Onzinnige vergelijking.quote:Op donderdag 18 december 2014 01:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, dat is mijn constatering, de NSDAP sprak net zo over joden als jij nu doet over moslims. En toen ze aan de macht kwamen gingen ze nog een stap verder.
En dat is precies de reden waarom ik de PVV veracht.
Nee, de islam is net zo goed een geloof en net zo min een ethniciteit als het judaïsme.quote:Op donderdag 18 december 2014 01:16 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Onzinnige vergelijking.
Subsidies stoppen en een verbod op moskeeën heeft niets te maken met misdaden van de nazi's.
Daarnaast zijn de joden een etniciteit, de islam is een geloof ideologie.
Je laat hier zien dat jouw niveau bedroevend is. Een discussie is prima, maar dit gaat nergens meer over.quote:Op donderdag 18 december 2014 01:21 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, de islam is net zo goed een geloof en net zo min een ethniciteit als het judaïsme.
Jouw retoriek is exact hetzelfde als van de nazi's alleen de groep waarop je het gemund hebt is anders.
Flikker lekker op naar Stormfront.
Als je een "discussie" op jouw niveau wil moet je naar Stormfront, vandaar mijn tip.quote:Op donderdag 18 december 2014 01:22 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Je laat hier zien dat jouw niveau bedroevend is. Een discussie is prima, maar dit gaat nergens meer over.
quote:Op donderdag 18 december 2014 01:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Als je een "discussie" op jouw niveau wil moet je naar Stormfront, vandaar mijn tip.
Weerleg liever mijn standpunt dat jouw moslimhaat niets anders is dan de jodenhaat van de nazi's.quote:
Spaar je de moeite, doe ik ook.quote:Op donderdag 18 december 2014 01:22 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Je laat hier zien dat jouw niveau bedroevend is. Een discussie is prima, maar dit gaat nergens meer over.
Tsja, als het kwaakt als een eend...quote:Op donderdag 18 december 2014 01:28 schreef Kanjer het volgende:
[..]
Spaar je de moeite, doe ik ook.
De verheven politiek correcten die het gelijk aan hun goddelijke kant menen te gebben.
Maar iedere discussie of mening die het niet aanstaan doodslaan met het geijkte "nazi", bruinhemd etc.
Nutteloos volk.
Jij hebt niet voor niets de onderbuiknominatie en zuurste user nominatie van een heel aantal mensen in NWS gekregen. Een beetje zelfreflectie is wel op zijn plek.quote:Op donderdag 18 december 2014 01:30 schreef remlof het volgende:
[..]
Tsja, als het kwaakt als een eend...
Ga jij je eens even heel goed inlezen in de opmaat naar de holocaust voordat je nog meer domme dingen zegt.quote:Op donderdag 18 december 2014 09:26 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Jij hebt niet voor niets de onderbuiknominatie en zuurste user nominatie van een heel aantal mensen in NWS gekregen. Een beetje zelfreflectie is wel op zijn plek.
Het fundamentele verschil tussen een Islamhater en een Jodenhater is dat een Islamhater dagelijks de verschrikkelijke uitwassen van de Islam kan zien. Hitlers Jodenhaat was nergens op gebaseerd, er waren geen steden onleefbaar geworden door Joodse immigranten die allemaal van de staatsruif vraten.
Er waren steden onleefbaar geworden door een economische crisis. En iedereen gaf de relatief vermogende Joden de schuld. Nu geeft men de moslims de schuld. Beide is pertinent onwaar.quote:er waren geen steden onleefbaar geworden door Joodse immigranten die allemaal van de staatsruif vraten.
Pertinent onwaar.quote:Op donderdag 18 december 2014 09:34 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Er waren steden onleefbaar geworden door een economische crisis. [...] Nu geeft men de moslims de schuld.
Goed dat je het zelf al zegt.quote:Beide is pertinent onwaar.
quote:Op donderdag 18 december 2014 09:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Ga jij je eens even heel goed inlezen in de opmaat naar de holocaust voordat je nog meer domme dingen zegt.
En dit is POL, niet NWS.
Ja? Is het weer de schuld van 'links' joh?quote:Op donderdag 18 december 2014 10:10 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]Wat een figuur hè. Moslims hebben er voor gezorgd dat een groot deel van de joden in Nederland zich onveilig voelen en daarom overwegen te emigreren. Allerlei joodse instellingen worden beveiligd, tot basisscholen aan toe, ze worden getreiterd en gemolesteerd. Hoe haal je het in je hoofd om met de holocaust aan te komen. Als er iemand verantwoordelijk is voor deze toestand dan zijn het wel mensen als jij, die geen woord vuil maken als er weer een jood in elkaar wordt geslagen maar wel op hun achterste poten staan als een moslim een stageplaats geweigerd wordt.
quote:Op donderdag 18 december 2014 01:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Weerleg liever mijn standpunt dat jouw moslimhaat niets anders is dan de jodenhaat van de nazi's.
Links kijkt daar toch voor weg? Waar zijn de aangiften en de massale verontwaardiging van links als een groepje randberbers in Amsterdam de Hitlergroet brengt naar een langslopende Joodse oude man?quote:Op donderdag 18 december 2014 10:26 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja? Is het weer de schuld van 'links' joh?
Goh, het viel niet te verwachten. Ik zeg domme dingen. Voorbeeldje: hebben Joden een situatie veroorzaakt in Duitsland dat men niet meer zonder politiebegeleiding met een ambulance de Moslimwijk ingaat? Factcheck: Malmo (met trema's maar zit op mobiel). Hebben Joden een situatie veroorzaakt dat een op de vier Duitse vrouwen verkracht werd door zo goed als exclusief Joden? Factcheck: Stockholm. Hebben Joden tienermeisjes massaal in de prostitutie gestopt, waarna de moeders van de daders doodleuk beweerden dat de slachtoffers hoeren waren want geen hoofddoek? Factcheck: Engeland. Gingen Joden massaal rellen toen twee nutteloze criminelen uit hun gemeenschap levend werden geëlektrocuteerd? Factcheck: Parijs.quote:Op donderdag 18 december 2014 09:29 schreef remlof het volgende:
[..]
Ga jij je eens even heel goed inlezen in de opmaat naar de holocaust voordat je nog meer domme dingen zegt.
En dit is POL, niet NWS.
En waar denk je dat de Westenhaat van Moslims vandaan komt? Precies hetzelfde principe toch? Ik snap overigens wel dat een Moslim uit Yemen die zijn hele familie door een droneaanval is verloren het Westen haat, maar puur rationeel gezien heb ik daar niks mee te maken.quote:Op donderdag 18 december 2014 10:54 schreef Beathoven het volgende:
Als Christenen of Atheisten 't in Turkije verstieren wil ik niet verantwoordelijk zijn voor deze groep puur omdat er dat gegeven ligt. Dat geeft men hier geen enkel recht om mij dan ook maar op de spreekwoordelijke brandstapel te gooien. Hetzelfde doen we in Nederland wel met 't verketteren van moslims.
Je mist m'n punt. Ik zeg puur dat ik als individu en met mij een hele hoop individuen niet verantwoordelijk ben voor alles wat fout gaat onder mensen die toevallig dezelfde attributen hebben maar met wie ik totaal geen relatie heb.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:35 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En waar denk je dat de Westenhaat van Moslims vandaan komt? Precies hetzelfde principe toch? Ik snap overigens wel dat een Moslim uit Yemen die zijn hele familie door een droneaanval is verloren het Westen haat, maar puur rationeel gezien heb ik daar niks mee te maken.
Waar maak jij uit op dat ik denk dat alle Moslims Nederland haten? Het zijn er echter bepaald niet weinig.quote:Op donderdag 18 december 2014 13:07 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je mist m'n punt. Ik zeg puur dat ik als individu en met mij een hele hoop individuen niet verantwoordelijk ben voor alles wat fout gaat onder mensen die toevallig dezelfde attributen hebben maar met wie ik totaal geen relatie heb.
Neem Erdogan.. die roept iets in de strekking van 'de lawrences of arabia' zijn verantwoordelijk voor de problemen die er nu zijn in het midden-oosten. Dat zijn dus de buitenlanders, de niet moslims.. zelfde verhaal als met wat Wilders doet en z'n moslims. Ik voel mij aangesproken maar tegelijk ook weer niet aangesproken, moet ik mijzelf nu wel of niet gaan verdedigen? Moet ik mijzelf verdedigen t.o.v. een paar Fransen die het b.v. verstieren, wat ze dan ook mogen verstieren. Met zulke uitspraken is het enige doel het idee in de hoofden van de mensen planten dat buitenlanders eng zijn.
Waar maak jij b.v. uit op dat alle moslims Nederland haten en vrijheden niet tolereren. Ik ken genoeg mensen die gematigd moslim zijn en helemaal geen bedreiging vormen of zullen vormen. Is het dan terecht dat zij onder vuur komen te liggen. Wat moeten zij doen.. zichzelf verdedigen tegen de generalisering?. Ik kan me voorstellen dat ze zichzelf helemaal niet willen verdedigen.
De PVV plant deze gedachte er bij de mensen in.quote:Op donderdag 18 december 2014 13:08 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Waar maak jij uit op dat ik denk dat alle Moslims Nederland haten? Het zijn er echter bepaald niet weinig.
quote:Op donderdag 18 december 2014 13:10 schreef Beathoven het volgende:
[..]
De PVV plant deze gedachte er bij de mensen in.
Vooral wegkijken, vooral wegkijken.quote:Op woensdag 17 december 2014 14:00 schreef Religieisfacisme het volgende:
[..]
De meerderheid van de moslims is gewoon fundamentalistisch en zonder daarbij zelf geweld te gebruiken vormen zij wel de voedingsbodem voor religieuze haat en geweld.
Even wat cijfers
66% van de Europese moslims vindt de religieuze voorschriften van de islam belangrijker dan de wetten van de overheid
-60% heeft een hekel aan homo's
-Bijna 60 procent wil terug naar de wortels van de islam, de enkelvoudige uitleg van de Koran wordt zelfs door 75 procent van hen gesteund.
- 54 procent was ervan overtuigd dat het Westen eropuit is om 'de islam' te vernietigen
-Ongeveer 50% van de islamieten zijn antisemitisch (bij jongeren en in sommige steden is dit zelfs nog hoger)
http://www.wzb.eu/sites/d(...)ms_and_christian.pdf
Vooral niks leren van de geschiedenis. Bevolkingsgroepen criminaliseren.quote:Op donderdag 18 december 2014 13:13 schreef Richestorags het volgende:
[..]
[..]
Vooral wegkijken, vooral wegkijken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |