SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Fut op old gen.quote:
Dat klopt.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:44 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Wat heeft dat hier mee te maken? Niks.
Ja ga vooral die jongen lopen pushen om geld uit te geven wat ie niet heeft.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:45 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat klopt.
Maar je had mijn vraag nog niet beantwoord. Waarom spaar je niet voor een xbox? Voor een hobby waar je zoveel tijd aan besteed is dat het toch wel waard?
Ik denk dat DS2 de overstap maakt als de markten gescheiden gaan wordenquote:Op donderdag 29 januari 2015 14:45 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat klopt.
Maar je had mijn vraag nog niet beantwoord. Waarom spaar je niet voor een xbox? Voor een hobby waar je zoveel tijd aan besteed is dat het toch wel waard?
Goede postquote:Op donderdag 29 januari 2015 14:46 schreef Zhano het volgende:
[..]
Ja ga vooral die jongen lopen pushen om geld uit te geven wat ie niet heeft.
Ja, vragen waarom iemand geen geld spaart voor over 8 maanden of zo is echt pushen om geld uit te geven wat hij niet heeft. En hoe moet ik weten hoeveel geld hij heeft/verdient. Daarom vraag ik het toch ook.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:46 schreef Zhano het volgende:
[..]
Ja ga vooral die jongen lopen pushen om geld uit te geven wat ie niet heeft.
quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:45 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat klopt.
Maar je had mijn vraag nog niet beantwoord. Waarom spaar je niet voor een xbox? Voor een hobby waar je zoveel tijd aan besteed is dat het toch wel waard?
Het is lastig om te oordelen of iemand die niet werkt en wel studeert sowieso wel kan sparen. Misschien moet hij kostgeld betalen. Als hij het echt niet kan betalen, en hij moet zich daar hier over verantwoorden... Het lijkt mij geen prettig gevoel.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:47 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja, vragen waarom iemand geen geld spaart voor over 8 maanden of zo is echt pushen om geld uit te geven wat hij niet heeft. En hoe moet ik weten hoeveel geld hij heeft/verdient. Daarom vraag ik het toch ook.
msn smilesquote:Op donderdag 29 januari 2015 14:50 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
haha grapje toch [ afbeelding ]
Niks moet. Ik stel gewoon een vraag. Als hij zegt dat hij er niet op in wilt gaan ook prima hoorquote:Op donderdag 29 januari 2015 14:51 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Het is lastig om te oordelen of iemand die niet werkt en wel studeert sowieso wel kan sparen. Misschien moet hij kostgeld betalen. Als hij het echt niet kan betalen, en hij moet zich daar hier over verantwoorden... Het lijkt mij geen prettig gevoel.
Als ik je kon helpen Hugo dan zou ik het doenquote:Op donderdag 29 januari 2015 14:54 schreef HugoohAFCA het volgende:
ICTERS HELP!
nieuwe pc, 2.1 speakerset. Als ik muziek luister heb ik soms alleen links geluid, en af en toe doet rechts het ook.
Als ik game heb ik ze gewoon alle 2 aan.
Diego Alves. En speciaal voor jou is daar deze week een IF van.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:57 schreef MichaelMaaiveld het volgende:
Wie is de minst slechte keeper van de BBVA?
Ik zou die IF Diego Alves proberen als ik jou wasquote:Op donderdag 29 januari 2015 14:57 schreef MichaelMaaiveld het volgende:
Wie is de minst slechte keeper van de BBVA?
Casillas doet het bij mij wel erg goed. Komt lekker snel zijn doel uit.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:57 schreef MichaelMaaiveld het volgende:
Wie is de minst slechte keeper van de BBVA?
Ik vind bale wel goedquote:Op donderdag 29 januari 2015 14:59 schreef Kiid het volgende:
Heeft iemand hier wel eens IF Vela gebruikt? Hem of Bale, ik weet dat Bale een lompe boer is voorin, maar het is wel Bale
NIF Vela vond ik echt pauper slecht. Maar ik vond dan ook SIF Isco bagger.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:59 schreef Kiid het volgende:
Heeft iemand hier wel eens IF Vela gebruikt? Hem of Bale, ik weet dat Bale een lompe boer is voorin, maar het is wel Bale
Ik voorzag de discussie die zou volgen zeg maarquote:Op donderdag 29 januari 2015 14:52 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Niks moet. Ik stel gewoon een vraag. Als hij zegt dat hij er niet op in wilt gaan ook prima hoor
Bale is een god. Vela is ook goed, maar zijn 2* weak foot zuigt piemels.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:59 schreef Kiid het volgende:
Heeft iemand hier wel eens IF Vela gebruikt? Hem of Bale, ik weet dat Bale een lompe boer is voorin, maar het is wel Bale
Ik kon niks met Bale. Daarom uiteindelijk maar Robben gekocht. Daar heb ik de grootste lol mee.quote:
Denk dat ik ook Modric doe, moet toch denken aan de verdedigende CM's.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:59 schreef HugoohAFCA het volgende:
[..]
NIF Vela vond ik echt pauper slecht. Maar ik vond dan ook SIF Isco bagger.
IF Benat doet het hier erg goed.quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:02 schreef Kiid het volgende:
[..]
Denk dat ik ook Modric doe, moet toch denken aan de verdedigende CM's.
Maar verdorie, dus geen Vela maar toch Bale dus?
Vrije trappen specialist is hij héquote:Op donderdag 29 januari 2015 15:03 schreef HugoohAFCA het volgende:
[..]
IF Benat doet het hier erg goed.
Denk dat ik voor deze ga idd ipv Casillas.quote:Op donderdag 29 januari 2015 14:58 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik zou die IF Diego Alves proberen als ik jou was
Hala Madridquote:Op donderdag 29 januari 2015 15:06 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Bohh al die fans van buitenlandse clubs op voetbalzone.![]()
Heb je er al meegespeeld?quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:06 schreef ZwevendToetsenbord het volgende:
Toen ik Goldah opende op mijn mobiel waren de Coins goedkoper dan als ik hem op mijn laptop opende![]()
Toch maar 4 Mil gekocht, nog lang genoeg plezier van.....![]()
[ afbeelding ]
Jup net of ze er dagelijks komen en al die fans van Italiaanse voetbalclubs typen ook af en toe een Italiaans woord.quote:
Die IF Miranda vond ik echt zonde van mijn coinsquote:Op donderdag 29 januari 2015 15:08 schreef Kiid het volgende:
[ afbeelding ]
Such Hybrid
Many creative
Wow
Niet als teamnaam hebben Cool Kiidsquote:Op donderdag 29 januari 2015 15:08 schreef Kiid het volgende:
[ afbeelding ]
Such Hybrid
Many creative
Wow
Ah, je hebt fittie met Roma-fans?quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:09 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Jup net of ze er dagelijks komen en al die fans van Italiaanse voetbalclubs typen ook af en toe een Italiaans woord.___!
Ik had hem voor de scherpe prijs van 915.000quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:09 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Die IF Miranda vond ik echt zonde van mijn coins
Zit gewoon een beetje alles door te lezen maar wat een stel droeftoeters.quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:09 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ah, je hebt fittie met Roma-fans?
Dat is niet slecht nee. Ik heb de mijne vanochtend voor 950 verkocht.quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:10 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik had hem voor de scherpe prijs van 915.000![]()
Zag er nog 1 lopen met 970k bid dus het voelt als een koopje
Je kunt er ook helemaal niks mee inderdaadquote:Op donderdag 29 januari 2015 15:11 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Zit gewoon een beetje alles door te lezen maar wat een stel droeftoeters.
Het is ook altijd "wij zouden <spelers> graag daar zien".
Nope, vanavond eens uittesten.quote:
IF Choupo?quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:17 schreef Kiid het volgende:
Weet iemand nog wat goede wissels (IF/SIF) voor zo'n 10k - 60/70k?
Ik heb nu Balotelli (mag niet ontbreken), Pogbaas en IF Benat op aanraden van El Hugo
SIF Isco natuurlijk. Of Santiquote:Op donderdag 29 januari 2015 15:17 schreef Kiid het volgende:
Weet iemand nog wat goede wissels (IF/SIF) voor zo'n 10k - 60/70k?
Ik heb nu Balotelli (mag niet ontbreken), Pogbaas, Benatia en IF Benat op aanraden van El Hugo
Dan nog hoor ik veel mensen die lovend over hem zijn.quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:20 schreef Kiid het volgende:
[..]
Je weet dat ik niet meer speel op voorzetten?
Inderdaad. Wilde hem eerst kopen, maar zag toen zijn 3* skill en ik wil toch echt 4* hebben op 10. Maar zou wel leuke wissel zijn of CMquote:Op donderdag 29 januari 2015 15:23 schreef DannyDeko het volgende:
Hopen dat sneijdertje nog gaat dalen (hihi hij is al zo klein) Die stats zijn wel echt nice, wil m eens op vals 9 proberen
fuck laatst verkochtquote:Op donderdag 29 januari 2015 15:23 schreef DarkSonic2 het volgende:
bohhhhhhh 141k profit op Crespo.
En dafuq, dit is een vreemde transfer:
[ afbeelding ]
Centurion gaat ook uit packs. Daarom die prijs.quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:23 schreef DarkSonic2 het volgende:
bohhhhhhh 141k profit op Crespo.
En dafuq, dit is een vreemde transfer:
[ afbeelding ]
Daar kon ik eerst niks over vinden, nu lees ik dat hij naar Sao Paulo gaat.quote:Op donderdag 29 januari 2015 15:46 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Centurion gaat ook uit packs. Daarom die prijs.
Modric staat er tochquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:15 schreef DePresident. het volgende:
[..]
Ziet er erg aanvallend uit. Wel netjes
Geen speld tussen te krijgen, maar dan heb ik maar 1 goede spelerquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:17 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon Ronaldo voor dat geld kopen
Goed genoeg, team van jou is een pro handicap.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:19 schreef Kiid het volgende:
[..]
Geen speld tussen te krijgen, maar dan heb ik maar 1 goede speler
Hij had beter geen coins kunnen kopen en een prostituee vol kunnen kwakken terwijl hij een lijn coke naar binnen werkt.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:20 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Goed genoeg, team van jou is een pro handicap.
Ik geloof niet zo in handicap, nooit last van gehadquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:20 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Goed genoeg, team van jou is een pro handicap.
modric zn workrates zijn nou niet echt verdedigend te noemen :p ik zou weggespeeld worden denk ik met dat teamquote:
Ja maar hij is echt heel goed. Super goed, echt zo goed heb ik nog nooit iemand gezien. Hij heeft het uitgevonden zo goed is hij.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:26 schreef Papadiouf het volgende:
[..]
modric zn workrates zijn nou niet echt verdedigend te noemen :p ik zou weggespeeld worden denk ik met dat team
Je zou bijna gaan denken dat hij is vernoemd naar de mods hier.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:27 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ja maar hij is echt heel goed. Super goed, echt zo goed heb ik nog nooit iemand gezien. Hij heeft het uitgevonden zo goed is hij.
quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:27 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ja maar hij is echt heel goed. Super goed, echt zo goed heb ik nog nooit iemand gezien. Hij heeft het uitgevonden zo goed is hij.
gaat lekker met hem.quote:Kevin Strootman moet opnieuw onder het mes. De middenvelder van AS Roma laat in Amsterdam een kijkoperatie uitvoeren aan zijn linkerknie, die hem vorig jaar zo'n acht maanden aan de kant hield.
Dat meldt AS Roma donderdag op de clubsite.
De 24-jarige Strootman viel afgelopen zondagavond al na een halfuur uit in het competitieduel met Fiorentina. Zijn coach Rudi Garcia was toen hoopvol dat de knieblessure mee zou vallen.
Zo tot aan je oksel denkquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:27 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ja maar hij is echt heel goed. Super goed, echt zo goed heb ik nog nooit iemand gezien. Hij heeft het uitgevonden zo goed is hij.
hoe goed is serero dan wel niet, want die is beterquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:27 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ja maar hij is echt heel goed. Super goed, echt zo goed heb ik nog nooit iemand gezien. Hij heeft het uitgevonden zo goed is hij.
Geen idee hoe goed hij is in FIFA. Als hij net zo goed FIFA speelt als voetbal op het veld dan kan ik zelfs van hem winnen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:33 schreef Papadiouf het volgende:
[..]
hoe goed is serero dan wel niet, want die is beter
Dat zou zelfs toefjes nog moeten lukken.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:35 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Geen idee hoe goed hij is in FIFA. Als hij net zo goed FIFA speelt als voetbal op het veld dan kan ik zelfs van hem winnen.
Toefjes >>>> Trapzquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:35 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Dat zou zelfs toefjes nog moeten lukken.
Toefjes post al een tijd niet meer, hij is fijn met pensioen, of misschien wel overleden.quote:
Jammer dat hij hier niet meer post. Jullie waren qua spel zowel in niveau als opvattingen, gelijkwaardig geweest denk ik.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:43 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Toefjes post al een tijd niet meer, hij is fijn met pensioen, of misschien wel overleden.
Ik weet zeker als hij met Robben in de spits had gespeeld, dat hij een blije oude man was geweest.
Hmm dat heb ik met jou en GJE.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:44 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Jammer dat hij hier niet meer post. Jullie waren qua spel zowel in niveau als opvattingen, gelijkwaardig geweest denk ik.
Ik heb wel laatst Tim86 75 minuten op 0-0 gehouden. En de eerste helft vond hij me zelfs beter (ik ook natuurlijk, maar dat staat dan weer arrogant om te zeggen)quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:44 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Jammer dat hij hier niet meer post. Jullie waren qua spel zowel in niveau als opvattingen, gelijkwaardig geweest denk ik.
Zo ver kom ik helemaal niet met mijn keepertquote:
Badminton en volleybal, zelfde laken een pakquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:50 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Zo ver kom ik helemaal niet met mijn keepert
Ik voetbal er ook nog vrij verdienstelijk bij. Maakt dat voetbal dan ook slecht?quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:52 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Badminton en volleybal, zelfde laken een pak
Kom eens een potje zou ik zeggenquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:52 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Sjon slaat met zijn handen tegen ballen aan.
Nee tuurlijk niet. Voetbal über alles.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:54 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Ik voetbal er ook nog vrij verdienstelijk bij. Maakt dat voetbal dan ook slecht?
Jepquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:55 schreef jepperdeprep het volgende:
Fuck, de Legends zijn keihard gestegen
komen die gaytjes weer aankakken dat zaalvoetbal niet telt natuurlijkquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:55 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet. Voetbal über alles.
Zaalvoetbal is juistquote:Op donderdag 29 januari 2015 16:56 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
komen die gaytjes weer aankakken dat zaalvoetbal niet telt natuurlijk
Zou je wel willen he met je handen tegen mijn ballen aan.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:54 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Ik voetbal er ook nog vrij verdienstelijk bij. Maakt dat voetbal dan ook slecht?
[..]
Kom eens een potje zou ik zeggen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:59 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Zou je wel willen he met je handen tegen mijn ballen aan.Ff een flinke smash er tegenaan. Mevrouw trapz weet niet wat ze ziet als je terug komt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
*vraagt zich af wat zolderkamerheld zhano eigenlijk voor sport doet.Pak de hooivorken en fakkels. Hunt him down like a dog
#FreeTrapz
Niet weten dat Zhano aan curling doet.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:01 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Ff een flinke smash er tegenaan. Mevrouw trapz weet niet wat ze ziet als je terug komt.
*vraagt zich af wat zolderkamerheld zhano eigenlijk voor sport doet.
Zhano doet hardlopen en curling en heeft geen zolderkamer.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:01 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Ff een flinke smash er tegenaan. Mevrouw trapz weet niet wat ze ziet als je terug komt.
*vraagt zich af wat zolderkamerheld zhano eigenlijk voor sport doet.
fierljeppen natuurlijkquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:01 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Ff een flinke smash er tegenaan. Mevrouw trapz weet niet wat ze ziet als je terug komt.
*vraagt zich af wat zolderkamerheld zhano eigenlijk voor sport doet.
Dat maakt een hoop duidelijk.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:05 schreef Zhano het volgende:
[..]
Zhano doet hardlopen en curling en heeft geen zolderkamer.
Nee ik weet wat een zolderkamer is.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:07 schreef Zhano het volgende:
[..]
Als ik de woorden met meer dan 2 let-ter-gre-pen moet uit-leg-gen zeg je het he?
bohhh en hoeveel K leverde je dat wel niet op.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:14 schreef DarkSonic2 het volgende:
Die deals via futfocus zijn leuk, maar de 'toevallige' deals als je net naar een speler zoekt nog leuker. Zo had ik gisteren een Oboabona voor 750 omdat ik toevallig naar hem zocht. Later ook een Omeruo voor 1.7k. Beide stonden ze er al 5 minuten op.
En waarom zou je bang moeten zijn voor onze vriendelijke Brabander?quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:59 schreef FCsuarez het volgende:
De enige voor wie ik bang ben is kami denk ik
Niet veel, maar het was fantastisch. Ik kan zo een boek schrijven over mijn tradingavonturen.. en over de packs die ik open.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:15 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
bohhh en hoeveel K leverde je dat wel niet op.
is dit een trollacount?quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:25 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Niet veel, maar het was fantastisch. Ik kan zo een boek schrijven over mijn tradingavonturen.. en over de packs die ik open.
Ondertussen is Pele al niet meer op de markt te vinden.
Als die op goal gaat staan kan er geen bal meer langs jonguhh..quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:22 schreef Kiid het volgende:
[..]
En waarom zou je bang moeten zijn voor onze vriendelijke Brabander?
Is alleen om de opleidingsvergoeding veilig te stellen. Dat al die knip en plaksites er een punt van maken geeft maar weer aan hoe achterlijk ze zijnquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:30 schreef Tim86 het volgende:
http://www.voetbalprimeur(...)ontractvoorstel.html
Hahaha
Bereid je voor op een jpg met een glazen bol....quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:30 schreef Elan het volgende:
Hey vraagje ik wil graag die Alexis Sanchez hebben IF, maar hij is 1 miljoen nu zouden jullie wachten tot hij goedkoper is of denken jullie dat hij rond deze waarde blijft of nog duurder gaat worden?
quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:33 schreef DeWesp het volgende:
[..]
Bereid je voor op een jpg met een glazen bol....
ze hebben hem al eerder een contract aangeboden..wat voegt dit dan toe?quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:31 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Is alleen om de opleidingsvergoeding veilig te stellen. Dat al die knip en plaksites er een punt van maken geeft maar weer aan hoe achterlijk ze zijn
Hangt er helemaal van af of hij een UP krijgtquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:33 schreef Elan het volgende:
[..]![]()
Nouja ken toch zijn dat hij meestal daalt of juist stijgt, weet niet eens hoelang hij er al in zit.
quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:30 schreef Elan het volgende:
Hey vraagje ik wil graag die Alexis Sanchez hebben IF, maar hij is 1 miljoen nu zouden jullie wachten tot hij goedkoper is of denken jullie dat hij rond deze waarde blijft of nog duurder gaat worden?
Hij zou eigenlijk alleen maar kunnen stijgen, tenzij mensen in de huidige prijs rekening houden met een Up die er niet komt. Wanneer hij een TIF krijgt op dezelfde positie zal hij ook zakken.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:33 schreef Elan het volgende:
[..]![]()
Nouja ken toch zijn dat hij meestal daalt of juist stijgt, weet niet eens hoelang hij er al in zit.
Blijkbaar niet officieel en was dit nog nodig. Waarschijnlijk hebben ze hem nu een waardeloos contract aangeboden waarvan alle partijen weten dat hij het nooit gaat tekenenquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:34 schreef Tim86 het volgende:
[..]
ze hebben hem al eerder een contract aangeboden..wat voegt dit dan toe?
Zou er niet op rekenen dat zijn prijs omlaag gaatquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:30 schreef Elan het volgende:
Hey vraagje ik wil graag die Alexis Sanchez hebben IF, maar hij is 1 miljoen nu zouden jullie wachten tot hij goedkoper is of denken jullie dat hij rond deze waarde blijft of nog duurder gaat worden?
Zie het nu ja. Moet 60 dagen voor aflopen contractquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:35 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Blijkbaar niet officieel en was dit nog nodig. Waarschijnlijk hebben ze hem nu een waardeloos contract aangeboden waarvan alle partijen weten dat hij het nooit gaat tekenen
Ok thanks mensen dan haal ik hem gewoonquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:36 schreef Kiid het volgende:
[..]
Zou er niet op rekenen dat zijn prijs omlaag gaat
Ik word een beetje moe van dit soort nutteloze posts van jou. Als je een goede pull hebt, vertel dan wie er in je pakje zat en houd anders lekker je bek.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:35 schreef DarkSonic2 het volgende:
Mijn gold pack luck is voor de rest van het jaar op denk ik
calm your titsquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:41 schreef Bilzerian het volgende:
[..]
Ik word een beetje moe van dit soort nutteloze posts van jou. Als je een goede pull hebt, vertel dan wie er in je pakje zat en houd anders lekker je bek.
HE! ff normaal he tegen DS2.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:41 schreef Bilzerian het volgende:
[..]
Ik word een beetje moe van dit soort nutteloze posts van jou. Als je een goede pull hebt, vertel dan wie er in je pakje zat en houd anders lekker je bek.
Zeker die IF omdat toch een spits is (daar had je het over, toch?). Echt heel veel goede dribbelaartjes in de spits heeft BPL niet en Aguero is voor veel mensen te standaardquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Ok thanks mensen dan haal ik hem gewoon
Hij is LM of LBquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:45 schreef Kiid het volgende:
[..]
Zeker die IF omdat toch een spits is (daar had je het over, toch?). Echt heel veel goede dribbelaartjes in de spits heeft BPL niet en Aguero is voor veel mensen te standaard
Oke litmanen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:46 schreef Bilzerian het volgende:
Een beetje actie in dit topic is nooit verkeerd.
Gisteren Elia en 2x CAM>CM.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:41 schreef Bilzerian het volgende:
[..]
Ik word een beetje moe van dit soort nutteloze posts van jou. Als je een goede pull hebt, vertel dan wie er in je pakje zat en houd anders lekker je bek.
Ach je kunt niet alles hebben in het leven he.quote:
Ik had gister IF Diego alves in een pek, geweldig was dat.quote:
sjon, iam dissappointquote:Op donderdag 29 januari 2015 17:52 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Ik had gister IF Diego alves in een pek, geweldig was dat.
Heel hard HUUUUUU schreeuwen en door de kamer rennen, zelden zo genoten.
Wat een kenser harde poel mattiequote:Op donderdag 29 januari 2015 18:11 schreef Zhano het volgende:
[ afbeelding ]
Heel hard HUUUUUU schreeuwen en door de kamer rennen, zelden zo genoten.
Genieten is dat he, en als dan al je energie op is, lekker even een cocktailtje bij het openhaardje.quote:Op donderdag 29 januari 2015 18:11 schreef Zhano het volgende:
[ afbeelding ]
Heel hard HUUUUUU schreeuwen en door de kamer rennen, zelden zo genoten.
Haha die had ik mooi ff te pakken he.quote:Op donderdag 29 januari 2015 18:13 schreef DarkSonic2 het volgende:
Er stond net een Messi op de PS voor 6.5 miljoen.
Heb nog maar 400kquote:Op donderdag 29 januari 2015 18:13 schreef DarkSonic2 het volgende:
Er stond net een Messi op de PS voor 6.5 miljoen.
twitter:thijsslegers twitterde op donderdag 29-01-2015 om 18:03:10“@voetbalzonenl: PSV maakt grote woorden niet waar en wil Bakkali toch houden #psv #brands http://t.co/mjgvQAcNsM” HAHAHA SCHANDE UNFOLLOW reageer retweet
Haha voetbalzone is ook wel echt domquote:Op donderdag 29 januari 2015 18:23 schreef Zhano het volgende:
twitter:thijsslegers twitterde op donderdag 29-01-2015 om 18:03:10“@voetbalzonenl: PSV maakt grote woorden niet waar en wil Bakkali toch houden #psv #brands http://t.co/mjgvQAcNsM” HAHAHA SCHANDE UNFOLLOW reageer retweet
Nicequote:Op donderdag 29 januari 2015 18:26 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Hallo hallo je kan Messi kopen hoor voor een kleine 75 euro. Dat is niet duur voor 8 maanden pret.
[ afbeelding ]
Dit zijn dingen die je beter niet kunt vertellen tegen mensen die geen fifa spelen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 18:33 schreef Kiid het volgende:
[..]
Nice
Maar heb al 70 a 80 euro besteed dus vind het zo wel voldoende
Dat wordt genieten ouwe reus. Met wie ga je?quote:Op donderdag 29 januari 2015 18:44 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
Ticket voor Acda en de Munnik is binnen
Eerste of tweede avond?quote:Op donderdag 29 januari 2015 18:44 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
Ticket voor Acda en de Munnik is binnen
Gelukkig is er ook niemand aan wie ik mijn uitgaven moet verantwoordenquote:Op donderdag 29 januari 2015 18:37 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Dit zijn dingen die je beter niet kunt vertellen tegen mensen die geen fifa spelen.
Alleenquote:Op donderdag 29 januari 2015 18:45 schreef Zhano het volgende:
[..]
Dat wordt genieten ouwe reus. Met wie ga je?
Ze staan 4 avonden in Carre volgens mij. Ik ga de 29e. Dat is het voorlaatste concertquote:
Je weet dat de oude kaartjes blijven bestaan?quote:Op donderdag 29 januari 2015 18:50 schreef Kiid het volgende:
Ik las iets over Cuadrado naar Chelsea? Als dat gebeurt dan kan ik weer mijn team om gaan gooien
Ja, maar wat heeft dat ermee te maken? Nu heb ik geen Cuadrado omdat ik dan met een kut rechterkant moet spelen, maar als hij naar BPL gaat dan opent dat vele deurenquote:Op donderdag 29 januari 2015 18:51 schreef Zhano het volgende:
[..]
Je weet dat de oude kaartjes blijven bestaan?
Oh dacht dat je nog die Serie A variant had.quote:Op donderdag 29 januari 2015 18:53 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ja, maar wat heeft dat ermee te maken? Nu heb ik geen Cuadrado omdat ik dan met een kut rechterkant moet spelen, maar als hij naar BPL gaat dan opent dat vele deuren
Nee joh mallert, ik heb coins gekocht, maar niet zoveel coins.quote:Op donderdag 29 januari 2015 18:54 schreef Zhano het volgende:
[..]
Oh dacht dat je nog die Serie A variant had.
Dan had ik Messi niet gekocht maar een team gemaakt met Kluivert/Bergkamp met Van nistelrool of van basten. Maar heb nog zat coins omdat ik SIF Pogba nu meer dan 2m is en ik er 2 had gekocht voor 1m en heb nog een paar SIF Lacazettes waarmee ik wacht tot ze weer 900k zijn.quote:Op donderdag 29 januari 2015 13:48 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Je had de coins voor Messi en nu nog coins over?
alle serie-a teams met doumbia als ST... hell noquote:Op donderdag 29 januari 2015 18:49 schreef Zhano het volgende:
[ afbeelding ]
It's on like Donkey Kong...
Dat was een serieus bod voor een (misschien wel té) goed salaris.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:34 schreef Tim86 het volgende:
[..]
ze hebben hem al eerder een contract aangeboden..wat voegt dit dan toe?
#Jizzquote:Op donderdag 29 januari 2015 19:31 schreef DutchSL het volgende:
Cuadrado naar Chelsea ja33 miljoen.
Salah naar Fiorentina, Schurrle wellicht naar Wolfsburg.
Is hum CV ketel kapot dan? Hihahoquote:Op donderdag 29 januari 2015 19:42 schreef Dudeweiser het volgende:
Wat een gekkigheid weer. Denk dat ze eerder een CV kunnen gebruiken in plaats van nog een aanvaller
twitter:scvdw twitterde op donderdag 29-01-2015 om 20:05:02Paniek in Hilversum. Man met wapen eist zendtijd. Journaal gaat niet door. reageer retweet
Nou in ieder geval niets wat wij zien.quote:Op donderdag 29 januari 2015 20:19 schreef PrideoftheSouth het volgende:
WTF is er gaande bij het Journaal?
Je kan er van alles over zeggen, maar hij heeft wel zijn best gedaan om er verzorgd uit te zien.quote:Op donderdag 29 januari 2015 20:46 schreef wieisboos het volgende:
[ afbeelding ]
#trapznewschannel
(ik neem het even over bij afwezigheid van trapz)
Net kondigen ze aan dat WIDM begint, vertikken ze vervolgens op "play" te drukkenquote:Op donderdag 29 januari 2015 20:57 schreef HugoohAFCA het volgende:
Is er eens nieuws, zenden ze het niet uit.
Baasquote:Op donderdag 29 januari 2015 20:46 schreef wieisboos het volgende:
[ afbeelding ]
#trapznewschannel
(ik neem het even over bij afwezigheid van trapz)
stoere prietpraatquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:00 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Volgens brief van gijzelnemer: 8 bommen in Nederland met radioactief materiaal. #trapznewschannel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
Dit danquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:00 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Volgens brief van gijzelnemer: 8 bommen in Nederland met radioactief materiaal. #trapznewschannel
Bron: https://mobile.twitter.co(...)253490102272/photo/1
Gelieve de lieve uitzending niet te vertragenquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:03 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Dit dan [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Gelukkig is de uitzending ook lief.quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:03 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Dit dan [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb ook nooit moeite om tegen hem te scoren, Leno daarentegen...quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:04 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
Neuer, 6 schoten op doel, 5 in het netElke wedstrijd dit soort cijfers. Gewoon de slechtste keeper die ik gehad heb in het spel
Ik vind het ook een kut keeperquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:04 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
Neuer, 6 schoten op doel, 5 in het netElke wedstrijd dit soort cijfers. Gewoon de slechtste keeper die ik gehad heb in het spel
Zit wel wat strak rond de nek.quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:08 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Rijst heeft toch echt een beter pak.
Die inrekening was wel baas. Jammer dat ze hem niet door z'n bakkes schoten.quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:11 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Nou, dat was het dan. Epische beelden.
Hij gaf zich wel absurd makkelijk overquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:12 schreef DuTank het volgende:
[..]
Die inrekening was wel baas. Jammer dat ze hem niet door z'n bakkes schoten.
Hij werd volgens mij nog getazerd. Althans, ik hoorde zo'n geluidjepprrtprrpptptprprpt
Ja als er 5/6 agenten met getrokken wapen op je afgerend komenquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:13 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Hij gaf zich wel absurd makkelijk over
http://nos.nl/video/2016196-beelden-gijzeling-nos-studio.htmlquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:16 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Derp even laptop aanslingeren
Thanks Reporter Whoismad.quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:16 schreef wieisboos het volgende:
[..]
http://nos.nl/video/2016196-beelden-gijzeling-nos-studio.html
ook echt briljant om dat te vertellen danquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:21 schreef MrvanTrapZ het volgende:
"Wij zijn ingeschakeld door inlichtingsdiensten"![]()
Te lang met zijn neus boven de rugtas van Dutank gehangen ofzo?
Heuj, daar ga je wel gekkere dingen van zeggen jaquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:21 schreef MrvanTrapZ het volgende:
"Wij zijn ingeschakeld door inlichtingsdiensten"![]()
Te lang met zijn neus boven de rugtas van Dutank gehangen ofzo?
Nee, denk dat het de zenders van de police was die stoorde op de tv. Anders gaf die gast wel een gil.quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:22 schreef DuTank het volgende:
[..]
Heuj, daar ga je wel gekkere dingen van zeggen ja
Die gast werd 100% getazered hoor.
Het filmpje doet het niet meerquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:22 schreef DuTank het volgende:
[..]
Heuj, daar ga je wel gekkere dingen van zeggen ja
Die gast werd 100% getazered hoor.
Handboeien lijkt me.quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:31 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Gewoon zonder balkje op TV![]()
Volgens mij is het geen tazer geluid maar de microfoon die eruit getrokken wordt. Anders hoorde je hem wel hoor
Wel leuk om die studio eens van een andere kant te zien.quote:
jatogg verbreisel ze kniesgijve gwoon xdquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:42 schreef esox83 het volgende:
gewoon paar hollowpoints in ze benen voor hij die gun laat vallen
Arme jongentwitter:MarissavanLoon twitterde op donderdag 29-01-2015 om 21:24:18… RT @floris_vieveen: @NOS Hij heet tariq en zat op het novum voorburg!!! Ik herkende hem! Bijdr ouders overleden vorige week!!! #nos reageer retweet
Bohhh inception.quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:48 schreef AntiHero het volgende:
https://www.facebook.com/video.php?v=623121431139633&pnref=story
Hij doet het wel voor de gewone burger hoor!quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:56 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Nou ik maak mij meer zorgen over het feit dat deze beelden de wereld over gaan....
Staan we toch even voor lul met onze politie en "terroristen".
Dit waren wel normale agenten volgens mij, geen arrestatieteam oid, aangezien ze binnen 5 minuten ter plaatse warenquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:56 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Nou ik maak mij meer zorgen over het feit dat deze beelden de wereld over gaan....
Staan we toch even voor lul met onze politie en "terroristen".
Ja klopt een beetje vreemd dat die daar naar binnen gaan.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:00 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Dit waren wel normale agenten volgens mij, geen arrestatieteam oid, aangezien ze binnen 5 minuten ter plaatse waren
Naja hadden wel een kogelwerend vest. Dat heeft niet elke normale agent bij zich toch>quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:00 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Dit waren wel normale agenten volgens mij, geen arrestatieteam oid, aangezien ze binnen 5 minuten ter plaatse waren
Ligt wel in de auto iigquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:02 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Naja hadden wel een kogelwerend vest. Dat heeft niet elke normale agent bij zich toch>
Jawel wat wieisboos zegt.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:02 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Naja hadden wel een kogelwerend vest. Dat heeft niet elke normale agent bij zich toch>
Het is allemaal watquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:06 schreef over_hedge het volgende:
Nou hebben morgen wel weer wat om over te hebben aan de lunch tafel.
Geen overleden mensen gevonden met die achternaam in de laatste maand. #hoax #trapznewschannelquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:11 schreef Timmy_Turner het volgende:
Zijn ouders pas verloren. Treurig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |