor zijn 2e oudejaarsavondshow niet 13 jaar te wachten, zoals daar staat.
Op de jaarwisseling van '97/'98 had hij om 12 uur ook nog een Laat de Leeuw special, na de conference van Freek de Jonge. Had ik even over het hoofd gezien.

Als goedmakertje een filllmmpjeee uit zijn eerste 4 uur durende oud & nieuwshow van 4 jaar eerder.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 5 januari 2016 @ 13:37:37 #125
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_158845550
quote:
11s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 13:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik moet bekennen dat ik in mijn vaak bewierookte OP een fout heb staan.
Paul de Leeuw hoefde voor zijn 2e oudejaarsavondshow niet 13 jaar te wachten, zoals daar staat.
Op de jaarwisseling van '97/'98 had hij om 12 uur ook nog een Laat de Leeuw special, na de conference van Freek de Jonge. Had ik even over het hoofd gezien.

Als goedmakertje een filllmmpjeee uit zijn eerste 4 uur durende oud & nieuwshow van 4 jaar eerder.
het is je vergeven
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  woensdag 6 januari 2016 @ 22:26:38 #126
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158886650
Je zag ze zelden samen. 2 domineeszoons uit Groningen die in hetzelfde decennium op dezelfde avonden de leukste moesten zijn. Unieke foto.

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  vrijdag 8 januari 2016 @ 13:59:53 #127
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_158927586
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zaterdag 9 januari 2016 @ 04:17:03 #128
328189 ArnieAlberts
Zit me niet te jennen, man
pi_158951305
quote:
11s.gif Op dinsdag 5 januari 2016 13:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik moet bekennen dat ik in mijn vaak bewierookte OP een fout heb staan.
Paul de Leeuw hoefde voor zijn 2e oudejaarsavondshow niet 13 jaar te wachten, zoals daar staat.
Op de jaarwisseling van '97/'98 had hij om 12 uur ook nog een Laat de Leeuw special, na de conference van Freek de Jonge. Had ik even over het hoofd gezien.

Als goedmakertje een filllmmpjeee uit zijn eerste 4 uur durende oud & nieuwshow van 4 jaar eerder.
Ik had dit moeten weten als De Leeuw-kenner, maar inderdaad, die zag ik even met je mee over het hoofd. Een bizarre wijze hoe die uitzending overigens begon; amper 2 minuten over 12 en je zag plots de studio van Laat De Leeuw die hélemaal leeg was, waarna Paul moederziel alleen op de gele bank ging zitten vertellen over hoe iedereen buiten nieuwjaar stond te vieren. _O-

Overigens nog een leuke; oudjaarsdag 1994 sloten Carlo en Irene hun uitzending van Telekids op RTL4 af door, vanuit Zwitserland (ze hadden voor de kerst en nieuwjaar twee specials opgenomen) af te tellen naar 12 uur... 's Middags, want rond 12 uur 's middags sloten ze het programma altijd af. _O-
Nee, het leven spaart je niet. Geloof me.
  dinsdag 12 januari 2016 @ 14:44:36 #129
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_159040886
Vanaf 1976 tot aan zijn dood in 2010 deed Willem Breuker met zijn Kollektief op oudejaarsavond ruim 30 keer de Klap Op De Vuurpijl optredens in theaters als De Brakke Grond, Frascati en Bellevue.

Eind jaren '80, toen er voor het eerst gasten bij kwamen, zond de NOS het gebeuren live op televisie uit rond de jaarwisseling.

In deze periode waren o.a. Toby Rix, Paul Haenen (als Ds. Gremdaat) en Jan Wolkers te gast.

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 21 januari 2016 @ 15:51:37 #130
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_159282896
quote:
2s.gif Op dinsdag 22 december 2015 19:18 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Wilt U samen met André van Duin 1984 inluiden?
Dat kan, zelfs in 2015. (bekijken met AdBlocker aangeraden)

http://www.dailymotion.com/video/x3eyay8_dag-83-hallo-84_fun

(Pas op: deze link bevat optredens van Vulcano, Havenzangers, Dennie Christian & Roy Black en Annie Temeier)
Ik was iets te vroeg met deze post.
Een paar dagen later stond de gehele show ook op YouTube

Dan gelijk die van '80/'81 ook maar :)
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  dinsdag 26 januari 2016 @ 18:54:05 #131
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_159414550
De oudejaarsconference heeft een aantal keer op losse schroeven gestaan.
Bij de grote Wim Kan was het zelfs altijd maar de vraag of de VARA toestemming kreeg om het uit te zenden. Dit is wel elke keer doorgegaan, overigens.

Ook afgelopen jaar was de live-uitzending van Herman Finkers afhankelijk van zijn gezondheid. De eerder opgenomen versie stond ook al klaar.

In 1992 deed Freek de Jonge zijn oudejaarsconference De Estafette.
Halverwege november brak De Jonge bij een voetbalwedstrijd zijn kuitbeen en scheurde zijn enkelbanden.
Dat mocht de pret niet drukken; de Jonge pastte zijn decorstukken aan door ze ook allemaal in het gips te zetten.

In 1999 was het grote schandaal rond de conference van Youp van 't Hek en de te duur doorverkochte kaartjes.
Youp lastte 'm af.
Hoe zat dat ook alweer? Hier te kijken vanaf 5:43 en 24:53.
http://www.barendenvandorp.nl/uitzendingen/uitzending-12-10-1999

Uiteindelijk ging Mond vol Tanden wel door, in een andere zaal en met nieuwe tickets.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  dinsdag 2 februari 2016 @ 14:53:04 #132
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_159596140
Het zou zomaar kunnen zijn, dat in 1984 de 17-jarige Willy uit Den Haag erg genoten heeft van Een Verademing, de oudejaarsconference van Freek de Jonge.

2 passages in 't speciaal:

-Die over de prinsjes, die in Lech genoten van de sneeuw.
Oh, riep Willem-Alexander, wat is het toch heerlijk om langdurig maxima te zijn.

-En ook zeker die over de koning, die voorzichtig langs de slaapkamer van koningin Astmalia sloop.

Andere profetie in die show:

Mijn vrouw reageert op de pil zoals Ria Stalman op anabole steroïden.
Het hele servies gaat eraan.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  dinsdag 2 februari 2016 @ 20:41:34 #133
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_159605594
quote:
6s.gif Op dinsdag 2 februari 2016 14:53 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Het zou zomaar kunnen zijn, dat in 1984 de 17-jarige Willy uit Den Haag erg genoten heeft van Een Verademing, de oudejaarsconference van Freek de Jonge.

2 passages in 't speciaal:

-Die over de prinsjes, die in Lech genoten van de sneeuw.
Oh, riep Willem-Alexander, wat is het toch heerlijk om langdurig maxima te zijn.

-En ook zeker die over de koning, die voorzichtig langs de slaapkamer van koningin Astmalia sloop.

Andere profetie in die show:

Mijn vrouw reageert op de pil zoals Ria Stalman op anabole steroïden.
Het hele servies gaat eraan.

Jammer dat hij toen nog niet z'n befaamde 'Dat zullen we nog wel eens zien!' in de show had zitten...
  zaterdag 6 februari 2016 @ 17:47:09 #134
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_159707307
Freek keek in zijn 1e oudejaarsvoorstelling ook terug op het muziekjaar 1982, toen nederpop booming was.

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zondag 9 oktober 2016 @ 13:11:08 #135
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_165850055
claudiadebreij twitterde op zondag 09-10-2016 om 12:11:58 De Oudejaarsconference maken, hoe ziet dat er uit? Zo dus. https://t.co/ZSbr2JDjlB reageer retweet
De voorbereidingen voor de voortzetting van de traditie zijn alweer in volle gang.
Wanneer FEE weer open is, lijkt het me ook wel weer een mooi moment om dit topic een doorstartje te geven. Tot dan!
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  donderdag 13 oktober 2016 @ 20:14:15 #136
331246 Kentekenplaat
Vaak op de foto.
pi_165938051
Ik vind de oudejaarsconference en de klok er toch wel heel erg bij horen. En Herman Finkers was briljant het afgelopen jaar.

Vroeger keken we naar Seth Gaaikema met zijn flauwe woordgrappen. ;(
Verkrijgbaar met diverse letter- en cijfercombinaties!
  Moderator / Redactie Sport / Weblog vrijdag 14 oktober 2016 @ 21:50:26 #137
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_165960908
quote:
0s.gif Op donderdag 13 oktober 2016 20:14 schreef Kentekenplaat het volgende:
Ik vind de oudejaarsconference en de klok er toch wel heel erg bij horen. En Herman Finkers was briljant het afgelopen jaar.

Vroeger keken we naar Seth Gaaikema met zijn flauwe woordgrappen. ;(
het mooie van Finkers was ook dat het live was
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  zaterdag 15 oktober 2016 @ 00:00:33 #138
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_165963950
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2016 21:50 schreef rubbereend het volgende:

[..]

het mooie van Finkers was ook dat het live was
Yeap, heeft toch altijd wat extra's.
Freek deed het meestal ook (zijn 2e oudejaarsconference kwam qua tijd niet helemaal uit en eindigde wat na de jaarwisseling) en Youp deed het in 1999. De rest durfde het toch niet zo goed aan. De shows van Wim Kan en Seth Gaaikema waren meestal aan elkaar geplakte stukjes van een paar voorstellingen en zeker bij Gaaikema was dat soms heel lelijk gemonteerd.

[ Bericht 5% gewijzigd door n00biedoobiedoo op 15-10-2016 00:05:54 ]
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  zaterdag 15 oktober 2016 @ 13:01:27 #139
331246 Kentekenplaat
Vaak op de foto.
pi_165969644
quote:
0s.gif Op vrijdag 14 oktober 2016 21:50 schreef rubbereend het volgende:

[..]

het mooie van Finkers was ook dat het live was
Dat. En ik vond het mooi dat hij hard was zonder dat het hard was. NIet dat geschreeuw, maar kleine grappen waardoor hij gelijk de vinger op de zere plek legde.
Verkrijgbaar met diverse letter- en cijfercombinaties!
  maandag 24 oktober 2016 @ 15:15:35 #140
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_166172244
En FEE is vanaf vandaag geopend, dus zoals beloofd zal ik dan ook weer wat leven in dit topic gaan stoppen. Dus de komende 2 maanden zal ik af en toe nog wat geinige dingetjes posten die in het verleden met Oud & Nieuw op de TV te zien waren.

Vandaag de 1e.

31-12-1998

Naast speciale programma's, die je alleen met oudjaar zag, heb je natuurlijk ook gewoon de dagelijkse/wekelijkse programma's die op de 31e december uitgezonden werden.

Zo ook de bekende kwis Met het mes op tafel, in 1998.
Op zich was het niet veel anders dan normaal, afgezien van wat oliebollen en champagne in het decor.

Maar in retrospect was het toch wél een bijzondere uitzending, al was het maar vanwege de deelnemende student Geschiedenis die avond. Die zou later nog wel eens wat meer met dat programma te maken kunnen krijgen..

Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 24 oktober 2016 @ 18:04:23 #141
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_166175168
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2016 15:15 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
En FEE is vanaf vandaag geopend, dus zoals beloofd zal ik dan ook weer wat leven in dit topic gaan stoppen. Dus de komende 2 maanden zal ik af en toe nog wat geinige dingetjes posten die in het verleden met Oud & Nieuw op de TV te zien waren.

Vandaag de 1e.

31-12-1998

Naast speciale programma's, die je alleen met oudjaar zag, heb je natuurlijk ook gewoon de dagelijkse/wekelijkse programma's die op de 31e december uitgezonden werden.

Zo ook de bekende kwis Met het mes op tafel, in 1998.
Op zich was het niet veel anders dan normaal, afgezien van wat oliebollen en champagne in het decor.

Maar in retrospect was het toch wél een bijzondere uitzending, al was het maar vanwege de deelnemende student Geschiedenis die avond. Die zou later nog wel eens wat meer met dat programma te maken kunnen krijgen..

Hoe gaaf, dat wist ik niet eens :D
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Trouwste user 2022 donderdag 27 oktober 2016 @ 17:19:46 #142
7889 tong80
Spleenheup
pi_166243800
Deze herinner ik me nog. :D Die vent was geweldig.

Is er al iets bekend ? Claudia de Brij dacht ik de conference.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  donderdag 27 oktober 2016 @ 17:23:01 #143
81329 MadMaster
Schots en scheef...
pi_166243835
Toen Herman de Scherman de presentatie van 'Het Mes' van Erik Engerd overnam, werd dit voorval vaak genoemd. De beelden van weleer met Herman als deelnemer heb ik echter nooit gezien...
  Moderator / Redactie Sport / Weblog donderdag 27 oktober 2016 @ 20:30:38 #144
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_166247358
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2016 17:19 schreef tong80 het volgende:
Deze herinner ik me nog. :D Die vent was geweldig.

Is er al iets bekend ? Claudia de Brij dacht ik de conference.

:P
ja Claudia gaat het doen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Trouwste user 2022 donderdag 27 oktober 2016 @ 21:24:29 #145
7889 tong80
Spleenheup
pi_166249265
quote:
14s.gif Op donderdag 27 oktober 2016 20:30 schreef rubbereend het volgende:

[..]

ja Claudia gaat het doen
Ben benieuwd. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 28 oktober 2016 @ 15:03:42 #146
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_166263453
31-12-1986



Deze avond zond het jonge, snelle Veronica uit op Nederland 1.
Tussen typische 'je bent jong en je wilt wat'- figuren als Koos Postema (jaaroverzicht) en Seth Gaaikema (conférence) in, stond volgens de tv-bode een aflevering van het razendpopulaire Miami Vice gepland.
Op het laatste moment is dit vervangen door nóg iets meer Don Johnson.
De meest hotte man van 1986 had toen namelijk net een album uitgebracht, Heartbeat, en daar hoorde een heel videoalbum bij, met een soort van doorlopend verhaal. Behoorlijk nieuw voor 1986!

https://www.youtube.com/playlist?list=PLFE81534D9CA03FDD
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  vrijdag 28 oktober 2016 @ 15:17:13 #147
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_166263696
Voor degenen die al dit visueel geweld niet zo goed kunnen hebben, heb ik hier een Spotify-playlist gemaakt met alle beschikbare "officieuze" oudejaarsconférences vanaf 1989, chronologisch.

Oudejaarsconférences op Spotify
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Trouwste user 2022 vrijdag 28 oktober 2016 @ 15:32:09 #148
7889 tong80
Spleenheup
pi_166263961
Cool. Later eens kijken. Heb bijvoorbeeld die van Theo Maassen gemist.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 31 oktober 2016 @ 19:19:50 #149
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_166331416
quote:
2s.gif Op vrijdag 28 oktober 2016 15:17 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Voor degenen die al dit visueel geweld niet zo goed kunnen hebben, heb ik hier een Spotify-playlist gemaakt met alle beschikbare "officieuze" oudejaarsconférences vanaf 1989, chronologisch.

Oudejaarsconférences op Spotify
tof
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  dinsdag 1 november 2016 @ 17:40:50 #150
267549 n00biedoobiedoo
Speaking In Thongs
pi_166350046
31-12-1980

Men hoort oudere jongeren wel eens zeggen dat ze vroeger de oudejaarsconférences van Wim, Toon of Paul van Vliet keken. Toch is Wim Kan de enige die dat toen deed.
Dat misverstand zou wel eens kunnen komen door het drie-en-een-half-uur durende programma wat de NOS op oudejaarsavond 1980 uitzond, Oud en Nieuw.

Een familie, gespeeld door Fred Oster, Willeke van Ammelrooy, Rita Corita en Joop Doderer, viert oudjaar en kijkt de hoogtepunten van toen 30 jaar nederlandsch televisieamusement aan de hand van de favoriete fragmenten van bekende nederlanders.
Zo kwam er een mooie staalkaart voorbij van historische sketches, liedjes en conférences, die je tegenwoordig bijna niet meer ziet.
Perfect om er dan in MLN weer een paar, die die avond langskwamen, te posten.


Na al deze wollige, nostalgische beelden vond de NOS het ter compensatie wel nodig om aansluitend een hypermoderne oudejaarsklok in te zetten, met supervette computeranimaties en bijpassende synthesizermuziek. Voor 1980 dan, he _O-

http://euscreen.eu/play.j(...)4B31B8CD3CF75CD8EB14
(via Beeld en Geluid)
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 2 november 2016 @ 20:12:14 #151
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_166376195
wow echt 6,5 minuut die aftelklok :D
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')