Wel, Starless ook al in een stemlijstje langs zien komenquote:Op maandag 24 november 2014 10:41 schreef Gehenna het volgende:
Ik zie aardig wat prog-nummers voorbij komen, maar niemand heeft King Crimson opgemerkt in de keuzelijst?
Die was van mijquote:Op maandag 24 november 2014 10:42 schreef cafca het volgende:
[..]
Wel, Starless ook al in een stemlijstje langs zien komen
3FM-luisteraar?quote:Op maandag 24 november 2014 10:03 schreef WesCAddle het volgende:
Mijn lijstje voor dit jaar.
Pearl Jam - Black
Foo Fighters - Everlong
Nirvana - Lithium
Muse - Knights of Cydonia
Eddie Vedder - Society
Rage Against the Machine - Killing in the Name Of
Johnny Cash - Hurt
Soundgarden - Black Hole Sun
Blur - Song 2
Radiohead - Street Spirit
Neil Young - Rockin' in the Free World
Smashing Pumpkins - Disarm
White Stripes - Seven Nation Army
The Cure - A Forest
Stereophonics - Maybe Tomorrow
Queens of the Stone Age - No One Knows
Placebo - The Bitter End
Pearl Jam - Daughter
Soundgarden - Fell on Black Days
Oasis - Morning Glory
Klopt wel een beetje, al jaren lijkt elke obscure hit uit de 60's in de keuzelijst te staan, maar vanaf de jaren '90 hebben ze alleen naar grote wereldhits gekeken (maar de liefhebber weet natuurlijk allang dat daar de kwaliteit niet ligtquote:Op maandag 24 november 2014 14:48 schreef Tobi-wan het volgende:
Ga voor het eerst die lijst invullen, vind de top 2000 gelijk een stuk minder leuk. Logisch dat de lijst elk jaar hetzelfde... De keuze is echt om te janken. Arctic Monkeys, Black Keys, QOTSA, Franz Ferdinand om maar een paar bands te noemen. Kings of Leon staat er dan wel in maar dan met een paar kut nummers van hun laatste plaat terwijl het eerste album veruit het beste is.
n00biedoobiedoo zal trots zijnquote:Bij de enquête waar ze vragen om de beste videoclip natuurlijk 'Bastian - You've got my love' ingevuld
Da's niet waar. Weinig obscuurs uit de 60s te vindenquote:Op maandag 24 november 2014 15:47 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Klopt wel een beetje, al jaren lijkt elke obscure hit uit de 60's in de keuzelijst te staan
Dat zekerquote:n00biedoobiedoo zal trots zijn
Maar 1 nummer van de VU.quote:Op maandag 24 november 2014 15:51 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Da's niet waar. Weinig obscuurs uit de 60s te vinden
[..]
Dat zeker
Obscuur is misschien niet de beste verwoording idd, maar wel veel kleine hits die maar weinig meerwaarde hebben. Zoals:quote:Op maandag 24 november 2014 15:51 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Da's niet waar. Weinig obscuurs uit de 60s te vinden
Die vind ik juist wel leuk.quote:Op maandag 24 november 2014 15:54 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Obscuur is misschien niet de beste verwoording idd, maar wel veel kleine hits die maar weinig meerwaarde hebben. Zoals:
Maar dat is uiteraard ook maar subjectief
Tjeezus '76 zelfs idd.. Dat je daar toen nog mee aan kon komenquote:Op maandag 24 november 2014 15:55 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
En natuurlijk dik uit de 70s ook
En een klassieker
quote:
Ik dacht eerst, waar heeft die het nou over?!quote:
Shit, die was ik ook al vergetenquote:Op maandag 24 november 2014 17:49 schreef Nepthys het volgende:
Drs. P - Veerpont
Drs. P - Dodenrit
Arthur Brown - Fire
Talking Heads - Psycho Killer
quote:Op maandag 24 november 2014 18:55 schreef Slobeend het volgende:
Neil Young - Harvest
Simon & Garfunkel - The Boxer
The Waterboys - The Whole Of The Moon
Talk Talk - Life's What You Make It
Bob Dylan - Blind Willie McTell
Bon Iver - re:stacks
quote:Op maandag 24 november 2014 20:46 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Vrije keuze:
ARCADE FIRE - REBELLION (LIES)
ARCTIC MONKEYS - I BET YOU LOOK GOOD ON THE DANCEFLOOR
THE BLACK KEYS - GOLD ON THE CEILING
THE NATIONAL - FAKE EMPIRE
Namens mijn vrouw bedankt.quote:Op maandag 24 november 2014 17:49 schreef Nepthys het volgende:
Tubeway Army - Are 'Friends' Electric?
Hoezo? Moet ik m'n muzieksmaak tegenover jou gaan verantwoorden?quote:
quote:Op dinsdag 25 november 2014 10:03 schreef NikeyAjax het volgende:
Ik wil eigenlijk een warm pleidooi houden voor Iggy Pop met The Passenger. Ik blijf dit een van de beste nummers ooit wezen. Als je het nummer hoort, blijft die de hele dag in je hoofd zitten, ook in de auto doet die het goed. Ook mooi dat David Bowie nog een mopje meezingt.
Maar gek genoeg heeft die nog nooit zijn opwachting mogen maken in de Top 2000.
Eensch. Bij mij stond deze op m'n back-up lijst en het scheelde weinig of hij had m'n lijst ook gehaald. Onvoorstelbaar dat dit nummer niet in de normale kieslijst staat.quote:Op dinsdag 25 november 2014 10:03 schreef NikeyAjax het volgende:
Ik wil eigenlijk een warm pleidooi houden voor Iggy Pop met The Passenger. Ik blijf dit een van de beste nummers ooit vinden. Als je het nummer hoort, blijft die de hele dag in je hoofd zitten, ook in de auto doet die het goed. Ook mooi dat David Bowie nog een mopje meezingt.
Maar gek genoeg heeft die nog nooit zijn opwachting mogen maken in de Top 2000.
Lust for Life wel ja en Candy trouwens ook.quote:Op dinsdag 25 november 2014 11:01 schreef cafca het volgende:
Tja, ik denk dat the Passenger wat meer kans maakt dan the toch wat obscuurdere Stooges. Lust for Life staat er wel in, toch?
Nee, ben maar niet bangquote:Op dinsdag 25 november 2014 09:44 schreef WesCAddle het volgende:
[..]
Hoezo? Moet ik m'n muzieksmaak tegenover jou gaan verantwoorden?
(Totaal geen 3FM fan btw... enige zender die ik met grote regelmaat aanhad was KinkFM, voordat deze ter ziele ging).
en Search and Destroy, het lijflied van mijn hond die ook Iggy heet, nomen est omenquote:Op dinsdag 25 november 2014 10:38 schreef Gehenna het volgende:
Iets van The Stooges is toch ook old-skool genoeg voor die lijst'Down in the Street', 'No Fun', '1969', en vooral: 'Now I Wanna Be Your Dog'
Vast wel. Als het vorig jaar lukte, lukt 't nu ook (met correcte spelling)quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:47 schreef methodmich het volgende:
Ik zie The Smiths - staan ze eigenlijk nog altijd als The Smits in de keuzelijst - toch best wel weer vaak voorbij komen hier.... Gaan ze de Top 2000 halen en wordt een verrassend hoge notering?
Maar zullen ze winst boeken denk je? We gaan het zien. De spanning is om te snijden.quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:50 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Vast wel. Als het vorig jaar lukte, lukt 't nu ook (met correcte spelling)
Als ik de lijstjes moet geloven dat staat zowel The Smiths en AF er behoorlijk goed voor.quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:47 schreef methodmich het volgende:
Ik zie The Smiths - staan ze eigenlijk nog altijd als The Smits in de keuzelijst - toch best wel weer vaak voorbij komen hier.... Gaan ze de Top 2000 halen en wordt een verrassend hoge notering?
En hoe gaat het met het Arcade Fire-project van MaJo?
Uiteraard gaat het niet eerlijk. Je wilt niet 10 disconummers achter elkaar moeten draaien, dus dat wordt een beetje aangepast en nummers die extreem buiten de doelgroep vallen heb je ook niets aan.quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:56 schreef Momo... het volgende:
Ik vraag me af of dat soort dingen wel eerlijk gaan, bijvoorbeeld Slayer stond vorig jaar er niet meer in, terwel ik me niet kan voorstellen dat er niet genoeg mensen op gestemd hebben.
De lijst wordt aan alle kanten aangepast. Iets als 2x dezelfde artiest of een zelfde nummer van verschillende uitvoerders wil je niet direct na elkaar hebben. Ook schijnt de 1e plaat van het uur geselecteerd te worden op basis van geschiktheid als opener.quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:58 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Uiteraard gaat het niet eerlijk. Je wilt niet 10 disconummers achter elkaar moeten draaien, dus dat wordt een beetje aangepast en nummers die extreem buiten de doelgroep vallen heb je ook niets aan.
haha tofquote:Op dinsdag 25 november 2014 16:42 schreef Berkery het volgende:
[..]
en Search and Destroy, het lijflied van mijn hond die ook Iggy heet, nomen est omen
Air - All I Needquote:Op zaterdag 22 november 2014 19:58 schreef MaJo het volgende:
Zelfs een heuse krijg Arcade Fire in de top2000 facebook aangemaakthttps://www.facebook.com/arcadefiretop2000
Thanks! Laten we hopen dat het werktquote:Op dinsdag 25 november 2014 22:06 schreef NiceTry het volgende:
[..]
Air - All I Need
Beach Boys - God Only Knows
Lou Reed – Satellite of Love
David Bowie - This Is Not America
Depeche Mode - Enjoy The Silence
Elbow - Lippy Kids
Jefferson Airplane - White Rabbit
Kate Bush - Cloudbusting
Manu Chao - Me Gustas Tu
Mumford & Sons - The Cave
Rolling Stones – Gimme Shelter
Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
The Stranglers - Golden Brown
Massive Attack - Teardrop
The Verve - Bitter Sweet Symphony
Fatboy Slim - Right Here Right Now
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Gorillaz - Demon Days
4Hero - Les Fleurs
Arctic Monkeys – I Bet You Look Good On The Dancefloor
Nu heb ik met pijn in m'n hart 4Hero met Les Fleurs opgegeven (dat ik 'm toch maar even genoemd mag hebben, omdattie al vanaf het begin in het lijstje staat) om Arcade Fire in de vrije ruimte te kiezen. In de hoop natuurlijk dat deze in de lijst komt en ik hem volgend jaar 'gewoon' kan kiezen en ik weer lekker naar mijn oude keuzelijst kan
voor verandering!
Hij staat anders nog gewoon in je 5 vrije keuzes hoorquote:Op dinsdag 25 november 2014 22:06 schreef NiceTry het volgende:
[..]
Air - All I Need
Beach Boys - God Only Knows
Lou Reed – Satellite of Love
David Bowie - This Is Not America
Depeche Mode - Enjoy The Silence
Elbow - Lippy Kids
Jefferson Airplane - White Rabbit
Kate Bush - Cloudbusting
Manu Chao - Me Gustas Tu
Mumford & Sons - The Cave
Rolling Stones – Gimme Shelter
Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
The Stranglers - Golden Brown
Massive Attack - Teardrop
The Verve - Bitter Sweet Symphony
Fatboy Slim - Right Here Right Now
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Gorillaz - Demon Days
4Hero - Les Fleurs
Arctic Monkeys – I Bet You Look Good On The Dancefloor
Nu heb ik met pijn in m'n hart 4Hero met Les Fleurs opgegeven (dat ik 'm toch maar even genoemd mag hebben, omdattie al vanaf het begin in het lijstje staat) om Arcade Fire in de vrije ruimte te kiezen. In de hoop natuurlijk dat deze in de lijst komt en ik hem volgend jaar 'gewoon' kan kiezen en ik weer lekker naar mijn oude keuzelijst kan
voor verandering!
Als ik zo dit topic doorkijk zie ik dat ik een paar nummers vergeten ben, 20 is te weinigquote:Acda en De Munnik - Ren Lenny Ren
Aretha Franklin - Think
Boudewijn de Groot - Kinderballade
Creedence Clearwater Revival - Proud Mary
Editors - Papilon
Fleetwood Mac - Go Your Own Way
Jefferson Airplane - White Rabbit
John Legend - All Of Me
Laura Jansen - Queen of Elba
Maria Mena - I'm In Love
Muse - Knights of Cydonia
Oasis - Wonderwall
Pearl Jam - Just Breathe
Queen - Innuendo
REM - Man on the Moon
Bob Dylan - Tangled Up In Blue
Eric Johnson - Cliffs Of Dover
Sigur Rós - Svefn-g-englar
Sturgill Simpson - Long White Line
The Highwaymen - Big River
Ah, ik was Placebo helemaal vergeten. hoe kan ik hun nou vergeten.quote:Op maandag 24 november 2014 10:03 schreef WesCAddle het volgende:
Mijn lijstje voor dit jaar.
Pearl Jam - Black
Foo Fighters - Everlong
Nirvana - Lithium
Muse - Knights of Cydonia
Eddie Vedder - Society
Rage Against the Machine - Killing in the Name Of
Johnny Cash - Hurt
Soundgarden - Black Hole Sun
Blur - Song 2
Radiohead - Street Spirit
Neil Young - Rockin' in the Free World
Smashing Pumpkins - Disarm
White Stripes - Seven Nation Army
The Cure - A Forest
Stereophonics - Maybe Tomorrow
Queens of the Stone Age - No One Knows
Placebo - The Bitter End
Pearl Jam - Daughter
Soundgarden - Fell on Black Days
Oasis - Morning Glory
Ik had ooit twee katten, die wilde ik samen Several species of small furry animals gathered together in a Cave and grooving with a pict noemen, maar dat werd toch wat lastig.quote:Op dinsdag 25 november 2014 21:40 schreef Gehenna het volgende:
[..]
haha tof
Ik heb mijn kat overigens Sunny O))) genoemd, maar die moet weinig hebben van drone metal
quote:Op dinsdag 25 november 2014 23:06 schreef TLC het volgende:
Koekiemonster - Ik Verloor Mijn Koekie In De Disco
Ze willen z'n hype voorkomen en daarnaast kwam Slayer ook nog eens op een plek uit, die midden in de nacht werd gedraaid.quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:56 schreef Momo... het volgende:
Ik vraag me af of dat soort dingen wel eerlijk gaan, bijvoorbeeld Slayer stond vorig jaar er niet meer in, terwel ik me niet kan voorstellen dat er niet genoeg mensen op gestemd hebben.
Ik kan me nog herinneren dat men ooit Ede Staal uit de lijst heeft geschrapt, nadat er een actie op touw was gezet door het DvhN. Die was zo succesvol dat hij in de top-10 zou binnenkomen.quote:Op woensdag 26 november 2014 08:12 schreef NikeyAjax het volgende:
Ze willen z'n hype voorkomen en daarnaast kwam Slayer ook nog eens op een plek uit, die midden in de nacht werd gedraaid.
Goh, is dat even beschamend.. Aangezien de lijst al een aantal jaar op recyclen staat betekent dit dat ik al jaren op het verkeerde nummer aan het stemmen benquote:Op dinsdag 25 november 2014 22:11 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Hij staat anders nog gewoon in je 5 vrije keuzes hoor
Overigens is 't wel verkeerd gespeld, het is Fleur, zonder -s
Oh, ik dacht van The Platters. Weer wat geleerd.quote:Op woensdag 26 november 2014 10:30 schreef cafca het volgende:
Die is inderdaad beter dan het origineel van de Flying Pickets. Al is die ook best leuk
Nee da's een ander nummer met dezelfde titel. Die zijn er ook best veel. Daar zou iemand eens een topic over moeten openen.....quote:Op woensdag 26 november 2014 10:45 schreef Berkery het volgende:
[..]
Oh, ik dacht van The Platters. Weer wat geleerd.
Weer zo'n kanslozequote:Op woensdag 26 november 2014 15:27 schreef Mind_State het volgende:
The Kinks - All of the Days, All of the Nights
Vooral als je ze wilt roepen voor het eten is dat niet zo praktisch denk ik. De grote vraag is wel hoe je ze dan uiteindelijk genoemd hebt.quote:Op woensdag 26 november 2014 07:09 schreef cafca het volgende:
[..]
Ik had ooit twee katten, die wilde ik samen Several species of small furry animals gathered together in a Cave and grooving with a pict noemen, maar dat werd toch wat lastig.
Jammer. Dan kan ik bij voorbaat al beter niet stemmen.quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:58 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Uiteraard gaat het niet eerlijk. Je wilt niet 10 disconummers achter elkaar moeten draaien, dus dat wordt een beetje aangepast en nummers die extreem buiten de doelgroep vallen heb je ook niets aan.
Katten hoef je meestal niet te roepen voor het eten, die komen vanzelf zeurenquote:Op woensdag 26 november 2014 18:53 schreef methodmich het volgende:
[..]
Vooral als je ze wilt roepen voor het eten is dat niet zo praktisch denk ik. De grote vraag is wel hoe je ze dan uiteindelijk genoemd hebt.
Mooie lijstquote:Op donderdag 27 november 2014 23:47 schreef BillDauterive het volgende:
Leuk dat een vrije keuze van vorig jaar dit keer in de vaste lijst staat. Hopelijk haalt Portishead die top 2000 dan ook
Blur - Song 2
Counting Crows - A Long December
Elbow - One Day Like This
Foo Fighters - Everlong
Joy Division - Love Will Tear Us Apart
Kraftwerk - Autobahn
Muse - Knights of Cydonia
Muse - Plug in Baby
Nirvana - Lithium
Oasis - Don't Look Back in Anger
Portishead - Glory Box
Radiohead - Paranoid Android
REM - Man on the Moon
Snow Patrol - Run
The White Stripes - Seven Nation Army
Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Queens of the Stone Age - No One Knows
Radiohead - Everything In Its Right Place
The National - Fake Empire
wow wij hebben exact dezelfde smaakquote:Op donderdag 27 november 2014 23:47 schreef BillDauterive het volgende:
Leuk dat een vrije keuze van vorig jaar dit keer in de vaste lijst staat. Hopelijk haalt Portishead die top 2000 dan ook
Blur - Song 2
Counting Crows - A Long December
Elbow - One Day Like This
Foo Fighters - Everlong
Joy Division - Love Will Tear Us Apart
Kraftwerk - Autobahn
Muse - Knights of Cydonia
Muse - Plug in Baby
Nirvana - Lithium
Oasis - Don't Look Back in Anger
Portishead - Glory Box
Radiohead - Paranoid Android
REM - Man on the Moon
Snow Patrol - Run
The White Stripes - Seven Nation Army
Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Queens of the Stone Age - No One Knows
Radiohead - Everything In Its Right Place
The National - Fake Empire
John Denverquote:Op donderdag 27 november 2014 21:53 schreef johannes_vermeer het volgende:
Hier is mijn lijst en daar moet u het mee doen.
Mark Knopfler - What It Is
Dire Straits - Sultans of Swing
Dire Stratis - Brothers in Arms
Art Garfunkel - Bright Eyes
Simon & Garfunkel - The Boxer
Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
John Denver - Take Me Home Country Roads
Alizée - Moi Lolita
Don McLean - American Pie
The Corrs - Radio
Laura Pausini - La Solitudine
The Doors - People Are Strange
France Gall - Poupée de cire, poupée de son
Celine Dion - My Heart Will Go On
Marc Cohn - Walking in Memphis
Vrije keuze
The Smiths - How Soon Is Now?
Dire Straits - Your Latest Trick
Wir Sind Helden - Wenn Es Passiert
The Cranberries - Just My Imagination
Florence + The machine - Shake It Out
Dank jequote:
Die nummers uit de keuzelijst deed ik omdat jij het in een aantal topics vroegquote:Op vrijdag 28 november 2014 00:03 schreef MaJo het volgende:
[..]
wow wij hebben exact dezelfde smaak
Mijn lijstje bestaat uit 7 dezelfde nummers waarvan 3 in de keuzelijst. Beetje eng
Heb Portishead ook opgenomen (en een vrije keuze voor Roads). Verder mooi lijstjequote:Op donderdag 27 november 2014 23:47 schreef BillDauterive het volgende:
Leuk dat een vrije keuze van vorig jaar dit keer in de vaste lijst staat. Hopelijk haalt Portishead die top 2000 dan ook
Blur - Song 2
Counting Crows - A Long December
Elbow - One Day Like This
Foo Fighters - Everlong
Joy Division - Love Will Tear Us Apart
Kraftwerk - Autobahn
Muse - Knights of Cydonia
Muse - Plug in Baby
Nirvana - Lithium
Oasis - Don't Look Back in Anger
Portishead - Glory Box
Radiohead - Paranoid Android
REM - Man on the Moon
Snow Patrol - Run
The White Stripes - Seven Nation Army
Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Queens of the Stone Age - No One Knows
Radiohead - Everything In Its Right Place
The National - Fake Empire
Stond in de gewone keuzelijst hoor, heb je een vrije keuze verpest. Clocks natuurlijk ookquote:Op vrijdag 28 november 2014 14:05 schreef Matedeor het volgende:
Mijn lijst:
(..)
Kansas - Dust in the wind
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |