Even teruglezen, dat lijkt namelijk zo een beetje het belangrijkste..quote:Op maandag 5 oktober 2015 20:22 schreef Fotolijstjes het volgende:
[..]
Ik wil hem om hem. Niet om te horen dat ik leuk ben.
Maar het gaat je niet om de complimenten nee..quote:Hij is ook niet zo vrij met complimentjes, dus dan kan ik net zo goed ingaan op anderen. Hij is echt leuk.
Zou je dan niet eens eerst met je eigen shizzle bezighouden in plaats van te doen alsof hij degene is die raar doet..quote:Ik snap mezelf niet, dat klopt helemaal..
Je klinkt alsof je ervaring hebt? Waar vind je die dames?quote:Op maandag 5 oktober 2015 20:49 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Ts en die onzekerheid van haar. Direct op haar rug voor iedereen die 2 lieve woordjes tegen haar zegt om bevestiging te krijgen.![]()
Het is ook nooit goed. Een man wil meteen seks -> die is alleen op seks uit. Een man wil niet meteen seks -> hij vindt me niet leuk.quote:Op maandag 5 oktober 2015 20:01 schreef mergbot het volgende:
Ik snap jou niet. Deze jongen lijkt me wel eerlijk en betrouwbaar, je hebt eindelijk een normale jongen gevonden, gefeliciteerd!
Amen.quote:Op maandag 5 oktober 2015 20:57 schreef Karina het volgende:
[..]
Het is ook nooit goed. Een man wil meteen seks -> die is alleen op seks uit. Een man wil niet meteen seks -> hij vindt me niet leuk.
Vrouwen...
quote:Op maandag 5 oktober 2015 20:57 schreef Karina het volgende:
[..]
Het is ook nooit goed. Een man wil meteen seks -> die is alleen op seks uit. Een man wil niet meteen seks -> hij vindt me niet leuk.
Vrouwen...
quote:Op maandag 5 oktober 2015 20:06 schreef Fotolijstjes het volgende:
Ik snap niet dat je als volwassen persoon geen seks wil als je iemand leuk vindt.
Dit, wat een alpha.quote:Op maandag 5 oktober 2015 20:09 schreef PeterGliffin het volgende:
Deze jongen Is gewoon een baas. Hij heeft je zover gekregen dat je er bijna om gaat smeken.
Veel te zwaar. Lighten up, joh.quote:Op maandag 5 oktober 2015 21:22 schreef Fotolijstjes het volgende:
Ik wil dit niet verpesten en lig zeker niet bij iedereen in bed na een paar lieve woordjes.
Ik heb best lang nagedacht (hallo 16-jarige) maar ga ongeveer zoiets sturen:
Ik vroeg me af of je nog een keertje wil afspreken? Ons afscheid vrijdag verliep nogal raar en het voelt allemaal best vreemd. We hebben elkaar sindsdien ook niet echt meer uitgebreid gesproken, terwijl ik je heel erg leuk vind.
Maar ben bang dat het te opdringerig overkomt... Ik ben echt niet weggelegd voor daten
Maar sinds die gebeurtenis is er iets veranderd qua het contact tussen ons, vandaar dat ik dat misschien ga benoemen. Maar wil het ook weer niet te zwaar makenquote:
Dan kun je dat altijd nog doen tijdens een date, mocht je dat dan nog specifiek willen. In een berichtje zetten is echt too much.quote:Op maandag 5 oktober 2015 21:29 schreef Fotolijstjes het volgende:
Maar sinds die gebeurtenis is er iets veranderd qua het contact tussen ons, vandaar dat ik dat misschien ga benoemen. Maar wil het ook weer niet te zwaar maken
Waarom zeg je niet: "ik vond het erg gezellig, wanneer kun je weer afspreken? "quote:Op maandag 5 oktober 2015 21:22 schreef Fotolijstjes het volgende:
Ik vroeg me af of je nog een keertje wil afspreken? Ons afscheid vrijdag verliep nogal raar en het voelt allemaal best vreemd. We hebben elkaar sindsdien ook niet echt meer uitgebreid gesproken, terwijl ik je heel erg leuk vind.
Maar ben bang dat het te opdringerig overkomt... Ik ben echt niet weggelegd voor daten
Hij slaat zich voor zijn kop dat hij geen misbruik van je gemaakt heeft toen hij de kans had en hij is bang dat zijn kans verkeken is.quote:Op maandag 5 oktober 2015 21:29 schreef Fotolijstjes het volgende:
[..]
Maar sinds die gebeurtenis is er iets veranderd qua het contact tussen ons, vandaar dat ik dat misschien ga benoemen. Maar wil het ook weer niet te zwaar maken
Misbruik? En welke kans is er precies verkeken?quote:Op maandag 5 oktober 2015 21:54 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Hij slaat zich voor zijn kop dat hij geen misbruik van je gemaakt heeft toen hij de kans had en hij is bang dat zijn kans verkeken is.
Moet ze wachten tot de sterren goed staan?quote:Op maandag 5 oktober 2015 22:16 schreef bombmannl het volgende:
Dat jij nou je doos voor het minste of geringste open zet wil niet zeggen dat elke jongen zo is.
Och. Dat oefenen is toch niet raar? Onderhand heb ik al vier afwijzingen verzameld en ben toch ook maar eens gaan nadenken of ik niet eens moet gaan oefenen met flirten.quote:Op maandag 5 oktober 2015 21:22 schreef Westerling het volgende:
Ik zou niet uitsluiten dat deze jongen hier gewoon bar weinig ervaring mee heeft. Ik liep ook ooit een eindje achter op dit gebied, en was toen ook aan de slag met een meid. Die moet vrij exact hebben ervaren wat jij hier beschrijft. Echt precies dat. Op dat ex-verhaal na dan, maar dat vind ik maar een raar verhaal.
Van mij zou je destijds ook niet verwacht hebben dat ik nooit gezoend had/ seks gehad had. Toen in een keer bleek er wederzijdse interesse te zijn met echt een hele leuke meid, maar ging ik net zo (halfbakken) te werk als deze vent; alles veel te langzaam en te weinig initiatief. (Daardoor liep t fout en daar was ik zo ziek van dat ik goed ben gaan oefenen op mensen waar ik niet verliefd op was, maar dat terzijde.)
Ik zou er bijna wat om durven te verwedden dat dit aan de hand is.
Wat je eraan kunt doen weet ik niet zo heel goed, zou t m maar niet op de man af vragen, misschien subtiel ofzo. In ieder geval niet te hard op afknappen, dat zou zonde zijn.
Oh ik heb t daarna heel snel allemaal dubbel en dwars ingehaald. Die meid was eigenlijk de enige waar ik echt faalde, en juist dat was echt een wereldmeid. Maarja, ik moest een keer wakker wordenquote:Op maandag 5 oktober 2015 22:58 schreef netchip het volgende:
[..]
Och. Dat oefenen is toch niet raar? Onderhand heb ik al vier afwijzingen verzameld en ben toch ook maar eens gaan nadenken of ik niet eens moet gaan oefenen met flirten.
Bij de eerste dates meteen al complimenten strooien, dat is ook niet okéquote:Op maandag 5 oktober 2015 20:22 schreef Fotolijstjes het volgende:
[..]
Ik wil hem om hem. Niet om te horen dat ik leuk ben.
Hij is ook niet zo vrij met complimentjes, dus dan kan ik net zo goed ingaan op anderen. Hij is echt leuk.
Ik snap mezelf niet, dat klopt helemaal..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |