Een goede reden voor mij om voorlopig dus nog geen XBO te halen. Als ik thuis zou komen met een XBO en al die games gaan opeens Nederlands lopen lullen tegen mij, dan sta ik binnen 2 uur weer woedend bij de winkel om mijn geld terug te halen.quote:Op zondag 18 januari 2015 23:39 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Door de stem van de vrouw in Forza Motorsport 5 heb ik al meerdere keren bijna mijn controller door mijn scherm gegooid. "We keren nu terug naar België, voor nog een rees op het sirkwiet van Spa Vrankorsjamps, bekend van de Belgische Kranprie"
Om te huilen. "Dit is jouw Mercedes Benz honterdneegentug Eej tweej punt vijjf sestiejn Eefoo". Buiten het feit dat het voor geen meter klinkt zie ik ook zelf wel wat voor auto ik gekocht heb
Alsjeblieft Microsoft, laat me die shit gewoon op Engels zetten
Ik kan ook niet tegen Nederlandse vertalingen in games. Dat je ipv leaderboards "ranglijsten" hebt en "doelen" ipv objectives. Maar je kunt dus wel net als bij de 360 je locatie op de UK zetten voor Engelse tekst?quote:Op maandag 19 januari 2015 08:16 schreef 2dope het volgende:
Ik erger me af en toe ook wel aan de Nederlandse vertalingen die gebezigd worden in Far Cry 4, maar de game is gelukkig gewoon Engels. Het is puur de tekst van de menu'tjes en achievements. Kan me er niet al te druk om maken, al blijft 't wel belachelijk dat je locale en taal niet gewoon afzonderlijk kunt instellen.
Het is gelukkig niet zo erg als wat ik meemaakte met God of War 3 op PS3, ook alle ingame stemmen in het Nederlands"KRATOS HELP MEEE"
Heeft heel lang bij mij, zonder dat ik het wist, op Australië (en dus Engels) gestaan en daar ik geen last van. Wanneer ik iets van de marketplace haal dan zet ik hem wel op Nederlands. Ik stoor me er niet echt aan ik snap alleen niet waarom Microsoft mij niet de kans geeft om locatie op Nederland te zetten en taal op Engels. Dan zou je ook kinect voice-command kunnen gebruiken, als er überhaupt iemand kinect heeft.quote:Op maandag 19 januari 2015 10:31 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Irritant. Op de 360 heeft het geen negatieve consequenties als je je locatie op UK zet. Zou wel een deal breaker zijn als dat op de One wel is. Ik kan die Nederlandse tekst niet handlen.
Het werkt naar mijn idee niet vloeiend genoeg en het is traag vergeleken met 360quote:Op maandag 19 januari 2015 15:09 schreef OMG het volgende:
Waarom zou er een grote update voor 't OS moeten aankomen? Nergens last van met menu's of 't party system. Werkt allemaal prima.
360 had een paar jaar geleden een prima OS/Interface, maar de laatste paar updates vond ik dat het steeds minder werd qua kwaliteit.quote:Op maandag 19 januari 2015 15:01 schreef Sala-adin het volgende:
Heb altijd jaren veel plezier beleefd met Xbox en heb sinds paar maanden de One. Ben niet blij hoe het allemaal werkt de menu's werken te traag en party systeem is gewoon kut. Komt er nog een grote update aan mbt os? Op de 360 werkte alles perfect namelijk en best jammer
Hoe is het precies traag en niet vloeiend? Die van mij schuift zonder problemen van links naar rechts en voor naar achter zonder te happeren, stoteren, of eindeloos te laden.quote:Op maandag 19 januari 2015 15:47 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Het werkt naar mijn idee niet vloeiend genoeg en het is traag vergeleken met 360
Dat inderdaad wel, maar als je een party opent is er altijd zon irritant laadcirkeltje met wat vertraging. Überhaupt met het starten van apps, ook bijvoorbeeld je Friends Listquote:Op maandag 19 januari 2015 16:00 schreef OMG het volgende:
[..]
Hoe is het precies traag en niet vloeiend? Die van mij schuift zonder problemen van links naar rechts en voor naar achter zonder te happeren, stoteren, of eindeloos te laden.
Waarschijnlijk wel met Windows 10 enzoquote:Op maandag 19 januari 2015 15:01 schreef Sala-adin het volgende:
Heb altijd jaren veel plezier beleefd met Xbox en heb sinds paar maanden de One. Ben niet blij hoe het allemaal werkt de menu's werken te traag en party systeem is gewoon kut. Komt er nog een grote update aan mbt os? Op de 360 werkte alles perfect namelijk en best jammer
Stond bij mij ook op Australië haha. Wilde ik Netflix downloaden, nergens te vinden. Ik snapte er geen hol van. Toen eens bij de locatieinstellingen gekeken, op UK gezet en hoppa, daar was de Netflix appquote:Op maandag 19 januari 2015 13:34 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Heeft heel lang bij mij, zonder dat ik het wist, op Australië (en dus Engels) gestaan en daar ik geen last van. Wanneer ik iets van de marketplace haal dan zet ik hem wel op Nederlands. Ik stoor me er niet echt aan ik snap alleen niet waarom Microsoft mij niet de kans geeft om locatie op Nederland te zetten en taal op Engels. Dan zou je ook kinect voice-command kunnen gebruiken, als er überhaupt iemand kinect heeft.
Dit dus.quote:Op maandag 19 januari 2015 16:04 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Dat inderdaad wel, maar als je een party opent is er altijd zon irritant laadcirkeltje met wat vertraging. Überhaupt met het starten van apps, ook bijvoorbeeld je Friends ListAls je een achievement haalt, en dan je homeknop ingedrukt houdt om te kijken in een snap welke het is, ben je weer even aan het wachten. Ik snap zijn post wel, dit ging op de 360 wel sneller.
Het hierboven door mij omschreven probleem heb ik al twee keer gehad en maakt het nogal een lastpak. Opzich een update waard me dunkt (maar ben ik werkelijk de enige die daar last van heeft?!)quote:Op maandag 19 januari 2015 15:09 schreef OMG het volgende:
Waarom zou er een grote update voor 't OS moeten aankomen? Nergens last van met menu's of 't party system. Werkt allemaal prima.
Dit klopt zeker, vooral dat laatste. Zie je eerst 8 seconden zo'n trophybeker staan voordat er iets gebeurt. Het zijn details, maar dat liep op de 360 dashboard net ff wat vloeiender.quote:Op maandag 19 januari 2015 16:04 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Dat inderdaad wel, maar als je een party opent is er altijd zon irritant laadcirkeltje met wat vertraging. Überhaupt met het starten van apps, ook bijvoorbeeld je Friends ListAls je een achievement haalt, en dan je homeknop ingedrukt houdt om te kijken in een snap welke het is, ben je weer even aan het wachten. Ik snap zijn post wel, dit ging op de 360 wel sneller.
owja dat onoverzichtelijk dingquote:Op maandag 19 januari 2015 22:33 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dit klopt zeker, vooral dat laatste. Zie je eerst 8 seconden zo'n trophybeker staan voordat er iets gebeurt. Het zijn details, maar dat liep op de 360 dashboard net ff wat vloeiender.
[ afbeelding ]
Ik vind helemaal mooi.quote:Op maandag 19 januari 2015 23:04 schreef donald_dick het volgende:
[..]
owja dat onoverzichtelijk ding
Wat was daar onoverzichtelijk aan? Alle opties verdeeld over vier duidelijke categorieën en 0,0 reclame. Het huidige 360 dashboard is een chaos.quote:Op maandag 19 januari 2015 23:04 schreef donald_dick het volgende:
[..]
owja dat onoverzichtelijk ding
Zelf wel eens wat gekocht daar? Lees een beetje wisselende ervaringen. Overigens kun je schijnbaar een coupon-code krijgen als je ze liked op facebook ofzo, voor nog een extra euro korting.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 07:27 schreef Wiebeldak het volgende:
Iemand live nodig?
http://crazygametime.com/(...)gold-membership.html
sowieso die website in de gaten houden. Erg goedkope giftcards ook vaak.
Ja hoor werkt prima. Al veel vaker besteld. Ik bestel er eigenlijk alleen giftcardsquote:Op dinsdag 20 januari 2015 08:48 schreef 2dope het volgende:
[..]
Zelf wel eens wat gekocht daar? Lees een beetje wisselende ervaringen. Overigens kun je schijnbaar een coupon-code krijgen als je ze liked op facebook ofzo, voor nog een extra euro korting.
Verder vind ik 'm niet heel spectaculair, hij is nog geen 2 euro goedkoper dan bij mijn reguliere (Nederlandse) livecodes-boer waar je met iDeal kunt betalen.
http://www.livecodes.nl/12-maanden-xbox-live-gold.php
Verder die games die ze verkopen.. Welgeteld één Xbox (360)-game in het assortiment? En een handvol pc-games, waaronder Mafia II
Oké. Ik moet ook weer ff jaartje gold regelen. De maand gold die ik bij aanschaf van de console kreeg heb ik overigens nooit geactiveerd - lekker handig: "Een cadeautje van Microsoft: een maand gratis gold. Voer hieronder je CC-gegevens in".quote:Op dinsdag 20 januari 2015 10:29 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Ja hoor werkt prima. Al veel vaker besteld. Ik bestel er eigenlijk alleen giftcards
Ik vind die website ook fijn omdat je met paypal kan betalen. Wel is het zo dat het soms een uurtje of 2 duurt ipv 2 minuten voordat je de code in je mail hebt.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 11:28 schreef 2dope het volgende:
[..]
Oké. Ik moet ook weer ff jaartje gold regelen. De maand gold die ik bij aanschaf van de console kreeg heb ik overigens nooit geactiveerd - lekker handig: "Een cadeautje van Microsoft: een maand gratis gold. Voer hieronder je CC-gegevens in"..
Iedereen die MCC voor 19 december (online) had gespeeld kreeg een maand xbox live.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 15:51 schreef Racerblade het volgende:
Heb zojuist een maand Xbox Live Gold gekregen van Microsoft voor mijn 'continuous support' voor Halo: The Master Chief Collection. Nice!
Oh, was al langer bekend dus? Had alleen over de gratis ODST gelezen.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:52 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Iedereen die MCC voor 19 december (online) had gespeeld kreeg een maand xbox live.
Dat valt toch wel mee met dat lastige? Inloggen op de Xbox website, naar My Account, dan Subscriptions geloof ik (of Payment & Billing) en dan de recurring billing uitzetten. Heb het op die manier een paar keer gedaan met gratis maanden, en als ik te lui was om een prepaid card te kopen door gewoon via het dashboard Gold toe te voegen. Dan later die automatische incasso via de website uitzetten en klaar.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:32 schreef Wiebeldak het volgende:
[..]
Sowieso moet je nooit je credit card gegevens invullen bij een maand gratis xbox live omdat hij na die maand gewoon verder gaat via je credit card voor de volle pond. En dat opzeggen is weer lastig.
Las het laatst op vg247quote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:09 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Oh, was al langer bekend dus? Had alleen over de gratis ODST gelezen.
Hmkay, ik betaal gevoelsmatig gewoon liever 'handmatig' vooruit voor een jaar gold. Ik zie het op e.o.a. manier wel weer misgaan als ik CC-gegevens koppel aan m'n gamertagquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:11 schreef OMG het volgende:
[..]
Dat valt toch wel mee met dat lastige? Inloggen op de Xbox website, naar My Account, dan Subscriptions geloof ik (of Payment & Billing) en dan de recurring billing uitzetten. Heb het op die manier een paar keer gedaan met gratis maanden, en als ik te lui was om een prepaid card te kopen door gewoon via het dashboard Gold toe te voegen. Dan later die automatische incasso via de website uitzetten en klaar.
't is in ieder geval wel lekker makkelijk games kopen in de Store.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:20 schreef 2dope het volgende:
[..]
Hmkay, ik betaal gevoelsmatig gewoon liever 'handmatig' vooruit voor een jaar gold. Ik zie het op e.o.a. manier wel weer misgaan als ik CC-gegevens koppel aan m'n gamertag
Maar met giftcards goedkoperquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:22 schreef OMG het volgende:
[..]
't is in ieder geval wel lekker makkelijk games kopen in de Store..
Nu nog andersomquote:Op woensdag 21 januari 2015 21:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
Remote play komt eraan indien je een pc of tablet met Windows 10 hebt (gebruikers van W7 en W8.1 kunnen gratis upgraden)
Ja, maar dus andersom. PC op Xbox.quote:Op donderdag 22 januari 2015 13:08 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Dit bedoel je?
http://www.vg247.com/2015(...)rgeting-1080p-60fps/
Sorry ik had het verkeerde bericht. Dit bedoel je dus?quote:Op donderdag 22 januari 2015 13:09 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ja, maar dus andersom. PC op Xbox.
Koop je toch gewoon keys?quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:31 schreef Verbodsbord het volgende:
Is het nou tegenwoordig onmogelijk om uit de VS store iets te kopen met paypall? Titanfall is daar nu voor 12,50 namelijk, en dat leek me wel een mooie voor die prijs aangezien ik vandaag een One heb gekocht.
Werkt dat ook als mijn account in principe nederlands is?quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:35 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Koop je toch gewoon keys?
Ik gebruik geen cc en ook geen paypal. Gewoon een code kopen voor dollars, key invoeren in de US store en games uitzoeken.
Nee, als je in de US Store wilt kopen moet je ook een adres in Amerika invoeren.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:35 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Werkt dat ook als mijn account in principe nederlands is?
Nopequote:Op woensdag 28 januari 2015 18:35 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Werkt dat ook als mijn account in principe nederlands is?
Nee, MS controleert of je een Amerikaanse creditcard hebt of je PayPal account geregistreerd is in Amerika. Wat nog wel kan is een Amerikaanse prepaid kaart kopen en zo tegoed op je account zetten.quote:Op woensdag 28 januari 2015 18:31 schreef Verbodsbord het volgende:
Is het nou tegenwoordig onmogelijk om uit de VS store iets te kopen met paypall? Titanfall is daar nu voor 12,50 namelijk, en dat leek me wel een mooie voor die prijs aangezien ik vandaag een One heb gekocht.
Dan zoek je een adres uit in Amerika. Liefst uit een staat die geen btw rekent op digitale aankopen, zoals Nevadaquote:Op woensdag 28 januari 2015 18:37 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee, als je in de US Store wilt kopen moet je ook een adres in Amerika invoeren.
Ik sta ingeschreven in een hotel in Alaska.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:20 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Dan zoek je een adres uit in Amerika. Liefst uit een staat die geen btw rekent op digitale aankopen, zoals Nevada
Ja, het zal wel een geldkwestie zijn. Ik las ook nog dit artikel, waarin iemand claimt dat demo's een ongekende (negatieve) impact hebben op sales.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 13:43 schreef Skull-splitter het volgende:
Demo's kosten steeds meer tijd en geld. Vaak zijn het stukken van bestaande levels die speciaal voor de demo worden aangesneden en opgeklopt. Veel studio's nemen dus bewust het risico om niet een demo uit te brengen (maar maken het dus ook bewust moeilijker een spel te proberen vóór release en reviews, iets wat de laatste jaren nogal wat titels latere reputatieschade scheelde).
Ik snap het wel maar vind het idd jammer.
Wat is nu eigenlijk de manier om de uitnodiging van een party het snelste te accepteren als je de eerste uitnodiging gemist hebt? Bij de 360 had je een berichtje en kon je die alsnog accepteren.quote:Op maandag 19 januari 2015 16:04 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Dat inderdaad wel, maar als je een party opent is er altijd zon irritant laadcirkeltje met wat vertraging. Überhaupt met het starten van apps, ook bijvoorbeeld je Friends ListAls je een achievement haalt, en dan je homeknop ingedrukt houdt om te kijken in een snap welke het is, ben je weer even aan het wachten. Ik snap zijn post wel, dit ging op de 360 wel sneller.
Volgens mij kan je ook richting dashboard, en dan helemaal links bovenin naar dat bolletje met notificaties gaan. Nog steeds vrij omslachtig, maar goedquote:Op dinsdag 3 februari 2015 15:22 schreef DSS24 het volgende:
[..]
Wat is nu eigenlijk de manier om de uitnodiging van een party het snelste te accepteren als je de eerste uitnodiging gemist hebt? Bij de 360 had je een berichtje en kon je die alsnog accepteren.
Nu ga ik maar naar een persoon die ook in de party zit en dan join ik. Dit werkt inderdaad traag en zijn meer stappen dan de 360.
Vind het niet echt omslachtig, werkt sneller dan bij 360 bij mij.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 16:08 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Volgens mij kan je ook richting dashboard, en dan helemaal links bovenin naar dat bolletje met notificaties gaan. Nog steeds vrij omslachtig, maar goed
Het werkt bij mij langzamer, ook als ik direct accepteer. Dan snapt de party aan de rechterkant, en moet ik eerst een tijdje wachten met een laadcirkeltje. Ging op de 360 sneller. Het is niet hinderlijk, maar toch.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 16:17 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Vind het niet echt omslachtig, werkt sneller dan bij 360 bij mij.
Ah, dat klopt, dat duurt bij mij ook een tijdje. Maar ik bedoel meer de wijze van het accepteren van uitnodigingen. Bij de 360 duurt het altijd wel een seconde of 5 voordat je bij je berichten bent, bij de One heb je dan je uitnodiging al geaccepteerd, ook als je de pop-up gemist had.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 16:45 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Het werkt bij mij langzamer, ook als ik direct accepteer. Dan snapt de party aan de rechterkant, en moet ik eerst een tijdje wachten met een laadcirkeltje. Ging op de 360 sneller. Het is niet hinderlijk, maar toch.
quote:Op zaterdag 7 februari 2015 09:44 schreef Pheno het volgende:
Goed, ik denk erover er 1 te halen. Welke exclusive MOET ik erbij halen? Naast killer instinct, want dat is een no-brainer voor mij.
niet. Xbox-one heeft geen exclusieve spellen die de moeite waard zijn Als je al een ps4 hebtquote:Op zaterdag 7 februari 2015 09:44 schreef Pheno het volgende:
Goed, ik denk erover er 1 te halen. Welke exclusive MOET ik erbij halen? Naast killer instinct, want dat is een no-brainer voor mij.
quote:Op zaterdag 7 februari 2015 11:37 schreef donald_dick het volgende:
[..]
niet. Xbox-one heeft geen exclusieve spellen die de moeite waard zijn Als je al een ps4 hebt
òkquote:Op dinsdag 10 februari 2015 16:22 schreef Chevalric het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dit soort bullshit opmerkingen zijn een reden waarom ik tegenwoordig steeds minder op Fok ben...
Heb ik gezien ja aan je Achievementsquote:Op zaterdag 7 februari 2015 11:44 schreef Racerblade het volgende:
Forza Horizon 2 en Sunset Overdrive zijn prima.Ik heb afgelopen week ook Titanfall voor ¤12,50 + alle DLC gekocht en die bevalt me een stuk meer dan ik dacht dat die dat zou doen.
[Ignore Donald]quote:Op zaterdag 7 februari 2015 09:44 schreef Pheno het volgende:
Goed, ik denk erover er 1 te halen. Welke exclusive MOET ik erbij halen? Naast killer instinct, want dat is een no-brainer voor mij.
Titanfall is inderdaad ook leuk vermaak als je af en toe eens een shooter speelt en geen volle mep wil neerleggen voor een BF en CoD. Anders is daar natuurlijk ook de Master Chief Collectionquote:Op zaterdag 7 februari 2015 11:44 schreef Racerblade het volgende:
Forza Horizon 2 en Sunset Overdrive zijn prima.Ik heb afgelopen week ook Titanfall voor ¤12,50 + alle DLC gekocht en die bevalt me een stuk meer dan ik dacht dat die dat zou doen.
Project CARS.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 10:53 schreef 2dope het volgende:
Mensen nog hyped voor bepaalde games? Persoonlijk ben ik heul benieuwd naar Quantum Break, ik voel gewoon dat dat een epische game gaat worden (ik vond de Max Paynes en Alan Wake ook superdope)
Project CARS ziet er ontzettend vet uit, alleen ik ben niet heel gecharmeerd van (uitsluitend) circuit/trackracing tenzij het rally is.quote:
Kortom FH2quote:Op vrijdag 13 februari 2015 12:36 schreef 2dope het volgende:
[..]
Project CARS ziet er ontzettend vet uit, alleen ik ben niet heel gecharmeerd van (uitsluitend) circuit/trackracing tenzij het rally is.
Ik heb bijv. Gran Turismo ook nooit tof gevonden. Test Drive Unlimited vond ik dan weer geniaal, een enorm eiland waar je gewoon vrij kunt rijden en events etc. kunt doen. Daarom had ik ook goede hoop voor The Crew, alleen de vehicle handling in The Crew![]()
om te janken.
Ik kan beide vormen erg waarderen.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 12:36 schreef 2dope het volgende:
[..]
Project CARS ziet er ontzettend vet uit, alleen ik ben niet heel gecharmeerd van (uitsluitend) circuit/trackracing tenzij het rally is.
Ik heb bijv. Gran Turismo ook nooit tof gevonden. Test Drive Unlimited vond ik dan weer geniaal, een enorm eiland waar je gewoon vrij kunt rijden en events etc. kunt doen. Daarom had ik ook goede hoop voor The Crew, alleen de vehicle handling in The Crew![]()
om te janken.
Shift 2 op de PS3 gespeeld, en die was idd prima. Er was veel gezeik over de handling, maar vond het zelf wel goed, en de races waren ook spannender dan in games als Forza enzo. Beter gevoel van snelheid en betere tegenstanders. Ook genoeg tracks.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:04 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Ik kan beide vormen erg waarderen.Een nieuwe Test Drive Unlimited zou ik ook enorm toejuichen, hoewel de handling daar ook verre van perfect was. Maar The Crew was nog erger inderdaad, die laatste beta in ieder geval wel. Was wel heel tof om gewoon doelloos rond te karren en dan samen met een vreemdeling door Yosemite Park te cruisen. Maar de rest was gewoon kapot.
Maar Project CARS heeft zoveel goede track erin zitten.En Shift 2 vond ik één van de beste racers van de afgelopen generatie. Je hoort er alleen zo weinig over, terwijl hij volgende maand al uit zou moeten komen. Hoop dat het allemaal nog op schema ligt.
![]()
Quantum Break gezien op de laatste E3 (die gameplay trailer), maar zag er gewoon weer uit als een donkere serieuze cover-shooter, alleen nu dan met die time-freeze gimmick. Het deed me persoonlijk helemaal niets, maar ik ben dan ook niet zo'n fan van lineaire cover-shooters, en hoofdpersonage sprak me ook niet aan.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 10:53 schreef 2dope het volgende:
MCC ga ik ook nog wel ff halen denk ik. Veel plezier beleefd aan Halo 3 als launchtitel bij m'n x360 destijds.
Mensen nog hyped voor bepaalde games? Persoonlijk ben ik heul benieuwd naar Quantum Break, ik voel gewoon dat dat een epische game gaat worden (ik vond de Max Paynes en Alan Wake ook superdope)
Het heeft allebei wat. Bij Forza 5 is het een chill gevoel als je de apex raakt en op het juiste moment het gas erop zet. Bij FH2 is het meer..... HOLY SHIT ZAG JE HOE IK DAAR DOORHEEN KWAM?!?!!?quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:04 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Ik kan beide vormen erg waarderen.Een nieuwe Test Drive Unlimited zou ik ook enorm toejuichen, hoewel de handling daar ook verre van perfect was. Maar The Crew was nog erger inderdaad, die laatste beta in ieder geval wel. Was wel heel tof om gewoon doelloos rond te karren en dan samen met een vreemdeling door Yosemite Park te cruisen. Maar de rest was gewoon kapot.
Maar Project CARS heeft zoveel goede track erin zitten.En Shift 2 vond ik één van de beste racers van de afgelopen generatie. Je hoort er alleen zo weinig over, terwijl hij volgende maand al uit zou moeten komen. Hoop dat het allemaal nog op schema ligt.
![]()
Ik heb ook de meeste gameplayfootage wel meegekregen (waaronder een filmpje van 20 minuten) en ik vind het er erg indrukwekkend uitzien. Dat de gameplay third-person met cover-mechanisme gebruikt, is voor mij niet een reden om een game te diskwalificeren. Het plot klinkt wel interessant en het lijkt erg veel overeenkomsten te hebben met Alan Wake qua gameplay en stijl. Die game was overigens zo lineair als de pest, maar dat hoeft niet iets slechts te zijn.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:24 schreef Yi-Long het volgende:
Quantum Break gezien op de laatste E3 (die gameplay trailer), maar zag er gewoon weer uit als een donkere serieuze cover-shooter, alleen nu dan met die time-freeze gimmick. Het deed me persoonlijk helemaal niets, maar ik ben dan ook niet zo'n fan van lineaire cover-shooters, en hoofdpersonage sprak me ook niet aan.
Alan Wake heb ik hier nog liggen maar nog niet gespeeld. Max Payne alleen eerste deel van gespeeld en die was prima. Max Payne 3 heb ik ook maar nog niet gespeeld.
Vrij weinig voor de XBO in de nabije toekomst waar ik echt naar uitkijk, eerlijk gezegd. Die Rollercoaster game schijnt wel leuk te worden.
Precies. Forza en Gran Turismo zijn wat mij betreft games voor autoliefhebbers. Shift 2 is voor raceliefhebbers, en hopelijk gaat Project CARS dat ook bereiken. Vandaar dat ik ook liever 30 verschillende locaties heb voor 80 auto's, dan 10 locaties voor 500 auto's. De AI van Shift 2 was ook veel dynamischer dan wat je bij andere racegames krijgt, zorgt voor een echt racegevoel in plaats van constante time trials waarbij toevallig andere auto's op de baan rijden.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 14:24 schreef Yi-Long het volgende:
Shift 2 op de PS3 gespeeld, en die was idd prima. Er was veel gezeik over de handling, maar vond het zelf wel goed, en de races waren ook spannender dan in games als Forza enzo. Beter gevoel van snelheid en betere tegenstanders. Ook genoeg tracks.
Project CARS lijkt me erg goed, vooral gezien het aantal banen dat erin zit, al wacht ik wel even de recensies af, en wat ze gaan doen met DLC, want als ze dezelfde kant opgaan als Forza met dat gemelk, dan hoeft het van mij niet.
ik wil Alan Wake wel spelen, maar mijn 360 is vol en geen zin om de games die nu op de HHD staan geïnstalleerd eraf te gooien. Ik ben wel van plan mijn Phat 360 te vervangen voor een nieuwere versie, met 500GBHDD, maar aangezien mijn Phat het nog doet en er ook niet echt boeiende nieuwe bundels zijn, heb ik daar geen haast mee...quote:Op vrijdag 13 februari 2015 15:01 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik heb ook de meeste gameplayfootage wel meegekregen (waaronder een filmpje van 20 minuten) en ik vind het er erg indrukwekkend uitzien. Dat de gameplay third-person met cover-mechanisme gebruikt, is voor mij niet een reden om een game te diskwalificeren. Het plot klinkt wel interessant en het lijkt erg veel overeenkomsten te hebben met Alan Wake qua gameplay en stijl. Die game was overigens zo lineair als de pest, maar dat hoeft niet iets slechts te zijn.
Die tijdmanipulatie-skills vond ik juist gruwelijk.
Oh, en Alan Wake/Max Payne 3 moet je dan nog wel even doorlopenben je zo klaar mee
Exact. GT en Forza hebben een hoog Pokemon gehalte ("Gotta catch 'm all!") en dan gaan mensen er lekker mee tweaken enzo, maar ik heb precies hetzelfde als jij: Ik zie veel liever heel veel LEUKE en MOOIE tracks,en heel veel auto's hoeft niet (wel veel variatie onderling), en dan gewoon spannende races.quote:Op vrijdag 13 februari 2015 15:15 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Precies. Forza en Gran Turismo zijn wat mij betreft games voor autoliefhebbers. Shift 2 is voor raceliefhebbers, en hopelijk gaat Project CARS dat ook bereiken. Vandaar dat ik ook liever 30 verschillende locaties heb voor 80 auto's, dan 10 locaties voor 500 auto's. De AI van Shift 2 was ook veel dynamischer dan wat je bij andere racegames krijgt, zorgt voor een echt racegevoel in plaats van constante time trials waarbij toevallig andere auto's op de baan rijden.
PGR 1/2/3 waren echt de shit. Zou nog wel een keer mijn online statistieken willen zien. Volgens mij won ik +60% van de races. Weet niet meer welke versie het wat maar daar zat een Spyker in een van de lagere classes. Stats waren niet erg goed en hij had bizar veel onderstuur... Als je wist hoe je daar mee kon rijden dan was je onverslaanbaar!quote:Op vrijdag 13 februari 2015 15:47 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Exact. GT en Forza hebben een hoog Pokemon gehalte ("Gotta catch 'm all!") en dan gaan mensen er lekker mee tweaken enzo, maar ik heb precies hetzelfde als jij: Ik zie veel liever heel veel LEUKE en MOOIE tracks,en heel veel auto's hoeft niet (wel veel variatie onderling), en dan gewoon spannende races.
GRID1 was wat dat betreft ook prima.
Driveclub doet dat ook goed, al hadden er wel wat meer tracks/omgevingen in mogen zitten.
Het blijft hopen op een nieuwe Project Gotham Racing game, in leuke steden.
Ik heb alleen PGR4 uit die serie gespeeld en daar heb ik mij uitstekend mee vermaakt. Wat was daar volgens jou mis mee dan?quote:
Daar was niet zoveel mis mee hoor. PGR3 was gewoon echt een top spel en PGR4 bood niet heel veel extra's. Ook zat ik rond die tijd minder op mijn console te gamen.quote:Op zaterdag 14 februari 2015 14:54 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Ik heb alleen PGR4 uit die serie gespeeld en daar heb ik mij uitstekend mee vermaakt. Wat was daar volgens jou mis mee dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |