Algemeenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Foto's van de wandelingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vondsten Lisanne (+ onderzoeksresultaten huid) en Kris & algemene foto'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Schema met belpogingen en andere activiteiten & Google Maps-kaart - GeruisloosSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Interviews, getuigen & zoekactiesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Informatie op video & audio, nieuwslinks en extra informatieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Natuurlijke gevaren...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En de optie; een misdrijf?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fotocollages en schattingen grootte Mirador door FOK!kers - daadwerkelijke grootte onbekendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kaart- en satellietbeelden van het gebied
• HERE - OpenStreetMap - BING - MapCarta - Google Maps"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
laatste post van Perico
Ik heb ook maar eens wat GPS coordinaten van een enthousiaste wandelaar geconverteerd naar Lengte en Breedtegraden en geplot in Global Mapper.
Het was een Mirador zonder bord of het mooie uitzicht van img_499 en 500. Maar wel ook bekend van beeldmateriaal van de Master of the Mountain.
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Ben benieuwd naar dat beeldmateriaal. Link?quote:Op woensdag 27 mei 2015 16:25 schreef StaceySinger het volgende:
Maar wel ook bekend van beeldmateriaal van de Master of the Mountain.
[ afbeelding ]![]()
dat staat in een post van Pericoquote:Op woensdag 27 mei 2015 16:26 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar dat beeldmateriaal. Link?
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
quote:Op woensdag 27 mei 2015 16:20 schreef Knuffelpsychopaat het volgende:
[..]
Ha prima dan ga ik even wat beginnende hersenspinsels hier dumpen nu.
[..]
Dat is zo en wat een fantastisch resultaat. Prachtig!
Het laatste waar ik maar om blijf malen in mijn hoofd is alweer de inhoud van de tas. Lang heb ik gedacht dat het bikini's waren, met name de zwarte, maar het kant? aan de onderkant is typisch bh lijkt me zo.
Nu ben ik vluchtig op het idee gekomen dat ze die als extra mee hadden maar waarom zouden ze eigenlijk? Die zwarte behoor ik aan Kris toe want dezeHet is nog steeds een grote puzzel, maar wie weet...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. lijkt er, van wat ik kan zien, wel op. Toch, als je naar de Mirador foto's kijkt zie je dat Lisanne eentje met een zwart bandje aanheeft en die in de tas gevonden is wat bloemig qua patroon. Plus, Kris had een wit rood gestreept hemdje en dat zou toch, denk ik, doorschijnen met een zwarte bh maar echt duidelijk inzoomen kunnen we eigenlijk niet tenzij Perico daar wat mee kan?
Dan blijven er verder nog steeds vraagtekens uit mijn hoofd schieten betreft de vondst betreft het broekje van Kris en de perfecte staat ervan maar die ga ik eerst even gladstrijken in mijn hoofd voordat ik er wat nuttigs over kan zeggen dan de warboel dat het nu nog is. Het doet me hoe dan ook tot nu toe best goed om er nu eens over te kunnen (mee)praten dan er slechts dagelijks mee in mijn hoofd te zitten![]()
Er is toch eerder al eens sprake geweest van 2 toppen, die iets van elkaar af lagen?
De één voor de ene oceaan, de andere top voor de andere oceaan.Hoe hoger de geest, hoe groter het beest.(Maaike Vaatstra)![]()
Link graag tiaquote:Op woensdag 27 mei 2015 16:28 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
dat staat in een post van Perico![]()
![]()
Niet lullig bedoelt maar Perico helpt me vaak met technische dingen zoals met kaartjes ed maken.quote:Op woensdag 27 mei 2015 16:04 schreef math1985 het volgende:
De trace van PW en wikiloc over elkaar:
[ afbeelding ]
Niet helemaal nauwkeurig, omdat ik geen alleen een plaatje en geen gps-gegevens heb. Toch is duidelijk te zien dat beide traces op dezelfde plek beginnen en eindigen, maar verder behoorlijk verschillen. Dat lijkt erop te wijzen dat het pad recent gewijzigd is, of dat er twee Pianista-paden zijn.
Uit de log van PW maak ik op dat hij het eerste stuk niet direct langs de rivier heeft gelopen. Klopt dat? Volgens mij hebben we dat wel op eerder filmpjes van het Pianista-pad gezien.
Jackie12, met de volledige gps-coordinaten zou ik het plaatje nog een stuk preciezer kunnen krijgen. Heb je misschien plannen die te delen? En als er ook foto's zijn gemaakt, heeft de camera misschien ook gps-coordiaten opgeslagen?
Ik heb inmiddels nog meer coordinaten van PW gekregen die nog niet door Perico zijn verwerkt.
Ik laat het dan ook eerst aan hem over maar ongetwijfeld komen alle coordinaten snel.
Wel valt het me op dat er hier nog geen eenduidigheid is over onze mirador.![]()
Die foto kan wel in CR gemaakt zijn.quote:Op woensdag 27 mei 2015 16:30 schreef jackie12 het volgende:
Tekst die PW bij deze foto op zijn top plaatste is:
"Pad loop rechts door, links paar stappen en de top"
[ afbeelding ]
De gelopen route komt totaal niet overeen. Het grote herkenningspunt de mirador is overgeslagen.
Kan er iets overlegd worden waaruit wij kunnen concluderen dat dit geen lolhoax is?
Als het dat namelijk wel is vind ik het nog smakelozer dan fondsenwerving en mag dit topic van mij heel snel gesloten worden. Dus kom maar op met iets verifieerbaars.
[ Bericht 4% gewijzigd door 11en30 op 27-05-2015 16:57:18 ]![]()
Prima!quote:Op woensdag 27 mei 2015 16:43 schreef jackie12 het volgende:
Ik laat het dan ook eerst aan hem over maar ongetwijfeld komen alle coordinaten snel.![]()
Overgeslagen? Hij is daar niet eens geweestquote:Op woensdag 27 mei 2015 16:50 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Die foto kan wel in CR gemaakt zijn.
De gelopen route komt totaal niet overeen. Het grote herkenningspunt de mirador is overgeslagen.Goed dat je kritisch bent.quote:Kan er iets overlegd worden waaruit wij kunnen concluderen dat dit geen lolhoax is?
Als het dat namelijk wel is vind ik het nog smakelozer dan fondsenwerving en mag dit topic van mij heel snel gesloten worden. Dus kom maar op met iets verifieerbaars.
Hou je ogen goed open de aankomende tijd en trek daarna je conclusies.![]()
En juist daarom ook wordt mijn gevoel dat K en L deze Pianista hike niet op eigen houtje hebben gedaan, steeds sterker.quote:Op woensdag 27 mei 2015 16:21 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Op zich verbaast het me niet dat er in het bewoonde gedeelte en aan beide kanten van de rivier, tussen restaurant en begin bos, meerdere routes denkbaar zijn.![]()
Er zijn imo 2 kandidaat Miradors. Die van Mata en die van Staceyquote:Op woensdag 27 mei 2015 16:43 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Niet lullig bedoelt maar Perico helpt me vaak met technische dingen zoals met kaartjes ed maken.
Ik heb inmiddels nog meer coordinaten van PW gekregen die nog niet door Perico zijn verwerkt.
Ik laat het dan ook eerst aan hem over maar ongetwijfeld komen alle coordinaten snel.
Wel valt het me op dat er hier nog geen eenduidigheid is over onze mirador.
Die van Mata is imo ook die van Bladwijzer, domnivoor, matteo en 11:30
Die van Stacey is imo ook die van mij, math.
Omdat iedereen andere kaarten gebruikt is het helemaal niet overzichtelijk.
Waar is Mata als je hem nodig hebt...![]()
ik heb Jackie al aangegeven dat ik op de High res maps nog een mogelijke mirador ziequote:Op woensdag 27 mei 2015 17:25 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Er zijn imo 2 kandidaat Miradors. Die van Mata en die van Stacey
Die van Mata is imo ook die van Bladwijzer, domnivoor, matteo en 11:30
Die van Stacey is imo ook die van mij, math.
Omdat iedereen andere kaarten gebruikt is het helemaal niet overzichtelijk.
Waar is Mata als je hem nodig hebt...
en dat daar idd vanuit het zuiden gezien rechts van die mirador een pad schuin naar boven loopt
Deze
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Waar komt dit kaartje vandaan? Ik kan me hier nog steeds niet op orienteren. Kun je bijvoorbeeld aangeven waar dit dal loopt op de Here kaart?quote:Op woensdag 27 mei 2015 17:48 schreef StaceySinger het volgende:
ik heb Jackie al aangegeven dat ik op de High res maps nog een mogelijke mirador zie
En wat betekent de rode lijn op jouw kaart?![]()
kaartje ? tje ?quote:Op woensdag 27 mei 2015 17:51 schreef math1985 het volgende:
[..]
Waar komt dit kaartje vandaan? Ik kan me hier nog steeds niet op orienteren. Kun je bijvoorbeeld aangeven waar dit dal loopt op de Here kaart?
zie je toch onderin is de oorsprong van de pianista rivier
die rode lijn is hoe ze volgens mij gelopen zijn
daar zie ik duidelijk die geulen lopen"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Er is geen enkel herkenbaar oriëntatiepunt voor ons te zien. Kun je de kaart ook minder uitvergroot plaatsen zodat we kunnen zien waar bv Boquete ligt? We kunnen het wel raden of je kan het zeggen maar daar gaat het niet om, het gaat er om dat wij ons ook kunnen oriënteren bvdquote:Op woensdag 27 mei 2015 17:52 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
kaartje ? tje ?
zie je toch onderin is de oorsprong van de pianista rivier
die rode lijn is hoe ze volgens mij gelopen zijn
daar zie ik duidelijk die geulen lopen![]()
Nou nee. Ik ben niet goed thuis in die kaarten dus ik laat in het midden wie de juiste mirador heeft.quote:Op woensdag 27 mei 2015 17:25 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Er zijn imo 2 kandidaat Miradors. Die van Mata en die van Stacey
Die van Mata is imo ook die van Bladwijzer, domnivoor, matteo en 11:30
Die van Stacey is imo ook die van mij, math.
Omdat iedereen andere kaarten gebruikt is het helemaal niet overzichtelijk.
Waar is Mata als je hem nodig hebt...![]()
Stacey, zij dit 'jouw' Miradors? ( oranje omcirkeld)
En waar liggen die op deze 'kaart'? (Vergeet de kleurencirkels)
Hoe hoger de geest, hoe groter het beest.(Maaike Vaatstra)![]()
Nou das in ieder geval duidelijk!quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:00 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Nou nee. Ik ben niet goed thuis in die kaarten dus ik laat in het midden wie de juiste mirador heeft.
Wie weten het naast Domnivoor ook niet?![]()
hier ligt de oorsprong vd Pianista rivierquote:Op woensdag 27 mei 2015 17:57 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Er is geen enkel herkenbaar oriëntatiepunt voor ons te zien. Kun je de kaart ook minder uitvergroot plaatsen zodat we kunnen zien waar bv Boquete ligt? We kunnen het wel raden of je kan het zeggen maar daar gaat het niet om, het gaat er om dat wij ons ook kunnen oriënteren bvd
die moet je er eigenlijk dus onder plakken
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
StaceySinger, van welke website komt jouw luchtfoto uberhaupt? Ik heb zelf nergens zulke goede beelden kunnen vinden.![]()
die post ik toch net ?quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:01 schreef Lutalo het volgende:
Stacey, zij dit 'jouw' Miradors? ( oranje omcirkeld)
[ afbeelding ]
En waar liggen die op deze 'kaart'? (Vergeet de kleurencirkels)
[ afbeelding ]![]()
dit is volgens mij de andere, die ligt verder weg
[ Bericht 2% gewijzigd door StaceySinger op 27-05-2015 18:19:24 ]"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Oke dank je maar nu hebben we 2 losse kaarten.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:04 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
hier ligt de oorsprong vd Pianista rivier
die moet je er eigenlijk dus onder plakken
[ afbeelding ]
Kun je hem ook in zijn geheel, dus minder uitvergroot plaatsen? Dit samen in 1 kaart dus![]()
In 1 kaart staan ze in mijn bericht ( oranje omcirkeld) Stacey beaamt dat dat klopt.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:11 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Oke dank je maar nu hebben we 2 losse kaarten.
Kun je hem ook in zijn geheel, dus minder uitvergroot plaatsen? Dit samen in 1 kaart dusHoe hoger de geest, hoe groter het beest.(Maaike Vaatstra)![]()
![]()
Ik zie vandaag op meerdere kaarten boven de mirador zo'n krater/gat/cirkel in de berg.
Wat zou dat zijn?![]()
Stacey, weet je waar je waar jouw Miradors op deze kaart liggen? ( vergeet de kleurencirkels die ik er ooit 's op gezet heb)
Hoe hoger de geest, hoe groter het beest.(Maaike Vaatstra)![]()
StaceySinger: heb je al geprobeerd het GPX-bestand van http://pastebin.com/BgHm7XZ2 in jouw software te importeren? Levert je dat iets op? Misschien kun je met een screenshot laten zien hoe jouw mirador zich verhoudt tot het pad?![]()
Nee het gaat me niet om de mirador maar om de kaart zelf, die zou ik graag in 1 geheel zienquote:Op woensdag 27 mei 2015 18:12 schreef Lutalo het volgende:
[..]
In 1 kaart staan ze in mijn bericht ( oranje omcirkeld) Stacey beaamt dat dat klopt.![]()
ik ookquote:Op woensdag 27 mei 2015 18:20 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Nee het gaat me niet om de mirador maar om de kaart zelf, die zou ik graag in 1 geheel zien![]()
+1.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:20 schreef bladwijzer het volgende:
Nee het gaat me niet om de mirador maar om de kaart zelf, die zou ik graag in 1 geheel zien![]()
+1.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:20 schreef bladwijzer het volgende:
Nee het gaat me niet om de mirador maar om de kaart zelf, die zou ik graag in 1 geheel zien![]()
Hier is een plaatje met mirador OP en mirador PW.
http://i.imgur.com/vY9GToO.jpg?1
Boven beide miradors zie je de mogelijke mirador van Stacey (met de vorm van kikkervis (iemand zei spermacel), staart naar rechts).![]()
Waarom denk je dat Stacey's mirador de kikkervis is?quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:46 schreef RapaNui het volgende:
Boven beide miradors zie je de mogelijke mirador van Stacey (met de vorm van kikkervis (iemand zei spermacel), staart naar rechts).![]()
Die van Stacy is dus een eind boven de CD en die van de OP er een eind onder.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:46 schreef RapaNui het volgende:
Hier is een plaatje met mirador OP en mirador PW.
http://i.imgur.com/vY9GToO.jpg?1
Boven beide miradors zie je de mogelijke mirador van Stacey (met de vorm van kikkervis (iemand zei spermacel), staart naar rechts).Hoe hoger de geest, hoe groter het beest.(Maaike Vaatstra)![]()
Linkerplaatje is iig niet de Mirador uit de OP. Die ligt precies op de plek van het rechterplaatje.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:46 schreef RapaNui het volgende:
Hier is een plaatje met mirador OP en mirador PW.
http://i.imgur.com/vY9GToO.jpg?1
Boven beide miradors zie je de mogelijke mirador van Stacey (met de vorm van kikkervis (iemand zei spermacel), staart naar rechts).
Heb je niet per ongeluk de coördinaten van Begin Klim gebruikt? Daar lijkt het eerder op.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
1 kaart bestaat uit 3 stukken van 160 centimeter hoogquote:Op woensdag 27 mei 2015 18:11 schreef bladwijzer het volgende:
[..]
Oke dank je maar nu hebben we 2 losse kaarten.
Kun je hem ook in zijn geheel, dus minder uitvergroot plaatsen? Dit samen in 1 kaart dus
dus om dan ook nog 3 van die kaarten aan elkaar te plakken
is niet te doen en dan worden ze te groot"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
ja klopt helemaalquote:Op woensdag 27 mei 2015 18:12 schreef Lutalo het volgende:
[..]
In 1 kaart staan ze in mijn bericht ( oranje omcirkeld) Stacey beaamt dat dat klopt.
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
dat lijkt me meer iets voor Pericoquote:Op woensdag 27 mei 2015 18:16 schreef math1985 het volgende:
StaceySinger: heb je al geprobeerd het GPX-bestand van http://pastebin.com/BgHm7XZ2 in jouw software te importeren? Levert je dat iets op? Misschien kun je met een screenshot laten zien hoe jouw mirador zich verhoudt tot het pad?"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
ja ken ik ,zijn goeiequote:Op woensdag 27 mei 2015 18:50 schreef math1985 het volgende:
Waren deze luchtfoto's al bekend?
http://www.arcgis.com/home/webmap/viewer.html
Kies Basemap-Imagery.
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Top, kan er mooi bij in de OP onderaan.quote:Op woensdag 27 mei 2015 18:50 schreef math1985 het volgende:
Waren deze luchtfoto's al bekend?
http://www.arcgis.com/home/webmap/viewer.html
Kies Basemap-Imagery.
Enige irritante is dat ArcGIS blijkbaar eerst in WL/OL denkt en dan in NB/ZB.
De Mirador lag opeens op Antarctica.
[ Bericht 15% gewijzigd door El_Matador op 27-05-2015 19:18:18 ]The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
Ik heb 1 kaart mobiel gezien en daar liep de Río Pianista van onder (ontspringen) naar boven. In een N-boven, S-onder beeld is dat onmogelijk. Daarom kopieer ik ook vrijwel altijd de N-pijl mee of voeg hem zelf toe.quote:Op woensdag 27 mei 2015 19:04 schreef math1985 het volgende:
Mata kan jij iets met de kaarten van Stacey? Ik kan me er nog steeds niet op orienteren.
Matteo heeft gisteren aangetoond dat Stacey haar plaatje van H12 geïnverteerd had en toen gepost.
Dus, nee, afbeeldingen zonder schaal, oriëntatie, etc. kan ik niks mee.The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia
Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog![]()
om het nog simpelerte maken heb ik nog een uitkijkpunt ( mirador) gevonden
te westen van de andere 2
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."![]()
Tja leuk maar kan wat mij betreft net zo goed op de Veluwe zijnquote:Op woensdag 27 mei 2015 19:16 schreef StaceySinger het volgende:
om het nog simpelerte maken heb ik nog een uitkijkpunt ( mirador) gevonden
te westen van de andere 2
[ afbeelding ]![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: