Annexatie betekent simpelweg dat een gebied gaat behoren tot het territoir van een ander. Dat hoeft inderdaad niet negatief te zijn - er zijn talloze stukken grond verdeeld in verdragen en overeenkomsten.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:28 schreef Etsu het volgende:
[..]
Annexatie kan echter ook een logisch gevolg zijn van wederzijds gemaakte afspraken. Het hoeft dus geen negatief mechanisme te zijn.
Aldus Wiki.
Zeker mag dat.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:20 schreef eriksd het volgende:
Gewoon laten vallen, het is nu wel leuk genoeg geweest.
Mag ik dat zeggen Valid?
Nou, ik zou zeggen: annexatie of in hun eigen stront laten zakken.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:30 schreef Tchock het volgende:
[..]
Annexatie betekent simpelweg dat een gebied gaat behoren tot het territoir van een ander. Dat hoeft inderdaad niet negatief te zijn - er zijn talloze stukken grond verdeeld in verdragen en overeenkomsten.
Maar in dit geval is zo'n overeenkomst er absoluut niet en gezien Griekenlands negatieve houding tegen Europese invloed op hun economisch stelsel denk ik ook niet dat ze daarmee akkoord zouden gaan.
Waarvoor? Jij hebt echt geen idee he.quote:
Chill woord is dat.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:26 schreef Valid het volgende:
[..]
Ah ja. Een soort protectoraat binnen Europa.
Hoe kom je daar ineens bij? Er is geen enkele grond voor annexatie - zowel juridisch als logisch. Juridisch zou het gewoon neerkomen op een invasie, en aangezien Griekenland lid is van de NAVO is dat dus een aanval op de halve Westerse Wereld. Tenzij je bedacht had dat een ander NAVO-lid dat ging doen; ik heb geen idee wat er dan gebeurt.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:31 schreef Etsu het volgende:
[..]
Nou, ik zou zeggen: annexatie of in hun eigen stront zakken.
Mooi geweest zo.
Lees jij echt nooit een krant of een serieuze website o.i.d? De tering wat een niveau.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:31 schreef Etsu het volgende:
[..]
Nou, ik zou zeggen: annexatie of in hun eigen stront laten zakken.
Mooi geweest zo.
Ga janken.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:34 schreef Valid het volgende:
[..]
Lees jij echt nooit een krant o.i.d? De tering wat een niveau.
Ik ben het met Valid eens. Het is een lastig onderwerp waar ik ook nog geen splinter van begrijp en jij komt aan met het equivalent van "Friesland? Gewoon langs de grens afgraven en dan de zee op duwen".quote:
Van een wo student mag je toch wel enige maatschappelijke ontwikkeling verwachten, vind je niet? Uiteraard hoef je niet alles te volgen en interessant te vinden, maar als jij - als jurist nota bene - serieus denkt dat Griekenland annexeren de volgende stap is vind ik dat behoorlijk triest.quote:
Mwoah. Verschil is dat jij het normaal uitlegt hoe het zit en ik al eerder toegaf dat ik er niet heel veel verstand van heb.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:38 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik ben het met Valid eens. Het is een lastig onderwerp waar ik ook nog geen splinter van begrijp en jij komt aan met het equivalent van "Friesland? Gewoon langs de grens afgraven en dan de zee op duwen".
Neem een zakdoekje en ga in een hoekje zitten.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:39 schreef Valid het volgende:
[..]
Van een wo student mag je toch wel enige maatschappelijke ontwikkeling verwachten, vind je niet? Uiteraard hoef je niet alles te volgen en interessant te vinden, maar als jij - als jurist nota bene - serieus denkt dat Griekenland annexeren de volgende stap is vind ik dat behoorlijk triest.
Waarom doe je zo kinderachtig?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:40 schreef Etsu het volgende:
[..]
Neem een zakdoekje en ga in een hoekje zitten.
Komop Etsu, dit lijkt me niet nodig.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:40 schreef Etsu het volgende:
[..]
Neem een zakdoekje en ga in een hoekje zitten.
quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:40 schreef Etsu het volgende:
[..]
Omdat ik Valids posts ook kinderachtig vind.
Je draait elke zinnige discussie de nek om. En Valid had - ongeacht wat je van zijn toon vindt - gelijk in de eerste plaats.quote:
Ik dacht dat evenementen zoals het WK en de OS alsnog meer kosten dan dat het oplevert en zeker met hoe Griekeland met geld om gaatquote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:40 schreef eriksd het volgende:
Als we nou eens beginnen met de zomerspelen vast in Griekenland te organiseren. Veel investeringen, minder kapitaalvernietiging en historisch verantwoord. Iedereen blij.
Heeft die niet, want ik zeg toch net dat ik het nieuws wel lees en dat ik inderdaad geen verstand heb van dat annexeren. Daarom vond ik het ook tof dat je het even uitlegde.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:42 schreef Tchock het volgende:
[..]
[..]
Je draait elke zinnige discussie de nek om. En Valid had - ongeacht wat je van zijn toon vindt - gelijk in de eerste plaats.
Hoeft niet. Behoorlijk wat Olympische spelen waren winstgevend, plus dat het een economische boost is voor je land. http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_of_the_Olympic_Gamesquote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:42 schreef Henrys het volgende:
[..]
Ik dacht dat evenementen zoals het WK en de OS alsnog meer kosten dan dat het oplevert en zeker met hoe Griekeland met geld om gaat
Mjam.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:44 schreef Blistering het volgende:
Ik heb opeens zin in gyros en tzatziki.
Los van wat het onderaan de streep voor de organisatie oplevert is het wel werkgelegenheid en geld dat daar in de economie terecht komt.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hoeft niet. Behoorlijk wat Olympische spelen waren winstgevend, plus dat het een economische boost is voor je land. http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_of_the_Olympic_Games
(die in Griekenland 2004 waren blijkbaar wel een gigantische kapitaalverbranding)
Ja, precies. Levert sowieso vele tienduizenden tijdelijke banen op.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:47 schreef eriksd het volgende:
[..]
Los van wat het onderaan de streep voor de organisatie oplevert is het wel werkgelegenheid en geld dat daar in de economie terecht komt.
Maargoed, het is een proefballonetje.
Die van Naganoquote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hoeft niet. Behoorlijk wat Olympische spelen waren winstgevend, plus dat het een economische boost is voor je land. http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_of_the_Olympic_Games
(die in Griekenland 2004 waren blijkbaar wel een gigantische kapitaalverbranding)
quote:The full cost of the Nagano Olympics is unknown, due to Nagano Olympic Bid Committee vice-secretary general Sumikazu Yamaguchi ordering accounting documents burned[
Ze hebben geen geld meer om die om die toewijzing te kopen.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:40 schreef eriksd het volgende:
Als we nou eens beginnen met de zomerspelen vast in Griekenland te organiseren. Veel investeringen, minder kapitaalvernietiging en historisch verantwoord. Iedereen blij.
Het zou me niet verbazen als ze dan inderdaad geen geld meer hebben, dat ze vervolgens wanbetaler zijn en de ELA (noodloket voor de Grikse Centrale Bank) wordt afgesloten omdat Griekse staatsleningen geen adequaat onderpand meer zijn (wat een voorwaarde voor het gebruik van dat loket is). Vervolgens hebben ook banken geen geld meer, waarna de Griekse centrale bank een parallelle munt invoert. Dat mag niet in de Eurozone, waarna de Griekse centrale bank wordt afgesloten van het betalingsverkeer van de Eurozone.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:01 schreef Tchock het volgende:
Maar de serieuze discussie is een beetje ondergesneeuwd: wat gaat er nu gebeuren? Griekenland gaat die aflossing eind deze maand naar alle waarschijnlijkheid niet halen. En dan?
Het probleem is dat als je ze eruit zet en zij de drachme gaan voeren deze natuurlijk direct gaat hyperinflateren. (:D) Met als gevolg dat er niks meer kan worden geïmporteerd omdat dat te duur wordt en alle lokale prijzen dus ook extreme hoogtes gaan aannemen vanwege het slinkende aanbod. Aan de andere kant kan het wellicht ook een voordeel voor Griekenland zijn omdat iedereen daar dan naartoe gaat op vakantie voor een appel en een ei waardoor het land extra toerisme inkomsten zal generenquote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:01 schreef Tchock het volgende:
Maar de serieuze discussie is een beetje ondergesneeuwd: wat gaat er nu gebeuren? Griekenland gaat die aflossing eind deze maand naar alle waarschijnlijkheid niet halen. En dan?
Precies. Voor de import moordend, maar zal de binnenlandse productie enorme export-mogelijkheden geven. Niet enkel toerisme dus.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:08 schreef Accursius het volgende:
[..]
Het probleem is dat als je ze eruit zet en zij de drachme gaan voeren deze natuurlijk direct gaat hyperinflateren. (:D) Met als gevolg dat er niks meer kan worden geïmporteerd omdat dat te duur wordt en alle lokale prijzen dus ook extreme hoogtes gaan aannemen. Aan de andere kant kan het wellicht ook een voordeel voor Griekenland zijn omdat iedereen daar dan naartoe gaat op vakantie voor een appel en een ei waardoor het land extra toerisme inkomsten zal generen
Probleem is alleen dat er volgens mij nogal weinig te exporteren valt. Wat produceert Griekenland daadwerkelijk?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:09 schreef Valid het volgende:
[..]
Precies. Voor de import moordend, maar zal de binnenlandse productie enorme export-mogelijkheden geven. Niet enkel toerisme dus.
Naast fèta en knoflook nu nog niet zo veel nee, maar dat kan dan wellicht veranderen.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:09 schreef Accursius het volgende:
[..]
Probleem is alleen dat er volgens mij nogal weinig te exporteren valt. Wat produceert Griekenland daadwerkelijk?
+1. Debiel gedoe dat we om de 4 jaar weer ergens allemaal faciliteiten uit de grond stampen mag wel afgelopen zijn...quote:Op dinsdag 9 juni 2015 16:40 schreef eriksd het volgende:
Als we nou eens beginnen met de zomerspelen vast in Griekenland te organiseren. Veel investeringen, minder kapitaalvernietiging en historisch verantwoord. Iedereen blij.
quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:11 schreef Valid het volgende:
[..]
Naast fèta en knoflook nu nog niet zo veel nee, maar dat kan dan wellicht veranderen.
quote:In 2010, Greece was the European Union's largest producer of cotton (183,800 tons) and pistachios (8,000 tons)[127] and ranked second in the production of rice (229,500 tons)[127] and olives (147,500 tons),[128] third in the production of figs (11,000 tons) and[128] almonds (44,000 tons),[128] tomatoes (1,400,000 tons)[128] and watermelons (578,400 tons)[128] and fourth in the production of tobacco (22,000 tons).
Aan de PI te zien is dit een grap, maar ik vind het wel zorgwekkend. Kijk hoe veel stemmen de Gouden Dageraad kreeg bij de laatste verkiezingen, dat zal alleen maar toenemen als het land armer wordt en meer afgesneden van de buitenwereld.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:09 schreef Henrys het volgende:
Griekenland heeft toch een vrij grote extreemrechtse groeperingen? Gelukkig heeft het niet de industriële capaciteit van Duitsland toen die in de schulden zat
Griekenland zal gelukkig nooit een internationale bedreiging kunnen vormen.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:23 schreef Tchock het volgende:
[..]
Aan de PI te zien is dit een grap, maar ik vind het wel zorgwekkend. Kijk hoe veel stemmen de Gouden Dageraad kreeg bij de laatste verkiezingen, dat zal alleen maar toenemen als het land armer wordt en meer afgesneden van de buitenwereld.
Stel dat Griekenland dit jaar uit de Euro stapt en in een gigantische recessie komt (nog veel meer dan nu). Dan is daar op een dag Ome Rusland als geldschieter, die zijn nu al bezig Griekenland voor zich te paaien. En stel dat extreem-rechts dan een absolute meerderheid weet te halen in het Griekse parlement...quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:25 schreef Henrys het volgende:
[..]
Griekenland zal gelukkig nooit een internationale bedreiging kunnen vormen.
En voor de maatschappelijke normen en waarden.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:29 schreef Boterbartje het volgende:
Oorlog!
Oorlog is altijd goed voor de economie dus prima toch?
Wat dan precies?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:31 schreef Henrys het volgende:
[..]
En voor de maatschappelijke normen en waarden.
Als ik nu al transgender kinderen van 11 op TV zie is er toch iets goed mis met de maatschappij.
Dat alles tegen worden opgelost moet worden met medicijnen of operaties in plaats van een paar tikken met een riemquote:
We zorgen te veel en slaan te weinig. Begrepen.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:34 schreef Henrys het volgende:
[..]
Dat alles tegen worden opgelost moet worden met medicijnen of operaties in plaats van een paar tikken met een riem
Ja kom op zeg als een kind van 8 zegt dat hij een meisje wil zijn dan bel je toch niet de volgende dag gelijk de huisarts voor een doorverwijzing om zijn pielemans er af te snijden?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:35 schreef Tchock het volgende:
[..]
We zorgen te veel en slaan te weinig. Begrepen.
Je denkt dat dat zo gaat? Doe eens een linkje met een voorbeeld van een achtjarige die transgender is (en ook geopereerd is).quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:39 schreef Henrys het volgende:
[..]
Ja kom op zeg als een kind van 8 zegt dat hij een meisje wil zijn dan bel je toch niet de volgende dag gelijk de huisarts voor een doorverwijzing om zijn pielemans er af te snijden?
Nee, dat doe je inderdaad niet. Ouders doen dat niet, huisartsen geven geen doorverwijzing en er is al helemaal geen chirurg die zo'n operatie op een kind uitvoert.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:39 schreef Henrys het volgende:
[..]
Ja kom op zeg als een kind van 8 zegt dat hij een meisje wil zijn dan bel je toch niet de volgende dag gelijk de huisarts voor een doorverwijzing om zijn pielemans er af te snijden?
quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:41 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, dat doe je inderdaad niet. Ouders doen dat niet, huisartsen geven geen doorverwijzing en er is al helemaal geen chirurg die zo'n operatie op een kind uitvoert.
Wat er mis is met de maatschappij is dat types als jij de hele tijd de grootst mogelijke onzin blèren om te laten lijken alsof het helemaal niet goed gaat, terwijl dat eigenlijk wel zo is.
Ik weet zeker dat je dat nog nooit gezien hebt. Maar goed, lekker roepen.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:31 schreef Henrys het volgende:
[..]
En voor de maatschappelijke normen en waarden.
Als ik nu al transgender kinderen van 11 op TV zie (..)
Internet geeft de meest achterlijke laag van de bevolking een stem die anders nooit gehoord was.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:44 schreef Blistering het volgende:
Het is ook wel treurig dat sommige mensen iets teveel lijken op te gaan in de meuk die ze voorgeschoteld krijgen op televisie en in kranten. Ik noem een BNN, een RTL4 of de Televaag.
Des te grappiger (of treurig, het is maar hoe je het bekijkt) zijn de reacties die volgen n.a.v. dergelijke meuk. NUjij never disappoints
Het is wel een zeikmaatschappij geworden hoor.. alles is slecht, alles een bedreiging en je hebt overal recht op.. en dat komt je dan ook aanwaaien.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:41 schreef Tchock het volgende:
[..]
Nee, dat doe je inderdaad niet. Ouders doen dat niet, huisartsen geven geen doorverwijzing en er is al helemaal geen chirurg die zo'n operatie op een kind uitvoert.
Wat er mis is met de maatschappij is dat types als jij de hele tijd de grootst mogelijke onzin blèren om te laten lijken alsof het helemaal niet goed gaat, terwijl dat eigenlijk wel zo is.
Gewoon 2 zenders. 1 met 24 uur lang het journaal, en 1 met Netflix waarbij je zelf dingen kan kiezen.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:51 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Het is wel een zeikmaatschappij geworden hoor.. alles is slecht, alles een bedreiging en je hebt overal recht op.. en dat komt je dan ook aanwaaien.
Beetje oorlog zou wel eens laten zien hoe goed we het hebben en dat je hard moet werken als je iets wilt.. maar goed: dat met die transgenders is wel beetje onzin natuurlijk (zowel denken dat zo'n kind van een op andere dag een ander geslacht krijgt, als dat kleine kinderen überhaupt worden omgebouwd zonder eerst met de riem te worden geslagen).
Ik denk echter dat een betere oplossing dan oorlog toch het verbannen van al die goedkope televisie is. Gewoon kwaliteit op TV. Documentaires, goede films en series. Niet al die onzin van mijn huis in puin of dubbeltjes op z'n kant of elk ander willekeurig rtl4/sbs programma.
Die mensen mogen ook soberso al stemmen he?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:50 schreef Tchock het volgende:
[..]
Internet geeft de meest achterlijke laag van de bevolking een stem die anders nooit gehoord was.
Ik word er altijd een beetje verdrietig van, die nujij threads.
Dat hoeft ook niet natuurlijk. Want soms kiezen zenders weer leuke dingen die ik zelf nooit had gekozen.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:52 schreef Blistering het volgende:
[..]
Gewoon 2 zenders. 1 met 24 uur lang het journaal, en 1 met Netflix waarbij je zelf dingen kan kiezen.
Ja, maar het is ook wel een beetje van 'ik heb echt een zware tijd achter de rug, met studie en werken combineren en ik had ook nog een enkelblessure'quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:53 schreef Tchock het volgende:
Ik denk dat een "zeikmaatschappij" het gevolg is van afwezigheid van grotere problemen. Dat is niet een negatieve ontwikkeling, juist iets waar we blij mee moeten zijn. Ik vind dat we behoorlijk gezegend zijn met de problemen die we momenteel hebben.
Dat is wel een gevaar ja. Sommige mensen komen nooit in contact met de normale bevolking. Daar krijg je types als minister Van der Steur van, die niet snapt waarom zo veel mensen in sportkleding in de trein zitten als ze niet gaan sporten.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:52 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Die mensen mogen ook soberso al stemmen he?
Ik vind het de laatste tijd best wel een rare gewaarwording als ik naar een Ikea of zoiets dergelijks gaat. Hele dagen op de uni, kom je alleen maar hoogopgeleiden tegen. Valt wel rauw op je dak als je dan ineens tussen allemaal domme mensen loopt die ook nog mogen stemmen. Net of je in Vinewood Hills woont en dan ineens Grove street oploopt.
Dat jij geen burnout hebt wil niet zeggen dat andere mensen dat niet kunnen hebben.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:54 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ja, maar het is ook wel een beetje van 'ik heb echt een zware tijd achter de rug, met studie en werken combineren en ik had ook nog een enkelblessure'
Flikker toch op man. Iedereen heeft tegenwoordig ook burn out
Dat er steeds meer burn-outs zijn heeft denk ik ook te maken met de enorme druk om te presteren (heel veel studenten gaan opeens naar het buitenland, doen besturen, tussenjaren, leren extra talen en studies etc, daarnaast word je doodgegooid met van die carrièreblaadjes waarin van alles geroepen wordt en dat je anders nooit een baan vindt (wat nog enigszins klopt ook)) en ook vooral dat het allemaal heel zichtbaar is: op Facebook zie je de hele dag mensen die het leuker hebben dan jij en vettere dingen doen etc. Dan ligt het eerder op de loer dat je het gevoel krijgt dat wat jij doet niet goed genoeg is. Pakweg tien tot twintig jaar geleden was dat echt anders.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:54 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ja, maar het is ook wel een beetje van 'ik heb echt een zware tijd achter de rug, met studie en werken combineren en ik had ook nog een enkelblessure'
Flikker toch op man. Iedereen heeft tegenwoordig ook burn out
Helemaal waar natuurlijk. Maar "ik ben een God en de rest stelt zich aan" is een veel makkelijkere conclusie en bovendien goed voor je ego.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:59 schreef Valid het volgende:
[..]
Dat er steeds meer burn-outs zijn heeft denk ik ook te maken met de enorme druk om te presteren (heel veel studenten gaan opeens naar het buitenland, doen besturen, tussenjaren, leren extra talen en studies etc, daarnaast word je doodgegooid met van die carrièreblaadjes waarin van alles geroepen wordt en dat je anders nooit een baan vindt (wat nog enigszins klopt ook)) en ook vooral dat het allemaal heel zichtbaar is: op Facebook zie je de hele dag mensen die het leuker hebben dan jij en vettere dingen doen etc. Dan ligt het eerder op de loer dat je het gevoel krijgt dat wat jij doet niet goed genoeg is. Pakweg tien tot twintig jaar geleden was dat echt anders.
quote:Op dinsdag 31 maart 2015 01:51 schreef IPA35 het volgende:
Voor Koninkrijksrecht moet je naast het op ocasys genoemde boek ook nog de prof zijn eigen essay kopen trouwens aldus de jfv webwinkel. Ben wel benieuwd hoeveel mensen dat vak volgen.
Een samenvatting van de prof? Er is wel een eigen boekje van hem voorgeschreven, maar dat is geen samenvatting te noemen. Bedoel je dat?quote:Op dinsdag 31 maart 2015 09:21 schreef Accursius het volgende:
[..]
[..]
Vriend van me heeft koninkrijksrecht gevolgd. Hij vertelde dat als je alle colleges volgde je standaard een 8 haalde. Als je ook nog eens dat boekje doorlas zat je al vrij snel op een 9.
Hij heeft ook dat agrarische recht gedaan. Doe je met 10 - 15 man in totaal en schijnt ook niet heel ingewikkeld te zijn.
Deze zijn toch voorgeschreven:quote:Op dinsdag 9 juni 2015 18:30 schreef Paxcon het volgende:
[..]
[..]
Een samenvatting van de prof? Er is wel een eigen boekje van hem voorgeschreven, maar dat is geen samenvatting te noemen. Bedoel je dat?
Ja klopt, maar geen van beide is een samenvattingquote:Op dinsdag 9 juni 2015 18:57 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Deze zijn toch voorgeschreven:
http://www.bol.com/nl/p/h(...)jk/1001004011727147/
&
http://www.bol.com/nl/p/n(...)8726%26itm_role%3din
Ik beweerde dat ook niet. Ik zei slechts dat het tweede boekje van zijn eigen hand is.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 19:05 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ja klopt, maar geen van beide is een samenvatting
Oh ja sorry, ik heb dat even verkeerd geinterpreteerdquote:Op dinsdag 9 juni 2015 19:06 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Ik beweerde dat ook niet. Ik zei slechts dat het tweede boekje van zijn eigen hand is.
En het staat niet eens op Ocasys...quote:Op dinsdag 9 juni 2015 19:07 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Oh ja sorry, ik heb dat even verkeerd geinterpreteerd
Welk vak?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 19:10 schreef Etsu het volgende:
Brr, 5 colleges gedaan vandaag, nu even 400 bladzijdes doornemen. Wordt een lange avond.
Registergoederenrecht. 20 colleges, ik zit nu op college 13.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 19:23 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Welk vak?
Straks beginnen met BES3... Vrijdag tentamen. Woensdag erop Europees
Erg apart!quote:Op dinsdag 9 juni 2015 19:26 schreef Etsu het volgende:
[..]
Registergoederenrecht. 20 colleges, ik zit nu op college 13.Ook vrijdag tentamen.
Dat vak is echt superveel. Het is een open boek tentamen dus ik zit nu een beetje structuur in mn boek te markeren.
Ik ben erbij!quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:30 schreef Blistering het volgende:
Dienstplicht
Wacht, nee, dat meen ik niet.
VNWquote:
Hoezo? Tis maar net wat je gewend bent.quote:
VNW is ieder jaar blauw. Dat is toch saai.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:04 schreef Blistering het volgende:
[..]
Hoezo? Tis maar net wat je gewend bent.
Denk het. Toch te scheel voor het front.quote:
Er is ook een JSVU-editie. Die is wit.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:05 schreef Etsu het volgende:
[..]
VNW is ieder jaar blauw. Dat is toch saai.
Welke kleur stel jij voor dan?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:06 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Weet niet of ik het mooi of lelijk moet vinden
VNWquote:
Nee, dat staat niet mooi in mn boekenkast.quote:
Die verouderde versies zijn bij mij rijp voor het oud papierquote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:07 schreef Etsu het volgende:
[..]
Nee, dat staat niet mooi in mn boekenkast.
Rood is perfect.
Zondequote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:08 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Die verouderde versies zijn bij mij rijp voor het oud papier
Het is maar net wat je gewend bent.quote:
Jij wil graag extra trainingen in Uruzgan enzo?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:09 schreef eriksd het volgende:
5 miljard belastingverlaging. Kunnen we dat niet aan defensie besteden?
Een paar extra JSF's zijn nooit weg.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:09 schreef eriksd het volgende:
5 miljard belastingverlaging. Kunnen we dat niet aan defensie besteden?
Neuh. Tanks en parades. Genieten. Mooie wisseling van de wacht enzo.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:09 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Jij wil graag extra trainingen in Uruzgan enzo?
Echt?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:08 schreef eriksd het volgende:
Ah, het kabinet heeft belastingplannen. Nou, ik ben benieuwd.
En de inlichtendiensten.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:09 schreef eriksd het volgende:
5 miljard belastingverlaging. Kunnen we dat niet aan defensie besteden?
Duurt nog wel een eeuw en uiteindelijk wordt het een waterig akkoordje. Wat prima is, op de toeslagen na vind ik het systeem verder prima. Wellicht nog die aftrekpostjes in de Wet IB eruit en de tarieven omlaag, maar een stelselwijziging lijkt mij niet nodig.quote:
Las en hoorde laatst dat Box III 'op korte termijn' ingrijpend gewijzigd zou worden vanwege een arrest inzake ik geloof de leegwaarderatio. Wordt misschien spannend dan?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:21 schreef eriksd het volgende:
[..]
Duurt nog wel een eeuw en uiteindelijk wordt het een waterig akkoordje. Wat prima is, op de toeslagen na vind ik het systeem verder prima. Wellicht nog die aftrekpostjes in de Wet IB eruit en de tarieven omlaag, maar een stelselwijziging lijkt mij niet nodig.
Ach welnee. Wellicht dat ze afstappen van het forfaitaire rendement of dat koppelen aan een gemiddelde van 5 jaar ofzo.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:25 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Las en hoorde laatst dat Box III 'op korte termijn' ingrijpend gewijzigd zou worden vanwege een arrest inzake ik geloof de leegwaarderatio. Wordt misschien spannend dan?
Dat ze helemaal vanaf stappen denk ik niet, mijn allereerste gedachte was ook dat het elke paar jaar bij besluit gewijzigd zou worden ofzo.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:28 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ach welnee. Wellicht dat ze afstappen van het forfaitaire rendement of dat koppelen aan een gemiddelde van 5 jaar ofzo.
Dat systeem blijft gewoon bestaan en functioneert wat mij betreft ook goed.
Open boek, man man man ik zit echt in het verkeerde cohort.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 19:26 schreef Etsu het volgende:
[..]
Registergoederenrecht. 20 colleges, ik zit nu op college 13.Ook vrijdag tentamen.
Dat vak is echt superveel. Het is een open boek tentamen dus ik zit nu een beetje structuur in mn boek te markeren.
Probleem is dat mensen veel meer aantrekken van wat anderen vinden. Je moet niet doen wát van je verwacht wordt, maar wat je zelf wilt doen. En dat is vrij lastig als alles wat buiten de gebaande paden is als 'raar' wordt bestempeld.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 17:59 schreef Valid het volgende:
[..]
Dat er steeds meer burn-outs zijn heeft denk ik ook te maken met de enorme druk om te presteren (heel veel studenten gaan opeens naar het buitenland, doen besturen, tussenjaren, leren extra talen en studies etc, daarnaast word je doodgegooid met van die carrièreblaadjes waarin van alles geroepen wordt en dat je anders nooit een baan vindt (wat nog enigszins klopt ook)) en ook vooral dat het allemaal heel zichtbaar is: op Facebook zie je de hele dag mensen die het leuker hebben dan jij en vettere dingen doen etc. Dan ligt het eerder op de loer dat je het gevoel krijgt dat wat jij doet niet goed genoeg is. Pakweg tien tot twintig jaar geleden was dat echt anders.
Zeg ik helemaal niet. Ik vind forum gewoon niet de plek om die shit te delen, dat is het enige wat ik zei. Verder natuurlijk kut als je dat hebt.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 18:01 schreef Tchock het volgende:
[..]
Helemaal waar natuurlijk. Maar "ik ben een God en de rest stelt zich aan" is een veel makkelijkere conclusie en bovendien goed voor je ego.
Ah bah. Ik had gehoopt op een zwarte. Zwart met goud zou echt classy zijn.quote:
Heb jij nog ergens antwoorden van de oude tentamens?quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:35 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Open boek, man man man ik zit echt in het verkeerde cohort.
quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:08 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Die verouderde versies zijn bij mij rijp voor het oud papier
Mensen, neem de Limited Edition (hardcover). De normale editie gaat delamineren en krijgt lelijke hoeken enzo, de Limited Edition heb ik dit jaar intensief gebruikt en ziet er vrijwel als nieuw uitquote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:08 schreef Etsu het volgende:
[..]
het is dan ook voor de sier in mn boekenkast
Tja... na een jaar kunnen ze toch weg dus dan vind ik die hoekjes enzo niet zo ergquote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:43 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
[..]
Mensen, neem de Limited Edition (hardcover). De normale editie gaat delamineren en krijgt lelijke hoeken enzo, de Limited Edition heb ik dit jaar intensief gebruikt en ziet er vrijwel als nieuw uit
Verder hoort een bundel ook maagdelijk te zijn.. al die tabjes, daarmee verneukt je dat dunne papier natuurlijk.
Denk overigens dat voor mij hetzelfde geldt.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:39 schreef Blistering het volgende:
Eindelijk kan ik mijn notes inzienHet is goed om te zien dat mijn postgedrag in positieve zin is veranderd.
Wat een baggerniveau zeg 7 jaar geleden.
edit: Alhoewel ik toen 16 was, dus dat verklaart wel veel.
Opzich kun je een bundel ook twee jaar gebruiken als er niet teveel veranderd is in de rechtsgebieden die dat jaar aan bod komen.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:44 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Tja... na een jaar kunnen ze toch weg dus dan vind ik die hoekjes enzo niet zo erg
Meeste notes heb ik voor het schelden met een bepaalde ziekte. Tsja, dat was schijnbaar ''stoer'' destijds.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:44 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Denk overigens dat voor mij hetzelfde geldt.
Op een gegeven moment laat je je jeugdzondes achter jequote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:46 schreef Blistering het volgende:
[..]
Meeste notes heb ik voor het schelden met een bepaalde ziekte. Tsja, dat was schijnbaar ''stoer'' destijds.
Matig, buitengewoon matig.
En begin je aan nieuwe zondes, zoals misbruik van macht... detournement de pouvoir!quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:47 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Op een gegeven moment laat je je jeugdzondes achter je
Misschien als je een toppositie binnen de bankenwereld bekleedtquote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:48 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
En begin je aan nieuwe zondes, zoals misbruik van macht... detournement de pouvoir!
Ja, of een of ander mod op een forum en dan allerlei post van mensen gaan editten. Dat is pas zielig en machtsmisbruik.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:49 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Misschien als je een toppositie binnen de bankenwereld bekleedt
Hehequote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:50 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Ja, of een of ander mod op een forum en dan allerlei post van mensen gaan editten. Dat is pas zielig en machtsmisbruik.
See what I did there?
Opflikkeren mijn post te editten. Als ik Tsjok een oetlul vind, zeg ik oetlul. Dat is de vrijheid die ik heb en ook neem. Als ik mij misdraag is dat natuurlijk wat anders, maar daar valt dit niet onder.quote:
Bijna inderdaadquote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:52 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Hey Rickert, toekomstig student
Bijna uitslag he
Dan heb je pech, want dat beoordeel ik wel als zodanig.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:52 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Opflikkeren mijn post te editten. Als ik Tsjok een oetlul vind, zeg ik oetlul. Dat is de vrijheid die ik heb en ook neem. Als ik mij misdraag is dat natuurlijk wat anders, maar daar valt dit niet onder.
Ik hoop geen uitslag op je billetjequote:
Hoppa! En nu een post met een uitroepteken.quote:Op dinsdag 9 juni 2015 20:52 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Dan heb je pech, want dat beoordeel ik wel als zodanig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |