Nee het is een horloge van Guess. Had ik ooit voor zijn verjaardag gekocht, hij had hem uitgezocht maar vervolgens droeg hij hem nooit.quote:
quote:Op maandag 1 december 2014 20:03 schreef Karina het volgende:
Ja dat maakt het stukken duidelijker Yoki.
55k? Karaat?quote:Op maandag 1 december 2014 20:03 schreef YokiKater het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
55k op mijn laptop, BAM!
Ja cool, kun je de tijd op lezen.quote:Op maandag 1 december 2014 20:03 schreef YokiKater het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
55k op mijn laptop, BAM!
Lelijke horloges hoor.quote:Op maandag 1 december 2014 20:03 schreef YokiKater het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
55k op mijn laptop, BAM!
quote:Op maandag 1 december 2014 20:05 schreef Specularium het volgende:
Deze had ik vroeger.
[ afbeelding ]
Voor mij wel en voor een horloge ook wel.quote:Op maandag 1 december 2014 20:07 schreef sp3c het volgende:
het is niet eens per se veel geld
de stelling was niet specifiek genoeg als je het mij vraagt
ja maar hij hoeft toch niet per se euro's te bedoelen?quote:Op maandag 1 december 2014 20:08 schreef Karina het volgende:
[..]
Voor mij wel en voor een horloge ook wel.
Ach man doe niet zo moeilijk
Ja of het gewicht van het horloge kan ook. 55 kilo. Ik heb een supermario horloge maar ik kan er even geen foto van vinden.quote:Op maandag 1 december 2014 20:09 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja maar hij hoeft toch niet per se euro's te bedoelen?
wie weet doelt hij op de pixeldichtheid van zijn scherm ofzo
Nee inderdaad. Nog wel van mijn spaargeld betaald toen.quote:Op maandag 1 december 2014 20:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Zou ik ook niet dragen. Zou hem dan ook niet eerst zelf uitzoeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |