Je weet dat die vraag ook andersom geldt hè...quote:Op dinsdag 18 november 2014 13:16 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
En hoe precies lijd jij daaronder
Voor zover ik weet is goede schmink redelijk waterbestendig, omdat de felle toneelverlichting in theaters ook ervoor zorgt dat acteurs flink moeten zweten.quote:Op dinsdag 18 november 2014 13:03 schreef y8987 het volgende:
Het viel me op dat het regende in adam, hoe doen de pieten dat? Lijkt me dat schminck niet tegen water kan.
Wat een maximale hoeveelheid debiliteit gevat in een minimale hoeveelheid hersenloze wezens.quote:Op dinsdag 18 november 2014 11:33 schreef Oliver23 het volgende:
De anti Zwarte Piet club heeft al een partijprogramma voor na Pakjesavond. Weg met het Koningshuis, Weg met Israel en weg met PowNews
En dan rond Kerst komen er nieuwe demonstraties omdat er slechts een donkere wijze uit het Oosten komt, en twee blanken.
Dit gedrag kan je het beste negerenquote:Op dinsdag 18 november 2014 13:25 schreef UltraR het volgende:
Dat verschil ook in Amsterdam tussen de sfeer die hangt bij de intocht en de sfeer die hangt bij die demonstratie.
Man man man, wat een zwaar leven moet dat zijn als je je altijd maar zo boos en gekwetst voelt.
De vraag was aan hemquote:Op dinsdag 18 november 2014 13:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je weet dat die vraag ook andersom geldt hè...
Hoe precies lijd jij eronder als er wel Zwarte Pieten in de folders staan?
Volgens mij spelen er bij jou ook wel wat frustratiesquote:Op dinsdag 18 november 2014 13:21 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Wat een maximale hoeveelheid debiliteit gevat in een minimale hoeveelheid hersenloze wezens.
De "macht" van een minderheid , het onvermogen om je weer te voegen naar de realiteit.
Het niet willen , het weigeren in te zien dat je een verloren strijd voert , dat bijna niemand in dit land je ziet zitten , op je verhaal en je verwrongen zienswijze zit te wachten.
Het blijven preken voor je selecte kudde van hysterische en verwende wezens die verwijzen naar slavernij , de rassenstrijd in Amerika en Martin Luther King.
"Free Palestine , "Fuck de koningin" , "Fuck de koning".
Die woorden bekronen uiteindelijk de twee georganiseerde dagjes uit voor deze gefrustreerde zielen.
Zielen die die woorden met applaus en glimlach beantwoorden.
Gouda en Amsterdam , de intocht van Sinterklaas 2014.
Het Kinderfeest.
Prima toch? Dat sluit toch aan bij de pro-piet argumenten?quote:Op dinsdag 18 november 2014 11:30 schreef Webschip het volgende:
De Bijenkorff komt ook met roetvegenpieten naast de zwarte.
Het erge is dat de meesten van die bozerikken gewoon door ons gesponsord worden. Ach, gelukkiger worden ze er niet opquote:Op dinsdag 18 november 2014 13:25 schreef UltraR het volgende:
Dat verschil ook in Amsterdam tussen de sfeer die hangt bij de intocht en de sfeer die hangt bij die demonstratie.
Man man man, wat een zwaar leven moet dat zijn als je je altijd maar zo boos en gekwetst voelt.
Meer verwondering en irritatie.quote:Op dinsdag 18 november 2014 13:48 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Volgens mij spelen er bij jou ook wel wat frustraties.
Waarom elke zin in een aparte alineaquote:Op dinsdag 18 november 2014 14:07 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Meer verwondering en irritatie.
Frustratie zijn dit soort debielen niet waard.
De mijne althans niet.
quote:Want al ben ik zwart als roet, Ik meen het toch goed
Er was eens een Sint uit Spanjequote:Op dinsdag 18 november 2014 14:23 schreef WhateverWhatever het volgende:
Laten wij vanaf nu gaan rijmen hier,
misschien hebben wij dan nog plezier!
![]()
![]()
![]()
Scquote:Op dinsdag 18 november 2014 14:29 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik mag 4 december weer zwarte piet spelen. Kledij ligt al klaar en ook de inktzwarte schmink
Dat is leuk en lekker genieten met al die ZWARTE pieten!quote:Op dinsdag 18 november 2014 14:29 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik mag 4 december weer zwarte piet spelen. Kledij ligt al klaar en ook de inktzwarte schmink
quote:Op dinsdag 18 november 2014 14:34 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Dat is leuk en lekker genieten met al die ZWARTE pieten!
![]()
Waarom zit je te gapen?quote:
Inderdaadquote:Op dinsdag 18 november 2014 14:34 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Dat is leuk en lekker genieten met al die ZWARTE pieten!
![]()
slim wijffiequote:Op dinsdag 18 november 2014 10:37 schreef DustPuppy het volgende:
Een vriendin van me zei net wel iets slims. En ik denk dat ze gelijk heeft.
De discussie gaat eigenlijk helemaal niet om Zwarte Piet:
[..]
Omdat ik dat prettig vind.quote:Op dinsdag 18 november 2014 14:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Waarom elke zin in een aparte alinea
quote:Op maandag 17 november 2014 10:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
Dat ik een grote pik had.
Teringsneue droom![]()
KLB / Gedroomdquote:
quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:33 schreef sp3c het volgende:
[..]
slim wijffie
nee 'jullie' moeten je cultuur niet opgeven en nee allochtonen hoeven die van hen niet te behouden ten koste van autochtonen
heb je dr ook gevraagd waar dit zogenaamd uit zou blijken of ben je haar direct gaan fok!ken?
dat zijn de enige zinnen in het topic, dan mag hetquote:Op dinsdag 18 november 2014 15:34 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Omdat ik dat prettig vind.
Net als jij.
[..]
[..]
KLB / Gedroomd
quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:36 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
dat zijn de enige zinnen in het topic, dan mag het
Behalve het verdiepen in piemels misschien ook eens hoofdletters en punten gebruiken.quote:Op maandag 17 november 2014 15:42 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
ho ho daar kan ik dus niets aan doen
het was maar een piemel trouwens.
Wat heeft het koningshuis er nu opeens mee te maken of de Palestijnen?quote:Op dinsdag 18 november 2014 13:21 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Wat een maximale hoeveelheid debiliteit gevat in een minimale hoeveelheid hersenloze wezens.
De "macht" van een minderheid , het onvermogen om je weer te voegen naar de realiteit.
Het niet willen , het weigeren in te zien dat je een verloren strijd voert , dat bijna niemand in dit land je ziet zitten , op je verhaal en je verwrongen zienswijze zit te wachten.
Het blijven preken voor je selecte kudde van hysterische en verwende wezens die verwijzen naar slavernij , de rassenstrijd in Amerika en Martin Luther King.
"Free Palestine , "Fuck de koningin" , "Fuck de koning".
Die woorden bekronen uiteindelijk de twee georganiseerde dagjes uit voor deze gefrustreerde zielen.
Zielen die die woorden met applaus en glimlach beantwoorden.
Gouda en Amsterdam , de intocht van Sinterklaas 2014.
Het Kinderfeest.
Dat weten alleen zij vrees ik.quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:45 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Wat heeft het koningshuis er nu opeens mee te maken of de Palestijnen?
Je begrijpt dat dat een hele slechte vergelijking is, net als de Pieten hebben smurfen inderdaad allemaal een andere invulling, met als enige verbindende element dat ze allemaal blauw zijn.quote:Op dinsdag 18 november 2014 02:10 schreef sig000 het volgende:
Bekijk het als de smurfen.
Je kunt Pieten op vele manieren invullen.
Wat dacht je van het woord regen, ja draai dat maar eens om, is gewoon een woord bedacht om het koloniale verleden vast te leggen in de taal, weg met regen!quote:Op dinsdag 18 november 2014 11:55 schreef Frutsel het volgende:
[..]
dat mag binnenkort ook niet meer racist
Dronken Pieten die blikjes budgetbier uitdelenquote:Op dinsdag 18 november 2014 13:03 schreef Igen het volgende:
[..]
Sinterklaas is al heel oud. Toen hij jong was, was een katholieke bisschop in Spanje met een stel Moorse assistenten best logisch.
Tegenwoordig zou idd een Sint Woytila met z'n Poolse klusjesmannen logischer zijn.
Mijn ogen gingen helemaal kapotquote:Op dinsdag 18 november 2014 15:31 schreef Montagui het volgende:
Ik zag op straat 2 pieten
Een rode en een blauwe
Eerst scheen de zon
En toen regende het
Ik zocht naar de 2 pieten
Toen zag ik iets raars
Het water was paars
En de pieten zwart
En dan schiet je zomaar Sint kapotquote:Op dinsdag 18 november 2014 16:10 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Mijn ogen gingen helemaal kapot
Van de rijm die kwam uit jouw strot
Blauwe rijmt toch echt niet op Pieten
en uit woede is Piet toen maar gaan schieten
In Feedback kun je gaan huilen vanwege dit plot.
[ afbeelding ]
Voel je je aangesprokenquote:Op dinsdag 18 november 2014 16:13 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Noem je mij nou een Zwarte Piet?
Nee joh. Ik ben een oude hippie. Peace en bloemetjes enzo.quote:
Is ebola een mooie traditie dan?quote:Op dinsdag 18 november 2014 16:17 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Nee joh. Ik ben een oude hippie. Peace en bloemetjes enzo.![]()
Mijn ogen deden pijn van dat ebola-rijmpje van Montagui.
Beetje een mooie traditie verneuken, dat moeten we niet willen.
ZE IS GEHERSENSPOELD. Stolkholm syndroom omdat ze omgeven is door ex slavenhouders.quote:Op dinsdag 18 november 2014 16:20 schreef WhateverWhatever het volgende:
[ afbeelding ]
Deze moeder rekent in één keer met de zwarte pietendiscussie af
Op de Facebookpagina Mensen in Zeeland postte deze trotse moeder bij de intocht van Sinterklaas een foto van haar prachtige zoontje. Ze had hem voor de gelegenheid extra geschminkt en in pietenkleding gehesen. Haar reactie op de zwarte pieten discussie is fantastisch.
‘Ik heb mijn zoontje geschminkt. Niet om een statement te maken, maar gewoon omdat hij dat leuk vindt. Ik vind de discussie over Zwarte Piet echt zinloos. Waar maken volwassenen zich nou zo druk om? Mijn jongen vindt het Sinterklaasfeest geweldig, dus waarom zou ik hem dit ontnemen? Ik ben ook opgegroeid met Zwarte Piet en heb het nooit geassocieerd met racisme. Het gaat kinderen om de cadeautjes. Of ze die nu van een zwarte of witte piet krijgen, maakt ze echt niet uit. Laten we deze traditie maar gewoon zo houden.’
Zo kan het dus ook.
Volgens mij heeft ie al een lange lijst vol met discriminatie en haatzaaien, maar aanklagen gaat niet lukken, want dan is het racisme omdat hij een neger isquote:Op dinsdag 18 november 2014 16:34 schreef renwan het volgende:
Ik had even een hersenspinsel en vroeg me af of dit theoretisch zou kunnen.
Zou het mogelijk zijn om aangifte tegen Quinsy te doen wegens aanzetten tot geweld? Tuurlijk roept hij het niet op maar zou hij neemt er ook geen afstand van. Dus moedigt hij het indirect wel aan.
Gewoon iets wat ik me afvroeg, voor de rest hou ik me lekker buiten de discussie
Aanzetten tot geweld is wel een stapje erger, maar na wat google werk lijkt het me niet mogelijk. Moet wel zeggen dat de wet niet helemaal duidelijk is hierinquote:Op dinsdag 18 november 2014 16:38 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Volgens mij heeft ie al een lange lijst vol met discriminatie en haatzaaien, maar aanklagen gaat niet lukken, want dan is het racisme omdat hij een neger is
Hij pleegt dan ook geen zware feiten, maar wel erg veel en vaak dezelfdequote:Op dinsdag 18 november 2014 16:39 schreef renwan het volgende:
[..]
Aanzetten tot geweld is wel een stapje erger, maar na wat google werk lijkt het me niet mogelijk. Moet wel zeggen dat de wet niet helemaal duidelijk is hierin
Helemaal niets. Maar dat stond ook op de agenda van de Antifascistische Actie die daar toch al was om te demonstreren. En blijkbaar vonden de andere aanwezigen kankeren op het koningshuis en de Palestijnen steunen ook een goed plan.quote:Op dinsdag 18 november 2014 15:45 schreef maryen65 het volgende:
[..]
Wat heeft het koningshuis er nu opeens mee te maken of de Palestijnen?
Nuance in dit debatquote:Op dinsdag 18 november 2014 16:20 schreef WhateverWhatever het volgende:
[ afbeelding ]
Deze moeder rekent in één keer met de zwarte pietendiscussie af
Op de Facebookpagina Mensen in Zeeland postte deze trotse moeder bij de intocht van Sinterklaas een foto van haar prachtige zoontje. Ze had hem voor de gelegenheid extra geschminkt en in pietenkleding gehesen. Haar reactie op de zwarte pieten discussie is fantastisch.
‘Ik heb mijn zoontje geschminkt. Niet om een statement te maken, maar gewoon omdat hij dat leuk vindt. Ik vind de discussie over Zwarte Piet echt zinloos. Waar maken volwassenen zich nou zo druk om? Mijn jongen vindt het Sinterklaasfeest geweldig, dus waarom zou ik hem dit ontnemen? Ik ben ook opgegroeid met Zwarte Piet en heb het nooit geassocieerd met racisme. Het gaat kinderen om de cadeautjes. Of ze die nu van een zwarte of witte piet krijgen, maakt ze echt niet uit. Laten we deze traditie maar gewoon zo houden.’
Zo kan het dus ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |