Pax wordt geen advocaat.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:01 schreef Paxcon het volgende:
Wat zijn jullie eigenlijk van plan te worden later? Rechten lijkt me best interessant maar ik heb echt geen zin om criminelen vrij te moeten pleiten, of andere moreel verwerpelijke dingen..
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:39 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ik twijfel nog tussen advocaat of belastingadviseur.
Hoi trouwens, Ik ben Jeroen en 1ste jaars fiscaal recht aan de UvA
Ik vermoed dat Eriks haat jegens Y vanaf hier begon.quote:Op zondag 5 februari 2012 09:41 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dan heb je toch nog een fiscaaltechnische vakken?
Hoe denk je daar nu over Erik? Ik overweeg die master op de UvA, mits ik m'n bachelor haal natuurlijk.quote:Op donderdag 9 februari 2012 16:56 schreef eriksd het volgende:
Gezondheidsrecht is echt up and coming. Verzekeringsrecht en arbeidsrecht zijn altijd verstandig. Fiscaal ook, maar dat moet je nog meer liggen dan de voorgaande 3.
Intellectueel eigendom in combinatie met IT/Internet is een goede nichemarkt als je snel voor jezelf wil beginnen.
quote:Op zondag 5 februari 2012 21:29 schreef Paxcon het volgende:
Mag ik vragen hoeveel uur jullie per week aan je studie besteden?
quote:Op donderdag 9 februari 2012 21:05 schreef Paxcon het volgende:
Zitten er bij rechtenstudies trouwens veel van die ballen met de haren naar achteren gekamd?
quote:Op donderdag 9 februari 2012 21:21 schreef Paxcon het volgende:
Valt over het algemeen mee zie ik dus. Vaak zijn dit van die verwaande mensen
quote:Op zondag 5 februari 2012 21:41 schreef Paxcon het volgende:
Oh oke.. klinkt niet echt veel, of heb ik dat mis?
quote:Op maandag 6 februari 2012 21:38 schreef Paxcon het volgende:
Ik ben echt zo benieuwd naar de open dag Rechtsgeleerdheid
en 2,5 jaar later heeft ie 'm nog steeds nietquote:Op maandag 6 februari 2012 21:38 schreef Yreal het volgende:
Vandaag begonnen met europese rechtsgeschiedenis
![]()
![]()
Hetzelfde. Met de vergrijzing zijn pensioenrecht en zorg verstandige keuzes. Gaat ontzettend veel geld in om, dus een relevante markt.quote:Op donderdag 13 november 2014 22:55 schreef Blistering het volgende:
[..]
Hoe denk je daar nu over Erik? Ik overweeg die master op de UvA, mits ik m'n bachelor haal natuurlijk.
Hoe denk je nu over rechten, Paxcon?quote:Op maandag 6 februari 2012 21:53 schreef Paxcon het volgende:
Hebben jullie nog tussen dingen getwijfeld voordat jullie besloten rechten te gaan studeren. Ik heb geen idee wat ik anders zou moeten doen, want verder lijkt niks me leuk. Rechten is ook niet echt iets waar ik bijvoorbeeld compleet overtuigd van ben, anders dan sommige klasgenoten die precies weten wat ze willen.
Donder eens op met die onzinquote:Op donderdag 13 november 2014 22:57 schreef Etsu het volgende:
[..]
Hoe denk je nu over rechten, Paxcon?
quote:Op maandag 6 februari 2012 21:54 schreef Yreal het volgende:
het heeft me 3 jaar studeren gekost om te komen tot rechten, en dat wist ik niet helemaal zeker. Ben wel Blij dat ik er voor ben gegaan
Top, dank!quote:Op donderdag 13 november 2014 22:57 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hetzelfde. Met de vergrijzing zijn pensioenrecht en zorg verstandige keuzes. Gaat ontzettend veel geld in om, dus een relevante markt.
quote:Op donderdag 9 februari 2012 18:14 schreef Paxcon het volgende:
Stel ik ga volgend jaar rechtsgeleerdheid aan de RuG studeren. Kan ik dan het jaar erop zonder tijdsverlies kiezen voor Fiscaal Recht? Er staat dat je het eerste jaar van Fiscaal recht vrijwel dezelfde vakken hebt. Iemand een idee of dit mogelijk is?
quote:Op zondag 12 februari 2012 17:45 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hoor je eigenlijk niet gewoon op het HBO thuis?
Mooie tijden waren dat.quote:Op zondag 12 februari 2012 18:03 schreef eriksd het volgende:
[..]
Haha, ja, ik weet het: dat iets simpelweg niet wil lukken of dat iemand iets niet aan kan mag vooral niet gezegd worden in dit land, maar dat neemt niet weg dat het wel het geval is.
JA ERIK, je bent een ontzettende arrogante kwal!111!!quote:Op zondag 12 februari 2012 18:04 schreef Rosa_blanca het volgende:
Ja, ik hoor eigenlijk op het HBO thuis qua intelligentie. Ik hou er echter van om mezelf te pushen, en niet te stoppen omdat het even wat moeilijker is of omdat ik het even niet zo leuk meer vindt. Niemand verteld MIJ waar ik thuis hoor, dat bepaal IK zelf, duidelijk!? Wat een ontzettende arrogante kwal ben jij.
Bedanktquote:Op donderdag 13 november 2014 22:59 schreef Blistering het volgende:
[..]
Top, dank!![]()
En Paxcon, je bent een god.
Een keurige jongen. Hij zou voor FOK! een werkelijk bezit zijn in het veranderlijke fortuin van de tijd.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:02 schreef eriksd het volgende:
Pax, ik zie ook wel wat in Blistering als mod.
Top, welk zieltje moet ik nog meer winnen? Moblo mag mij ook wel, dus die is ook binnen.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:02 schreef eriksd het volgende:
Pax, ik zie ook wel wat in Blistering als mod.
Pax nog. Maar die kan 2 gezichten hebben. Voorzichtig dus.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:06 schreef Blistering het volgende:
[..]
Top, welke zieltje moet ik nog meer winnen? Moblo mag mij ook wel, dus die is ook binnen.
Klopt.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:05 schreef Etsu het volgende:
[..]
JA ERIK, je bent een ontzettende arrogante kwal!111!!
Dat komt wel goed. Mijn liefde voor Fc Groningen zal een lach op beide gezichten toverenquote:Op donderdag 13 november 2014 23:07 schreef Etsu het volgende:
[..]
Pax nog. Maar die kan 2 gezichten hebben. Voorzichtig dus.
quote:Op donderdag 13 november 2014 23:08 schreef Blistering het volgende:
[..]
Dat komt wel goed. Mijn liefde voor Fc Groningen zal een lach op beide gezichten toveren
Jij bent een sterke troll, 24/7 aanwezig.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:09 schreef Paxcon het volgende:
Nee maar we zoeken geen nieuwe mod. Ik moet zeggen dat het toch een redelijk sterke troll van mezelf was
In dat geval hoop ik dat Cambuur de komende 50 seizoenen van Groningen wintquote:Op donderdag 13 november 2014 23:09 schreef Paxcon het volgende:
Nee maar we zoeken geen nieuwe mod. Ik moet zeggen dat het toch een redelijk sterke troll van mezelf was
Ik kan nog altijd banaanvragen doen hequote:Op donderdag 13 november 2014 23:10 schreef Blistering het volgende:
[..]
In dat geval hoop ik dat Cambuur de komende 50 seizoen van Groningen wint
Beter nemen ze je kleurtje af, je kan er duidelijk niet mee omgaan.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:10 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ik kan nog altijd banaanvragen doen he
Moeten jullie ook je telefoon afgeven als je naar de wc wilt tijdens een tentamen?quote:Op donderdag 13 november 2014 23:11 schreef Etsu het volgende:
Vorige week bij belasting1 ging ik even naar de wc en toen zag ik een spiekbriefje in de wc.![]()
Uiteindelijk maar niks mee gedaan, al wilde ik het wel aangeven maar voelde me zo lullig.
Ben wel benieuwd hoeveel mensen in ons jaar hebben gefraudeerd en die aantekening op hun bul hebben. Hoor er nooit iets over.
Soms wel, soms niet. Bij Straf2 moesten we onze broekzakken laten zien, maar bij Erfrecht/Belasting1 konden we zo gewoon gaan. En er was geen controle in de wc (bij straf2 wel).quote:Op donderdag 13 november 2014 23:12 schreef Blistering het volgende:
[..]
Moeten jullie ook je telefoon afgeven als je naar de wc wilt tijdens een tentamen?
omdat je een mongool bentquote:Op donderdag 13 november 2014 23:14 schreef Paxcon het volgende:
Ben nog nooit tijdens een tentamen naar de wc geweest
10quote:Op donderdag 13 november 2014 23:15 schreef Blistering het volgende:
Ik vraag me af hoeveel notes ik heb. Ik denk 0, ik ben immers altijd braaf.
Ik ook niet, ga gewoon van tevoren. Kan ik tijdens de duur van het tentamen tenminste mij geconcentreerd bezig houden met het tentamen.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:14 schreef Paxcon het volgende:
Ben nog nooit tijdens een tentamen naar de wc geweest
Jepquote:Op donderdag 13 november 2014 23:17 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik ook niet, ga gewoon van tevoren. Kan ik tijdens de duur van het tentamen tenminste mij geconcentreerd bezig houden met het tentamen.
Onbegrijpelijk. Dat moet Isa geweest zijn.quote:
Eens.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:17 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik ook niet, ga gewoon van tevoren. Kan ik tijdens de duur van het tentamen tenminste mij geconcentreerd bezig houden met het tentamen.
Vaak heb ik wel dat ik een antwoord echt niet weet en nadat ik naar de wc ben geweest, het lampje begon te branden. Zou mijn zevens kunnen verklaren de laatste tentamens.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:17 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik ook niet, ga gewoon van tevoren. Kan ik tijdens de duur van het tentamen tenminste mij geconcentreerd bezig houden met het tentamen.
Mongoolquote:Op donderdag 13 november 2014 23:18 schreef Paxcon het volgende:
[ afbeelding ]
Via dat papiertje naast de '1'
Kan niet op mobielquote:Op donderdag 13 november 2014 23:18 schreef Paxcon het volgende:
[ afbeelding ]
Via dat papiertje naast de '1'
Ik zit rond de 10.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:15 schreef Blistering het volgende:
Ik vraag me af hoeveel notes ik heb. Ik denk 0, ik ben immers altijd braaf.
Hoeveel eigenlijk?quote:
Dat moeten wel allemaal mods zijn geweest die jaloers zijn op de kennis van Erik, dat kan niet anders. Dergelijk intellectueel vermogen kan zeer intimiderend overkomen.quote:
Erik misdraagt zich structureel, al blijkt dat hier soms niet helemaal. Hij doet vooral erg naar tegen Tem, al mag dat want die haat op Mark Knopfler.quote:Op donderdag 13 november 2014 23:22 schreef Blistering het volgende:
[..]
Dat moeten wel allemaal mods zijn geweest die jaloers zijn op de kennis van Erik, dat kan niet anders. Dergelijk intellectueel vermogen kan zeer intimiderend overkomen.
quote:Op vrijdag 17 februari 2012 22:11 schreef Paxcon het volgende:
Ik heb vandaag een open dag gehad waarbij ik o.a. rechten gevolgd heb. Dit sprak me (het meest) aan, dus ik denk dat ik dit ga studeren. Klopt het trouwens dat zaken aan eigen interpretatie onderhevig zijn? Er werd bijvoorbeeld een case behandeld over een tenniswedstrijd. De vraag was of de ''verdachte'' kon inschatten dat er een ongeluk kon gebeuren t.o.v. een ander persoon. Er staat niet per mogelijk situatie beschreven wat verwacht mag worden, dus wordt het dan niet een beetje welles-nietes?
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 10:18 schreef eriksd het volgende:
[..]
Waarom denk je dat er juridische geschillen bestaan? Omdat iedereen het met elkaar eens is?
Ga je me nu een eerste negatieve note geven?quote:Op donderdag 13 november 2014 23:24 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Je hebt echt niks zinnigs te doen he
Gelukkig zat er nog een lach PI bijquote:Op donderdag 13 november 2014 23:25 schreef eriksd het volgende:
Wat een botte lul ben ik eigenlijk ook he.
Die heb je alquote:Op donderdag 13 november 2014 23:25 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ga je me nu een eerste negatieve note geven?
Voor mij wel hoor.quote:Op donderdag 13 november 2014 20:47 schreef Etsu het volgende:
[..]
Zoenen zelf kan opzich geil zijn, heeft niks te maken met welk geslacht je zoent.
quote:
Dag Bobbie.quote:Op vrijdag 14 november 2014 08:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Die sinterklaas en zwarte pieticoontjes, echt
Hoi Etsquote:
Uiteraardquote:Op vrijdag 14 november 2014 11:01 schreef underground1009 het volgende:
Joosie weer aanwezig? De Geertsemazaal past even wat beter dan dat kutzaaltje van maandag
De Vey is wel laat, maar zo laat nou ook weer nietquote:
Baas of knecht.quote:Op vrijdag 14 november 2014 11:14 schreef Ties02 het volgende:
Op basis waarvan krijg je eigenlijk een sint of een piet voor je naam
Ach ja, je hebt drie kampen. Eén groep vóór Zwarte Piet, een groep tegen en een groep die denkt dat je nog een enigszins leuk feest over houdt als je het bij elke gelegenheid door de strot van iedereen wil rammen.quote:Op vrijdag 14 november 2014 08:30 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Die sinterklaas en zwarte pieticoontjes, echt
Nee, ik volg alleen inleiding IT. Geen burgerlijk 2. Inleiding IT is pas om 1 uur in de Geertsemazaal. Alle burgerlijke vakken heb ik allang gehaald. Ben benieuwd hoe Mestdagh zijn nieuwste boek isquote:Op vrijdag 14 november 2014 11:13 schreef underground1009 het volgende:
[..]
De Vey is wel laat, maar zo laat nou ook weer niethij is nu weer z'n microfoontje aan het ophalen, het college is dus niet van 1-3 dus als je nu pas de trein pakt wordt het 'm niet ben ik bang
Linkje? Altijd kostelijk, dergelijke Danny-topics.quote:Op vrijdag 14 november 2014 11:54 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ach ja, je hebt drie kampen. Eén groep vóór Zwarte Piet, een groep tegen en een groep die denkt dat je nog een enigszins leuk feest over houdt als je het bij elke gelegenheid door de strot van iedereen wil rammen.
Heb je dat topic er over gelezen? Ik ga geen ban riskeren maar de posts van Danny... zijn het lezen waard
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |