Emily Nereng, http://ak2.polyvoreimg.com/cgi/img-thing/size/l/tid/36747380.jpgquote:
Zou doenquote:Op woensdag 4 maart 2015 17:40 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Emily Nereng, http://ak2.polyvoreimg.com/cgi/img-thing/size/l/tid/36747380.jpg
Ahh, freewheel = vrijloop?quote:Op woensdag 4 maart 2015 18:24 schreef quinoahipster het volgende:
Geluid van de vrijloop verschilt per merk.
Shimano is vrij stil, Campa wat lawaaieriger, Hope en King maken episch lawaai
Wel een beetje glijmiddel aandoen als je ze in schuift want voor je het weet breekt het laatste stukje af. Nee geen Durex Play, maar gewoon wat IPA dat snel weer verdampt.quote:Op woensdag 4 maart 2015 16:14 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Oke, dus dit:
[ afbeelding ]
Past dan gewoon in mijn huidige Shimanosysteem?
Komt omdat het een ander type of merk naaf is natuurlijk. Chris King Angry Bird, dan heb je geen bel meer nodig.quote:Op woensdag 4 maart 2015 18:21 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Ik heb nu een nieuw achterwieltje op m'n fietsje gezet, alleen deze 'ratelt' als ik hem draai. Zo'n standaard geluid dat je wel vaker hoort bij fietsen, vooral als je doorrolt en je trappers staan stil. Waar komt dit door? Dit had ik niet bij mijn vorige wiel, en het zijn beide wielen met een freewheel cassette.
En wat doe ik hieraan? En waarom zou een ander type naaf niet werken met een simpele ketting/tandwiel?quote:Op woensdag 4 maart 2015 18:53 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Komt omdat het een ander type of merk naaf is natuurlijk. Chris King Angry Bird, dan heb je geen bel meer nodig.
Ik zou 'm wegflikkeren als het geluid je niet bevalt.quote:Op woensdag 4 maart 2015 20:30 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
En wat doe ik hieraan? En waarom zou een ander type naaf niet werken met een simpele ketting/tandwiel?
Ik heb het niet over het geluid van de vrijloop, ik heb het over het feit dat de ketting/het tandwiel voor een enorm krakend geluid zorgt wat echt niet normaal kan zijn. Het geluid van de terugloop vind ik juist wel tofquote:Op woensdag 4 maart 2015 20:50 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Ik zou 'm wegflikkeren als het geluid je niet bevalt.Of je laat er een FM (f i e t s e n m a k e r voo jou) naar kijken, want ik denk niet dat je hier de oplossing zal vinden.
Lekker stiekem je benen stilhouden is er met Mavic ook niet bijquote:Op woensdag 4 maart 2015 18:24 schreef quinoahipster het volgende:
Geluid van de vrijloop verschilt per merk.
Shimano is vrij stil, Campa wat lawaaieriger, Hope en King maken episch lawaai
Weightweenies halen ze d'r uit.quote:Op woensdag 4 maart 2015 17:21 schreef kaasplankje het volgende:
Nergens voor nodig ook dat schroefje, typisch shimano.
Je tandwiel is te versleten voor je nieuwe ketting denk ik.quote:Op woensdag 4 maart 2015 22:34 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
[..]
Ik heb het niet over het geluid van de vrijloop, ik heb het over het feit dat de ketting/het tandwiel voor een enorm krakend geluid zorgt wat echt niet normaal kan zijn. Het geluid van de terugloop vind ik juist wel tof
Niet heel bijzonderquote:Op woensdag 4 maart 2015 17:23 schreef Oksel het volgende:
Ik ga op een varende boot rondjes rennen denk ik. Ben benieuwd hoe dat er uit ziet op Strava.
quote:Op donderdag 5 maart 2015 07:55 schreef MarcoD het volgende:
Nog een mooie foto serie van afgelopen zaterdag:
http://imgur.com/a/PQGRj
Goede heatmap!quote:Op donderdag 5 maart 2015 09:14 schreef Z het volgende:
Ik heb wel eens een helft gehockeyd met een telefoon in m'n achterzak. Dat ziet er leuker uit dan rennen op een boot.
[ link | afbeelding ]
Daar hoef je tegenwoordig je telefoon niet voor in je achterzak te hebben (lijkt me onhandig als daar een bal tegenaan komt), je kunt een klein ontvangertje op je veters hebben en die uitlezen.quote:Op donderdag 5 maart 2015 09:14 schreef Z het volgende:
Ik heb wel eens een helft gehockeyd met een telefoon in m'n achterzak. Dat ziet er leuker uit dan rennen op een boot.
[ link | afbeelding ]
Lekker he?quote:Op donderdag 5 maart 2015 08:32 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Echt alleen de eerste paar km heb ik nog de lamp nodig voor het woon-werken. Het was even leuk, dat gefiets in het donker, maar dit is toch wel meer genot hoor
Had je nou maar een spatbordje he? Dan had je nog een droge bipsquote:Op donderdag 5 maart 2015 10:20 schreef ddx het volgende:
Alleen jammer dat de wegen nog nat waren vanmorgen.
Lag zelfs nog wat ijs op sommige stukkenquote:Op donderdag 5 maart 2015 10:20 schreef ddx het volgende:
Alleen jammer dat de wegen nog nat waren vanmorgen.
Er werd nog gestrooid vanmorgen. Ik vond het aan de frisse kant ivm andere dagenquote:Op donderdag 5 maart 2015 10:22 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Lag zelfs nog wat ijs op sommige stukken
Zo nat was het gelukkig ook weer niet, alleen jammer dat fiets vanavond weer schoongemaakt moet worden.quote:Op donderdag 5 maart 2015 10:22 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Had je nou maar een spatbordje he? Dan had je nog een droge bips
leuk, heb je ze ook nog high res?quote:Op donderdag 5 maart 2015 07:55 schreef MarcoD het volgende:
Nog een mooie foto serie van afgelopen zaterdag:
http://imgur.com/a/PQGRj
jep, stuur even mail adres ofzo stuur ik ze daar heen.quote:Op donderdag 5 maart 2015 11:25 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
leuk, heb je ze ook nog high res?
Romantischquote:Op donderdag 5 maart 2015 12:26 schreef kaasplankje het volgende:
hey kano moest nog aan je denken vandaag
Oh, is nergens te krijgen hier ofzoquote:Op donderdag 5 maart 2015 00:42 schreef DrNick het volgende:
Ik ben dus op zoek naar wat nieuwe kleren, en deze leken me wel tof: http://www.specialized.co(...)parel/rbx-pro-jersey
Met deze bib: http://www.specialized.co(...)el/rbx-pro-bib-short
Wat vinden jullie?
quote:Op donderdag 5 maart 2015 12:26 schreef kaasplankje het volgende:
hey kano moest nog aan je denken vandaag bij breur ijzerwaren
[ afbeelding ]
https://www.google.de/sea(...)o&gs_l=products-cc.3..0.818.818.0.1428.1.1.0.0.0.0.38.38.1.1.0.msedr...0...1ac.1.62.products-cc..0.1.38.YqJQZEBp7L4&gws_rd=sslquote:
Thanksquote:Op donderdag 5 maart 2015 14:14 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
https://www.google.de/sea(...)o&gs_l=products-cc.3..0.818.818.0.1428.1.1.0.0.0.0.38.38.1.1.0.msedr...0...1ac.1.62.products-cc..0.1.38.YqJQZEBp7L4&gws_rd=ssl
https://www.google.co.uk/(...)o&gs_l=products-cc.3..0.652.7166.0.7260.21.20.1.0.0.0.71.1019.20.20.0.clfrh...0...1.1.62.products-cc..1.20.988.F2ckvFBkjP0&gws_rd=ssl
Castelli valt over het algemeen wel wat kleiner, Castelli broeken heb ik altijd in maatje M, terwijl ik normaal maat S draag.quote:Op donderdag 5 maart 2015 14:16 schreef DrNick het volgende:
[..]
Thanks
Qua maten, als Castelli een S zou zijn, is dat dan hier ook zo? Heb het een en ander opgemeten, en volgens de maattabel zou het ook dat zijn.
Even checken bij de webshop wat voor regeling ze hebben met terugsturen. Als deze in orde is gewoon een S en M bestellen en de verkeerde maat terugsturen.quote:Op donderdag 5 maart 2015 14:16 schreef DrNick het volgende:
[..]
Thanks
Qua maten, als Castelli een S zou zijn, is dat dan hier ook zo? Heb het een en ander opgemeten, en volgens de maattabel zou het ook dat zijn.
Probleem is alleen dat ik nog geen webshop heb kunnen vinden die ze opstuurt. De Nederlandse website van Specialized mist een heel gedeelte kleding.quote:Op donderdag 5 maart 2015 14:54 schreef ratatat het volgende:
[..]
Even checken bij de webshop wat voor regeling ze hebben met terugsturen. Als deze in orde is gewoon een S en M bestellen en de verkeerde maat terugsturen.
Waarom wil je per se specialized dan? Om de pasvorm ofzo? Qua looks vind ik die kleding die je linkte nou niet erg bijzonder, al helemaal niet voor die prijs..quote:Op donderdag 5 maart 2015 14:56 schreef DrNick het volgende:
[..]
Probleem is alleen dat ik nog geen webshop heb kunnen vinden die ze opstuurt. De Nederlandse website van Specialized mist een heel gedeelte kleding.
Heb de concept store in Assen eens gemaild of ze het ook op zouden kunnen bestellen.
Het is gewoon een zwarte bib inderdaadquote:Op donderdag 5 maart 2015 14:58 schreef iScream. het volgende:
[..]
Waarom wil je per se specialized dan? Om de pasvorm ofzo? Qua looks vind ik die kleding die je linkte nou niet erg bijzonder, al helemaal niet voor die prijs..
Die jerseyquote:Op donderdag 5 maart 2015 14:58 schreef iScream. het volgende:
[..]
Waarom wil je per se specialized dan? Om de pasvorm ofzo? Qua looks vind ik die kleding die je linkte nou niet erg bijzonder, al helemaal niet voor die prijs..
Da's minder.quote:Op donderdag 5 maart 2015 14:59 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Het is gewoon een zwarte bib inderdaadAls ze deze niet bezorgen 10 anderen lijkt me maar goed.
Scoort nog vrij matig in de tests ook:
http://www.bikeradar.com/(...)bib-shorts-13-47391/
http://www.tredz.co.ukquote:Op donderdag 5 maart 2015 14:56 schreef DrNick het volgende:
[..]
Probleem is alleen dat ik nog geen webshop heb kunnen vinden die ze opstuurt. De Nederlandse website van Specialized mist een heel gedeelte kleding.
Heb de concept store in Assen eens gemaild of ze het ook op zouden kunnen bestellen.
Dat is de comp en niet de pro, al weet ik niet wat het verschil tussen die twee is.quote:Op donderdag 5 maart 2015 14:59 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Het is gewoon een zwarte bib inderdaadAls ze deze niet bezorgen 10 anderen lijkt me maar goed.
Scoort nog vrij matig in de tests ook:
http://www.bikeradar.com/(...)bib-shorts-13-47391/
Echt het lelijkste zadel ooit.quote:Op donderdag 5 maart 2015 15:07 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Dat nieuwe zadel van specialized waar Boom nu mee rijdt ziet er echt vaag uit trouwens
[ afbeelding ]
maar lijkt me wel lekker zitten
Oeh, neat, maar ik vind hem niet echt mooiquote:Op donderdag 5 maart 2015 15:21 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dat shirt kost je niet veel meer als dat specialized shirt van jou hoor
Teamkledingquote:Op donderdag 5 maart 2015 15:23 schreef kaasplankje het volgende:
Bij hopmans hebben ze een hele zolder vol hangen met oude teamkleding, shirts en broeken tussen 20/50 Euro. Er zitten wel leuke dingen tussen.
Ja, sommige dingen zijn wel cool hoor, zoals die columbia shirts, of zo'n Duits teamshirt oid, wat boeit het. Toen ik begon deed ik ook gewoon afdankertjes aan. Tis allemaal nieuw en de kwaliteit is goed. Ik vind dat niet triester dan een toerder in met zijn fiets matchende toerkleding.quote:
quote:Op donderdag 5 maart 2015 15:16 schreef Levitas het volgende:
Deze weerVanavond mooi weer een paar blokjes om.
Ook maar even online shoppen voor wat voorjaarskleding. Shirt met lange mouw, armwarmers en tzt een nieuwe korte broek. Jullie nog tips voor toffe wielershirts? Moet natuurlijk wel soigne bij m'n matzwarte fiets+ blauwe tinten passen
Ik heb gister beenstukken, lang shirt met windstopper en bibshort van dhb bij wiggle besteld. Was allemaal met 40-60% korting dus kostte totaal 77 euro. Misschien de moeite om daar eens te kijken.quote:Op donderdag 5 maart 2015 15:16 schreef Levitas het volgende:
Deze weerVanavond mooi weer een paar blokjes om.
Ook maar even online shoppen voor wat voorjaarskleding. Shirt met lange mouw, armwarmers en tzt een nieuwe korte broek. Jullie nog tips voor toffe wielershirts? Moet natuurlijk wel soigne bij m'n matzwarte fiets+ blauwe tinten passen
Ik heb altijd zo'n mesh onderhemd van Outwet aan, fijne dingen. Die onderhemden die ze af en toe bij Lidl verkopen vind ik trouwens ook prima dingen, sluiten mooi aan en lage halsquote:Op donderdag 5 maart 2015 15:00 schreef Andyy het volgende:
Weet iemand een goed wit ondershirtje met een lage nek en die zo strak mogelijk zit?![]()
Al m'n ondershirtjes steken uit boven m'n aero shirtjes nu
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |