Truste.quote:Op dinsdag 10 november 2015 01:58 schreef chufi het volgende:
Heren ga gerust verder zonder míj, maar ik ga er van tussen.
Wat een oude wijven lulpraat.quote:Op dinsdag 10 november 2015 01:59 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Truste.![]()
Ik maak het ook niet te laat, was vanmorgen veel te vroeg op.
sssttt iedereen slaapt nog..quote:
ik werk ook rustig doorquote:Op dinsdag 10 november 2015 11:17 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik ben al wakker, maar ik ben aan de studie dus ik hou me stil
Ophalen van wat stoffige gegevens uit het verleden . Binnenkort 2 interviewsquote:Op dinsdag 10 november 2015 11:19 schreef just me het volgende:
[..]
ik werk ook rustig door
waar ben je mee bezig ?
quote:Op dinsdag 10 november 2015 11:25 schreef chufi het volgende:
[..]
Ophalen van wat stoffige gegevens uit het verleden . Binnenkort 2 interviews
Gaat goed daar bij de woningbouw in het zuidenquote:Op dinsdag 10 november 2015 11:54 schreef Mo_Muffin het volgende:
Schilder in huis, gisteren zeiden ze dat wordt woensdag en dan bellen we van tevoren, vandaag bellen ze me vroeg op (en uit bed) en zeggen we komen vandaag om 14u.
Dus ik me weer omgedraaid en nu bellen ze me aan de voordeur om 11.30 u. weer uit bed om aan de slag te gaan, ben amper wakker nu......![]()
Maar goed, als ie nu klaar is ben ik er vanaf.
Eerst even tijd voor een
Het onderhoud van Wonen Limburg, zoals ze heten, is prima, alles wordt prima op tijd onderhouden, de planning en het houden aan de afspraken qua tijd is iets minder....quote:Op dinsdag 10 november 2015 11:56 schreef chufi het volgende:
[..]
Gaat goed daar bij de woningbouw in het zuiden
Dat is niet zo mooi dus, belachelijk veel straf voor zo iemand, wat een idioten, i.p.v. dat ze boeven gaan vangen sluiten ze mensen die niets misdadig hebben gedaan 20 jaar op.quote:Oprichter coffeeshops krijgt 20 jaar cel in Thailand.
De Nederlander Johan van Laarhoven is in Thailand veroordeeld tot 103 jaar gevangenisstraf vanwege witwassen. Daar moet hij er volgens zijn Nederlandse advocaat Sidney Smeets twintig van uitzitten. Zijn vrouw werd wegens medeplichtigheid veroordeeld tot twaalf jaar cel.
De advocaten van de Nederlander laten in een verklaring weten dat hoger beroep voor de hand ligt. ,,De verkoop van cannabis is in Nederland toegestaan'', vindt zijn Thaise advocaat Suprawat Jaismut. ,,Hoe kan er dan sprake zijn van witwassen?"
De juristen wijzen er in de verklaring op dat hun cliënt nooit is veroordeeld in Nederland. ,,De coffeeshops die Van Laarhoven oprichtte zijn nog open en voldoen aan alle regels van de overheid'', schrijven ze.
ssssst, straks ben je medeplichtigquote:Op dinsdag 10 november 2015 12:15 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
ik heb er eens wel eens iets besteld.
Hier zijn die activiteiten gewoon legaal hoor.quote:
quote:Op dinsdag 10 november 2015 12:49 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Hier zijn worden die activiteiten gewoon legaal gedoogd hoor.
En ik ga echt niet naar Thailand.
Die coffeeshop betaald gewoon legaal belasting, dat wordt dus ook gedoogd.quote:
Zijn we het weer eens en weer bepalen wij het niet...quote:Op dinsdag 10 november 2015 12:52 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Die coffeeshop betaald gewoon legaal belasting, dat wordt dus ook gedoogd.
Ik blijf het een vreemde constructie vinden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt....
quote:Op dinsdag 10 november 2015 12:56 schreef sacha het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
quote:Op dinsdag 10 november 2015 12:56 schreef sacha het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 10 november 2015 12:56 schreef sacha het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 10 november 2015 12:56 schreef sacha het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
Lief! Ik zat er ook net aan te denken dat het een zware dag voor Fann is morgen.quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:24 schreef Mo_Muffin het volgende:
Ik wil bij deze Fann nog even sterkte wensen voor morgen.
quote:Op dinsdag 10 november 2015 12:56 schreef sacha het volgende:
Vandaar zijn bijnaam.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Ik zal nooit bij een club gaan die mij als lid accepteert"
quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:28 schreef Deisyy het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea
Dat dus...quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:28 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Lief! Ik zat er ook net aan te denken dat het een zware dag voor Fann is morgen.
Sterkte Fann
quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:33 schreef drakin het volgende:
[..]Kijk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:33 schreef drakin het volgende:
[..]Wat goed zeg! En dan nu een baan, dat is een hele zorg minder.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:37 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Kijk!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea
quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:47 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Wat goed zeg! En dan nu een baan, dat is een hele zorg minder.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea
quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:49 schreef drakin het volgende:
[..]En ik jou nog maar steeds zien als de dame met de hanenkam...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dat kan nog steeds, al zien mensen me dan hier als dat ouwe wijf met kort pittig kapsel.quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
En ik jou nog maar steeds zien als de dame met de hanenkam...
quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:52 schreef drakin het volgende:
[..]
Dat kan nog steeds, al zien mensen me dan hier als dat ouwe wijf met kort pittig kapsel.
Al zal ik mijn lange lokken nu niet zo snel meer kort knippen.
Dan een trui en 25 jaar erbij, haar tot tiethoogte en donkerblond/bruin.quote:Op dinsdag 10 november 2015 13:56 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Even visualiseren......
Ik krijg het geloof ik niet helemaal juist gevisualiseerd...quote:Op dinsdag 10 november 2015 14:00 schreef drakin het volgende:
[..]
Dan een trui en 25 jaar erbij, haar tot tiethoogte en donkerblond/bruin.
Dat verdampt toch bij verhitting...quote:Op dinsdag 10 november 2015 14:59 schreef Mo_Muffin het volgende:
[ afbeelding ]
Met of zonder alcohol!
Daarom, maar aangezien Soury nogal Aldi fan is, en ook kaasfondue fan en het daar verkocht wordt dacht ik even te tippen.quote:Op dinsdag 10 november 2015 15:18 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat verdampt toch bij verhitting...
Tsja daar zit ie dan met al zijn miljoenen dun Johan.quote:Op dinsdag 10 november 2015 12:15 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dat is niet zo mooi dus, belachelijk veel straf voor zo iemand, wat een idioten, i.p.v. dat ze boeven gaan vangen sluiten ze mensen die niets misdadig hebben gedaan 20 jaar op.
Die gozer heeft The Grass Company in Tilburg opgericht, nu niet meer van hem overigens, ik heb er eens wel eens iets besteld.
Onrechtvaardigheid ten top.quote:Op dinsdag 10 november 2015 16:30 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Tsja daar zit ie dan met al zijn miljoenen dun Johan.
Tja, het is indd niet echt bijdehand.quote:Op dinsdag 10 november 2015 16:34 schreef PP_Sound het volgende:
Moet wel beetje lachen om zoveel dommigheid.
Hij had hier kunnen rentenieren, gaat die gladjakker naar Thailand vanwege vrouw.quote:Op dinsdag 10 november 2015 16:35 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Tja, het is indd niet echt bijdehand.
Zelfs ik zou daar niet komen .... Maar blijkbaar is er iets dat die drugsmensen trekt ..... Vrouwen blijkbaarquote:Op dinsdag 10 november 2015 16:37 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Hij had hier kunnen rentenieren, gaat die gladjakker naar Thailand vanwege vrouw.
Ik kan er zo heen zonder probleem.quote:Op dinsdag 10 november 2015 16:47 schreef chufi het volgende:
[..]
Zelfs ik zou daar niet komen .... Maar blijkbaar is er iets dat die drugsmensen trekt ..... Vrouwen blijkbaar
Dat is dommer dan dom.quote:Op dinsdag 10 november 2015 16:37 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Hij had hier kunnen rentenieren, gaat die gladjakker naar Thailand vanwege vrouw.
Met de boot dan wel... Ben je wel even onderweg.... Heb je die porsche niet nodigquote:Op dinsdag 10 november 2015 16:49 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Ik kan er zo heen zonder probleem.
Over land kan ook.quote:Op dinsdag 10 november 2015 17:52 schreef chufi het volgende:
[..]
Met de boot dan wel... Ben je wel even onderweg.... Heb je die porsche niet nodig
Lopend is het wel een beetje uit de buurt.quote:
Met, Aldi he? lekker en leuke prijs.quote:Op dinsdag 10 november 2015 14:59 schreef Mo_Muffin het volgende:
[ afbeelding ]
Met of zonder alcohol!
Hier mag allesquote:Op dinsdag 10 november 2015 19:24 schreef chufi het volgende:
[..]
Is toch geen onderwerp voor ons hier... Een dode Duitse Bundskansler van 95 of zo
quote:Op dinsdag 10 november 2015 19:24 schreef chufi het volgende:
[..]
Is toch geen onderwerp voor ons hier... Een dode Duitse Bundskansler van 95 of zo
quote:
Ik zie ook de aanleiding niet zo.quote:Op dinsdag 10 november 2015 19:33 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Hoewel een dode Duitse Bundskansler van 96 jaar ook niet mijn ding is.![]()
Ja want we snappen het nietquote:Op dinsdag 10 november 2015 19:40 schreef sacha het volgende:
goed, volgende keer zal ik expliciet vermelden dat het een vraag is
Dat bedoel, dus dan bloedt een onderwerp al weer gauw dood....quote:Op dinsdag 10 november 2015 19:33 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Hoewel een dode Duitse Bundskansler van 96 jaar ook niet mijn ding is.![]()
NWS / Oud-bondskanselier Helmut Schmidt (96) rookt nu echt niet meer.quote:Op dinsdag 10 november 2015 19:40 schreef sacha het volgende:
goed, volgende keer zal ik expliciet vermelden dat het een vraag is
Ga jij maar poepenquote:Op dinsdag 10 november 2015 19:44 schreef chufi het volgende:
[..]
Dat bedoel, dus dan bloedt een onderwerp al weer gauw dood....
Stormlooptopic idd....quote:Op dinsdag 10 november 2015 19:45 schreef Soury het volgende:
[..]
NWS / Oud-bondskanselier Helmut Schmidt (96) rookt nu echt niet meer.
Duidelijk dat roken slecht voor je is, je zou er zo maar eens 96 jaar mee kunnen worden.quote:Op dinsdag 10 november 2015 19:45 schreef Soury het volgende:
[..]
NWS / Oud-bondskanselier Helmut Schmidt (96) rookt nu echt niet meer.
Genoeg geweest voor vandaag... Krijg er zelfs dromen over... Hetgeen mogelijk weer op geluk in het spel kan duiden ...quote:
Deed mijn opa ook, nou ja 93quote:Op dinsdag 10 november 2015 19:47 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Duidelijk dat roken slecht voor je is, je zou er zo maar eens 96 jaar mee kunnen worden.
Sascha maakt er vast iets moois vanquote:
Zoals altijdquote:Op dinsdag 10 november 2015 19:49 schreef Soury het volgende:
[..]
Sascha maakt er vast iets moois van
quote:Op dinsdag 10 november 2015 19:45 schreef Soury het volgende:
[..]
NWS / Oud-bondskanselier Helmut Schmidt (96) rookt nu echt niet meer.
ja?quote:Op dinsdag 10 november 2015 20:22 schreef chufi het volgende:
[..]
Nee dus ... Blijkbaar al het antwoord
Hot dog's bij de HEMA gehaald. Lekkerquote:
Met broodje? Ik heb nog een 10 E tegoed kaartquote:Op dinsdag 10 november 2015 20:46 schreef Soury het volgende:
[..]
Hot dog's bij de HEMA gehaald. Lekker
Vier in een pak met mosterd saus.quote:Op dinsdag 10 november 2015 20:49 schreef chufi het volgende:
[..]
Met broodje? Ik heb nog een 10 E tegoed kaart
oren?quote:Op dinsdag 10 november 2015 20:52 schreef chufi het volgende:
[..]
Volgende week misschien.. Deze week heb ik andere dingen aan mn hoofd..
Vraag het dan nietquote:Op dinsdag 10 november 2015 20:52 schreef chufi het volgende:
[..]
Volgende week misschien.. Deze week heb ik andere dingen aan mn hoofd..
Niet dat ik weet, je bent 5 euro kwijt. Kan je een paar sloffen erbij kopenquote:
Heb ik dat kaartje ook weer leeg..quote:Op dinsdag 10 november 2015 20:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Niet dat ik weet, je bent 5 euro kwijt. Kan je een paar sloffen erbij kopen
Zonde ze hebben ook prima wijntjesquote:Op dinsdag 10 november 2015 20:58 schreef chufi het volgende:
[..]
Heb ik dat kaartje ook weer leeg..Straks vergeet ik dat weer en is het verlopen...
Ohh, maar ik ken dat februari 2017 vind ik die krengenquote:Op dinsdag 10 november 2015 21:01 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik heb nog even de tijd... september volgend jaar
Ik heb tegenwoordig een telefoonhoesje waar je ook kaartjes in kunt doen.. Dus daarin zit ie nu...quote:Op dinsdag 10 november 2015 21:02 schreef Soury het volgende:
[..]
Ohh, maar ik ken dat februari 2017 vind ik die krengen
10 euro ben je bij de HEMA zo kwijt.quote:Op dinsdag 10 november 2015 21:09 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik heb tegenwoordig een telefoonhoesje waar je ook kaartjes in kunt doen.. Dus daarin zit ie nu...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |