 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
 
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja Bestuursrecht 1 van Damen vond ik het waardeloos en het boek voor Bestuursrecht 3 is Bestuursrecht 2 van Damenquote:Op zondag 5 april 2015 21:54 schreef IPA35 het volgende:
Damen?
Ik heb die wel gekocht. Ze zeggen dat hij t.o.v. de vorige druk nogal is veranderd. En volgend jaar komt er weer een nieuwe druk...
 
			 
			
			
			Ik ga dat vak ook volgens, ik heb het boek in huis gehaald...quote:Op zondag 5 april 2015 21:58 schreef Henrys het volgende:
[..]
Ja Bestuursrecht 1 van Damen vond ik het waardeloos en het boek voor Bestuursrecht 3 is Bestuursrecht 2 van Damen
 
			 
			
			
			Zeg, dat Romeins Privaatrecht. Is dat moeilijk? Is er voorgeschreven literatuur?quote:
 
   
   
											 
			 
			
			
			Vond het niet moeilijk, maar dat is vaak zo als je er oprecht interesse in hebt. Voorgeschreven literatuur is er wel, een of ander Duits boek ten aanzien van het Romeinse privaatrecht. Maar Brandsma gaf aan dat ie ook wel snapt dat niet iedereen hetzelfde dure boek gaat aanschaffen. Je kon hem in de Engelse vertaling in de Ub/Jb reserveren, kopietjes maken et voila. Verder gaf Brandsma tijdens de lessen ook veel stencils meequote:Op zondag 5 april 2015 22:16 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Zeg, dat Romeins Privaatrecht. Is dat moeilijk? Is er voorgeschreven literatuur?
Justinianus

 
											 
			 
			
			
			Dus het is een engelstalig boek? En deze is ook gewoon verkrijgbaar (ik kan geen Duits).quote:Op zondag 5 april 2015 23:12 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Vond het niet moeilijk, maar dat is vaak zo als je er oprecht interesse in hebt. Voorgeschreven literatuur is er wel, een of ander Duits boek ten aanzien van het Romeinse privaatrecht. Maar Brandsma gaf aan dat ie ook wel snapt dat niet iedereen hetzelfde dure boek gaat aanschaffen. Je kon hem in de Engelse vertaling in de Ub/Jb reserveren, kopietjes maken et voila. Verder gaf Brandsma tijdens de lessen ook veel stencils mee
 
			 
			
			
			Van origine Duits maar ook uitgebracht in Engelse vertaling. Zit alleen te dubben wat de exacte naam ook alweer wasquote:Op zondag 5 april 2015 23:24 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Dus het is een engelstalig boek? En deze is ook gewoon verkrijgbaar (ik kan geen Duits).
(Misschien is dit voor mij interessant in de master.)

 
											 
			 
			
			
			Prijzigquote:Op zondag 5 april 2015 23:37 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Van origine Duits maar ook uitgebracht in Engelse vertaling. Zit alleen te dubben wat de exacte naam ook alweer was
Deze: http://www.amazon.com/The(...)dition/dp/019876426X
 
											 
			 
			
			
			Uhu, overigens zag Brandsma dat gelukkig ook zelf in. Dus omdat het klasje klein was besloot ie ons te voorzien van een lijvige uitdraai van relevante hoofdstukkenquote:
 
											 
			 
			
			
			Duits of Engels?quote:Op zondag 5 april 2015 23:43 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Uhu, overigens zag Brandsma dat gelukkig ook zelf in. Dus omdat het klasje klein was besloot ie ons te voorzien van een lijvige uitdraai van relevante hoofdstukken
 
			 
			
			
			Engels, Brandsma ging eerst kijken welke taal we het beste machtig warenquote:Op zondag 5 april 2015 23:49 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Duits of Engels?
Ik heb voor dit moment besloten volgens collegejaar het gewone Romeins Recht (RGS2) te volgen. Wat moet ik me daar bij voorstellen?
 
			 
			
			
			Juist.quote:Op maandag 6 april 2015 00:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Engels, Brandsma ging eerst kijken welke taal we het beste machtig waren
 
			 
			
			
			Das römische Privatrecht van Kaser? Daar is ook een Nederlandse vertaling va, wel wat beknopter, maar is een heel aardig boek om een beeld van het romeins privaatrecht te krijgen! Het is wel een ouder boek trouwens, maar ach zò verschrikkelijk veel zal er nou ook weer niet veranderd zijn.quote:Op zondag 5 april 2015 23:12 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Vond het niet moeilijk, maar dat is vaak zo als je er oprecht interesse in hebt. Voorgeschreven literatuur is er wel, een of ander Duits boek ten aanzien van het Romeinse privaatrecht. Maar Brandsma gaf aan dat ie ook wel snapt dat niet iedereen hetzelfde dure boek gaat aanschaffen. Je kon hem in de Engelse vertaling in de Ub/Jb reserveren, kopietjes maken et voila. Verder gaf Brandsma tijdens de lessen ook veel stencils mee

 
			 
			
			
			quote:
 
			 
			
			
			Allo, allo.quote:
 
			 
			
			
			Rechtse mensenquote:
 
											 
			 
			
			
			Het is materie waar ik ondertussen alweer ruim een jaar mee aan het stoeien ben geweest. Dus ik ben wel benieuwd wat ze ervan vinden ja.quote:
 
			 
			
			
			Dat is inderdaad wel het leuke van een verdediging ja, dat het in principe materie is waar je een specialist op (geworden) bent.quote:Op maandag 6 april 2015 19:45 schreef Mshauri het volgende:
[..]
Het is materie waar ik ondertussen alweer ruim een jaar mee aan het stoeien ben geweest. Dus ik ben wel benieuwd wat ze ervan vinden ja.
 
			 
			
			
			

 
			 
			
			
			Puur notariskantoor of combi van? Zoveel notariskantoren zijn er niet in Zwolle namelijkquote:Op maandag 6 april 2015 21:05 schreef Etsu het volgende:
Had laatst sollicitatie gestuurd naar een notariskantoor voor een stage. Een compliment over mijn CV en doorzettingsvermogen gekregen. Toch een afwijzing omdat zij geen stagiairs willen, maar wel een hint dat ik bij een andere vestiging (Leeuwarden/Zwolle) moest proberen.
Dus dat maar doen.
Ik ga voor Leeuwarden, kan ik mooi combineren met m'n 2de studie. Maar eerst hertentamen morgen inknallen.
 
											 
			 
			
			
			Puur.quote:Op maandag 6 april 2015 21:33 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Puur notariskantoor of combi van? Zoveel notariskantoren zijn er niet in Zwolle namelijk
 
											 
			 
			
			
			Wat heb ik in Ljouwert te zoeken? Aas dan op Zwolle ofcquote:Op maandag 6 april 2015 21:39 schreef Etsu het volgende:
[..]
Tssssssk.
Ik zal ooit eens nog wat hier posten.
 
											 
			 
			
			
			ik weet niet of zij plek voor stagiaires hebben. dat heeft die niet specifiek erbij vermeld, dus ik ga maar bij alle kantoren langs.quote:Op maandag 6 april 2015 21:39 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Wat heb ik in Ljouwert te zoeken? Aas dan op Zwolle ofc
 
			 
			
			
			 Lijkt me tof.
 Lijkt me tof. 
			 
			
			
			quote:Op maandag 6 april 2015 21:40 schreef Etsu het volgende:
[..]
ik weet niet of zij plek voor stagiaires hebben. dat heeft die niet specifiek erbij vermeld, dus ik ga maar bij alle kantoren langs.
quote:
 
			 
			
			
			Raar figuur. Sowieso de hele dag die infantiele zooi uitdragen, draai je helemaal van door volgens mij.quote:
 
			 
			
			
			Praktijkmasters zijn inderdaad tof en ik hoor inderdaad vaker dat ze niet strak naar cijfers kijken. 7 gemiddeld zou fijn zijn, maar dat is niet zo'n probleem maar motivatie, persoonlijkheid en bagage wegen veelal zwaarderquote:Op maandag 6 april 2015 21:42 schreef Etsu het volgende:
Trouwens, zo'n praktijkmaster heeft mn interesse wel opgewekt. Laatst gehoord dat ze niet kijken naar de cijfers, maar naar de motivatie etc. Pak je meteen stage mee.
Wellicht iets voor volgend jaar.Lijkt me tof.

Ha Erik, wat ben je weer lekker zuurquote:Op maandag 6 april 2015 22:28 schreef eriksd het volgende:
[..]
Raar figuur. Sowieso de hele dag die infantiele zooi uitdragen, draai je helemaal van door volgens mij.

 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Proficiat, erg netjes.quote:
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |