[protip]quote:Op woensdag 20 mei 2015 23:00 schreef Onufriev het volgende:
Ik wil jullie niet vervelen met mijn ervaringen, maar ik maak er wel een post van dat je het als tip kan opvatten:
Als je om een vage reden niks kan recorden en zelfs geen foto kan maken met de Yi, doe dan een format van je SD-kaart via de app. Ik had het al 2x gedaan via mn laptop, maar blijkbaar werkt dat niet.
Niet altijd waar, want soms formatteren die Chinese dingne het erg brak of mega traag.quote:Op woensdag 20 mei 2015 23:22 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
[protip]
Altijd je media formatteren in het apparaat waarin je 't gebruikt
[/protip] Techmoan said so!
Wou net zeggen, geleerd van ouwe baas techmoan. Soort Britse shiz.quote:
Echt zo close? Vaag.quote:Op woensdag 20 mei 2015 21:36 schreef monkeybrain het volgende:
Ik heb even de vsd3 en vsd3S zitten vergelijken. Ik dacht een duidelijk verschil te horen met de vsd3 want de harde s-klanken (van mijn vorige review) vielen mij totaal niet op. Vervolgens de vsd3S aangesloten om ook geen harde s-klanken te horenBlijkbaar zijn mijn oren iets meer gewend aan de sound sinds vorige week.
Ik kan werkelijk geen duidelijk verschil horen. Ik denk soms wat te horen maar dat blijkt dan toch niet te bestaan. Mijn eerste test deed ik op de clip+ en daarna ben ik nog op de zip gaat luisteren of het niet aan de speler lag.
Het zou me niets verbazen als het binnenwerk allemaal hetzelfde is. Ze gebruiken vsd3S tape om de vsd3 verpakking mee te sluiten![]()
[ afbeelding ]
Om de vraag te beantwoorden of ze 36 euro waard zijn. Jazeker
Mooi helder, punchy bass, snel, spannend. Het design zit goed in de oren en de schuimdopjes zitten fijn.
Je meldde je toen hier over DSLR-accu's (via).quote:Op woensdag 20 mei 2015 22:07 schreef N22 het volgende:
Hallon
Maanden terug werden er hier replacement batteries besproken voor smartphones. De tendens was toen dat men de goedkope "genuine" accu's (zoals zo vaak) of accu's van normaal formaat maar met zogenaamde hoge capaciteit beter links kon laten liggen.
Naast Anker accu's raadde iemand hier toentertijd een merk van telefoonaccu's van Duitse(?) makelij aan, waar mij de naam van ontschoten is. Naar mijn herinnering zat de lettergreep "um" in de merknaam. Zoekfunctie leverde niks bruikbaars op.
Bij voorbaat dank
Da's Duits..? Of je bedoelde deze reactie van P4tje natuurlijk (via).quote:Op donderdag 12 februari 2015 15:56 schreef shiznuts het volgende:
Merkloos is een no-no. Beter haal je van een betrouwbare Amazon of eBay-store, in Europa, een goede third party accu van een merk waar goede ervaringen mee zijn. Mijn aanbeveling? Kijk eens naar Patona (bijv. van M&L Mobiles).
DSLR-accu's was een ander verhaal, het ging echt om smartphones, desalniettemin was bij beide onderwerpen van toepassing dat goedkope cellen vermeden dienen te wordenquote:Op donderdag 21 mei 2015 02:46 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Je meldde je toen hier over DSLR-accu's (via).
Waarop ik zei:
[..]
Da's Duits..?
PolarCell, dat is hem gewoon!quote:
Vijf must-haves uit Chinaquote:Op donderdag 21 mei 2015 05:25 schreef pahlawan het volgende:
Ik ben op zoek naar oortjes ( met afstandsbediening en microfoon) voor mijn telefoon. Twv ongeveer 15 euro. Heeft iemand een goede reviewsite of een direct advies?
http://stores.ebay.com/courtesytradingquote:Op woensdag 20 mei 2015 17:16 schreef Onufriev het volgende:
Yeah, mijn Yi is binnen![]()
![]()
Nu nog een class 10 sd-kaart, ik kan niks filmen/opnemen met mijn class 4
grappig ding, rond de RMB350 op Taobao, net ff te duur voor de heb. (zonder zender),quote:Op donderdag 21 mei 2015 07:50 schreef rene90 het volgende:
Ook wel een leuk iets voor de hobbyist, op banggood verkopen ze nu een soort bouwpakket voor een RC wagen, krijg je dus een doos met alle items en dan moet je het zelf in elkaar schroeven, ook accutjes enzo kan je dan zelf kiezen. Leuk idee wel:
De Orlandoo F150 pickup
Vorige topicquote:Op donderdag 21 mei 2015 10:00 schreef rene90 het volgende:
Hmm interessant, een redelijk nieuw bedrijf "Allbuy.com" wat blijkbaar een soort aftakking is van DX (wat mijn contactpersoon bij DX zelf niet wist)
Wat ik begreep was het een team wat eerst bij dx werkte wat nu voor zichzelf begonnen is. Ze hebben nogal lage prijzen maar beweren wel dat ze genuine producten verkopen van Xiaomi etc en gelijk ook het laagst geprijsd zijn. Iemand al eens wat gekocht daar?
Xiaomi pistons 3 voor $15.99
Xiaomi led voor $1,04
Xiaomi 10.000 voor $15.99
Nouja, nu hopen dat het dus genuine is maar anders krijg je je geld terug staat er. Ik zal eens kijken of ik nog een coupon kan loskrijgen daar.
En dat zijn ze, werkt perfectquote:Op zaterdag 16 mei 2015 13:11 schreef RobertNL het volgende:
...
Allbuy lijkt ook legit:
Nu nog hopen dat de bandjes zelf ook goed zijn
Ahh ja kut zie je, ik herinnerde me al iets maar kon me vinger er niet op leggenquote:Op donderdag 21 mei 2015 10:10 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Vorige topic
[..]
En dat zijn ze, werkt perfect![]()
Op tweakers hebben een aantal wel fake lampjes van Xiaomi gehad geloof ik.quote:Op donderdag 21 mei 2015 10:11 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ahh ja kut zie je, ik herinnerde me al iets maar kon me vinger er niet op leggen
Maar ff logotje in de OP knallen dan?
Ik heb de gok maar genomen voor die 10.000 mah powerbank van Allbuy, ik laat jullie wel weten of hij legit is.quote:Op donderdag 21 mei 2015 10:15 schreef Halldor het volgende:
[..]
Op tweakers hebben een aantal wel fake lampjes van Xiaomi gehad geloof ik.
Bedankt voor de tip, de xiaomi led is 93 eurocent, dus ga ook maar een poging wagenquote:Op donderdag 21 mei 2015 10:17 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ik heb de gok maar genomen voor die 10.000 mah powerbank van Allbuy, ik laat jullie wel weten of hij legit is.
De Xiaomi led kost bij Xiaomi zelf (waar iedereen ze inkoopt) omgerekend 2,89 euro.quote:Op donderdag 21 mei 2015 10:20 schreef tharonny het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, de xiaomi led is 93 eurocent, dus ga ook maar een poging wagen
Anders kan je mooi de 'money back guarantee' testenquote:Op donderdag 21 mei 2015 10:23 schreef Kenzi het volgende:
[..]
De Xiaomi led kost bij Xiaomi zelf (waar iedereen ze inkoopt) omgerekend 2,89 euro.
Je krijgt vrijwel geen inkoopkorting bij Xiaomi.
De kans dat die led van 93 eurocent de originele is, is vrij klein
leverworstquote:Op donderdag 21 mei 2015 10:24 schreef rene90 het volgende:
[..]
Anders kan je mooi de 'money back guarantee' testen![]()
Kan natuurlijk dat het gewoon promotie is, hetzelfde dat supermarkten leverworsten met verlies verkopen![]()
Bij mij wel? Coupon is trouwens 10%quote:Op donderdag 21 mei 2015 10:38 schreef Zspirit het volgende:
Lol ik probeer bij allbuy ook die xiaomi lampjes te bestellen kan ik geen account aan maken!
De knop create allbuy id werkt niet XD
Ik heb hier Chrome, werkte gewoon.quote:Op donderdag 21 mei 2015 10:40 schreef Zspirit het volgende:
[..]
Hmm vreemd in IE werkt het ook niet, even FF proberen dan maaar
Vreemd, chrome, ff en safari geprobeerd werk geen van allen.quote:
Sorry voor hele late quotequote:Op dinsdag 6 januari 2015 13:32 schreef Goddelijker het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Artikel: 6PCS Polishing Buffing Pad Kit For Car Polishing Buffer
SKU: SKU183450
Prijs: US$ 5.99
Warehouse: CN
Shop: BangGood
Link: http://www.banggood.com/6(...)Buffer-p-959655.html
[ afbeelding ]
De set bevat het volgende:
4x Oranje 3" Polijstpad, waarvan 2x glad oppervlakte, 2x gebold oppervlakte voor meer koeling en minder wrijving.
1x Wollenpad, voor meer polijstkracht.
1x Backingplate 3"
1x Schroef van backingplate naar boormachina/accu-schroeftol
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Oké, toch maar even snel getest (let op, heb niet heel uitgebreid de tijd genomen en alle materialen die ik heb..., dus de resultaten kunnen zeker beter).
Klein krasje voor:
[ afbeelding ]
Klein krasje na:
[ afbeelding ]
Nog klein beetje te zien, maar niet meer 'wit':
[ afbeelding ]
Klein krasje voor:
[ afbeelding ]
Klein krasje na:
[ afbeelding ]
Video:
[ afbeelding ]
Pluspunten:
- Pads voelen goed aan.
- Klittenband lijkt de pad goed vast te houden.
- Backingplate is voorzien van een schuimlaag, voor meer demping.
- Accu-schroeftol heeft goed grip op de schroef.
Minpunten:
- Backingplate is niet overal even netjes afgewerkt.
- Maar 3" groot, dus niet heel geschikt voor grote oppervlakten.
[ afbeelding ]
Hij krijgt 4 van de 5 ©opyrights.
Hij voelt goed en ziet er goed uit, maar ik heb hem nog niet in de praktijk gebruikt. Hopelijk werkt hij goed voor de kleine klusjes, zoals kleine krassen wegwerken. Er is op eBay ook veel keuze in pads, dus voor elke klus is er een passende pad te vinden voor weinig geld.
Hij is goed te hanteren, alleen is mijn accu-schroeftol niet sterk/snel genoeg.
Dus dat is wel iets om rekening mee te houden, dat je hem soms beter op een boormachine of stevige accu-schroeftol kan zetten.
Vreemd inderdaad. Op mijn eigen pc kan ik gewoon inloggen, maar op de pc van mn ouders lukt dit niet.. Beide in chrome.quote:Op donderdag 21 mei 2015 10:46 schreef Zspirit het volgende:
[..]
Vreemd, chrome, ff en safari geprobeerd werk geen van allen.
Ook op een windows en mac geprobeerd :S
Probeer het straks nog wel een keer.
Edit: Macbook + Chrome op incognito modus werkte wel. Op pc werkt het nog steeds niet :S Wellicht komt het door een addon.
Nicequote:Op donderdag 21 mei 2015 15:01 schreef julius123 het volgende:
Net binnen!
nieuwe Xiaomi speaker.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
even opladen natuurlijk![]()
[ afbeelding ]
hij staat nu te spelen, komt goed geluid uit, geluid is ietsje beter dan de earson vind ik.
wat me wel gelijk opviel is dat er maar 1 knop op zit (aan/uit),
dus harder zachter moet op het apparaat waarmee je afspeelt.
Hij staat nu op zn hardst random top40 meuk af te spelen en het geluid vervormt niet echt.
met veel bass staat ie wel een beetje rond te stuiteren ondanks de rubberen voetjes.
laat over een tijdje nog wel weten hoe hij bevalt, maar op het eerste gezicht een goede koop!
"Your coupon code is valid"quote:Op donderdag 21 mei 2015 10:36 schreef rene90 het volgende:
coupon voor Allbuyin ieder geval (maar ik zal wel even laten weten of het legit is als ik het binnen heb)
FOKNLAB (10%, behalve the deals)
Het stukje 'behalve op deals' gelezen?quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:26 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
"Your coupon code is valid"
[ afbeelding ]
"But I fucking don't care so pay the full price."
Ik wil eigenlijk toch wel iets wat Qualcomm's Fastcharge support... Nog even wachten denk ik. Al is 15 euro toch wel erg aantrekkelijk.quote:Op donderdag 21 mei 2015 15:33 schreef rene90 het volgende:
[..]
Nice![]()
Hier de Blitzwolf binnen (anker kloon) van Banggood
Qua formaat is hij nagenoeg even groot, en wat nog wel het grootste voordeel is zijn de rubberen dopjes.
Verder ook gewoon een originele EU stekker. Ook even aan de lader gehangen en getest, geeft een tikkeltje meer dan de Anker zelfs, alle poorten evenveel A dus niet de ene poort minder dan de andere bijvoorbeeld. Ik had al een paar fototjes gestuurd van het binnenwerk een tijdje geleden en dat zag er ook wel goed uit volgens de kenners hier.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ahh... Maar... Ik ben nog niets tegengekomen wat geen deal isquote:Op donderdag 21 mei 2015 16:26 schreef rene90 het volgende:
[..]
Het stukje 'behalve op deals' gelezen?
Wat ik lees van dat Qualcomm fast charge is dat ze gewoon iets maken wat 2A ontvangt, dus zo bijzonder lijkt het allemaal niet want die Blitzwolf geeft gewoon 8A over 5 poorten af met een max van 2.4A per poort.quote:
Ohhh shit. Dat is dan toch fijn. Ik lees wel meer over Anker, ondanks dat ze niet gecertificeert zijn voor Fast Charge van Qualcomm. Dan ga ik het gewoon doen, de BlitzWolf dan. Hoe is de witte afwerking? Het lijkt namelijk een beetje gebroken wit op sommige foto's. Zou je die liever hebben dan de zwarte?quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:34 schreef rene90 het volgende:
[..]
Wat ik lees van dat Qualcomm fast charge is dat ze gewoon iets maken wat 2A ontvangt, dus zo bijzonder lijkt het allemaal niet want die Blitzwolf geeft gewoon 8A over 5 poorten af met een max van 2.4A per poort.
Ik heb een witte op een zwart tafeltje en dat vind ik er wel prima uit zien. Is niet gebroken wit, gewoon 'normaal' wit. De zijkantjes zijn wat aflopend dus daar heb je misschien wat schaduw waardoor het er iets anders uitziet.quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:40 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Ohhh shit. Dat is dan toch fijn. Ik lees wel meer over Anker, ondanks dat ze niet gecertificeert zijn voor Fast Charge van Qualcomm. Dan ga ik het gewoon doen, de BlitzWolf dan. Hoe is de witte afwerking? Het lijkt namelijk een beetje gebroken wit op sommige foto's. Zou je die liever hebben dan de zwarte?
Ahhh juist. Vroeg het me ook af. Verder ziet het er echt gelikt uit, maar wit en zwart zijn beide zo extreem. Ik vind het ijzeren look wat Xiaomi daarom op bijna alles doet zo mooi. Maar goed. Thanks voor de informatie. Bram besteld er weer eentje.quote:Op donderdag 21 mei 2015 16:43 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ik heb een witte op een zwart tafeltje en dat vind ik er wel prima uit zien. Is niet gebroken wit, gewoon 'normaal' wit. De zijkantjes zijn wat aflopend dus daar heb je misschien wat schaduw waardoor het er iets anders uitziet.
anker heeft ook een systeem dat sneller zou moeten laden > http://www.ianker.com/poweriqquote:Op donderdag 21 mei 2015 16:40 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Ohhh shit. Dat is dan toch fijn. Ik lees wel meer over Anker, ondanks dat ze niet gecertificeert zijn voor Fast Charge van Qualcomm. Dan ga ik het gewoon doen, de BlitzWolf dan. Hoe is de witte afwerking? Het lijkt namelijk een beetje gebroken wit op sommige foto's. Zou je die liever hebben dan de zwarte?
Sowieso moet het ontvangende apparaat nog wel een hoger amperage aankunnen dus tja...quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:06 schreef Catch22- het volgende:
[..]
anker heeft ook een systeem dat sneller zou moeten laden > http://www.ianker.com/poweriq
stelt allemaal weinig voor volgens mij.
quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:06 schreef Catch22- het volgende:
[..]
anker heeft ook een systeem dat sneller zou moeten laden > http://www.ianker.com/poweriq
stelt allemaal weinig voor volgens mij.
Duidelijk. Hij is besteld. Hij komt aan mijn schouw te hangen. Daar laadt iedereen altijd zijn mobiel op als ze te gast zijn, dus dan heb je geen gezeik meer over wie er nu mag opladen. Alleen dus nog wat goede MicroUSB kabels, liefste niet te lange en eventueel een iPhone lader.quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:11 schreef rene90 het volgende:
[..]
Sowieso moet het ontvangende apparaat nog wel een hoger amperage aankunnen dus tja...
De Anker kabels op amazon.de. Daar vind je ook ineens een Anker Lightning kabel. Zeer degelijke kabels. (maar aangezien je geen anker koopt is het door de verzendkosten wel niet zo aantrekkelijk meer. Want regelmatig is er een actie dat je voor ¤ 29,99 5micro-usb kabels koopt inclusief een Anker lader. En anders eens kijken naar in chinashops naar Nillkin (al zijn deze wel lang)quote:Op donderdag 21 mei 2015 17:13 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
[..]
Duidelijk. Hij is besteld. Hij komt aan mijn schouw te hangen. Daar laadt iedereen altijd zijn mobiel op als ze te gast zijn, dus dan heb je geen gezeik meer over wie er nu mag opladen. Alleen dus nog wat goede MicroUSB kabels, liefste niet te lange en eventueel een iPhone lader.
Hier ook niet, ook niet in prive modusquote:Op donderdag 21 mei 2015 10:38 schreef Zspirit het volgende:
Lol ik probeer bij allbuy ook die xiaomi lampjes te bestellen kan ik geen account aan maken!
De knop create allbuy id werkt niet XD
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BAM dit is 3KB
Heb je 'm al gereset? En heb je een open wifi-netwerk (mag tijdelijk zijn)? Is het netwerk dat je wil gebruiken misschien een 5GHz netwerk?quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:12 schreef Mubassie het volgende:
Deze ipcam vandaag gekregen, maar ik krijg m niet aan de praat.. Niet met Android en niet met iOS.
Hij wordt ook aardig warm moet ik zeggen.
http://m.banggood.com/ESC(...)Camera-p-975978.html
Bijbehorende app gedownload (NVSIP)
Instructies opgevolgd.. Werkt goed.. Maar als er verbinding gemaakt moet worden gebeurt er niks.. Hij blijft maar zoeken.
Kan ik BG hier voor contacten?
Geen 5ghz netwerk en geen open netwerk.. Maar app vraagt om een WiFi wachtwoord, dus hoef ik mijn netwerk toch niet open te zetten?quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:17 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Heb je 'm al gereset? En heb je een open wifi-netwerk (mag tijdelijk zijn)? Is het netwerk dat je wil gebruiken misschien een 5GHz netwerk?
't Is tenslotte een Xiaoyi Smart Ants kloon, dus ik denk dat'ie ook dezelfde kuren heeft...
Ik heb 4 Xiaoyi's en geen enkele was van de eerste keer goed bij 'n setupquote:Op donderdag 21 mei 2015 21:23 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Geen 5ghz netwerk en geen open netwerk.. Maar app vraagt om een WiFi wachtwoord, dus hoef ik mijn netwerk toch niet open te zetten?
Wat heeft die voor kuren dan?
anders even een topic in DIG openen.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:34 schreef Mubassie het volgende:
Verdammt.. Het leek zo makkelijk maar ik kan er nu niks mee.. Ben ook een digibeet wat deze zaken betreft
Ik zou het er gewoon op gooien dat het helemaal niet werkt en een refund vragen.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:12 schreef Mubassie het volgende:
Deze ipcam vandaag gekregen, maar ik krijg m niet aan de praat.. Niet met Android en niet met iOS.
Hij wordt ook aardig warm moet ik zeggen.
http://m.banggood.com/ESC(...)Camera-p-975978.html
Bijbehorende app gedownload (NVSIP)
Instructies opgevolgd.. Werkt goed.. Maar als er verbinding gemaakt moet worden gebeurt er niks.. Hij blijft maar zoeken.
Kan ik BG hier voor contacten?
of anders even kijken of escam gewoon een Skype support heeft wat best wel voorkomt.quote:Op donderdag 21 mei 2015 21:46 schreef Zspirit het volgende:
[..]
Ik zou het er gewoon op gooien dat het helemaal niet werkt en een refund vragen.
Mijn ervaring met tech support in china is in ieder geval heel slecht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of ik nu een filmpje wil sturen met het probleemquote:Op donderdag 21 mei 2015 21:46 schreef Zspirit het volgende:
[..]
Ik zou het er gewoon op gooien dat het helemaal niet werkt en een refund vragen.
Mijn ervaring met tech support in china is in ieder geval heel slecht.
Met je telefoon filmen dat hij geen beeld geeft o.i.d.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 09:37 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Of ik nu een filmpje wil sturen met het probleem![]()
Sja.. Hoe ga ik dat vastleggen
Die escam heeft wel night visionquote:Op donderdag 21 mei 2015 21:17 schreef dodge_911 het volgende:
[..]
Heb je 'm al gereset? En heb je een open wifi-netwerk (mag tijdelijk zijn)? Is het netwerk dat je wil gebruiken misschien een 5GHz netwerk?
't Is tenslotte een Xiaoyi Smart Ants kloon, dus ik denk dat'ie ook dezelfde kuren heeft...
http://chinaprices.usquote:Op vrijdag 22 mei 2015 10:09 schreef Dirkos1987 het volgende:
Waar is die Xiaomi Miband nu het goedkoopst?
Sorry, kende deze site niet.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 10:12 schreef davedavy het volgende:
[..]
http://chinaprices.us
Gewoon zelf even kijken..?
Je kan het beste even de beginpost lezen, daarin staat alle informatie en zie je ook welke kortingssites en vergelijkingssites worden aangeraden door de veteranen hier.quote:
Geen probleem. Even in de OP kijken, daar staan allerlei van dit soort handige sitesquote:
kijk in de OPquote:Op vrijdag 22 mei 2015 10:25 schreef Zspirit het volgende:
Het is vast al gevraagd maar ik kan het zo snel niet terug vinden.
Als je bij china air een order trackt hoeveel stappen zijn er dan?
Mijn pakketje heeft nu de status: "[Shanghai] heeft geopend voor de uitwisseling van kantoren"
Maar dat zegt me niets, iemand enig idee hoeveel stappen er nog komen?
quote:Op vrijdag 22 mei 2015 09:22 schreef rene90 het volgende:
Voor wie nog een case zoekt voor zijn Xiaomi cam, de Kingma voor maar $9,99 bij geekbuying![]()
http://www.geekbuying.com(...)-Up-Case-344946.htmlIk wachtte op de officiële, maar dit kan ik niet laten liggen. Top!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn order van gister is inderdaad ook vandaag verzonden.quote:Op vrijdag 22 mei 2015 12:49 schreef rene90 het volgende:
10.000 powerbank van Allbuy is vandaag verzonden, redelijk snel dus en ook een tracking erbij van Sweden post. Zal wel met de accu's te maken hebben dat het via Sweden post gaat.
En Tinydeal heeft al silicone hoesjes ervoor...quote:Op vrijdag 22 mei 2015 12:49 schreef rene90 het volgende:
10.000 powerbank van Allbuy is vandaag verzonden, redelijk snel dus en ook een tracking erbij van Sweden post. Zal wel met de accu's te maken hebben dat het via Sweden post gaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |