SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh.![]()
Op zo'n dagen denk ik graag even hieraan terug, beetje perspectief: VBL / Het grote Feijenoord-topic #197: Met of zonder spits?![]()
quote:Op maandag 25 mei 2015 01:13 schreef FritzWepper het volgende:
Op zo'n dagen denk ik graag even hieraan terug, beetje perspectief: VBL / Het grote Feijenoord-topic #197: Met of zonder spits?
Oh.![]()
quote:Op maandag 25 mei 2015 01:13 schreef FritzWepper het volgende:
Op zo'n dagen denk ik graag even hieraan terug, beetje perspectief: VBL / Het grote Feijenoord-topic #197: Met of zonder spits?![]()
![]()
Kijk winston zitten met zijn brilletjeHij was een baas op het veld, maar ik vraag mij af of hij het zou kunnen overbrengen op anderen. Vraag mij sowieso af of hij wel goede ideeen heeft
![]()
![]()
Denk t wel en als je niet naar hem luistert dan pompt hij je op je neus.quote:Op maandag 25 mei 2015 09:43 schreef radyo het volgende:
Kijk winston zitten met zijn brilletjeHij was een baas op het veld, maar ik vraag mij af of hij het zou kunnen overbrengen op anderen. Vraag mij sowieso af of hij wel goede ideeen heeft
Narf!![]()
Dat is gewoon Morpheus.quote:Op maandag 25 mei 2015 09:43 schreef radyo het volgende:
Kijk winston zitten met zijn brilletjeHij was een baas op het veld, maar ik vraag mij af of hij het zou kunnen overbrengen op anderen. Vraag mij sowieso af of hij wel goede ideeen heeft
![]()
![]()
twitter:simonzwartkruis twitterde op maandag 25-05-2015 om 10:44:30Overmars gevraagd naar berichtgeving over mogelijk salaris van 7 ton voor Mitchell Dijks bij #Ajax. Reactie was helder: 'hahaha' reageer retweet
![]()
Dit doet de tt wel eer aan. Man man man zeg.quote:Op maandag 25 mei 2015 10:54 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:simonzwartkruis twitterde op maandag 25-05-2015 om 10:44:30Overmars gevraagd naar berichtgeving over mogelijk salaris van 7 ton voor Mitchell Dijks bij #Ajax. Reactie was helder: 'hahaha' reageer retweet
[ Bericht 0% gewijzigd door Lange_Lans op 25-05-2015 11:07:59 ]Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Waarschijnlijk krijgt hij veel meer en moest Overmars lachen om de suggestie van die fooi.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:10 schreef radyo het volgende:
Ik vind de reactie helemaal niet helder. Je kunt het op verschillende manieren opvatten toch.![]()
Poulsen en Willems, derde dus.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:01 schreef BadderHaring het volgende:
7 ton is niks voor de op twee na beste linksback van de Eredivisie.![]()
quote:Op maandag 25 mei 2015 09:43 schreef radyo het volgende:
Kijk winston zitten met zijn brilletjeHij was een baas op het veld, maar ik vraag mij af of hij het zou kunnen overbrengen op anderen. Vraag mij sowieso af of hij wel goede ideeen heeft
![]()
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Helaas zegt dat allemaal niet zo veel, Willems is wel een klasse apart en dan vooral offensief gezien, die zie ik eerlijk gezegd nog wel vertrekken want is ook wel uitgeleerd in NL.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:38 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Op twee na, schreef ik dus... Maar lezen is verdomde lastig.
Poulsen en Dijks, tja je moet er maar blij mee wezen, al vind ik een salaris van 7 ton bruto niet overdreven veel voor spelen bij een NL topclub.![]()
Is er nou nergens in het buitenland een linksbackie op te halen die beter is dan Dijks? Of speel anders gewoon met Riedewald op die positie. Dijks is niet het niveau dat je na moet streven.![]()
Riedewald wordt de vaste centrale verdediger naast Veltmanquote:Op maandag 25 mei 2015 11:43 schreef Kopsterk het volgende:
Is er nou nergens in het buitenland een linksbackie op te halen die beter is dan Dijks? Of speel anders gewoon met Riedewald op die positie. Dijks is niet het niveau dat je na moet streven.![]()
Ik snap niet hoe mensen tegen de komst van Dijks kunnen zijn.
Boilesen is echt teringslecht, maar echt slecht van zelfs bij de amateurs op de bank zitten slecht.wooblabalurg![]()
Omdat 'beter' niet meteen hetzelfde is als 'goed genoeg'.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:50 schreef Baconbus het volgende:
Ik snap niet hoe mensen tegen de komst van Dijks kunnen zijn.
Boilesen is echt teringslecht, maar echt slecht van zelfs bij de amateurs op de bank zitten slecht.![]()
Maar wel bij Willem II, bij Heerenveen blonk hij niet uit, nu kan hij best beter zijn geworden hoor en heeft meer ervaring maar het is wel afwachten hoe hij het bij Ajax gaat doen.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:48 schreef wieisboos het volgende:
Maar hoeveel mensen hebben hier nou wekelijks Dijks zien spelen? De keren dat ik hem zag spelen deed hij het prima![]()
Ik zie het als een verbetering van de selectie.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:51 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Omdat 'beter' niet meteen hetzelfde is als 'goed genoeg'.
Als supporter wil je toch dat je team beter wordt?
En het is voor velen makkelijker om te zeggen dat ze Dijks niet willen dan te noemen wie ze dan wel op linksback willen hebben staan. Daar ben ik altijd benieuwd naar, maar nog geen interessante namen gehoord.wooblabalurg![]()
Ajax had veel slagvaardiger Poulsen moeten oppikken. Daarbij worden er bij Ajax mensen betaald om te scouten. Om dan uit te komen bij weggestuurde eigen jeugd is een beetje te simpel.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:54 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik zie het als een verbetering van de selectie.
Als supporter wil je toch dat je team beter wordt?
En het is voor velen makkelijker om te zeggen dat ze Dijks niet willen dan te noemen wie ze dan wel op linksback willen hebben staan. Daar ben ik altijd benieuwd naar, maar nog geen interessante namen gehoord.![]()
Sinds Suarez heeft Ajax geen enkele topper meer gehaald. *fact*quote:Op maandag 25 mei 2015 11:55 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ajax had veel slagvaardiger Poulsen moeten oppikken. Daarbij worden er bij Ajax mensen betaald om te scouten. Om dan uit te komen bij weggestuurde eigen jeugd is een beetje te simpel.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Poulsen vind ik wel een goede optie. Jammer dat hij naar PSV gaat.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:55 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ajax had veel slagvaardiger Poulsen moeten oppikken. Daarbij worden er bij Ajax mensen betaald om te scouten. Om dan uit te komen bij weggestuurde eigen jeugd is een beetje te simpel.
Volgens mij had Ajax Poulsen ook op kunnen pikken toen hij weg wilde bij Sampdoria.
Gudelj bij NAC eenzelfde verhaal.
Wat je zegt over de scouting klopt overigens wel. Ben ook geen fan van louter bekende namen scouten, daar zit geen kunst in.wooblabalurg![]()
Dit zou best eens kunnen kloppen.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:57 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Sinds Suarez heeft Ajax geen enkele topper meer gehaald. *fact*wooblabalurg![]()
Dat ze Gudelj niet kochten van NAC snap ik nog wel, die was toen ook nog niet goed genoegquote:Op maandag 25 mei 2015 11:57 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Poulsen vind ik wel een goede optie. Jammer dat hij naar PSV gaat.
Volgens mij had Ajax Poulsen ook op kunnen pikken toen hij weg wilde bij Sampdoria.
Gudelj bij NAC eenzelfde verhaal.
Wat je zegt over de scouting klopt overigens wel. Ben ook geen fan van louter bekende namen scouten, daar zit geen kunst in.![]()
Ik vond hem toen al het verschil maken bij NAC, best knap voor een 20-jarige speler.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:06 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Dat ze Gudelj niet kochten van NAC snap ik nog wel, die was toen ook nog niet goed genoegwooblabalurg![]()
Precies. Hetzelfde destijds bij PSV en Strootman, riep ook iedereen dat ze die weg hadden moeten halen bij ADO toen hij naar Utrecht ging. Allemaal te makkelijk achteraf gelul.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:06 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Dat ze Gudelj niet kochten van NAC snap ik nog wel, die was toen ook nog niet goed genoeg![]()
Sparta mag ook.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:08 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Precies. Hetzelfde destijds bij PSV en Strootman, riep ook iedereen dat ze die weg hadden moeten halen bij ADO toen hij naar Utrecht ging. Allemaal te makkelijk achteraf gelul.wooblabalurg![]()
Van NAC naar Ajax is wel een erg grote stap, ook bij Ajax was die waarschijnlijk pas na 1,5 jaar een daadwerkelijke aanwinst geweest. Tegen die tijd was die wellicht al afgeschrevenquote:Op maandag 25 mei 2015 12:08 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik vond hem toen al het verschil maken bij NAC, best knap voor een 20-jarige speler.![]()
Ik snap wat je bedoelt, maar daar ben ik het niet mee eens.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:11 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Sorry, je hebt gelijk, maar je snapt wat ik bedoel.
Ajax zit niet in een positie dat ze jonge spelers kunnen halen die direct 'goed genoeg' zijn.
Ik kijk eerder naar de potentie die een speler heeft en of dat past bij wat Ajax zoekt.wooblabalurg![]()
Hij had anderhalf jaar in Jong Ajax ook niet gepikt.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:11 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Van NAC naar Ajax is wel een erg grote stap, ook bij Ajax was die waarschijnlijk pas na 1,5 jaar een daadwerkelijke aanwinst geweest. Tegen die tijd was die wellicht al afgeschreven![]()
Waarom zitten ze niet in die positie?quote:Op maandag 25 mei 2015 12:12 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik snap wat je bedoelt, maar daar ben ik het niet mee eens.
Ajax zit niet in een positie dat ze jonge spelers kunnen halen die direct 'goed genoeg' zijn.
Ik kijk eerder naar de potentie die een speler heeft en of dat past bij wat Ajax zoekt.![]()
Ik ben het met je eens dat jonge spelers vrij vroeg afgeschreven worden.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:11 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Van NAC naar Ajax is wel een erg grote stap, ook bij Ajax was die waarschijnlijk pas na 1,5 jaar een daadwerkelijke aanwinst geweest. Tegen die tijd was die wellicht al afgeschreven
Wellicht dat daar verandering in komt, zou wel beter zijn.wooblabalurg![]()
Nja zolang spelers als Andersen en Hoorn blijven falen...quote:Op maandag 25 mei 2015 12:13 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat jonge spelers vrij vroeg afgeschreven worden.
Wellicht dat daar verandering in komt, zou wel beter zijn.![]()
Omdat dat soort spelers vaak kiezen voor grotere competities met grotere salarishuizen waar men ook bereid is een hogere transfersom af te tikken.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:12 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Waarom zitten ze niet in die positie?
En als ze niet direct naar Spanje/Engeland/Duitsland/Italië gaan heb je nog te maken met competities als die van Portugal/Rusland etc.
Zeg overigens niet dat het onmogelijk is hoor, het is alleen vrij lastig.
Ideaal is om een speler met de instelling van Eriksen te treffen, die bewust wereldclubs afwijst om zich te ontwikkelen bij Ajax.wooblabalurg![]()
Het is niet dat omdat je jong bent je niet afgeschreven kan worden.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:16 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Nja zolang spelers als Andersen en Hoorn blijven falen...
Maar zo vind ik bijvoorbeeld dat Dijks amper een kans heeft gehad, en zo zijn er wel meer te noemen.
Mikey is een geval apart, soms vind ik het een kluns en soms zie ik zijn sterke kant opeens.
Andersen zou ik een jaar verhuren, aan bijv een club als Cambuur, heeft momenteel echt niks te zoeken bij het eerste van Ajax.wooblabalurg![]()
Ik vind hem heel matig. Toen hij net kwam was ik echt heel enthousiast, ik dacht dat hij kopsterk zou zijn gezien zijn bouw, maar dat is echt niet het geval. In de combinatie is hij wel oké.quote:Op maandag 25 mei 2015 11:48 schreef wieisboos het volgende:
Maar hoeveel mensen hebben hier nou wekelijks Dijks zien spelen? De keren dat ik hem zag spelen deed hij het prima
Denk niet dat hij het niveau is wat Ajax moet willen hebben, we hadden beter die paar ton aan transferpercentage kunnen pakken en iets beters kunnen zoeken.![]()
Poulsenquote:Op maandag 25 mei 2015 11:55 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ajax had veel slagvaardiger Poulsen moeten oppikken. Daarbij worden er bij Ajax mensen betaald om te scouten. Om dan uit te komen bij weggestuurde eigen jeugd is een beetje te simpel.Kan niet verdedigen en is na zijn 1e periode bij AZ alleen maar minder geworden.
Maar goed, hij speelt nu bij PSV dus dan zal het wel top zijn.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Dijks is prima om erbij te hebben, heeft zich goed ontwikkeld en hij kan uitgroeien tot een gewaardeerde Ajax back. Of dat zal gaan gebeuren weet je natuurlijk nooit maar dat weet je bij de meeste spelers niet die je haalt.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Poulsen is toch ook niksquote:Op maandag 25 mei 2015 11:55 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ajax had veel slagvaardiger Poulsen moeten oppikken. Daarbij worden er bij Ajax mensen betaald om te scouten. Om dan uit te komen bij weggestuurde eigen jeugd is een beetje te simpel.![]()
twitter:simonzwartkruis twitterde op maandag 25-05-2015 om 12:26:55Terugkeer Rafael van der Vaart naar #Ajax lijkt van de baan. Straks meer op vi.nl reageer retweet
![]()
Niet het niveau dat je zou moeten nastreven maar dat zijn wel meer basisspelers van Ajax op dit moment.quote:![]()
Waaaatquote:Op maandag 25 mei 2015 12:27 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:simonzwartkruis twitterde op maandag 25-05-2015 om 12:26:55Terugkeer Rafael van der Vaart naar #Ajax lijkt van de baan. Straks meer op vi.nl reageer retweet
wooblabalurg![]()
die heb je in de eredivisie niet, zelfs internationaal is het een "armoe" plek maar ik ben dan ook geen scoutquote:Op maandag 25 mei 2015 12:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat is wel dan iets? Noem mij een reële linksback van goed niveau.![]()
Urby lijkt me nog steeds een prima optie, maar die heb ik al een behoorlijke tijd niet meer zien spelenquote:Op maandag 25 mei 2015 12:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
die heb je in de eredivisie niet, zelfs internationaal is het een "armoe" plek maar ik ben dan ook geen scout![]()
Urby kan toch niet verdedigen.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:31 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Urby lijkt me nog steeds een prima optie, maar die heb ik al een behoorlijke tijd niet meer zien spelen
wooblabalurg![]()
quote:Terugkeer Van der Vaart naar Ajax van de baan
Rafael van der Vaart heeft Ajax laten weten nog niet klaar te zijn voor een terugkeer naar zijn oude club. Zijn zaakwaarnemer Robert Geerlings heeft voetbaldirecteur Marc Overmars daarvan zondag op de hoogte gesteld.
Het contract van Van der Vaart bij Hamburger SV loopt deze zomer af en Ajax deed hem een aanbieding terug te keren op het oude nest.
'Rafael is er nog niet uit waar zijn toekomst zal liggen', legt Geerlings uit aan Voetbal International. 'Ajax heeft lang genoeg gewacht, we vonden het netjes de club daarover in te lichten. Ik ga er vanuit dat Ajax gaat overschakelen naar andere opties. En daar hebben we alle begrip voor.'![]()
http://www.vi.nl/nieuws/t(...)jax-van-de-baan-.htmquote:Op maandag 25 mei 2015 12:27 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:simonzwartkruis twitterde op maandag 25-05-2015 om 12:26:55Terugkeer Rafael van der Vaart naar #Ajax lijkt van de baan. Straks meer op vi.nl reageer retweet
![]()
ik begrijp Ajax niet zo dat ze überhaupt lieten weten met hem bezig te zijn, hij sloeg onlangs een miljoenen bod uit de VS af en dan komt Ajax met eergevoel + 1 miljoenquote:Op maandag 25 mei 2015 12:31 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik ben/was een groot voorstander van zijn komst., zulke spelers moet je alleen aankondigen als ze werkelijk tekenen.
![]()
Als hij nu niet komt is het inderdaad wel klaar ja.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:35 schreef Gruisman het volgende:
nog niet klaar te zijn![]()
dacht die over drie jaar nog wat toe te voegen dan?
wooblabalurg![]()
ook dat maar kan volledig begrijpen dat hij in die 2 - 3 jaar dat hij nog meegaat liever het maximale aan $$$ pakt.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:35 schreef Gruisman het volgende:
nog niet klaar te zijn![]()
dacht die over drie jaar nog wat toe te voegen dan?
![]()
Ben het met je eens dat ze het beter pas bekend hadden kunnen maken indien het gelukt was.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik begrijp Ajax niet zo dat ze überhaupt lieten weten met hem bezig te zijn, hij sloeg onlangs een miljoenen bod uit de VS af en dan komt Ajax met eergevoel + 1 miljoen, zulke spelers moet je alleen aankondigen als ze werkelijk tekenen.
Wat betreft dat VS verhaal vermoed ik dat Rafael niet zo'n zin had in Kansas City (ook mbt z'n zoon) en daarom een extreem hoog bedrag heeft gevraagd. Dat die club vervolgens het nodig vind om te melden dat zijn eisen belachelijk waren vind ik dan ook niet zo indrukwekkend.wooblabalurg![]()
Nee maar de markt zit wel zo in elkaar dat er nog genoeg clubs zijn die hem 2,5 miljoen netto of nog meer willen betalenquote:Op maandag 25 mei 2015 12:38 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ben het met je eens dat ze het beter pas bekend hadden kunnen maken indien het gelukt was.
Wat betreft dat VS verhaal vermoed ik dat Rafael niet zo'n zin had in Kansas City (ook mbt z'n zoon) en daarom een extreem hoog bedrag heeft gevraagd. Dat die club vervolgens het nodig vind om te melden dat zijn eisen belachelijk waren vind ik dan ook niet zo indrukwekkend.![]()
Dat geloof ik ook. Ben benieuwd waar hij heen gaat. Weet hij zelf vast ook nog niet.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
Nee maar de markt zit wel zo in elkaar dat er nog genoeg clubs zijn die hem 2,5 miljoen netto of nog meer willen betalenwooblabalurg![]()
Lekker boeiend. Zo'n speler als Van der Vaart kan op dit moment alleen maar mislukken en hij heeft al meerdere malen aangegeven eigenlijk niet zo op Ajax te zitten wachten. Dan gaat ie maar lekker strijden om degradatie of sluit ie z'n carrière af voor wat meer centen bij een nietszeggend clubje.![]()
noem het maar wat meerquote:Op maandag 25 mei 2015 12:41 schreef Rnnz het volgende:
Lekker boeiend. Zo'n speler als Van der Vaart kan op dit moment alleen maar mislukken en hij heeft al meerdere malen aangegeven eigenlijk niet zo op Ajax te zitten wachten. Dan gaat ie maar lekker strijden om degradatie of sluit ie z'n carrière af voor wat meer centen bij een nietszeggend clubje.![]()
Mooi.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:27 schreef Ajacied422 het volgende:
twitter:simonzwartkruis twitterde op maandag 25-05-2015 om 12:26:55Terugkeer Rafael van der Vaart naar #Ajax lijkt van de baan. Straks meer op vi.nl reageer retweet
![]()
Optyfen met die kut kamper
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Vind het eigenlijk wel triest dat Ajax achter uitgebluste vedettes gaan. Eerst eto'o en nu van der vaart. Er zijn volgens mij betere spelers die wel willen komen. Alleen Ajax kan ze niet vinden blijkbaar.“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Wie zijn die spelers, volgens jou?quote:Op maandag 25 mei 2015 12:47 schreef ErwinDikkie het volgende:
Vind het eigenlijk wel triest dat Ajax achter uitgebluste vedettes gaan. Eerst eto'o en nu van der vaart. Er zijn volgens mij zijn er betere spelers die wel willen komen. Alleen Ajax kan ze niet vinden blijkbaar.wooblabalurg![]()
Ajax wil er gewoon niet voor betalen. En dat komen ze nog een duur te staan.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:47 schreef ErwinDikkie het volgende:
Vind het eigenlijk wel triest dat Ajax achter uitgebluste vedettes gaan. Eerst eto'o en nu van der vaart. Er zijn volgens mij zijn er betere spelers die wel willen komen. Alleen Ajax kan ze niet vinden blijkbaar.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Het is bij Ajax ook zo grappig dat alle beleidsbepalers na ieder intern gesprek de telegraaf sms'enquote:Op maandag 25 mei 2015 12:47 schreef ErwinDikkie het volgende:
Vind het eigenlijk wel triest dat Ajax achter uitgebluste vedettes gaan. Eerst eto'o en nu van der vaart. Er zijn volgens mij zijn er betere spelers die wel willen komen. Alleen Ajax kan ze niet vinden blijkbaar.![]()
![]()
Berry van Aerle schijnt ook zin in PSV te hebbenquote:Op maandag 25 mei 2015 12:48 schreef tompsv18 het volgende:
Ik denk dat Ajax nu voor Drogba gaat, in de stijl van Eto'o afgelopen seizoen.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Uh, juist ja.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:49 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Berry van Aerle schijnt ook zin in PSV te hebben![]()
Had ik al gemeld.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:48 schreef tompsv18 het volgende:
Ik denk dat Ajax nu voor Drogba gaat, in de stijl van Eto'o afgelopen seizoen.
wooblabalurg![]()
Nja we weten natuurlijk alleen maar de zaken die uitlekken. Wellicht hebben ze al vele (capabele) spitsen benaderd maar heeft niemand interessequote:Op maandag 25 mei 2015 12:47 schreef ErwinDikkie het volgende:
Vind het eigenlijk wel triest dat Ajax achter uitgebluste vedettes gaan. Eerst eto'o en nu van der vaart. Er zijn volgens mij betere spelers die wel willen komen. Alleen Ajax kan ze niet vinden blijkbaar.![]()
Een fitte vd Vaart die met ambitie naar Ajax zou komen zou een welkome aanwinst zijn. Maar dat zou het probleem ook zijn waarschijnlijk, vooral de ambitie.
Nu nog alle tijd om verder te zoeken. Al zou ik niet direct weten wie.
Talent is er genoeg, nu nog de routine.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Noem eens 3 betere linksbacks in de Eredivisie, of waarvan het realistisch is dat ze hierheen komen? Ach, noem er 2, dat is ook al moeilijk zat.quote:
Poulsen heeft een prima seizoen gedraaid bij AZ. Natuurlijk is hij niet het niveau dat je moet nastreven als Ajax zijnde, zeker niet omdat hij een leeftijd heeft waarop beter worden niet echt logisch is. Maar misschien moeten we ook accepteren dat dit het niveau spelers is waarvan het realistisch is dat ze naar de top van de Eredivisie komen.![]()
zijn we het dus eensquote:Op maandag 25 mei 2015 12:55 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Noem eens 3 betere linksbacks in de Eredivisie, of waarvan het realistisch is dat ze hierheen komen? Ach, noem er 2, dat is ook al moeilijk zat.
Poulsen heeft een prima seizoen gedraaid bij AZ. Natuurlijk is hij niet het niveau dat je moet nastreven als Ajax zijnde, zeker niet omdat hij een leeftijd heeft waarop beter worden niet echt logisch is. Maar misschien moeten we ook accepteren dat dit het niveau spelers is waarvan het realistisch is dat ze naar de top van de Eredivisie komen.![]()
![]()
Backs moet je dan ook zelf opleiden. Of een talentvolle jonge speler kopen.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:55 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Noem eens 3 betere linksbacks in de Eredivisie, of waarvan het realistisch is dat ze hierheen komen? Ach, noem er 2, dat is ook al moeilijk zat.
Poulsen heeft een prima seizoen gedraaid bij AZ. Natuurlijk is hij niet het niveau dat je moet nastreven als Ajax zijnde, zeker niet omdat hij een leeftijd heeft waarop beter worden niet echt logisch is. Maar misschien moeten we ook accepteren dat dit het niveau spelers is waarvan het realistisch is dat ze naar de top van de Eredivisie komen.
Je zegt het zelf al, aan een Poulsen heb je niets als (NL) topclub zijnde wil je verder komen.
Of hooguit als stand-in voor je 1e keus zoals PSV nu doet.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Contract van Kuranyi loopt af? Lijkt me wel wat voor Ajax en misschien nog haalbaar ook.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:52 schreef Gruisman het volgende:
[..]
Nja we weten natuurlijk alleen maar de zaken die uitlekken. Wellicht hebben ze al vele (capabele) spitsen benaderd maar heeft niemand interesse![]()
Dijks krijgt hier 2 vinkjes.quote:Op maandag 25 mei 2015 12:59 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Backs moet je dan ook zelf opleiden. Of een talentvolle jonge speler kopen.
Je zegt het zelf al, aan een Poulsen heb je niets als (NL) topclub zijnde wil je verder komen.
Of hooguit als stand-in voor je 1e keus zoals PSV nu doet.
wooblabalurg![]()
Eerlijk gezegd geen idee. In ieder geval spelen ze niet in de eredivisie.quote:
Als Ajax zich angstvallig aan die salarisplafond houdt, dan kunnen ze nooit die ervaren speler halen die ze nodig hebben. Voor een uitschieter die wekelijks het verschil kan maken, mag best meer betaald worden.“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Voor iemand die het verschil maakt mag wat mij betreft ook meer betaald worden.quote:Op maandag 25 mei 2015 13:00 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd geen idee. In ieder geval spelen ze niet in de eredivisie.
Als Ajax zich angstvallig aan die salarisplafond houdt, dan kunnen ze nooit die ervaren speler halen die ze nodig hebben. Voor een uitschieter die wekelijks het verschil kan maken, mag best meer betaald worden.
Dat kun je immers goed verantwoorden naar supporters en de rest van de selectie.
Maar qua scouting lijkt Ajax de laatste jaren een beetje bejaard. Vraag me af of ze überhaupt nog wel in Zuid-Amerika zitten. Of dat het echt alleen maar Olsen en wat Oostblok-connecties is.wooblabalurg![]()
Ik wil Immers niet in een Ajax shirt zienquote:Op maandag 25 mei 2015 13:02 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Voor iemand die het verschil maakt mag wat mij betreft ook meer betaald worden.
Dat kun je immers goed verantwoorden naar supporters en de rest van de selectie.
Maar qua scouting lijkt Ajax de laatste jaren een beetje bejaard. Vraag me af of ze überhaupt nog wel in Zuid-Amerika zitten. Of dat het echt alleen maar Olsen en wat Oostblok-connecties is.![]()
![]()
Ik zie niet wat Immers met die reactie te maken heeft?quote:Op maandag 25 mei 2015 13:12 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Ik wil Immers niet in een Ajax shirt zienwooblabalurg![]()
Geen idee hoe de scouting in de rest van de wereld geregeld is. En geen idee hoe het netwerk van Marc is. Zo te zien beide niet best.quote:Op maandag 25 mei 2015 13:02 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Voor iemand die het verschil maakt mag wat mij betreft ook meer betaald worden.
Dat kun je immers goed verantwoorden naar supporters en de rest van de selectie.
Maar qua scouting lijkt Ajax de laatste jaren een beetje bejaard. Vraag me af of ze überhaupt nog wel in Zuid-Amerika zitten. Of dat het echt alleen maar Olsen en wat Oostblok-connecties is.
Als er een TH is met bijna alleen maar ex topspelers, dan zouden die toch wel connecties hebben?“Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years!”![]()
Lees nog eens goedquote:Op maandag 25 mei 2015 13:13 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik zie niet wat Immers met die reactie te maken heeft?![]()
![]()
Kuranyi vraagt ruim 3 miljoen. Dat gaat Ajax niet betalenquote:Op maandag 25 mei 2015 12:59 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Contract van Kuranyi loopt af? Lijkt me wel wat voor Ajax en misschien nog haalbaar ook.![]()
Je zou zeggen van wel idd.quote:Op maandag 25 mei 2015 13:13 schreef ErwinDikkie het volgende:
[..]
Geen idee hoe de scouting in de rest van de wereld geregeld is. En geen idee hoe het netwerk van Marc is. Zo te zien beide niet best.
Als er een TH is met bijna alleen maar ex topspelers, dan zouden die toch wel connecties hebben?
Toch ben ik meer voorstander van de 'echte' scouting, erop uit gaan en het talent vinden.
Die ex topspelers kun je dan vervolgens mooi gebruiken om ze binnen te halen.wooblabalurg
Forum Opties Forumhop: Hop naar: