 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
 
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja Bestuursrecht 1 van Damen vond ik het waardeloos en het boek voor Bestuursrecht 3 is Bestuursrecht 2 van Damenquote:Op zondag 5 april 2015 21:54 schreef IPA35 het volgende:
Damen?
Ik heb die wel gekocht. Ze zeggen dat hij t.o.v. de vorige druk nogal is veranderd. En volgend jaar komt er weer een nieuwe druk...
 
			 
			
			
			Ik ga dat vak ook volgens, ik heb het boek in huis gehaald...quote:Op zondag 5 april 2015 21:58 schreef Henrys het volgende:
[..]
Ja Bestuursrecht 1 van Damen vond ik het waardeloos en het boek voor Bestuursrecht 3 is Bestuursrecht 2 van Damen
 
			 
			
			
			Zeg, dat Romeins Privaatrecht. Is dat moeilijk? Is er voorgeschreven literatuur?quote:
 
   
   
											 
			 
			
			
			Vond het niet moeilijk, maar dat is vaak zo als je er oprecht interesse in hebt. Voorgeschreven literatuur is er wel, een of ander Duits boek ten aanzien van het Romeinse privaatrecht. Maar Brandsma gaf aan dat ie ook wel snapt dat niet iedereen hetzelfde dure boek gaat aanschaffen. Je kon hem in de Engelse vertaling in de Ub/Jb reserveren, kopietjes maken et voila. Verder gaf Brandsma tijdens de lessen ook veel stencils meequote:Op zondag 5 april 2015 22:16 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Zeg, dat Romeins Privaatrecht. Is dat moeilijk? Is er voorgeschreven literatuur?
Justinianus

 
											 
			 
			
			
			Dus het is een engelstalig boek? En deze is ook gewoon verkrijgbaar (ik kan geen Duits).quote:Op zondag 5 april 2015 23:12 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Vond het niet moeilijk, maar dat is vaak zo als je er oprecht interesse in hebt. Voorgeschreven literatuur is er wel, een of ander Duits boek ten aanzien van het Romeinse privaatrecht. Maar Brandsma gaf aan dat ie ook wel snapt dat niet iedereen hetzelfde dure boek gaat aanschaffen. Je kon hem in de Engelse vertaling in de Ub/Jb reserveren, kopietjes maken et voila. Verder gaf Brandsma tijdens de lessen ook veel stencils mee
 
			 
			
			
			Van origine Duits maar ook uitgebracht in Engelse vertaling. Zit alleen te dubben wat de exacte naam ook alweer wasquote:Op zondag 5 april 2015 23:24 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Dus het is een engelstalig boek? En deze is ook gewoon verkrijgbaar (ik kan geen Duits).
(Misschien is dit voor mij interessant in de master.)

 
											 
			 
			
			
			Prijzigquote:Op zondag 5 april 2015 23:37 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Van origine Duits maar ook uitgebracht in Engelse vertaling. Zit alleen te dubben wat de exacte naam ook alweer was
Deze: http://www.amazon.com/The(...)dition/dp/019876426X
 
											 
			 
			
			
			Uhu, overigens zag Brandsma dat gelukkig ook zelf in. Dus omdat het klasje klein was besloot ie ons te voorzien van een lijvige uitdraai van relevante hoofdstukkenquote:
 
											 
			 
			
			
			Duits of Engels?quote:Op zondag 5 april 2015 23:43 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Uhu, overigens zag Brandsma dat gelukkig ook zelf in. Dus omdat het klasje klein was besloot ie ons te voorzien van een lijvige uitdraai van relevante hoofdstukken
 
			 
			
			
			Engels, Brandsma ging eerst kijken welke taal we het beste machtig warenquote:Op zondag 5 april 2015 23:49 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Duits of Engels?
Ik heb voor dit moment besloten volgens collegejaar het gewone Romeins Recht (RGS2) te volgen. Wat moet ik me daar bij voorstellen?
 
			 
			
			
			Juist.quote:Op maandag 6 april 2015 00:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Engels, Brandsma ging eerst kijken welke taal we het beste machtig waren
 
			 
			
			
			Das römische Privatrecht van Kaser? Daar is ook een Nederlandse vertaling va, wel wat beknopter, maar is een heel aardig boek om een beeld van het romeins privaatrecht te krijgen! Het is wel een ouder boek trouwens, maar ach zò verschrikkelijk veel zal er nou ook weer niet veranderd zijn.quote:Op zondag 5 april 2015 23:12 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Vond het niet moeilijk, maar dat is vaak zo als je er oprecht interesse in hebt. Voorgeschreven literatuur is er wel, een of ander Duits boek ten aanzien van het Romeinse privaatrecht. Maar Brandsma gaf aan dat ie ook wel snapt dat niet iedereen hetzelfde dure boek gaat aanschaffen. Je kon hem in de Engelse vertaling in de Ub/Jb reserveren, kopietjes maken et voila. Verder gaf Brandsma tijdens de lessen ook veel stencils mee

 
			 
			
			
			quote:
 
			 
			
			
			Allo, allo.quote:
 
			 
			
			
			Rechtse mensenquote:
 
											 
			 
			
			
			Het is materie waar ik ondertussen alweer ruim een jaar mee aan het stoeien ben geweest. Dus ik ben wel benieuwd wat ze ervan vinden ja.quote:
 
			 
			
			
			Dat is inderdaad wel het leuke van een verdediging ja, dat het in principe materie is waar je een specialist op (geworden) bent.quote:Op maandag 6 april 2015 19:45 schreef Mshauri het volgende:
[..]
Het is materie waar ik ondertussen alweer ruim een jaar mee aan het stoeien ben geweest. Dus ik ben wel benieuwd wat ze ervan vinden ja.
 
			 
			
			
			

 
			 
			
			
			Puur notariskantoor of combi van? Zoveel notariskantoren zijn er niet in Zwolle namelijkquote:Op maandag 6 april 2015 21:05 schreef Etsu het volgende:
Had laatst sollicitatie gestuurd naar een notariskantoor voor een stage. Een compliment over mijn CV en doorzettingsvermogen gekregen. Toch een afwijzing omdat zij geen stagiairs willen, maar wel een hint dat ik bij een andere vestiging (Leeuwarden/Zwolle) moest proberen.
Dus dat maar doen.
Ik ga voor Leeuwarden, kan ik mooi combineren met m'n 2de studie. Maar eerst hertentamen morgen inknallen.
 
											 
			 
			
			
			Puur.quote:Op maandag 6 april 2015 21:33 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Puur notariskantoor of combi van? Zoveel notariskantoren zijn er niet in Zwolle namelijk
 
											 
			 
			
			
			Wat heb ik in Ljouwert te zoeken? Aas dan op Zwolle ofcquote:Op maandag 6 april 2015 21:39 schreef Etsu het volgende:
[..]
Tssssssk.
Ik zal ooit eens nog wat hier posten.
 
											 
			 
			
			
			ik weet niet of zij plek voor stagiaires hebben. dat heeft die niet specifiek erbij vermeld, dus ik ga maar bij alle kantoren langs.quote:Op maandag 6 april 2015 21:39 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Wat heb ik in Ljouwert te zoeken? Aas dan op Zwolle ofc
 
			 
			
			
			 Lijkt me tof.
 Lijkt me tof. 
			 
			
			
			quote:Op maandag 6 april 2015 21:40 schreef Etsu het volgende:
[..]
ik weet niet of zij plek voor stagiaires hebben. dat heeft die niet specifiek erbij vermeld, dus ik ga maar bij alle kantoren langs.
quote:
 
			 
			
			
			Raar figuur. Sowieso de hele dag die infantiele zooi uitdragen, draai je helemaal van door volgens mij.quote:
 
			 
			
			
			Praktijkmasters zijn inderdaad tof en ik hoor inderdaad vaker dat ze niet strak naar cijfers kijken. 7 gemiddeld zou fijn zijn, maar dat is niet zo'n probleem maar motivatie, persoonlijkheid en bagage wegen veelal zwaarderquote:Op maandag 6 april 2015 21:42 schreef Etsu het volgende:
Trouwens, zo'n praktijkmaster heeft mn interesse wel opgewekt. Laatst gehoord dat ze niet kijken naar de cijfers, maar naar de motivatie etc. Pak je meteen stage mee.
Wellicht iets voor volgend jaar.Lijkt me tof.

Ha Erik, wat ben je weer lekker zuurquote:Op maandag 6 april 2015 22:28 schreef eriksd het volgende:
[..]
Raar figuur. Sowieso de hele dag die infantiele zooi uitdragen, draai je helemaal van door volgens mij.

 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Proficiat, erg netjes.quote:
 
											 
			 
			
			
			quote:
quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:16 schreef Blistering het volgende:
[..]
Proficiat, erg netjes.
Ik ga nog even aan de studie, laatste keer de boel doorlezen etc. 17:30 Kernvak Straf I tentamen
quote:
Thanks.quote:Op dinsdag 7 april 2015 11:00 schreef underground1009 het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!Al enig idee wat je nu gaat doen en waar?

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 Ben wel benieuwd, voor mij de eerste kennismaking met een Zuid-asser.
 Ben wel benieuwd, voor mij de eerste kennismaking met een Zuid-asser.  
  
											 
			 
			
			
			Succes!quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:16 schreef Blistering het volgende:
[..]
Proficiat, erg netjes.
Ik ga nog even aan de studie, laatste keer de boel doorlezen etc. 17:30 Kernvak Straf I tentamen
 
			 
			
			
			Gefeliciteerdquote:
 !
!Ik hoorde geruchten dat er uberhaupt niets meer werd opgehangen tegenwoordig?quote:Op dinsdag 7 april 2015 11:25 schreef IPA35 het volgende:
Is er iemand in de Weberhal? Hangt BPR1 er al?
Leuk! LISA is een leuke vereniging, eerstejaars dus? Is dat bezoek 28 mei of april?quote:Op dinsdag 7 april 2015 11:49 schreef underground1009 het volgende:
Of bestuursrecht 1 toevallig?
28 mei met LISA, vereniging voor recht en ict uit Groningen naar NautadutilhBen wel benieuwd, voor mij de eerste kennismaking met een Zuid-asser.
Iemand nog opmerkingen of tips daarvoor?
 
			 
			
			
			Thanks! Ik ga zo maar richting Utrecht.quote:Op dinsdag 7 april 2015 13:50 schreef nadiyaa het volgende:
[..]
Succes!
Ik ben met Inl. Bestuursrecht bezig..
 
			 
			
			
			Dat klinkt best wel asoquote:Op dinsdag 7 april 2015 14:37 schreef Henrys het volgende:
Voor de mensen die in de RUG UB studeren, kan je je spullen er ook s'nachts laten liggen?
 
			 
			
			
			Geen idee hoe je daar nou weer bij komt.quote:Op maandag 6 april 2015 23:04 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
[..]
Ha Erik, wat ben je weer lekker zuur
Doe maar normaal, dan doe je al gek genoeg nietwaar?
 
			 
			
			
			Om 10:00 is vaak alles al bezet. Was geen probleem toen het HBO verbod nog gold maar deze week zit het echt propvol. Vind het meer aso als mensen naar de UB gaan en vervolgens alleen maar op hun telefoon zitten.quote:Op dinsdag 7 april 2015 14:42 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Dat klinkt best wel aso
Zodat je sowieso een tafel hebt als je om 14.00 komt aankakken?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Eerder opstaan? En doordeweeks is de Harmonie ook gewoon open (en halfleeg).quote:Op dinsdag 7 april 2015 14:45 schreef Henrys het volgende:
[..]
Om 10:00 is vaak alles al bezet. Was geen probleem toen het HBO verbod nog gold maar deze week zit het echt propvol. Vind het meer aso als mensen naar de UB gaan en vervolgens alleen maar op hun telefoon zitten.
 
			 
			
			
			UB is een openbare voorziening helaasquote:Op dinsdag 7 april 2015 14:49 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Sowieso, als hbo'er heb je niets in de UB te zoeken, je betaalt er niet voor, dus je gaat er ook geen plek bezet houden.
Dus s'nachts je spullen achterlaten kan gewoon? Doe het ook liever niet maar harmonie vind ik echt niet fijn studeren, veel te gehorigquote:Op dinsdag 7 april 2015 15:01 schreef Giku het volgende:
[..]
Eerder opstaan? En doordeweeks is de Harmonie ook gewoon open (en halfleeg).
Vind die periodes wel weer achterlijk, weekend ervoor niet meepakken, tweede paasdag niet meepakken. Mag van mij wel iets uitgebreid worden.
En heb afgelopen weken vaak genoeg 'bezette' tafels gezien, waar tussen 08:30 en 10u dan niemand zat. Dat mag van mij ook aangepakt worden.
 
			 
			
			
			Ik mag hopen dat ze dan je spullen weghalen, en weggooien.quote:Op dinsdag 7 april 2015 15:09 schreef Henrys het volgende:
[..]
UB is een openbare voorziening helaas
[..]
Dus s'nachts je spullen achterlaten kan gewoon? Doe het ook liever niet maar harmonie vind ik echt niet fijn studeren, veel te gehorig
 
			 
			
			
			Nee, tweedejaarsquote:Op dinsdag 7 april 2015 14:13 schreef Giku het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
[..]
Ik hoorde geruchten dat er uberhaupt niets meer werd opgehangen tegenwoordig?
[..]
Leuk! LISA is een leuke vereniging, eerstejaars dus? Is dat bezoek 28 mei of april?
 Bestuursrecht 1 vorig jaar helaas niet gehaald
 Bestuursrecht 1 vorig jaar helaas niet gehaald  Heb jij ook bij LISA gezeten?
 Heb jij ook bij LISA gezeten?  
 

 
											 
			 
			
			
			Lekker.quote:
 Nu dus een paar maanden vakantie?
 Nu dus een paar maanden vakantie?
											 
			 
			
			
			Ik lees dat het vanmiddag zou komen...quote:Op dinsdag 7 april 2015 14:13 schreef Giku het volgende:
Ik hoorde geruchten dat er uberhaupt niets meer werd opgehangen tegenwoordig?
 
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			 Algemene wet bestuursrecht is nogal geel.
 Algemene wet bestuursrecht is nogal geel.
											 
			 
			
			
			Dat precies was ook mijn gevoel. Ik kon het resultaat daarom ook niet voor waar aannemen tot ik bij de nabespreking toch echt zag dat ze alles goed hadden opgeteld. Dus zeg nooit nooit, hoe kut het ook ging voor je gevoelquote:Op dinsdag 7 april 2015 16:28 schreef Etsu het volgende:
RPPV
Volgend jaar maar weer of ik moet een 6 eruit gesleept hebben, maar dat lijkt me onwaarschijnlijk
 
											 
			 
			
			
			Jij had een 9 man.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:00 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Dat precies was ook mijn gevoel. Ik kon het resultaat daarom ook niet voor waar aannemen tot ik bij de nabespreking toch echt zag dat ze alles goed hadden opgeteld. Dus zeg nooit nooit, hoe kut het ook ging voor je gevoel
 
			 
			
			
			 Als ik zo anderen hoor, begrepen ze hem ook niet dus dat geruststelt mij een beetje.
 Als ik zo anderen hoor, begrepen ze hem ook niet dus dat geruststelt mij een beetje. 
 
 
			 
			
			
			De her was dus vandaag hmm? Hoe ik aan die 9 gekomen ben komt eerder omdat CS/onderzoeksproject qua stof samenliepen met de HC's van RPPV en ik op die manier met de relevante lesstof aan het stoeien was.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:01 schreef Etsu het volgende:
[..]
Jij had een 9 man.
Ik nog niet eens een 3.
Fixed voor FARquote:Op dinsdag 7 april 2015 17:03 schreef Etsu het volgende:
Aanstaande vrijdag uitslag en ik wil het niet weten.
 
											 
			 
			
			
			Ja, herkansing. 70 herkansers omdat de 1ste kans erg slecht was gemaaktquote:Op dinsdag 7 april 2015 17:04 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
De her was dus vandaag hmm? Hoe ik aan die 9 gekomen ben komt eerder omdat CS/onderzoeksproject qua stof samenliepen met de HC's van RPPV en ik op die manier met de relevante lesstof aan het stoeien was.
 70 is best veel voor zo'n klein vak.
 70 is best veel voor zo'n klein vak. 
			 
			
			
			Whut, das toch praktisch 1 heel cohort + recidivisten of wat voor notarieel? Niemand anders pakt RPPV toch mee?quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:04 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ja, herkansing. 70 herkansers omdat de 1ste kans erg slecht was gemaakt70 is best veel voor zo'n klein vak.
 
			 
			
			
			Master fiscaal hebben dat vak ook. En veel notariële studenten idd.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:06 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Whut, das toch praktisch 1 heel cohort + recidivisten of wat voor notarieel? Niemand anders pakt RPPV toch mee?
 
			 
			
			
			Geruststelt?quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:03 schreef Etsu het volgende:
Er was 1 vraag die ik echt niet snapte en hij was goed voor 20 puntenAls ik zo anderen hoor, begrepen ze hem ook niet dus dat geruststelt mij een beetje.
En paar vragen waren goed voor 5 punten en moest je 1 artikel neerpennen, maar dat zal vast te makkelijk over gedacht zijn.
Volgende week vrijdag uitslag en ik wil het niet weten.
 
			 
			
			
			Is ook geinig met PF, voor rechtsgeleerdheid pas in de masterquote:Op dinsdag 7 april 2015 17:07 schreef Etsu het volgende:
[..]
Master fiscaal hebben dat vak ook. En veel notariële studenten idd.
Ik zag iig meer ba-studenten dan ma-studenten.
 voor notarieel al in de bachelor
 voor notarieel al in de bachelor  
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 . Kan me wel een leukere bezigheid verzinnen die dag terwijl ik jarig ben
. Kan me wel een leukere bezigheid verzinnen die dag terwijl ik jarig ben   
											 
			 
			
			
			Straf2oudquote:Op dinsdag 7 april 2015 17:15 schreef Joosie200 het volgende:
Vrijdagmiddag de her van straf 2 oud maken, jeuj. Kan me wel een leukere bezigheid verzinnen die dag terwijl ik jarig ben
 
											 
			 
			
			
			Je komt niet toevallig langs Weberhal, nee?quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:15 schreef Joosie200 het volgende:
Vrijdagmiddag de her van straf 2 oud maken, jeuj. Kan me wel een leukere bezigheid verzinnen die dag terwijl ik jarig ben
 
			 
			
			
			Dag erop digitaal naar ik begrijp.quote:
 
			 
			
			
			Ga er zelf heen. Of je wacht tot morgen en tot die tijd hou je op met zeuren.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:16 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Je komt niet toevallig langs Weberhal, nee?
 
			 
			
			
			Kwakman is baas, maar ik wil straf 3 nieuw halen, komen ze een keertje rond 20 april mee aanzetten (drie weken na het tentamenquote:
 ) Tegelijkertijd wil ik geen kans onbenut laten dus straf 2 oud ook maar halen. Gewoon omdat het kan en dan lekker in het weekend verjaardagsbbq met veul zon en 20 graden
) Tegelijkertijd wil ik geen kans onbenut laten dus straf 2 oud ook maar halen. Gewoon omdat het kan en dan lekker in het weekend verjaardagsbbq met veul zon en 20 graden   
											 
			 
			
			
			Ja, maar niet zichtbaar.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:18 schreef underground1009 het volgende:
[..]
Zelfde dag, op de verscheidene facebookgroepen
 
			 
			
			
			Dat klopt. Ik hou die ook in de gaten.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:18 schreef underground1009 het volgende:
[..]
Zelfde dag, op de verscheidene facebookgroepen
 
			 
			
			
			2 uur en drie kwartier met de trein kerel.quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:18 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ga er zelf heen. Of je wacht tot morgen en tot die tijd hou je op met zeuren.
 
			 
			
			
			Niet toevallig neequote:Op dinsdag 7 april 2015 17:16 schreef IPA35 het volgende:
[..]
Je komt niet toevallig langs Weberhal, nee?
 
			 
			
			
			Hmmmm. Cryptisch.quote:
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 7 april 2015 17:23 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Kan wel even spieken als ik klaar ben met de her
 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |