Vind het onzeker alsof je, wil vertellen ik ben niks maar proberen het toch wel. Verkoop je niet zo te kort en ga zeker van niet zitten denken of je wel of niet bij iemand past. Dat verpest het alleen, je bent openminded zeg je dus moet geen probleem zijn..quote:Op zaterdag 11 april 2015 13:10 schreef tja77 het volgende:
[..]
Hoezo onzeker?
Ik wil duidelijkheid, en misschien durfde ze het niet te zeggen, omdat ze me niet wilde kwetsen. Als iemand niet in het echt is, wat je ervan hoopte, waarom zou je dat niet kunnen vragen of zeggen? Je hebt toch een bepaalt verwachtingspatroon? En zij had een heeeeel hoog verwachtingspatroon van mij. Dat heb ik voor de date al proberen in te tomen, heb gezegd dat ik een normale gozer was. We hebben ook foto's uitgewisseld. Maar dan kan het nog steeds gebeuren dat iemand gewoon tegenvalt.
Weet ik, ik heb ook niet het gevoel dat je iemand afzeikt wanneer je inhoudelijk op mijn posts reageert, en er tijd en moeite in steekt. Waardeer ik alleen maar.quote:Op zaterdag 11 april 2015 14:11 schreef KitteKat het volgende:
[..]
Vind het onzeker alsof je, wil vertellen ik ben niks maar proberen het toch wel. Verkoop je niet zo te kort en ga zeker van niet zitten denken of je wel of niet bij iemand past. Dat verpest het alleen, je bent openminded zeg je dus moet geen probleem zijn..
Zeik je niet af probeer je te helpen dat je het weet
het is een kut streek ja achteraf gezienquote:Op zaterdag 11 april 2015 09:26 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
dus ben je zelf maar gemeen tegen een vrouw die meteen seks met jou wil? Wat een aparte houding
En nu snap ik nog steeds niet hoe je op die date terecht kwam voor je wist wat ze deed?
Het zal inderdaad aan mij liggenquote:Op zaterdag 11 april 2015 13:59 schreef Weissman het volgende:
Begrijp me niet verkeerd, het is niet mijn bedoeling om je aan te vallen maar als een vrouw na 1x sex geen contact meer wil kunnen het maar 2 dingen zijn.
1- De sex was verschrikkelijk slecht.
2- Je karakter zuigt waardoor ze geen tijd meer met je wil doorbrengen.
Dus als ZIJ heeft besloten dat het bij 1x blijft kan je er beter niet over opscheppen.
Als ik me hierin vergis mogen de dames me corrigeren.
Dat zal het zijn jaquote:Op zaterdag 11 april 2015 16:04 schreef BeamofLight het volgende:
Ze wilde neuken. Geen bios. Jij hebt niet gedaan waar zij voor kwam (...). Klaar nu.
Lijkt er wel op nav je verhaal.quote:
Je zou zeggen dat ze dat dan ook vantevoren aan zou hebben gegeven is het niet?quote:Op zaterdag 11 april 2015 16:41 schreef Fascination het volgende:
[..]
Lijkt er wel op nav je verhaal.
Je hoort me toch niet klagen of mopperen? Heb er vrede mee, kruisje erover en klaar.quote:Op zaterdag 11 april 2015 16:49 schreef DancingPhoebe het volgende:
Godverdomme als dan je psychobitchalarm niet als een overspannen banshee begint te loeien, dan verdien je ook alles wat je krijgt hoor
De leiding hebben over een dame... Wat zijn we, schapenquote:Op zaterdag 11 april 2015 13:59 schreef Weissman het volgende:
[..]
Doum, ik snap je punt. Je wil ''de leiding'' hebben over een dame. Maar ik denk niet dat salaris/inkomen daar het juiste middel voor is. Tegenwoordig verdienen vrouwen evenveel/meer als mannen. Daar kan je niet tegenop.
Imho zit leiden, niet in materiële dingen maar in je karakter. Maar als je toch een vrouw zoekt over wie je de leiding wil hebben door middel van je inkomen moet je er ook rekening mee houden dat de dame weg is, als er veranderingen zijn in je financiële situatie. Want dat is dan het enige waar ze je op beoordeelt. Je kan ook verwachten dat ze je qua karakter zal overrulen, je hebt immers nooit bewezen dat je een krachtig/sterk karakter hebt.
Ik date zelf zowel studentes als vrouwen die een management functie hebben. Mijn ervaring is dat vrouwen niks geven om geldzaken. Het telt zeker wel mee, maar het is absoluut niet het belangrijkste.
Sorry, das vervelend. En vreemd. Ik snap het, en Idd als ik het zo lees had ik misschien hetzelfde gereageerd.quote:Op zaterdag 11 april 2015 15:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Weet ik, ik heb ook niet het gevoel dat je iemand afzeikt wanneer je inhoudelijk op mijn posts reageert, en er tijd en moeite in steekt. Waardeer ik alleen maar.
Kijk; het hele contact met haar ging razendsnel. Ik trof haar op de site aan, we flirtte met elkaar, raakte in gesprek (maandag 4 uur). Binnen 10 minuten 06 uitgewisseld (haar initiatief) en tot middernacht gewhatsappt. Ze vertelde me onder meer dat hoewel ze 7,5 jonger dan ik is, al wel heel veel had meegemaakt. Ze loopt ook bij een psychiater (vanwege een verkrachting) heeft 4 kinderen van 2 tot 7 van dezelfde vader. Die relatie was al 2 jaar over. Had daarna nog een relatie van 9 maanden gehad. Ze is 29, dus ook vrij jong moeder geworden en een vrij hectisch leven geleefd tot op heden. Ik heb gezegd dat ik haar nooit zou afrekenen op haar verleden, of dat als een probleem zou zien. Ik ben nou eenmaal best een begripvol en geduldig mens. Deze dingen deelde ze op de eerste dag. Vond ik vrij snel, maar alles ging snel tussen ons.
Zo stuurde ze ook een foto van zichzelf, en vroeg direct aan me; "zou je het op me kunnen?" Ik zei ja, en toen zei ze, "ow, dus ik ben een lustobject?" Ik zei nee, "oke een neukproject?" Vroeg ze. Ik zei nee, en voegde toe dat ze zelf vroeg of ik het zou kunnen op haar, wat overigens niet wil zeggen dat ik misbruik van haar zou maken. Ik was en ben immers uit op een relatie, niet op seks of one night stands.
Heb je een beetje uithoudingsvermogen of ben je na 3 slagen klaar? Hoe verwen jij je meisje? Ik wil met je vrijen zei ze, ik vind pijpen echt lekker om te doen. Enz enz. Dit alles op diezelfde maandagavond. Ze wilde met me afspreken zsm. Dus had ze het idee vrijdag (gisteren) naar me toe te komen, dan kon ze blijven slapen.
Ik zei dat mijn zoontje bij me zou zijn, en dat ik dat geen fijne gedachte vond. Wel dat ze langs zou komen, maar niet dat mijn zoon me in bed ziet liggen met een in zijn ogen vreemde vrouw. Ze deed er nogal laconiek over, maar ik vond het geen fijne gedachte.
Dus dinsdag stelde ze voor om woensdag naar de bios te gaan. Niet de ideale gelegenheid om elkaar beter te leren kennen. Maar de gedachte was vele malen fijner dan dat zij vrijdagavond bij mij op de stoep zou staan. En zo geschiedde. Ik moest haar een berichtje sturen wanneer ik er was. Ze zou dan gewoon bij me instappen, en wegrijden. Ze stapt dus in, zegt hoi, kijkt me aan, en zoent me out of the blue vol op mijn mond. Ja met tong, alles erop en eraan. Dat duurde een paar minuten. Toen weggereden richting bios, sfeer was goed in de auto, geen stiltes, best veel gelach en oogcontact. Tijdens de film stil zoals het hoort. In de auto erna weer veel geklets en gezellig. Haar thuis afgedropt, en weer ging ze er vol voor en zoenen kon ze wel.
Tis niet dat ik haar zwart wil maken, met de dingen die ze zei te plaatsen, maar om een beeld te scheppen van wat ze zei. En hoe drastisch anders dat was de volgende dag.
Ik vroeg hoe ze zich voelde, en ze reageerde een beetje kortaf. ik heb ook niet 's ochtends vroeg meteen gevraagd, maar ff gewacht. Maar waar de dinsdag en woensdag ik om de haverklap ik een berichtje kreeg, was ze ineens stil en kortaf. Tevens zag ik haar online op de date app toen ik ff ging kijken omdat ik een berichtje had gekregen van 1 van de dames waar ik nu contact mee heb. Tuurlijk mag ze dat, ik ging immers ook berichtjes checken. En heb daar ook niks van gezegd tegen haar.
Vandaar dat ik nu ff afstand heb genomen. En als ik zeg dat ze psycho is, dan wist ik dat inderdaad vantevoren.
Maar mijn reactie naar haar toe, kwam dus voort uit het feit dat ze zo drastisch anders tegen me deed.
En ja, je hebt gelijk, ik moet mezelf niet te kort verkopen.
Das okee, shit happens.quote:Op zaterdag 11 april 2015 18:13 schreef KitteKat het volgende:
[..]
Sorry, das vervelend. En vreemd. Ik snap het, en Idd als ik het zo lees had ik misschien hetzelfde gereageerd.
Ow jee, je had er een met een misbruikverleden lees ik in je vorige post. Dat kan heel heel heel heftig zijn allemaal, ik heb zelf een goeie vriendin met zo'n verleden en de dingen waar zij, vele jaren later, nog altijd dagelijks mee te maken heeft gaan je niet in de koude kleren zitten...quote:Op zaterdag 11 april 2015 18:20 schreef tja77 het volgende:
[..]
Das okee, shit happens.
Ik kom in eerste instantie met een ingekort verhaal aanzetten. Dus begrijp dat mensen een conclusie trekken op basis van gebrekige informatie.
Ik ben er zelf in meegegaan, had ook tegen haar kunnen zeggen dat ik haar uitspattingen raar vond, maar aan de andere kant wekte het mijn interesse.
ok, fijn om te lezenquote:Op zaterdag 11 april 2015 18:24 schreef GlenSpey het volgende:
Zo he he, inmiddels alweer bijna vier weken actief op RP en eindelijk begint het balletje te rollen. Nu in totaal aan 15 dames een bericht gestuurd (sommigen noemen het veel, ik vind het nog wel meevallen) en daar hebben er vijf op teruggereageerd met interesse
Ook een aantal berichten zijn nog altijd ongelezen dus wellicht dat er nog meer uit gaat komen. Nu begonnen met wat heen en weer mailen met een aantal dus ben benieuwd waar het heen gaat...
Zelf ook weleens mee te maken gehad. Is toch de keerzijde van het online daten. Je kan iemand binnen twee dagen helemaal ophemelen/gekmaken en elkaar tot diep in de nacht appen tot die eerste ontmoeting er is binnen twee dagen... en dan nooit meer wat horen ondanks een leuke date of gesprekken daarvoor. In sommige gevallen weet je al na 1 minuut in real niet meer waarom je twee dagen non stop hebt lopen appen... maar ja da's het 'magische' aan online contact. Je weet niet met wie je te maken hebt en als het online klikt zal dat in real toch ook wel zijn?quote:Op zaterdag 11 april 2015 18:20 schreef tja77 het volgende:
[..]
Das okee, shit happens.
Ik kom in eerste instantie met een ingekort verhaal aanzetten. Dus begrijp dat mensen een conclusie trekken op basis van gebrekige informatie.
Ik ben er zelf in meegegaan, had ook tegen haar kunnen zeggen dat ik haar uitspattingen raar vond, maar aan de andere kant wekte het mijn interesse.
Mijn ex (de moeder van mijn zoontje) is in de tijd dat ze een relatie had met een jongen, verkracht e.d. door hem (littekenweefsel in jeweetwel, om maar niet te spreken over de emotionele schade). Daar had ze in de relatie met mij (zo'n 7 jaar erna) nog steeds last van psychisch gezien. Uiteindelijk is dat mede de oorzaak geweest dat het tussen haar en mij ook niet heeft gewerkt (bindingsangst, en mensen kwetsen en pijnigen). Die relatie met haar was een rollercoaster, en heeft ons beide uitgeput. Heb na haar ook een tijdje (1,5-2 jaar) ook geen behoefte meer gehad aan een relatie. Ondanks dat alles schrikt het me niet af als iemand zoiets verschrikkelijks heeft meegemaakt. En veroordeel ik er iemand ook niet op. Misschien dat ik juist meer pik en slik van zo'n vrouw. Omdat ik weet dat de persoon zo helemaal niet wilt zijn, maar zo geworden is door het traumatische dat ze heeft meegemaakt.quote:Op zaterdag 11 april 2015 18:26 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Ow jee, je had er een met een misbruikverleden lees ik in je vorige post. Dat kan heel heel heel heftig zijn allemaal, ik heb zelf een goeie vriendin met zo'n verleden en de dingen waar zij, vele jaren later, nog altijd dagelijks mee te maken heeft gaan je niet in de koude kleren zitten...
Schapen, honden. Kippen, katten. Soms koeien. En soms zijn het net konijnen.quote:Op zaterdag 11 april 2015 17:41 schreef Samzz het volgende:
De leiding hebben over een dame... Wat zijn we, schapen? Of toch honden
?
Je vergeet walvissen.quote:Op zaterdag 11 april 2015 19:32 schreef Weissman het volgende:
[..]
Schapen, honden. Kippen, katten. Soms koeien. En soms zijn het net konijnen.
Je kunt erom lachen, maar eigenlijk is er niks grappigs aan iemand die is verkracht en vanwege zo'n gebeurtenis (logischerwijs) destructief gedrag vertoond. Lijkt mij nogal een traumatische ervaring. Des te sneuer dat er dan schijnbaar mannen zijn die het allemaal wel geil vinden dat iemand labiel is en erin meegaan. Kap het dan gewoon meteen af.quote:Op zaterdag 11 april 2015 20:53 schreef hpeopjes het volgende:
"Zou je het op me kunnen?"Hahaha, levert altijd weer mooie verhalen op, die psychologisch uitgedaagde "dames" die je in datingland tegenkomt! Je ziet al mijlenver vantevoren aankomen dat het hard gaat crashen, maar toch ga je er in mee, want geil, gestoord en (dus) spannend. Relatiemateriaal is het echter nooit, en je weet het.
Ik ging er niet in mee omdat ik het geil vond, laat dat duidelijk zijn. Ik heb ook niets geprobeert tijdens de date.quote:Op zaterdag 11 april 2015 21:33 schreef Nammie het volgende:
[..]
Je kunt erom lachen, maar eigenlijk is er niks grappigs aan iemand die is verkracht en vanwege zo'n gebeurtenis (logischerwijs) destructief gedrag vertoond. Lijkt mij nogal een traumatische ervaring. Des te sneuer dat er dan schijnbaar mannen zijn die het allemaal wel geil vinden dat iemand labiel is en erin meegaan. Kap het dan gewoon meteen af.
Afijn. Zo zie ik het.
Om eerlijk te zijn geloof ik dat ook wel. Hoe dan ook het lijkt me verstandig om met minder labiele types te daten, gewoon volgende poging dus, blijf er niet te lang bij hangen, het was niets, einde verhaal. Next.quote:Op zaterdag 11 april 2015 21:39 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik ging er niet in mee omdat ik het geil vond, laat dat duidelijk zijn. Ik heb ook niets geprobeert tijdens de date.
Ik wilde het een kans geven, gewoon om te kijken of er een toekomst in zat. Ze loopt bij een psych, dus het zal hopelijk wel goedkomen met haar. Mijn ex is ook verkracht, en zou nooit misbruik maken van een slachtoffer.
Dat mag. Ik zie het anders en geloof niet meer zo in al die slachtofferverhaaltjes van al die labielo's.quote:
O ja, dat geloof ik. Maar hij maakt zo'n opmerking en dat vind ik raar. Want eigenlijk is zo'n situatie niet zo grappig, althans: ik vind het triest (en begrijpelijk) dat iemand zo is vanwege zo'n traumatische gebeurtenis. Ik denk namelijk dat zo'n vrouw daar niet bewust voor kiest, maar dat ze flink in de war is oid.quote:Op zaterdag 11 april 2015 21:39 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik ging er niet in mee omdat ik het geil vond, laat dat duidelijk zijn. Ik heb ook niets geprobeert tijdens de date.
Ik wilde het een kans geven, gewoon om te kijken of er een toekomst in zat. Ze loopt bij een psych, dus het zal hopelijk wel goedkomen met haar. Mijn ex is ook verkracht, en zou nooit misbruik maken van een slachtoffer.
Je denkt serieus dat zo'n vrouw zulke verhalen (gedeeltelijk?) verzint ofzo?quote:Op zaterdag 11 april 2015 21:50 schreef hpeopjes het volgende:
[..]
Dat mag. Ik zie het anders en geloof niet meer zo in al die slachtofferverhaaltjes van al die labielo's.
Teringquote:Op zaterdag 11 april 2015 22:20 schreef hpeopjes het volgende:
Het zou zomaar eens kunnen dat die hele verkrachting voor een groot deel haar eigen schuld is. Ik bedoel, we hebben het hier wel over een vrouw die zelf aan wildvreemde mannen vraagt of zij "het op haar zouden kunnen"!
Just keep spreading the lovequote:Op zondag 12 april 2015 11:23 schreef Fripsel het volgende:
Het is hier wel gezellig hé, de laatste tijd.
Spring is in the air...quote:Op zondag 12 april 2015 11:23 schreef Fripsel het volgende:
Het is hier wel gezellig hé, de laatste tijd.
waarom zou ik?quote:
quote:Op zaterdag 11 april 2015 22:09 schreef UnicornFarts het volgende:
Mannen zijn ook maar naïeve wezentjes![]()
Toch kom je ook wel eens andere dingen tegen
Is dat zo?
zoals?
Meiden die alleen seks willen bv
Of duidelijk iets te bewijzen hebben thuis
Oh ja walgelijk
Ik ben niet zo
Goedzo
En dan mag je tegenwoordig nog voor Tinder betalen ookquote:Op zondag 12 april 2015 13:55 schreef dudewhereismycar het volgende:
Ps. Mijn god zeg, wat zijn er veel FAKE profielen op Tinder.. zojuist 3x achter elkaar.
Hier gewoon onbeperkt swipen hoor.quote:Op zondag 12 april 2015 14:28 schreef Godshand het volgende:
[..]
En dan mag je tegenwoordig nog voor Tinder betalen ook
Je bent niet verplicht om Tinder te gebruiken he?quote:Op zondag 12 april 2015 13:55 schreef dudewhereismycar het volgende:
Ps. Mijn god zeg, wat zijn er veel FAKE profielen op Tinder.. zojuist 3x achter elkaar.
Nee zeker niet, maar ik wist niet dat er zoveel op zaten. Zit er pas een dag, vandaar ;-)quote:Op zondag 12 april 2015 15:01 schreef Weissman het volgende:
[..]
Je bent niet verplicht om Tinder te gebruiken he?
Ik deel wel uit ervaring de indruk dat er een hoop gestoorde types rondlopen, zowel man als vrouw. Ik denk dat digitale communicatie het alleen maar verergert. IRL heb je binnen een gesprekje of 1/2 door of iemand een beetje (leuk) spoort. Internet heeft een grote aantrekkingskracht op types met allerhande trauma's omdat het zo zelfvertrouwen en opties geeft en niet de nadruk op hun ziektes en afwijkingen legt.quote:Op zaterdag 11 april 2015 11:35 schreef SonicVolcano het volgende:
Jaja, vrouwen op datingssites zijn psycho's, mannen zijn klootzakken, en konijnen zijn lief.
We weten het nu welHet ligt altijd een ander en nooit aan jezelf.
Hij had zinquote:Op zaterdag 11 april 2015 16:49 schreef DancingPhoebe het volgende:
Godverdomme als dan je psychobitchalarm niet als een overspannen banshee begint te loeien, dan verdien je ook alles wat je krijgt hoor
Blij dat iemand begrip toont, begon bijna aan mezelf te twijfelenquote:Op zaterdag 11 april 2015 13:59 schreef Weissman het volgende:
[..]
Doum, ik snap je punt. Je wil ''de leiding'' hebben over een dame.
Er zijn verschillende manieren om de leiding te nemenquote:Op zondag 12 april 2015 21:31 schreef Doum het volgende:
[..]
Blij dat iemand begrip toont, begon bijna aan mezelf te twijfelen
En hoe neem jij de leiding?quote:Op zondag 12 april 2015 21:42 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Er zijn verschillende manieren om de leiding te nemen
quote:Op dinsdag 14 april 2015 21:20 schreef Hitch_Slap het volgende:
Dafuq 20 matches binnen paar dgn ?? Ik zat er 2mnd op en bijmekaar niet eens 10 waarvan alleen 2 de moeite namen te reageren met 'nu even te druk'. Ik werd zo depri van uuren rechts swipen zonder 1 match dat ik het verwijderd heb :/
quote:Op zondag 12 april 2015 15:01 schreef Weissman het volgende:
Je bent niet verplicht om Tinder te gebruiken he?
Zijn dr genoeg..quote:Op zaterdag 11 april 2015 21:56 schreef Nammie het volgende:
[..]
Je denkt serieus dat zo'n vrouw zulke verhalen (gedeeltelijk?) verzint ofzo?
Je moet het eerst test-gebruiken om te weten of je er wat aan hebt he ? wijsneusquote:
Tja kan er ook weinig tegen doen haha. Nu eindelijk leuke matches op tinder, leuke gesprekken.. god, hoe ga ik ze uit elkaar houden?!?!?!quote:Op dinsdag 14 april 2015 21:20 schreef Hitch_Slap het volgende:
Dafuq 20 matches binnen paar dgn ?? Ik zat er 2mnd op en bijmekaar niet eens 10 waarvan alleen 2 de moeite namen te reageren met 'nu even te druk'. Ik werd zo depri van uuren rechts swipen zonder 1 match dat ik het verwijderd heb :/
je kon hier de weissneus-grap doen hèquote:Op dinsdag 14 april 2015 21:32 schreef Hitch_Slap het volgende:
[..]
Je moet het eerst test-gebruiken om te weten of je er wat aan hebt he ? wijsneus
Je kan iets ook testen zonder er over te janken.quote:Op dinsdag 14 april 2015 21:32 schreef Hitch_Slap het volgende:
Je moet het eerst test-gebruiken om te weten of je er wat aan hebt he ? wijsneus
Even checken hoe je in de markt ligt?quote:Op dinsdag 14 april 2015 21:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik heb ook weer even Tinder gehad. Ik kon blijven swipen, dus dat lijkt idd niet voor iedereen te gelden, die beperking. Het regende ook matches hier, dus ik zal niet de enige geweest zijn.
Toen bedacht ik me: ik haat chatten op m'n telefoon, dus na 2 dagen weer weggehaald.
Daar heb je tinder toch niet voor nodig weiss?quote:Op woensdag 15 april 2015 10:36 schreef Weissman het volgende:
[..]
Even checken hoe je in de markt ligt?
Geneukt dus?quote:Op woensdag 15 april 2015 01:28 schreef joyvke het volgende:
Ontzettend leuke date gehad, hoop op een vervolg. We zijn wat wezen drinken bij een café en vervolgens nog een drankje bij hem thuis gedaan. Over van alles en nog wat gekletst. Erg gezellig in ieder geval
.
Goeden vraag!quote:
Als je onder de 30 bent kun je geloof ik blijven swipen, maar wie weet hebben ze dat weer aangepast. Heb Tinder zelf 10 minuten gebruikt, maar ik kwam dezelfde matches tegen als op OKC dus er maar weer afgehaald toen.quote:Op dinsdag 14 april 2015 21:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik heb ook weer even Tinder gehad. Ik kon blijven swipen, dus dat lijkt idd niet voor iedereen te gelden, die beperking. Het regende ook matches hier, dus ik zal niet de enige geweest zijn.
Toen bedacht ik me: ik haat chatten op m'n telefoon, dus na 2 dagen weer weggehaald.
Als je op de eerste date met iemand mee naar huis gaat ben je geen relatie-materiaal meer voor diegene. Dat je het even weet.quote:Op woensdag 15 april 2015 13:52 schreef joyvke het volgende:
Ik zei gekletst, niet geketst ;p, maar nee. Normaal ga ik ook nooit mee naar iemands huis, maar het voelde goed genoeg om dit toch te doen. Niet dat ik nu zo veel dates heb.. Helaas niet eens gezoend
We zullen zien, zoals ik al zei is er niet gebeurd. Hij heeft alweer berichtjes gestuurd vandaag. Het zou leuk zijn als er alsnog iets van komt, maar niet het einde als dit niet zo is.quote:Op woensdag 15 april 2015 14:04 schreef Weissman het volgende:
[..]
Als je op de eerste date met iemand mee naar huis gaat ben je geen relatie-materiaal meer voor diegene. Dat je het even weet.
Als dat je enige eisen zijn....quote:Op woensdag 15 april 2015 15:23 schreef eefje801 het volgende:
Wil iemand mijn Tinderman? Graag ruilen met een man die niet zeurt, niet een voedselsnob is of sportverslaafd en geen zelfhulpboeken leest. Liefst muziekliefhebber.
Ik weet nog wel een leuke vrijgezelle boer voor je!quote:Op woensdag 15 april 2015 15:23 schreef eefje801 het volgende:
Wil iemand mijn Tinderman? Graag ruilen met een man die niet zeurt, niet een voedselsnob is of sportverslaafd en geen zelfhulpboeken leest. Liefst muziekliefhebber.
Tom?quote:Op woensdag 15 april 2015 16:32 schreef Wolken het volgende:
[..]
Ik weet nog wel een leuke vrijgezelle boer voor je!![]()
![]()
Die van jou?quote:Op woensdag 15 april 2015 16:32 schreef Wolken het volgende:
[..]
Ik weet nog wel een leuke vrijgezelle boer voor je!![]()
![]()
Men neme een boterham. Voedselsnob: "neeeeeeeeeee! daar zitten allemaal koolhydraten in en daarvan ga je dood!"quote:
ghehe echt leuk of thuiswonend met een hardcore bootje?quote:Op woensdag 15 april 2015 16:32 schreef Wolken het volgende:
[..]
Ik weet nog wel een leuke vrijgezelle boer voor je!![]()
![]()
Heel vervelend.."weetje dat al die suikers allemaal vet worden" bepaal zelf wel wat ik eet!quote:Op woensdag 15 april 2015 18:55 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Men neme een boterham. Voedselsnob: "neeeeeeeeeee! daar zitten allemaal koolhydraten in en daarvan ga je dood!"
Gechargeerd, maar waar
Ik zak op het zeurgedeeltequote:Op woensdag 15 april 2015 15:23 schreef eefje801 het volgende:
Wil iemand mijn Tinderman? Graag ruilen met een man die niet zeurt, niet een voedselsnob is of sportverslaafd en geen zelfhulpboeken leest. Liefst muziekliefhebber.
Leuk wat je allemaal wil, maar wat heb je te bieden?quote:Op woensdag 15 april 2015 15:23 schreef eefje801 het volgende:
Wil iemand mijn Tinderman? Graag ruilen met een man die niet zeurt, niet een voedselsnob is of sportverslaafd en geen zelfhulpboeken leest. Liefst muziekliefhebber.
Dus dit.quote:Op woensdag 15 april 2015 20:07 schreef The_Odd_One het volgende:
[..]
Leuk wat je allemaal wil, maar wat heb je te bieden?
quote:Op woensdag 15 april 2015 20:07 schreef The_Odd_One het volgende:
[..]
Leuk wat je allemaal wil, maar wat heb je te bieden?
Niet zoveel, daarom heb ik ook zo weinig eisen.quote:
Hoe houd je het vol met hem? Na alles wat je hier hebt neergezet lijkt hij mij nou niet echt fantastisch.quote:Op woensdag 15 april 2015 18:55 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Men neme een boterham. Voedselsnob: "neeeeeeeeeee! daar zitten allemaal koolhydraten in en daarvan ga je dood!"
Gechargeerd, maar waar
De term:"muziekliefhebbe" is wel erg algemeen is het niet?quote:Op donderdag 16 april 2015 07:10 schreef Nammie het volgende:
[..]
Hoe houd je het vol met hem? Na alles wat je hier hebt neergezet lijkt hij mij nou niet echt fantastisch.
Ik ken wel een leuke jongen! Muziekliefhebber. Maar hij is 20, ik weet niet hoe oud jij bent.
goeie combiquote:Op woensdag 15 april 2015 15:23 schreef eefje801 het volgende:
Wil iemand mijn Tinderman? Graag ruilen met een man die niet zeurt, niet een voedselsnob is of sportverslaafd en geen zelfhulpboeken leest. Liefst muziekliefhebber.
volgens mij noemt half Nederland zich een muziekliefhebberquote:Op donderdag 16 april 2015 07:44 schreef K44S het volgende:
[..]
De term:"muziekliefhebbe" is wel erg algemeen is het niet?
Wat is er fout aan sportverslaafdquote:Op woensdag 15 april 2015 15:23 schreef eefje801 het volgende:
Wil iemand mijn Tinderman? Graag ruilen met een man die niet zeurt, niet een voedselsnob is of sportverslaafd en geen zelfhulpboeken leest. Liefst muziekliefhebber.
verslaafd is natuurlijk nooit goedquote:Op donderdag 16 april 2015 11:36 schreef Godshand het volgende:
[..]
Wat is er fout aan sportverslaafd
Gezellig samen hardlopen en racefietsen toch
Aan een vent die op maandagavond naar zaalvoetbal gaat, op dinsdagavond voetbaltraining heeft, op woensdagavond naar champions league wil kijken, op donderdagavond voetbaltraining heeft, op zaterdagavond in het stadion zit en op zondag competitie speelt heb je zo weinig.quote:Op donderdag 16 april 2015 11:36 schreef Godshand het volgende:
[..]
Wat is er fout aan sportverslaafd
Gezellig samen hardlopen en racefietsen toch
Flikker op manquote:Op donderdag 16 april 2015 11:36 schreef Godshand het volgende:
Gezellig samen hardlopen en racefietsen toch
Wat is er gebeurd met ''een man moet een passie hebbenquote:Op donderdag 16 april 2015 11:58 schreef MissGump het volgende:
Aan een vent die op maandagavond naar zaalvoetbal gaat, op dinsdagavond voetbaltraining heeft, op woensdagavond naar champions league wil kijken, op donderdagavond voetbaltraining heeft, op zaterdagavond in het stadion zit en op zondag competitie speelt heb je zo weinig.
Aan een vrouw die iedere avond op de bank naar GTST zit te kijken heb je natuurlijk ook geen reet. Het gaat om de middenweg!quote:Op donderdag 16 april 2015 11:58 schreef MissGump het volgende:
[..]
Aan een vent die op maandagavond naar zaalvoetbal gaat, op dinsdagavond voetbaltraining heeft, op woensdagavond naar champions league wil kijken, op donderdagavond voetbaltraining heeft, op zaterdagavond in het stadion zit en op zondag competitie speelt heb je zo weinig.
Ohhhhh dat doe ik fout.quote:Op woensdag 15 april 2015 14:04 schreef Weissman het volgende:
[..]
Als je op de eerste date met iemand mee naar huis gaat ben je geen relatie-materiaal meer voor diegene. Dat je het even weet.
Om maar te zwijgen van de afknapper als iemand de woorden hobby en passie in 1 zin gebruikt!quote:Op donderdag 16 april 2015 12:16 schreef Weissman het volgende:
[..]
Wat is er gebeurd met ''een man moet een passie hebben'' of ''iemand zonder hobby's? Dat is echt een afknapper
'' ?
Nja de kans op een dikke reet is dan denk ik groter dan geen reet.quote:Op donderdag 16 april 2015 12:35 schreef Silenus het volgende:
[..]
Aan een vrouw die iedere avond op de bank naar GTST zit te kijken heb je natuurlijk ook geen reet. Het gaat om de middenweg!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |