Dat was Zeeuws voor kuttopic, slotje.quote:Op donderdag 15 januari 2015 16:03 schreef -supergirl- het volgende:
Ik word gewoon door 1 van de mods voor hoer en/of slet uitgemaakt.
Doe er wat aan.. Dit is toch niet het beeld dat je wilt schetsen van je website?
Dat de moderators gewoon zonder reden users uitschelden?
Hij vindt dat ik net wat te weinig tekst oid in mijn topic heb gestopt. En daarom ben ik maar een hoer/slet?quote:
Misschien haalde hij je PoHi aan. Maar goed, dat is speculatie.quote:Op donderdag 15 januari 2015 16:12 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Hij vindt dat ik net wat te weinig tekst oid in mijn topic heb gestopt. En daarom ben ik maar een hoer/slet?
Is dat een gegronde reden?
Kutsmoes. Ik ga admins mailenquote:Op donderdag 15 januari 2015 16:13 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Misschien haalde hij je PoHi aan. Maar goed, dat is speculatie.
Nou nou nou, drama om niets, meid.quote:Op donderdag 15 januari 2015 16:13 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Kutsmoes. Ik ga admins mailen
quote:Op donderdag 15 januari 2015 16:13 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Kutsmoes. Ik ga admins mailen
Succes. Dan zijn we er hier klaar mee.quote:Op donderdag 15 januari 2015 16:13 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Kutsmoes. Ik ga admins mailen
Ik wens niet voor hoer of slet uitgemaakt te worden en al helemaal niet door een moderatorquote:Op donderdag 15 januari 2015 16:14 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Nou nou nou, drama om niets, meid.
Nee de sluitpostquote:Op donderdag 15 januari 2015 16:19 schreef HeatWave het volgende:
Slet genaaid, beurs weg.
Daar gaat het om? Serieus?.
Hij is niet gereekst, hij staat centraalquote:Op donderdag 15 januari 2015 16:39 schreef Remqo het volgende:
Ik zie ineens dat mijn paint-topic ineens gereekst is en hij nog lang niet vol.
KLB / [Paint] Tekening valt niet in goede aarde.
Ik vind het wel grappig, maar waarom eigenlijk? een vergissing misschien?
Geen idee, weer los.quote:Op donderdag 15 januari 2015 16:39 schreef Remqo het volgende:
Ik zie ineens dat mijn paint-topic ineens gereekst is en hij nog lang niet vol.
KLB / [Paint] Tekening valt niet in goede aarde.
Ik vind het wel grappig, maar waarom eigenlijk? een vergissing misschien?
Ik vond 'm wel vermakelijk. Maar laten we eerlijk zijn, als je niks kunt hebben ben je in KLB sowieso aan het verkeerde adres.quote:
Er is wel een verschil tussen niks kunnen hebben en iets niet over je kant laten gaan. Moderators die members uitschelden voor hoer/slet is wel een brug te ver. Het zou die gast sieren als hij even "sorry, was niet zo bedoeld" typt.quote:Op donderdag 15 januari 2015 16:46 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik vond 'm wel vermakelijk. Maar laten we eerlijk zijn, als je niks kunt hebben ben je in KLB sowieso aan het verkeerde adres.
Sja, (ik ben hier geen mod oid, dus niets officieels) ik vind het wel een grappige afsluiter, als hij nou letterlijk HOER! had geschreven ok, maar dit is gewoon grappig.quote:Op donderdag 15 januari 2015 17:22 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Er is wel een verschil tussen niks kunnen hebben en iets niet over je kant laten gaan. Moderators die members uitschelden voor hoer/slet is wel een brug te ver. Het zou die gast sieren als hij even "sorry, was niet zo bedoeld" typt.
Je weet toch dat er hier geintjes gemaakt worden in de sluitposts... Dit vind ik echt drama om niks hoor.quote:Op donderdag 15 januari 2015 17:22 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Er is wel een verschil tussen niks kunnen hebben en iets niet over je kant laten gaan. Moderators die members uitschelden voor hoer/slet is wel een brug te ver. Het zou die gast sieren als hij even "sorry, was niet zo bedoeld" typt.
Ja, ik vond het zelf ook meevallen. De eerdere post was bovendien een knipoog naar een eerder topic van iemand anders (slet genaaid, beurs weg), maar ik kan me voorstellen dat je je aangevallen voelt als een mod gaat "schelden", ook al is het voor de grap.quote:Op donderdag 15 januari 2015 17:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, (ik ben hier geen mod oid, dus niets officieels) ik vind het wel een grappige afsluiter, als hij nou letterlijk HOER! had geschreven ok, maar dit is gewoon grappig.
quote:Op donderdag 15 januari 2015 17:22 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Er is wel een verschil tussen niks kunnen hebben en iets niet over je kant laten gaan. Moderators die members uitschelden voor hoer/slet is wel een brug te ver. Het zou die gast sieren als hij even "sorry, was niet zo bedoeld" typt.
Ik herken de hypocrisie. Ze doen het vaak lachend af als: Haha, denken dat er democratie op fok! bestaatquote:Op donderdag 15 januari 2015 18:19 schreef PausNicolaas het volgende:
Mods mogen jou wel uitschelden, maar als je mods uitscheld krijg je twee weken ban. Uit eigen ervaring meegemaakt.
Wat flauw weer, ik vond wel wel leuk en was alleen maar benieuwd waarom het centraal stond.quote:
Alsjeblieft hoor. Ik dacht dat je 'm los wilde hebben. Zie er in de verste verte het nut ook niet van in, maar veel plezier er mee.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:37 schreef Remqo het volgende:
[..]
Wat flauw weer, ik vond wel wel leuk en was alleen maar benieuwd waarom het centraal stond.
Dat zei ik niet, maar ik was enkel verrast dat het centraal stond.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:39 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Alsjeblieft hoor. Ik dacht dat je 'm los wilde hebben. Zie er in de verste verte het nut ook niet van in, maar veel plezier er mee.
Waarom weet ik niet, is nergens iets over terug te vinden. Zie alleen dat Frank hem centraal gezet heeft. Las vervolgens je post vluchtig, heb 'm losgekiepert, maar blijkbaar was je er blij mee. Voor andere users, de kans dat een topic van jullie centraal komt te staan is klein.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:52 schreef Remqo het volgende:
[..]
Dat zei ik niet, maar ik was enkel verrast dat het centraal stond.
Ik ben zelfs een beetje blij met die eer die ik onverwacht kreeg.
Daarom stelde ik de vraag: waarom?
Ik vroeg om uitleg, misschien ook handig naar andere users.
Ludo, je hebt blijkbaar een collega die ook Charlie is
Ik heb ome Frank al ingelicht via DM, dus hij is op de hoogtequote:Op vrijdag 16 januari 2015 00:07 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Waarom weet ik niet, is nergens iets over terug te vinden. Zie alleen dat Frank hem centraal gezet heeft. Las vervolgens je post vluchtig, heb 'm losgekiepert, maar blijkbaar was je er blij mee. Voor andere users, de kans dat een topic van jullie centraal komt te staan is klein.![]()
Voor het waarom moet je bij Frank zijn dus.
Zou handig zijn voor mijn topics.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 00:26 schreef Remqo het volgende:
En dan nog, mijn topic hoeft niet per se centraal te staan, al vind ik het zelf wel leuk.
Maar een markering 'kwaliteit' op leuke en goede topics zou geen kwaad kunnen, doen ze op ONZ ook.
Misschien hier ook maar invoeren, en doen anderen ook eens hun best om dat begeerde merkje te krijgen.
Nou, laat je maar van je beste kant zienquote:Op vrijdag 16 januari 2015 00:44 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Zou handig zijn voor mijn topics.
![]()
Sletquote:Op donderdag 15 januari 2015 16:15 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Ik wens niet voor hoer of slet uitgemaakt te worden en al helemaal niet door een moderator
Beter ook dat er eindelijk eens iets tegen die kuttopics van je gedaan wordt.quote:Op donderdag 15 januari 2015 18:51 schreef jantjevertonghen het volgende:
[..]
Ik herken de hypocrisie. Ze doen het vaak lachend af als: Haha, denken dat er democratie op fok! bestaat![]()
. Maar dit gedrag in combinatie met alles sluiten wat ook maar een beetje grappig is zorgt er voor dat KLB exponentieel krimpt. Het is dan ook langzamerhand ontzettend saai aan het worden. Ik hoop oprecht dat ze dit probleem tijdig kunnen en willen aanpakken, want KLB kan en was gewoon ontzettend grappig. Maar op deze manier is dit voor mij en met mij vele andere misschien wel een doodlopende weg. Dus kap gewoon even met hypocrisie en te streng doen mods.
Bravo voor ons aller KLB!
Ligt er aan voor wat je diegene uitscheld en in welke context.quote:Op donderdag 15 januari 2015 18:19 schreef PausNicolaas het volgende:
Mods mogen jou wel uitschelden, maar als je mods uitscheld krijg je twee weken ban. Uit eigen ervaring meegemaakt.
Ik heb geen flauw idee hoe dat kan trouwens, wat ik in hemelsnaam aan het doen was, want ik wilde 'm ook niet sluiten of iets dergelijksquote:Op vrijdag 16 januari 2015 00:15 schreef Remqo het volgende:
[..]
Ik heb ome Frank al ingelicht via DM, dus hij is op de hoogte
Daarnaast is Frank ook een trouwe fan en een groupie van mijn paints, als er maar een Galliër in zit.
Eigenlijk maakt dat het plaatje compleet
waarom gelijk een ban aanvragen?quote:Op vrijdag 16 januari 2015 09:38 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ligt er aan voor wat je diegene uitscheld en in welke context.
Je mag mij best een lul noemen maar zodra je mij uitscheld voor mietje vraag ik een crewbash ban aan.
quote:Op vrijdag 16 januari 2015 09:38 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ligt er aan voor wat je diegene uitscheld en in welke context.
Je mag mij best een lul noemen maar zodra je mij uitscheld voor mietje vraag ik een crewbash ban aan.
Er zit ook nog iets tussen niks en een ban in.quote:
mastertrollquote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:05 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
[..]
Er zit ook nog iets tussen niks en een ban in.
Zoiets heet een 'waarschuwing'. Aan notes heb je geen kut, want die kan je zelf toch niet zien, en als je ineens een ban hebt de volgende morgen zonder dat je weet waarom, wat is dan het nut van de 'straf'?
Je weet wel waarom je een ban krijgt.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:05 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
[..]
Er zit ook nog iets tussen niks en een ban in.
Zoiets heet een 'waarschuwing'. Aan notes heb je geen kut, want die kan je zelf toch niet zien, en als je ineens een ban hebt de volgende morgen zonder dat je weet waarom, wat is dan het nut van de 'straf'?
Waarom duurt het dan zo lang totdat deze user gebanned is. Ik heb tot 2x toe een plaatje moeten bekijken van lullen in reten en mond. Dat beviel me nietquote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:31 schreef Frank_Drebin het volgende:
Vooral geen aandacht aan besteden.
Eventjes geduld. Je wilt niet weten hoeveel plaatjes en varianten ik al heb gezienquote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:34 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Waarom duurt het dan zo lang totdat deze user gebanned is. Ik heb tot 2x toe een plaatje moeten bekijken van lullen in reten en mond. Dat beviel me niet
Is achter gemeld, maar moeten wachten tot er een F(A) aanwezig is om 'm te kicken.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:34 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Waarom duurt het dan zo lang totdat deze user gebanned is. Ik heb tot 2x toe een plaatje moeten bekijken van lullen in reten en mond. Dat beviel me niet
Er is geen admin online?quote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:34 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Waarom duurt het dan zo lang totdat deze user gebanned is. Ik heb tot 2x toe een plaatje moeten bekijken van lullen in reten en mond. Dat beviel me niet
Zou het niet handig zijn als er een systeem kwam waarop dit soort noodgevallen kunnen worden opgelost zonder admin zomaar een suggestie.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:36 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Is achter gemeld, maar moeten wachten tot er een F(A) aanwezig is om 'm te kicken.
ik merk dat je bij sommige onderwerpen heel ver kunt gaan(doodwensen van mapima is een goed voorbeeld daarvanquote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:05 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
[..]
Er zit ook nog iets tussen niks en een ban in.
Zoiets heet een 'waarschuwing'. Aan notes heb je geen kut, want die kan je zelf toch niet zien, en als je ineens een ban hebt de volgende morgen zonder dat je weet waarom, wat is dan het nut van de 'straf'?
quote:Op vrijdag 16 januari 2015 10:36 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Eventjes geduld. Je wilt niet weten hoeveel plaatjes en varianten ik al heb gezien. Die twee keer van jou valt reuze mee
.
Het doodwensen van mapima is ook niet toegestaanquote:Op vrijdag 16 januari 2015 12:43 schreef haan33 het volgende:
[..]
ik merk dat je bij sommige onderwerpen heel ver kunt gaan(doodwensen van mapima is een goed voorbeeld daarvan)
maar als je kritiek op het jodendom hebt worden massaal topics verwijderd, een regen aan users gebanned en worden mods uit hun ambt ontheven
Even irritant als deze:quote:Op vrijdag 16 januari 2015 23:52 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met die 'grappige' 9gac plaatjes?
Sommige users draaien hier dusdanig in door dat het vrij vervelend wordt.
quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:10 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Even irritant als deze:
KLB / Enorme druk door prachtig uiterlijk
Naast dat dit weer eens een ontzettend goede reactie is van onze KLB-modjes, post ik die inderdaad 10x in ieder topic. Helemaal gelijk.quote:Op zaterdag 17 januari 2015 09:10 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Even irritant als deze:
KLB / Enorme druk door prachtig uiterlijk
Mij geband krijgen als hoofddoel in het leven hebbenquote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:00 schreef Etsu het volgende:
KLB / Laat op gang komen
Ik ben de tel kwijt, maar ik schat dat dit het topic nummer 492.833.299 is van zijn hand hierover.
Ik snap niet waarom hij nog steeds nieuwe topics kan openen, maar ik zal wel iets gemist hebben.![]()
Nou ja, dat zal niet mijn doel zijn, maar het mag wel wat minder. Kijk dat je dat onderwerp aankaart, is niet zo erg, maar onderstaande figuur laat wel zien dat jij bijna alleen maar daarover een topic kan maken. En dit stond alleen op je eerste pagina:quote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:05 schreef jantjevertonghen het volgende:
[..]
Mij geband krijgen als hoofddoel in het leven hebben
Is goed hoor. Onthoud wel dat klb mn leven isquote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:42 schreef HPLC het volgende:
[..]
Nou ja, dat zal niet mijn doel zijn, maar het mag wel wat minder. Kijk dat je dat onderwerp aankaart, is niet zo erg, maar onderstaande figuur laat wel zien dat jij bijna alleen maar daarover een topic kan maken. En dit stond alleen op je eerste pagina:
[ afbeelding ]
Ga dan of verder in een oud topic of verzin eens iets nieuws.
Ik heb wel gelachen, is dat ook goed?quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:25 schreef Maanvis het volgende:
nu had ik hier een geniale breaking bad referentie geplaatst, echter dit is niet het humorforum.
nu is mijn dag ook goed!quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:48 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik heb wel gelachen, is dat ook goed?
Foto?quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:48 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik heb wel gelachen, is dat ook goed?
Opgeschoond, maar wat een topic weer.quote:Op donderdag 22 januari 2015 20:10 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
Vroeger was het het excuus dat ze geen SC hadden, nu hebben ze echter meen ik een SC waar ik ze zie posten. Toch willen ze nog met SC in andere topics baggeren.
Heb ze er dan ook op aangesproken maar ze nemen mij niet serieus. Mijn puddingkruimelen mini-vlaai smaakt me dan ook niet meer en is helemaal verpest. Gaarne zou ik dan ook van een mod zien dat er opgetreden gaat worden.
Ik laat hier dan ook mijn verzoek achter, want er kunnen geen excuses meer zijn voor slowchat als ze een slowchat hebben, wat vroeger nog wel een redelijk argument was. Dit toont maar weer dat als je ze een vinger geeft ze je hele hand willen.
KLB / Geen contacten kunnen krijgen in het hipster circuit.
Staat weer in KLBquote:Op vrijdag 23 januari 2015 16:40 schreef Copthorne het volgende:
STA / Niet de juiste verkeerslichten in Nederland hebben
Kan deze terug naar KLB? Het is een klacht en nu zit het topic in een subforum met 5 reacties per dag.
Staat in KLB.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 16:40 schreef Copthorne het volgende:
STA / Niet de juiste verkeerslichten in Nederland hebben
Kan deze terug naar KLB? Het is een klacht en nu zit het topic in een subforum met 5 reacties per dag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |