als je zou leren lezen dan zou je snappen dat het gross wat er uit je mond komt volledige kak zonder inhoud is.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:24 schreef probeer het volgende:
[..]
Heb je ook daadwerkelijk iets inhoudelijks te melden?
Ja. Ok. Mijn mening is totaal waardeloos. En wat is jouw, o zo geweldige, verhaal dan wel niet? Ik ben nu zeer benieuwd.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:28 schreef Evie het volgende:
[..]
als je zou leren lezen dan zou je snappen dat het gross wat er uit je mond komt volledige kak zonder inhoud is.
Lijkt mij aanzienlijk inhoudsvol wat er staat.
ik ruik een psychopatenluchtje..quote:Op zondag 15 februari 2015 20:29 schreef probeer het volgende:
[..]
Ja. Ok. Mijn mening is totaal waardeloos. En wat is jouw, o zo geweldige, verhaal dan wel niet? Ik ben nu zeer benieuwd.
Wow. Nog een persoonlijke aanval. Goed. Ok.quote:
stel die vraag eens aan jezelf.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:30 schreef probeer het volgende:
[..]
Wow. Nog een persoonlijke aanval. Goed. Ok.
Nog iets nuttigs te melden dat geen kritiek op een ander is?
quote:
quote:Op zondag 15 februari 2015 14:12 schreef probeer het volgende:
Waarom wordt er bij de beslissing van de vrouw geen waardeoordeel uitgesproken? (want haar keuze, en kritiek geven wordt gezien als het aanpraten van een schuldgevoel)
En waarom staat tegelijkertijd dit topic vol met oordelen over de mening van de man? Een mening die er vóór de beslissing volgens velen hier, niet eens toe doet. En ná de beslissing, lijkt de mening van de man alleen maar correct te zijn als die overeen komt met wat de vrouw wil (lees: gedaan heeft).
Het lijkt er hier serieus een beetje op alsof het enige wat een man goed kan doen, is dat hij het eens is met zijn vrouw.
quote:Op zondag 15 februari 2015 14:17 schreef probeer het volgende:
[..]
Is goed. Trek het maar in het extreme.
Volgens mij heb ik in deze hele topicreeks geen enkele man (wellicht een trollende uitzondering nagelaten) horen zeggen dat een man het recht heeft om een abortus al dan niet af te dwingen.
Wel is er inderdaad, gevraagd om begrip en het uberhaupt overwegen, wanneer een man de zwangerschap wel wil en de vrouw niet. Nog steeds nergens sprake van dwang, alleen maar de vraag om de mening van de man te overwegen.
Hoe je dat dan opeens omdraait naar het recht van vrouwen om sterilisatie af te dwingen .. is echt volkomen onterechte en zeer vergezochte bullshit.
Volgens mij ging deze topicreeks namelijk vooral over openheid en elkaar informeren.
Beetje jammer dat het is vervallen in het generaliseren van 'de man'. En dan ook alleen maar als meneer het niet eens is met mevrouw, want als hij dezelfde mening heeft is het natuurlijk allemaal wel goed.
quote:Op zondag 15 februari 2015 14:44 schreef probeer het volgende:
[..]
Hier is zeer waarschijnlijk dan ook iedereen het mee eens. Ik in ieder geval wel.
De verongelijkte reacties gaan over situaties waarin "Er wordt veel over gepraat samen, beide partners nemen de wensen van de ander serieus en samen probeer je tot een oplossing te komen waar je het beide mee eens bent." niet of nauwelijks gebeurt.
quote:Op zondag 15 februari 2015 15:06 schreef probeer het volgende:
[..]
Dat eerste, daar heb je een punt. Dat had ik beter anders kunnen verwoorden, zodat het beter over kwam en er geen gedoe over ontstaat.
En die gedeelde verantwoordelijkheid zie ik als: vrouw zorgt voor correct gebruik van de pil. Man zorgt voor correct gebruik van het condoom.
Want volgens mij zit er helemaal niemand tijdens het voorspel te wachten op een "weet je zeker dat je de pil wel goed ingenomen hebt? was je misselijk vanochtend? Heb je onlangs een antibiotica kuur gehad?" of een "Ok, leuk, maar hoe weet ik dat die condoom niet lek is?" of een "Mooi, hij zit er omheen. Nu wil ik even kijken of je het wel goed gedaan hebt!"
Daarbij heb ik (en met mij waarschijnlijk vele anderen) aardig wat kortdurende seksuele contacten waarbij het compleet onrealistisch is om gedeelde verantwoordelijkheid te nemen over het dagelijks innemen van een pilletje door de een, of het kopen en omdoen van een condoom door de ander.
Daar hebben we onder andere seksuele voorlichting voor. Zodat men dat zelf kan, en niet afhankelijk is van de ander.
Maar inderdaad, nogmaals, excuses voor de toon van mijn 1e post.
quote:Op zondag 15 februari 2015 15:21 schreef probeer het volgende:
[..]
Dan zijn we het hierover inderdaad helemaal met elkaar eens, ook het verschil tussen vaste relatie en kortdurende seksuele contacten. Al duurde het (door mijn stomme reactie) helaas tot post #150 om daar achter te komen
Ik geef toe .. wellicht lees ik bij dit onderwerp (man-vrouw-ongeboren kind) eerder een negatieve lading in iemands post, om daar vervolgens tegen in te kunnen gaan in een discussie. In plaats van het zoeken naar iets positiefs, om vanuit overeenstemming verder de dialoog aan te gaan.
Laten we zeggen dat dat voortkomt uit emotie. Ondanks dat ik er, door mijn biologische opmaak, logischerwijs nooit zo veel over te zeggen heb als dat ik eigenlijk zou willen, gaat het me wel erg aan het hart. En wellicht is dat het 'm juist bij veel mannen. We snappen verdomde goed dat de uiteindelijke beslissing niet bij ons ligt, maar vinden dat soms lastig te verkroppen. Voornamelijk omdat de gevolgen van die beslissing wel weer op het bordje van beiden komen.
Na de onzin die er uit je mond kwam heb ik serieus geen zin om de rest van je bagger door te lezen FYI.quote:
Ik vind echt dat je zeer onterecht tegen hem van leer trekt.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:35 schreef Evie het volgende:
[..]
Na de onzin die er uit je mond kwam heb ik serieus geen zin om de rest van je bagger door te lezen FYI.
quote:Op zondag 15 februari 2015 20:35 schreef Evie het volgende:
[..]
Na de onzin die er uit je mond kwam heb ik serieus geen zin om de rest van je bagger door te lezen FYI.
Ik wil eerst zeggen dat ik het fijn vindt dat je blijft reageren, ook al is het nogal een gespannen discussie.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:17 schreef erodome het volgende:
De balans is toch al scheef, of moeten mannen ook hun halve leven aan gare hormonen om een zwangerschap te voorkomen? Dit komt ook door die biologie, het is niet anders, maar het maakt het wel scheef.
De man heeft zat te vertellen, hij kan zorgen dat er geen zwangerschap ontstaat, hij kan een partner zoeken met wie hij op 1 lijn zit hiermee.
Een man die wel een kind wilt zit met gebakken peren, / als de vrouw iets anders wil dan hij dus.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:17 schreef erodome het volgende:
Hoe zit een man die geen kind wil met de gebakken peren als de vrouw die vrucht weghaalt?
Mensen zijn niet altijd eerlijk / meningen veranderen / niks staat op papier... Je kunt zoveel dingen bespreken maar dat maakt nog niet dat er naar gehandeld wordt... Als jij een methode kunt verzinnen waarin dat allemaal goed gaat zonder dat dat tot moeilijke situaties leidt.. I'm listening.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:17 schreef erodome het volgende:
Aangezien je na kan denken voordat je neukt is dit hartstikke realistisch, zat mensen die er zo over denken, die op 1 lijn zitten met wat jij hierin wil.
Ja maar is dus ook weer omdat het het lichaam van de vrouw is - een onbespreekbaar punt. Ook al was er eerder ''afgesproken'' het kind uit te dragen, dan nog kan de vrucht voor het einde van het abortustermijn weggehaald worden.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:17 schreef erodome het volgende:
Zoals je misschien al wel begrepen hebt vind ik dat heel erg, maar de verhalen van vaders die zich bedenken komen toch echt veel vaker voor.
Al met al vind ik de optie dat kind uitdragen en hem laten opvoeden door de vader dan zeker iets waar over nagedacht dient te worden.
De mannen willen denk ik geen verantwoordelijkheid aangaan omdat ze naar hun gevoel niks te zeggen hebben, het lot van de man wordt in deze volledig beslist door de vrouw. Dat vinden ze niet fijn. En daarom is die discussie zo gespannen en fel.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:17 schreef erodome het volgende:
Van de mannen die over die ongelijkheid klagen, terwijl er wel ongelijkheid is, maar dan wel in het voordeel van de man. Wat deze jankende mannen willen is geen enkele verantwoordelijkheid ipv een gedeelde verantwoordelijkheid.
De praktijk is meer dat het wel degelijk een verplichting is, het wordt dat zelfs als een vanzelfsprekendheid gezien. Die biologie maakt dat er heel veel meer gewicht ligt op het voorkomen van een zwangerschap bij de vrouw. Net zoals de man dus in het nadeel is als die zwangerschap een feit is.quote:Op zondag 15 februari 2015 20:41 schreef ludovico het volgende:
[..]
Ik wil eerst zeggen dat ik het fijn vindt dat je blijft reageren, ook al is het nogal een gespannen discussie.
Die hormonen is natuurlijk geen verplichting, als een vrouw aan de pil zit dan ben ik het met je eens dat de man daar wel blij mee mag zijn.
Ja de biologie maakt het heel scheef, maar als de biologie de schuldige is dan zou de maatschappij er iets mee moeten doen en niet de man als die dus blijkbaar niet de schuldige is.
De man heeft zat te vertellen... Nee dus, ja hij kan meewerken met de anticonceptie dat is zeker zo, maar als de vrouw zwanger raakt houdt de zeggenschap op, en daar praten we nu over.
Klopt, maar de kans dat hij absoluut wel een kind wil en zij dat kind laat aborteren is niet heel groot, je hebt het dan over extreme uitzonderingen.quote:Een man die wel een kind wilt zit met gebakken peren, / als de vrouw iets anders wil dan hij dus.
Je kan niet alles afdekken, aan beide kanten zullen er misstanden zijn, welke manier je ook kiest. De vraag is wat levert welke manier op aan misbruik?quote:Mensen zijn niet altijd eerlijk / meningen veranderen / niks staat op papier... Je kunt zoveel dingen bespreken maar dat maakt nog niet dat er naar gehandeld wordt... Als jij een methode kunt verzinnen waarin dat allemaal goed gaat zonder dat dat tot moeilijke situaties leidt.. I'm listening.
Maar hoe groot is die kans? Wil je echt de deur naar veel meer andere misstanden openzetten om deze zeer kleine kans af te vangen?quote:Ja maar is dus ook weer omdat het het lichaam van de vrouw is - een onbespreekbaar punt. Ook al was er eerder ''afgesproken'' het kind uit te dragen, dan nog kan de vrucht voor het einde van het abortustermijn weggehaald worden.
Om eerlijk en wat botter te zijn...quote:De mannen willen denk ik geen verantwoordelijkheid aangaan omdat ze naar hun gevoel niks te zeggen hebben, het lot van de man wordt in deze volledig beslist door de vrouw. Dat vinden ze niet fijn. En daarom is die discussie zo gespannen en fel.
Ik voel me niet verplicht hormonen te nemen ter anticonceptie, zal er niet snel weer aan beginnen.quote:Op zondag 15 februari 2015 21:44 schreef erodome het volgende:
[..]
De praktijk is meer dat het wel degelijk een verplichting is, het wordt dat zelfs als een vanzelfsprekendheid gezien. Die biologie maakt dat er heel veel meer gewicht ligt op het voorkomen van een zwangerschap bij de vrouw. Net zoals de man dus in het nadeel is als die zwangerschap een feit is.
Om toch nog maar even te reageren op je aanval van 10 pagina's terug:quote:Op zondag 15 februari 2015 18:12 schreef Evie het volgende:
[..]
Jij denkt serieus dat je mensen niet onterecht een schuldgevoel aan kan praten?omg how naive
Gefeliciteerd, 230 reacties zonder gegeneraliseer down the drain dankzij deze post. Goed bezig met het vervuilen van de discussie.quote:Op zondag 15 februari 2015 21:44 schreef erodome het volgende:
Om eerlijk en wat botter te zijn...
Mannen willen geen verantwoordelijkheid omdat ze seks los zien van de consequenties en dat is een stevige luxepositie die vrouwen niet kennen.
Ze willen die 2 niet aan elkaar koppelen, want dat is sfeerverlagend. Vrouwen hebben die luxe niet.
quote:Op zondag 15 februari 2015 21:44 schreef erodome het volgende:
Om eerlijk en wat botter te zijn...
Mannen willen geen verantwoordelijkheid omdat ze seks los zien van de consequenties en dat is een stevige luxepositie die vrouwen niet kennen.
Ze willen die 2 niet aan elkaar koppelen, want dat is sfeerverlagend. Vrouwen hebben die luxe niet.
Ik ben het er ook nog eens totaal niet mee eens. Natuurlijk zullen die mannen er tussen zitten, net zoals er zeker wel vrouwen zijn willen profiteren van mannen.quote:Op maandag 16 februari 2015 06:30 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, 230 reacties zonder gegeneraliseer down the drain dankzij deze post. Goed bezig met het vervuilen van de discussie.
Het is je nog nooit opgevallen dat er bijna vanuit wordt gegaan dat je dat wel doet?quote:Op zondag 15 februari 2015 22:38 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ik voel me niet verplicht hormonen te nemen ter anticonceptie, zal er niet snel weer aan beginnen.
Dat moet maar gewoon geaccepteerd worden.
Nee, ik heb nooit de druk gevoeld of het idee gehad dat dat als vanzelfsprekend aangenomen wordt.quote:Op maandag 16 februari 2015 10:40 schreef erodome het volgende:
[..]
Het is je nog nooit opgevallen dat er bijna vanuit wordt gegaan dat je dat wel doet?
Sorry, maar dat was iets wat ik meegenomen heb uit een vorige discussie erover, waaruit bleek dat bv vragen naar anticonceptie niet gedaan werd omdat dat sfeerverlagend was. Beetje mee opletten ging het dan om.quote:Op maandag 16 februari 2015 06:30 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, 230 reacties zonder gegeneraliseer down the drain dankzij deze post. Goed bezig met het vervuilen van de discussie.
Dat vind ik heel erg apart, serieus.quote:Op maandag 16 februari 2015 10:43 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Nee, ik heb nooit de druk gevoeld of het idee gehad dat dat als vanzelfsprekend aangenomen wordt.
Dit gaat niet om profiteren, dit gaat gewoon om het feit dat mannen dat niet hebben, daar gewoon veel minder bij stilstaan.quote:Op maandag 16 februari 2015 09:45 schreef miss_sly het volgende:
[..]
[..]
Ik ben het er ook nog eens totaal niet mee eens. Natuurlijk zullen die mannen er tussen zitten, net zoals er zeker wel vrouwen zijn willen profiteren van mannen.
Maar ik denk dat tegenwoordig het gros van de mannen zich zeer wel bewust is van de mogelijke gevolgen van seks. Ik denk wel dat ze over het algemeen wat gemakkelijker denken over abortus, maar dat is ook niet vreemd.
Daarnaast hebben vrouwen zeker wel een hele goede positie tegenwoordig als het erom gaat niet zwanger te worden. Er zijn vele soorten anticonceptie die ze zelf kan gebruiken en bovendien kan ze besluiten geen seks te hebben als er geen condoom wordt gebruikt.
Kortom, generaliserend en ook nog eens onwaar wat mij betreft.
Ik vind het niet raar dat als de relatie op een ander niveau komt en condooms vanwege soa's niet meer nodig zouden zijn, dat er dan wordt besproken of er andere manieren zijn om een zwangerschap te voorkomen. Dat veel daarvan, zeker als er mensen nog jong zijn en er in de toekomst misschien nog wel kinderen, helaas nog steeds een anticonceptie door vrouwen is, is nou eenmaal niet anders.quote:Op maandag 16 februari 2015 10:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat vind ik heel erg apart, serieus.
Want zodra je een beginnende relatie hebt wordt er gewoon vanuit gegaan dat het moment zonder condoom komt, dat de vrouw dan de anticonceptie overneemt en de soa beveiliging weg kan.
De meeste vrouwen die bv slecht op die hormonen reageren hebben meestal dan ook vanalles uit geprobeerd voordat ze of eindelijk wat vinden wat redelijk tot goed werkt, of op ten duur zonder hormonen gaan, wat ook nog weleens op tegenstand botst.
Ik herken het gewoon niet.quote:Op maandag 16 februari 2015 10:51 schreef erodome het volgende:
[..]
Dit gaat niet om profiteren, dit gaat gewoon om het feit dat mannen dat niet hebben, daar gewoon veel minder bij stilstaan.
Ik heb het juist over de vanzelfsprekendheid dat die vrouw 1 van die vele mogelijkheden toepast.
Heb ook al gezegd dat het niet anders is, dit is nu eenmaal ook die biologie. Heb al gezegd dat dit een scheefheid oplevert waaraan niemand wat kan doen. Dat die teveel vergeten wordt door de mannen in de topic die janken over "ongelijkheid".quote:Op maandag 16 februari 2015 10:52 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik vind het niet raar dat als de relatie op een ander niveau komt en condooms vanwege soa's niet meer nodig zouden zijn, dat er dan wordt besproken of er andere manieren zijn om een zwangerschap te voorkomen. Dat veel daarvan, zeker als er mensen nog jong zijn en er in de toekomst misschien nog wel kinderen, helaas nog steeds een anticonceptie door vrouwen is, is nou eenmaal niet anders.
Ik vind het erover hebben en de mogelijkheid opperen toch echt niet gelijk aan de vanzelfsprekendheid die jij schetst dat vrouwen wel voor de anticonceptie zorgen.
Dat eerste was een mening, dat tweede iets tussen mij en miss_sly. En beide gevallen niet gengeneraliserend. Daarbij was er ondertussen allang een goede discussie gaande, die jij probeert kapot te maken door mannen als simpletons neer te zetten. Top.quote:Op maandag 16 februari 2015 10:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat vind ik heel erg apart, serieus.
Want zodra je een beginnende relatie hebt wordt er gewoon vanuit gegaan dat het moment zonder condoom komt, dat de vrouw dan de anticonceptie overneemt en de soa beveiliging weg kan.
De meeste vrouwen die bv slecht op die hormonen reageren hebben meestal dan ook vanalles uit geprobeerd voordat ze of eindelijk wat vinden wat redelijk tot goed werkt, of op ten duur zonder hormonen gaan, wat ook nog weleens op tegenstand botst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |