Ik vind het ook ontzettendquote:Op dinsdag 14 juli 2015 17:44 schreef Sunnythesun het volgende:
Ah je hebt dat leuke stukje langs het beekje al gedaanzo mooi he met al die varens daar..
werkcoach is ook akkoord met mijn werkervaringsplek
Jahquote:
Ja echt hequote:Op dinsdag 14 juli 2015 17:49 schreef Isabeau het volgende:
Maar je hebt kansen en kansen en deze klinkt gewoon tof
Ik zat nog te denken: is het voor jou niet ook een idee zo iets te proberen te vinden?? Zodat je CV een beetje up to date blijft.. En je gewoon een beetje in je vakgebied bekend blijft.. 'Nee' heb je..quote:
Zekerquote:Op dinsdag 14 juli 2015 17:51 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ik zat nog te denken: is het voor jou niet ook een idee zo iets te proberen te vinden?? Zodat je CV een beetje up to date blijft.. En je gewoon een beetje in je vakgebied bekend blijft.. 'Nee' heb je..
quote:Op dinsdag 14 juli 2015 18:11 schreef Lonaa het volgende:
Sun!
Hier ook baannieuws. Ik werd gebeld door het uitzendbureau, morgen even UWV bellen om te vragen of het gekke kinken in de kabels geeft, anders ga ik het traject in voor de technische helpdesk bij een groot telecom bedrijf.
quote:
Mooi stukje jaquote:Op dinsdag 14 juli 2015 17:44 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ah je hebt dat leuke stukje langs het beekje al gedaanzo mooi he met al die varens daar.. stukje klimmen over de boomwortels
![]()
werkcoach is ook akkoord met mijn werkervaringsplek
Volgens mij heb ik daar een ijsvogel voorbij zien schieten.. er zitten sowieso veel gekraagde roodstaarten in het hele gebied.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 19:12 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Mooi stukje jaMorgen ff terug met camera
Ze zijn altijd zo lekker op tijd hč, ziekenhuizen en rekeningenquote:Op dinsdag 14 juli 2015 18:25 schreef Bluezz het volgende:
Brrrr eigen risico rekening over mijn dermatoloogbezoeken incl medicatie van okt vorig jaar ontvangen
Niet..quote:Op dinsdag 14 juli 2015 19:43 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ze zijn altijd zo lekker op tijd hč, ziekenhuizen en rekeningen(en ik vraag me nog steeds af hoe mensen in de bijstand of met een superlaag inkomen in godsnaam dat soort bedragen kunnen ophoesten)
Het is ook door g's chronische ziekte een flinke kostenpost bij ons. Gelukkig hebben we WAO en een baan!!quote:Op dinsdag 14 juli 2015 19:43 schreef Isabeau het volgende:
Ze zijn altijd zo lekker op tijd hč, ziekenhuizen en rekeningen(en ik vraag me nog steeds af hoe mensen in de bijstand of met een superlaag inkomen in godsnaam dat soort bedragen kunnen ophoesten)
Het is voor heel veel Nederlanders denk ik een waanzinnige kostenpost. Vooral als je met z'n tweeën in de medische molen zit.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:01 schreef Bluezz het volgende:
Het is ook door g's chronische ziekte een flinke kostenpost bij ons. Gelukkig hebben we WAO en een baan!!
Heb alleen een compactje bij me. Gaat geen succes worden.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 19:16 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik daar een ijsvogel voorbij zien schieten.. er zitten sowieso veel gekraagde roodstaarten in het hele gebied.
720 euro per jaar hier dus extra kosten voor ons. Alsof ziek zijn niet al erg genoeg is, wordt je als chronisch zieke dus dubbel gestraft.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:20 schreef Isabeau het volgende:
Het is voor heel veel Nederlanders denk ik een waanzinnige kostenpost. Vooral als je met z'n tweeën in de medische molen zit.
Eigenlijk te gek voor woorden hč.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:33 schreef liedetector het volgende:
ik denk dat steeds meer mensen (ala amerikanen) zorg dus schrappen en nog ben je 110 per maand kwijt verplicht.... gekkenhuis
yupquote:Op dinsdag 14 juli 2015 21:19 schreef golfer het volgende:
720 euro per jaar hier dus extra kosten voor ons. Alsof ziek zijn niet al erg genoeg is, wordt je als chronisch zieke dus dubbel gestraft.
Compleet doorgeslagen! en een ziekenhuis (weten jij en blues vast alles van) moet dan ook nog eens commercieel gaan denken (krom)quote:
Ja, dat is één van mijn stokpaardjes omdat ik het zo belachelijk vindquote:Op dinsdag 14 juli 2015 21:34 schreef liedetector het volgende:
Compleet doorgeslagen! en een ziekenhuis (weten jij en blues vast alles van) moet dan ook nog eens commercieel gaan denken (krom)
Thnx (en dan bedoel ik dat mensen uit de praktijk het ook raar vinden)quote:Op dinsdag 14 juli 2015 21:35 schreef Isabeau het volgende:
Ja, dat is één van mijn stokpaardjes omdat ik het zo belachelijk vind
Die Cak-compensatie is al vorig jaar afgeschaft. Die krijgen chronisch zieken dus niet meer.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 21:25 schreef Isabeau het volgende:
yupNou krijg je als chronisch zieke ook automatisch een compensatie, maar die kreeg je voor dit hele eigen risico systeem ook al en was bedoeld voor de extra kosten die je als chronisch zieke toch al maakte.
Ja.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:33 schreef liedetector het volgende:
ik denk dat steeds meer mensen (ala amerikanen) zorg dus schrappen en nog ben je 110 per maand kwijt verplicht.... gekkenhuis
[sarcasme] gelukkig kost dat op die manier de samenleving niks, omdat zorg ontbreekt of te duur is [/sarsarme]quote:Op dinsdag 14 juli 2015 22:08 schreef Isegrim het volgende:
Zie ook de discussie over 'verwarde mensen'.
Dat klinkt echt tof!quote:Op dinsdag 14 juli 2015 17:48 schreef Sunnythesun het volgende:
Jah3 klassen (3 leerjaren, van ieder 1) CCT meelopen, wellicht 2 studieloopbaangroepen (zijn de zelfde klassen namelijk). En dan zien we wel wat er nog bij gaat komen eventueel. We houden de opties open! Voor mij is iedere kans er één
Ah jammer. Onthou ik voor volgende keerquote:Op dinsdag 14 juli 2015 17:37 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Beetje laat maar West-Kruiskade is Chinatown.
Vooral als je bedenkt dat men wel luxe-artikelen als vakanties, auto's etc koopt.quote:
De miljarden reserves en winst van de zorgverzekeraars die niet ten goede komen aan premieverlagingen of goede medicijnen. Het dicteren door die zelfde zorgverzekeraars aan ziekenhuizen en doktoren en maatschappen wat wel of niet mag worden voorgeschreven... etc. etc.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 23:23 schreef PdeHoog het volgende:
Het enige dat me tegenstaat is het systeem. Het systeem is gewoon aan alle kanten rommelig. En zeker die 30 miljoen aan advertenties door zorgverzekeraars staat me ontzettend tegen
Oh...dat ben ik helemaal met je eensquote:Op dinsdag 14 juli 2015 23:32 schreef golfer het volgende:
[..]
De miljarden reserves en winst van de zorgverzekeraars die niet ten goede komen aan premieverlagingen of goede medicijnen. Het dicteren door die zelfde zorgverzekeraars aan ziekenhuizen en doktoren en maatschappen wat wel of niet mag worden voorgeschreven... etc. etc.
Gewoon alsjeblieft weer gewoon terug naar 1 publieke basisverzekering.
Ik vind de SP heel eerlijk gezegd gewoon bijzonder onrealistische ideeen hebben. Nou ja, die hadden ze in het verleden. Het enige goede punt is idd het zorgbeleid.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 23:39 schreef Bluezz het volgende:
Sorry voor het schreeuwerige van de sp, ook op hun site, ben daar ook niet zo van, maar ik sta er wel achter en ben het vrijwel altijd eens met zéker hun zorgbeleid.
Even wat anders nog 1 dagje werken in onzekerheid en dan donderdag.... de klapper.. word ik het wel of word ik het niet
Als ik het mij goed herinner, waren zij wel vaak de enigen die een groen stickertje van het CPB kregen voor hun begrotingen.quote:Op woensdag 15 juli 2015 00:08 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik vind de SP heel eerlijk gezegd gewoon bijzonder onrealistische ideeen hebben. Nou ja, die hadden ze in het verleden. Het enige goede punt is idd het zorgbeleid.
Met onrealistisch bedoelde ik de uitvoerbaarheid. Niet de bekostiging. Eerlijkheidshalve moet ik erbij zeggen dat ik me de laatste jaren niet geheel in hun denkbeelden heb verdiept en het zorgbeleid via twitter door iemand onder mijn aandacht werd gebracht. En daar kon ik het wel mee eens zijn.quote:Op woensdag 15 juli 2015 00:14 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Als ik het mij goed herinner, waren zij wel vaak de enigen die een groen stickertje van het CPB kregen voor hun begrotingen.
Kloptquote:Op woensdag 15 juli 2015 00:47 schreef golfer het volgende:
Renske Leijten in je Twitter is altijd leuk en goed. Topwijf.
Sorry hoor, maar de groep mensen die ik bedoel die die 375 niet kunnen ophoesten (en 750 is al helemaal een ramp) hebben ook geen auto en gaan ook nooit op vakantiequote:Op dinsdag 14 juli 2015 23:23 schreef PdeHoog het volgende:
Vooral als je bedenkt dat men wel luxe-artikelen als vakanties, auto's etc koopt.
Zorg lijkt me een eerste levensbehoefteEn ja, het is duur maar over het algemeen heb je voor 120 eur per maand een vrijwel onbeperkte toegang tot de basiszorg. Het enige dat me tegenstaat is het systeem. Het systeem is gewoon aan alle kanten rommelig. En zeker die 30 miljoen aan advertenties door zorgverzekeraars staat me ontzettend tegen
Mooi gesproken.quote:Op woensdag 15 juli 2015 07:38 schreef Isabeau het volgende:
Ik moet zeggen dat ik het altijd heel erg gewaardeerd heb dat golfer en Bluezz altijd zo achter een partij hebben gestaan die opkomt voor de allerarmsten in de samenleving. terwijl ze zelf niet tot die groep behoren. Dat zie je weinig. Ik ben het vaak niet met de SP eens, vraag me ook af of het allemaal wel haalbaar is wat ze zouden willen, maar vind het altijd nobel om aan de zwakkeren in een maatschappij te denken ipv alleen aan geld en meer geld en rijken nog rijker maken.
Nou vind ik het sowieso altijd wat triestig als mensen stemmen op een partij die hun eigen belangetjes het beste vertegenwoordigt, in plaats van op een partij waarvan ze denken dat de samenleving er werkelijk beter van wordt.quote:Op woensdag 15 juli 2015 07:38 schreef Isabeau het volgende:
Ik moet zeggen dat ik het altijd heel erg gewaardeerd heb dat golfer en Bluezz altijd zo achter een partij hebben gestaan die opkomt voor de allerarmsten in de samenleving. terwijl ze zelf niet tot die groep behoren. Dat zie je weinig. Ik ben het vaak niet met de SP eens, vraag me ook af of het allemaal wel haalbaar is wat ze zouden willen, maar vind het altijd nobel om aan de zwakkeren in een maatschappij te denken ipv alleen aan geld en meer geld en rijken nog rijker maken.
Dat begrijp ik ook nooit zo goed.quote:Op woensdag 15 juli 2015 08:01 schreef Isegrim het volgende:
Nou vind ik het sowieso altijd wat triestig als mensen stemmen op een partij die hun eigen belangetjes het beste vertegenwoordigt, in plaats van op een partij waarvan ze denken dat de samenleving er werkelijk beter van wordt.
Isa gaat een taart bakken roerenquote:Op woensdag 15 juli 2015 07:41 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben vrij vandaag, dus ik moet taarten bakkenNou ja, 'bakken', 1 moest een mon chou taart worden, dus dat wordt taart bij elkaar roeren.
Eens!!quote:Op woensdag 15 juli 2015 08:01 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Nou vind ik het sowieso altijd wat triestig als mensen stemmen op een partij die hun eigen belangetjes het beste vertegenwoordigt, in plaats van op een partij waarvan ze denken dat de samenleving er werkelijk beter van wordt.
Bijzonder allemaal hoorquote:Op woensdag 15 juli 2015 07:21 schreef minilot het volgende:
New Horizons is weer opgedoken! Alles is goed gegaan! Later in de ochtend de eerste supergoeie foto's van Pluto!
Ik vrees dat veel mensen denken dat als het voor hen goed is, het ook voor de maatschappij het beste is. Die denken helemaal niet verder dan hun neus lang is (of portemonnee dik)..quote:Op woensdag 15 juli 2015 08:01 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Nou vind ik het sowieso altijd wat triestig als mensen stemmen op een partij die hun eigen belangetjes het beste vertegenwoordigt, in plaats van op een partij waarvan ze denken dat de samenleving er werkelijk beter van wordt.
Dat klopt.quote:Op woensdag 15 juli 2015 08:55 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ik vrees dat veel mensen denken dat als het voor hen goed is, het ook voor de maatschappij het beste is. Die denken helemaal niet verder dan hun neus lang is (of portemonnee dik)..
Ja maar mijn zusje is niet dom verder. Daarom irriteert het mij mateloos.quote:Op woensdag 15 juli 2015 09:32 schreef Bluezz het volgende:
Er zijn ook legio mensen die stemmen op de lijsttrekker omdat ie zo'n mooi jasje aanheeft
Ze stemt iig. Dat doet ook niet iedereen.quote:Op woensdag 15 juli 2015 09:00 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat klopt.
Mijn zusje stemt VVD omdat ze denkt dat dat dé partij voor ondernemers is. Maar ze is het helemaal niet eens met de VVD.
Heb liever dat ze niet stemt dan dat ze VVD stemt eik.quote:Op woensdag 15 juli 2015 10:49 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ze stemt iig. Dat doet ook niet iedereen.
Deze gedachte heb ik ook al jaren... maar iedereen roept altijd : beter wel stemmen dan niet. Slaat echt nergens op.quote:Op woensdag 15 juli 2015 10:59 schreef minilot het volgende:
'Ze stemt in elk geval', daar ben ik het ook niet mee eens hoor. Ik heb liever dat iemand niet stemt dan dat iemand met een onnozele motivatie stemt, als snap ik heus wel dat wat wel of niet onnozel is voor iedereen verschilt..
Maar ik zou het stiekem helemaal niet gek vinden als je een korte quiz kreeg over de globale standpunten van de verschillende partijen voordat je überhaupt het stemhok in mocht. Dat de uitslag van politieke verkiezingen voor een fors deel wordt bepaald door mensen die zich nergens in verdiepen en/of stemmen vanuit onderbuikgevoelens vind ik een knap onaangenaam aspect van democratie.
Waarmee je dus iedereen gaat weigeren die niet voldoende weet van de politieke programma's? Wat een bullshitquote:Op woensdag 15 juli 2015 10:59 schreef minilot het volgende:
'Ze stemt in elk geval', daar ben ik het ook niet mee eens hoor. Ik heb liever dat iemand niet stemt dan dat iemand met een onnozele motivatie stemt, als snap ik heus wel dat wat wel of niet onnozel is voor iedereen verschilt..
Maar ik zou het stiekem helemaal niet gek vinden als je een korte quiz kreeg over de globale standpunten van de verschillende partijen voordat je überhaupt het stemhok in mocht. Dat de uitslag van politieke verkiezingen voor een fors deel wordt bepaald door mensen die zich nergens in verdiepen en/of stemmen vanuit onderbuikgevoelens vind ik een knap onaangenaam aspect van democratie.
Ik ben met je eens dat dat een basisbeginsel van democratie is. Maar het is ook de reden dat deze vorm van democratie niet bepaald altijd tot verstandig landsbeleid leidt.quote:Op woensdag 15 juli 2015 11:42 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Waarmee je dus iedereen gaat weigeren die niet voldoende weet van de politieke programma's? Wat een bullshitHet is aan een ieder om te bepalen waar hij of zij op wil stemmen ongeacht de beweegredenen. Dat is een basisbeginsel van de democratie.
Politiek levert per definitie geen verstandig landsbeleid op. Alle partijen zijn namelijk druk bezig hun eigen programma door te drukken, of dat nu vvd, pvv, sgp, sp of cda of whatever is. Als je verstandig landsbeleid wilt, dan zet je een stel onafhankelijke bestuurders neer zonder politieke connecties met een duidelijk doel en randvoorwaarden.quote:Op woensdag 15 juli 2015 11:45 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik ben met je eens dat dat een basisbeginsel van democratie is. Maar het is ook de reden dat deze vorm van democratie niet bepaald altijd tot verstandig landsbeleid leidt.
Dan stem je dus per definitie nergens op? Je weet er namelijk nooit genoeg van. De situatie is vele, vele malen gecompliceerder dan dat jij denkt of denkt te weten. Kortom...je weet nooit genoeg.quote:Op woensdag 15 juli 2015 11:48 schreef minilot het volgende:
(Overigens betreft ik het ook op mezelf hoor. Of het nou gaat om landsbelang, om regionale verkiezingen, een referendum of om iets heel kleinschaligs waarbij ik toevallig persoonlijk gevraagd word om mee te beslissen: als ik er niet voldoende vanaf weet weiger ik mee te beslissen.)
Daar heb je gelijk in, maar ik ben er in elk geval wel heel bewust mee bezig, en als het gaat om landelijke verkiezingen dan lees ik in elk geval álle partijprogramma's en ik denk er heel, heel goed over na. En ja, hoe ondemocratisch dat ook is, daarmee vind ik mijn stem intrinsiek meer 'waard' dan iemand die stemt op basis van een mooi jasje van een politicus, of omdat je ouders ook altijd zo gingen stemmen of weet ik veel wat.quote:Op woensdag 15 juli 2015 11:50 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dan stem je dus per definitie nergens op? Je weet er namelijk nooit genoeg van. De situatie is vele, vele malen gecompliceerder dan dat jij denkt of denkt te weten. Kortom...je weet nooit genoeg.
Het probleem is uiteraard dat er in de praktijk niet zoiets bestaat als een objectief vastgesteld duidelijk doel en objectief vastgestelde randvoorwaarden. Waar het uiteindelijk heen moet met de maatschappij, hoe deze ingericht moet worden en aan welke regels alles en iedereen moet voldoen, daarover verschillen mensen nu eenmaal enorm van mening. Op basis waarvan bepaal je hoe zo'n 'onafhankelijk' beleid eruit moet zien? Daarvoor zul je als je het nog enigszins democratisch wilt houden verschillende meningen toe moeten laten en dar draait dan uiteindelijk vanzelf weer op een politiek systeem uit. Je komt daar niet vanaf, je kunt hoogstens proberen om de volksvertegenwoordiging op een zo eerlijk en goed mogelijke manier te laten verlopen. En da's geen makkie.quote:Op woensdag 15 juli 2015 11:47 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Politiek levert per definitie geen verstandig landsbeleid op. Alle partijen zijn namelijk druk bezig hun eigen programma door te drukken, of dat nu vvd, pvv, sgp, sp of cda of whatever is. Als je verstandig landsbeleid wilt, dan zet je een stel onafhankelijke bestuurders neer zonder politieke connecties met een duidelijk doel en randvoorwaarden.
Aristocratie.quote:Op woensdag 15 juli 2015 11:47 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Politiek levert per definitie geen verstandig landsbeleid op. Alle partijen zijn namelijk druk bezig hun eigen programma door te drukken, of dat nu vvd, pvv, sgp, sp of cda of whatever is. Als je verstandig landsbeleid wilt, dan zet je een stel onafhankelijke bestuurders neer zonder politieke connecties met een duidelijk doel en randvoorwaarden.
Mee eens hoor, zo ziet mijn utopie er ook uit. Maar: macht corrumpeert nou eenmaal, dus je moet een soort controlerend apparaat hebben. En daarbij kom je toch niet helemaal onder politieke keuzes uit.quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:01 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Aristocratie.De leiding in handen van filosofen en andere wijzen.
Uiteraard is dat uiteindelijk wel zo.quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:07 schreef Jagärtrut het volgende:
En wie bepaalt dat die wijze mannen nou echt wijs zijn? En wat is wijsheid?
Dat. Filosofen kunnen ook compleet van het padje af zijn qua onwerkbare ideeën. Dus, wie controleert dat allemaal?quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:07 schreef Jagärtrut het volgende:
En wie bepaalt dat die wijze mannen nou echt wijs zijn? En wat is wijsheid?
Mijn ouders keken bijv enorm op tegen alle politici en alle doktoren etc.wilden daar geen kwaad woord over horen... zij zijn van de generatie 1915/1920.quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:07 schreef Jagärtrut het volgende:
En wie bepaalt dat die wijze mannen nou echt wijs zijn? En wat is wijsheid?
ik geloof dat het heel erg met de tijdsgeest te maken heeft, maar ook met opleidingsniveau. Ik merk dat hoe meer ik weet en leer, hoe kritischer ik over zogenaamde 'feiten' ben. Het journaal kijken kan soms een grote ergernis zijn, want hoe neutraal de NOS het probeert te brengen, dat lukt natuurlijk nooit helemaal. Voordat ik iets aanneem wil ik onderzoek zien, en dan het liefst ook verschillende onderzoeken over hetzelfde iets...quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:18 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Mijn ouders keken bijv enorm op tegen alle politici en alle doktoren etc.wilden daar geen kwaad woord over horen... zij zijn van de generatie 1915/1920.
Ik snap dat niet, waren ze dan niet goed geinformeerd of zo? Want het zal met de competentie van deze mensen echt niet altijd zo goed gesteld zijn geweest. Net als nu.
Bepaalde dingen die je in huis hebt en op wil maken?quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:21 schreef Jagärtrut het volgende:
Een ander onderwerp: vanavond krijgen we eters en ik heb absoluut geen inspiratie wat te koken. Het moet snel zijn, maar toch ook leuk. En vegetarisch.
Daar is een kliniek voor, een etage onder die waar B. werkt, die kunnen dat probleem zeer vakkundig voor je oplossen.quote:
niets in huis. Hoofdgerecht only denk ik, toetje doe ik wel wat fruit ofzo.quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:23 schreef minilot het volgende:
[..]
Bepaalde dingen die je in huis hebt en op wil maken?
Zoek je alleen een hoofdgerecht, of ook voor en toet?
Ik denk dat veel mensen dat in mindere mate wel hebben als het gaat over dingen waar ze veel van weten.quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:21 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik geloof dat het heel erg met de tijdsgeest te maken heeft, maar ook met opleidingsniveau. Ik merk dat hoe meer ik weet en leer, hoe kritischer ik over zogenaamde 'feiten' ben. Het journaal kijken kan soms een grote ergernis zijn, want hoe neutraal de NOS het probeert te brengen, dat lukt natuurlijk nooit helemaal.
Die twijfelfase ben ik al een paar jaar geleden ontgroeid, maar toch bedankt.quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:23 schreef golfer het volgende:
[..]
Daar is een kliniek voor, een etage onder die waar B. werkt, die kunnen dat probleem zeer vakkundig voor je oplossen.
Ehh..quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:23 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
niets in huis. Hoofdgerecht only denk ik, toetje doe ik wel wat fruit ofzo.
Ik ben daar vrij cynisch over, Ik vrees dat heel veel mensen klakkeloos aannemen wat er voorbij komt, tenzij het niet in het gevormde wereldbeeld past. Kijk reacties op nieuwssite na en je weet genoeg. Of het gemak waarmee mensen de grootst mogelijke onzin op sociale media voor waar aannemen.quote:Op woensdag 15 juli 2015 12:28 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik denk dat veel mensen dat in mindere mate wel hebben als het gaat over dingen waar ze veel van weten.
Als ik in de reguliere media iets lees over attractieparken zeef ik er altijd zķ een handvol stommiteiten uit.Mijn collega is professioneel dressuurrijdster en zit áltijd te piepen over fouten in de media als het over paarden gaat. En zo heeft bijna iedereen dat wel met eigen onderwerpen.
De enige conclusie die je daar dan uit kunt trekken is dat je het nieuws eigenlijk nooit zomaar klakkeloos kunt aannemen. :![]()
Ik weet nog dat ik alweer bijna tien jaar geleden 'Het zijn net mensen' van Joris Luyendijk las, over hoe verslaggeving vanuit het Midden-Oosten nou in werkelijkheid verloopt. Dat was destijds wel een eye opener, inzake hoeveel je dat je op het journaal ziet echt met een grķte korrel zout moet nemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |