FOK!forum / Relaties & Psychologie / Heel erg uitgescholden. Wie leest mijn verhaal?
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:30
Hoi,

Ik heb afgelopen nacht iets heel vervelends meegemaakt en wil het graag delen. Het gaat over mijn inmiddels ex vriend.

Het begon de laatste 2 weken al een beetje toen hij op zichzelf ging wonen. Hij gedroeg zich gisterenmiddag heel afstandelijk en ik snapte maar niet waarom. Ik dacht dat we juist closer waren geworden.
Ik kwam er later achter dat het met afgelopen dinsdag te maken had. Toen kwam zijn moeder langs bij hem thuis. Mijn ex vroeg of ik er bij wilde zijn en ik wilde wel (ik woon overigens niet bij hem). Mijn ex wist dat ik ook heel verlegen ben bij mensen die ik niet goed ken, maar dat het na een tijdje vanzelf goed komt.
Die dinsdag had ik voor mijn vriend en zijn moeder gekookt, ik deed heel vriendelijk. Ik was wat nerveus..maar dat is vrij normaal lijkt me?
Op een gegeven moment vroeg mijn ex of ze wat wilde eten van het gerecht dat ik had gemaakt, ze schudde langzaam van nee. Vervolgens gingen we buiten eten. Vond ik niet erg, ieder zijn keus natuurlijk.

Waar mijn vriend heel kwaad om is geworden is dat ik twee keer opstond om iets te doen toen ik met zijn moeder alleen zat. Nu moet ik bekennen dat ik het wel spannend vond of zij mij goed genoeg vond. Ik heb in het verleden namelijk veel kritiek op mijn persoontje gehad en dat heeft die grote onzekerheid gecreeerd, maar er zit geen kwade bedoeling achter.

Eerste keer dat ik opstond was bij hem thuis. Ik ging hem helpen met zijn koffer. De tweede keer was buiten tijdens het eten. Toen stond ik met hem gelijktijdig op om naar de plee te gaan en hij ging afrekenen. Dit alles heeft hij als een grote aanval op zijn moeder/zijn bloed ervaren. Terwijl ik de rest van de dag gewoon wel bij haar zat en interesse toonde en had gekookt. Daar rept hij met geen woord over.

Nu besloot ik het gisterenavond uit te maken, omdat hij altijd ontzettend veel kritiek op mij heeft gehad. Zoals met de 1e keer dat ik met hem intiem werd (ik was toen nog maagd), hij liep meermalen kwaad weg, omdat het niet ''lukte''. Hij heeft me heel vaak onterecht beschuldigd dat ik geheime vriendjes zou hebben. En nu weer doe ik het niet goed genoeg rond zijn familie. Ik beloofde hem minder verlegen te doen. Hij reageerde met dat ik wel perfect voor hem ben en dat hij een team met mij wilt vormen. Ik heb al zijn sms'jes bewaard. Je kunt zien hoe het escaleert. Ter verduidelijking:

- Jij bent 0,0 voor mij. Jij betekent niets voor mij.

Ik: dat merkte ik al door jouw gedrag

Hij: je bent wel perfect voor mij. (:?)
- Vond het juist superleuk dat je met mij was ondanks dat mijn ma kwam
- Het betekende veel voor me
- Ik wil juist een team met jou zijn
- Maar niet dat je anti mijn familie bent
- Want dat zal ik nooit accepteren
- Wij moeten samen onze eigen weg vinden in de relatie
- Stop met opgeven. Jij bent het voor mij. Links om of rechts om. Jij bent nummer 1.
- Dus geef je op?

Ik: ik vind het niet leuk hoe jij mijn gedrag dicteert rondom jouw familie. Ik ben gewoon mezelf en vriendelijk en toch heb jij kritiek

Hij: dat is waar
- Mijn ma vindt jou juist leuk

Ik: volgens mij ben jij niet echt boos om dit. En gebruik je jouw moeder als rookmantel, omdat je een excuus zoekt om uit te maken. (Hierna begon het te escaleren)

Hij: Leugenaar
- Daarom kan ik niet echt van je houden
- Omdat je mij in de maling neemt
- Opkankeren
- Ik heb onterecht van je gehouden
- Jij bent lager dan ik
- Met je gelieg
- Ik ga verder
- Sterf
- Laat me met rust, kankerhoer
- Hoop dat je snel sterft
- Kankertrut
- Hoop dat je snel sterft
- Hoop dat je begrijpt dat ik je niet meer moet
- Opkankeren
- Hoop dat je kanker krijgt
- En snel sterft. Kankerleugenaar
- Sterf, kankerkind
- Die 300 euro mag je nog storten, kankerkind (dat was het geld dat hij al had betaald voor hotel van volgend weekendje weg. Het was zijn ''cadeautje'' voor mij. Dat geld heb ik toen gestort.)
- Ben jou zat nu
- Krijg kanker
- Ik haat jou
- Hoop dat je snel sterft

Ik was de hele tijd stil toen ik smste: ik heb het geld gestort.

Hij: netjes
- Krijg kanker en rot op, kankerwijf
- Fock jouw gelieg, slet
- Je was geen maagd
- Je was een sletje

Ik: je hebt mijn hart verscheurd met deze smsjes

Hij: Nou en
- Jij liegt
- Ik schijt op jou

En dit was het. Na alles wat ik voor hem wilde betekenen. Mijn zorgzaamheid, ik wilde hem helpen/steunen. En dan krijg ik zo een scheldkannonade ;(
Ik snap niet waar deze haat opeens vandaan komt. Heeft hij altijd een hekel aan me gehad? En ging hij met me om als tijdverdrijf? Ik heb hem in het verleden zelf voorgesteld om vrienden te blijven, zodat hij iemand kan zoeken die hij wel goed vindt. Maar dat wilde hij nooit.

Nu hij een eigen huis heeft, wilde hij van me af?
Of ging het echt om zijn familie?

Hij heeft me nog nooit zo uitgescholden. Sterker nog ik ben nog nooit in mijn leven zo uitgescholden.
Ronaldvrijdag 10 juli 2015 @ 11:35
Wat een wazig verhaal, kan het niet helemaal volgen.

Maar in ieder geval lijkt het mij geen fijne vriend, dus ga lekker verder met je leven.
FritzWeppervrijdag 10 juli 2015 @ 11:35
Holy macaroni wat een psycho.

Laat snel los.
#ANONIEMvrijdag 10 juli 2015 @ 11:35
- Overbodig. -

[ Bericht 77% gewijzigd door #ANONIEM op 10-07-2015 11:49:03 ]
#ANONIEMvrijdag 10 juli 2015 @ 11:35
Oh bah wat een nare vent :o ik snap dat je antwoord wil op waarom hij zo doet. Maar is er eigenlijk ook maar 1 reden goed genoeg om tegen het meisje dat van hem houd te roepen dat ze kanker moet krijgen en moet sterven?
#ANONIEMvrijdag 10 juli 2015 @ 11:36
Wat hij nu precies wil is me niet duidelijk, wel is hij erg onzeker.
Wel is duidelijk dat het heel verstandig van je was om het met hem uit te maken.

Het contact kun je denk ik het beste maar helemaal verbreken.
Moppertvrijdag 10 juli 2015 @ 11:36
Het probleem is niet zijn gescheld maar dat jij zijn gedrag wil accepteren. Anders was je er al wel klaar mee geweest.


Zet hem aan de kant, ga verder met je leven en vergeet deze droeftoeter
HarveySpectervrijdag 10 juli 2015 @ 11:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:36 schreef Moppert het volgende:
Het probleem is niet zijn gescheld maar dat jij zijn gedrag wil accepteren. Anders was je er al wel klaar mee geweest.

Zet hem aan de kant, ga verder met je leven en vergeet deze droeftoeter
Dit.

Wegwezen bij die gozer.
Beetje ruzie maken geeft niets, maar zou het nooit in mijn hoofd halen om dat soort dingen te zeggen.
Nemephisvrijdag 10 juli 2015 @ 11:38
Laat 'm lekker in z'n eigen sop gaar koken en ga verder met je leven
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:35 schreef Scorpie het volgende:

Hij is 100 % van Nederlandse afkomst.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 10-07-2015 11:49:09 ]
erodomevrijdag 10 juli 2015 @ 11:39
Hij is een debiel, veel meer valt er niet aan te snappen. Wees blij dat je hem kwijt bent, mijn god zeg.
DonJamesvrijdag 10 juli 2015 @ 11:40
Samenvatting: TS is een onzeker kwetsbaar vogeltje en haar (al-dan-niet-ex)vriend is van het foute loverboy-type. Ja, het is nu even uit, maar we weten allemaal dat ze toch wel weer naar hem terug gaat.

Gefeliciteerd, jullie zijn geknipt voor elkaar ^O^
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:35 schreef Fripsel het volgende:
Oh bah wat een nare vent :o ik snap dat je antwoord wil op waarom hij zo doet. Maar is er eigenlijk ook maar 1 reden goed genoeg om tegen het meisje dat van hem houd te roepen dat ze kanker moet krijgen en moet sterven?
Misschien heeft hij nooit van me gehouden. Mijn hoofd tolt er gewoon van. Weet niet meer wat ik moet denken
#ANONIEMvrijdag 10 juli 2015 @ 11:40
Contact verbreken en niet zo onzeker doen.
MevrouwPuffvrijdag 10 juli 2015 @ 11:40
Ff een paar weken zwelgen in zelfmedelijden en dan beseffen dat je een veel leukere vriend verdient, die jou goed behandelt.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:40 schreef DonJames het volgende:
Samenvatting: TS is een onzeker kwetsbaar vogeltje en haar (al-dan-niet-ex)vriend is van het foute loverboy-type. Ja, het is nu even uit, maar we weten allemaal dat ze toch wel weer naar hem terug gaat.

Gefeliciteerd, jullie zijn geknipt voor elkaar ^O^
Als iemand me zo verrot uitscheldt, kan ik echt geen gevoelens meer hebben. Hij heeft dat sowieso kapotgemaakt en nee, ik ga niet terug.
Lenny77vrijdag 10 juli 2015 @ 11:41
Op je blote knietjes dankbaar zijn dat je van deze vreselijke hork af bent!!!
Niet meer achteraan gaan, geen uitleg vragen. Gewoon los laten! Fatsoenlijk antwoord ga je toch niet krijgen..
Eigenlijk had je toen met je ontmaagding al je conclusie moeten trekken. Wat een ontzettend lelijke mens!
#ANONIEMvrijdag 10 juli 2015 @ 11:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:39 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

100 % van Nederlandse afkomst.
Dan zijn jullie beiden niet goed snik.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
Ff een paar weken zwelgen in zelfmedelijden en dan beseffen dat je een veel leukere vriend verdient, die jou goed behandelt.
Ik zit hele tijd te huilen, vind het zo erg. Zo een gedrag verdient niemand!
DonJamesvrijdag 10 juli 2015 @ 11:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:41 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Als iemand me zo verrot uitscheldt, kan ik echt geen gevoelens meer hebben. Hij heeft dat sowieso kapotgemaakt en nee, ik ga niet terug.
Ik hoop het oprecht voor je

maar ik geloof er geen zak van
chrisrvrijdag 10 juli 2015 @ 11:43
Aan zo'n psycho mis je gelukkig niks. Niet jouw schuld en lekker laten gaan, wees blij dat je er vanaf bent.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:41 schreef Lenny77 het volgende:
Op je blote knietjes dankbaar zijn dat je van deze vreselijke hork af bent!!!
Niet meer achteraan gaan, geen uitleg vragen. Gewoon los laten! Fatsoenlijk antwoord ga je toch niet krijgen..
Eigenlijk had je toen met je ontmaagding al je conclusie moeten trekken. Wat een ontzettend lelijk mens!
Ik begrijp het ook echt niet. Ik deed zo verschrikkelijk mijn best, het lukte maar niet. Maar dat gescheld is ook zo laag. Een trap na..
spierbalvrijdag 10 juli 2015 @ 11:44
Waarom trekken mensen van scheldpartijen zich altijd zoveel aan? Oké krijg kanker is niet leuk om te horen. Maar hieraan zie je zijn ware aard, dus wees blij. Waarschijnlijk denk je daar nu niet zo over, omdat je nu juist aan de "maar we hadden zo leuke tijd samen"-herinneringen denkt.

Gelukkig zou ik zelf in zo'n situatie mijn schouders ophalen :)

Sterkte ts :*
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:43 schreef chrisr het volgende:
Aan zo'n psycho mis je gelukkig niks. Niet jouw schuld en lekker laten gaan, wees blij dat je er vanaf bent.
Ik had steeds het idee dat zijn familie tegen mij was. Na het bezoek van zijn moeder ging hij dag later zelf langs zijn moeder en was hij opeens van liefdevol heel erg afstandelijk...Zou dat ermee te maken hebben?
#ANONIEMvrijdag 10 juli 2015 @ 11:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
Zoals met de 1e keer dat ik met hem intiem werd (ik was toen nog maagd), hij liep meermalen kwaad weg, omdat het niet ''lukte''. Hij heeft me heel vaak onterecht beschuldigd dat ik geheime vriendjes zou hebben.
:{.

Wat is dit voor een debiel dan.

Hoe heb je al deze shit van hem geaccepteerd? Je gaat me niet vertellen dat hij de rest van de tijd een leuk vriendje was. :{.

Probeer het niet te begrijpen. Serieus, loslaten en zo snel mogelijk je leven weer oppakken is het beste wat je kan doen. En zorg ervoor dat hij uit je leven blijft.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:45
quote:
7s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:44 schreef spierbal het volgende:
Waarom trekken mensen van scheldpartijen zich altijd zoveel aan? Oké krijg kanker is niet leuk om te horen. Maar hieraan zie je zijn ware aard, dus wees blij. Waarschijnlijk denk je daar nu niet zo over, omdat je nu juist aan de "maar we hadden zo leuke tijd samen"-herinneringen denkt.

Gelukkig zou ik zelf in zo'n situatie mijn schouders ophalen :)

Sterkte ts :*
Dankjewel
livelinkvrijdag 10 juli 2015 @ 11:45
Pfff, zijn moeder heeft hem in ieder geval geen manieren geleerd.
#ANONIEMvrijdag 10 juli 2015 @ 11:46
Hoelang had je wat met hem?
RM-rfvrijdag 10 juli 2015 @ 11:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:

Ik snap niet waar deze haat opeens vandaan komt. Heeft hij altijd een hekel aan me gehad?
Dat lijkt me een interssante vraag..

wat je hebt gepost is enkel het gedrag rondom die 'afgelopen dinsdag' waarop je relatie uitging.
Volgens mij ziet iedereen die dat leest in hem vooral een enorme klootzak (en een beetje labiel gedrag met dat snel springen van aardig naar schelden op een ontzettend 'tokkie'-niveau)...
Op basis daarvan kan je enkel blij zijn van hem af te zijn en is het nu enkel hopen dat hij je verder in rust laat...

... enkel vraag ik me dan af of jullie relatie hiervoor wel normaal was ?
Op basis van wat je post kan ik me dat niet goed voorstellen
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:45 schreef zarGon het volgende:

[..]

:{.

Wat is dit voor een debiel dan.

Hoe heb je al deze shit van hem geaccepteerd? Je gaat me niet vertellen dat hij de rest van de tijd een leuk vriendje was. :{.

Probeer het niet te begrijpen. Serieus, loslaten en zo snel mogelijk je leven weer oppakken is het beste wat je kan doen. En zorg ervoor dat hij uit je leven blijft.
Ik heb het geaccepteerd, omdat ik dacht als ik mezelf bewees dat hij nog meer van me zou houden. Ik vond hem heel leuk en wilde zo graag dat hij van me zou houden, omdat ik oprecht van hem hield. Het leek afgelopen maanden wat beter te gaan, maar het zat dus niet goed aan zijn gescheld van afgelopen nacht te zien
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:46 schreef zarGon het volgende:
Hoelang had je wat met hem?
1 jaar. Waar ik zijn familie zo nu en dan zag. Ze wonen namelijk ver (uiterst Zuidelijk). Ik had het ook erg druk met studie en stage
arvensisvrijdag 10 juli 2015 @ 11:47
- Reactie op gewijzigde post. -

[ Bericht 61% gewijzigd door #ANONIEM op 10-07-2015 11:49:35 ]
MevrouwPuffvrijdag 10 juli 2015 @ 11:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:42 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Ik zit hele tijd te huilen, vind het zo erg. Zo een gedrag verdient niemand!
Hij vertoonde dit egoistische gedrag al eerder en wil met boosheid zijn zin doordrammen. Als je daar nooit tegenin gaat ziet hij niet in dat het fout is, want het werkt voor hem.
Dit is een heel belangrijke reden waarom jullie niet bij elkaar passen, hij merkt misschien niet eens dat hij je zo pijn doet hiermee (maar hij gebruikt het om jou zijn zin te laten doen) of hij ervaart wraakgevoelens omdat hij merkt dat je gekwetst bent. Welke optie dan ook, hij is geen relatiemateriaal.
Klaas-Jan_50vrijdag 10 juli 2015 @ 11:49
Inderdaad, verder gaan! En ook niet als hij over een paar weken (want dat gaat gebeuren verzeker ik je) ineens lief gaat doen. Gewoon hem overal op blokeren/verwijderen en verder gaan. Na een week ga je jezelf al een stuk beter voelen, beloofd!
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:46 schreef RM-rf het volgende:

[..]

Dat lijkt me een interssante vraag..

wat je hebt gepost is enkel het gedrag rondom die 'afgelopen dinsdag' waarop je relatie uitging.
Volgens mij ziet iedereen die dat leest in hem vooral een enorme klootzak (en een beetje labiel gedrag met dat snel springen van aardig naar schelden op een ontzettend 'tokkie'-niveau)...
Op basis daarvan kan je enkel blij zijn van hem af te zijn en is het nu enkel hopen dat hij je verder in rust laat...

... enkel vraag ik me dan af of jullie relatie hiervoor wel normaal was ?
Op basis van wat je post kan ik me dat niet goed voorstellen
Als ik er op terugkijk, was het niet normaal. Zijn lieve momenten vond ik heel leuk, maar de laatste maanden vroeg ik me af of het echt was. Hij had steeds aanmerkingen, wat ik ook deed...er was weer wat anders wat verkeerd was. Toen begon ik me af te vragen of het misschien geen spelletje was? Om mij bezig te houden, terwijl hij niet echt serieus was. Hij noemde mij eerst: zijn pornosterretje (toen ik nog maagd was. We deden het na een halfjaar echt). Hij zei rare dingen als: jij zou goed verdienen als escort. Of dekens van me aftrekken als ik geen seks wilde....Dat ik een debiel was als ik binnen een dag een boek niet kon leren enz.

Maar hij kon ook begripvol zijn op andere vlakken.De laatste weken was ik altijd op mijn hoede en hij gaf gisteren ook toe dat mijn vertrouwen in hem is geschaad door wat hij heeft gedaan en dat hij dat snapte. Dit was voor het schelden.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:55
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:48 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Hij vertoonde dit egoistische gedrag al eerder en wil met boosheid zijn zin doordrammen. Als je daar nooit tegenin gaat ziet hij niet in dat het fout is, want het werkt voor hem.
Dit is een heel belangrijke reden waarom jullie niet bij elkaar passen, hij merkt misschien niet eens dat hij je zo pijn doet hiermee (maar hij gebruikt het om jou zijn zin te laten doen) of hij ervaart wraakgevoelens omdat hij merkt dat je gekwetst bent. Welke optie dan ook, hij is geen relatiemateriaal.
De laatste tijd kwam ik juist wel voor mezelf op en daar kon hij niet goed tegen.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:49 schreef Klaas-Jan_50 het volgende:
Inderdaad, verder gaan! En ook niet als hij over een paar weken (want dat gaat gebeuren verzeker ik je) ineens lief gaat doen. Gewoon hem overal op blokeren/verwijderen en verder gaan. Na een week ga je jezelf al een stuk beter voelen, beloofd!
Ik ga inderdaad verder en waarom zou hij opeens terug willen komen? Hij wilt me duidelijk niet.
Scary_Maryvrijdag 10 juli 2015 @ 11:56
Er is één iemand die een hekel aan je heeft en dat ben je zelf, want jij bent degene die zo met je om laat gaan. Bel de huisarts, vraag om een doorverwijzing naar een psych en blijf minimaal een jaar uit relaties om aan de kern van dit probleem te werken: Jezelf.
CherryLipsvrijdag 10 juli 2015 @ 11:57
Ik was er na het eerste sms'je al klaar mee geweest.
Laat je NOOIT door iemand zo behandelen of toespreken, wie het ook is. Klaar ermee, contact verbreken. Dit hoef je van niemand te pikken.
RM-rfvrijdag 10 juli 2015 @ 11:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:54 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Maar hij kon ook begripvol zijn op andere vlakken.
O? ... kun je misschien dan exact een positief punt van hem aangeven...?

Alle voorbeelden die je geeft zijn ontzettend negatief en geven mij een beetje de rillingen, alsof hij een soort van manipulatieve psychopaat is en jij een erg zwak en onderdanig opstellend meisje
MevrouwPuffvrijdag 10 juli 2015 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:55 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

De laatste tijd kwam ik juist wel voor mezelf op en daar kon hij niet goed tegen.
Precies, hij heeft geen inzicht in het effect van zijn gedrag op jou, of het kan hem niet schelen. Hij kan blijkbaar ook niet van communicatiemanier veranderen en gaat door op dezelfde boze voet.

Des te meer redenen om hem niet aan te willen houden.
CherryLipsvrijdag 10 juli 2015 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:57 schreef RM-rf het volgende:

[..]

O? ... kun je misschien dan exact een positief punt van hem aangeven...?

Alle voorbeelden die je geeft zijn ontzettend negatief en geven mij een beetje de rillingen, alsof hij een soort van manipulatieve psychopaat is en jij een erg zwak en onderdanig opstellend meisje
Hoe begrip en lief hij ook is, als iemand zo tekeer kan gaan, valt hij niet te vertrouwen. Nu is het gescheld via de sms, de volgende keer een vuist tegen je kaak.
LazyDavevrijdag 10 juli 2015 @ 12:00
Wat een fijne gevoelige jongen en het is allemaal geëscaleerd, nadat jij op de verkeerde tijdstippen opstond?
#ANONIEMvrijdag 10 juli 2015 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:54 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Hij noemde mij eerst: zijn pornosterretje (toen ik nog maagd was. We deden het na een halfjaar echt). Hij zei rare dingen als: jij zou goed verdienen als escort. Of dekens van me aftrekken als ik geen seks wilde....Dat ik een debiel was als ik binnen een dag een boek niet kon leren enz.
...

Val niet in dezelfde valkuil bij een volgende relatie; werk aan je onzekerheden...
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:57 schreef RM-rf het volgende:

[..]

O? ... kun je misschien dan exact een positief punt van hem aangeven...?

Alle voorbeelden die je geeft zijn ontzettend negatief en geven mij een beetje de rillingen, alsof hij een soort van manipulatieve psychopaat is en jij een erg zwak en onderdanig opstellend meisje
Ik heb een gezondheidsklacht waar hij mee rekening hield en dat vond ik erg fijn. Ik vond het fijn dat hij mij alleen aandacht gaf en geen andere meiden (al kan ik dit niet met zekerheid zeggen natuurlijk). Fijne dingen waren dat ik met hem steeds in contact was, wat ik persoonlijk heel fijn vind. Hij gaf aan een toekomst met mij te willen, met kindjes. Dat zoek ik ook, een serieus iemand. Ik hou van een sterke band en dat zag ik in hem. Maar dit is zo een groot contrast met het verhaal geschreven in de OP, waardoor ik steeds in de war was over wat hij echt dacht en wilde. Uiteindelijk werd hij al na een weekje dat hij opzichzelf woonde, erg afstandelijk. Had ik nooit verwacht. Hij woonde hiervoor bij zijn moeder.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 12:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:00 schreef LazyDave het volgende:
Wat een fijne gevoelige jongen en het is allemaal geëscaleerd, nadat jij op de verkeerde tijdstippen opstond?
Hij zei dat hij het als een aanval zal dat ik 2 keer op stond ja, hij zei dat het hem zorgen baarde dat ik toen niet bij zijn moeder wilde zijn. Terwijl ik de rest van de dag wel gewoon zat. Ah joh, het is een excuus denk ik. Hij zocht iets om boos te worden
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 12:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:59 schreef CherryLips het volgende:

[..]

Hoe begrip en lief hij ook is, als iemand zo tekeer kan gaan, valt hij niet te vertrouwen. Nu is het gescheld via de sms, de volgende keer een vuist tegen je kaak.
Ik denk dat hij me ook wel zou slaan. Maar goed, ben er vanaf nu. Het gaat wel tijd kosten om dit te helen, maar het lukt vast wel
Lenny77vrijdag 10 juli 2015 @ 12:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:46 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Ik heb het geaccepteerd, omdat ik dacht als ik mezelf bewees dat hij nog meer van me zou houden. Ik vond hem heel leuk en wilde zo graag dat hij van me zou houden, omdat ik oprecht van hem hield. Het leek afgelopen maanden wat beter te gaan, maar het zat dus niet goed aan zijn gescheld van afgelopen nacht te zien
Dit dus!!! Je hoeft je niet te bewijzen en steeds liever te doen zodat die ander maar van je zal houden!! Als je dit moet doen dan zit het al flink mis!!!!
Soms werkt het gewoon niet en moet je loslaten.
Maar hier zit het al heel lang scheef!
Advies om aan jezelf te werken en meer zelfrespect te kweken is idd het beste!!! Anders gebeurt het steeds weer.
En ja, hij gaat terug contact met je opnemen. Eventueel met een traan omdat hij je zo mist! En dan gaat het 3 weken goed en begint alles opnieuw maar dan erger!
Niet in trappen!!! Weg blijven van deze vent!
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 12:08
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:06 schreef Lenny77 het volgende:

[..]

Dit dus!!! Je hoeft je niet te bewijzen en steeds liever te doen zodat die ander maar van je zal houden!! Als je dit moet doen dan zit het al flink mis!!!!
Soms werkt het gewoon niet en moet je loslaten.
Maar hier zit het al heel lang scheef!
Advies om aan jezelf te werken en meer zelfrespect te kweken is idd het beste!!! Anders gebeurt het steeds weer.
En ja, hij gaat terug contact met je opnemen. Eventueel met een traan omdat hij je zo mist! En dan gaat het 3 weken goed en begint alles opnieuw maar dan erger!
Niet in trappen!!! Weg blijven van deze vent!
Ik weet nu veel beter dat het aan mijn zelfrespect ligt en dat ik daar aan moet werken. Maar waarom doet hij dan zo? Waarom zou hij me terugwillen? Als ik iemand met weinig zelfrespect zou zien, zou ik nooit zo doen..
Scary_Maryvrijdag 10 juli 2015 @ 12:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:08 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Ik weet nu veel beter dat het aan mijn zelfrespect ligt en dat ik daar aan moet werken. Maar waarom doet hij dan zo? Waarom zou hij me terugwillen? Als ik iemand met weinig zelfrespect zou zien, zou ik nooit zo doen..
Kijk in de spiegel meid en kap met de verantwoording af te schuiven naar hem.
zovtyvrijdag 10 juli 2015 @ 12:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:08 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Ik weet nu veel beter dat het aan mijn zelfrespect ligt en dat ik daar aan moet werken. Maar waarom doet hij dan zo? Waarom zou hij me terugwillen? Als ik iemand met weinig zelfrespect zou zien, zou ik nooit zo doen..
Wat maakt het uit?

Tis voor psychologen misschien wel interessant om uit te vogelen waarom hij zo doet, maar wat kan jou het nog schelen?
livelinkvrijdag 10 juli 2015 @ 12:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:08 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Ik weet nu veel beter dat het aan mijn zelfrespect ligt en dat ik daar aan moet werken. Maar waarom doet hij dan zo? Waarom zou hij me terugwillen? Als ik iemand met weinig zelfrespect zou zien, zou ik nooit zo doen..
Hij doet het omdat jij het toeliet dat hij zo tegen je praat en doet. Nu is dan jouw grens bereikt (en hou dat alsjeblieft zo!), maar eerder kwam hij er mee weg dat hij je met zo weinig respect kon behandelen.
RM-rfvrijdag 10 juli 2015 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:01 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Ik heb een gezondheidsklacht waar hij mee rekening hield en dat vond ik erg fijn. Ik vond het fijn dat hij mij alleen aandacht gaf en geen andere meiden (al kan ik dit niet met zekerheid zeggen natuurlijk). Fijne dingen waren dat ik met hem steeds in contact was, wat ik persoonlijk heel fijn vind. Hij gaf aan een toekomst met mij te willen, met kindjes. Dat zoek ik ook, een serieus iemand. Ik hou van een sterke band en dat zag ik in hem.
Heel eerlijk gezegd klinken die 'goede kanten' vooral als dingen die je er zelf 'inleest'...
Gewoon dingen die je hoopt of die hij zegt zonder dat je zekerheid hebt dat hij dat meent... zelfs dat veel contact hebben kan gewoon een eerder negatieve zijde zijn (een man met controledrang).

en dat iemand rekening houd met je gezondheid is geen 'goede kant' maar gewoon een minimaal vereistte.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 12:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:14 schreef livelink het volgende:

[..]

Hij doet het omdat jij het toeliet dat hij zo tegen je praat en doet. Nu is dan jouw grens bereikt (en hou dat alsjeblieft zo!), maar eerder kwam hij er mee weg dat hij je met zo weinig respect kon behandelen.
;( dat zal het wel zijn. Gedurende onze relatie probeerde ik dat steeds te ontkennen. Van: nee, nee...hij is niet zo.
Ik heb mezelf voorgelogen, omdat ik zo graag een goede relatie wilde. Het is gewoon triest.

Hij heeft dit 1 minuut geleden gestuurd: ''hoe was het bij de cops? Ik ben niet van mijn bed gelicht''

Geen sorry van afgelopen nacht. Helemaal niks. Vroeger zei hij tenminste nog sorry. Ik kan niet geloven dat hij me met zo weinig respect behandelt. Ik ga er sowieso niet op reageren
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 12:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:13 schreef zovty het volgende:

[..]

Wat maakt het uit?

Tis voor psychologen misschien wel interessant om uit te vogelen waarom hij zo doet, maar wat kan jou het nog schelen?
Ik ben zelf ook erg nieuwsgierig...maar ik snap het na een jaar nog steeds niet. Zal combinatie van opvoeding en genen zijn.
EssenceQvrijdag 10 juli 2015 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:16 schreef RM-rf het volgende:

[..]

Heel eerlijk gezegd klinken die 'goede kanten' vooral als dingen die je er zelf 'inleest'...
Gewoon dingen die je hoopt of die hij zegt zonder dat je zekerheid hebt dat hij dat meent... zelfs dat veel contact hebben kan gewoon een eerder negatieve zijde zijn (een man met controledrang).

en dat iemand rekening houd met je gezondheid is geen 'goede kant' maar gewoon een minimaal vereistte.
Okee, je hebt inderdaad gelijk. Ik hoop dat hij me gewoon met rust laat, want ik ben al bijna een schaduw van mezelf geworden. Nog erger dan eerst
Lenny77vrijdag 10 juli 2015 @ 12:27
Nou zelfrespect of niet. Hij blijft een lompe hork! En dat ligt niet aan jou. Maar dat type mensen zoeken wel mensen zoals jij waar ze hun horkigheid kunnen toepassen zonder problemen te krijgen.
Zet zo iemand bij een sterke persoon die dat gedrag meteen afkapt en het is zo gedaan met de relatie.
Dus jij weet nu van jezelf dat je teveel toelaat en niet sterk genoeg voor jezelf opkomt. Denk daar aan bij een volgende relatie en bescherm jezelf er tegen. Zoek iemand die rustig is en gewoon fatsoenlijk is met respect voor de ander.
En zie je wel dat hij weer contact met je opzoekt?? Nu dus al.
Wacht maar af, binnen dit en 2 uur ga je weer gescheld krijgen omdat je niet antwoord.
Niet antwoorden!!!
DonJamesvrijdag 10 juli 2015 @ 12:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:27 schreef Lenny77 het volgende:
... Denk daar aan bij een volgende relatie en bescherm jezelf er tegen. Zoek iemand die rustig is en gewoon fatsoenlijk is met respect voor de ander.
...
En laat jij dat nou heel toevallig net zijn..?
Revrijdag 10 juli 2015 @ 13:03
ben je al bij de dokter geweest, door al dat gescheld zou je het nog kunnen krijgen ook, dan heeft hij ook zijn zin.

kortom, laat het los, laat hem gaan en ga niet op vakantie naar Stockholm
Stimorol-vrijdag 10 juli 2015 @ 13:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:54 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Als ik er op terugkijk, was het niet normaal. Zijn lieve momenten vond ik heel leuk, maar de laatste maanden vroeg ik me af of het echt was. Hij had steeds aanmerkingen, wat ik ook deed...er was weer wat anders wat verkeerd was. Toen begon ik me af te vragen of het misschien geen spelletje was? Om mij bezig te houden, terwijl hij niet echt serieus was. Hij noemde mij eerst: zijn pornosterretje (toen ik nog maagd was. We deden het na een halfjaar echt). Hij zei rare dingen als: jij zou goed verdienen als escort. Of dekens van me aftrekken als ik geen seks wilde....Dat ik een debiel was als ik binnen een dag een boek niet kon leren enz.

Maar hij kon ook begripvol zijn op andere vlakken.De laatste weken was ik altijd op mijn hoede en hij gaf gisteren ook toe dat mijn vertrouwen in hem is geschaad door wat hij heeft gedaan en dat hij dat snapte. Dit was voor het schelden.
Ik kan je melden dat het het beste is als je afscheid neemt. Deze man lijkt mij zo te handelen uit onzekerheid. Ik denk dat dit gedrag steeds erger zal worden.

Meisje, waar is jouw zelfvertrouwen dan? Waarom accepteer je dat iemand zo onaardig en verlagend doet? Je bent zo veel meer waard.
Lenny77vrijdag 10 juli 2015 @ 13:07
quote:
18s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:45 schreef DonJames het volgende:

[..]

En laat jij dat nou heel toevallig net zijn..?
Neuh.. Val niet op meisjes.
Dus goede raad geven op FOK! staat gelijk aan een versier poging??
Revrijdag 10 juli 2015 @ 13:09
laat het gaan...
motorbloempjevrijdag 10 juli 2015 @ 13:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
Ff een paar weken zwelgen in zelfmedelijden en dan beseffen dat je een veel leukere vriend verdient, die jou goed behandelt.
Dittum.
fathankvrijdag 10 juli 2015 @ 13:12
ga weg

[ Bericht 91% gewijzigd door Re op 10-07-2015 13:13:14 ]
Metro2005vrijdag 10 juli 2015 @ 13:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
- knip -

Hij heeft me nog nooit zo uitgescholden. Sterker nog ik ben nog nooit in mijn leven zo uitgescholden.
Wtf. Die gozer is een psychopatisch moederskindje met een laag zelfbeeld en nog wat bijkomende andere issues.

Ook dat weglopen als je voor het eerst seks hebt :') wat een faalkneus. Was hij niet toevallig zelf nog gewoon maagd en schaamde die zich daarvoor ofzo :')

Ik zou het je niet teveel aantrekken, dit hele verhaal zegt heel veel over hem en niet over jou. Wees blij dat je weg bent bij die freak.
Scary_Maryvrijdag 10 juli 2015 @ 13:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 13:13 schreef Metro2005 het volgende:

[..]

Wtf. Die gozer is een psychopatisch moederskindje met een laag zelfbeeld en nog wat bijkomende andere issues.
En TS d'r lage zelfbeeld dan?

quote:
Ik zou het je niet teveel aantrekken, dit hele verhaal zegt heel veel over hem en niet over jou. Wees blij dat je weg bent bij die freak.
Dat mocht ze willen, maar nee. Het is zo lekker medelijden en medestanders verzamelen met haar wie leest mijn verhaal en boehoe, ik was zo goed voor hem.. ;(
nightsleepervrijdag 10 juli 2015 @ 13:28
Ik zou hem wel nu gewoon overal blokkeren zodat hij je niet makkelijk weer rottige berichtjes kan sturen. Als je niets meer van hem hoort is hij ook veel sneller uit je gedachten.
Jackie-Treehornvrijdag 10 juli 2015 @ 13:51
Wat een psychopaat zeg. :{

Niemand heeft het recht om jou op die manier te behandelen. Blokkeer hem op facebook en andere social media, stuur nog 1 sms: "Het is over, ik wil geen contact meer met je en ik wil ook niet dat jij nog contact zoekt met mij" en reageer vervolgens helemaal nergens meer op. Niet eens lezen, gewoon instant-delete. Weglopen en nooit meer omkijken.
formerjellybeanvrijdag 10 juli 2015 @ 14:03
Ik denk dat je in je onzekerheid iets te veel gepikt hebt in de relatie.
Wel denk ik dat je uberhaupt niet stil moet staan waarom die zo doet.

Ik weet namelijk dit deze gast heeft issues en zijn gedrag heeft niets te maken met jou maar alles met zichzelf.

Plan iets leuks voor jezelf zoek leuke afleiding
Metro2005vrijdag 10 juli 2015 @ 14:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 13:18 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

En TS d'r lage zelfbeeld dan?
Dat vind jij ee nreden om tijdens een ontmaagding weg te lopen en dr uit te schelden voor kankerhoer?

quote:
Dat mocht ze willen, maar nee. Het is zo lekker medelijden en medestanders verzamelen met haar wie leest mijn verhaal en boehoe, ik was zo goed voor hem.. ;(
Zo lees ik het verhaal absoluut niet.
Scary_Maryvrijdag 10 juli 2015 @ 14:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 14:17 schreef Metro2005 het volgende:

[..]

Dat vind jij ee nreden om tijdens een ontmaagding weg te lopen en dr uit te schelden voor kankerhoer?
Het is wel de reden dat TS bij die idioot is gebleven, ondanks meerdere signalen dat dit niet zo goed was als ze zo graag wilde geloven. En dat probleem los je niet op met een kusjekroel dat het niet aan haar ligt..
Metro2005vrijdag 10 juli 2015 @ 14:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 14:23 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Het is wel de reden dat TS bij die idioot is gebleven, ondanks meerdere signalen dat dit niet zo goed was als ze zo graag wilde geloven. En dat probleem los je niet op met een kusjekroel dat het niet aan haar ligt..
Iedereen die voor het eerst verliefd is is naďef. Feit blijft dat vriendje van dr een psycho droeftoeter is.
Zolderkamervrijdag 10 juli 2015 @ 14:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:46 schreef EssenceQ het volgende:
en wilde zo graag dat hij van me zou houden
Ja dat wil ik ook wel.. maar zo werkt dat niet..
Iemand houd van je of niet.. je kan niet afwachten tot iemand van je gaat houden en je daarom maar laat vernederen en alles doet wat hij wil..

Het klikt of niet.. en af en toe wat momenten dat het klikt is geen klik..

Dekens van je af trekken omdat je geen sex wil?
Ik weet het niet hoor.. maar als ik een vrouw was had ik een emmer water in zn bed gekieperd en was lachend de deur uitgelopen.. :Y
anonymoussievrijdag 10 juli 2015 @ 14:40
quote:
3s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 13:09 schreef Re het volgende:
laat het gaan...
):O
Zolderkamervrijdag 10 juli 2015 @ 14:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:21 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

;( dat zal het wel zijn. Gedurende onze relatie probeerde ik dat steeds te ontkennen. Van: nee, nee...hij is niet zo.
Ik heb mezelf voorgelogen, omdat ik zo graag een goede relatie wilde. Het is gewoon triest.

Hij heeft dit 1 minuut geleden gestuurd: ''hoe was het bij de cops? Ik ben niet van mijn bed gelicht''

Geen sorry van afgelopen nacht. Helemaal niks. Vroeger zei hij tenminste nog sorry. Ik kan niet geloven dat hij me met zo weinig respect behandelt. Ik ga er sowieso niet op reageren
Hoezo niet op reageren...?!
Donder hem alsjeblieft uit je telefoon.. :Y

Er zijn zoveel jongens die je met alle liefde die ze kennen willen liefhebben... En dan ga je wachten op berichtjes van hem die zn spijt betuigen? :N

Kom op.. ^O^
anonymoussievrijdag 10 juli 2015 @ 14:42
Wat een asshole trouwens.
Laat geen enkele man ooit zo tegen je praten.
Softfeelvrijdag 10 juli 2015 @ 14:55
Negeer hem verwijderen die hap.
En uit je schulp kruipen! Jij bent jij pak jezelf op en laat je niet veranderen door iemand, voor iemand.

Er komt een andere op je pad die je accepteert zoals jij bent.

Klim uit dat dal en verlies je minderwaardigheids complex.
snakeladyvrijdag 10 juli 2015 @ 15:32
Blij zijn dat je van die mafketel af bent, iemand die zo tegen je praat ben je liever kwijt dan rijk.

Het is even moeilijk maar hij heeft zijn ware aard laten zien.
2NutZvrijdag 10 juli 2015 @ 15:35
klinkt als een leuke knul. En jij als een meid met weinig zelfvertrouwen dus ik gok dat jullie nu weer samen zijn?
FANNvrijdag 10 juli 2015 @ 15:41
Je bent volkomen gestoord als je naar die vent terug gaat, maar dat weet je zelf ook wel denk ik,
nergens meer op reageren gewoon, lekker doorgaan met je eigen leven en niet meer omkijken.
jodelahityvrijdag 10 juli 2015 @ 18:02
Lol de meid de schuld geven en boos worden omdat je hem er niet in krijgt :') 'je moet je kut beter spreiden' wraaaaa lol
n0sferat2vrijdag 10 juli 2015 @ 18:19
Wat een idioot. Liever kwijt dan rijk, zo'n figuur... Echt TS, hij spoort niet.
Rickocumvrijdag 10 juli 2015 @ 18:22
Wow, wat een sick fuck. Borderline patient zeker?
roosjeroosje1988vrijdag 10 juli 2015 @ 18:39
:') Wat een eikel zeg. :')
Godshandvrijdag 10 juli 2015 @ 19:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:23 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Okee, je hebt inderdaad gelijk. Ik hoop dat hij me gewoon met rust laat, want ik ben al bijna een schaduw van mezelf geworden. Nog erger dan eerst
Joh laat het achter je.
Is die gast van Fok! trouwens? :P

Je kan nu je tijd hier verder besteden :) R&P / Dating(site)-ervaringen #525
Trashcanmanvrijdag 10 juli 2015 @ 21:22
Helft van het verhaal gelezen, ik weet al genoeg. Wees blij dat je niets meer met hem hebt.
I-carevrijdag 10 juli 2015 @ 21:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 13:18 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

En TS d'r lage zelfbeeld dan?

[..]

Dat mocht ze willen, maar nee. Het is zo lekker medelijden en medestanders verzamelen met haar wie leest mijn verhaal en boehoe, ik was zo goed voor hem.. ;(
Jouw advies klopt zeker. Het is voor TS beter om ook gelijk haar eigen problemen inzichtelijk te krijgen om daarna met andere gereedschappen op zoek te gaan naar een betere relatie. Goed advies!
Ikbenintopvormvrijdag 10 juli 2015 @ 21:43
bagger

[ Bericht 98% gewijzigd door Re op 11-07-2015 12:57:50 ]
Tripledutchvrijdag 10 juli 2015 @ 21:44
nou en

[ Bericht 94% gewijzigd door Re op 11-07-2015 12:56:50 ]
CoolGuyzaterdag 11 juli 2015 @ 10:38
Hm, het is nogal een slachtofferig verhaal. Wie leest mijn verhaal kijk mij eens zielig zijn. Even voorop dat je ex niet helemaal lekker in zijn bovenkamer is hoor, dus wat dat betreft is het goed dat die relatie voorbij is, maar je legt de focus vol-le-dig bij hem.

Jij had hier ook een rol in, jij hebt dat namelijk allemaal wel laten gebeuren. Je had weg kunnen gaan, maar dat heb je al die tijd niet gedaan, en je hebt je alleen nog maar meer aan hem vast geklampt.

Ik denk dat jij net zo goed een probleem hebt, en als je daar niet iets mee doet, dan ga je nooit uit dit soort situaties komen.
bombmannlzaterdag 11 juli 2015 @ 11:29
Mischien een keer een ruggengraat groeien? Lijkt me ook niet mis.
ems.zaterdag 11 juli 2015 @ 12:30
Boos worden omdat je opstaat terwijl je met z'n moeder zat? :') wtf? Ik zou opstaan en keihard weglopen zonder om te kijken want die dude is niet goed.
DirtyDanielzaterdag 11 juli 2015 @ 16:01
idd,verwijderen,blokkeren van enige contact middel die met je die jongen hebt.Hij klinkt als iets waar jij alleen maar slechter van word(en hij klinkt als een oprechte psycho).Zelfs als je iets gedaan had waar hij terecht boos om had kunnen worden,dan nog had hij niet zulke woorden hoeven te gebruiken. En dat geld had ik ook zeker niet gestort,laten em maar lekker stikken.

Mja succes TS,hoop dat je ervan geleerd hebt en de volgende keer de eer aan jezelf houd,jij verdient meer dan zo behandeld te worden.
letmehearyouscreamzaterdag 11 juli 2015 @ 16:21
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 juli 2015 16:01 schreef DirtyDaniel het volgende:
idd,verwijderen,blokkeren van enige contact middel die met je die jongen hebt.Hij klinkt als iets waar jij alleen maar slechter van word(en hij klinkt als een oprechte psycho).Zelfs als je iets gedaan had waar hij terecht boos om had kunnen worden,dan nog had hij niet zulke woorden hoeven te gebruiken. En dat geld had ik ook zeker niet gestort,laten em maar lekker stikken.

Mja succes TS,hoop dat je ervan geleerd hebt en de volgende keer de eer aan jezelf houd,jij verdient meer dan zo behandeld te worden.
Ja daar hoor ik verder amper iemand over. Waarom heb je dat geld gegeven?
Pulzzarzondag 12 juli 2015 @ 10:22
Bekijk het van de positieve kant, TS. Je zal door deze ervaring wel sterker in je schoenen staan.

De wereld bestaat nou eenmaal uit aardige maar ook minder aardige mensen die misbruik kunnen maken van jouw zwakheid en goedheid. Wanneer jij een afhankelijk meisje blijft met te weinig eigenwaarde, zal je altijd met dit soort klootzakken te maken krijgen. Ook omdat je je somehow daardoor aangetrokken voelt.

Hoe zwaar, kut, leeg en eenzaam je je ook voelt: zie het als een leerproces. Het is goed dat je het uit hebt gemaakt, want daarmee heb je voor jezelf gekozen. Ga daarmee door. Vergeet hem. Laat alle gevoelens over hem er zijn, maar doe er verder niks mee. In ieder geval zoek geen contact meer met hem. Zoek verder zoveel mogelijk afleiding. Ga leuke dingen doen met vrienden en vriendinnen en geniet van het leven.

Het leven van iedereen zit vol tegenslagen en er zullen altijd mensen zijn die je kunnen kwetsen. Maar wanneer jij meer eigenwaarde hebt, ben jij daardoor minder van slag.

Als het over een poos nog erg moeilijk is om hem te vergeten, kan je altijd nog een psych opzoeken. Maar probeer het eerst zelf! Je bent sterker dan je denkt namelijk.
Geraltzondag 12 juli 2015 @ 10:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
De tweede keer was buiten tijdens het eten. Toen stond ik met hem gelijktijdig op om naar de plee te gaan en hij ging afrekenen.
Ik zie dat ik weer de enige ben die dit raar vind?

TS kookt voor haar vriend en moeder. Vriend en TS staan tegelijkertijd op, TS om naar de wc te gaan en vriend gaat afrekenen.

Afrekenen? Ze zaten bij de vriend thuis te eten?! Wat en waar en bij wie moest hij afrekenen!?

8)7
Lenny77zondag 12 juli 2015 @ 10:37
Nee, ts had gekookt maar vriend en moeder wilden niet van haar gerecht eten dus zijn ze gaan uiteten (ook al zoiets aso!!!) .
Beter lezen ;-)
Rezondag 12 juli 2015 @ 10:37
quote:
5s.gif Op zondag 12 juli 2015 10:32 schreef Geralt het volgende:

[..]

Ik zie dat ik weer de enige ben die dit raar vind?

TS kookt voor haar vriend en moeder. Vriend en TS staan tegelijkertijd op, TS om naar de wc te gaan en vriend gaat afrekenen.

Afrekenen? Ze zaten bij de vriend thuis te eten?! Wat en waar en bij wie moest hij afrekenen!?

8)7
quote:
Op een gegeven moment vroeg mijn ex of ze wat wilde eten van het gerecht dat ik had gemaakt, ze schudde langzaam van nee. Vervolgens gingen we buiten eten. Vond ik niet erg, ieder zijn keus natuurlijk.
ik denk dat "buiten" hier niet in de tuin betekent... moeder vond het eten niet lekker blijkbaar
Geraltzondag 12 juli 2015 @ 10:39
quote:
0s.gif Op zondag 12 juli 2015 10:37 schreef Lenny77 het volgende:
Beter lezen ;-)
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
Op een gegeven moment vroeg mijn ex of ze wat wilde eten van het gerecht dat ik had gemaakt, ze schudde langzaam van nee. Vervolgens gingen we buiten eten.
Onzin. Daar staat dat TS gekookt had, dat de moeder niets wilde en dat ze vervolgens buiten gingen eten. Hoe het daar staat is dat buiten eten in de tuin of op balkon.

Er wordt met geen woord gerept over uit eten.
Stimorol-zondag 12 juli 2015 @ 10:41
quote:
7s.gif Op zondag 12 juli 2015 10:39 schreef Geralt het volgende:

[..]


[..]

Onzin. Daar staat dat TS gekookt had, dat de moeder niets wilde en dat ze vervolgens buiten gingen eten. Hoe het daar staat is dat buiten eten in de tuin of op balkon.

Er wordt met geen woord gerept over uit eten.
:')
Forbryzondag 12 juli 2015 @ 10:42
quote:
0s.gif Op zondag 12 juli 2015 10:37 schreef Lenny77 het volgende:
Nee, ts had gekookt maar vriend en moeder wilden niet van haar gerecht eten dus zijn ze gaan uiteten (ook al zoiets aso!!!) .
Beter lezen ;-)
Dit haalde ik er ook uit en idd enorm aso van die moeder en vriend (en heel lullig voor TS).
Trashcanmanzondag 12 juli 2015 @ 10:42
quote:
7s.gif Op zondag 12 juli 2015 10:39 schreef Geralt het volgende:

[..]


[..]

Onzin. Daar staat dat TS gekookt had, dat de moeder niets wilde en dat ze vervolgens buiten gingen eten. Hoe het daar staat is dat buiten eten in de tuin of op balkon.

Er wordt met geen woord gerept over uit eten.
Vlaams of een ander dialect wellicht?
Geraltzondag 12 juli 2015 @ 10:42
quote:
1s.gif Op zondag 12 juli 2015 10:41 schreef Stimorol- het volgende:

[..]

:')
Sinds wanneer is buiten eten synoniem voor uit eten?

Buiten de deur eten is dat wel, maar ook dat staat er niet. }:|
Rezondag 12 juli 2015 @ 10:43
ja buiten eten is uit eten... en nu weer over de situatie, als daar nog iets over te zeggen is
danoszondag 12 juli 2015 @ 10:45
Ik twijfelde ook over buiten eten, maar toen kwam het afrekenen en naar de plee lopen.

TS ik zou een paar screenshots van die scheldkannonades op facebook plempen, met de vraag is dit normaal gedrag? Kunnen zijn vrienden ook eens zien wat voor malloot het is.
Biancaviazondag 12 juli 2015 @ 10:59
quote:
0s.gif Op zondag 12 juli 2015 10:45 schreef danos het volgende:
Ik twijfelde ook over buiten eten, maar toen kwam het afrekenen en naar de plee lopen.

TS ik zou een paar screenshots van die scheldkannonades op facebook plempen, met de vraag is dit normaal gedrag? Kunnen zijn vrienden ook eens zien wat voor malloot het is.
Nee joh. Olie op vuur.

Gewoon negeren. Nummer laten blokkeren zodat er ook geen berichtjes meer binnenkomen en nooit meer iets van je laten horen. Net doen of het je niets interesseert. Nooit erop in gaan, dat is juist waar hij op uit is.
Lenny77zondag 12 juli 2015 @ 12:24
Ik denk dat er ondertussen toch weer contact is...
Stimorol-zondag 12 juli 2015 @ 13:05
quote:
0s.gif Op zondag 12 juli 2015 12:24 schreef Lenny77 het volgende:
Ik denk dat er ondertussen toch weer contact is...
Yup.
Copycatzondag 12 juli 2015 @ 13:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 12:03 schreef EssenceQ het volgende:

Hij zei dat hij het als een aanval zal dat ik 2 keer op stond ja, hij zei dat het hem zorgen baarde dat ik toen niet bij zijn moeder wilde zijn. Terwijl ik de rest van de dag wel gewoon zat. Ah joh, het is een excuus denk ik. Hij zocht iets om boos te worden
Terwijl die moeder haar neus ophaalt voor jouw zelfgemaakte maaltijd. De appel valt niet ver van de boom.
Good riddance.
yukonmaandag 13 juli 2015 @ 01:07
Wacht even, wat is er gebeurd?
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
Op een gegeven moment vroeg mijn ex of ze wat wilde eten van het gerecht dat ik had gemaakt, ze schudde langzaam van nee. Vervolgens gingen we buiten eten.
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
Waar mijn vriend heel kwaad om is geworden is dat ik twee keer opstond om iets te doen toen ik met zijn moeder alleen zat.
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
Dit alles heeft hij als een grote aanval op zijn moeder/zijn bloed ervaren.
Zijn boosheid op jou lijkt me een beetje onterecht...

Persoonlijk was ik niet meegegaan naar het restaurant, maar mijn kookkunsten die avond dan maar met iemand anders gedeeld. Wat een stelletije hufters!

Oh ja, die gast is een egoďstische controlfreak en ik denk dat dit in de toekomst zich best eens kan ontwikkelen tot fysieke aggressie. Blijf uit zijn buurt!
emmyemmymaandag 13 juli 2015 @ 06:48
Is het een allochtoon? :)
Copycatmaandag 13 juli 2015 @ 08:34
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2015 06:48 schreef emmyemmy het volgende:
Is het een allochtoon? :)
Als je voorbij je onderbuikje had gelezen, kon je weten van niet.
Cockwhalemaandag 13 juli 2015 @ 08:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:54 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Als ik er op terugkijk, was het niet normaal. Zijn lieve momenten vond ik heel leuk, maar de laatste maanden vroeg ik me af of het echt was. Hij had steeds aanmerkingen, wat ik ook deed...er was weer wat anders wat verkeerd was. Toen begon ik me af te vragen of het misschien geen spelletje was? Om mij bezig te houden, terwijl hij niet echt serieus was. Hij noemde mij eerst: zijn pornosterretje (toen ik nog maagd was. We deden het na een halfjaar echt). Hij zei rare dingen als: jij zou goed verdienen als escort. Of dekens van me aftrekken als ik geen seks wilde....Dat ik een debiel was als ik binnen een dag een boek niet kon leren enz.

Maar hij kon ook begripvol zijn op andere vlakken.De laatste weken was ik altijd op mijn hoede en hij gaf gisteren ook toe dat mijn vertrouwen in hem is geschaad door wat hij heeft gedaan en dat hij dat snapte. Dit was voor het schelden.
WTF :') |:(
En dan krijg je geen argwaan? Hij was je aan het klaarstomen...
Cockwhalemaandag 13 juli 2015 @ 08:49
TS gaat overigens toch wel weer met ex.
cheese.maandag 13 juli 2015 @ 08:50
Wat een lul zeg.
anonymoussiemaandag 13 juli 2015 @ 11:18
Loverboy- alert??
agtermaandag 13 juli 2015 @ 11:20
Ts: zien jullie elkaar nu nog?
livelinkmaandag 13 juli 2015 @ 11:21
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2015 08:49 schreef Cockwhale het volgende:
TS gaat overigens toch wel weer met ex.
Ik vrees het ook, gezien de plotselinge stilte. Ik had een klein beetje hoop, maar waarschijnlijk tevergeefs.
HarveySpectermaandag 13 juli 2015 @ 11:22
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2015 11:21 schreef livelink het volgende:

[..]

Ik vrees het ook, gezien de plotselinge stilte. Ik had een klein beetje hoop, maar waarschijnlijk tevergeefs.
Inderdaad. Erg dom, maar wij hebben ons best gedaan :P
Cockwhalemaandag 13 juli 2015 @ 11:23
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2015 11:21 schreef livelink het volgende:

[..]

Ik vrees het ook, gezien de plotselinge stilte. Ik had een klein beetje hoop, maar waarschijnlijk tevergeefs.
Je ziet het in haar wijze van redeneren. Ze legt de schuld bij haarzelf en zoekt naar oorzaken over hoe en waarom. Mensen als TS zijn hopeloos.
Beachmaandag 13 juli 2015 @ 11:27
quote:
1s.gif Op maandag 13 juli 2015 11:20 schreef agter het volgende:
Ts: zien jullie elkaar nu nog?
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2015 11:21 schreef livelink het volgende:

[..]

Ik vrees het ook, gezien de plotselinge stilte. Ik had een klein beetje hoop, maar waarschijnlijk tevergeefs.
TS is waarschijnlijk het type dat hem nog een kans wil geven om hem te veranderen :')
Lápizmaandag 13 juli 2015 @ 23:03
Een hoop (opgekropte) woede bij die kerel. Ik heb niet alles gelezen, maar een dergelijke reactie? Gierende banden, wegwezen.
ThaneRosswoensdag 15 juli 2015 @ 10:24
Ik denk wel dat hij van je heeft gehouden, maar dat het niet zo ging als hij wilde. Ik denk dat hij heel graag de baas over jou was, maar als jij dan je (terechte) macht gebruikt om de relatie te beëindigen, dat hij zich getrapt voelt op zijn machtspositie. Dan probeert hij je weer binnen te slepen door lief te doen, als je dan niet makkelijk mee speelt, dat ie dan weer eng gaat doen. Ik denk ook deels uit paniek. Ik denk dat hij geen idee had hoe hij de situatie goed moest aanpakken en dat hij zijn eigen gevoelens in elk geval niet heeft begrepen.

Maar het belangrijkste is natuurlijk dat je je sterk moet houden. Je hebt gedaan wat je kon. Perfect is niemand, maar als je een beetje normaal doet en af en toe een "flaw" laat zien, daar is toch niets mis mee? als mensen daar echt een groot probleem van maken, dan getuigd dat van egoďsme vind ik. ze kunnen en willen zich niet in je inleven.

Je kunt bovendien van alle mannen houden, goed of slecht, groot of klein, dik of dun. Hoe naar iemand ook kan doen, je hebt altijd met het verlies te dealen. Sterkte.
Pulzzarwoensdag 15 juli 2015 @ 12:24
quote:
0s.gif Op maandag 13 juli 2015 11:22 schreef HarveySpecter het volgende:

[..]

Inderdaad. Erg dom, maar wij hebben ons best gedaan :P
Maar niet tevergeefs. Op den duur ziet ze het wel in.

Het is heel erg moeilijk om in zo'n situatie voor jezelf te kiezen wanneer je weinig eigenwaarde hebt en niet alleen wilt zijn.
Duikbril112woensdag 15 juli 2015 @ 12:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
- Jij bent 0,0 voor mij. Jij betekent niets voor mij.

Ik: dat merkte ik al door jouw gedrag

Hij: je bent wel perfect voor mij. (:?)
- Vond het juist superleuk dat je met mij was ondanks dat mijn ma kwam
- Het betekende veel voor me
- Ik wil juist een team met jou zijn
- Maar niet dat je anti mijn familie bent
- Want dat zal ik nooit accepteren
- Wij moeten samen onze eigen weg vinden in de relatie
- Stop met opgeven. Jij bent het voor mij. Links om of rechts om. Jij bent nummer 1.
- Dus geef je op?

Ik: ik vind het niet leuk hoe jij mijn gedrag dicteert rondom jouw familie. Ik ben gewoon mezelf en vriendelijk en toch heb jij kritiek

Hij: dat is waar
- Mijn ma vindt jou juist leuk

Ik: volgens mij ben jij niet echt boos om dit. En gebruik je jouw moeder als rookmantel, omdat je een excuus zoekt om uit te maken. (Hierna begon het te escaleren)

Hij: Leugenaar
- Daarom kan ik niet echt van je houden
- Omdat je mij in de maling neemt
- Opkankeren
- Ik heb onterecht van je gehouden
- Jij bent lager dan ik
- Met je gelieg
- Ik ga verder
- Sterf
- Laat me met rust, kankerhoer
- Hoop dat je snel sterft
- Kankertrut
- Hoop dat je snel sterft
- Hoop dat je begrijpt dat ik je niet meer moet
- Opkankeren
- Hoop dat je kanker krijgt
- En snel sterft. Kankerleugenaar
- Sterf, kankerkind
- Die 300 euro mag je nog storten, kankerkind (dat was het geld dat hij al had betaald voor hotel van volgend weekendje weg. Het was zijn ''cadeautje'' voor mij. Dat geld heb ik toen gestort.)
- Ben jou zat nu
- Krijg kanker
- Ik haat jou
- Hoop dat je snel sterft

Ik was de hele tijd stil toen ik smste: ik heb het geld gestort.

Hij: netjes
- Krijg kanker en rot op, kankerwijf
- Fock jouw gelieg, slet
- Je was geen maagd
- Je was een sletje

Ik: je hebt mijn hart verscheurd met deze smsjes

Hij: Nou en
- Jij liegt
Laat me raden: -edit- nee doe dat maar niet

Meisje, alsjeblieft, wees niet zo'n dienstbaar schoothondje zonder zelfvertrouwen. Get some balls en maak 'm met de vloer gelijk, en laat 'm vervolgens lekker kapot vallen. Dit soort kneuzen moet je echt heel snel klaar mee zijn en je geen ene bal van aantrekken. HIJ is gestoord, niet jij. Als ik dit zo lees is me echt in één klap duidelijk dat dit een ronduit gestoord figuur is.

[ Bericht 2% gewijzigd door Re op 15-07-2015 12:48:47 ]
Duikbril112woensdag 15 juli 2015 @ 13:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:46 schreef EssenceQ het volgende:
Ik heb het geaccepteerd, omdat ik dacht als ik mezelf bewees dat hij nog meer van me zou houden. Ik vond hem heel leuk en wilde zo graag dat hij van me zou houden, omdat ik oprecht van hem hield. Het leek afgelopen maanden wat beter te gaan, maar het zat dus niet goed aan zijn gescheld van afgelopen nacht te zien
Waarom zijn meisjes/vrouwen toch vaak zo? :') Waarom dat kruipen voor een gozer? Dat dienstbare, onderdanige gedoe... en mensen zich maar afvragen waar het toch vandaan komt dat mannen het vrouwendom overheersen. Jullie doen het gewoon fucking zelf! Toch van de zotte dat je zo gaat kruipen voor iemand... kom op zeg, ontwaak de bitch in jezelf eens joh...
tetouaribowoensdag 15 juli 2015 @ 13:10
_O-

Topic had kanker kunnen heten
Rewoensdag 15 juli 2015 @ 13:10
nou ja, bitch, bitch, dan word je weer weggezet als bipoilaire borderliner of iets dergelijks :P
jodelahitywoensdag 15 juli 2015 @ 13:15
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juli 2015 13:04 schreef Duikbril112 het volgende:

[..]

Waarom zijn meisjes/vrouwen toch vaak zo? :') Waarom dat kruipen voor een gozer? Dat dienstbare, onderdanige gedoe... en mensen zich maar afvragen waar het toch vandaan komt dat mannen het vrouwendom overheersen. Jullie doen het gewoon fucking zelf! Toch van de zotte dat je zo gaat kruipen voor iemand... kom op zeg, ontwaak de bitch in jezelf eens joh...
Niet begrijpen waarom vrouwen dat doen maar wel stellen dat ze anders moeten doen.. typisch
Kreatorwoensdag 15 juli 2015 @ 13:20
Ik zou het nog een kans geven. Hij houdt overduidelijk van je, anders zou hij nooit zo emotioneel beladen reageren.
jodelahitywoensdag 15 juli 2015 @ 13:22
quote:
14s.gif Op woensdag 15 juli 2015 13:20 schreef Kreator het volgende:
Ik zou het nog een kans geven. Hij houdt overduidelijk van je, anders zou hij nooit zo emotioneel beladen reageren.
whehe
Duikbril112woensdag 15 juli 2015 @ 13:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:54 schreef EssenceQ het volgende:
Als ik er op terugkijk, was het niet normaal. Zijn lieve momenten vond ik heel leuk, maar de laatste maanden vroeg ik me af of het echt was. Hij had steeds aanmerkingen, wat ik ook deed...er was weer wat anders wat verkeerd was. Toen begon ik me af te vragen of het misschien geen spelletje was? Om mij bezig te houden, terwijl hij niet echt serieus was. Hij noemde mij eerst: zijn pornosterretje (toen ik nog maagd was. We deden het na een halfjaar echt). Hij zei rare dingen als: jij zou goed verdienen als escort. Of dekens van me aftrekken als ik geen seks wilde....Dat ik een debiel was als ik binnen een dag een boek niet kon leren enz.

Maar hij kon ook begripvol zijn op andere vlakken.De laatste weken was ik altijd op mijn hoede en hij gaf gisteren ook toe dat mijn vertrouwen in hem is geschaad door wat hij heeft gedaan en dat hij dat snapte. Dit was voor het schelden.
Dit soort types zijn dus de types waarvoor moeders hun dochters waarschuwen. Deze jongens zijn het die een naďef, onzeker meisje aan zich weten te binden en ze later na een paar maanden of paar jaar achter het raam de mensenhandel in weten te krijgen: loverboys. Enige afwijkende is dat hij jou aan zijn moeder heeft voorgesteld. Maar dat de liefde nep was en hij een spelletje met je speelde: ga er maar vanuit dat je intuďtie het hier bij het rechte eind heeft gehad. Wat helaas iets is dat in de wereld heel erg onderschat wordt, is dat het op ons planeetje stikt van de psychopaten. Naar schatting is maar liefst 1% tot 4% van de bevolking er één. Dat houdt dus in één op de honderd mensen, tot wel één op de 25! In iedere straat wel één of een paar dus. Alleen het gebeurt allemaal achter gesloten deuren en dichte gordijnen, en slechts zelden in het openbaar.

De term 'psychopaat' staat echt niet alleen voor koele seriemoordenaars die de media weten te halen. Het zijn juist de figuren die dit soort taal richting meisjes uitslaan, in het echt, of via stalking over internet, telefoon. De manipulatieve meesters, de leider-pestfiguren op het schoolplein, de loverboys, oplichters, afpersers, of juist advocaten, policiti en succesvolle, rijke zakenlieden. Vaak mensen met een grote charme en aantrekkingskracht op onzekere, naďeve mensen die opkijken naar zo'n zelfverzekerd en onbevreesd figuur. Maar ze zijn er uiteindelijk in alle soort en maten. Feit is in ieder geval dat je ze niet kunt veranderen en dat je er ver bij uit de buurt moet blijven! Lees je in over dit onderwerp zodat je ze leert herkennen, en laat nooit je leven erdoor kapot maken. Je bent hun prooi of hun vijand. Iets anders is het vrijwel nooit. Het kan een tijdje duren, en dat duurt het ook vaak, voordat ze hun ware aard tonen, maar jij hebt er overduidelijk naar mogen kijken, en laat dat een waarschuwing zijn, en val niet voor zijn eventuele pogingen je weer in te pakken, want dan kan de ellende wel eens echt beginnen. Denk aan fysiek geweld en zo.

Ik ben verder natuurlijk geen psycholoog of psychiater en ken die gozer bovendien ook niet, maar ik weet wel dat dit soort gedrag, de symptomen zijn. En dat 'neppe' wat je voelt, je intuďtie die je zegt dat de liefde niet echt is, zou ik zeer serieus nemen. Dit soort mensen zijn namelijk ook niet tot liefhebben in staat. Dat is eenvoudigweg voor hun niet mogelijk wegens omdat het hersengebied dat daarvoor nodig is, bij hun niet goed functioneert. Misschien zit ik er wel naast, maar het is alleen al goed denk ik om mensen ervan bewust te maken hoe talrijk dit soort scum op deze aardkloot aanwezig is, en je er ver vandaan moet blijven. Het kan zeker geen kwaad er meer over te weten te komen. Kennis van zaken kan je heel wat nare levenslessen schelen.. ook voor andere fokkers die dit lezen en wellicht in zo'n situatie zitten.
Wezentrijnzaterdag 18 juli 2015 @ 14:11
quote:
0s.gif Op zondag 12 juli 2015 10:45 schreef danos het volgende:
Ik twijfelde ook over buiten eten, maar toen kwam het afrekenen en naar de plee lopen.

TS ik zou een paar screenshots van die scheldkannonades op facebook plempen, met de vraag is dit normaal gedrag? Kunnen zijn vrienden ook eens zien wat voor malloot het is.
Wezentrijnzaterdag 18 juli 2015 @ 14:34
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juli 2015 13:15 schreef jodelahity het volgende:

[..]

Niet begrijpen waarom vrouwen dat doen maar wel stellen dat ze anders moeten doen.. typisch
Dit dus. En heel wat mannen willen maar al te graag een ietwat onderdanig type waarbij ze zich nodig voelen, maar niet te clingy uiteraard. Zelfstandig en een eigen baan zodat hij haar geen schoenen hoeft te kopen, maar ze mag absoluut niet meer verdienen dan hem, want dan wordt de mannelijkheid weer gekrenkt. En oh ja, die baan moet wel naar part-time gaan zodat zij met de kinderen kan bezig zijn, als die er komen. Ze moet zelfvertrouwen hebben, maar ook niet te veel, want dan voelt hij zich weer ongemakkelijk en overdonderd. Ze moet er goed uitzien, maar ook geen topmodel, want dan zou hij haar wel eens kunnen verliezen aan één van de vele mannen die rondom haar cirkelen. Ze moet met haar uiterlijk bezig zijn en af en toe vragen of dat hem nog behaagt, zodag ze "tuurlijk schatje" kunnen sussen, maar mag geen schminkpop zijn noch een "manwijf" dat zich geen reet aantrekt van haar uiterlijk.

Mannen schreeuwen altijd maar dat ze een zelfverzekerde, intelligente, zelfstandige dame willen die niet oppervlakkig met uiterlijk bezig is, maar stiekem genieten ze ervan dat je een blik niet openkrijgt of gevraagd worden de fiets te repareren, of dat ze toch lang in de badkamer zit om zich mooi te maken. Ze voelen zich maar al te vaak gekrenkt als hun lief slimmer is, meer verdiend en "mannelijke klusjes" opknapt, of zelfs fysiek langer is (kom net uit een ander topic van man van 1m60 :) )

Ik bedoel maar, onzekerheid bij meisjes en jonge vrouwen heeft vele oorzaken; maatschappelijke verwachtingen, uiterlijke maatstaven, en dan de wil van de heren in hun liefdeslieven. Gooi daar nog een paar andere nare dingen bij zoals geen (optimale) opvoeding die stimuleert om voor jezelf op te komen, of zelfs identiek kleinerend gedrag ervaren in jeugdjaren, enz, enz... garanti dat je met een laag zelfbeeld in je jonge leven staat.

En dŕt geeft geen vrijgeleide om TS te gaan beschuldigen, integendeel. Die ex is een dikke lul, en ik hoop van ganser harte dat die nu geen ander slachtoffer gaat zoeken. Stop es met dat victim blaming! Een mogelijk laag zelfbeeld (wat zelfs niet eens zo hard naar boven komt, ik lees het eerder als dat het een eerste ervaring was en ze misschien niet zo goed is voorgelicht dat zulke mensen als haar ex bestaan) is geen reden om jullie pijlen op haar te richten. Die ex is hier duidelijk de oorzaak.

Waarom is het steeds een punt waarom vrouwen het te lang bij abusieve partners uithouden, maar zelden een punt dat de partner het abusieve gedrag stelt?
Spanky78zaterdag 18 juli 2015 @ 14:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:40 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Misschien heeft hij nooit van me gehouden. Mijn hoofd tolt er gewoon van. Weet niet meer wat ik moet denken
Blijf weg bij deze idioot. Zorg dat je nooit meer iets te maken met hem hebt.

Nu is het schelden en machtsmisbruik. Volgende keer een klap, daarna beukt hij je de kamer door. Hoe langer je bij hem blijft, hoe groter die kans
Enneacanthus_Obesuszaterdag 18 juli 2015 @ 15:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:40 schreef EssenceQ het volgende:

[..]

Misschien heeft hij nooit van me gehouden. Mijn hoofd tolt er gewoon van. Weet niet meer wat ik moet denken
Het is ook wel heel verwarrend, in hetzelfde gesprek twee extremen. En dat hij jou kwalijk neemt dat je opstond tijdens het bezoek van je ex' moeder... hoe haalt hij het in zijn hoofd. Het was onbeschoft van zijn moeder om uit eten te willen gaan terwijl je voor haar had gekookt. Die jongen had wel vaker kritiek op je, terwijl hij wist van je onzekerheid? Ze moeten zich allebei diep schamen en jij bent een leukere vriend waard.
Resonancerzaterdag 18 juli 2015 @ 16:07
60449948abf2d27f242bb898fec97984.jpg
Fatoemanzondag 19 juli 2015 @ 15:48
Één vraag, waarom heb je het bedrag überhaubt terug gestort? en daarbij wat een lul van een gozer is het, ik kan het niet mooier maken
Drinkymaandag 20 juli 2015 @ 08:38
Don't stick your dick in crazy werkt ook andersom; don't let crazy stick their dick in you.
ElDinosaurmaandag 20 juli 2015 @ 10:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juli 2015 14:34 schreef Wezentrijn het volgende:

[..]

Dit dus. En heel wat mannen willen maar al te graag een ietwat onderdanig type waarbij ze zich nodig voelen, maar niet te clingy uiteraard. Zelfstandig en een eigen baan zodat hij haar geen schoenen hoeft te kopen, maar ze mag absoluut niet meer verdienen dan hem, want dan wordt de mannelijkheid weer gekrenkt. En oh ja, die baan moet wel naar part-time gaan zodat zij met de kinderen kan bezig zijn, als die er komen. Ze moet zelfvertrouwen hebben, maar ook niet te veel, want dan voelt hij zich weer ongemakkelijk en overdonderd. Ze moet er goed uitzien, maar ook geen topmodel, want dan zou hij haar wel eens kunnen verliezen aan één van de vele mannen die rondom haar cirkelen. Ze moet met haar uiterlijk bezig zijn en af en toe vragen of dat hem nog behaagt, zodag ze "tuurlijk schatje" kunnen sussen, maar mag geen schminkpop zijn noch een "manwijf" dat zich geen reet aantrekt van haar uiterlijk.

Mannen schreeuwen altijd maar dat ze een zelfverzekerde, intelligente, zelfstandige dame willen die niet oppervlakkig met uiterlijk bezig is, maar stiekem genieten ze ervan dat je een blik niet openkrijgt of gevraagd worden de fiets te repareren, of dat ze toch lang in de badkamer zit om zich mooi te maken. Ze voelen zich maar al te vaak gekrenkt als hun lief slimmer is, meer verdiend en "mannelijke klusjes" opknapt, of zelfs fysiek langer is (kom net uit een ander topic van man van 1m60 :) )

Ik bedoel maar, onzekerheid bij meisjes en jonge vrouwen heeft vele oorzaken; maatschappelijke verwachtingen, uiterlijke maatstaven, en dan de wil van de heren in hun liefdeslieven. Gooi daar nog een paar andere nare dingen bij zoals geen (optimale) opvoeding die stimuleert om voor jezelf op te komen, of zelfs identiek kleinerend gedrag ervaren in jeugdjaren, enz, enz... garanti dat je met een laag zelfbeeld in je jonge leven staat.

En dŕt geeft geen vrijgeleide om TS te gaan beschuldigen, integendeel. Die ex is een dikke lul, en ik hoop van ganser harte dat die nu geen ander slachtoffer gaat zoeken. Stop es met dat victim blaming! Een mogelijk laag zelfbeeld (wat zelfs niet eens zo hard naar boven komt, ik lees het eerder als dat het een eerste ervaring was en ze misschien niet zo goed is voorgelicht dat zulke mensen als haar ex bestaan) is geen reden om jullie pijlen op haar te richten. Die ex is hier duidelijk de oorzaak.

Waarom is het steeds een punt waarom vrouwen het te lang bij abusieve partners uithouden, maar zelden een punt dat de partner het abusieve gedrag stelt?
Gristus, moet je nou echt ieder topic gebruiken om je eigen vooroordelen tov mannen te spuwen? Het enige wat ik van je lees is dat mannen dit, dat, zus, zo willen. Lekker generaliseren vanuit je feminazi gedachtengoed, heerlijk. :9~

Volgens mij is er in het begin van het topic al vaak genoeg gezegd dat de ex hier fout zit, maar wat is er mis met mevrouw even duidelijk maken dat ze hier van moet leren. Voordat je het weet wordt er over 6 maanden weer een topic geopend omdat ze het toch nog een keer wilde proberen. Want hij was ineens weer zo lief. |:(
Wezentrijndinsdag 21 juli 2015 @ 10:13
quote:
0s.gif Op maandag 20 juli 2015 10:49 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Gristus, moet je nou echt ieder topic gebruiken om je eigen vooroordelen tov mannen te spuwen? Het enige wat ik van je lees is dat mannen dit, dat, zus, zo willen. Lekker generaliseren vanuit je feminazi gedachtengoed, heerlijk. :9~

Volgens mij is er in het begin van het topic al vaak genoeg gezegd dat de ex hier fout zit, maar wat is er mis met mevrouw even duidelijk maken dat ze hier van moet leren. Voordat je het weet wordt er over 6 maanden weer een topic geopend omdat ze het toch nog een keer wilde proberen. Want hij was ineens weer zo lief. |:(
Je generaliseert zelf, want je gaat er vanuit dat vrouwen hoe dan ook terug naar een abusieve partner terugkeren. En dat hoeft ook niet zo te worden afgedaan als eigen schuld, dikke bult. Ik heb gelukkig nog niet een vorm van heel zware mishandeling meegemaakt, maar iemand die constant loop zaken aan te praten, is toch ook geen relatie waar partners op gelijke voet staan.

Wat ik post, is gewoon het gedrag dat ik van mannen merk in het dagelijkse leven, maar ook op het forum hier.

En is dat tegenwoordig een modewoord "feminazi"? Dat lijkt echt een trend geworden als mensen bepaalde zaken aan de kaak stellen, zelfs nog ergere. Wat betekent dat eigenlijk? Nazi's wilden zowat alles afwijkend uitroeien, maar wie willen feminazi's dan uitroeien.
Laatst nog eens een artikel gezien over partnergeweld en cijfers in Vlaanderen. Die reacties stonden bol van feminazi dit en dat , of insinuaties dat er niets aan dat probleem te doen valt, want ze keren toch terug naar hun man. Ik snap niet zo dat mensen dat als excuus gebruiken. Van kleins af aan opvoeden dat zoiets niet kan. Als het dan toch misloopt, zorg voor kwalitatieve, kosteloze opvang van die mensen, zodat ze niet terug naar hun partner gedreven worden.

Dat mannen in bepaalde misdaden sterkvertegenwoordigd zijn, spreekt vooral over die mannen, maar we moeten ook in eigen boezem kijken over hoe onze cultuur en rechstaat er aan toe is. Ik zie geen reden om een laag zelfbeeld of mogelijke hypotheses in de verf te zetten. Het enige wat ik daar over te zeggen heb is dat ik het gewoon nog zieker vind van mensen zoals die ex.
ElDinosaurdinsdag 21 juli 2015 @ 10:43
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 juli 2015 10:13 schreef Wezentrijn het volgende:

[..]

Je generaliseert zelf, want je gaat er vanuit dat vrouwen hoe dan ook terug naar een abusieve partner terugkeren. En dat hoeft ook niet zo te worden afgedaan als eigen schuld, dikke bult. Ik heb gelukkig nog niet een vorm van heel zware mishandeling meegemaakt, maar iemand die constant loop zaken aan te praten, is toch ook geen relatie waar partners op gelijke voet staan.
Waar zeg ik dat vrouwen hoe dan ook terug gaan naar een abusieve relatie? Doe maar een quote. Moeten we in een topic als deze dan alles maar bedekken onder een deken van liefde, kusjekroel en een aai over de bol? TS prikkelen om ook te kijken naar haar eigen keuzes en houding heeft wellicht meer zin dan alleen maar feel good medelijden posts die jij liever ziet blijkbaar.

quote:
Wat ik post, is gewoon het gedrag dat ik van mannen merk in het dagelijkse leven, maar ook op het forum hier.
Dat is knap, ik merk het namelijk niet in mijn omgeving. Het zegt misschien meer over het sociale milieu waar jij je in begeeft dan over mannen in het algemeen.

quote:
En is dat tegenwoordig een modewoord "feminazi"? Dat lijkt echt een trend geworden als mensen bepaalde zaken aan de kaak stellen, zelfs nog ergere. Wat betekent dat eigenlijk? Nazi's wilden zowat alles afwijkend uitroeien, maar wie willen feminazi's dan uitroeien.
Er is een verschil tussen bepaalde zaken aan de kaak stellen en ieder topic vullen met je vertekende beeld van mannen.

quote:
Laatst nog eens een artikel gezien over partnergeweld en cijfers in Vlaanderen. Die reacties stonden bol van feminazi dit en dat , of insinuaties dat er niets aan dat probleem te doen valt, want ze keren toch terug naar hun man. Ik snap niet zo dat mensen dat als excuus gebruiken.
De reacties op telegraaf.nl geven over het algemeen niet het beste beeld van de algemene bevolking.
Jihawtidinsdag 21 juli 2015 @ 11:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juli 2015 14:34 schreef Wezentrijn het volgende:

...

Waarom is het steeds een punt waarom vrouwen het te lang bij abusieve partners uithouden, maar zelden een punt dat de partner het abusieve gedrag stelt?
Omdat dat voor een buitenstaander niet te begrijpen valt. Als zo'n vrouw (of man) hardop vertelt wat er achter gesloten deuren plaatsvindt is de eerste logische reactie: "Dat pik je toch niet? Ga bij hem weg!" Dat zo'n partner gek is en de hoofdschuldige met zijn gedrag staat buiten kijf, en juist daarom lijkt het zo onwaarschijnlijk dat een vrouw daarbij blijft.

Terwijl de werkelijkheid is dat een mishandelde partner een heel proces ondergaan heeft om in die positie terechtgekomen te zijn en wat zorgt dat het zelfvertrouwen, de moed en het vermogen heldere beslissingen te nemen ernstig aangetast zijn.

Zie ook het verhaal van TS. Ze wordt ernstig uitgescholden en aangesproken op rare dingen zoals opstaan om naar het toilet te gaan. Iedereen zal zeggen dat hij knettergek is en zij moet maken dat ze wegkomt. Voor haar is dat alleen niet duidelijk genoeg, blijkbaar, want ze twijfelt over wat ze moet doen.
ProOasiswoensdag 22 juli 2015 @ 23:25
Jaja, hier is de bad guy waarover het gaat. Zij vertelt slechts de helft van het verhaal. Maar goed, dat weet niemand hier. Zij en jullie snappen niet dat heel haar houding tegenover mij achterdocht uitlokt. We hebben nu een jaar relatie gehad en ik heb nog nooit iemand uit haar omgeving ontmoet. Komt deels door haar afkomst. Toen ik haar leerde kennen heette ze anders en was ze heel iemand anders dan ze werkelijk is. Ok, na lang praten begrijp ik dat. Toen ze mijn moeder voor het eerst ontmoette, stelde ze zich voor met een andere naam. Zelfde als ik me voor stel aan haar moeder als Pietje terwijl ik Kees heet. Terwijl we een relatie hadden, had ze contact met andere man genaamd Jaap. Ok, dat bleek een vage vriend via internet die ze nooit had ontmoet. En zo naief als ze is dacht ze dat hij niets wilde. En nog een paar onverklaarbare dingen die zijn gebeurd. Dus in een dronken buj kwamen al die dingen voorbij en dacht ik wtf ben ik mee bezig, deze dame neemt mij in de maling. Dat schelden is wel echt stap te ver, heb ik dan ook superveel spijt van daarna. Jullie zullen het vast niet geloven. Na deze scheldpartij zijn we nog weekend naar Parijs gegaan om onze 1 jaar relatie te vieren. Heeft me bijna een rug gekost. Dat maakt niet uit. Laatste nacht waren we bij eiffeltoren en ze zou wat trakteren. Ik wilde hotdog complete, was 9,50. Zei zegt waarom nou het duurste neem de hotdog standaard van 7,50. Ik wilde toch de hotdog met fromage van 8 euro. we stonden al in de rij. Maar dat vond ze och niet goed en vond het jammer dat ik niet rekening hield met haar situatie omdat ze maar student is. terwijl ze wel nog 50 euro had voor cremetjes te kopen volgende dag bij pharmacy. Dus ik dacht ik geef hier gruwelijk veel geld uit voor mijn doen, terwijl ik net appartement heb gekocht en maar voor de helft is ingericht. Dus dat kwam gewoon beetje weird op mij over. 50 cent voor fromage was al teveel voor mij ofzo. Maar nu heeft ze het dus weer uitgemaakt, zal maar niet zeggen waarom:) want dan komt er lading bagger over mij heen:) Ik ben geen bad guy of player. Zij was mijn 1ste echte vriendin. Had allemaal toekomst plannen met haar. Waarschijnlijk zijn we beide beetje te onzeker. Waarschijnlijk krijg ik nog steeds hoop bagger over me heen
ProOasiswoensdag 22 juli 2015 @ 23:28
En wat ik nog wilde zeggen.........Ik houd van haar en zij houdt van mij. Maar we maken zo vaak ruzie om niets. Onze ruzies zijn te heftig. Dan moet je gewoon soms conclusie trekken, hoe hard en jammer het ook is, dat het niet werkt.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 01:27
Kijk, als je echt realistisch bent en een relatie specialist er naar zou kijken. Die zou echt wow zeggen dat wij het een jaar hebben volgehouden. Omdat wij elkaar echt leuk vinden en van elkaar houden hebben we al die onzekerheden doorstaan. Mijn enige onzekerheid is dat ik nooit iemand uit haar omgeving heb ontmoet. Ze heeft vriendinnen die van mij afweten, waarom heb ik met hen nooit kennis gemaakt? Maar goed, dat zal wel rare gedachten van mij zijn. Al met al is het een heel moeilijk verhaal en willen we beide dat het werkt. Ik houd onvoorwaardelijk van haar en zij van mij, denk ik. We zijn gewoon heel slecht in ruzie zoeken samen.
emmyemmydonderdag 23 juli 2015 @ 01:39
Jullie zijn beiden cray.
Wezentrijndonderdag 23 juli 2015 @ 07:55
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juli 2015 23:25 schreef ProOasis het volgende:
Maar nu heeft ze het dus weer uitgemaakt, zal maar niet zeggen waarom:) want dan komt er lading bagger over mij heen:)
agterdonderdag 23 juli 2015 @ 07:58
ProOases,
Welkom op fok!
Goed om jouw kant van het verhaal te horen.
probeerdonderdag 23 juli 2015 @ 08:04
The plot thickens ..
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 08:08
_O-

Telefoon / laptop historie doorzocht om dit topic te vinden? 8)7
Enneacanthus_Obesusdonderdag 23 juli 2015 @ 08:17
Waarom stelde TS zich voor met een andere naam aan zijn moeder??
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 08:18
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 08:08 schreef ElDinosaur het volgende:
_O-

Telefoon / laptop historie doorzocht om dit topic te vinden? 8)7
En TS zit nu in de kelder :?
Thinkk-Pinkkdonderdag 23 juli 2015 @ 08:22
Denk dat TS hem us gevlogen. Met een beetje pech met haar ex
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 08:27
Nou nou haar ex heeft net ook zijn kant van het verhaal gedaan, wil alleen nog niet zeggen waarom zij het nu heeft uitgemaakt
Biancaviadonderdag 23 juli 2015 @ 08:31
Popcorntopic.
Angel-Joydonderdag 23 juli 2015 @ 08:36
Conclusie: ts en haar vriend houden van elkaar en leven nog lang en gelukkig
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 09:05
quote:
9s.gif Op donderdag 23 juli 2015 08:36 schreef Angel-Joy het volgende:
Conclusie: ts en haar vriend houden van elkaar en leven nog lang en gelukkig
Echte liefde O+
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:06
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juli 2015 23:28 schreef ProOasis het volgende:
En wat ik nog wilde zeggen.........Ik houd van haar en zij houdt van mij. Maar we maken zo vaak ruzie om niets. Onze ruzies zijn te heftig. Dan moet je gewoon soms conclusie trekken, hoe hard en jammer het ook is, dat het niet werkt.
Oh ja, dit is eckte liefde. Jullie hebben geen flauw benul, ga eerst maar eens aan jullie eigenliefde werken.

quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 01:27 schreef ProOasis het volgende:
Kijk, als je echt realistisch bent en een relatie specialist er naar zou kijken. Die zou echt wow zeggen dat wij het een jaar hebben volgehouden. Omdat wij elkaar echt leuk vinden en van elkaar houden hebben we al die onzekerheden doorstaan. Mijn enige onzekerheid is dat ik nooit iemand uit haar omgeving heb ontmoet. Ze heeft vriendinnen die van mij afweten, waarom heb ik met hen nooit kennis gemaakt? Maar goed, dat zal wel rare gedachten van mij zijn. Al met al is het een heel moeilijk verhaal en willen we beide dat het werkt. Ik houd onvoorwaardelijk van haar en zij van mij, denk ik. We zijn gewoon heel slecht in ruzie zoeken samen.
Inderdaad rare gedachten en als jullie willen dat zoiets werkt, moeten jullie aan jezelf gaan werken. Onvoorwaardelijke liefde mijn reet man.

Misschien maar eens naar een echte relatiespecialist gaan, zodat jullie beter leren communiceren als je niet afzonderlijk een psych wil voor dit debiele gesodemieter..
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:20
Als je echt gek bent op iemand, dan wil je diegene toch met trots kennis laten maken met mensen die je kent? Of is dat heel raar gedacht van mij?
Kijk, ik geloof haar wel. Ze is verlegen en dat ze mijn familie heeft ontmoet vond ik heel leuk en ze vonden haar heel leuk. Dat is dan mijn fout geweest dat ik niet nog meer geduld heb gehad en daardoor weleens uit mijn slof schoot. Maar waar het allemaal op neer komt is denk ik dat wij geen ruzie kunnen maken. Elk stelletje maakt ruzie, maar die maken dat dan weer goed. Die kunnen dan levelen naar een tijdje. Bij ons duurde dat dagen en dat vreet energie en nu zijn we allebei moe gestreden.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:23
Ja, dat is het. Wij kunnen niet goed met elkaar communiceren. We praten langs elkaar heen. We zijn beide heet hoofdjes. Ik moet dan als man de rustige en kalme zijn, maar dat lukte me niet altijd.
Angel-Joydonderdag 23 juli 2015 @ 09:25
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:20 schreef ProOasis het volgende:
Als je echt gek bent op iemand, dan wil je diegene toch met trots kennis laten maken met mensen die je kent? Of is dat heel raar gedacht van mij?
Kijk, ik geloof haar wel. Ze is verlegen en dat ze mijn familie heeft ontmoet vond ik heel leuk en ze vonden haar heel leuk. Dat is dan mijn fout geweest dat ik niet nog meer geduld heb gehad en daardoor weleens uit mijn slof schoot. Maar waar het allemaal op neer komt is denk ik dat wij geen ruzie kunnen maken. Elk stelletje maakt ruzie, maar die maken dat dan weer goed. Die kunnen dan levelen naar een tijdje. Bij ons duurde dat dagen en dat vreet energie en nu zijn we allebei moe gestreden.
Weleens? Zo te lezen best vaak.

Niemand is goed in ruzie maken, maar zoals al gezegd moeten jullie beide eerst aan jullie zelf werken. Jij kan bijvoorbeeld cursus zelfbeheersing nemen.
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:41
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:20 schreef ProOasis het volgende:
Als je echt gek bent op iemand, dan wil je diegene toch met trots kennis laten maken met mensen die je kent? Of is dat heel raar gedacht van mij?
Dat is zeer zeker raar gedachte van jou, want waar was die trots überhaupt? Beetje de gekwetste bitch uit gaan staan hangen, omdat je zenuwachtige vriendin per ongeluk tegelijk met jou opstaat en je mama alleen laat zitten nadat ze eerst heeft staan koken en jullie dit niet blieven en uit eten gaan. Houdt je maar niet van den domme, want je hebt echt wel andere prioriteiten om deze shit van een zogenaamde relatie te kunnen fixen.

quote:
Kijk, ik geloof haar wel. Ze is verlegen en dat ze mijn familie heeft ontmoet vond ik heel leuk en ze vonden haar heel leuk. Dat is dan mijn fout geweest dat ik niet nog meer geduld heb gehad en daardoor weleens uit mijn slof schoot. Maar waar het allemaal op neer komt is denk ik dat wij geen ruzie kunnen maken. Elk stelletje maakt ruzie, maar die maken dat dan weer goed. Die kunnen dan levelen naar een tijdje. Bij ons duurde dat dagen en dat vreet energie en nu zijn we allebei moe gestreden.
Een beetje te weinig geduld voor de meid waar je zo onvoorwaardelijk van houdt en die stik verlegen d'r best staat te doen, ondanks je pornosteropmerkingen enzo. Wel ja, eigenlijk ben je zo een toffe peer, lekker downplayen dit nadat jij tekeer bent gegaan en dan moet zij maar bij draaien wanneer het jou weer uitkomt.

quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:23 schreef ProOasis het volgende:
Ja, dat is het. Wij kunnen niet goed met elkaar communiceren. We praten langs elkaar heen. We zijn beide heet hoofdjes. Ik moet dan als man de rustige en kalme zijn, maar dat lukte me niet altijd.
Je bent geen man totdat jij je shit aan gaat pakken en het niet meer op anderen afreageert.

quote:
7s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:25 schreef Angel-Joy het volgende:
Niemand is goed in ruzie maken
Bullshit, ruzie maken kan echt wel constructief, maar dan moet je we4l even in de spiegel kijken en snappen waar de problemen liggen.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:41
Je kan ook samen aan dingen werken. Zo hoort het te gaan. Ik ken ook mensen die lachen erom na een ruzie, die zien de humor in van gekke voorvallen. Ik ben ook zo iemand. Ik kan wel de humor inzien van dingen, maar zij blijft er in hangen.
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:45
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:41 schreef ProOasis het volgende:
Je kan ook samen aan dingen werken. Zo hoort het te gaan. Ik ken ook mensen die lachen erom na een ruzie, die zien de humor in van gekke voorvallen. Ik ben ook zo iemand. Ik kan wel de humor inzien van dingen, maar zij blijft er in hangen.
Je kan ook samen aan dingen werken ja, maar jij maakt nu vrij duidelijk dat het in dit geval overduidelijk niet zo is.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:46
Pornoster opmerkingen? Hoe kom je daarbij? Heb ik dat hier gezegd?
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:48
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:46 schreef ProOasis het volgende:
Pornoster opmerkingen? Hoe kom je daarbij? Heb ik dat hier gezegd?
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:54 schreef EssenceQ het volgende:
Hij noemde mij eerst: zijn pornosterretje (toen ik nog maagd was. We deden het na een halfjaar echt). Hij zei rare dingen als: jij zou goed verdienen als escort. Of dekens van me aftrekken als ik geen seks wilde....Dat ik een debiel was als ik binnen een dag een boek niet kon leren enz.
Volgende keer beter lezen voor je wil trollen..
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:48
Ik wil juist samen aan dingen werken. Maar als zij mij niet meer wilt spreken, kan dat niet. Na een ruzie ben ik weer gewoon heel rustig en redelijk. Maar goed, ik moet wel iets doen aan mijn temperament.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:48
Oh ja, daar stond nog topic over op viva:)
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:49
Ik trol niet hoor
agterdonderdag 23 juli 2015 @ 09:49
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:48 schreef ProOasis het volgende:
Ik wil juist samen aan dingen werken. Maar als zij mij niet meer wilt spreken, kan dat niet. Na een ruzie ben ik weer gewoon heel rustig en redelijk. Maar goed, ik moet wel iets doen aan mijn temperament.
Je kunt toch sowieso aan jezelf werken. Ga in therapie.
Daar heb je haar niet voor nodig.
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:50
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:48 schreef ProOasis het volgende:
Oh ja, daar stond nog topic over op viva:)
Je prioriteiten zijn in ieder geval duidelijk..
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:50
Je kan ook aan jezelf werken zonder therapie.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:50
Wat bedoel je scary mary?
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:53
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:50 schreef ProOasis het volgende:
Je kan ook aan jezelf werken zonder therapie.
0f782ecebbbc92bf87b5271455183f656beeca2b884bbe5e630382f179e7bd63.jpg
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:53
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:50 schreef ProOasis het volgende:
Wat bedoel je scary mary?
Mag ik nu kiezen op welke opmerking je doelt of..?
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:54
over mijn prioriteiten
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:54
Snap even niet zo goed wat U bedoelt mevrouw
Trashcanmandonderdag 23 juli 2015 @ 09:56
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:48 schreef ProOasis het volgende:
Ik wil juist samen aan dingen werken. Maar als zij mij niet meer wilt spreken, kan dat niet. Na een ruzie ben ik weer gewoon heel rustig en redelijk. Maar goed, ik moet wel iets doen aan mijn temperament.
Gezien de scheldkannonade in de OP geloof ik dat "rustig en redelijk" niet echt. Maar als jouw kant van het verhaal klopt dan zou ik alle contact met haar verbreken, aan je zelfbeeld werken en een normale vriendin zoeken.
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:56
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:54 schreef ProOasis het volgende:
over mijn prioriteiten
Hoe weet je dat dit topic zowel hier als op Viva is en wat denk je te bereiken met je posts?
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 09:56
quote:
1s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:56 schreef Trashcanman het volgende:

[..]

Gezien de scheldkannonade in de OP geloof ik dat "rustig en redelijk" niet echt.
Dat is daarna hč, dan is het weer tijd voor humor en luchtigheid enzo..
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:58
Jaja, jullie zijn perfect. Dat is duidelijk. Zij vertelt dat ze hier en op viva topics heeft geplaatst. Ze haalt jullie er altijd bij in een ruzie. Ja, de mensen op fok en viva zeggen dat ik gelijk heb, zegt ze dan.
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 09:59
Dit kan niet echt zijn. I call troll.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 09:59
Waarom denk je dat, eldinosaur?
Trashcanmandonderdag 23 juli 2015 @ 10:00
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:56 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Dat is daarna hč, dan is het weer tijd voor humor en luchtigheid enzo..
Zoals uit zijn posts hier wel blijkt.
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 10:01
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:59 schreef ProOasis het volgende:
Waarom denk je dat, eldinosaur?
Hoe kan ze fok betrekken in ruzies als jullie al uit elkaar zijn gegaan voordat ze dit topic aanmaakte?
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 10:02
Daar moet ik zeker ook therapie voor volgen? Dat ik na boosheid weer gewoon niet boos ben? Welke therapien hebben jullie gevolgd?
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 10:02
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:58 schreef ProOasis het volgende:
Jaja, jullie zijn perfect. Dat is duidelijk. Zij vertelt dat ze hier en op viva topics heeft geplaatst. Ze haalt jullie er altijd bij in een ruzie. Ja, de mensen op fok en viva zeggen dat ik gelijk heb, zegt ze dan.
Duidelijke prioriteiten dit. Succes verder!
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 10:02
Na dit topic zijn we nog weekend naar Parijs geweest.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 10:03
Bedankt scary mary. Jij succes met je therapy
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 10:03
Dat zal me een gezellig weekend zijn geweest.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 10:04
Was zeker leuk. Alleen de laatste nacht ruzie en nu weer uit.
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 10:06
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:02 schreef ProOasis het volgende:
Daar moet ik zeker ook therapie voor volgen? Dat ik na boosheid weer gewoon niet boos ben? Welke therapien hebben jullie gevolgd?
Lekker relevant als je de rest van de lappen tekst niet begrijpt dan wel serieus neemt. Maar je vindt onbekende mensen op the interwebz belangrijker, ongeacht of ze jouw vriendin volledig gelijk geven.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 10:07
Wat bedoel je nou scary mary. Ik snap serieus niet wat jij bedoelt met prioriteiten en deze laatste post. Ik ga cursus begrijpend lezen bestellen.
HarveySpecterdonderdag 23 juli 2015 @ 10:07
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:02 schreef ProOasis het volgende:
Daar moet ik zeker ook therapie voor volgen? Dat ik na boosheid weer gewoon niet boos ben? Welke therapien hebben jullie gevolgd?
Niet echt een therapie, maar de AA cursus gaf mij veel oplossingen.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 10:08
Je had een drank en drugs probleem?
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 10:09
Maar ik ga douchen en weer lid worden van de sportschool. Dat is mijn therapie. Fijne dag verder allemaal.
HarveySpecterdonderdag 23 juli 2015 @ 10:09
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:08 schreef ProOasis het volgende:
Je had een drank en drugs probleem?
Want ik had drank en drugs. En drank en drugs
Lienekiendonderdag 23 juli 2015 @ 10:11
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:07 schreef ProOasis het volgende:
Wat bedoel je nou scary mary. Ik snap serieus niet wat jij bedoelt met prioriteiten en deze laatste post. Ik ga cursus begrijpend lezen bestellen.
Misschien goed om een extra portie lidwoorden aan te vinken.
MadJackthePiratedonderdag 23 juli 2015 @ 10:13
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:02 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Duidelijke prioriteiten dit. Succes verder!
Niet dat ik per se de kant van ProOasis kies, maar ik kan me prima voorstellen dat het ongelofelijk irritant is als je partner bij elke serieuze discussie begint over "ja de mensen op FOK! e.d. vinden dat ik dit en dit moet doen".
Scary_Marydonderdag 23 juli 2015 @ 10:19
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:13 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Niet dat ik per se de kant van ProOasis kies, maar ik kan me prima voorstellen dat het ongelofelijk irritant is als je partner bij elke serieuze discussie begint over "ja de mensen op FOK! e.d. vinden dat ik dit en dit moet doen".
Dat lijkt me overduidelijk het probleem hier ja. Zeker gezien hij ook na het lezen van dit topic niet doorheeft dat zij helemaal niet volledig gelijk heeft gekregen en hij zich juist daarop wil blijven focussen. Dan maakt het ook geen kut meer uit wat we wel of niet posten, zij willen toch alleen zien en gebruiken wat hun case zal helpen om afzonderlijk alsnog hun gelijk proberen te kunnen halen.
Trashcanmandonderdag 23 juli 2015 @ 10:27
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:19 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Dat lijkt me overduidelijk het probleem hier ja. Zeker gezien hij ook na het lezen van dit topic niet doorheeft dat zij helemaal niet volledig gelijk heeft gekregen en hij zich juist daarop wil blijven focussen. Dan maakt het ook geen kut meer uit wat we wel of niet posten, zij willen toch alleen zien en gebruiken wat hun case zal helpen om afzonderlijk alsnog hun gelijk proberen te kunnen halen.
In de roos dit. Ze zijn beiden puur munitie aan het stapelen, om nieuwe inzichten te verkrijgen gaat het iig niet.
erodomedonderdag 23 juli 2015 @ 10:32
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:41 schreef ProOasis het volgende:
Je kan ook samen aan dingen werken. Zo hoort het te gaan. Ik ken ook mensen die lachen erom na een ruzie, die zien de humor in van gekke voorvallen. Ik ben ook zo iemand. Ik kan wel de humor inzien van dingen, maar zij blijft er in hangen.
Ja, want het is zo grappig om tot op het bot uitgescholden te worden, wat een humor zeg! Ook heel erg grappig als iemand kwaad wegloopt bij de eerste keer seks omdat het niet lukt en al die andere shit.
De reden waarom ze het nu weer uitgemaakt heeft die je toch maar niet durft te vertellen zal vast ook wel ontzettend grappig zijn, echt iets dat je later met een glimlach aan je kleinkinderen verteld, toch?
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 10:40
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:32 schreef erodome het volgende:
echt iets dat je later met een glimlach aan je kleinkinderen verteld, toch?
Zou hij dan praten over oma "de pornoslet" of zou het dan gaan over een verovering in het verre verleden?
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 10:47
Ik probeer mijn gelijk niet te halen hoor. Zij heeft 100% gelijk. Dat ik haar zo heb uitgescholden is heel erg. Schaam me daar kapot voor. Ik had veel verwachtingen van onze relatie. Als dan iets voorviel wat ik niet goed kon plaatsen en het gevoel kreeg dat ze mij in de maling nam, werd ik opstandig en dat mondde dan uit in ruzie.
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 10:54
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:47 schreef ProOasis het volgende:
Ik probeer mijn gelijk niet te halen hoor. Zij heeft 100% gelijk. Dat ik haar zo heb uitgescholden is heel erg. Schaam me daar kapot voor. Ik had veel verwachtingen van onze relatie. Als dan iets voorviel wat ik niet goed kon plaatsen en het gevoel kreeg dat ze mij in de maling nam, werd ik opstandig en dat mondde dan uit in ruzie.
Waarom is het nu weer uit dan?
Enneacanthus_Obesusdonderdag 23 juli 2015 @ 11:04
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 09:59 schreef ElDinosaur het volgende:
Dit kan niet echt zijn. I call troll.
Ik ververmoed het ook..
Thinkk-Pinkkdonderdag 23 juli 2015 @ 11:04
Ja hoor dit topic gaat steeds gekker worden :')
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 11:06
Straks komt schoonmoeder ook nog even langs.

Hopelijk.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:07
Ga niet heel de ruzie terughalen, want die ging helemaal nergens over. Maar uiteindelijk heb ik haar even uit de hotelkamer gezet. Toen stonden we daar beide half naakt en viel de deur dicht. Moest ik in mijn boxer naar beneden naar de receptie om een nieuwe kaart te halen. Volgende dag reden we weer naar huis. Heeft ze niets meer gezegd en negeert ze mij. Dus ze is er nu helemaal klaar mee. Kan ik me ook wel voorstellen.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:09
De grap is dat het nog echt waar is ook allemaal.
Tinkepinkdonderdag 23 juli 2015 @ 11:10
De schrijfstijl van het "vriendje " doet me aan een ander topic van een nieuwe user denken. Volgens mij worden we in twee topics keihard getrolld.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:10
waarom denk je dat?
erodomedonderdag 23 juli 2015 @ 11:11
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:07 schreef ProOasis het volgende:
Ga niet heel de ruzie terughalen, want die ging helemaal nergens over. Maar uiteindelijk heb ik haar even uit de hotelkamer gezet. Toen stonden we daar beide half naakt en viel de deur dicht. Moest ik in mijn boxer naar beneden naar de receptie om een nieuwe kaart te halen. Volgende dag reden we weer naar huis. Heeft ze niets meer gezegd en negeert ze mij. Dus ze is er nu helemaal klaar mee. Kan ik me ook wel voorstellen.
Ah, na het verbale geweld ben je overgestapt op fysiek worden. Maar je kan er al om lachen nu?
Tinkepinkdonderdag 23 juli 2015 @ 11:12
De interpunctie, zinsbouw en woordkeuze komen met elkaar overeen
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 11:13
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:07 schreef ProOasis het volgende:
Ga niet heel de ruzie terughalen, want die ging helemaal nergens over. Maar uiteindelijk heb ik haar even uit de hotelkamer gezet.
_O- _O-

Dat is nou onvoorwaardelijk liefde mensen, eckte pure liefde.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:17
zit hier voor het eerst tinkepink. dus het klopt niet wat je zegt.
agterdonderdag 23 juli 2015 @ 11:18
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:07 schreef ProOasis het volgende:
Ga niet heel de ruzie terughalen, want die ging helemaal nergens over. Maar uiteindelijk heb ik haar even uit de hotelkamer gezet. Toen stonden we daar beide half naakt en viel de deur dicht. Moest ik in mijn boxer naar beneden naar de receptie om een nieuwe kaart te halen. Volgende dag reden we weer naar huis. Heeft ze niets meer gezegd en negeert ze mij. Dus ze is er nu helemaal klaar mee. Kan ik me ook wel voorstellen.
Je hebt haar even fysiek aangepakt en uit de kamer gezet?
Deshaindonderdag 23 juli 2015 @ 11:21
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:11 schreef erodome het volgende:

[..]

Ah, na het verbale geweld ben je overgestapt op fysiek worden. Maar je kan er al om lachen nu?
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:18 schreef agter het volgende:

[..]

Je hebt haar even fysiek aangepakt en uit de kamer gezet?
Het is gvd al niet te lezen wat er wel staat en jullie verzinnen er hele dingen bij die er zeker niet staan?

quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 10:19 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Dat lijkt me overduidelijk het probleem hier ja. Zeker gezien hij ook na het lezen van dit topic niet doorheeft dat zij helemaal niet volledig gelijk heeft gekregen en hij zich juist daarop wil blijven focussen. Dan maakt het ook geen kut meer uit wat we wel of niet posten, zij willen toch alleen zien en gebruiken wat hun case zal helpen om afzonderlijk alsnog hun gelijk proberen te kunnen halen.
En jij bent zijn enabler..
erodomedonderdag 23 juli 2015 @ 11:22
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:21 schreef Deshain het volgende:

[..]

[..]

Het is gvd al niet te lezen wat er wel staat en jullie verzinnen er hele dingen bij die er zeker niet staan?

[..]

En jij bent zijn enabler..
Hoe zet je iemand je kamer uit en eindig je beide half naakt op de gang? Met duw en trekwerk.
MadJackthePiratedonderdag 23 juli 2015 @ 11:23
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:22 schreef erodome het volgende:

[..]

Hoe zet je iemand je kamer uit en eindig je beide half naakt op de gang? Met duw en trekwerk.
Ze moest gewoon even naar de time-out plek
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 11:25
quote:
10s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:23 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Ze moest gewoon even naar de time-out plek
Corrigerende tik en 10 minuten op de trap zitten. ^O^
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:25
heb geen fysiek geweld gebruikt ofzo
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:27
maar goed, dit gesprek loopt uit de hand. gaat helemaal nergens meer over.
Deshaindonderdag 23 juli 2015 @ 11:27
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:22 schreef erodome het volgende:

[..]

Hoe zet je iemand je kamer uit en eindig je beide half naakt op de gang? Met duw en trekwerk.
Geen idee, ben niet van het NFI en poster in kwestie heeft hier niks duidelijks over gezegd.

Maar je moet blijkbaar dat ventje hier een beetje opnaaien ofzo? Je aannames slaan in ieder geval nergens op.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:27
NFI? Wat betekent dat?
Deshaindonderdag 23 juli 2015 @ 11:28
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:27 schreef ProOasis het volgende:
NFI? Wat betekent dat?
http://www.nederlandsforensischinstituut.nl/
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:29
Zij heeft mij trouwens wel een keer op mijn mond geslagen. Ik haar nooit.
Deshaindonderdag 23 juli 2015 @ 11:30
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:29 schreef ProOasis het volgende:
Zij heeft mij trouwens wel een keer op mijn mond geslagen. Ik haar nooit.
Respect, dan ben je een betere man dan ik ben..
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:31
Jij slaat vrouwen?
Deshaindonderdag 23 juli 2015 @ 11:32
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:31 schreef ProOasis het volgende:
Jij slaat vrouwen?
Nee, ik sla iedereen terug die mij slaat.
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 11:32
Als iemand zo uitgescholden wordt vind ik het niet gek dat je een klap op je muil krijgt. :')
MadJackthePiratedonderdag 23 juli 2015 @ 11:34
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:32 schreef ElDinosaur het volgende:
Als iemand zo uitgescholden wordt vind ik het niet gek dat je een klap op je muil krijgt. :')
Blijkbaar is dat wel normaal omdat dit een vrouw betreft die slaat ofzo. Maar als een man zijn scheldende vriendin neer zou hoeken dan zou het echt niet kunnen e.d. :')
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:35
Ik scheld, maar sla nooit.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:36
Wat een drama allemaal. Alles wordt zo overdreven.
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 11:37
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:34 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Blijkbaar is dat wel normaal omdat dit een vrouw betreft die slaat ofzo. Maar als een man zijn scheldende vriendin neer zou hoeken dan zou het echt niet kunnen e.d. :')
Er is een verschil tussen een klap en neerhoeken. :') Als een vrouw een klap krijgt nadat ze op deze manier haar man/vriend consequent de grond in trapt moet ze ook niet klagen.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:38
Dus jij slaat vrouwen, ElDinosaur?
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 11:40
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:38 schreef ProOasis het volgende:
Dus jij slaat vrouwen, ElDinosaur?
Nee, want ik zorg er wel voor dat mensen niet op zo'n manier met me omgaan.

Probeer je nu mensen te vinden die je steunen als je wederhelft zo komt met het verhaal dat je d'r een hoek in hebt geslagen?
DonJamesdonderdag 23 juli 2015 @ 11:40
Tokkie-struggles :')
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:40
Nee hoor, heb ik niet gedaan.
MadJackthePiratedonderdag 23 juli 2015 @ 11:41
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:37 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Er is een verschil tussen een klap en neerhoeken. :') Als een vrouw een klap krijgt nadat ze op deze manier haar man/vriend consequent de grond in trapt moet ze ook niet klagen.
Dan verschillen we van mening. Als iemand mij zo de grond in zou trappen zou ik al snel weg zijn en niet meer terugkomen. Voel me niet genoodzaakt diegene eerst nog een klap te verkopen
ElDinosaurdonderdag 23 juli 2015 @ 11:43
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:41 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Dan verschillen we van mening. Als iemand mij zo de grond in zou trappen zou ik al snel weg zijn en niet meer terugkomen. Voel me niet genoodzaakt diegene eerst nog een klap te verkopen
Daar ben ik het helemaal mee eens, maar kijk eens naar de TS. Die gaat nog een weekendje naar Parijs nadat ze dit topic heeft gestart. Ik kan me voorstellen dat het kan escaleren als je het niet op tijd afkapt.
MadJackthePiratedonderdag 23 juli 2015 @ 11:44
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:43 schreef ElDinosaur het volgende:

[..]

Daar ben ik het helemaal mee eens, maar kijk eens naar de TS. Die gaat nog een weekendje naar Parijs nadat ze dit topic heeft gestart. Ik kan me voorstellen dat het kan escaleren als je het niet op tijd afkapt.
Ja inderdaad, tis natuurlijk een ander verhaal als je een weekend met elkaar 'opgescheept zit'.
erodomedonderdag 23 juli 2015 @ 11:46
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:25 schreef ProOasis het volgende:
heb geen fysiek geweld gebruikt ofzo
Je hebt haar zonder haar aan te raken de deur gewezen? Hoe komen jullie dan half naakt op de gang?
erodomedonderdag 23 juli 2015 @ 11:47
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:27 schreef Deshain het volgende:

[..]

Geen idee, ben niet van het NFI en poster in kwestie heeft hier niks duidelijks over gezegd.

Maar je moet blijkbaar dat ventje hier een beetje opnaaien ofzo? Je aannames slaan in ieder geval nergens op.
Jij denkt echt dat iemand zich zomaar half naakt op een gang laat zetten, dat dat zonder duw en trekwerk gebeurd? Vandaar dat ze beide half naakt op de gang eindigde met de deur dicht achter ze.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:49
ik trok haar uit bed natuurlijk
erodomedonderdag 23 juli 2015 @ 11:50
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:49 schreef ProOasis het volgende:
ik trok haar uit bed natuurlijk
Dat heet dus fysiek worden.
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 11:50
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:49 schreef ProOasis het volgende:
ik trok haar uit bed natuurlijk
En dat zie je niet als fysiek geweld?
MadJackthePiratedonderdag 23 juli 2015 @ 11:51
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:49 schreef ProOasis het volgende:
ik trok haar uit bed natuurlijk
Dat is natuurlijk ook niet helemaal de bedoeling
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 11:51
Wanneer komt TS weer reageren? onder het ts account dan
_Megatron_donderdag 23 juli 2015 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2015 11:30 schreef EssenceQ het volgende:
Ik was de hele tijd stil toen ik smste: ik heb het geld gestort.

Hij: netjes
- Krijg kanker en rot op, kankerwijf
_O-
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 11:58
Nee is niet de bedoeling. Heel stom van mij. Maar slaan doe ik niet. We hebben jaar lang ruzie gehad. Waarom bleven we toch bij elkaar?
MadJackthePiratedonderdag 23 juli 2015 @ 12:00
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:58 schreef ProOasis het volgende:
Nee is niet de bedoeling. Heel stom van mij. Maar slaan doe ik niet. We hebben jaar lang ruzie gehad. Waarom bleven we toch bij elkaar?
Nou volgens mij hebben jullie allebei fout gezeten in deze relatie en is het nu maar beter ook dat jullie uit elkaar zijn.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 12:03
Waarschijnlijk wel. Maar kan maar moeilijk afstand nemen nog. Denk er de hele dag aan.
erodomedonderdag 23 juli 2015 @ 12:07
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 11:58 schreef ProOasis het volgende:
Nee is niet de bedoeling. Heel stom van mij. Maar slaan doe ik niet. We hebben jaar lang ruzie gehad. Waarom bleven we toch bij elkaar?
Je hoeft niet te slaan om fysiek te worden. Maar het ging dus al van verbaal naar fysiek, hoeveel erger moet het nog worden voordat je inziet dat dit echt niet kan?
Zij moet naar haar eigen stuk kijken, maar denk jij ook eens erg goed na over jezelf? Zo tekeer gaan en het zelfs fysiek laten worden kan echt niet. Ga hulp zoeken daarvoor want je hebt een beheersingsprobleem.

Zij misschien ook wel hoor, maar dat zullen jullie apart van elkaar moeten oplossen.
ProOasisdonderdag 23 juli 2015 @ 12:11
Je hebt gelijk. Daar ging ik veel te ver. Nu lijkt het alsof we alleen naar tegen elkaar deden, dat was niet zo natuurlijk. We waren verliefd en daarom bleven we maar mee doorgaan, terwijl het niet echt werkte tussen ons.
emmyemmydonderdag 23 juli 2015 @ 13:57
Hoe dit topic gaat heeft toch geen nut? Ze zijn allebei gek.

Jij moet in therapie voor je boosheid

Zij moet in therapie voor haar issues.

En dat los van elkaar, niet samen. Jullie moeten elkaar loslaten en aan jezelf werken. Dit is niet gezond.
anonymoussiedonderdag 23 juli 2015 @ 14:00
Ja. En waar is TS??
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 14:01
Waarom gelijk therapie, het is vrij duidelijk dat het om een redelijk jong stel gaat.

Gewoon een punt er achter zetten, eventueel een tijdje rond sletten tot je de volgende "ware" tegenkomt.
emmyemmydonderdag 23 juli 2015 @ 14:14
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 14:01 schreef Chewie het volgende:
Waarom gelijk therapie, het is vrij duidelijk dat het om een redelijk jong stel gaat.

Gewoon een punt er achter zetten, eventueel een tijdje rond sletten tot je de volgende "ware" tegenkomt.
Omdat ze allebei fliiinke issues hebben
Wezentrijndonderdag 23 juli 2015 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 12:11 schreef ProOasis het volgende:
Je hebt gelijk. Daar ging ik veel te ver. Nu lijkt het alsof we alleen naar tegen elkaar deden, dat was niet zo natuurlijk. We waren verliefd en daarom bleven we maar mee doorgaan, terwijl het niet echt werkte tussen ons.
Volgens mij heb jij echt niet door hoe erg het is. Wtf ??? Hoe kom jij in godsnaam bij het idee van "ik ga mijn halfnaakte vriendin uit bed trekken en buiten op de gang van het hotel laten staan (zo goed als openbaar"

-fysiek geweld (trekt uit bed)
-sexueel geweld (stelt haar quasi naakt waar anderen haar kunnen zien)
-beroven van vrijheid (dat is buitensluiten net zo goed als opsluiten)
-manipulatie (haar spullen en kleren binnen, ze heeft dus niks bij zich om weg te kunnen gaan, in fukcing Parijs; ander land, andere taal, miljoenenstad)

Moet ik nog doorgaan?? Serieus gast!!

En wat was voor jou dan zo'n goede reden om dat te doen?? Lukte het weer niet in bed ofzo? En dat was haar fout als vrouw natuurlijk. Zoals de allereerste keer... Van waar kom jij??

En je hebt ook een meisje met issues uitgekozen, zoals types als jij dat wel vaker doen en een zesde zintuig voor hebben, omdat je gvd wéét dat niemand haar serieus zal nemen en zal zeggen dat ze aan zichzelf moet werken. Jij kan het lekker allemaal op verleden, issues en laag zelfbeeld steken, zoals jammer genoeg de meeste mensen ook zullen doen. Dat wéten types als jij, en daarom komen jullie ermee weg.

Ik hoop dat je je ooit eens gaat mispakken en het een meisje zal zijn die het niet "gewoon uitmaakt" maar dat ze er ook gevolgen aan zal geven.
Dit meisje is er nu vanaf, maar wat met de volgende?
plesnerdonderdag 23 juli 2015 @ 14:43
Mensen die dit geloven :') . Dit is 100% een troll
#ANONIEMdonderdag 23 juli 2015 @ 14:44
quote:
1s.gif Op donderdag 23 juli 2015 14:43 schreef plesner het volgende:
Mensen die dit geloven :') . Dit is 100% een troll
Dat denk ik ook, TS en (ex) vriendje zijn dezelfde persoon.

Wel een vermakelijk verhaal
Deshaindonderdag 23 juli 2015 @ 14:51
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 14:39 schreef Wezentrijn het volgende:
*knip*
Projectie much?
Wezentrijndonderdag 23 juli 2015 @ 15:26
Niet in die mate, wel eens last gehad met een leerkracht die zich opdrong, vlak na mijn ouders overleedden en mijn lief het kort daarna uitmaakte (=kwetsbare periode).

Maar idd, dat vind ik nogal het walgelijke aan dergelijke situaties, dat azen op iemands verdriet of "zwakke plek", bij haar dan een laag zelfbeeld.

En ik blijf bij de rest wat ik zeg. Die kerel spoort niet en ik hoop dat hij tegen de lamp loopt, want hij heeft niet half zo door hoe ernstig zijn gedrag is.
Deshaindonderdag 23 juli 2015 @ 15:36
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 15:26 schreef Wezentrijn het volgende:
Niet in die mate, wel eens last gehad met een leerkracht die zich opdrong, vlak na mijn ouders overleedden en mijn lief het kort daarna uitmaakte (=kwetsbare periode).
Heel kut en alles voor je (oprecht). Maar probeer het eens te verwerken zodat je niet dit negatieve gedrag vertoont als reactie op iemand die jou blijkbaar triggered.
quote:
Maar idd, dat vind ik nogal het walgelijke aan dergelijke situaties, dat azen op iemands verdriet of "zwakke plek", bij haar dan een laag zelfbeeld.
Je overdrijft nogal op basis van wat je nu denkt te weten, kunnen het niet gewoon twee domme tieners zijn die domme keuzes maken en elkaar beter kwijt dan rijk zijn?

Je gaat er automatisch vanuit dat dit een bewuste keuze is omdat zij een laag zelfbeeld uitstraalt, moet je niet doen...
quote:
Die kerel spoort niet en ik hoop dat hij tegen de lamp loopt, want hij heeft niet half zo door hoe ernstig zijn gedrag is.
Je zou zou maar gelijk kunnen hebben hoor, maar ook zomaar niet want je weet helemaal niks buiten dit wazige topic.
Miljenikdonderdag 23 juli 2015 @ 15:38
Hoe lang had je al een relatie met hem? Denk je ook dat niet wennen voor hem is om op zich zelf te gaan wonen en waarom kende je zijn mams nog niet?
Wezentrijnvrijdag 24 juli 2015 @ 02:25
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 15:36 schreef Deshain het volgende:

[..]

Heel kut en alles voor je (oprecht). Maar probeer het eens te verwerken zodat je niet dit negatieve gedrag vertoont als reactie op iemand die jou blijkbaar triggered.

[..]

Je overdrijft nogal op basis van wat je nu denkt te weten, kunnen het niet gewoon twee domme tieners zijn die domme keuzes maken en elkaar beter kwijt dan rijk zijn?

Je gaat er automatisch vanuit dat dit een bewuste keuze is omdat zij een laag zelfbeeld uitstraalt, moet je niet doen...

[..]

Je zou zou maar gelijk kunnen hebben hoor, maar ook zomaar niet want je weet helemaal niks buiten dit wazige topic.
Bwa, zo wazig is het niet. Redelijk duidelijk toch dat het grensoverschrijdend is.

Ik heb dat "verwerkt", maar je moet gewoon realistisch blijven. Er zijn zaken die gebeuren en waar je moet voor opletten. Het is niet negatief, maar realistisch, om die zaken te benoemen, wel negatief ze te uit te voeren.
Rodawavrijdag 24 juli 2015 @ 02:52
Wat is het probleem nu dan, hij zegt toch keurig 'netjes' tussen het schelden door?
Wezentrijnvrijdag 24 juli 2015 @ 02:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 02:52 schreef Rodawa het volgende:
Wat is het probleem nu dan, hij zegt toch keurig 'netjes' tussen het schelden door?
_O-
Mishuvrijdag 24 juli 2015 @ 02:59
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 15:26 schreef Wezentrijn het volgende:
Niet in die mate, wel eens last gehad met een leerkracht die zich opdrong, vlak na mijn ouders overleedden en mijn lief het kort daarna uitmaakte (=kwetsbare periode).

Maar idd, dat vind ik nogal het walgelijke aan dergelijke situaties, dat azen op iemands verdriet of "zwakke plek", bij haar dan een laag zelfbeeld.

En ik blijf bij de rest wat ik zeg. Die kerel spoort niet en ik hoop dat hij tegen de lamp loopt, want hij heeft niet half zo door hoe ernstig zijn gedrag is.
Dit is dus echt zo.

Psychopaten azen op labiele borderliners omdat niemand die chicks serieus nemen.
MadJackthePiratevrijdag 24 juli 2015 @ 13:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 02:59 schreef Mishu het volgende:

[..]

Dit is dus echt zo.

Psychopaten azen op labiele borderliners omdat niemand die chicks serieus nemen.
Soort zoekt soort
Wezentrijnvrijdag 24 juli 2015 @ 15:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 13:57 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Soort zoekt soort
Dat is echt wel 'n achterlijke opmerking hoor. Borderline=/=psychopathie.

Het gemiddelde IQ van het forum. Ik stel me er toch vragen bij...

Jullie gooien met allerlei ziektes en handicaps als scheldwoorden, maar volgens mij weten jullie nog niet half wat autisme, borderline, enz... inhoudt.
erodomevrijdag 24 juli 2015 @ 16:29
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juli 2015 14:01 schreef Chewie het volgende:
Waarom gelijk therapie, het is vrij duidelijk dat het om een redelijk jong stel gaat.

Gewoon een punt er achter zetten, eventueel een tijdje rond sletten tot je de volgende "ware" tegenkomt.
Omdat er een ernstig beheersingsprobleem is wat al van ernstig verbaal geweld naar fysiek ging? Dat dat een stevig teken aan de wand is?

Hulp daarbij hoeft trouwens helemaal geen hele zware therapie te zijn. Een vriend van ons had ook een beheersingsprobleem, wat uitliep in duw en trekwerk naast stevig verbaal geweld en dingen stuk gooien. Die is naar de Waag gegaan en kreeg gewoon handvatten om zichzelf beter te kunnen beheersen. Geen jarenlang praten over het verleden en andere onzin, maar leren herkennen wanneer de irritatiegrens werd bereikt en wat te doen om te zorgen dat het emmertje niet overliep en hij te ver ging. Was in een sessie of 5-10 gebeurd en heeft ontzettend geholpen voor zijn hele leven.
Was wel iemand die zelf ermee zat dat hij te ver ging, alleen niet wist hoe uit die cirkel te stappen, heeft ook zelf hulp gezocht erbij.

Heeft wel de relatie die hij toen had beeindigt, want daarin waren teveel elementen die zorgden dat hij te snel over die irritatiegrens heen kwam. Teveel rode knoppen waarop de ander te graag drukte.
erodomevrijdag 24 juli 2015 @ 16:31
quote:
1s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 02:59 schreef Mishu het volgende:

[..]

Dit is dus echt zo.

Psychopaten azen op labiele borderliners omdat niemand die chicks serieus nemen.
Ik zou deze jongen niet zomaar een psycho noemen, maar eerder iemand die wat sneller aan die irritatiegrens zit en dan te ver gaat. Iedereen heeft een grens, bij de een loopt dat wat sneller op als bij de ander. En als je niet goed weet hoe je daarmee om moet gaan, hoe je kan zorgen dat je niet over die grens gaat, niet goed zicht hebt op wat je rode knoppen zijn kan dat naar uitlopen.

Beetje kennis over hoe dat werkt voor jou kan al veel helpen. Als je maar leert wanneer je tegen die grens aanloopt en wat je kan doen om dat weer omlaag te brengen.
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 17:30
Eindelijk iemand hier die me niet als een of andere psychopathische crimineel neerzet. Kan me goed vinden in wat jij zegt.
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 17:42
Waarom wordt dit topic niet gestopt? Blijft maar doorgaan. Kan het niet in z'n Geheel verwijderd worden?
erodomevrijdag 24 juli 2015 @ 17:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 17:42 schreef ProOasis het volgende:
Waarom wordt dit topic niet gestopt? Blijft maar doorgaan. Kan het niet in z'n Geheel verwijderd worden?
Nope.
Bartjebartvrijdag 24 juli 2015 @ 17:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 17:42 schreef ProOasis het volgende:
Waarom wordt dit topic niet gestopt? Blijft maar doorgaan. Kan het niet in z'n Geheel verwijderd worden?
Waarom? Omdat het jou beter uitkomt?
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 17:46
Ik tel even tot 10.......
Wezentrijnvrijdag 24 juli 2015 @ 17:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 17:30 schreef ProOasis het volgende:
Eindelijk iemand hier die me niet als een of andere psychopathische crimineel neerzet. Kan me goed vinden in wat jij zegt.
Niet iedereen hier doet dat.

Ik vind ook niet elke zedendelinquent een psychopathische serieverkrachter die kickt op het weerloze en/of het tegenstribbelen. Al een tijdje een sexueel oogje op iemand hebben en gebruik maken van diens dronken/gedrogeerde/emotionele toestand (of zelfs die toestand in de hand werken) om vervolgens geen weerstand te hebben, is ook verkrachting, maar dat zijn geen psychopaten.

Desalniettemin zit je met een probleem, en je bent heus niet de enige. Misschien is het niet eens volledig jouw schuld, zijn er opvoedingsfactoren geweest ofzo. Ik baseer me dan op de anekdote van uit eten gaan als je vriendin al heeft gekookt. Dat kan dus gewoon écht niet van jou en je moeder om te beginnen, en dat gescheld over naar 't toilet gaan op de koop toe... Dŕŕr was het eigenlijk al uit de hand gelopen en dat gedrag is al sowieso absoluut niet wenselijk. Laat staan iemand halfnaakt uit bed trekken, waar je over verschillende vlakken over de schreef gaat (zoals in mijn vorige post vermeld).

Die therapie zal zowel jou, je omgeving als toekomstige contacten ten goede komen.
Wezentrijnvrijdag 24 juli 2015 @ 17:49
Waarom heb je haar eigenlijk uit bed getrokken toen ze halfnaakt was?
Montellyvrijdag 24 juli 2015 @ 17:55
Tvpp
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 17:58
Over dat eten is niet waar. Ik haalde haar na mijn nachtdienst op. Zij zou avond eten klaar maken en aan verslagen werken. In de middag kwam mijn moeder mijn nieuwe appartement bekijken. En toen zijn we wat gaan lunchen in mijn nieuwe buurt. Toen ging mijn moeder weg en hebben we in de avond haar lekkere maaltijd gegeten. Zo is het gegaan.
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:00
En ik ken haar alleen als met mij alleen is.Viel me op dat ze niet alleen met mijn moeder durfde te zijn. Daar vraag ik dan naar. Is dat zo raar? Ik noem dat interesse tonen. Iemand beter leren kennen. Alleen breng ik het als een verwijt. Dat is niet leuk
agtervrijdag 24 juli 2015 @ 18:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 17:58 schreef ProOasis het volgende:
Over dat eten is niet waar. Ik haalde haar na mijn nachtdienst op. Zij zou avond eten klaar maken en aan verslagen werken. In de middag kwam mijn moeder mijn nieuwe appartement bekijken. En toen zijn we wat gaan lunchen in mijn nieuwe buurt. Toen ging mijn moeder weg en hebben we in de avond haar lekkere maaltijd gegeten. Zo is het gegaan.
Waarom heb je haar uit bed getrokken?
emmyemmyvrijdag 24 juli 2015 @ 18:08
Jullie zijn allebei 2 schijnheilige pussynerds
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:14
Dat was afgelopen weekend in Parijs. Was eigenlijk heel de tijd heel leuk. Komt er op neer dat ik heel de tijd rekening moet houden met haar en dan vraag ik keer iets terug en dan is het teveel gevraagd. Dan raak ik geďrriteerd. Ipv mij dan tegemoet te komen, doet ze tegenovergesteld. bijna 1000 euro uitgegeven voor 2 dagen en dan zeuren als zij wat gaat trakteren. Dan hoef ik het niet meer. Dan moet ik rekening houden dat ze arme student is. Dat geemmer ging door en door tot op hotelkamer. Toen dacht ineens.....Jij hebt schikt aan mij, dan ik aan jou.
Beachvrijdag 24 juli 2015 @ 18:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 18:14 schreef ProOasis het volgende:
Dat was afgelopen weekend in Parijs. Was eigenlijk heel de tijd heel leuk. Komt er op neer dat ik heel de tijd rekening moet houden met haar en dan vraag ik keer iets terug en dan is het teveel gevraagd. Dan raak ik geďrriteerd. Ipv mij dan tegemoet te komen, doet ze tegenovergesteld. bijna 1000 euro uitgegeven voor 2 dagen en dan zeuren als zij wat gaat trakteren. Dan hoef ik het niet meer. Dan moet ik rekening houden dat ze arme student is. Dat geemmer ging door en door tot op hotelkamer. Toen dacht ineens.....Jij hebt schikt aan mij, dan ik aan jou.
Negeer die bitch gewoon en block haar overal op, klaar.
(en negeer ook de femnazi trolls hier op fok)

Zijn er zat die gewoon wel jou kunnen waarderen.
probeervrijdag 24 juli 2015 @ 18:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juli 2015 14:34 schreef Wezentrijn het volgende:

[..]

Dit dus. En heel wat mannen willen maar al te graag een ietwat onderdanig type waarbij ze zich nodig voelen, maar niet te clingy uiteraard. Zelfstandig en een eigen baan zodat hij haar geen schoenen hoeft te kopen, maar ze mag absoluut niet meer verdienen dan hem, want dan wordt de mannelijkheid weer gekrenkt. En oh ja, die baan moet wel naar part-time gaan zodat zij met de kinderen kan bezig zijn, als die er komen. Ze moet zelfvertrouwen hebben, maar ook niet te veel, want dan voelt hij zich weer ongemakkelijk en overdonderd. Ze moet er goed uitzien, maar ook geen topmodel, want dan zou hij haar wel eens kunnen verliezen aan één van de vele mannen die rondom haar cirkelen. Ze moet met haar uiterlijk bezig zijn en af en toe vragen of dat hem nog behaagt, zodag ze "tuurlijk schatje" kunnen sussen, maar mag geen schminkpop zijn noch een "manwijf" dat zich geen reet aantrekt van haar uiterlijk.

Mannen schreeuwen altijd maar dat ze een zelfverzekerde, intelligente, zelfstandige dame willen die niet oppervlakkig met uiterlijk bezig is, maar stiekem genieten ze ervan dat je een blik niet openkrijgt of gevraagd worden de fiets te repareren, of dat ze toch lang in de badkamer zit om zich mooi te maken. Ze voelen zich maar al te vaak gekrenkt als hun lief slimmer is, meer verdiend en "mannelijke klusjes" opknapt, of zelfs fysiek langer is (kom net uit een ander topic van man van 1m60 :) )

Ik bedoel maar, onzekerheid bij meisjes en jonge vrouwen heeft vele oorzaken; maatschappelijke verwachtingen, uiterlijke maatstaven, en dan de wil van de heren in hun liefdeslieven. Gooi daar nog een paar andere nare dingen bij zoals geen (optimale) opvoeding die stimuleert om voor jezelf op te komen, of zelfs identiek kleinerend gedrag ervaren in jeugdjaren, enz, enz... garanti dat je met een laag zelfbeeld in je jonge leven staat.

En dŕt geeft geen vrijgeleide om TS te gaan beschuldigen, integendeel. Die ex is een dikke lul, en ik hoop van ganser harte dat die nu geen ander slachtoffer gaat zoeken. Stop es met dat victim blaming! Een mogelijk laag zelfbeeld (wat zelfs niet eens zo hard naar boven komt, ik lees het eerder als dat het een eerste ervaring was en ze misschien niet zo goed is voorgelicht dat zulke mensen als haar ex bestaan) is geen reden om jullie pijlen op haar te richten. Die ex is hier duidelijk de oorzaak.

Waarom is het steeds een punt waarom vrouwen het te lang bij abusieve partners uithouden, maar zelden een punt dat de partner het abusieve gedrag stelt?
Anders kap je eens met die projectie van je eigen onzin op mannen als groep?
Wezentrijnvrijdag 24 juli 2015 @ 18:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 18:14 schreef Beach het volgende:

[..]

Negeer die bitch gewoon en block haar overal op, klaar.
(en negeer ook de femnazi trolls hier op fok)

Gast voert overschrijdende scheldpartijen en wil z'n lief nagenoeg in haar blootje in het nagenoeg openbaar zetten, omdat ze geen hotdog wil betalen.

Mensen die vragen stellen bij dat gedrag = feminazi

Dude serieus... jullie kerels kennen de laatste tijd geen ander woord meer als jullie iets niet aanstaat wat uit de mond van een vrouw komt.
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:25
Zij is totaal geen bitch hoor. Ze is heel lief en gevoelige dame. Maar ik ben te heftig voor haar als ik boos of geďrriteerd word. Daar kan en wil ze niet mee omgaan. Snap ik wel.
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:29
Hallo. Ik weet dat ik te ver ben gegaan.
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:36
H
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:36
O
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:38
Bijna wordt dit topic gelukkig gesloten
MrSalazarvrijdag 24 juli 2015 @ 18:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 18:38 schreef ProOasis het volgende:
Bijna wordt dit topic gelukkig gesloten
:')
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:46
Toch?
Deshainvrijdag 24 juli 2015 @ 18:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juli 2015 18:23 schreef Wezentrijn het volgende:

[..]

Gast voert overschrijdende scheldpartijen en wil z'n lief nagenoeg in haar blootje in het nagenoeg openbaar zetten, omdat ze geen hotdog wil betalen.

Mensen die vragen stellen bij dat gedrag = feminazi
Als je alles hem aanrekent ben je idd een feminazi. Als je nou net zo zwaar op de hand was over het fysieke geweld wat zij hem aandeed (en hij niet fysiek op reageerde) had je een punt.

Je hebt gewoon een tunnelvisie waarin je alles op 'foute mannen' projecteert en dat is bullshit.
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:51
Box Deshain:)
ProOasisvrijdag 24 juli 2015 @ 18:55
Komt allemaal wel goed