Nee volgens mij is dat waar de High Sparrow het over had; Brother Lancel kwam bij hen als een gebroken ziel maar uiteindelijk heeft hij zichzelf ontdaan van zijn oude identiteit en de zonden die hij heeft gepleegd. Hij zal het hebben opgebiecht maar omdat hij lid is geworden zijn die zonden hem vergeven.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:33 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Maar incest met Lancel lijkt me niet dat ze daarvoor in de cel zit. DAt zou ik niet geloven.
Die ouwe religek loopt allemaal te pronken met het feit dat iedereen voor de goden gelijk is, arm of rijk en wat je verder ook doet. Dus als dat het vergrijp is, zou Lancel even hard in de cel moeten zitten
Lancel heeft opgebiecht, en het is vooral de regicide en het seks buiten het huwelijk waar het om gaat. Seks met neven en nichten is niet echt verboden in Westeros en eerder vrij normaal. Tywin zijn vrouw was namelijk ook zijn nicht.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:33 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Maar incest met Lancel lijkt me niet dat ze daarvoor in de cel zit. DAt zou ik niet geloven.
Die ouwe religek loopt allemaal te pronken met het feit dat iedereen voor de goden gelijk is, arm of rijk en wat je verder ook doet. Dus als dat het vergrijp is, zou Lancel even hard in de cel moeten zitten
Het probleem is vooral dat inmiddels wel duidelijk is dat ie nog een belangrijke rol zal gaan spelen. ( Niemand in GoT is ook zo vaak aan de dood ontsnapt als Tyrion. ) Tyrion is onaantastbaar. Dus wanneer ie voor de zoveelste keer voor z'n leven moet vrezen, zijn die scènes eigenlijk niet meer serieus te nemen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:15 schreef Weakling het volgende:
[..]
Tyrion is sowieso nogal het comic relief karakter tussen alle narigheid in de serie. Op zich prima en hij maakt heus wel ellende mee, maar zijn karakter wordt steeds meer "cartoonish" (ik kan ff niks beters bedenken) op deze manier.
De oplossing voor Cersei (en de Tyrells) is dus lid worden van de religekkies?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:35 schreef Nielsch het volgende:
Nee volgens mij is dat waar de High Sparrow het over had; Brother Lancel kwam bij hen als een gebroken ziel maar uiteindelijk heeft hij zichzelf ontdaan van zijn oude identiteit en de zonden die hij heeft gepleegd. Hij zal het hebben opgebiecht maar omdat hij lid is geworden zijn die zonden hem vergeven.
als je dat denkt bij GoT gaat het meestal misquote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:57 schreef DO2 het volgende:
[..]
Het probleem is vooral dat inmiddels wel duidelijk is dat ie nog een belangrijke rol zal gaan spelen. ( Niemand in GoT is ook zo vaak aan de dood ontsnapt als Tyrion. ) Tyrion is onaantastbaar. Dus wanneer ie voor de zoveelste keer voor z'n leven moet vrezen, zijn die scènes eigenlijk niet meer serieus te nemen.
Eens. En dat werd mij vooral duidelijk met die cockmerchant dialoog van vorige week. T wordt cheesy. En bovendien werd er nu niets mee gedaan, want hij werd gewoon voor wat extra goud met Mormomnt mee verkocht, incl piemeltje.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:15 schreef Weakling het volgende:
Tyrion is sowieso nogal het comic relief karakter tussen alle narigheid in de serie. Op zich prima en hij maakt heus wel ellende mee, maar zijn karakter wordt steeds meer "cartoonish" (ik kan ff niks beters bedenken) op deze manier.
Berouw tonenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:57 schreef Weakling het volgende:
[..]
De oplossing voor Cersei (en de Tyrells) is dus lid worden van de religekkies?
Ik heb buiten het drakenloeder en Tyrion om bij niemand het idee dat hij of zij onaantastbaar is, eigenlijk. Het zijn duidelijk de uitzonderingen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:57 schreef timmmmm het volgende:
[..]
als je dat denkt bij GoT gaat het meestal mis
De Tyrells komen daar misschien nog mee weg, maar met wat Cersei allemaal op haar geweten heeft? Hoewel, de musjes weten ook niet alles waarschijnlijk.quote:
Nouja het is natuurlijk puur speculatie maar wellicht dat lid worden nu te laat is. Lancel werd eerst lid en heeft toen zijn zonden opgebiecht. Ik weet niet of het de andere kant op ook werkt (eerst betrapt worden en dan lid worden), al zei de High Sparrow wel tegen Cersei dat als ze voor hun proces schuld bekennen en berouw tonen (hoe dat moet hangt af van de zwaarte van het vergrijp) ze door middel van boetedoeningen onder hun straf uit kunnen komen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 15:57 schreef Weakling het volgende:
[..]
De oplossing voor Cersei (en de Tyrells) is dus lid worden van de religekkies?
Jon Snow ook niet?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:07 schreef DO2 het volgende:
[..]
Ik heb buiten het drakenloeder en Tyrion om bij niemand het idee dat hij of zij onaantastbaar is, eigenlijk. Het zijn duidelijk de uitzonderingen.
quote:Hollywood-ster Michiel Huisman in RTL Late Night
Foto: RTLDe Nederlandse Hollywood-ster Michiel Huisman is vanavond te gast bij Humberto Tan in RTL Late Night. Dat heeft RTL 4 bekendgemaakt. Huisman is op dit moment één van onze grootste internationale sterren en zijn ster is nog steeds rijzende. “Zes jaar geleden verhuisde hij met zijn gezin naar Amerika om het Mekka van de filmindustrie te veroveren. Dat die missie geslaagd is, blijkt wel uit prominente rollen in de hitserie Game of Thrones en films als Wild en World War Z.”
Binnenkort speelt Huisman een hoofdrol in The Age of Adaline, naast Blake Lively en Harrison Ford. “Vanavond schuift de Nederlandse topacteur aan om te vertellen over zijn nieuwe film en zijn enerverende leven in Amerika.”
Ook te gast is Guus Meeuwis, die zondag een droom uit zag komen. “Samen met 5000 fans liet de Brabantse zanger met zijn jubileumconcert de Royal Albert Hall in Londen op zijn grondvesten schudden.”
Alsof het nog niet genoeg is, staat Meeuwis komende maand ook nog eens vijf avonden op rij in het Philips Stadion voor de tiende editie van zijn Groots met een zachte G-concerten. “Vanavond speelt hij zijn door Kenny B. geschreven nieuwe single Jij Bent De Liefde.”
RTL Late Night begint om 22.30 uur op RTL 4.
Bron
Ik vind t prima als de Tyrells er mee weg komen en Cersei nietquote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:07 schreef Weakling het volgende:
[..]
De Tyrells komen daar misschien nog mee weg, maar met wat Cersei allemaal op haar geweten heeft? Hoewel, de musjes weten ook niet alles waarschijnlijk.
Jon Snow lijkt me ook wel vrij onaantastbaarquote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:07 schreef DO2 het volgende:
[..]
Ik heb buiten het drakenloeder en Tyrion om bij niemand het idee dat hij of zij onaantastbaar is, eigenlijk. Het zijn duidelijk de uitzonderingen.
Oeh dat ga ik terugkijkenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:49 schreef Karina het volgende:
Even tussendoor
Michiel Huisman zit vanavond bij Humberto:
[..]
Ramsay?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:49 schreef Ang3l het volgende:
Al heeft ze wel de rol van "character you love to hate" overgenomen van Joffrey, en zo'n karakter moet er ook inzitten.
Ja, die speelt ook wel een sleutelrol, lijkt me. Dan hebben we er (voorlopig) 3 met onaantastbare status.quote:
Als zijn verhaallijn stopt start er wel weer een nieuwe.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 16:50 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Jon Snow lijkt me ook wel vrij onaantastbaar
Voor de honderdste keer, zijn verhaallijn wordt dit seizoen even overgeslagen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:29 schreef thettes het volgende:
Maar wtf is er gebeurd met Bran? Hele seizoen nog niks van gezien toch?
Jawel, hij was even zichtbaar toen Tyrion en Jon Snow een van de Sand snakes een beurt gaven.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:29 schreef thettes het volgende:
Maar wtf is er gebeurd met Bran? Hele seizoen nog niks van gezien toch?
Wel leuk dat Tyrion toen op dat krukje moest staan om haar van achteren te nemenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:52 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Jawel, hij was even zichtbaar toen Tyrion en Jon Snow een van de Sand snakes een beurt gaven.
Zo ontzettend mee eensquote:Op dinsdag 26 mei 2015 14:04 schreef Ang3l het volgende:
Ik vind t wel goede afleveringen. Ik vind nl de kleinere intriges veel leuker dan grote gebeurtenissen en veldslagen. Het gekonkel van Littlefinger, het orakelen van Melissandre, de wraak van Olenna. Geef mij dat maar ipv blackwater bays en gehele afleveringen met een veldslag bij Castle Black. Oke, die horen er OOK te zijn voor het overall effect, maar ik vind deze "kleinere" afleveringen net zo goed genieten.
Ik denk dat Jon Snow nog een belangrijke rol krijgt als duidelijk wordt wie echt zijn ouders zijn.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:22 schreef Nielsch het volgende:
Als zijn verhaallijn stopt start er wel weer een nieuwe.
Ik heb een tientje staan op Tyrion en Nymeria.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 19:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk dat Jon Snow nog een belangrijke rol krijgt als duidelijk wordt wie echt zijn ouders zijn.
Nee bahquote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[ afbeelding ]
Hopelijk gaat zij ook nog eens naakt
Mwah. Niks mis mee, maar er zijn echt wel leukere dames in de serie.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[ afbeelding ]
Hopelijk gaat zij ook nog eens naakt
Ik denk eerlijk gezegd niet dat Tyrion volledig onaantastbaar is, al heeft hij wel wat meer 'popularity armor' dan de rest van de karakters. Als in: "Jon en Dany gaan nooit dood. Tyrion gaat voorlopig nog niet dood".quote:Op dinsdag 26 mei 2015 17:18 schreef DO2 het volgende:
[..]
Ja, die speelt ook wel een sleutelrol, lijkt me. Dan hebben we er (voorlopig) 3 met onaantastbare status.
Valar Morghulis. Weet alleen niet of dat ook voor halfmen geldt...quote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:53 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd niet dat Tyrion volledig onaantastbaar is, al heeft hij wel wat meer 'popularity armor' dan de rest van de karakters. Als in: "Jon en Dany gaan nooit dood. Tyrion gaat voorlopig nog niet dood".
idd ja, dit had ze echt wel van mijlenver aan kunnen zien komen!quote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:57 schreef xzaz het volgende:
Die Cersei kijkt ook niet langer dan haar neus lang is__!
Mjah, hij heeft duidelijk nog een rol te vervullen, die haalt het volgende seizoen wel, net als Arya. Dany en Jon daarentegen halen het einde van de serie wel.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:53 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd niet dat Tyrion volledig onaantastbaar is, al heeft hij wel wat meer 'popularity armor' dan de rest van de karakters. Als in: "Jon en Dany gaan nooit dood. Tyrion gaat voorlopig nog niet dood".
Zij is wel veruit de mooiste van de Sandsnakesquote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:46 schreef ToT het volgende:
[..]
Mwah. Niks mis mee, maar er zijn echt wel leukere dames in de serie.
Cersei is een dom secreet die denkt dat ze heel slim is. Dat hadden Tywin en Tyrion allang doorquote:Op dinsdag 26 mei 2015 20:57 schreef xzaz het volgende:
Die Cersei kijkt ook niet langer dan haar neus lang is__!
Dat zeg je nu omdat Joffrey al dood is.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 00:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik vind Tommen trouwens veel irritanter dan Joffrey
Heel gevaarlijk altijd om dit te zeggen. Het blijft GoT.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:11 schreef Tanin het volgende:
[..]
Mjah, hij heeft duidelijk nog een rol te vervullen, die haalt het volgende seizoen wel, net als Arya. Dany en Jon daarentegen halen het einde van de serie wel.
Nog steeds een theorie toch? Nog niet bevestigd door Martin zelf.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 19:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik denk dat Jon Snow nog een belangrijke rol krijgt als duidelijk wordt wie echt zijn ouders zijn.
Nee hoor. Ik ging er altijd lekker voor zitten als ik zag dat er een Joffrey scène was. Terwijl ik met die Tommen een gaap moet onderdrukkenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:44 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Dat zeg je nu omdat Joffrey al dood is.
Tommen is idd een pussy ja, maar hij is ook nog erg jong.
Klopt, de grootste theorie die er bestaat rondom Jon Snow.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:52 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Nog steeds een theorie toch? Nog niet bevestigd door Martin zelf.
To each his own.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik ging er altijd lekker voor zitten als ik zag dat er een Joffrey scène was. Terwijl ik met die Tommen een gaap moet onderdrukken
Ik hoop dat het waar is.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:58 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Klopt, de grootste theorie die er bestaat rondom Jon Snow.
Had nog veel pijnlijker mogen zijn en veel langer mogen duren.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:58 schreef Varg89 het volgende:
[..]
To each his own.
Mijn maag draaide om van dat ventje, en het was heerlijk om hem te zien sterven.
Ik vond het daadwerkelijk zonde dat hij doodging. Zat echt van "Neequote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:58 schreef Varg89 het volgende:
[..]
To each his own.
Mijn maag draaide om van dat ventje, en het was heerlijk om hem te zien sterven.
Haha dat meen je niet, ik was minutenlang stil van die scene.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En toen Cat en Robb doodgingen ging hier de vlag uit en heb ik 30 rondjes om het huis gerend
Aah hij had flink wat pijn volgens mij, uit elke opening van zijn lichaam stroomde bloedquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:01 schreef ToT het volgende:
[..]
Had nog veel pijnlijker mogen zijn en veel langer mogen duren.
Ik was alleen echt bang dat er op tijd iemand met een antigif zou komen, of dat die Fire god hem weer tot leven zou brengen!
Klopt, maar dat vond ik nog veel te mild!quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:10 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Aah hij had flink wat pijn volgens mij, uit elke opening van zijn lichaam stroomde bloed
Ramsay is ook een baas. Die geniepige kop en lekker de boel opschuddenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:08 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Haha dat meen je niet, ik was minutenlang stil van die scene.![]()
Ben je ook fan van Ramsay?
Als Ramsay niet zo over the top evil was, had ik hem wel kunnen waarderen; die op het eerst onschuldig uitziende kop, terwijl je weet dat hij weer iets heel naars gaat uitvreten; dat contrast vind ik wel baas!quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ramsay is ook een baas. Die geniepige kop en lekker de boel opschudden![]()
Dat soort personages zijn juist cool, die echt een slechte kant hebben. Dat zorgt elke keer weer voor spannende scènes
Daar heb je een punt ja, zonder hem is er niemand op wie ik kan haten (behalve Cersei dan).quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ramsay is ook een baas. Die geniepige kop en lekker de boel opschudden![]()
Dat soort personages zijn juist cool, die echt een slechte kant hebben. Dat zorgt elke keer weer voor spannende scènes
Hij mag wat mij betreft er ook wel pijnlijk uit, daar niet van. Maar wel zo laat mogelijk. Want dit soort personages geven de serie wel een extra dimensie. Van alleen maar die moreel verstandige mensen wordt je ook moe, ook in de echte wereld lopen psychopaten rondquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:14 schreef ToT het volgende:
[..]
Als Ramsay niet zo over the top evil was, had ik hem wel kunnen waarderen; die op het eerst onschuldig uitziende kop, terwijl je weet dat hij weer iets heel naars gaat uitvreten; dat contrast vind ik wel baas!
Maar hij gaat echt VEEL te ver in zijn sadisme.
Met als punt dat Cersei gewoon "niet leuk slecht" is. Maar gewoon irritant en dom.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:15 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Daar heb je een punt ja, zonder hem is er niemand op wie ik kan haten (behalve Cersei dan).
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:15 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Daar heb je een punt ja, zonder hem is er niemand op wie ik kan haten (behalve Cersei dan).
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij mag wat mij betreft er ook wel pijnlijk uit, daar niet van. Maar wel zo laat mogelijk. Want dit soort personages geven de serie wel een extra dimensie. Van alleen maar die moreel verstandige mensen wordt je ook moe, ook in de echte wereld lopen psychopaten rond
Zij is trouwens een stuk minder rood dit seizoenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:18 schreef ToT het volgende:
[..]
[..]
[ afbeelding ]
Laat haar anders nog ff wat meer mensen offeren.
Als die Drowned God er nog in voorkomtquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:18 schreef ToT het volgende:
[..]
[..]
Ik zou het wel ironisch vinden als zij per ongeluk in de fik zou vliegen, of anders aan de Drowned god geofferd zou worden!
Mooi houden zoquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als die Drowned God er nog in voorkomt
De Iron Islands zijn al tijden niet in beeld geweest. Laatste keer seizoen 3 toen papa en zus Greyjoy de piemel van Theon kregen en vorig seizoen dan Yara die Theon probeerde te bevrijden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?
Ik denk wel dat daar in de verre toekomst nog wel een keer op teruggekomen wordt.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als die Drowned God er nog in voorkomt
De Iron Islands zijn al tijden niet in beeld geweest. Laatste keer seizoen 3 toen papa en zus Greyjoy de piemel van Theon kregen en vorig seizoen dan Yara die Theon probeerde te bevrijden
Maar dsn nog kan je ze wel wat beter schrijven. Het mooie aan GoT wás dat niemand echt goed of echt slecht is.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij mag wat mij betreft er ook wel pijnlijk uit, daar niet van. Maar wel zo laat mogelijk. Want dit soort personages geven de serie wel een extra dimensie. Van alleen maar die moreel verstandige mensen wordt je ook moe, ook in de echte wereld lopen psychopaten rond
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:24 schreef Rossdale het volgende:
Brienne rijgt Ramsey nog wel aan haar zwaard.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fat chance, die spoiler! Haar zie ik echt niet in een gepassioneerde situatie!
![]()
Precies ja, als ik die kop al zie van d'rquote:
Tywin was een baas ja. Tyrion heeft nog het meeste die bazigheid van hem geërfd, jammer dat hij een dwerg is danquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:23 schreef ToT het volgende:
Tywin vond ik wel echt een verlies: hem vond ik de gaafste persoon om een hekel aan te hebben.
Hij straalde echt gezag uit en ging over lijken om zijn doel te bereiken. Totaal geen naastenliefde, maar ook geen nodeloze wreedheid; alles wat hij deed had een reden. Met hem in discussie gaan was altijd een strijd, en maar weinigen waren tegen hem opgewassen; misschien een keer een klein oud vrouwtje uit zonnige regionen, maar anders vrij weinig.
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:24 schreef Rossdale het volgende:
Brienne rijgt Ramsey nog wel aan haar zwaard.BrienneSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh.
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:25 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Maar dsn nog kan je ze wel wat beter schrijven. Het mooie aan GoT wás dat niemand echt goed of echt slecht is.
Inmiddels zijn die nuances er bijna helemaal uit. De slechterikken doen slechte dingen en de goeierikken doen goeie dingen. Vind ik het enige wat ik echt slecht geworden vind
Mee eens!quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:25 schreef timmmmm het volgende:
Ramssy is zo eendimensionaal als wat. Zonde
Sowieso met al die goden is wel interessant welke er nou echt zijn en wie niet. Ook die duistere God als tegenhanger van the Lord of Light. Denk ik meteen aan een soort Sauronquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:25 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik denk wel dat daar in de verre toekomst nog wel een keer op teruggekomen wordt.
Ik denk dat als Tyrion geen dwerg was geweest, hij net zo'n arrogante bal was geworden als Jaimie; veel minder inhoud, en al helemaal geen heerlijk sarcastische sneers enzo!quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Tywin was een baas ja. Tyrion heeft nog het meeste die bazigheid van hem geërfd, jammer dat hij een dwerg is dan
Muah hij is ook niet alleen maar slecht om het slecht zijn hoor. Hij is gewoon psychopaat en die lopen overal, wat realistisch is. En zeker met de opvoeding die hij heeft genoten.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:25 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Maar dsn nog kan je ze wel wat beter schrijven. Het mooie aan GoT wás dat niemand echt goed of echt slecht is.
Inmiddels zijn die nuances er bijna helemaal uit. De slechterikken doen slechte dingen en de goeierikken doen goeie dingen. Vind ik het enige wat ik echt slecht geworden vind
Die zelfvoldane bek in die episode van gisterenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:25 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Precies ja, als ik die kop al zie van d'r
Oneens.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:25 schreef timmmmm het volgende:
Ramssy is zo eendimensionaal als wat. Zonde
Ja ik vraag me ook af welke goden nou echt goden zijn, en welke feitelijk demonen zijn die de volgelingen beduvelen, en welke gewoon helemaal niet bestaan. Ik denk dat the seven gewoon niet bestaan.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sowieso met al die goden is wel interessant welke er nou echt zijn en wie niet. Ook die duistere God als tegenhanger van the Lord of Light. Denk ik meteen aan een soort Sauron
Maar Tyrion snapt wel veel beter hoe de politieke spelletjes werken.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:27 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik denk dat als Tyrion geen dwerg was geweest, hij net zo'n arrogante bal was geworden als Jaimie; veel minder inhoud, en al helemaal geen heerlijk sarcastische sneers enzo!
Waarschijnlijk gebaseerd op de Christelijke Satan (Sauron en Morgoth zijn hier ook op gebaseerd).quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sowieso met al die goden is wel interessant welke er nou echt zijn en wie niet. Ook die duistere God als tegenhanger van the Lord of Light. Denk ik meteen aan een soort Sauron
Ja maar Tyrion heeft zijn mind ontwikkeld met boeken, zoals een zwaard met wetstones gescherpt wordt. Als hij geen dwerg was geweest, was dat niet nodig geweest om te doen.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar Tyrion snapt wel veel beter hoe de politieke spelletjes werken.
Al is dat altijd zo natuurlijk, je weet nooit hoe hij zich zou hebben ontwikkeld. En hij is wel cynisch geworden omdat iedereen hem overal heeft uitgelachen en vernederd natuurlijk, niet in de laatste plaats zijn eigen familie
Die Seven bestaan niet nee. Maar die Weirwood gods wel denk ik, ook door die Direwolves die gegeven waren. The Lord of Light bestaat ook wel, door die truc met die leeches. Drowned god weet ik niet zeker, te weinig over gehad in de serie en in de boeken ben ik nog niet zoverquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:29 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja ik vraag me ook af welke goden nou echt goden zijn, en welke feitelijk demonen zijn die de volgelingen beduvelen, en welke gewoon helemaal niet bestaan. Ik denk dat the seven gewoon niet bestaan.
Zou wel leuk zijn als er ook opeens iets heel duisters zou komen als een Sauron en dat het einde dan opeens heel erg mythisch is met alleen maar bovennatuurlijke krachtenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:29 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gebaseerd op de Christelijke Satan (Sauron en Morgoth zijn hier ook op gebaseerd).
Daarom, dat is ook zo.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:30 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja maar Tyrion heeft zijn mind ontwikkeld met boeken, zoals een zwaard met wetstones gescherpt wordt. Als hij geen dwerg was geweest, was dat niet nodig geweest om te doen.Dan had hij waarschijnlijk ook veel minder interesse in politieke spelletjes gehad.
Mwah, water en vuur....beiden hebben krachten om mensen weer tot leven te roepen, en die lord of fire in ieder geval ook om mensen te doden.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:29 schreef Varg89 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gebaseerd op de Christelijke Satan (Sauron en Morgoth zijn hier ook op gebaseerd).
quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Daarom, dat is ook zo.
Maar in deze situatie was hij wel het beste geweest om zijn vader op te volgen, qua skills
Tja misschien als hij terug is is in Westeros zijn alle andere Lannisters afgemaakt. Behalve Lancel dan, maar die zit bij die religieuzenquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:34 schreef ToT het volgende:
[..]Sowieso!
Maar ja, als je pappie vermoord hebt, denk ik dat de kans om hem op te volgen toch wel iets verkleind is!
Niet iedereen weet het blijkbaar. En dat hij Theon heeft toegetakeld vond iedereen wel zijn eigen schuld, omdat hij zogenaam de Stark broertjes heeft vermoordtquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:37 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik vraag me af waarom iemand als Ramsay zo lang leeft.
Als iemand zich zo gedraagt tegenover de bevolking, wordt er echt wel wat aan gedaan.
Omdat het de concurrerende familie is, familie van degene die de rechtmatige koning (haar vader?) heeft verraden en vermoord. Daar zal ze wel in geinteresseerd zijn.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:37 schreef Varg89 het volgende:
Ik vraag me ook af wat Tyrion te zoeken heeft bij Dany, bescherming?
En waarom zou Dany ook maar enige aandacht geven aan Tyrion?
...en diverse anderen in Winterfell.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Niet iedereen weet het blijkbaar. En dat hij Theon heeft toegetakeld vond iedereen wel zijn eigen schuld, omdat hij zogenaam de Stark broertjes heeft vermoordt
Hmm dat gevoel heb ik nog steeds niet echt. Zoveel mensen die nog voor morele beslissingen komen te staan. Dany die ook weer de slavernij toestaat en fighting pits neerzet en Tyrion die ook gewoon zijn pa vermoorddequote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:37 schreef timmmmm het volgende:
Zelfs psychopaten doen niet alleen maar slecht.
Nu zie je hem in beeld komen en weet je dat ie iets rattigs gaat doen. Niks anders.
Je ziet een Samwell in beeld komen en dan weet je dat ie iets zoets gaat doen.
Je ziet Cersei in beeld komen en je weet dat ze een cunt gaat zijn.
Bronn is alleen de schavuit die op het eind toch de goedzak is.
Etc etc etc.
In de eerste twee seizoenen was dat niet zo, had ik het idee.
Ned was het prototype good guy maar vermoord toch die wolf, eerste ep onthoofdde hij die wachter die op de vlucht was voor de witte wandelaren gewoon omdat het zo hoorde. Niet omdat dat het goede was.
Je was voor de Starks maar Cat was toch ook een kut als het bijv op Jon aankwam.
Ook al is Tywin niet bepaald een good guy, hij was toch niet echt slecht. Alles vior house Lannister.
Ook al was Cersei toen ook al een cunt, je begreep best dat ze die overspelige, geweldadige dronkenlap om zeep hielp en dat ze alles doet om haar kinderen op de troon te houden.
Ook al was Robert een agressieve zatlap, bij vlagen was het ook een bijzonder goede koning.
Etc etc etc etc. Wat ik maar wil zeggen; niemand was een ding, eendimensionaal. Nu heb ik dat idee meer En meer. Dat men in stereotypes vervalt
Boeddhisme bestaat wel, Christendom niet, Islam wel, Jodendom niet.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die Seven bestaan niet nee. Maar die Weirwood gods wel denk ik, ook door die Direwolves die gegeven waren. The Lord of Light bestaat ook wel, door die truc met die leeches. Drowned god weet ik niet zeker, te weinig over gehad in de serie en in de boeken ben ik nog niet zover
Daarom zullen ze Ramsay daar echt niet op aankijken.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:42 schreef ToT het volgende:
[..]
...en diverse anderen in Winterfell.
Theon Turncloak.
Die bestaan allemaal nietquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:42 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Boeddhisme bestaat wel, Christendom niet, Islam wel, Jodendom niet.
Nou, dát dus.![]()
Ik zie zelf juist the Lord of Light als duistere god/demon. Ik vind het toch altijd maar zwarte magie wat Melisandre uithaalt.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sowieso met al die goden is wel interessant welke er nou echt zijn en wie niet. Ook die duistere God als tegenhanger van the Lord of Light. Denk ik meteen aan een soort Sauron
Mee eens, maar hij geeft ook wel leven en licht, dus echt puur evil zal hij ook weer niet zijn.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:01 schreef Aristoteless het volgende:
[..]
Ik zie zelf juist the Lord of Light als duistere god/demon. Ik vind het toch altijd maar zwarte magie wat Melisandre uithaalt.
Tja in het echte leven heb je nu eenmaal ook van die pure goedzakken als Sam en gevoelloze psychopaten als Ramsey. Of sociopaten als Littlefinger die iedereen voor zijn karretje spant.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:11 schreef DO2 het volgende:
Je hebt ook eendimensionale karakters als Sam en Ramsey nodig om het een beetje overzichtelijk te houden. Daarbij; als we niets of niemand meer kunnen pinpointen zijn de verschuivingen van individuele karakters daarbinnen nauwelijks nog interessant te noemen. Ik vind dat het spectrum tussen goed en kwaad prima wordt ingevuld, en ook behoorlijk goed is uitgewerkt bij GoT.
Dat is bijna exact wat ik zeg toch?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 21:11 schreef Tanin het volgende:
[..]
Mjah, hij heeft duidelijk nog een rol te vervullen, die haalt het volgende seizoen wel, net als Arya. Dany en Jon daarentegen halen het einde van de serie wel.
Zou ook nog kunnen dat Melisandre en Thoros of Myr een andere kracht aanhangen. Misschien heeft Melisandre haar duistere kracht wel verpakt in een (in westeros) minder bekende religie. Ik heb haar nog nooit leven zien geven (alleen aan die smoke demon), maar alleen maar zien offeren.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:04 schreef ToT het volgende:
[..]
Mee eens, maar hij geeft ook wel leven en licht, dus echt puur evil zal hij ook weer niet zijn.
Misschien moet je het gesprek tussen Tyrion en Varys nog eens bekijken, hij zoekt voornamelijk een baan/toekomst.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:37 schreef Varg89 het volgende:
Ik vraag me ook af wat Tyrion te zoeken heeft bij Dany, bescherming?
En waarom zou Dany ook maar enige aandacht geven aan Tyrion?
Zij niet nee...quote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:31 schreef Aristoteless het volgende:
[..]
Zou ook nog kunnen dat Melisandre en Thoros of Myr een andere kracht aanhangen. Misschien heeft Melisandre haar duistere kracht wel verpakt in een (in westeros) minder bekende religie. Ik heb haar nog nooit leven zien geven (alleen aan die smoke demon), maar alleen maar zien offeren.
Daarom zei ik ook dat Melisandre misschien een andere kracht dan Thoros of Myr aanhangtquote:
De conclusie is hetzelfde, ik denk alleen dat het weinig met populariteit te maken heeftquote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:26 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
Dat is bijna exact wat ik zeg toch?
als je beelden van house of blacj and white moet geloven bestaan idd die old gods wel net als lord of licght en drowned god, maar alleen verschillende gezichten 1 godquote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die Seven bestaan niet nee. Maar die Weirwood gods wel denk ik, ook door die Direwolves die gegeven waren. The Lord of Light bestaat ook wel, door die truc met die leeches. Drowned god weet ik niet zeker, te weinig over gehad in de serie en in de boeken ben ik nog niet zover
lord of light tegenhanger lord of darkness lijkt mequote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
Vraag me verder wel af waar die White Walkers dan vandaan komen. Ook door leven gewekt door een aparte IJsgod ofzo?
De schaduw dient de Lord of Light.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:56 schreef Slayage het volgende:
[..]
lord of light tegenhanger lord of darkness lijkt me
ik nam ij niet herinneren dat the great other ooit benoemd is in de serie?quote:Op dinsdag 26 mei 2015 23:59 schreef BaasBanaan het volgende:
[..]
De schaduw dient de Lord of Light.
De tegenhanger van de Lord of Light is The Great Other.
quote:The religion of the Lord of Light is centered on belief in the existence of a single, all-powerful god. R'hllor is the god of fire, which provides light, heat, and life, and struggles against darkness, cold, and death, represented by an opposing deity, the Great Other.
quote:Op woensdag 27 mei 2015 00:03 schreef Slayage het volgende:
[..]
ik nam ij niet herinneren dat the great other ooit benoemd is in de serie?
[..]
Ik heb geen zin om het allemaal na te gaan in mijn hoofd, maar Cersei had de afgelopen aflevering toch een semi-sympathieke scène met haar zoon. Ramsay is aardig een dimensionaal, maar Joffrey was dat ook. Daarbij weten slechts weinig mensen dat Ramsay een psychopaat is.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:37 schreef timmmmm het volgende:
Zelfs psychopaten doen niet alleen maar slecht.
Nu zie je hem in beeld komen en weet je dat ie iets rattigs gaat doen. Niks anders.
Je ziet een Samwell in beeld komen en dan weet je dat ie iets zoets gaat doen.
Je ziet Cersei in beeld komen en je weet dat ze een cunt gaat zijn.
Bronn is alleen de schavuit die op het eind toch de goedzak is.
Etc etc etc.
In de eerste twee seizoenen was dat niet zo, had ik het idee.
Ned was het prototype good guy maar vermoord toch die wolf, eerste ep onthoofdde hij die wachter die op de vlucht was voor de witte wandelaren gewoon omdat het zo hoorde. Niet omdat dat het goede was.
Je was voor de Starks maar Cat was toch ook een kut als het bijv op Jon aankwam.
Ook al is Tywin niet bepaald een good guy, hij was toch niet echt slecht. Alles vior house Lannister.
Ook al was Cersei toen ook al een cunt, je begreep best dat ze die overspelige, geweldadige dronkenlap om zeep hielp en dat ze alles doet om haar kinderen op de troon te houden.
Ook al was Robert een agressieve zatlap, bij vlagen was het ook een bijzonder goede koning.
Etc etc etc etc. Wat ik maar wil zeggen; niemand was een ding, eendimensionaal. Nu heb ik dat idee meer En meer. Dat men in stereotypes vervalt
Hoe dronken ben je op dit moment?quote:Op woensdag 27 mei 2015 00:03 schreef Slayage het volgende:
[..]
ik nam ij niet herinneren dat the great other ooit benoemd is in de serie?
[..]
Vraag me wel af waarom Stannis nog niet Mel heeft geconfronteerd met het feit dat Balon Greyjoy nog leeft. Lijkt mij wel een reden om haar magische trucje met de leeches in twijfel te trekken. Zou kunnen dat hij binnenkort nog sterft maar aangezien de Greyjoys een beetje out of the picture zijn na Yara's zielige nederlaag tegen een naakte Ramsay en zijn honden zie ik dat niet snel gebeuren.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die Seven bestaan niet nee. Maar die Weirwood gods wel denk ik, ook door die Direwolves die gegeven waren. The Lord of Light bestaat ook wel, door die truc met die leeches. Drowned god weet ik niet zeker, te weinig over gehad in de serie en in de boeken ben ik nog niet zover
Daar is m.i. niets veranderd. Als je het zo bekijkt is Ned was net zo'n stereotype, iemand die altijd het "juiste" deed. Cersei is weinig veranderd en was altijd op macht uit, alleen nu zijn Tywin en Joffrey er niet meer om haar in bedwang te houden. Haar karakter is juist erg goed uitgewerkt, en wat je nu ziet past goed bij haar.quote:Op dinsdag 26 mei 2015 22:37 schreef timmmmm het volgende:
Etc etc etc etc. Wat ik maar wil zeggen; niemand was een ding, eendimensionaal. Nu heb ik dat idee meer En meer. Dat men in stereotypes vervalt
Toen die Melisandre liep te blaten over Robb en Joffrey die dood waren gegaan door haar leeches verwachtte ik wel een reactie waarom Balon Greyjoy nog leeftquote:Op woensdag 27 mei 2015 01:52 schreef natasja230 het volgende:
[..]
Vraag me wel af waarom Stannis nog niet Mel heeft geconfronteerd met het feit dat Balon Greyjoy nog leeft. Lijkt mij wel een reden om haar magische trucje met de leeches in twijfel te trekken. Zou kunnen dat hij binnenkort nog sterft maar aangezien de Greyjoys een beetje out of the picture zijn na Yara's zielige nederlaag tegen een naakte Ramsay en zijn honden zie ik dat niet snel gebeuren.
Ik ookquote:Op woensdag 27 mei 2015 06:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Toen die Melisandre liep te blaten over Robb en Joffrey die dood waren gegaan door haar leeches verwachtte ik wel een reactie waarom Balon Greyjoy nog leeft
Jupquote:Op woensdag 27 mei 2015 00:55 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[..]
Ik heb geen zin om het allemaal na te gaan in mijn hoofd, maar Cersei had de afgelopen aflevering toch een semi-sympathieke scène met haar zoon.
Het was niet allemaal oprecht. Als ze alles zou doen om hem happy te maken, zoals ze zei, had ze nooit de vrouw waarvan hij houdt laten opsluiten. Margaery is geen gevaar voor hem, wel voor haar. Cersei heeft haar zoon hoog staan, maar zichzelf nog net iets hoger.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
JupIk zei nog tegen mijn medekijker "En het kutte is,.... ze meent t ook echt". Dat ze alles zal doen om haar zoon te beschermen. Cersei doet heel veel behoorlijk belabberd en vals, maar ze doet t bijna allemaal uit enorme moederliefde voor haar kroost. Die tranen waren dan volgens mij ook wel echt, in de laatste aflevering. Dat geeft haar wel een sort van ziel/hart, onder al die valse streken.
Dan kan het haar nog wel pijn doen om haar zoon verdrietig te zien.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:29 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Het was niet allemaal oprecht. Als ze alles zou doen om hem happy te maken, zoals ze zei, had ze nooit de vrouw waarvan hij houdt laten opsluiten. Margaery is geen gevaar voor hem, wel voor haar. Cersei heeft haar zoon hoog staan, maar zichzelf nog net iets hoger.
Uiteraard.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:34 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Dan kan het haar nog wel pijn doen om haar zoon verdrietig te zien.
Zonde dat die verhaallijnen zomaar genegeerd worden.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:14 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik ookIk zat ook te wachten op: "En nummer 3 dan?"
Maar die usurper daar horen we ook eigenlijk total niets meer van, incl dochter.
Zal dat niet nog komen? Als Stannis straks het Noorden overneemt, zal hij daarna toch ook tegenover de Greyjoys komen te staan lijkt me als hij verder zuidwaards trekt.quote:Op woensdag 27 mei 2015 06:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Toen die Melisandre liep te blaten over Robb en Joffrey die dood waren gegaan door haar leeches verwachtte ik wel een reactie waarom Balon Greyjoy nog leeft
De vraag is of de verhaallijnen genegeerd worden.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:36 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zonde dat die verhaallijnen zomaar genegeerd worden.
De Greyjoys liggen niet perse op de routequote:Op woensdag 27 mei 2015 09:36 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Zal dat niet nog komen? Als Stannis straks het Noorden overneemt, zal hij daarna toch ook tegenover de Greyjoys komen te staan lijkt me als hij verder zuidwaards trekt.
Proberen ze het te rekken tot boek 6 uitkomt en ze dat kunnen verfilmen ?quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:43 schreef Rossdale het volgende:
Misschien wordt het volgende seizoen wel meer een Bran en Greyjoy-seizoen, want de focus ligt nu op andere gebieden.
Er is nog genoeg zeer interessante Greyjoy materie in de bestaande om te verfilmen, maar ze hebben er helaas voor gekozen om dat nog niet te doen. Persoonlijk vind ik het gemis van die verhaallijn het grootst. Het is ook niet een verhaallijn die ik als producent zou negeren. Hopelijk in seizoen 6.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Proberen ze het te rekken tot boek 6 uitkomt en ze dat kunnen verfilmen ?
Misschien dat ze eerst ervoor zorgen dat Theon weer terugkan om toch een wat bekender gezicht te hebben daarquote:Op woensdag 27 mei 2015 09:47 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Er is nog genoeg zeer interessante Greyjoy materie in de bestaande om te verfilmen, maar ze hebben er helaas voor gekozen om dat nog niet te doen. Persoonlijk vind ik het gemis van die verhaallijn het grootst. Het is ook niet een verhaallijn die ik als producent zou negeren. Hopelijk in seizoen 6.
Precies, net zoals de Bran verhaallijn. Die is niet vergeten. Die staat op pauze.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:43 schreef Rossdale het volgende:
Misschien wordt het volgende seizoen wel meer een Bran en Greyjoy-seizoen, want de focus ligt nu op andere gebieden.
Oh ja, helemaal vergeten. Ik ga vrijdag.quote:Op woensdag 27 mei 2015 10:36 schreef Michellee het volgende:
Vanmiddag naar de GoT Exhibition in Amsterdam ik ben erg benieuwd!
Ik heb al castingnieuws gelezen.quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De Greyjoys liggen niet perse op de route
Dat zou zomaar een Greyjoy met een ooglapje kunnen zijn. Nice!quote:Op woensdag 27 mei 2015 13:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb al castingnieuws gelezen.
Daar stonden geen namen in, alleen beschrijvingen.
Een van de mensen die gecast gaat worden is een piraat-achtige kerel. Dat zou een Greyjoy kunnen zijn, toch?
Zou ook natuurlijk zo'n piraat kunnen zijn als Saladhor Saan, dat is wel een baasje.quote:Op woensdag 27 mei 2015 13:49 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Dat zou zomaar een Greyjoy met een ooglapje kunnen zijn. Nice!
Dat kan ik je helaas niet vertellen want boekspoiler... Het gaat volgens mij wel tof worden!quote:Op woensdag 27 mei 2015 13:56 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zou ook natuurlijk zo'n piraat kunnen zijn als Saladhor Saan, dat is wel een baasje.
Maar de rol schijnt wel groot te worden/zijn.
Wat moeten we nog met de Greyjoys doen dan? Ze zijn toch uit het Noorden geschopt en Balon heeft verder niks gedaan. Of gaat het verder met Theon?
In seizoen 2 geloof ik, of seizoen 3, vond ik ze nou niet echt boeiend. Hopelijk wordt het leuker dan dit seizoen, want deze zuigt hard.quote:Op woensdag 27 mei 2015 13:58 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Dat kan ik je helaas niet vertellen want boekspoiler... Het gaat volgens mij wel tof worden!
Het zou ook zomaar de verloren broer van Jon Snuuuwwww kunnen zijn, toch?quote:Op woensdag 27 mei 2015 13:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb al castingnieuws gelezen.
Daar stonden geen namen in, alleen beschrijvingen.
Een van de mensen die gecast gaat worden is een piraat-achtige kerel. Dat zou een Greyjoy kunnen zijn, toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.吴 曼 迪
Niet voor dit seizoen in ieder geval.quote:Op woensdag 27 mei 2015 13:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik heb al castingnieuws gelezen.
Daar stonden geen namen in, alleen beschrijvingen.
Een van de mensen die gecast gaat worden is een piraat-achtige kerel. Dat zou een Greyjoy kunnen zijn, toch?
Nee, was voor seizoen 6.quote:
Ned 2 keer vreemdgegaan?quote:Op woensdag 27 mei 2015 14:07 schreef Awsom het volgende:
[..]
Het zou ook zomaar de verloren broer van Jon Snuuuwwww kunnen zijn, toch?
Heel vet die lore filmpjes, mooi ook dat ze de stemmen van de bijpassende acteurs gebruiken.quote:
http://watchersonthewall.(...)-and-heres-the-list/quote:Op woensdag 27 mei 2015 09:47 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Er is nog genoeg zeer interessante Greyjoy materie in de bestaande om te verfilmen, maar ze hebben er helaas voor gekozen om dat nog niet te doen. Persoonlijk vind ik het gemis van die verhaallijn het grootst. Het is ook niet een verhaallijn die ik als producent zou negeren. Hopelijk in seizoen 6.
Ik ga morgenmiddagquote:Op woensdag 27 mei 2015 10:36 schreef Michellee het volgende:
Vanmiddag naar de GoT Exhibition in Amsterdam ik ben erg benieuwd!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |