"Kritisch"? Niet in BNW hoor, dan wordt je gewoon genegeerd..quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 23:26 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dat er op een forum waar kritisch zijn zo hoog aangeschreven staat zo niet-kritisch gedaan wordt... Die percentages zijn compleet niets-zeggend zonder verdere context.
Generaliseer niet zo man.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 23:41 schreef DonJames het volgende:
[..]
"Kritisch"? Niet in BNW hoor, dan wordt je gewoon genegeerd..
Waarom nam jij die tabel eigenlijk zo klakkeloos voor waar aan?quote:
http://www.npo.nl/de-rekenkamer/10-09-2015/KN_1673116quote:Op zondag 4 oktober 2015 00:28 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Waarom nam jij die tabel eigenlijk zo klakkeloos voor waar aan?
Dat is paracetamol, wat chemisch gezien niet heel moeilijk in elkaar zit. Heb ik ook nog wel eens in een middagje gemaakt. En de rest dan?quote:Op zondag 4 oktober 2015 00:37 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
http://www.npo.nl/de-rekenkamer/10-09-2015/KN_1673116
de punt is een komma in het engels hè...quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 21:58 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Het zegt helemaal niets?? Het zegt dat er een winstmarge op Xanax zit van 569000 procent!!!!! Dat zegt genoeg lijkt mij. Hoe je dat uberhaupt wil of durft te verdedigen is echt walgelijk.
En om dat in het hoekje van de Wilders oneliners te plaatsen is gewoon sneu.
In de bedragen staan wel komma's als decimaalteken. Hierdoor wordt de herkomst van die cijfertjes alleen maar dubieuzer.quote:
ja ik ben niet goed in percentages (vraag Piet maar), maar hierboven de werkelijke cijfers voor xanax, conservatief ingeschatquote:Op zondag 4 oktober 2015 08:58 schreef Fixers het volgende:
[..]
In de bedragen staan wel komma's als decimaalteken. Hierdoor wordt de herkomst van die cijfertjes alleen maar dubieuzer.
Ah, die post had ik gemist. Op basis daarvan kom ik op 18.200% dat is ruim een factor 30 minder als dat tabelletje opgeeft. Maar dan gaat de vergelijking nog steeds mank. De kostprijs van de werkzame stof is maar een klein deel van de productiekosten. Zoals jij ook al zegt. Als ik jouw schatting van $ 0,10 per pil neem als productiekosten kom ik op een brutowinstmarge van 4.370%. Nog steeds een boel, maar een factor 130 kleiner dan volgens die tabel.quote:Op zondag 4 oktober 2015 08:59 schreef Re het volgende:
[..]
ja ik ben niet goed in percentages (vraag Piet maar), maar hierboven de werkelijke cijfers voor xanax, conservatief ingeschat
quote:De kosten (de vergoeding door uw zorgverzekeraar telt mee voor uw eigen risico!) zijn berekend aan de hand van 3 stuks en zijn inclusief 6% BTW maar nog exclusief het aflevertarief. Vraag uw apotheker naar het aflevertarief. Houd rekening met een tarief van ± ¤ 6,00 (standaarduitgifte), ± ¤ 12,00 (eerste uitgifte) en ± ¤ 30,00 (uitgifte buiten kantoortijden).
Kijk, daar hebben we een nieuwe tak van de sport om over te klagen, de apothekerquote:Op zondag 4 oktober 2015 10:24 schreef MevrouwPuff het volgende:
http://www.medicijnkosten.nl is de bron voor Nederlandse medicijnprijzen. Daar vindt je dat een maand prozac 20 mg 30 st (1 maand dus) ex. afleverkosten vanaf ¤0,88 kost (dan heb je de generieke versie, fluoxetine). Geneesmiddel met de hoogste kosten is ¤2,20.
Zithromax, generiek azithromycine, wordt in Nederland meestal gebruikt in een driedaagse kuur van een tablet per dag, ik reken een volwassen dosering van 500 mg per tablet, per kuur 3 tabletjes dus. Laagste medicijnkosten ¤0,66 hoogste ¤5,64.
Bij deze bedragen komen nog extra kosten:
[..]
Er wordt vaker gesproken over een eigen bijdrage van huisartsbezoekwaardig, maar dan vooral voor de huisartsenpost. Dit is vooral om de mensen tegen te houden die in de avond/nacht/weekenduren zorg zoeken die doordeweeks overdag prima kan. Daar wordt nu steeds niet voor gekozen, omdat de verwachting is dat ook mensen die wel zorg nodig hebben, niet gaan en daardoor op de SEH belanden.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 23:14 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Nee denk het niet, ik las van de week op het werk een artikel op nu.nl, een hoogleraar die had daar wat over gezegd. Het is nog niet zover, maar het zou me niet verbazen als dat in de toekomst gaat gebeuren. http://www.nu.nl/zorgverz(...)bezoek-huisarts.html
Ik schaam me om te linken naar nu.nl maar ja op mijn werk is het handig om een beetje op de hoogte te blijven van het nieuws, kan daar moeilijk op complot websites gaan zitten gluren.![]()
¤6 per herhaalrecept is veel. ¤ 30 per recept bij een dienstdoende apotheek in de avond nacht en weekenduren die niet je eigen is, die moet controleren wat er mogelijk nog elders opgehaald wordt (wat heel lastig is, gezien onze niet-communicerende systemen), dat is niet veel.quote:Op zondag 4 oktober 2015 10:31 schreef Fogel het volgende:
[..]
Kijk, daar hebben we een nieuwe tak van de sport om over te klagen, de apotheker
Dat zeg ik, voor herhaalrecepten is het veel.quote:Op zondag 4 oktober 2015 11:05 schreef Fixers het volgende:
Voor een eerste uitgifte kan ik me nog wel wat voorstellen bij zo'n apothekersbijdrage. Voor herhaalrecepten veel minder. Ik slik mijn medicatie nu al 4 jaar en kom eens in de drie maanden exact hetzelfde halen. Dan is het vooral doosje schuiven.
Als er dan in de verkoopprijs geen marge meer zit om die apotheker zelf te betalen is een kleine bijdrage op zijn plaats. Maar vind ik 6 euro best veel. Aan de balie ervaar ik een handeling van 5 minuten. Nou ja eigenlijk twee handelingen van 5 minuten. In de belachelijk grote hoeveelheden die ik kom halen hebben ze mijn middel nooit op voorraad.
We gaan de kant op van amerikaanse toestanden. Dat je zwaar gewond aankomt in een ziekenhuis en gewoon niet geholpen word ivm geld.quote:Op zondag 4 oktober 2015 11:27 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Dat zeg ik, voor herhaalrecepten is het veel.
Vorige week bij de apotheek kwam op zaterdag iemand die voor zijn vakantie zijn depakine kwam halen (hij maakte duidelijk dat hij epilepsie had). Er was iets mis en hij kreeg het gewoon niet mee. Vond ik best shockerend, aangezien de apotheker totaal geen alternatieven aanbood voor de mogelijkheden om er alsnog mogelijk aan te komen zoals contact met de huisartsenpost. De jongen ging met lege handen en een droevige blik weg...
+ zaterdagopenstelling voor regulier tarief
- niet verder kijken dan je neus lang is (voor zover ik het merkte)
- privacygebrek
Laten we hopen dat het zover niet komt. Maar het loopt wel de spuigaten uit met de ziektekosten en de eigen bijdrage die weer omhoog gaat.quote:Op zondag 4 oktober 2015 12:17 schreef Japie77 het volgende:
[..]
We gaan de kant op van amerikaanse toestanden. Dat je zwaar gewond aankomt in een ziekenhuis en gewoon niet geholpen word ivm geld.
Inderdaad. Word alles weer duurder. Vraag me af hoelang dat door kan gaan. Zeker voor de mensen die aan de onderkant zitten met hun inkomen. Op een gegeven moment kan je het toch gewoon niet meer betalen lijkt mij.quote:Op zondag 4 oktober 2015 12:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Laten we hopen dat het zover niet komt. Maar het loopt wel de spuigaten uit met de ziektekosten en de eigen bijdrage die weer omhoog gaat.
Niet alleen duurder, maar ook dingen die opeens niet meer vergoed worden. Bepaalde vormen van reuma worden bijvoorbeeld opeens niet meer als chronische aandoeningen gezien, waardoor je veel minder bezoeken aan een fysiotherapeut vergoed krijgt. Leuk als ze die regels opeens veranderen, waardoor je de rest van het jaar niets meer hebt...quote:Op zondag 4 oktober 2015 12:50 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Inderdaad. Word alles weer duurder. Vraag me af hoelang dat door kan gaan. Zeker voor de mensen die aan de onderkant zitten met hun inkomen. Op een gegeven moment kan je het toch gewoon niet meer betalen lijkt mij.
Bedoel je de medicatie?quote:Op zondag 4 oktober 2015 12:57 schreef Re het volgende:
ja en om het naar BP terug te koppelen, dat zijn maar 15% van de kosten in de gezondheidszorg maar goed, dat vergeten we wel eens
Iets ophalen zonder recept is ook duur, maar het is gelukkig mogelijk.quote:Op zondag 4 oktober 2015 10:39 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
¤6 per herhaalrecept is veel. ¤ 30 per recept bij een dienstdoende apotheek in de avond nacht en weekenduren die niet je eigen is, die moet controleren wat er mogelijk nog elders opgehaald wordt (wat heel lastig is, gezien onze niet-communicerende systemen), dat is niet veel.
Fluticason en salbutamol hadden vast flink goedkoper geweest uiteraardquote:Op zondag 4 oktober 2015 13:53 schreef Fogel het volgende:
[..]
Iets ophalen zonder recept is ook duur, maar het is gelukkig mogelijk.
Moest in Nederland ca 80 euro betalen voor een flutide en een ventoline. Wat precies de kosten waren voor de medicijnen vs service heb ik niet naar gekeken. Thuis (in Noorwegen) krijg ik dat spul gratis mee.
Ik was allang blij dat ik het meekreeg, het geld is niet zo boeiend. Een goed ademend kind is veel belangrijker. Had er gewoon aan moeten denken om voldoende mee te nemen, mijn fout.quote:Op zondag 4 oktober 2015 13:57 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Fluticason en salbutamol hadden vast flink goedkoper geweest uiteraard
-Even gekeken, gekke prijzen zijn het niet echt. Dat je het thuis gratis mee krijgt hangt waarschijnlijk ook af van het zorgstelsel daar.
Nee, ze worden volledig door de verzekeraar betaald, gratis zijn ze niet.quote:Op zondag 4 oktober 2015 14:09 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ik was allang blij dat ik het meekreeg, het geld is niet zo boeiend. Een goed ademend kind is veel belangrijker. Had er gewoon aan moeten denken om voldoende mee te nemen, mijn fout.
Ligt inderdaad aan het zorgstelsel, voor kinderen (tot 18) zijn alle geneesmiddelen op recept gratis.
Dat is een foute conclusie.quote:Op maandag 5 oktober 2015 11:14 schreef Manke het volgende:
http://well.blogs.nytimes(...)-heart-disease-link/
Statines lossen dus niks op, maar dat levert miljarden op.
Ja, je kan ook over semantiek gaan zeuren.... Feit is dat ik medicijnen voor mijn kinderen gratis meekrijg van de apotheek en geen gezeur heb over bedragen met betrekking tot eerste of tweede uitgifte of wat dan ook.quote:Op zondag 4 oktober 2015 15:14 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, ze worden volledig door de verzekeraar betaald, gratis zijn ze niet.
Wat betaal je in Noorwegen aan je ziektenkosten premie?
dank uquote:Op maandag 5 oktober 2015 11:48 schreef starla het volgende:
[..]
Dat is een foute conclusie.
Er is nooit hard aangetoond dat er een causaal verband is tussen een hoog cholesterol en hart- en vaatziekten, dus dat bericht is alles behalve 'nieuw'. Heel veel wetenschappers denken dat cholesterol een confounder is in grote studies die dat wel impliceren (mensen met een hoog cholesterol eten doorgaans slechter (even niet de familiare variant meegerekend) en mensen die slechter eten zijn ook vaak de mensen die minder bewegen, roken, alcohol drinken etc.).
Echter, in grote studies is wel degelijk het risicoverlagend effect van statines aagetoond, waarschijnlijk via pleiotrope effecten, die niet direct via de cholesterolverlaging verklaard kunnen worden. Eén van de redenen waarom mensen in het kader van secundaire preventie ook statines krijgen ondanks een normaal cholesterol. De hypothese is dat statines zelf een vaatbeschermend effect hebben en dat zij bevorderlijk zijn voor het immuunsysteem wat de plaquevorming vermindert.
Dus jouw conclusie is een beetje een telegraafconclusie en een non sequitur. Als cholesterol niet bewezen leidt tot HVZ dan zullen statines ook wel niet helpen...Zo simpel is het dus niet.
Toch is in Noorwegen per inwoner de gezondheidszorg duurder dan in NLquote:Op maandag 5 oktober 2015 11:53 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ja, je kan ook over semantiek gaan zeuren.... Feit is dat ik medicijnen voor mijn kinderen gratis meekrijg van de apotheek en geen gezeur heb over bedragen met betrekking tot eerste of tweede uitgifte of wat dan ook.
De staat is de verzekeraar.
Voor alle sociale dingen, inclusief gezondheidszorg, betaal je 7,8% loonbelasting (in ieder geval de afgelopen jaren, zou kunnen dat het aangepast is). Welk deel daarvan naar gezondheidszorg gaat, geen idee.
Denk omdat ze ook iets hoger inkomen hebben dan in Nederland.quote:Op maandag 5 oktober 2015 15:14 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Toch is in Noorwegen per inwoner de gezondheidszorg duurder dan in NL
[ afbeelding ]
Onder Nederland staan ook nog wel wat landen die een hoger inkomen hebben maar minder kwijt zijn aan gezondheidszorg.quote:Op maandag 5 oktober 2015 15:44 schreef theguyver het volgende:
[..]
Denk omdat ze ook iets hoger inkomen hebben dan in Nederland.
top 2012
http://www.fabalent.com/B(...)ter-wereld-2012.html
True, mja als je jou lijst er even bij pakt, zal je zien dat er maar een paar landen in staan, er zijn 195 erkende staten en landen, kijk hoe hoog we staan, En nog kunnen wij als Nederlanders er lekker over zeiken!quote:Op maandag 5 oktober 2015 16:11 schreef Chewie het volgende:
[..]
Onder Nederland staan ook nog wel wat landen die een hoger inkomen hebben maar minder kwijt zijn aan gezondheidszorg.
van 12 naar 5 of 8 jaar exclusiviteit... goed of slecht? Dit zijn de dure medicijnen/biologics, hoe zit het met TTIP?quote:The Hill (10/6, Ferris) reports that trade negotiators from 12 countries agreed on Monday “to shrink the length of time that pharmaceutical companies can receive monopoly rights for certain drugs” in the proposed Trans-Pacific Partnership trade agreement. Under the deal, “brand-name companies would receive up to eight years of monopoly rights for drugs known as biologics.” According to The Hill, the provision “is already threatening to incite a Big Pharma rebellion on Capitol Hill.”
Prijzen gaan omhoog, bedrijven moeten hun investering/winst in een kortere termijn binnenhalen. Lijkt me een slechte ontwikkeling.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 14:20 schreef Re het volgende:
[..]
van 12 naar 5 of 8 jaar exclusiviteit... goed of slecht? Dit zijn de dure medicijnen/biologics, hoe zit het met TTIP?
Veel van de 12 TPP landen hadden nog kortere exclusiviteit dus daar valt we l winst te behalen, op het thuisfront daarentegen zal dit uiteindelijk leiden tot een vertraging van innovatie op medicijngebied, waarom zou je nog investeren in het maken van medicatie voor zeldzame ziektes bijvoorbeeld
Lees de samenvatting van het gequote artikel eens, laat het inwerken en probeer dan een redelijke conclusie te trekken want die van natural news slaat werkelijk nergens op.quote:Op vrijdag 9 oktober 2015 10:30 schreef controlaltdelete het volgende:
Er is weer een beerput geopend. Bevestigd maar weer hoe crimineel die bende is.
http://www.naturalnews.co(...)false_positives.html
With $100 billion a year now being spent on toxic chemotherapy treatments that damage patients and cause "chemo brain" side effects, a panel of cancer experts commissioned by the National Cancer Institute publicly admitted two years ago that tens of millions of "cancer cases" aren't cancer at all.
Tens of millions of people who have been diagnosed with "cancer" by crooked oncologists -- and scared into medically unjustified but extremely profitable chemotherapy treatments -- never had any sort of life-threatening condition to begin with, scientists have confirmed.
Het is dus niet eens paar gevallen. Nee betreft meteen tientallen miljoenen patienten die NIET ziek waren of iets anders onder de leden hadden.
oh ja ........donatie: http://newyork.cbslocal.c(...)ia-foundation-fraud/
But Fuchs said the charity run by Zvi Shor spent most of the money on fundraising and salaries, and less than 1 percent on kids with leukemia.
Dat is nu precies waar de kankerindustrie voor staat. Eén corrupte bende.
ik lijk Biek wel, het wordt tijd dat de man terug komt![]()
je lijkt idd op biek, een sleur en pleur post die je zelf niet begrijpt om een punt te maken waar je vervolgens geen discussie over wenst te voerenquote:Op vrijdag 9 oktober 2015 10:30 schreef controlaltdelete het volgende:
Dat is nu precies waar de kankerindustrie voor staat. Eén corrupte bende.
ik lijk Biek wel, het wordt tijd dat de man terug komt![]()
De winstpercentages kloppen trouwens niet helemaal. Dus het is iig berekend door een persoon die niet zo heel veel verstand heeft van wiskunde. Wat zij doen is de prijs delen door de kosten. Maar wat je dan krijgt is de stijging in kosten in procenten uitgedrukt, niet de winst; dat is de prijs minus de kosten gedeeld door de kosten.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 21:58 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Het zegt helemaal niets?? Het zegt dat er een winstmarge op Xanax zit van 569000 procent!!!!! Dat zegt genoeg lijkt mij. Hoe je dat uberhaupt wil of durft te verdedigen is echt walgelijk.
En om dat in het hoekje van de Wilders oneliners te plaatsen is gewoon sneu.
hier info in het nederlandsquote:Op donderdag 15 oktober 2015 19:37 schreef Manke het volgende:
Kokosnootolie dat tegen dementie zou werken:
http://www.coconutketones.com/
http://bebrainfit.com/coconut-oil-dementia/
niet 1 daarvan is verboden en gewoon zelf te maken en toe te dienen, thc olie is wel verboden, maar ook gewoon zelf te maken. Behalve haaienkraakbeenquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 21:16 schreef totnutoe het volgende:
Acht kankerbehandelingen die verboden zijn
http://delangemars.nl/201(...)n-die-verboden-zijn/
Je kan er ook hardstikke dood aan gaanquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 21:48 schreef Manke het volgende:
...
Over laetrile wordt beweerd dat ongeveer 5 abrikozenpitten of bittere amandelen per dag ervoor zorgen dat je nooit kanker zal krijgen, gebaseerd op volken die dichter bij de natuur leven, dat eten en er geen kanker voorkomt bij hen.
Zijn veel testimonials (n=1) op internet van dat men er baat bij heeft gehad, ook bij hun huisdieren. Wetenschappelijke onderzoeken worden vaak gedaan omdat er verhalen de rondte doen.
Selection-effect, degene die er geen baatr bij hebben gehad zijn niet echt in staat om daarover op internet te postenquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 21:48 schreef Manke het volgende:
[..]
niet 1 daarvan is verboden en gewoon zelf te maken en toe te dienen, thc olie is wel verboden, maar ook gewoon zelf te maken. Behalve haaienkraakbeen
Over laetrile wordt beweerd dat ongeveer 5 abrikozenpitten of bittere amandelen per dag ervoor zorgen dat je nooit kanker zal krijgen, gebaseerd op volken die dichter bij de natuur leven, dat eten en er geen kanker voorkomt bij hen.
Zijn veel testimonials (n=1) op internet van dat men er baat bij heeft gehad, ook bij hun huisdieren. Wetenschappelijke onderzoeken worden vaak gedaan omdat er verhalen de rondte doen.
Cyanide? Puur natuur! Wat kan daar nou mis mee gaan.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:05 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Je kan er ook hardstikke dood aan gaanDat spul is behoorlijk giftig.
natrium en chloride ookquote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:05 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Je kan er ook hardstikke dood aan gaanDat spul is behoorlijk giftig.
Doe een dubbelblind gerandomiseerd onderzoek met een goed geselecteerde groep testpersonen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:32 schreef Manke het volgende:
[..]
natrium en chloride ookik bedoel dat de cyanide en die andere verbonden is met een ander (suiker) molecuul en dat het alleen vrijkomt bij de kanker, omdat de kanker de suiker opeet (volgens de theorie iirc) . Dat het als giftig wordt gezien is omdat darmflora het ook kunnen afbreken
maar de mensen die het aten tegen kanker aten er 50 tot 100 per dag, 'zeggen ze'.
Maar goed, hoe kan cyanide kanker kapotmaken? Het zorgt ervoor dat je geen zuurstof meer opneemt bij vergiftiging oid, maar of het toxisch is voor kanker?
Die mensen nemen vrijwillig Cyanide in...quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:54 schreef totnutoe het volgende:
oeeeeh, gevaarlijk, niet doen enzo
ze kunnen het niet meer navertellen ooooh, wat een ramp
laat je je nou beïnvloeden door de reacties die je krijgt, manke?
welke mensen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:55 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Die mensen nemen vrijwillig Cyanide in...
nee, gewoon normaal discussieren, dit onderwerp was al een keer een flamewar geworden.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:54 schreef totnutoe het volgende:
oeeeeh, gevaarlijk, niet doen enzo
ze kunnen het niet meer navertellen ooooh, wat een ramp
laat je je nou beïnvloeden door de reacties die je krijgt, manke?
idd, ze zijn bekend met de buitengewone claims, en toch doen ze het niet.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:52 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Doe een dubbelblind gerandomiseerd onderzoek met een goed geselecteerde groep testpersonen.
quote:Op maandag 19 oktober 2015 01:16 schreef Japie77 het volgende:
Oa in bovenstaande doc te horen dat ze in bepaalde staten in de USA nu vaccinaties verplicht gaan maken in 2016. Weerzinwekkend. Ben blij dat ik steeds meer mensen in mijn omgeving krijg die hun kinderen niet of minder laten vaccineren. Mijn zusje heeft besloten om de BMR vaccinatie niet meer gaat doen voor haar kids. En een goeie vriendin van me heeft er enorm spijt van dat ze haar kind heeft laten vaccineren.
Jup al moet je behoorlijk wat van die pitten opvreten om daadwerkelijk de pijp uit te gaan!quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 22:16 schreef Fixers het volgende:
[..]
Cyanide? Puur natuur! Wat kan daar nou mis mee gaan.
Heinrich himmler, Hermann Göring, Eva Braun, en zo zijn er nog wel wat meer.quote:
Je kind in laten spuiten met allemaal troep wat als je het in orale vorm zou geven aan een kind gezien zou worden als een misdaad is slim in jouw ogen?quote:
Vaccins zijn niet bedoeld voor consumptie, je vergelijking is dus weer eens bullshit. Verder: Hoezo "allemaal troep"? Graag WETENSCHAPPELIJK bewijs dat het vreselijk slecht is of opdonderen met je onzin. De pro's zijn voldoende onderbouwd.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:23 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Je kind in laten spuiten met allemaal troep wat als je het in orale vorm zou geven aan een kind gezien zou worden als een misdaad is slim in jouw ogen?
dat ligt gewoon aan een niet goede batch, kan gecontamineerd zijn met een bacterie als er niet goed mee omgegaan is. Als het namelijk niet zo was hadden er dus hionderdduizenden babies dood moeten zijn gegaanquote:Op maandag 19 oktober 2015 01:30 schreef Japie77 het volgende:
2 babies die, dozens hospitalized after vaccination in southern Mexico
http://edition.cnn.com/2015/05/10/health/mexico-vaccine-deaths/
Je kind onbeschermd laten tegen ziektes die door vaccinaties in de afgelopen decennia, zonder dat daar ernstige bijwerkingen bij zijn komen kijken, praktisch verdwenen zijn is wel slim volgens jou?quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:23 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Je kind in laten spuiten met allemaal troep wat als je het in orale vorm zou geven aan een kind gezien zou worden als een misdaad is slim in jouw ogen?
Echt, ik kan hier zo kwaad over worden.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:27 schreef Chewie het volgende:
[..]
Je kind onbeschermd laten tegen ziektes die door vaccinaties in de afgelopen decennia, zonder dat daar ernstige bijwerkingen bij zijn komen kijken, praktisch verdwenen zijn is wel slim volgens jou?
Het trackrecord van deze vaccins spreekt wel voor zich, helaas zijn de oerdomme antivaxers niet te overtuigen met feiten.
Als je het oraal gebruikt of rechtstreeks in het lichaam spuit, de stoffen komen je lichaam binnen. Het is zelfs nog erger om het in te spuiten aangezien je dan alle natuurlijke defensiemechanismen van het lichaam omzeilt. Maar dat zal jij waarschijnlijk niet snappen aangezien je zo blind als een vleermuis bent voor kritiek mbt vaccinaties. Er is enorm veel kritiek uit wetenschappelijke hoek op vaccinaties. Heb net nog wat gepost maar als je mijn linkjes niet bekijkt word je ook weinig wijzer...quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:26 schreef DonJames het volgende:
[..]
Vaccins zijn niet bedoeld voor consumptie, je vergelijking is dus weer eens bullshit. Verder: Hoezo "allemaal troep"? Graag WETENSCHAPPELIJK bewijs dat het vreselijk slecht is of opdonderen met je onzin. De pro's zijn voldoende onderbouwd.
Dus als er iets slecht gebeurd op het gebied van vaccinaties is het een ongelukje maar als er 1 baby sterft aan bv kinkhoest is dat vele malen erger? Deze baby's zijn dood doordat er gevaccineerd word.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:26 schreef Re het volgende:
[..]
dat ligt gewoon aan een niet goede batch, kan gecontamineerd zijn met een bacterie als er niet goed mee omgegaan is. Als het namelijk niet zo was hadden er dus hionderdduizenden babies dood moeten zijn gegaan
Het Penn & Teller filmpje uit de originele OP laat haarfijn zien wat er mis is met de gebruikte argumentatie van o.a. Japie.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:29 schreef DonJames het volgende:
[..]
Echt, ik kan hier zo kwaad over worden. Ouders die dat flikken mogen wat mij betreft ontzet worden uit het ouderlijke gezag.
Het idee dat er mensen zijn die vanwege redenen die ze zelf niet eens begrijpen hun kind onbeschermd laten + daardoor andere kinderen in gevaar brengen is voor mij niet te snappen.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:27 schreef Chewie het volgende:
[..]
Je kind onbeschermd laten tegen ziektes die door vaccinaties in de afgelopen decennia, zonder dat daar ernstige bijwerkingen bij zijn komen kijken, praktisch verdwenen zijn is wel slim volgens jou?
Het trackrecord van deze vaccins spreekt wel voor zich, helaas zijn de oerdomme antivaxers niet te overtuigen met feiten. Veel verder dan het al vele malen ontkrachte autisme argument komt die groep ook gewoon niet.
Ik kan me zo kwaad maken over van die mensen als jij die denken dat ze andere mensen hun mening op mogen leggen. Je ziet het al totaal verkeerd en dan ook nog dit soort bs spuien. Dat jij je kinderen in wilt spuiten met die troep moet jezelf weten maar ook nog fascistische maatregelen bepleiten hier is echt waanzinnig.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:29 schreef DonJames het volgende:
[..]
Echt, ik kan hier zo kwaad over worden. Ouders die dat flikken mogen wat mij betreft ontzet worden uit het ouderlijke gezag.
Ja dat is wel slim omdat het:quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:27 schreef Chewie het volgende:
[..]
Je kind onbeschermd laten tegen ziektes die door vaccinaties in de afgelopen decennia, zonder dat daar ernstige bijwerkingen bij zijn komen kijken, praktisch verdwenen zijn is wel slim volgens jou?
Het trackrecord van deze vaccins spreekt wel voor zich, helaas zijn de oerdomme antivaxers niet te overtuigen met feiten. Veel verder dan het al vele malen ontkrachte autisme argument komt die groep ook gewoon niet.
nee niet doordat het gevaccineerd wordt maar door foute handelingen, daar sterven wel meer mensen aanquote:Op maandag 19 oktober 2015 13:33 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dus als er iets slecht gebeurd op het gebied van vaccinaties is het een ongelukje maar als er 1 baby sterft aan bv kinkhoest is dat vele malen erger? Deze baby's zijn dood doordat er gevaccineerd word.
Hoe brengen de niet gevaccineerde kinderen gevaccineerde kinderen in gevaar dan? Die gevaccineerde kinderen zijn toch veilig??? Dat is toch de hele bedoeling van vaccinatie??quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:35 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het idee dat er mensen zijn die vanwege redenen die ze zelf niet eens begrijpen hun kind onbeschermd laten + daardoor andere kinderen in gevaar brengen is voor mij niet te snappen.
Ja maar het is een indirect gevolg van vaccinatie. Dus te vatten onder de noemer vaccinatieschade.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:37 schreef Re het volgende:
[..]
nee niet doordat het gevaccineerd wordt maar door foute handelingen, daar sterven wel meer mensen aan
Oh, ík zie het verkeerd, en ík praat bullshitquote:Op maandag 19 oktober 2015 13:35 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ik kan me zo kwaad maken over van die mensen als jij die denken dat ze andere mensen hun mening op mogen leggen. Je ziet het al totaal verkeerd en dan ook nog dit soort bs spuien. Dat jij je kinderen in wilt spuiten met die troep moet jezelf weten maar ook nog fascistische maatregelen bepleiten hier is echt waanzinnig.
Werken wel. Is allang aangetoond.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:37 schreef Japie77 het volgende:
Ja dat is wel slim omdat het:
1. Vaccins werken niet.
Ik vroeg je net al naar een wetenschappelijke onderbouwing. Heb je niet, gelul dus.quote:2. Je spuit je kind in met de grootste rotzooi.
Maar geen enkele wetenschappelijk onderbouwd. Alleen maar aluhoedjesgezwets.quote:3. Er heel veel aanwijzingen zijn dan de gezondheid van je kind zwaar aangetast word door die troep.
Dus je begrijpt ook al niet hoe vaccinaties werken. Gefeliciteerd met de volgende domme opmerking.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:37 schreef Japie77 het volgende:
Hoe brengen de niet gevaccineerde kinderen gevaccineerde kinderen in gevaar dan? Die gevaccineerde kinderen zijn toch veilig??? Dat is toch de hele bedoeling van vaccinatie??
Nee, op geen enkele manier. En dit moet jouw "wetenschappelijk" bewijs voorstellen?quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:39 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ja maar het is een indirect gevolg van vaccinatie. Dus te vatten onder de noemer vaccinatieschade.
..
Ah we zijn weer bij deel 1 van deze reeks aanbelandquote:Op maandag 19 oktober 2015 13:37 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ja dat is wel slim omdat het:
1. Vaccins werken niet.
2. Je spuit je kind in met de grootste rotzooi.
3. Er heel veel aanwijzingen zijn dan de gezondheid van je kind zwaar aangetast word door die troep.
Wow jij kan echt niet discussieren op een normale manier of wel? Ik post hier constant dingen die je ongelijk aantonen. Maar als jij je er dan niet in verdiept kan ik er verder ook weinig aan doen. Ga vooral verder met van die belachelijke opmerkingen maken dat ouders die hun kinderen niet vaccineren uit de ouderlijke macht gezet moeten worden....quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:43 schreef DonJames het volgende:
[..]
Oh, ík zie het verkeerd, en ík praat bullshitNou, kom maar met feiten dan. Toe dan. Voor de dag ermee
[..]
Werken wel. Is allang aangetoond.
[..]
Ik vroeg je net al naar een wetenschappelijke onderbouwing. Heb je niet, gelul dus.
[..]
Maar geen enkele wetenschappelijk onderbouwd. Alleen maar aluhoedjesgezwets.
[..]
Dus je begrijpt ook al niet hoe vaccinaties werken. Gefeliciteerd met de volgende domme opmerking.
Voor iemand met zo'n stellige mening heb je er verdomd weinig verstand van..
Daar word door enorm veel experts toch wel vraagtekens bij gezet. Bekijk die link eens die ik heb gegeven over The Truth about Cancer waar dat besproken word. Hele goeie doc trouwens.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:57 schreef jogy het volgende:
Wat de klassieke vaccinaties betreft heb ik er op zich wel vertrouwen in eigenlijk maar die nieuwe HPV vaccinaties lijken een redelijk twijfelachtige werking te hebben met aardig wat ernstige bijwerkingen. Ik heb een beetje het idee dat de testfase gewoon live is gegaan eigenlijk, wie weet is het een voorzet naar een geweldige kankerpreventie vaccinatie maar nu komt het mij een beetje twijfelachtig over.
Dat de klassiekers werken staat wat mij betreft wel buiten kijf.
Nee Japie jij denkt zaken te posten die zijn ongelijk aantonen, dat is heel wat anders.quote:Op maandag 19 oktober 2015 14:00 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Wow jij kan echt niet discussieren op een normale manier of wel? Ik post hier constant dingen die je ongelijk aantonen. Maar als jij je er dan niet in verdiept kan ik er verder ook weinig aan doen. Ga vooral verder met van die belachelijke opmerkingen maken dat ouders die hun kinderen niet vaccineren uit de ouderlijke macht gezet moeten worden....
Thx! Luke Rudkowski is sowieso al een held en erg betrouwbaar dus ga het zo eens even rustig bekijken.quote:Op maandag 19 oktober 2015 13:58 schreef totnutoe het volgende:
Erin Elizabeth van Health Nut News doet onderzoek naar de dood van de holistische artsen. Luke Rudkowksi interview haar in dit filmpje:
ok man, en die vrouw is een heldinquote:Op maandag 19 oktober 2015 14:04 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Thx! Luke Rudkowski is sowieso al een held en erg betrouwbaar dus ga het zo eens even rustig bekijken.
Je post onzin vanuit aluhoedjesbronnen. Ik vroeg meerdere malen om wetenschappelijk bewijs, en alles waar jij mee op de proppen komt is GELUL.quote:Op maandag 19 oktober 2015 14:00 schreef Japie77 het volgende:
...
Ik post hier constant dingen die je ongelijk aantonen. Maar als jij je er dan niet in verdiept kan ik er verder ook weinig aan doen.
Zal ik zeker doen. Als we toch verzoekjes aan het indienen zijn: hou op met deze onzin. Verdiep je er eerst in voordat je hier weer terug komt. En dan heb ik het over wetenschappelijke onderzoeken uit serieuze bronnen, niet dat gezwets waar je nu je tijd mee verdoet.quote:Ga vooral verder met van die belachelijke opmerkingen maken dat ouders die hun kinderen niet vaccineren uit de ouderlijke macht gezet moeten worden....
"Erg betrouwbaar"? Die vent gelooft in de meest waanzinnige conspiracy theories. Het soort waarvan Lambiekje nog zou zeggen "nou, nou, dát weet ik nog zo net niet hoor".quote:Op maandag 19 oktober 2015 14:04 schreef Japie77 het volgende:
Thx! Luke Rudkowski is sowieso al een held en erg betrouwbaar dus ga het zo eens even rustig bekijken.
Blijkt wel weer dat je mijn linkjes dus niet bekijkt. Mijn laatste postings waren oa uit de Volkskrant en CNN. Verder zijn de experts die in de doc aan het woord komen allemaal of mensen uit het werkveld zelf zoals dokters of wetenschappers of journalisten die zich tig jaar hebben verdiept in deze onderwerpen.quote:Op maandag 19 oktober 2015 14:20 schreef DonJames het volgende:
[..]
Je post onzin vanuit aluhoedjesbronnen. Ik vroeg meerdere malen om wetenschappelijk bewijs, en alles waar jij mee op de proppen komt is GELUL.
[..]
Zal ik zeker doen. Als we toch verzoekjes aan het indienen zijn: hou op met deze onzin. Verdiep je er eerst in voordat je hier weer terug komt. En dan heb ik het over wetenschappelijke onderzoeken uit serieuze bronnen, niet dat gezwets waar je nu je tijd mee verdoet.
[..]
"Erg betrouwbaar"? Die vent gelooft in de meest waanzinnige conspiracy theories. Het soort waarvan Lambiekje nog zou zeggen "nou, nou, dát weet ik nog zo net niet hoor".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |