Ze blijft iemand die bij voorbaat hevige weerstand en afkeer oproept. Dan zijn er nog de ethische kwesties, haar al dan niet relatie met Bill. Ze roept bij mij iig weinig begeisterung op.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:33 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Handicaps, handicaps.. Hillary blijft met afstand de sterkste kandidaat die de Democratische Partij in het veld kan brengen, ze is de enige kandidaat met binnenland- én buitenlandbeleidexpertise en heeft deel uitgemaakt van zowel de wetgevende als van de uitvoerende branche van de overheid. Natuurlijk heeft ze zwakke punten, maar als het op beleid aankomt kan niemand kan betere geloofsbrieven overleggen. Joe Biden zou het haar misschien nog lastig kunnen maken, maar de verwachting is niet dat hij zijn hoed nog in de ring gooit. En ik kan je verzekeren dat dat enthousiasme bij de Democraten vanzelf wel komt wanneer de Republikeinen hun kandidaat nomineren.
Waarschijnlijk niet, maar ik denk dat Sarah Palin John McCain wel de nodige stemmen heeft gekostquote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:42 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ze blijft iemand die bij voorbaat hevige weerstand en afkeer oproept. Dan zijn er nog de ethische kwesties, haar al dan niet relatie met Bill. Ze roept bij mij iig weinig begeisterung op.
Overigens moet je de vp-kwestie ook niet overdrijven. Bush werd zelfs gekozen met Quayle als running mate. Ik denk ook niet dat iemand als Cheney veel extra stemmen heeft opgeleverd.
Woon jij eigenlijk in de VS?quote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:44 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet, maar ik denk dat Sarah Palin John McCain wel de nodige stemmen heeft gekost
Verder kan een latino op het ticket natuurlijk de opkomst wel flink laten stijgen, net zoals in 2008 en 2012 zwarte Amerikanen in groten getale op kwamen dagen.
Nee, maar ik heb er anderhalf jaar gewoond en toen ben ik wel gegrepen door het politieke circusquote:
Dat Palin werd gekozen is ook al bewijs dat je dergelijke dingen niet al te berekenend kunt aanpakken. Zij zou de vrouwelijke stemmers moeten aanspreken die teleurgesteld waren dat 'hun' Clinton niet werd gekozen (en misschien de evangelicals die niet per se dol waren op McCain). Leuk in theorie maar de vrouwen met okselhaar en een stempelkaart bij de plaatselijke abortuskliniek gaan niet op iemand als Palin stemmen natuurlijk.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:44 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet, maar ik denk dat Sarah Palin John McCain wel de nodige stemmen heeft gekost
Verder kan een latino op het ticket natuurlijk de opkomst wel flink laten stijgen, net zoals in 2008 en 2012 zwarte Amerikanen in groten getale op kwamen dagen.
Dat Palin niet het effect had waar de campagne op hoopte ligt in mijn optiek meer aan haar persoonlijke falen en doet geen afbreuk aan het principe dat mensen waarde hechten aan de optics van een vrouwelijke vice-presidentskandidaat. Je kan genoeg polls vinden waarin mensen aangeven dat ze eerder geneigd zijn op een ticket te stemmen als daar een vrouw/latino/zwarte kandidaat opstaat.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:51 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dat Palin werd gekozen is ook al bewijs dat je dergelijke dingen niet al te berekenend kunt aanpakken. Zij zou de vrouwelijke stemmers moeten aanspreken die teleurgesteld waren dat 'hun' Clinton niet werd gekozen (en misschien de evangelicals die niet per se dol waren op McCain). Leuk in theorie maar de vrouwen met okselhaar en een stempelkaart bij de plaatselijke abortuskliniek gaan niet op iemand als Palin stemmen natuurlijk.
Ah, vandaar.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:48 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Nee, maar ik heb er anderhalf jaar gewoond en toen ben ik wel gegrepen door het politieke circus
Palin was bij haar introductie inderdaad een success. Jonge frisse uitstraling tov McCain. Aantrekkelijk uiterlijk en eigenlijk de droomvrouw en moeder voor de hardcore conservatief.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:57 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Dat Palin niet het effect had waar de campagne op hoopte ligt in mijn optiek meer aan haar persoonlijke falen en doet geen afbreuk aan het principe dat mensen waarde hechten aan de optics van een vrouwelijke vice-presidentskandidaat. Je kan genoeg polls vinden waarin mensen aangeven dat ze eerder geneigd zijn op een ticket te stemmen als daar een vrouw/latino/zwarte kandidaat opstaat.
Ik denk niet dat je enkel en alleen met je VP-keuze de verkiezing gaat winnen, maar het kan wel het verschil maken, en je kunt hem er ook zeker mee verliezen. Ik denk ook dat wanneer de Republikeinen bijvoorbeeld de populaire gouverneur John Kasich als VP kiezen ze een grotere kans maken om Ohio te winnen, en dan kan zo'n keuze toch een grote invloed hebben?
Het is inderdaad wel afhankelijk van de kandidaat zelf. Jindal is natuurlijk ook migrant of in ieder geval zoon van, weet het zo uit mijn hoofd niet precies meer, maar die is aardig bezig om allerhande minderheden flink tegen zich in het harnas te jagen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:57 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Dat Palin niet het effect had waar de campagne op hoopte ligt in mijn optiek meer aan haar persoonlijke falen en doet geen afbreuk aan het principe dat mensen waarde hechten aan de optics van een vrouwelijke vice-presidentskandidaat. Je kan genoeg polls vinden waarin mensen aangeven dat ze eerder geneigd zijn op een ticket te stemmen als daar een vrouw/latino/zwarte kandidaat opstaat.
Ik denk niet dat je enkel en alleen met je VP-keuze de verkiezing gaat winnen, maar het kan wel het verschil maken, en je kunt hem er ook zeker mee verliezen. Ik denk ook dat wanneer de Republikeinen bijvoorbeeld de populaire gouverneur John Kasich als VP kiezen ze een grotere kans maken om Ohio te winnen, en dan kan zo'n keuze toch een grote invloed hebben?
http://www.volkskrant.nl/(...)ertainment~a4103006/quote:Na kijken en luisteren naar Trump sinds hij zijn kandidaatschap aankondigde, hebben we besloten dat we zijn campagne niet deel uit laten maken van onze politieke verslaggeving', schrijven hoofdredacteur Danny Shea en chef politiek Ryan Grim op de website.
'In plaats daarvan plaatsen we alles rond zijn campagne in de entertainmentsectie. Onze reden is simpel: Trump zijn campagne is een bijzaak. We happen niet. Als u geïnteresseerd bent in wat 'De Donald' te zeggen heeft, kunt u dat vinden naast onze verhalen over de Kardashians en The Bachelorette.'
Ik vergeleek hem een paar posts geleden natuurlijk niet voor niets met Kim Kardashian en Paris Hilton.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 20:55 schreef Wespensteek het volgende:
The Huffington Post schaart Trump voortaan onder entertainment
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)ertainment~a4103006/
Martin O'Malley.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 16:18 schreef rubbereend het volgende:
Wie zou Clinton als runing mate kunnen nemen?
Zoals in het artikel van fivethirtyeight eerder ook al stond lijkt dat voornamelijk te maken te hebben met publiciteit / bekendheid. Als de strijd echt losbarst gaat dat waarschijnlijk nog wel draaien.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 22:45 schreef Elfletterig het volgende:
In de twee meest recente polls is Trump trouwens degene die de lijst aanvoert bij de Republikeinen. Zie: http://www.realclearpolit(...)nomination-3823.html
De marge op Bush is 3 procentpunt.
Bernie Sanders kan je vergelijken met de SP. Dus als je op een socialist wil stemmen kan je op de SP stemmen.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 23:01 schreef Ryan3 het volgende:
Als Bernie Sanders geen president wordt, kan hij niet onze minister-president worden dan?
http://www.huffingtonpost(...)016§ion=politics
Hij gaat het nooit worden, maar ik zou wel op hem stemmen toch.
Wat maakt Sanders zo vergelijkbaar met de SP en niet met bijvoorbeeld GL of de PvdA? De belastingvoorstellen van Sanders konmen bij lange na niet in de buurt bij wat de SP wil.quote:Op vrijdag 17 juli 2015 23:30 schreef martijnde3de het volgende:
[..]
Bernie Sanders kan je vergelijken met de SP. Dus als je op een socialist wil stemmen kan je op de SP stemmen.
10 x liever de Republikeinen dan die enge linkse democraten. Obama, de Uncle Tom van de Amerikaanse politiek heeft in die 8 jaar niets minder bereikt dan een totale controle van Irak en Syrie van de meeste radikale moslim-fundamentalisten van IS omdat hij met zen,n slappe gedoe altijd maar koos voor overleg, theedrinken en geknuffel. Democraten zijn ook enorm pro-EU....dat ondervond ook het perfide Albion die ze herhaaldelijk afdreigde met hel en verdoemenis moesten die binnen 2 jaar het lef hebben continentaal Europa de rug toe te keren en dan wil ik het nog niet eens hebben over het bijna ziekelijke Islam-geknuffel van Obama en zijn (verborgen)afkeer van Israel. Het is mooi genoeg geweest met 8 jaar Democraten in het Witte Huis. Time for something stronger! Back to Bushisms, Go go Jeb!!!!quote:Op maandag 29 juni 2015 10:08 schreef Homey het volgende:
Het valt me weer op hoe biased de nederlandse media zijn ten faveure van de Democraten.
Laatst een stukje in het Parool, was gewoon lachwekkend hoe ze de Democraten (en Obama) ophemelden en de Republikeinen afkraakten. Kinderachtig zelfs. En dat noemt zichzelf de professionele media.
Nu ben ik zelf geen fan van de Republikeinen, maar je zou van 'onafhankelijke media' in Nederland toch wat meer balans verwachten. Laat de lezer zelf oordelen.
Als Bagdad een paar soenietische ministers benoemd en wat autonomie voor die regio geeft, dan trappen de soenieten IS binnen 5 minuten Irak uit.quote:Op zaterdag 18 juli 2015 06:47 schreef 729Sinistra het volgende:
[..]
10 x liever de Republikeinen dan die enge linkse democraten. Obama, de Uncle Tom van de Amerikaanse politiek heeft in die 8 jaar niets minder bereikt dan een totale controle van Irak en Syrie van de meeste radikale moslim-fundamentalisten van IS omdat hij met zen,n slappe gedoe altijd maar koos voor overleg, theedrinken en geknuffel. Democraten zijn ook enorm pro-EU....dat ondervond ook het perfide Albion die ze herhaaldelijk afdreigde met hel en verdoemenis moesten die binnen 2 jaar het lef hebben continentaal Europa de rug toe te keren en dan wil ik het nog niet eens hebben over het bijna ziekelijke Islam-geknuffel van Obama en zijn (verborgen)afkeer van Israel. Het is mooi genoeg geweest met 8 jaar Democraten in het Witte Huis. Time for something stronger! Back to Bushisms, Go go Jeb!!!!
Rubio/kasich is een mooie combiquote:Op zaterdag 18 juli 2015 07:34 schreef arjan1112 het volgende:
Helaas komt Kasich niet verder dan 1,5% Huckabee 5,8% ( oke hij is erg christelijk, maar hij komt gewoon erg aardig / betrouwbaar over.. en hij is een keer op de nederlandse tv geweest toen ie nog raadslid was ofzo, toen was ie een huis aan het bouwen en woonde die in een caravan, dat vond ik een fantastische reportage )
ik ben voor Kasich
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |