Bron: hhttp://www.elsevier.nl/Ne(...)rs-Breivik-1676440W/quote:De Nederlandse apostel van Anders Breivik
Via internet verenigt zich een fanschare rondom de Noorse terrorist Anders Breivik. De sleutelfiguur is waarschijnlijk een Nederlander.
De meest fanatieke volgeling van de extreem-rechtse Noorse terrorist Anders Breivik (35) is waarschijnlijk een Nederlander. Dat concludeert het Noorse weekblad Morgenbladet na een jaar lang onderzoek naar de drijvende kracht achter elf Breivik-fansites en socialemedia-kanalen.
Breivik haalde in 2011 het wereldnieuws door in Oslo een bomaanslag te plegen en daarna een bloedbad aan te richten op het Noorse eilandje Utøya, waarmee hij in totaal 77 mensen doodde. Hij wilde met de aanslag de aandacht vestigen op zijn meer dan 1.500 pagina's tellende manifest dat een aanklacht vormt tegen de Europese Unie en de sociaal-democratie.
In het manifest waarschuwt hij voor de islam en doet hij een voorstel voor een gewelddadig hervormingsplan.
Jonge vrouwen
Het manifest is door bewonderaars inmiddels in veertien talen vertaald. Rondom Breivik is op het internet een cultus ontstaan. Het aantal bewonderaars is onbekend, maar jaarlijks ontvangt hij in de gevangenis zo'n achthonderd brieven, het merendeel afkomstig van jonge vrouwen.
Daarnaast zijn er tientallen fansites. Het meest gezaghebbend is het weblog The Commander Breivik Report, geschreven door een auteur die het pseudoniem 'Angus Thermopylae' gebruikt en die daarnaast nog een tiental fansites en socialemediakanalen runt.
Met zijn weblog wil 'Angus' bouwen aan een geheel nieuwe pan-nationalistische beweging, gebaseerd op Breiviks gedachtegoed. Op Breiviks verjaardag in februari 2013 spoorde hij bijvoorbeeld vrouwen aan om opgedoft uit te gaan 'om in contact te komen met willekeurige blanke mannen, in een poging hen te radicaliseren'.
Brieven en teksten
De fansites beschikken over een unieke verzameling van Breiviks brieven en teksten. Opvallend detail: Breiviks teksten worden doorgaans eerst in het Nederlands vertaald, voor ze in andere talen beschikbaar komen.
Journalist Simen Sætre (40) van Morgenbladet wisselde 23 e-mails uit met 'Angus', alvorens die het contact verbrak. 'Daarna kregen we een tip wie er achter de schuilnaam zou zitten: een 36-jarige Nederlander, woonachtig in de Verenigde Staten.'
Deze persoon werd in 1978 in Nederland geboren en schreef jarenlang online onder verschillende namen op diverse internetfora (waaronder fok.nl). (De tekst gaat verder onder het kader)
Online-identiteit: Shami Witness
De kwestie 'Angus Thermopylae' doet denken aan die van twitteraar Shami Witness. Die werd lange tijd gezien als spreekbuis van IS en als autoriteit op het gebied van Syrië, afkomstig uit de regio. Channel 4 onthulde dat Shami Witness in werkelijkheid Mehdi Masroor Biswas is, een uit India afkomstige 24-jarige manager die op zijn Facebook vooral foto's plaatste van etentjes met vrienden. Hij is inmiddels door de Indiase autoriteiten gearresteerd op verdenking van cyberterrorisme en misdaden tegen de staat, hoewel hij niet wordt verdacht van daadwerkelijke banden met IS.
Morgenbladet construeerde uit de duizenden berichten die hij in tien jaar fora achterliet het beeld van een buitenstaander.
Iemand die zichzelf slimmer vindt dan zijn omgeving, die zich graag in boeken verliest en zichzelf leerde programmeren. Als fan van sombere sciencefiction verzamelt hij verhalen en afbeeldingen van een post-apocalyptische wereld.
Hij studeert tussen 1999 en 2003 aan de Avans Hogeschool in Den Bosch. Rond 2006 schrijft hij op een forum dat hij zich zorgen maakt over 'de vernietiging van de Nederlandse cultuur' als gevolg van dalende geboortecijfers van autochtone Nederlanders en het toenemende aantal moslims.
In 2008 trouwt hij met een Amerikaanse en vestigt zich in South Carolina, in een ruime woning met gazon. Hij doet af en toe programmeerklusjes en neemt andere tijdelijke banen aan. Op internet blijft hij oproepen Europa te verlaten nu het nog kan.
Discipelen
De 36-jarige Nederlander en 'Angus' vertonen overeenkomsten in retoriek, schrijfstijl, politieke en literaire voorkeur. Bovendien is de 36-jarige Nederlander eind 2013 door de politie afgevoerd nadat die hem verward aantrof op straat, terwijl hij brabbelde over het christendom.
Diezelfde periode staat er op het blog ook een bericht over Jezus die zijn discipelen bewapende. Dat bericht wordt later verwijderd.
Om uit te zoeken of 'Angus' echt de 36-jarige Nederlander is die Sætre als tip kreeg aangedragen, stapt hij in juni 2014 op het vliegtuig naar South Carolina. De 36-jarige Nederlander die hij aantreft, ontkent dat hij Angus is. Hij zegt dat hij de fansite wel kent en dat het immigratiebeleid voor hem de reden vormde om uit Nederland te verhuizen.
Sætre: 'We hebben nog geen onomstotelijk bewijs gevonden dat hij "Angus" ook daadwerkelijk is. Daarom hebben we zijn naam nog niet gepubliceerd. Inmiddels heeft zich een nieuwe tipgever gemeld, een vrouw die als tussenpersoon brieven van "Angus" en Breivik aan elkaar aan hen doorspeelde. Zij bevestigt dat "Angus" inderdaad een Nederlander is die in de Verenigde Staten woont.'
De 36-jarige weigert zijn IP-adres te geven. Ook maakt hij geen gebruik van andere technische mogelijkheden om aan te tonen dat hij Angus níet is. Na het bezoek aan de Verenigde Staten zijn de online-activiteiten van 'Angus' drastisch afgenomen. The Commander Breivik Report is sindsdien eenmaal bijgewerkt.
Ga buiten spelen homoseksuele communistquote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:21 schreef k_man het volgende:
[..]
Ja, iedereen hier is links.Afijn, vertel jij dan eens hoe het wel zit?
Homoseksuele autistische communist, je vergeet.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:43 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Ga buiten spelen homoseksuele communist
Ohjaquote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:46 schreef Pek het volgende:
[..]
Homoseksuele autistische communist, je vergeet.
Dat lijkt me oervervelend.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:48 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mijn eigen vriendin wil nauwelijks naar me luisteren.... dus nee...
Jij weet heel goed dat ik niet van m'n zolderkamer afdurf, toetsenbordheld.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:43 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Ga buiten spelen homoseksuele communist
Dit is ook deel 3 dus nu mag het wel.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:20 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Lijkt me een slecht plan wachten om te gaan wachten op een bejaarde.![]()
Plus specu wil dat we nog minstens 3 delen door gaan. Anderen zullen ook wel aan het zoeken zijn.
Genoeg users in dit topic voorbij zien komen die geregeld met hem in topics hebben gepost btw.
Ik kan het haast niet geloven eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 15:47 schreef Reya het volgende:
[..]
StefanP heeft de TU afgerond, niettemin.
ow sorry ik had niet door dat dit al deel 3 is.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Die naam is al 26 keer geopperd en ook al 26 keer weerlegd.
Djeez heeft er wel een paar, dacht ik. En SunChaser vroeger...die heet ook Stefan trouwens, toch?quote:
Hij is zo ongeveer een van de laatste waar ik aan zou denken.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 16:04 schreef SeLang het volgende:
Volgens mijn is het één van de linksen. Klopkoek of hoe heten die klonen allemaal...
Onderwijs in Nederland is domweg anderman's informatie klakkeloos kunnen herhalen, zonder zelfstandig kritisch na te hoeven denken.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:55 schreef Webschip het volgende:
[..]
Ik kan het haast niet geloven eerlijk gezegd.
Dit keer is het Kingstown die met het antwoord komt, maar de kat moet etenquote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:56 schreef Basp1 het volgende:
[..]
ow sorry ik had niet door dat dit al deel 3 is.
Dan moet onze stierenvechter maar beter recherche werk doen, na meer dan 500 postings moeten jullie de user toch wel achterhaald hebben.
De user schijnt achterhaald te zijn, maar Kingstown is aan het koken en de katten aan het voeren. Het is zoals het is.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:56 schreef Basp1 het volgende:
[..]
ow sorry ik had niet door dat dit al deel 3 is.
Dan moet onze stierenvechter maar beter recherche werk doen, na meer dan 500 postings moeten jullie de user toch wel achterhaald hebben.
Vaak gaat dat zo. Dat zou teveel voor de hand leggen.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Die naam is al 26 keer geopperd en ook al 26 keer weerlegd.
Hij is chickies aan het hosselen op onzin.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:58 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
De user schijnt achterhaald te zijn, maar Kingstown is aan het koken en de katten aan het voeren. Het is zoals het is.
Henktown is nu zijn kat eten geven.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:56 schreef Basp1 het volgende:
[..]
ow sorry ik had niet door dat dit al deel 3 is.
Dan moet onze stierenvechter maar beter recherche werk doen, na meer dan 500 postings moeten jullie de user toch wel achterhaald hebben.
Dit belooft weinig goeds.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:00 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hij is chickies aan het hosselen op onzin.
Hij wil ook nog wat poesjes voerenquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:00 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hij is chickies aan het hosselen op onzin.
Zelf op de TU leren ze je kunstjes. Als ik zie wat daar rondliep...quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:57 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Onderwijs in Nederland is domweg anderman's informatie klakkeloos kunnen herhalen, zonder zelfstandig kritisch na te hoeven denken.
Je zou denken dat meer FOK!er dan hoogopgeleid zouden zijn,...
Als we het maar vaak genoeg herhalen wordt het vanzelf toch waarheid.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:59 schreef Webschip het volgende:
[..]
Vaak gaat dat zo. Dat zou teveel voor de hand leggen.
Het is meestal iemand bij wie je het niet verwacht.
Die moeten even goed marineren voor ze lekker smaken in de bami.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:06 schreef Yasmin23 het volgende:
Die 'katten' hebben nu toch wel te eten gehad ?
Dat zijn PhD'squote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:01 schreef Webschip het volgende:
[..]
Zelf op de TU leren ze je kunstjes. Als ik zie wat daar rondliep...
En dan is de TU crème de la crème in de academische wereld als het om niveau gaat...
Poppenkast-talentlozen. Helaas soms ook inhoudelijk idd..quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:08 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat zijn PhD'sMaar daar zitten zelfs talentlozen bij.
Kwam wel uit Brabant, dat is het enige denk ik.quote:
En niet zo dol op islamitische immigratie.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:12 schreef yvonne het volgende:
[..]
Kwam wel uit Brabant, dat is het enige denk ik.
En zat vaak in Voetbal.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:12 schreef waht het volgende:
[..]
En niet zo dol op islamitische immigratie.
quote:
En bij de hoogleraren daar ook zeker?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:08 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Dat zijn PhD'sMaar daar zitten zelfs talentlozen bij.
Volgens mij een stuk later, kan dat niet?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:16 schreef 99.999 het volgende:
Dora_van_krizadac schiet me ook nog te binnen. Was ook wel erg bang voor de moslims en bewonderde Radovan Karadzic omdat die streed tegen het moslimgevaar.
En halve middag.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:17 schreef Morendo het volgende:
En als kingstown een naam heeft gepost, wat dan? Dan gaan jullie lekker zoeken in zijn postgeschiedenis? Weer een avondje lekker doorgebracht....
Nee dan reageren we niet meer toch.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:17 schreef Morendo het volgende:
En als kingstown een naam heeft gepost, wat dan? Dan gaan jullie lekker zoeken in zijn postgeschiedenis? Weer een avondje lekker doorgebracht....
Het alternatief is werkenquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:17 schreef Morendo het volgende:
En als kingstown een naam heeft gepost, wat dan? Dan gaan jullie lekker zoeken in zijn postgeschiedenis? Weer een avondje lekker doorgebracht....
Kunnen we weer een week vooruit.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:17 schreef Morendo het volgende:
En als kingstown een naam heeft gepost, wat dan? Dan gaan jullie lekker zoeken in zijn postgeschiedenis? Weer een avondje lekker doorgebracht....
Nee, is wel uit de voorbijfoktijdquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:17 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij een stuk later, kan dat niet?
Teleurgesteld dat jij niet genoemd bent?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:17 schreef Morendo het volgende:
En als kingstown een naam heeft gepost, wat dan? Dan gaan jullie lekker zoeken in zijn postgeschiedenis? Weer een avondje lekker doorgebracht....
Whut? Als iemand in het saaie midden zit dan ben ik het wel.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:20 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Teleurgesteld dat jij niet genoemd bent?
Ja, hij wordt volgende week voorgeleid aan de rechter-commissaris.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:22 schreef Arthur_Spooner het volgende:
User seventhwave was toch hoofdverdachte?
Maar jij bent dus van mening dat Breivik wel een punt had?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:26 schreef Glazenmaker het volgende:
Fok is wel een beetje verwijft aan het worden. Een praten over Breivik mag niet in een topic over Breivik als je niet heel erg anti bent. Leuke discussie kun je dan starten!
Zoektochtquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:27 schreef MrBadGuy het volgende:
Ah er is al een jacht geopend![]()
Fok is zelfreinigend, kunnen andere groeperingen (of een bepaalde religie) nog wat van leren
Hij was vooral wat grof in de uitvoering.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:27 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar jij bent dus van mening dat Breivik wel een punt had?
Als hij zo veel volgelingen heeft moet er wel een kern van waarheid in zitten natuurlijk.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:27 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar jij bent dus van mening dat Breivik wel een punt had?
Je kan moeilijk ontkennen dat een lading moslims uit een regio waar ze mentaal zo'n 500 jaar achterlopen over het algemeen niet veel goeds beloofd voor de lokale veiligheid.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:27 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Maar jij bent dus van mening dat Breivik wel een punt had?
Socialisme kan alleen bestaan met geweld. Een koekje van eigen deeg is misschien wat hard verwoord, maar die kinderen waren bij elkaar geweld tegen anderen aan het bespreken alsof het wat positiefs is.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:30 schreef OProg het volgende:
[..]
Hij was vooral wat grof in de uitvoering.
Wel mooi die ene mannelijke user in dat topicquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:37 schreef Resistor het volgende:
[..]
Hier zitten in ieder geval flink wat breifans
Jij werd ook even genoemd.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:41 schreef BansheeBoy het volgende:
Akkkersloot of X-Ray, kan niet anders.²
Wel mooi die ene mannelijke user in dat topicquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:40 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
zitten in ieder geval flink wat breifans
Je deelt in elk geval oprecht zijn kortzichtigheid en simplisme.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:34 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je kan moeilijk ontkennen dat een lading moslims uit een regio waar ze mentaal zo'n 500 jaar achterlopen over het algemeen niet veel goeds beloofd voor de lokale veiligheid.
[..]
Socialisme kan alleen bestaan met geweld. Een koekje van eigen deeg is misschien wat hard verwoord, maar die kinderen waren bij elkaar geweld tegen anderen aan het bespreken alsof het wat positiefs is.
Aha, het vermoorden van 70 kinderen veroordelen is dus monddood maken?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:44 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
Ik vond zijn filmpje wel leuk om te bekijken.
En ik kan zijn actie ook begrijpen niet dat ik het er mee eens ben dat niet.
Maar het monddood maken van rechts door links is niet de manier om tot een betere samenleving te komen.
Massa-immigratie is ook ontwrichtend voor een land er zijn gewoon grenzen aan het percentage vreemden die je op kunt vangen op vele vlakken, financieel, zorg, huisvesting, kans op werk en ga zo maar door. en dan heb ik het nog niet eens over mensen die te gast zijn en vervolgens jouw gaan vertellen wat je wel en niet mag doen en/of zeggen..
Feitelijk wel, voor die kinderen dan.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Aha, het vermoorden van 70 kinderen veroordelen is dus monddood maken?
Lezen is wat moeilijk voor je zie ik..quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:45 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Aha, het vermoorden van 70 kinderen veroordelen is dus monddood maken?
Akkersloot moest ik ook nog even aan denken maar die was ook niet christelijk.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:41 schreef BansheeBoy het volgende:
Akkkersloot of X-Ray, kan niet anders.²
'Ik keur het niet goed, maarrrrrr.....'quote:
' Ik heb er wel begrip voor'quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:48 schreef waht het volgende:
[..]
'Ik keur het niet goed, maarrrrrr.....'
Dat dan weer wel.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:47 schreef waht het volgende:
[..]
Feitelijk wel, voor die kinderen dan.
Hmmm. Ik ga even kijken :pquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:48 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dan moet je maar niet op de FP kijken...
En die moet zo naar bed van de verpleging.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:21 schreef Yasmin23 het volgende:
Ik geloof dat Kingstown helemaal niet weet wie het is.
Oh, dat stokpaardje wat nooit echt geklopt heeft en dat de laatste 10-15 jaar zeker niet meer klopt?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:47 schreef Circle.Of.Filth het volgende:
[..]
Lezen is wat moeilijk voor je zie ik..
Wat ik bedoel is altijd de racismekaart trekken bijvoorbeeld indien men een probleem wil aankaarten om tot een oplossing te komen voor het specifieke probleem.
Dus we komen er niet achter ?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:49 schreef Specularium het volgende:
[..]
En die moet zo naar bed van de verpleging.
Je bent een schatquote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:49 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hmmm. Ik ga even kijken :p
had trouwens nog een paar reacties van jouw geplust maar had weinig nut![]()
Oh jammer. Halcon zegt wel eens wat zinnigs.quote:
Waar komt dat christen vandaan? In Terechts vertaling stond juist atheist?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:47 schreef OProg het volgende:
[..]
Akkersloot moest ik ook nog even aan denken maar die was ook niet christelijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 1 november 2016 00:05 schreef JanCees het volgende:
De polls worden ook in 9 van de 10 gevallen gepeild met een meerderheid democraten. Soms zelf +10% _O-
Niet vaak.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:51 schreef waht het volgende:
[..]
Oh jammer. Halcon zegt wel eens wat zinnigs.
Ik vind het vooral een schreeuwerig figuur met een te grote mond.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:51 schreef waht het volgende:
[..]
Oh jammer. Halcon zegt wel eens wat zinnigs.
Waar dan????quote:
Die momenten zijn betrekkelijk zeldzaam.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:51 schreef waht het volgende:
[..]
Oh jammer. Halcon zegt wel eens wat zinnigs.
Is hij inmiddels wijlen dan?quote:
Je moet het graag willen zien.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:54 schreef k_man het volgende:
[..]
Die momenten zijn betrekkelijk zeldzaam.
Tijd om de de hulp van El_Matador in te roepen, voor het te laat is!!quote:
Daarom ontkracht je me makkelijk.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je deelt in elk geval oprecht zijn kortzichtigheid en simplisme.
Quote eens zo'n bericht.quote:
Islam kritiek kan nog steeds rekenen op een racisme beschuldiging. Islam is tenslotte een ras en geen ideologie.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Oh, dat stokpaardje wat nooit echt geklopt heeft en dat de laatste 10-15 jaar zeker niet meer klopt?
Waarom zou het je verbazen? Je bent hier om te trollen, hebt een achtergrond in de IT en ik zie jou er wel voor aan om een site te runnen waar je mensen ophitst.quote:
Struisvogelpolitiek ja wat nog altijd zeer veel voorkomt ook in Nederland.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Oh, dat stokpaardje wat nooit echt geklopt heeft en dat de laatste 10-15 jaar zeker niet meer klopt?
Whut?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 18:56 schreef Glazenmaker het volgende:
Islam kritiek kan nog steeds rekenen op een racisme beschuldiging. Islam is tenslotte een ras en geen ideologie.
.
Voortaan zal ik in de zin zelf een smily gebruiken, zodat mensen die de twee zinnen ervoor alweer zijn vergeten ook mee kunnen genieten van wat sarcasme. Overigens gebeurt het in zo'n beetje ieder islam topic.quote:
Ja ik dacht al dat je dit niet serieus kon menenquote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:02 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Voortaan zal ik in de zin zelf een smily gebruiken, zodat mensen die de twee zinnen ervoor alweer zijn vergeten ook mee kunnen genieten van wat sarcasme.
ik zag het te laat iddquote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:02 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Voortaan zal ik in de zin zelf een smily gebruiken, zodat mensen die de twee zinnen ervoor alweer zijn vergeten ook mee kunnen genieten van wat sarcasme. Overigens gebeurt het in zo'n beetje ieder islam topic.
Het stripfiguur?quote:
Ik ben eens als jihadist neergezet (zie link hieronder). Dat kan ik nog enigszins begrijpen. Maar een vriendje van poedel Breivik? Neen.quote:
We wachten op Kingstown......quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:09 schreef SeLang het volgende:
Dit topic schiet niet op
En nee, ik ga niet zelf zoeken
quote:
Ach het zal wel aan mij liggen. Zelfs smilies werken niet.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:08 schreef Marcus_Zaagius het volgende:
[..]
Hoe kom je daar nou bij? Heb je die instructie wel eens goed bekeken?
Waarop is nou gebaseerd dat het een fokker is?quote:
Op een Noorse krant toch ?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:13 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[..]
Ach het zal wel aan mij liggen. Zelfs smilies werken niet.
[..]
Waarop is nou gebaseerd dat het een fokker is?
Die is poesjes aan het vullenquote:
Ja maar in dat artikel staat dat Angus op meerdere fora heeft gepost. Het is nou niet bepaald een ongewone naam die niemand anders verzonnen kan hebben.quote:
Nee maar ze hadden ook geconcludeerd dat hij hier had gezeten blijkbaar.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:15 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ja maar in dat artikel staat dat Angus op meerdere fora heeft gepost. Het is nou niet bepaald een ongewone naam die niemand anders verzonnen kan hebben.
http://www.mudbytes.net/index.php?a=profile&w=90quote:Op maandag 19 september 2005 09:56 schreef Scandum het volgende:
[..]De racisme kaart word inderdaad snel gespeelt tegen onderzoekers van intelligentie. Het is 1 van de redenen dat deze leugen in stand kan worden gehouden omdat wetenschappers bang zijn in de openbaarheid te treden omdat dit iemand z'n baan kan kosten en of goede naam.
[..]
Alle onderzoeken komen op hetzelfde uit. Natuurlijk liggen die onderzoeken zwaar onder vuur, dat bedoel ik met het linkse sprookje. Chinezen zijn beter in wiskunde volgens de test resultaten, dit gaat ook op voor chinese immigranten die alleen engels spreken.
Adoptie resultaten zijn tot nu toe het duidelijkst:
http://en.wikipedia.org/wiki/Minnesota_Transracial_Adoption_Study
Als je een diepgaand artikel wilt lezen moet je hier zijn:
http://www.commentarymaga(...)iles/murray0905.html
http://www.mudconnect.com/SMF/index.php?topic=70756.45quote:He engaged in text-based RPGs online, so called MUDs. From 2004, he ran even one of them.
quote:scandum
New to TMC
*
Posts: 12
View Profile
RE: Don't use the word
« Reply #49 on: April 06, 2012, 7:06 PM »
I've recently erected a statue of Anders Behring Breivik in the Newbie school to ward off Cultural Marxists.
quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:15 schreef SuicideErrorist het volgende:
Hoe de fuck kan je nou fan zijn van Breivik?
Ik zie dat toch Anders...quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Het is een hottiieeeeee
Het simpele volk wordt bij dat soort zaken spontaan heiliger dan de paus als het gaat om de definities. Dan mag de term racisme dus niet gebruikt worden waar het gaat om het willen discrimineren op basis van de Islam als geloof. Met hetzelfde trucje kan je ook antisemitisme prima goedpraten.quote:
Oh ja, nu je het zegt: Hij had toch zich toch ook maanden van te voren laten fotograferen bij een fotoshoot zodat z'n dikke kop niet in de krant kwamquote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Het is een hottiieeeeee
Je ziet gewoon aan z'n kop dat die niet spoort.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:20 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Brei kijkt afkeurend naar deze opmerking.
Nee, dan had hij wel Anders gereageerd...quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:20 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Brei kijkt afkeurend naar deze opmerking.
Sanasoufi?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:17 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Het is een hottiieeeeee
Als je gezegd had dat dit een jonge Poetin was, had ik het ook geloofd.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:21 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Je ziet gewoon aan z'n kop dat die niet spoort.
Maar die heeft ook zo'n hoofd.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:22 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Als je gezegd had dat dit een jonge Poetin was, had ik het ook geloofd.
Heb je daar een nummertje van?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:23 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Nee het is scandum, 100%
http://forum.fok.nl/user/history/95278
Jonge Poetin martelde waarschijnlijk oost Duitsers diep in donkere cellen.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:22 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Als je gezegd had dat dit een jonge Poetin was, had ik het ook geloofd.
Als nummertje uitleg betekent:quote:
quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:17 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
http://www.mudbytes.net/index.php?a=profile&w=90
[..]
http://www.mudconnect.com/SMF/index.php?topic=70756.45
[..]
Wat raar zeg dat mensen zo'n simpel ''trucje'' willen gebruiken. De volgende keer dat iemand wat slechts zegt over de PVV noemen we die persoon samen een racist goed? Het gaat bij racisme tenslotte om wat mensen denken in plaats van welke kleur huid ze hebben.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 19:19 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het simpele volk wordt bij dat soort zaken spontaan heiliger dan de paus als het gaat om de definities. Dan mag de term racisme dus niet gebruikt worden waar het gaat om het willen discrimineren op basis van de Islam als geloof. Met hetzelfde trucje kan je ook antisemitisme prima goedpraten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |