Doe geen moeite , ik trap niet in jouw (jullie) leugens , de waarheid is duidelijk.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 22:04 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
De eerste zionisten waren geen Europese Joden. Zionisme is er altijd geweest. Hoe vaak moet dat herhaalt worden? Als we het hebben over 'eerste echte' zionistische Joden dan waren dat Joden uit gebieden wat we nu Iran noemen. En naar mijn idee is Iran geen Oost Europa.
Daniel Al Kumisi ( 10e eeuw) bijvoorbeeld. Hij spoorde alle Joden in de gehele omgeving aan om naar Israel te gaan hij zei " breng zoveel mogelijk Joden mee als je kan zorg voor vele Joodse families zodat ze Israel kunnen bevolken"
En ze gingen naar Israël maar werden later door de kruisvaarders uitgeroeid omdat de Christenen het gebied wilden inpikken en dulden geen Joden.
Deze Joodse gemeenschap (anders dan Europees Joden(dom)) is door deze afslachting helaas verloren gegaan. De Joodse gemeenschap kwam dit niet meer te boven.
De oudste synagoge ter wereld is ook van deze groep Joden en staat in Jeruzalem. Deze Joden waren ook de eerste 'bouwers buiten Jeruzalem' . HIermee bedoel ik dat zij als eerste (weer) sinds einde Joodse staat ( jaar 135) begonnen met bouwen buiten Jeruzalem. En dat gebied wordt (helaas en gek genoeg) nu genoemd als " oost Jeruzalem" maar is niets maar dan ook niets Arabisch aan. Het behoord helemaal niet aan de Arabieren. Allemaal Joodse handen Joods werk
Het is beetje hetzelfde als we over 500 jaar claimen dat Chinezen eigenaar en de uitvinders waren van Koninklijke Philips
Het is beter te stoppen met onzin te praten als het om zionisme en Joden gaat. Je kan het beter houden bij PSV
Het is toch niet te geloven? Wat doe je dan hier? Allah is de God van Israël. Eerst stelen ze de God van Israël. Vervolgens kopieeëren ze alles van Joden (van hadj totaan manier van bidden) om daarna te beweren dat Joden vals zijn en dat Mohammed dit aan hen (moslims) heeft geopenbaard. En vervolgens Joden af te slachten en later koste wat het kost ze uit hun Joodse land houden. Met alle middelen ( geweld, onderdukking , zielige pogingen en propaganda) En ondertussen roepen dat Joden en moslims toch wel heel veel op elkaar lijken en neven zijn. En zelfs Israeli's smeken om terug te keren naar het land van hun voorvaderen. Waar vele juist moesten verlaten vanwege Islamitisch geweld. En om daarna vervolgens te scanderen "khaybar khaybar ya yahud jayshu muhammad saufa yahud" ( dit heb ik in Parijs gehoord zelfs)quote:Op vrijdag 26 februari 2016 22:07 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Doe geen moeite , ik trap niet in jouw (jullie) leugens , de waarheid is duidelijk.
Zionisten bedoel je? niet de boel om gaan draaien.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 22:25 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
Het is toch niet te geloven? Wat doe je dan hier? Allah is de God van Israël. Eerst stelen ze de God van Israël. Vervolgens kopieeëren ze alles van Joden (van hadj totaan manier van bidden) om daarna te beweren dat Joden vals zijn en dat Mohammed dit aan hen (moslims) heeft geopenbaard. En vervolgens Joden af te slachten en later koste wat het kost ze uit hun Joodse land houden. Met alle middelen ( geweld, onderdukking , zielige pogingen en propaganda) En ondertussen roepen dat Joden en moslims toch wel heel veel op elkaar lijken en neven zijn. En zelfs Israeli's smeken om terug te keren naar het land van hun voorvaderen. Waar vele juist moesten verlaten vanwege Islamitisch geweld. En om daarna vervolgens te scanderen "khaybar khaybar ya yahud jayshu muhammad saufa yahud" ( dit heb ik in Parijs gehoord zelfs)
Het moet niet gekker worden zeg. Je wordt er toch letterlijk schijtziek van. Een rotte appel in een schaal.
99% van Zionisten zijn Joden. Zionisme is onderdeel van Joodse gechiedenis net zoals Haskala dat is.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 22:33 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Zionisten bedoel je? niet de boel om gaan draaien.
De meeste profeten waren Joden , niks meer dan respect dus.
De ""joden"" uit Oost en centraal Europa zijn bekeerd voor een ander reden, om het jodendom van binnenuit te vernietigen , net zoals ze met het christendom hebben gedaan en ze het nooit zal lukken met de Islam.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 00:22 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
99% van Zionisten zijn Joden. Zionisme is onderdeel van Joodse gechiedenis net zoals Haskala dat is.
Jawel joh dat lukt ze wel. Het zijn reptilians of half aliens en die kunnen alles.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 00:37 schreef PSVCL het volgende:
[..]
De ""joden"" uit Oost en centraal Europa zijn bekeerd voor een ander reden, om het jodendom van binnenuit te vernietigen , net zoals ze met het christendom hebben gedaan en ze het nooit zal lukken met de Islam.
Jordaniërs voelen zich geen Palestijnen en vice versa. Jordanië is dus geen Palestina.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 01:17 schreef berko13 het volgende:
[..]
Palestina is al vrij, het noemt Jordanië nu. (volgens Wilders)
Dat komt misschien omdat de naam "Palestijnen" voor de arabieren in Gaza en de Westbank pas door de (Egyptenaar) Arafat is geïntroduceerd. Opvallend dat die naam alleen voor arabieren geldt en niet voor alle andere volken die er wonen of gewoond hebben.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 13:01 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Jordaniërs voelen zich geen Palestijnen en vice versa. Jordanië is dus geen Palestina.
quote:Nearly half of Jewish Israelis want to expel Arabs, survey shows
Pew study finds 79% believe Jews should get preferential treatment over Arab citizens; number of those who believe settlements are helpful to Israel’s security growing; majority identify as centrist
Nearly half of Jewish Israelis agree that Arabs should be expelled or transferred from Israel, and a solid majority (79 percent) maintain that Jews in Israel should be given preferential treatment, according to a Pew Research Center in Israel survey published on Tuesday.
twitter:DanielWickham93 twitterde op dinsdag 08-03-2016 om 12:32:57So, in other words, 4/5 of Israeli Jews hold openly racist views and nearly half support ethnic cleansing. https://t.co/wuCdKJMQBk reageer retweet
Uiteindelijk zijn alle moslims in zekere zin voorstander van het zionisme. Het probleem zit hem in het verdrijven van de bestaande inwoners. Een Jood in Nederland kan morgen naar Israel vertrekken en heeft meer rechten dan iemand die generaties lang in dat gebied woont. Dat is gewoon onhoudbaar.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 00:22 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
99% van Zionisten zijn Joden. Zionisme is onderdeel van Joodse gechiedenis net zoals Haskala dat is.
Wat is het verschil met Joden die toegeven dat zij of hun (groot)ouders uit Rusland en Polen komen? Wat moet de conclusie zijn volgens jou? Dat de "Palestijnen" dan naar Egypte of Saoedi Arabië kunnen? Waarom moeten zij wel weg en kunnen Joden niet net zo goed naar Rusland of Polen?quote:Op zondag 28 februari 2016 08:29 schreef Toga het volgende:
De arabieren die er wonen geven zelf toe dat hun (groot)ouders uit Egypte en Saoedi Arabië
twitter:News_Executive twitterde op dinsdag 08-03-2016 om 17:29:12BREAKING: Stabbing attack in Jaffa-Tel aviv #Israel , at least 3 people injured, assailant fled the scene reageer retweet
twitter:News_Executive twitterde op dinsdag 08-03-2016 om 17:59:16UPDATE: 1 Israeli citizen killed 3 seriously injured and 3 moderately injured after 2 Palestinian terrorist stabbed them in Jaffa-Tel aviv reageer retweet
twitter:obk twitterde op dinsdag 08-03-2016 om 17:56:33Plassen bloed langs de boulevard https://t.co/NLoW1u1csw reageer retweet
In het begin zeker. Beiden hadden elkaar nodig om te krijgen wat ze wilden (verdienden)quote:Op dinsdag 8 maart 2016 16:57 schreef idefixide het volgende:
[..]
Uiteindelijk zijn alle moslims in zekere zin voorstander van het zionisme.
Verdrijven van een volk? Welk volk? Oke dat Palestijnen zich nu een volk noemen en ook zo voelen prima.quote:Het probleem zit hem in het verdrijven van de bestaande inwoners.
Oei ik bespeur een soort jaloersiequote:Een Jood in Nederland kan morgen naar Israel vertrekken en heeft meer rechten dan iemand die generaties lang in dat gebied woont. Dat is gewoon onhoudbaar.
Gebeurd niet en weet je dondersgoed. Meer als 56% van israelische bevolking is wat bekend is 'mizrachim' en ruim meerderheid bevolking uit 2e of 3e generatie. En ik denk ook velen waarvan hun grootouders voor oprichting staat zijn gekomenquote:Maar de moslimwereld en de Palestijnen moeten ook beseffen dat de kinderen van Israel, die geboren zijn in het land, alle recht heeft om in dat land te blijven.
Cleansing als in; afvoeren richting hun liefhebbende "broeders", ik ben bienieuwd (eigenlijk helemaal niet) wat de uitslag zou zijn als je deze vraag aan de arabieren zou stellen.. Ik denk dat we dan over een andere betekenis van "cleansing" te horen krijgen.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 15:47 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Holy shit.
[..]twitter:DanielWickham93 twitterde op dinsdag 08-03-2016 om 12:32:57So, in other words, 4/5 of Israeli Jews hold openly racist views and nearly half support ethnic cleansing. https://t.co/wuCdKJMQBk reageer retweet
Nee Shika, vooral doorgaan, maar je niet druk maken. Ik vind jouw posts altijd zeer informatief.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 18:07 schreef Szikha2 het volgende:
Nu heb ik weer druk gemaakt voor niets. En weer een post gewijd aan israel. Wil dat niet meer
Leuke red herring.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:11 schreef Toga het volgende:
[..]
Cleansing als in; afvoeren richting hun liefhebbende "broeders", ik ben bienieuwd (eigenlijk helemaal niet) wat de uitslag zou zijn als je deze vraag aan de arabieren zou stellen.. Ik denk dat we dan over een andere betekenis van "cleansing" te horen krijgen.
Relevantie?quote:En v.w.b. immigratie, probeer jij maar eens naar Australië te emigreren als je er geen enkele band mee hebt.
Och, we hebben het over twee partijen die blijkbaar vijandig tegenover elkaar staan. Verwacht je dat ze elkaar de andere wang ook toekeren? Wat heb je aan een éénzijdig onderzoek in deze? Open deur volgens mij. Het verschil is vandaag maar weer meerdere keren aangetoond en deze Palestijn heeft alleen maar de wens tot separatie aangesterkt.quote:
Australiërs: racisten !quote:Relevantie?
Neen, dit onderzoek gaat over de denkbeelden van Joods-Israëlische staatsburgers.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:25 schreef Toga het volgende:
[..]
Och, we hebben het over twee partijen die blijkbaar vijandig tegenover elkaar staan.
twitter:Conflicts twitterde op dinsdag 08-03-2016 om 19:47:44BREAKING: Israeli police spokesman says an American tourist has been killed in a Palestinian stabbing attack in #TelAviv - @SkyNewsBreak reageer retweet
Was er maar zoveel aandacht voor Tunesiëquote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:11 schreef Toga het volgende:
Nee Shika, vooral doorgaan, maar je niet druk maken. Ik vind jouw posts altijd zeer informatief.
Al open je voor maar één persoon de ogen, die voorheen niet verder heeft gelezen dan een krantenkop
(Palestijn gedood......... nadat hij 3 mensen in de nek heeft gestoken),
is het het waard geweest.
Oh ja, het was een éénzijdig onderzoek. Ik vind het in tijden van conflict niet heel bijzonder.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:30 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Neen, dit onderzoek gaat over de denkbeelden van Joods-Israëlische staatsburgers.
Hu?quote:Op dinsdag 8 maart 2016 23:37 schreef berko13 het volgende:
[..]
Misschien wil de jood nu ook even de Europeanen vrij laten??
Irrelevant.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 23:04 schreef Toga het volgende:
[..]
Oh ja, het was een éénzijdig onderzoek. Ik vind het in tijden van conflict niet heel bijzonder.
Als in Nederland nu al (41/150=) 27% minder minder minder wil, vind ik het nog erg meevallen.
Nou gefeliciteerd hoor, wat heeft ze de kinderen geleerd? How to stab a jew?quote:Op maandag 14 maart 2016 21:36 schreef Szikha2 het volgende:
Palestinian refugee teacher wins teaching award
[ afbeelding ]
http://www.aljazeera.com/(...)160313190506700.html
Je link is nutteloos en zeer inrellevantquote:Op dinsdag 15 maart 2016 09:52 schreef Toga het volgende:
[..]
Nou gefeliciteerd hoor, wat heeft ze de kinderen geleerd? How to stab a jew?
En verder natuurlijk LOL @ "refugee teacher" uit Bethlehem, dat is in de Westelijke Jordaanoever.
Hroub, who had witnessed a particularly rough childhood living in a violent Palestine refugee camp |Daarvoor moet ze natuurlijk bij haar broeders zijn...
Als je dat hele gebied een refugee kamp noemt, heeft Jordanië flink wat uit te leggen. Of hoort het nu toch bij Israël, of is het nou toch Palestina? Van wie is ze nou eigenlijk een refugee?
Of beschouwen we de Molukkers in Nederland ook nog als refugees? Dan ben ik als kaaskop vast ook nog wel een refugee ergens van.
quote:Op dinsdag 15 maart 2016 09:52 schreef Toga het volgende:
[..]
Nou gefeliciteerd hoor, wat heeft ze de kinderen geleerd? How to stab a jew?
En verder natuurlijk LOL @ "refugee teacher" uit Bethlehem, dat is in de Westelijke Jordaanoever.
Hroub, who had witnessed a particularly rough childhood living in a violent Palestine refugee camp |Daarvoor moet ze natuurlijk bij haar broeders zijn...
Als je dat hele gebied een refugee kamp noemt, heeft Jordanië flink wat uit te leggen. Of hoort het nu toch bij Israël, of is het nou toch Palestina? Van wie is ze nou eigenlijk een refugee?
Of beschouwen we de Molukkers in Nederland ook nog als refugees? Dan ben ik als kaaskop vast ook nog wel een refugee ergens van.
En zo heet de joodse staat nu ook gewoon Israël en niet "Zionistische entiteit" of "Palestina" of andere werkelijkheid ontkennende namen.quote:Op donderdag 17 maart 2016 00:39 schreef sp3c het volgende:
dat maakt het nog niet correct natuurlijk
Nederland had in de geschiedenis ook andere namen maar nu heet het gewoon Nederland
Is helemaal correct!quote:Op donderdag 17 maart 2016 00:35 schreef berko13 het volgende:
Een juistere en historisch correctere term voor Westelijke jordaanoever is Judea en Samaria (gebruikt Geert Wilders altijd en republikeinse Amerikanen)
lijkt mij wel iddquote:Op donderdag 17 maart 2016 01:05 schreef Toga het volgende:
[..]
En zo heet de joodse staat nu ook gewoon Israël en niet "Zionistische entiteit" of "Palestina" of andere werkelijkheid ontkennende namen.
Nee , de echte top nazi's waren Christelijk. En deze Duitse Christenen waren ook de eerste echte georganiseerde zionistenquote:Op donderdag 17 maart 2016 12:42 schreef eray240 het volgende:
Nationaalsocialisme was net als Zionisme, Monopolie-Kapitalisme, Socialisme en Communisme, een creatie van de volgelingen van de satanische 17de eeuwse Joodse Messias Sabbatai Sevi en zijn 18de eeuwse "reïncarnatie" Jacob Frank. Belangrijkste Sabbatean-Frankists zijn de Rothschilds, de Warburgs en de Rockefellers de financiers van Hitler en zijn NSDAP, alsmede de kapitaalkrachtigen achter Lenin, Trotsky en de Bolshewistische Revolutie van 1917. Lees Rabbi Wolf Gunther Plaut's The Man Who Would Be Messiah, en vooral Rabbi Marvin Antelman's To Eliminate The Opiate, Vol 2, over de "Joodse" roots van de Nazi's en de Holocaust, én Marxisme.
http://www.zionistbookclub.com/eliminatetheopiate2.htm
Zo'n beetje álle topnazi's waren Joods, volgens onder anderen de Duitse Jood Dietrich Bronder in Bevor Hitler Kam (1964).
Arabieren bleven Westbank gebruiken voor het gebied. En is toen overgenomen als het ware en nu gewoon PR.quote:Op donderdag 17 maart 2016 01:05 schreef Toga het volgende:
[..]
En zo heet de joodse staat nu ook gewoon Israël en niet "Zionistische entiteit" of "Palestina" of andere werkelijkheid ontkennende namen.
Als de Palestijnen naar haar luisteren dan komt er snel een free Palestine. Zo niet een nog meer dead Palestine.quote:Op maandag 14 maart 2016 21:36 schreef Szikha2 het volgende:
Palestinian refugee teacher wins teaching award
[ afbeelding ]
http://www.aljazeera.com/(...)160313190506700.html
Ja dat klopt gebeurd ook in het geniep voor ieders veiligheid.quote:Op maandag 28 maart 2016 21:32 schreef Vermon het volgende:
Even een vraag. Is het niet zo dat Israël de huizen van de Palestijnen koopt? En dat Palestijnen dat ontkennen omdat het verboden is om handel te drijven met een Jood?
Ze zegt iets heel belangrijks : " we moeten ons ontwikkelen , slimmer handelen en niet laten leiden door haat en agressie , middels educatie aan onze kinderen kunnen we ooit op die manier terug krijgen wat van ons was"quote:Op maandag 28 maart 2016 14:44 schreef tfors het volgende:
[..]
Als de Palestijnen naar haar luisteren dan komt er snel een free Palestine. Zo niet een nog meer dead Palestine.
Onzeker de joden hebben hun staat door moord gekregenquote:Op dinsdag 29 maart 2016 14:01 schreef Szikha2 het volgende:
[..]
Ze zegt iets heel belangrijks : " we moeten ons ontwikkelen , slimmer handelen en niet laten leiden door haat en agressie , middels educatie aan onze kinderen kunnen we ooit op die manier terug krijgen wat van ons was"
Helemaal waar. Zo hebben de joden ook gekregen wat ze wilden. Niet via raketten en hamas en arafat en allerlei terreur. Nee gewoon diplomatiek.
Iemand die trouwens claimt zionist te zijn, dqt hij vindt dat joden (en iedereen op de wereld) recht heeft op een tehuis een eigen staat moet dat dus ook zijn voor de Palestijnen. Ook zij hebben evenveel recht als de joden of wie dan ook op een eigen staat waar ze zich thuisvoelen. Maakt niet uit of Palestijnen wel of geen volk waren. Zij zien , voelen zich een volk
Alleen is dit niet de verantwoordelijkheid van israel en de israelis of Joden wereldwijd maar van hunzelf. Beter zouden ze hun energie en geld kunnen steken in vrede en opbouw. Maar daar is voorals og geen sprake van. De haat domineert nog altijd. Sterker nog de haat is sterker dan hun liefde voor hun eigen broeders en zusters.
Its up to them. Niet aan anderen. Wat wil je? Een palestijnse staat en rust voor je familie en volk of haat voor de vijand?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |