abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_148135226
quote:
1s.gif Op dinsdag 30 december 2014 12:39 schreef 99.999 het volgende:

[..]

Maar op basis waarvan speculeer je die kant op?
"Volgens de topman van OCAD (Orgaan voor de Coördinatie en de Analyse van de Dreiging) blijkt uit het onderzoek dat het om een lang voorbereide criminele daad gaat".

Zoveel mogelijkheden zijn er niet. Het was ook maar een gok. Maar ik hou er wel rekening mee wat me het meest logische lijkt.
pi_148135294
Ja maar waarom lijkt dit je zo logisch?
pi_148135947
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 13:06 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

"Volgens de topman van OCAD (Orgaan voor de Coördinatie en de Analyse van de Dreiging) blijkt uit het onderzoek dat het om een lang voorbereide criminele daad gaat".

Zoveel mogelijkheden zijn er niet. Het was ook maar een gok. Maar ik hou er wel rekening mee wat me het meest logische lijkt.
Nogmaals, jouw oplossingen leiden tot een hysterische heksenjacht. In elk mogelijk scenario destructief voor de samenleving.
"We do not measure a culture by its output of undisguised trivialities, but by what it claims as significant"
Neil Postman - Amusing Ourselves to Death
pi_148136052
Ik snap het vermoeden van Braindead wel.

Immers, alle ellende in de wereld wordt veroorzaakt door moslims.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 30 december 2014 @ 13:40:20 #255
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_148136669
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 12:49 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Iran, Turkije, Syrië etc.
Specificeer etc.?
In Syrië bevechten nu meerdere groepen elkaar (waaronder de extremistische IS), net geheel overgenomen dus. Iran is als sinds de jaren '80 door wat extremen in de machtsgreep maar is op enkele economische sancties na nooit als ultiem gevaarlijk beschouwd. Het ziet er ook niet uit dat de Sjiieten daar hun leer over de overige Soennitische landen gaan verspreiden.

En Turkije heeft idd nu een malloot als president, die als het democratische proces zijn werk doet, gewoon weer weggestemd wordt. Maar of ze daar in Turkije extreem zijn? Men loopt in Turkije nog steeds niet rond in burka's en ze zijn vaak progressiever dan je denkt. Ik vind het maar aanstellerij dat extremistische moslims de wereld gaan overnemen. Als puntje bij paaltje komt, vechten de moslims elkaar de tent uit, zoals al meerdere keren is gebleken.
quote:
Ik zie niet in waarom we mensen zouden moeten toelaten die intrinsiek andere normen en waarden hebben op cruciale punten. Bijv wat zouden mensen die vrouwenbesnijdenis aanmoedigen een verrijking van de Nederlandse samenleving zijn zeg...We zouden die echt naar hier moeten laten komen zodat we over dat punt kunnen gaan discussieren.
Er zijn zoveel mensen nauwelijks een verrijking te noemen voor de maatschappij, maar om ze dan maar meteen te deporteren :')...
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_148136804
quote:
2s.gif Op dinsdag 30 december 2014 13:40 schreef Falco het volgende:

[..]

Specificeer etc.?
In Syrië bevechten meerdere groepen elkaar (waaronder de extremistische IS). Iran is als sinds de jaren '80 door wat extremen in de machtsgreep maar is op enkele economische sancties na nooit als ultiem gevaarlijk beschouwd. Het ziet er ook niet uit dat de Sjiieten daar hun leer over de overige soennitische landen gaat verspreiden.

En Turkije heeft idd nu een malloot als president, die als het democratische proces zijn werk doet, gewoon weer weggestemd wordt. Maar of ze daar in Turkije extreem zijn? Men loopt in Turkije nog steeds niet rond in burka's en ze zijn vaak progressiever dan je denkt. Ik vind het maar aanstellerij dat extremistische moslims de wereld gaan overnemen. Als puntje bij paaltje komt, vechten de moslims elkaar de tent uit, zoals al meerdere keren is gebleken.

[..]

Er zijn zoveel mensen nauwelijks een verrijking te noemen voor de maatschappij, maar om ze dan maar meteen te deporteren :')...
In ieder geval wijken de gehanteerde normen en waarden in die landen af met die van Nederland. Dus waarom zou je ze toelaten en daardoor het tot een continu conflict laten komen?

Nee maar je kan ze wel proberen tegen te houden.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_148136943
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 12:41 schreef keste010 het volgende:

[..]

De grote vraag is: ga jij een hele bevolkingsgroep verantwoordelijk houden voor het gedrag van individuele leden van de groep? Wantrouw jij liever onterecht het grootste deel van de groep of vertrouw je liever onterecht een minuscuul deel daarvan?

Als je deze logica gaat doorvoeren dan wordt nationale en internationale politiek één grote heksenjacht. Welke bevolkingsgroepen gaan we dan verantwoordelijk houden voor het werk van Breivik, Dutroux, etc? Jouw oplossing leidt tot een samenleving van hysterie waar men continu over de schouder zal kijken en men elkaar gaat beoordelen op basis van oppervlakkigheden. Niet doen dus, mensen met afwijkend gedrag moet je individueel beoordelen.
De belangrijkste vraag is: Wat is veiliger voor mij, mijn familie en vrienden en hoe kan je een bepaald niveau van welvaart en welzijn voor deze groep bereiken. Door maar eeuwig door blijven gaan met het importeren van mensen uit bepaalde culturen? Dacht het niet. Door criminele allochtonen het land uit te gooien. Dat zou flink helpen.
Zo zijn er nog wel wat dingetjes te verzinnen. Oh, en even voor de duidelijkheid, moslims in concentratiekampen opsluiten staat niet op mijn lijstje. Ja, je weet niet niet, het wantrouwen onder de anti-wantrouwers over mensen als mij is erg hoog als je dit soort dingen zegt.
pi_148137202
quote:
2s.gif Op dinsdag 30 december 2014 12:43 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Dus een discussie over dat vrouwen helemaal bedekt zouden moeten rondlopen zou jij toejuichen? :')
Jazeker..... Met gewone goede argumenten kun je mensen overtuigen dat het een verkeerd idee is.
Beter een discussie in kringen die daar naar toe neigen dan niet.
quote:
Dat hele theedrinken werkt niet met extremisten, die nemen dan gewoon de zaak over net als je in vele moslimlanden ziet.
Mensen niet bestraffen vanwege hun ongewenste mening is geen theedrinken met hen.
Nederland valt niet overnemen door extreme moslims. Wie dat denkt is een angsthaas of een moslimhater .
  dinsdag 30 december 2014 @ 13:54:54 #259
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_148137345
Ik denk/hoop uiteindelijk niet dat het intense haat tegen de moslims is, maar gewoon laffe en irreëele angst is wat regeert onder de PVV-aanhang, gevoed door afgunst en een slimme Führer-in-spe. Heb in een ander topic al hierover iets geschreven:

quote:
2s.gif Op zondag 28 december 2014 13:59 schreef Falco het volgende:

[..]

PVV'ers zijn vooral bange mensen en als ik iets hekel, zijn het wel bange mensen die alles volgens een voorgeschreven patroon willen hebben. In het dagelijks leven leiden ze een 'gewoon' leven dat netjes binnen de randjes blijft: werken, eten, tv kijken, slapen en ga zo maar door. Schotel ze een exotisch diner voor en ze blieven het niet, want het is onbekend voor ze. Vraag ze uit om eens naar een theatervoorstelling te gaan ipv kansloos voor de tv te hangen en ze zullen zeggen 'nee, vind ik niks an' terwijl ze nooit naar het theater zijn geweest.

PVV'ers staan sowieso niet bepaald positief in het leven en halen vooral voldoening door het bekritiseren van alles wat niet volgens hun voorgeschreven regeltjes is. Hiermee proberen ze hun lage eigendunk nog te compenseren. Met die bepaalde conditionering kan ik het wel begrijpen dat Wilders daar handig op in speelt, aanhang gemakkelijk vergaat en ook zo'n bizar linkse sociale agenda hanteert.

Het bange voor het onbekende wat in de PVV'er schuilt komt vooral tot uiting als het onderwerp buitenlanders ter sprake komt. Deze worden voornamelijk op een ongenuanceerde wijze als zondebok gebruikt voor allerlei misstanden in de samenleving. Hierop kan de PVV-aanhang zich compleet uitleven en sinds dit jaar met die discussie over zwarte Pieten (een bekend en 'traditioneel' fenomeen overigens!) ben ik echt verbaasd welke kant dit is opgegaan. Had echt niet gedacht dat in de sociale media de ene ranzige opmerking volgde op de andere. Op andere mensen komt dit alles over als debiel (en ja, dat is het ook), maar ik begin wel steeds meer te begrijpen hoe de PVV-aanhangers redeneren.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_148137497
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 13:45 schreef Braindead2000 het volgende:

Dacht het niet. Door criminele allochtonen het land uit te gooien. Dat zou flink helpen.
ontopic...... dat is "nazi-achtig". (om maar ontopic van de OP te blijven) Duitsland voor de Duitsers enzo... dat was het idee damals.
quote:
Zo zijn er nog wel wat dingetjes te verzinnen. Oh, en even voor de duidelijkheid, moslims in concentratiekampen opsluiten staat niet op mijn lijstje.
Dat geloof ik direct van jou ....... maar de nazi's begonnen ook met het idee van een bepaalde religieus-etnische groep te deporteren. Ook niks het plan mensen te vermoorden in concentratiekampen.
Maar meer down to earth gesteld pleit je voor systematisch discrimineren van bepaalde etnische groepen in het strafrecht. En hoe snel zal dat discrimineren ook worden doorgezet op andere terreinen ? Al dan niet door de staat, of door een volk die denkt dat discriminatie haar welzijn dient
pi_148137581
Godwinallemachtig, bestaat er ook een term voor discussies waarin na eindeloze vergelijkingen met nazi's er eindelijk iemand iets zegt wat geen vergelijking met nazi's bevat? :?
pi_148137757
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:00 schreef Braindead2000 het volgende:
discussies waarin na eindeloze vergelijkingen met nazi's er eindelijk iemand iets zegt wat geen vergelijking met nazi's bevat? :?
Schreef ik toch ook :

"......Maar meer down to earth gesteld pleit je voor systematisch discrimineren van bepaalde etnische groepen in het strafrecht. En hoe snel zal dat discrimineren ook worden doorgezet op andere terreinen ? Al dan niet door de staat, of door een volk die denkt dat discriminatie haar welzijn dient...."

"down to earth" = nuchter, niet in nazisfeer geredeneerd
pi_148137864
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 13:51 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Jazeker..... Met gewone goede argumenten kun je mensen overtuigen dat het een verkeerd idee is.
Beter een discussie in kringen die daar naar toe neigen dan niet.

[..]

Mensen niet bestraffen vanwege hun ongewenste mening is geen theedrinken met hen.
Nederland valt niet overnemen door extreme moslims. Wie dat denkt is een angsthaas of een moslimhater .
Want?

Iran is ook overgenomen door extreme moslims.
En ik heb het niet eens over het overnemen door extreme moslims, meer waarom we conflicten zouden moeten toejuichen in Nederland? Aangezien sterk verschillende culturen importeren voor conflicten zorgt.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_148137926
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:06 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Want?[

Iran is ook overgenomen door extreme moslims.
Nederland is geen Iran... een staatsgreep van extreme moslims in Nederland is een fantasie van moslimhaters.
pi_148137990
Waarom zouden we continu moeten discussieren met de extremisten om ze maar naar onze kant te krijgen, terwijl je ze ook gewoon kan tegenhouden en zelf babies kan indoctrineren met de -naar onze maatstaven- juiste normen en waarden?

Ik word er ook gewoon zo moe van, continu "schreeuwende geimporteerde minderheid wilt dit, andere minderheid wilt dat". Rot toch lekker op joh, dan kunnen we ons eindelijk weer met nuttigere dingen bezig gaan houden.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_148138231
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 13:58 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

ontopic...... dat is "nazi-achtig". (om maar ontopic van de OP te blijven) Duitsland voor de Duitsers enzo... dat was het idee damals.

[..]

Dat geloof ik direct van jou ....... maar de nazi's begonnen ook met het idee van een bepaalde religieus-etnische groep te deporteren. Ook niks het plan mensen te vermoorden in concentratiekampen.
Maar meer down to earth gesteld pleit je voor systematisch discrimineren van bepaalde etnische groepen in het strafrecht. En hoe snel zal dat discrimineren ook worden doorgezet op andere terreinen ? Al dan niet door de staat, of door een volk die denkt dat discriminatie haar welzijn dient
Ja, ja, dus als je als 40-jarige man met onkuise gedachten naar een 17-jarig meisje zit te kijken dan zal het niet lang duren voordat je kleuters gaat misbruiken. Als iemand een keer een pen van zijn werk meeneemt dan kan je er van uitgaan dat hij binnen een paar jaar een bank berooft. Goh, wat zit de wereld toch simpel in elkaar.
pi_148138281
quote:
14s.gif Op dinsdag 30 december 2014 13:43 schreef MouzurX het volgende:

[..]

In ieder geval wijken de gehanteerde normen en waarden in die landen af met die van Nederland. Dus waarom zou je ze toelaten en daardoor het tot een continu conflict laten komen?

Nee maar je kan ze wel proberen tegen te houden.
Normen en waarden in elk land wijken af van die van Nederland. Het begint in Belgie al.

Iran is niet extremistisch, Turkije ook niet. Syrie wel, immers deze hele teringzooi begon toen de president zijn burgers besloot dood te schieten en/of te martelen.
In ieder geval blijkt dat je geen flauw idee hebt waar je over praat. Misschien moet je eens proberen een `moslimland' te bezoeken. Of ben je zodanig geindoctrineerd dat je bij die gedachte al honderd kleuren begint te schijten?
More oneness, less categories
Open hearts, no strategies
Decisions based upon faith and not fear
People who live right now and right here
  dinsdag 30 december 2014 @ 14:17:18 #268
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_148138361
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:14 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Ja, ja, dus als je als 40-jarige man met onkuise gedachten naar een 17-jarig meisje zit te kijken dan zal het niet lang duren voordat je kleuters gaat misbruiken. Als iemand een keer een pen van zijn werk meeneemt dan kan je er van uitgaan dat hij binnen een paar jaar een bank berooft. Goh, wat zit de wereld toch simpel in elkaar.
Gefeliciteerd! Deze vergelijkingen passen in het straatje van idiote PVV-ideeën, zoals moslims preventief niet laten werken in veiligheidsgevoelige gebieden.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_148138368
quote:
5s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:15 schreef trancethrust het volgende:

[..]

Normen en waarden in elk land wijken af van die van Nederland. Het begint in Belgie al.

Iran is niet extremistisch, Turkije ook niet. Syrie wel, immers deze hele teringzooi begon toen de president zijn burgers besloot dood te schieten en/of te martelen.
In ieder geval blijkt dat je geen flauw idee hebt waar je over praat. Misschien moet je eens proberen een `moslimland' te bezoeken. Of ben je zodanig geindoctrineerd dat je bij die gedachte al honderd kleuren begint te schijten?
Nogmaals, het gaat om de extreme afwijkingen.
En Iran en Turkije wijken op sommige punten zeker extreem af met Nederland.
Dat komt inderdaad niet overeen met het woord "extremistisch" zoals die normaal wordt gebruikt.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
  dinsdag 30 december 2014 @ 14:18:49 #270
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_148138432
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:17 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Nogmaals, het gaat om de extreme afwijkingen.
En Iran en Turkije wijken op sommige punten zeker extreem af met Nederland.
Dat komt inderdaad niet overeen met het woord "extremistisch" zoals die normaal wordt gebruikt.
In Swaziland heerst er ook een compleet geschifte koning, alle Swazilanders maar ook de toegang ontzeggen tot Nederland?
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_148138440
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:17 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Nogmaals, het gaat om de extreme afwijkingen.
En Iran en Turkije wijken op sommige punten zeker extreem af met Nederland.
Dat komt inderdaad niet overeen met het woord "extremistisch" zoals die normaal wordt gebruikt.
Wat voor extremistische zaken heb je het over dan? En misschien moet je dan `afwijkend' gebruiken, want je posts komen totaal niet over zo.
More oneness, less categories
Open hearts, no strategies
Decisions based upon faith and not fear
People who live right now and right here
pi_148138550
quote:
2s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:18 schreef Falco het volgende:

[..]

In Swaziland heerst er ook een compleet geschifte koning, alle Swazilanders maar ook de toegang ontzeggen tot Nederland?
Ehm? Als de persoon die Nederland binnen wilt komen extreem afwijkende normen en waarden heeft wel ja. Wat voor bestuur ze hebben in het land maakt vrij weinig uit?
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_148138641
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:04 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Schreef ik toch ook :

"......Maar meer down to earth gesteld pleit je voor systematisch discrimineren van bepaalde etnische groepen in het strafrecht. En hoe snel zal dat discrimineren ook worden doorgezet op andere terreinen ? Al dan niet door de staat, of door een volk die denkt dat discriminatie haar welzijn dient...."

"down to earth" = nuchter, niet in nazisfeer geredeneerd
Trouwens, de PVDA van 30 jaar geleden zou de huidige PVDA ook bestempelen als nazistisch als je kijkt naar wat ze zeggen en waar ze mee instemmen. Denk je dat Samsom ook al plannen heeft in die richting?
pi_148138730
quote:
5s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:18 schreef trancethrust het volgende:

[..]

Wat voor extremistische zaken heb je het over dan? En misschien moet je dan `afwijkend' gebruiken, want je posts komen totaal niet over zo.
Voornamelijk mensenrechten en scheiding van staat en religie.
Met nogmaals de nadruk dat je dit per persoon beoordeelt en niet "waar deze vandaan komt", waar de discussie een beetje naartoe is gegaan.
When I get sad, I stop being sad and just be awesome instead.
pi_148138799
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 december 2014 14:21 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Ehm? Als de persoon die Nederland binnen wilt komen extreem afwijkende normen en waarden heeft wel ja. Wat voor bestuur ze hebben in het land maakt vrij weinig uit?
Nogmaals, waar de neuk heb je het over? Als iemand over de grens komt met de duidelijke bedoeling mensen te onthoofden (dat is extremistisch) dan wordt hij gewoon aangehouden hoor, tien jaar terug ook al. Geen Wilders voor nodig.
More oneness, less categories
Open hearts, no strategies
Decisions based upon faith and not fear
People who live right now and right here
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')