Uhm ja dit dus!quote:Op zaterdag 4 april 2015 14:02 schreef mignonne het volgende:
Jaaaaaa daar is je topic ♡♡♡ ik ben zo benieuwd hoe het wordt straks! Je gaat er vast iets heel moois van maken.
Waarschijnlijk zo:quote:Op zondag 5 april 2015 00:58 schreef bluemoon23 het volgende:
Hoe wordt het huis geisoleerd, heb je daar info van ?
quote:Op zondag 5 april 2015 10:00 schreef Erasmo het volgende:
Waarschijnlijk zo:
Voordeel van nieuwbouw is dat je het gelijk goed kan doen met platen en niet naar korrels of vlokken hoeft te grijpen.
Daar hebben ze een motorloze afzuigkap voor bedacht. Niet veel meer dan een trechter met een filter maar dan extra duur.quote:Op zondag 5 april 2015 15:13 schreef derLudolf het volgende:
Word je afzuigkap aangesloten op de centrale afzuiging? Dan ga je straks boven in de badkamer ruiken als je pannenkoeken bakt![]()
Maar ik wil maar een klein stukje tegelen boven mijn werkblad en de rest is dan dus kale muur.quote:Op zaterdag 4 april 2015 20:16 schreef Toonus het volgende:
Op de manier waarop je binnenwanden afgewerkt worden. Waarschijnlijk behangklaar, kun je overheen tegelen. Wel een advies om dat witte laagje van een paar mm stuc eraf te krassen
Oeh recirculatie, daar hebben wij 3 jaar geleden ook voor gekozen.quote:Op zondag 5 april 2015 16:58 schreef laziness het volgende:
Er zit standaard geen keuken bij. Ze bieden een keukencheque bij een leverancier verbonden aan het project of bij casco geld terug. Wij kiezen voor casco oplevering en hebben de keuken elders gekocht. Maar er zijn standaard niet voldoende groepen en vanwege de vloerverwarming is het toch het meest verstandig om de elektricien van de bouw dan de aanpassingen te laten doen ipv achteraf.
Tevens hebben we gekozen voor een recirculatiekap in de keuken dus nee geen hele huis ruikend naar pannenkoek![]()
En ja eens veel nieuwbouw woningen lijken op elkaar, vooral qua indeling. We hebben eerst naar bestaande bouw gekeken maar daar vonden we niet wat we zochten.
Ik ben zo ontzettend blij met een volwaardig huis en keuken en badkamer en alles naar mijn zin dat het me echt niet boeit dat ze in Amsterdam net zulke huizen bouwen
Waarom zou je rondom die tegels niet gewoon kunnen behangen of laten stucen/spacken?quote:Op zondag 5 april 2015 22:25 schreef laziness het volgende:
[..]
Maar ik wil maar een klein stukje tegelen boven mijn werkblad en de rest is dan dus kale muur.
De enige optie is die muur schuren en wit verven denk ik.
Omdat ik er niet zoveel verstand van hebquote:Op zondag 5 april 2015 23:02 schreef Barrah het volgende:
[..]
Waarom zou je rondom die tegels niet gewoon kunnen behangen of laten stucen/spacken?
Die vriendin waar ik in m'n andere reactie over schreef deed dat ook op die manier. Afvoer door buitenmuur, maar die heeft gewoon een koof onder de hele breedte van de keuken gemaakt waardoor de afvoer loopt ipv verlaagd plafond. Is wat makkelijkerquote:Op zondag 5 april 2015 22:46 schreef mootie het volgende:
[..]
Oeh recirculatie, daar hebben wij 3 jaar geleden ook voor gekozen.
Spijt als haren op mijn hoofd!
Ik probeer nu aan te sturen op een verlaagd plafond in de keuken met afzuiging naar buiten.
Laat ik het zo zeggen, we hadden net zo goed geen afzuigkap kunnen aanschaffen.quote:Op zondag 5 april 2015 22:52 schreef laziness het volgende:
Een gat naar buiten in het huis voor afzuiging willen ze vanuit de bouw niet aan en ze raden ook achteraf ernstig af omdat ze nogal hun best doen om het zo energiezuinig mogelijk te maken en je er dan weer een gat in maakt. Dan vervalt ook de garantie op bepaalde punten.
Wij koken nu zonder werkende kap dus ik voorzie niet echt een probleem.
Waarom heb jij spijt?
Daar zou ik nu ook absoluut voor kiezen.quote:Op maandag 6 april 2015 12:34 schreef P4tje het volgende:
Leuk huis!
Ik zit momenteel in een nieuwbouw huurwoning (einde van het jaar verhuizen naar een nieuwbouw koopwoning), hier is de afzuigkap standaard aangesloten op de mechanische ventilatie. Verschrikkelijk! Als je kookt, zie je al dat alles overal naartoe gaat behalve afzuigkap in. Heel het huis vergeven. In onze eigen woning doen we de afzuiging direct naar buiten.
Is afhankelijk van wat je kookt. Mijn vrouw is vaak met een wok in de weer en voorheen (via de mechanische ventilatiequote:Op maandag 6 april 2015 15:05 schreef Claudia_x het volgende:
Wat de afzuiging betreft: ik heb nooit begrepen waarom mensen zich daar nou zo druk om maken.
Afzuigkappen zijn een eindeloze discussie op fokquote:Op maandag 6 april 2015 15:05 schreef Claudia_x het volgende:
Oh, je hebt een eigen topic! Wat een geweldig huis!Hoe groot wordt de tuin eromheen? Heb je al verdere plannen voor indelingen en zo?
Wat de afzuiging betreft: ik heb nooit begrepen waarom mensen zich daar nou zo druk om maken. Wij hebben geen afzuiging naar buiten en hebben vrijwel nooit last van kooklucht in huis. Heel soms is dat wel het geval, bijvoorbeeld als de hele dag erwtensoep opstaat, en dan zet ik even een raampje open. Werkt prima.
Is het ook de bedoeling dat je ramen gesloten houdt?
Mooie tekening, maar ik zou wel even je email en mobiele nummer van je vriend verwijderen.quote:Op maandag 6 april 2015 16:18 schreef laziness het volgende:
Zo leuk dat iedereen net zo enthousiast is als iknadat ik jaren heb lopen miepen over onze kleine behuizing
![]()
Overal waar het over de keuken gaat heeft iedereen wel iets te zeggen over de afzuiging![]()
Ik ga het wel ervaren met die recirculatiekap. Feit is dat we het best zonde vinden van ons mooie goed geïsoleerde huis om er meteen een gat in te maken. Ze raden het niet voor niks af. Dat gat maken kan altijd nog is het idee![]()
Het idee is inderdaad dat je de vloerverwarming en het ventilatiesysteem hun werk laat doen. De vloerverwarming kan ook koelen zomers. Maar als de boel beslaat of als het heet is binnen gooi ik toch mooi een raam open gok ik.
We stapten als allerlaatste in bij deze fase dus we hebben wat infoavonden gemist over alle fancy systemen waarmee ze ons huis gaan voorzien.
De achtertuin wordt 12 meter diep en 7 meter breed doordat ie langs het huis nog 1,8m doorloopt.
Qua indeling heb ik nog wel een badkamer tekening.
Alles staat qua plek wel vast alleen is ons aangeraden om een rechte hoek met glazen wanden te nemen om te douchen omdat deze ingetekende versie in de praktijk klein uitvalt met een deur vlak voor je neus.
Echter is mijn vent van 1.94m eigenwijsen denkt dat het zo prima kan. Hij wil het idee van de twee muurtjes nog niet helemaal los laten en denkt dat hij een balzaal in het midden nodig heeft om af te drogen. Dus daar discussiëren we nog over.
Ik zie het.quote:Op maandag 6 april 2015 16:22 schreef laziness het volgende:
Ja dat heb ik net gedaan en hij is mijn man
Thanksquote:Op maandag 6 april 2015 16:22 schreef cvboer2 het volgende:
[..]
Ik zie het.Ik heb de link ook even uit de quote gehaald.
Ik zie hem nog wel op je photobucket,quote:Op maandag 6 april 2015 16:24 schreef laziness het volgende:
[..]
Thanksheb de betreffende foto ook verwijderd inmiddels.
Dat is dan via cache denk ik want ik heb hem daar dus verwijderd.quote:Op maandag 6 april 2015 16:29 schreef cvboer2 het volgende:
[..]
Ik zie hem nog wel op je photobucket,Maargoed, nu ontopic verder.
Dat denk ik ook.quote:Op maandag 6 april 2015 16:31 schreef laziness het volgende:
[..]
Dat is dan via cache denk ik want ik heb hem daar dus verwijderd.
Ja 2,11 (op het kortste stuk) bij 2,58.quote:Op maandag 6 april 2015 16:34 schreef mignonne het volgende:
oeh je badkamerhij is iets groter dan de mijne he? waar ga je bergruimte hebben? wastafelkast? of heb je geen bergruimte nodig daar verder?
is ook zo! en hoe meer bergruimte je hebt hoe meer erin propt xDquote:Op maandag 6 april 2015 16:40 schreef laziness het volgende:
[..]
Ja 2,11 (op het kortste stuk) bij 2,58.
Kastje onder de wastafel inderdaad. Misschien nog een plankje er boven samen met een spiegel.
We zijn minder gewend maar ik wil ook geloven dat het zo vol is en we ruimte te kort komen maar wie dan leeft wie dan zorgt of zo.
Is dat de badkamer die ik daar gezien heb?quote:Op maandag 6 april 2015 16:56 schreef Leandra het volgende:
Lol.. je hebt qua badkamertekening de badkamer gespiegeld die ik in het huis in Gouda ontworpen had
Ik kan me alleen het bad nog herinnerenquote:
Dat was dus het enige dat ik anders gedaan had, ik had er zwaaivouwdeuren in laten zettenquote:Op maandag 6 april 2015 17:00 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik kan me alleen het bad nog herinneren![]()
Wat was jullie ervaring met zo'n schuine deur? Genoeg ruimte?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 20% gewijzigd door Leandra op 06-04-2015 17:08:55 ]
Jaaa ik herinner het me weer!quote:Op maandag 6 april 2015 17:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat was dus het enige dat ik anders gedaan had, ik had er zwaaivouwdeuren in laten zetten![]()
Ik zou zeggen kijken op funda bij de Tuinen van Sion en je krijgt een aardige indruk denk ikquote:
Die indeling beviel prima, en als ik die badkamer opnieuw zou moeten indelen dan zou ik dat weer zo (met die zwaaivouwdeuren) doen, maar dat is vooral om de ruimte die je hebt als je in de badkamer bent terwijl er niemand onder de douche staat, en dat is best vaak met een klein kindquote:Op maandag 6 april 2015 17:14 schreef laziness het volgende:
[..]
Jaaa ik herinner het me weer!
Wat zijn jouw ervaringen met deze indeling en die vouwdeuren? Tips of aanmerkingen om dingen eventueel anders te doen?
300k dus.quote:Op maandag 6 april 2015 17:17 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik zou zeggen kijken op funda bij de Tuinen van Sion en je krijgt een aardige indruk denk ik
Vind dat een schandalige prijs eerlijk gezegd.quote:
Nou inderdaad. Als ik zo'n smak geld uitgeef wil ik d'r verdomme wel omheen kunnen lopen.quote:Op maandag 6 april 2015 19:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Vind dat een schandalige prijs eerlijk gezegd.
Ik ook. Hoop voor TS dat ze het er vreselijk naar hun zin hebben.quote:Op maandag 6 april 2015 19:39 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Als ik zo'n smak geld uitgeef wil ik d'r verdomme wel omheen kunnen lopen.
Dan moet je niet in de randstad gaan wonen.quote:Op maandag 6 april 2015 19:39 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Als ik zo'n smak geld uitgeef wil ik d'r verdomme wel omheen kunnen lopen.
Haha dat is precies de lijn waar wij ook van gecharmeerd zijnquote:Op maandag 6 april 2015 19:31 schreef P4tje het volgende:
Wel grappig, wij zijn voor onze nieuwbouw woning ook met de keuken bezig. Bijna dezelfde indeling, vooral de kastenwand.
Hebben jullie al voor PVC gekeken? Wij gaan voor de Impress lijn van Moduleo, daarvan komt de het reliëf overeen met de tekening.
Dat weet ik, waarvan een heel erg groot deel de grond is en niet het huis, wat toen het nog landbouwgrond was voor een fractie werd gekocht.quote:Op maandag 6 april 2015 19:41 schreef mignonne het volgende:
Ik weet niet wat dml aan meerwerk heeft meegefinancieerd maar volgens mij is dit project geen 300k maar 260k. Afgezien van dat dat gewoon heel veel geld is, is dat hier in de regio bij mijn weten wel een redelijk gangbare prijs voor een nieuwbouwwoning.
Editquote:Op maandag 6 april 2015 19:43 schreef Leandra het volgende:l
[..]
Dan moet je niet in de randstad gaan wonen.
Zo simpel is het nou eenmaal.
Dat was ik ook niet van planquote:Op maandag 6 april 2015 19:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan moet je niet in de randstad gaan wonen.
Zo simpel is het nou eenmaal.
Gefeliciteerd! Fijn daar blijven, dan hoef je je geen zorgen te maken over de prijzen op andere plekken.quote:Op maandag 6 april 2015 19:53 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat was ik ook niet van planVoor ¤30k minder heb ik bij mij in het dorp vrijstaand huis met een mooi zwembad en een grote schuur met daarin café ingebouwd. Dan was voor mij de keuze niet moeilijk
Dat ja.quote:Op maandag 6 april 2015 19:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Gefeliciteerd! Fijn daar blijven, dan hoef je je geen zorgen te maken over de prijzen op andere plekken.
Kan het nu weer over dit huis gaan?
quote:Op maandag 6 april 2015 20:01 schreef mignonne het volgende:
[..]
Dat ja.
In andere delen van de wereld koop je voor dat geld een half continent en in Shanghai koop je voor dit geld een timeshared bezemkast. Dit huis staat hier en hier is dit een hele normale en volgens mij ook schappelijke prijs.
quote:Op maandag 6 april 2015 20:16 schreef mignonne het volgende:
Mens ik ben me suf aan het pinteresten naar leuke plaatjeslaat eens wat zien van jouw inspiratieplaatjes voor de verschillende ruimtes?
Lekker shoppen!quote:Op maandag 6 april 2015 22:10 schreef laziness het volgende:
We hebben best wel veel nieuwe spullen nodig.
Nieuwe hoekbank, tv meubel, eetkamerstoelen. Eigenlijk wil ik ook een andere eettafel maar alleen als er aan het eind nog budget voor is.
Kast voor op onze slaapkamer, nieuw bed, kind een éénpersoonsbed en een kledingkast.
Dat was het wel geloof ik![]()
Aan grote zaken dan want behang, verf, decoratie slurpt ook zo je portemonnee leeg gok ik.
2 parkeerplaatsen is vrij normaal bij nieuwbouw hoor. Hetzij op eigen grond, hetzij dat de straat er op berekend is. En dan nog heb je wel parkeerproblemen in dit soort wijken.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:30 schreef emceeiteepro het volgende:
Leuk wijkplan, niet zo recht. Een straat met een flauwe bocht oogt veel ruimtelijke.
En 2 eigen parkeerplaatsen, dat is toch al minstens ¤10.000 per stuk? Heel fijn, ook al zou je maar één auto hebbben.
Geniet van de voorpret en straks van het huis!
We betalen niks apart voor de parkeerplaatsen. Die zitten bij de v.o.n. prijs in.quote:Op dinsdag 7 april 2015 23:30 schreef emceeiteepro het volgende:
Leuk wijkplan, niet zo recht. Een straat met een flauwe bocht oogt veel ruimtelijke.
En 2 eigen parkeerplaatsen, dat is toch al minstens ¤10.000 per stuk? Heel fijn, ook al zou je maar één auto hebbben.
Geniet van de voorpret en straks van het huis!
Ah goed om te weten. Het leek me niet heel makkelijk tussen keukenkastjes en afzuigkap door en we willen in principe het behangen niet uitbesteden.quote:Op dinsdag 7 april 2015 22:23 schreef tombolafan het volgende:
Even ter info; je kan makkelijk na het tegelen/keuken opleveren behangen hoor![]()
Moeten de behangers alleen ff goed afdekken/schoonmaken, maar behanglijm is geen secondelijm dus komt wel goed
leuk project!
haha, same here! Nouja, zo ongeveer.quote:Op zaterdag 4 april 2015 16:40 schreef happyme28 het volgende:
Oh wat leuk, om de hoekben heel benieuwd hoe het wordt!
De eerste fases zijn al meer dan een jaar af.quote:Op woensdag 8 april 2015 08:07 schreef Uitgebloed het volgende:
[..]
haha, same here! Nouja, zo ongeveer.
Zal binnenkort eens door die wijk fietsen. Geloof dat de eerste woningen redelijk of al helemaal af zijn inmiddels en ben eigenlijk wel benieuwd.
Het aantal hangt af van het verwachte inkomensniveau per huishouden denk ikquote:Op woensdag 8 april 2015 09:17 schreef d.k. het volgende:
Twee parkeerplaatsen is zelfs ruim in de meeste nieuwbouw. Parkeernorm is vaak maar 1,5 of 1,3.
quote:Op woensdag 8 april 2015 09:19 schreef mignonne het volgende:
p.p.p.p.p.piiiiiiiiinterest!!!ik ben de ochtend vrij, kom, doe eens een paar do's en dont's voor O. zn kamertje?
Je zou ook kunnen overwegen om te verven (ipv behang, of zelfs in plaats van tegels). Van bijv Sigma hebben ze verfsoorten die water- en schrobvast zijn. Dat kan je zelf doen (en is daardoor al snel goedkoper). Wij zijn van plan het in onze keuken te doenquote:Op woensdag 8 april 2015 07:21 schreef laziness het volgende:
[..]
Ah goed om te weten. Het leek me niet heel makkelijk tussen keukenkastjes en afzuigkap door en we willen in principe het behangen niet uitbesteden.
Maar ik neem het mee als ik naar vliesbehang ga kijken.
Ik denk dat het wel een heel groot blok vormt direct bij de ingang van de kamer. Bij voorkeur zet ik het bed neer op de plek waar die van jouw jongste ook staat.quote:Op woensdag 8 april 2015 12:49 schreef mignonne het volgende:
och dat is idd heel erg tof![]()
wat is er niet handig aan formaat? Ik kan niet goed inschatten of dit een volwaardig eenpersoons is of niet eigk.
Ah een ervaringsdeskundige!quote:Op woensdag 8 april 2015 13:01 schreef Jipster het volgende:
Heel leuk projectp, Lazi!
Wij wonen ook in een duurzaam nieuwbouwhuis (2012) met zonnepanelen, ook een warmtepomp (elk huis eigen bron in tuin) en vloerverwarming en koeling op alle verdiepingen. Bevalt prima!
Uiteindelijk vorig jaar toch een afzuigkap naar buiten aangesloten, maar ervaar het eerst zou ik zeggen.
Veel shop en inspiratieplezierik volg!
Ja maar dan moet ik de muur wel eerst goed egaal maken e.d. denk ik gezien de definitie van behangklaar bij bouwbedrijven.quote:Op woensdag 8 april 2015 13:36 schreef Chicolade het volgende:
[..]
Je zou ook kunnen overwegen om te verven (ipv behang, of zelfs in plaats van tegels). Van bijv Sigma hebben ze verfsoorten die water- en schrobvast zijn. Dat kan je zelf doen (en is daardoor al snel goedkoper). Wij zijn van plan het in onze keuken te doen.
Wat een leuke inspiratieplaatjes!
Op zich een goede tip maar...quote:Op woensdag 8 april 2015 19:11 schreef bluemoon23 het volgende:
Je zou alvast in een hoekje van de zolder een aanvoer en een retour van de verwarming wegmoffelen.
Als je dan ooit een keer wat wilt dan ligt het al "klaar" op die verdieping.
Anders moet je jaren later een verdieping lager ook weer van alles slopen om vanaf daar de leiding naar de zolder door te trekken.
quote:Op woensdag 8 april 2015 20:11 schreef laziness het volgende:
Ja shit mignonne nu moet ik misschien toch een tentje of tipi als leeshoekje en nu wil ik een witte muur met gekleurde draad voor vrolijke tekeningen en tierelantijntjes maar daar moet ook nog een kledingkast tegen aan.
En het tipi bed staat mooier middenin een kamer dan tegen een muur.
Conclusie die kamer is nu al te klein voor alles
ofcourse!quote:Op woensdag 8 april 2015 17:41 schreef bluemoon23 het volgende:
Wel mooi om te zien![]()
De mannen in dit topic hebben het over de technieken in het huis.
En de vrouwen hebben het over inrichting en stouwen het topic helemaal vol met plaatjes (van iemand anders) van kinderkamers![]()
quote:Op woensdag 8 april 2015 17:41 schreef bluemoon23 het volgende:
Wel mooi om te zien![]()
De mannen in dit topic hebben het over de technieken in het huis.
En de vrouwen hebben het over inrichting en stouwen het topic helemaal vol met plaatjes (van iemand anders) van kinderkamers![]()
Die is ook erg leuk! Maar ik blijf vrezen dat zo'n bed de hele ruimte opeist. Dat vind ik ook van semi hoogslapers dus ik weet nog niet of ik er aan wil voor een flinke prijs en dat ik het dan in de praktijk niet mooi uit vind pakken.quote:Op woensdag 8 april 2015 20:28 schreef Puala het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vind dit bed echt heel gaafMaar die tipi is ook wel echt heel tof
Maar nieuwbouw staat toch bekend om hoge plafonds? En ik denk dat doordat je het leeslampje aan de nok van het dak kan ophangen je wel echt een heel tof sfeertje kan bereikenquote:Op woensdag 8 april 2015 20:35 schreef laziness het volgende:
[..]
Die is ook erg leuk! Maar ik blijf vrezen dat zo'n bed de hele ruimte opeist. Dat vind ik ook van semi hoogslapers dus ik weet nog niet of ik er aan wil voor een flinke prijs en dat ik het dan in de praktijk niet mooi uit vind pakken.
Die bedden zie je ook altijd alleen op plaatjes met hele ruime kamers en hoge plafonds.
Zo das een relaxte maandprijs!quote:Op woensdag 8 april 2015 20:29 schreef laziness het volgende:
[..]![]()
Ik ben stereotype vrouw en geloof het wel met die technieken![]()
![]()
Ik heb gepraat met bewoners die er inmiddels ruim een jaar wonen en een eerste nota hebben gehad. Die hebben een maandbedrag van 5 euro per maand nu bij hun energieleverancier.
Daar doe ik het wel voor hooren daarnaast een huis 2x zo groot als wat ik had, dichtbij vrienden, familie en strand. What's not to like?
Ik heb vooral onderzocht of ik alles binnen mijn budget naar mijn wens zou kunnen aanpassen ipv het te moeten doen met de standaard badkamer vanuit de bouw etc.
Maar ik beloof plechtig dat ik vast als het opgeleverd is meer over bouwzaken zal praten dan enkel inrichting
Aangezien we nu tijdelijk zo wonen en hij spontaan meteen leerde fietsen denk ik dat hij een aardig idee heeftquote:Op zaterdag 11 april 2015 15:55 schreef Pisces29 het volgende:
Wat heerlijk, een hoekwoning! Ik lees ook graag mee.
Wat zul je blij zijn, straks groter wonen en een kamer voor O.
Beseft O. al dat hij straks een tuin heeft om te spelen?
Wow, dat is een fijne plek om de tijd te overbruggenquote:Op zaterdag 11 april 2015 19:43 schreef laziness het volgende:
[..]
Aangezien we nu tijdelijk zo wonen en hij spontaan meteen leerde fietsen denk ik dat hij een aardig idee heeft
Hij hoopt vooral op veel kindjes in de buurt (nu zijn er geen buren).
20 april bij het slaan van de eerste paal gaan we onze buren en buurtbewoners ontmoeten
Juist wel want daar liggen de zonnepanelen op. Het is de linker hoekwoning, niet de rechterquote:Op zondag 19 april 2015 14:25 schreef Peter het volgende:
Volgens mij kloppen de daklijnen in de tekening van de zolder niet met de foto's van het huis. Aan de voorzijde zit geen schuin dak toch? Daar loopt de gevel recht naar boven..?
Oh, je tijdelijke woningquote:Op zaterdag 11 april 2015 19:43 schreef laziness het volgende:
[..]
Aangezien we nu tijdelijk zo wonen en hij spontaan meteen leerde fietsen denk ik dat hij een aardig idee heeft
Hij hoopt vooral op veel kindjes in de buurt (nu zijn er geen buren).
20 april bij het slaan van de eerste paal gaan we onze buren en buurtbewoners ontmoeten
[ link | afbeelding ]
vandaar! Ik dacht al..quote:Op zondag 19 april 2015 14:48 schreef laziness het volgende:
[..]
Juist wel want daar liggen de zonnepanelen op. Het is de linker hoekwoning, niet de rechter![]()
Het ligt aan de ventweg naast de N44 dus best veel verkeerslawaai. Al hoor je dat vrij snel niet meer.quote:Op zondag 19 april 2015 15:01 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh, je tijdelijke woning![]()
Daar zouden ze me met geen 100 paarden meer vandaan krijgen
Afhankelijk van de locatie![]()
Ja, daar was ik al bang voor.... veel natuurlijke ventilatiequote:Op zondag 19 april 2015 16:10 schreef laziness het volgende:
[..]
Het ligt aan de ventweg naast de N44 dus best veel verkeerslawaai. Al hoor je dat vrij snel niet meer.
Het bos er omheen is super maar zorgt ook voor zeer veel onderhoud.
En het is zeg maar het tegenovergestelde van mijn energiezuinige woning
De woonkeuken is wel
Maar ik snap je welquote:Op dinsdag 21 april 2015 12:58 schreef Barreltje het volgende:
Tnx!
Is dat "die ene winkel" op de eerste verdieping in een soort van bocht? (Lekker duidelijk ook)
Dat kan ze nou ook.quote:Op maandag 6 april 2015 19:39 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Als ik zo'n smak geld uitgeef wil ik d'r verdomme wel omheen kunnen lopen.
Ja, ik ben de kopersmap ingedoken en het is Itho type WPU.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 19:19 schreef cvboer2 het volgende:
Schiet mooi op hier. Weet je al welk merk warmtepomp er in komt?
Dank voor de info. Mooi spul. Wij hebben er ook een 8 tal van in onderhoud. Zijn weinig problemen mee.quote:Op vrijdag 12 juni 2015 20:53 schreef laziness het volgende:
[..]
Ja, ik ben de kopersmap ingedoken en het is Itho type WPU.
[ link | afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |